29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 29 Mart 2018 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Yaratıcılığınız ile insanları etkilemeye devam ediyorsunuz. Siz farkında olmasanız da herkes size gıpta ederek bakıyor. Kendinize güvenmeyi öğrenin artık. Bugün her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, partnerinizin sizi anlamasına izin vermiyor ve düşüncelerinizi gizlemeyi tercih ediyorsunuz. Maddi olarak işler yoluna girmeye başladı. Beklediğiniz paralar kısa zamanda gelecek. Bugün sosyal ve aktif bir gündesiniz. Ancak enerjinizi ekonomik kullanmanız gerek. Baharın gelmesi ile alerjik rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinize daha fazla dikkat etmelisiniz. İşyerinde beklediğiniz gelişmeler için biraz sabır. Her şey güzel olacak. Diş problemleriniz olacak, dikkat.
BOĞA BURCU : Bugün yeni girişimler için uygun bir gün. Mantığınızla hareket etmelisiniz. Duygusal davranmak sizi zarara sokabilir. Karar alırken sizin dışınızdaki faktörleri de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Bugün duygularınızı saklamak istemiyorsunuz. Hatta duygusal derinliğinizi karşı tarafa yansıtmak isteyeceksiniz. Ama dikkat, kıskançlıklar söz konusu olduğu zaman agresif ve kaprisli oluyorsunuz. Bu partnerinle aranıza kara kedi sokabilir. İş hayatınızda ise olumlu sürprizler yaşayacaksınız. Yeni tekliflere hazırlıklı olun. Ama bu aralar parasal konularda biraz elinizi sıkmanız gerekecek. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ama biraz tasarruf.

İKİZLER BURCU : Bugün çalışmaya karşı isteksiz tutumunuz gün boyu sizi etkisi altına alacak. Arkadaş grubunuzla planlar yapmaya, sosyalleşmeye, açık havada zaman geçirmeye çalışın. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Her şey üst üste ve özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden korkuyorsunuz. Bugün, bilinçaltınız sizi yoğunlaştırabilir ve derin düşüncelerin altından kalkmanız zorlaşabilir. Yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz. Aşk kapıyı her an çalabilir. Kapının önüne yığdıklarınızı kaldırın artık. Bu arada bahar geldi, sağlığınıza dikkat.  Ailenizle birlikte geçmişe yönelik konuşmalar yapabilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz.


YENGEÇ BURCU : Bugün sinirlerinize hakim olmalısınız. Şiddet eğilimlisi değilsiniz fakat bugün, çevrenizde gelişen bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz. Canınızın sıkılmasını istemiyorsanız temkinli hareket etmeli ve her şeye evet demekten vazgeçmelisiniz. İşinize olan saygınız ve bağlılığınız, arkadaşlarınız ve yöneticileriniz arasında sizi kararlı, itibarlı yapıyor. Ancak artık işin maddi yönünü de düşünme zamanı geldi. Bugün başlayıp yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için çaba göstermelisiniz. Büyük başarılar devamlılık gösteren bir istikrar sonucunda elde edilir, unutmayın.

ASLAN BURCU : Bugün çok yakınınızdaki kişilerin sizi kullanmaya çalıştığını görüp sinirleneceksiniz. İyi niyetli ve yardımsever yapınız ile çevrenizdeki insanların sevgisini kazanıyorsunuz. Ancak herkesin birbiri ile aynı niyette olmadığını unutmamalısınız. Kaygılanmanızı gerektirecek bir durum yok. İş yerinde her şey yoluna giriyor. Ancak evde işler biraz karışık. Bugün aile içinde iletişim problemleri gündeme gelebilir ve bazı konular yorum yapmanızı gerektirebilir. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızı sıkabilir. Sakinliğinizi korumalısınız. Sırt ve boyun ağrılarınız yine gündeme geldi, bahara aldanmayın.
BAŞAK BURCU : İş hayatınızda beklentileriniz karşılığını bulacak. Yeni teklifler gündemde. Her şey yoluna girmişken, duygularınızı yaratıcı bir şekilde sosyal aktivitelere dökerek tatmin sağlayabilirsiniz. İnançlarınız ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmekle bazı kişileri şaşırtabilirsiniz. Partneriniz bugün bu sizinle dertleşmek isteyebilir. Bugün içinizdeki çalışma enerjisi ile kendinizi oldukça verimli bir temponun içinde bulacaksınız. Pozitif enerjisi yüksek insanlarla birlikte olmak kendinizi iyi hissettirecek.TERAZİ BURCU : Bugün maddi konularda önemli gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili hareketlilik var. Aceleci davranmayın, gelişmeleri bekleyin. Aşk hayatınızda gizemli davranmayı yeğleyebilirsiniz. Ancak aşırıya kaçmayın çünkü çevrenizdekiler bu tutumunuzdan sıkılmaya başladı. Sağlığınız aşırı yorgunluklara tepki veriyor. Yoğun tempoya ve strese bir son vermeniz gerekiyor. Bugün yanlış anlaşılmaların yoğun olarak hissedildiği günlerden biri olabilir. İyi niyetli bile olsa sizi direkt ilgilendirmeyen konularda fikir beyan etmeyin. Yanlış anlaşılmaya çok açıksınız.AKREP BURCU : Çevrenizdekilerin ruh halinden çabuk etkileniyorsunuz. Özellikle bu sıralarda partnerinizin duygusal değişimlerinden de etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir. İkinizde farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız için neden yok. İş hayatınızdaki hava olumlu esmeye devam ediyor. Ancak ödeme düzeni hala önemini koruyor. Bugün uzun zamandır arzu ettiğiniz iş değişikliği ile ilgili olumlu haberler alacak ve bir derin oh çekeceksiniz. Ancak işlerin tam anlamıyla yoluna girmesi için daha vaktiniz var. Hemen çevrenizdekilerle bağınızı kesmeyin.


YAY BURCU : Ne istediğinizi biliyorsunuz ve bugün için planlarınız vardı. Ancak sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir, arkadaşlarınız arasında iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Bugün özellikle partnerinizle tartışmaya girmekten kaçının. İsteklerinizde değişim yaşarken, karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. İşinizde her şey yolunda, bugün yine karlı bir gününüzdesiniz. Önünüze gelen fırsatları değerlendirin. Bugün elinize geçecek olan toplu para ile eğlenceli planlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. İlerde bu paraya ihtiyacınız olacağı için harcamalarınızı yaparken dikkatli olmalısınız.
OĞLAK BURCU : Bugün sizin için özel bir gün. Çekim gücünüzün yüksek olduğu bir gün ve duygusal anlamda kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bağlar oluşmakta ve bugün ona karşı derin duygular içinde olacaksınız. Maddi konularda kazançlarınızı artırmaya yönelik yeni çalışmalar yapıyorsunuz ve istikrarınızı devam ettirirseniz istediğiniz sonuca yakın zamanda ulaşacaksınız. Bugün farklı şeyler yapma ihtiyacı duyacaksınız. İçinde bulunduğunuz kısır döngü yaratıcılığınızı engellemeye ve çalışma temponuzu düşürmeye başladı. Bu arzunuz çok doğal ancak düşünmeden adım atmak şimdiye kadar yaptıklarınıza zarar verebilir. Fevri olmayın.
KOVA BURCU : Bugün alacağınız haber sayesinde mutluluktan uçacaksınız. Çok uzun zamandır beklediğiniz bir olayın istediğiniz şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu edecek. Yeni aşk heyecanı da çok yakında yeniden kapınızı çalacak. Bugün iş de para da gündem dışında kaldı. Aileniz bu günün asıl aktörü. Onların sorunları karşısında kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bugün inatla kendi fikirlerinizi savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha esnek olursanız, kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor.

BALIK BURCU : Bugün bazı olaylar sizde duygusal dalgalanmalar yaratsa da, güçlü duracaksınız ve sonunda umursamayacaksınız. Ani kararlardan kaçınmanız gereken bir gün. Yaratıcı çalışmalar yaparak, kendinizi geliştirebilirsiniz. İş hayatınızdaki güvensizliğiniz sürüyor. Artık finans konusunda doğru kararlar almalısınız. Doğal yapınızı zorladığınız zaman kendinizi huzursuz ve mutsuz hissetmenizden tek sorumlu yine kendinizsiniz. Bugün, kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran düşünceler içindesiniz. Olayları değişik boyutlarda değerlendirmeniz yüzünden yanlış sapmalar yaşıyorsunuz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.