3 Mart 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 3 Mart 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Fiziksel canlılığınız bugün ekstra kuvvetli olacak. Ancak, düşünceleriniz biraz bulutlu olabilir. Birisi sizinle ilgili bir harekete şiddetle itiraz edebilir. Artık kendinize güvenmeli ve ayağa kalkmalısınız. Ne olursa olsun, bir şekilde harekete geçme imkanı yakalayacaksınız. Durumları dikkatlice değerlendirmek için zaman ayırın; çünkü çevrenizdeki hileler devam ediyor olabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uzak yollarla ilgili projeleriniz gündem kazanacak. Yapmayı planladığınız işlerinizi kendi düşünce tarzınıza göre uygulayacaksınız. Yüksek idealler peşindesiniz ve ihtiyacınız olan motivasyon, sadece kendi gücünüzde saklı. Bugün içgüdüsel hareket edeceksiniz. Partnerinizin yanında kalmak her anınız onunla yaşamak istiyorsunuz sonunda gerçek aşkı bulmuş olmanın mutluğu içindesiniz aşk hayatınızda olduğu gibi iş hayatınızda da şanslı günler sizi bekliyor.BOĞA BURCU : Bugün dünyanızda biraz karışıklık olabilir. Neyin olup bittiğini anlamaya çalışmak pek kolay olmayacak. Akılcı düşünme ve analitik süreçler çözüm bulmak için bu kez işe yaramayabilir. Bilimsel konularda ilginizin yoğun olduğu bir gün olmasına rağmen işinizle ilgili geniş bir araştırma içinde olacaksınız. Partnerinizin şartlarını, kendi isteklerinizle birleştirebilir ve birlikte bir çok ortak çalışma yapabilirsiniz. Sadece konunun oturmasına izin verin ve daha net bilgilere sahip olmayı bekleyin. Kontrolü elinizde tutma isteğinden vazgeçin. Yaşantınızla ilgili bir çok detaylar gündem kazanacak ve fiziksel arzularınız ön plana çıkacaktır. Bunun yerine rahatlayın ve kendinizi günün akışına bırakın.İKİZLER BURCU : Bugün eyleme geçmeniz istenebilir, buna direnmeyin. Her şeyin göründüğü gibi olmayabileceğinin farkında olun. Hareket etmeden önce farkında olmanız gereken garip konular olabilir. Kafanız biraz bulutlu hale gelebilir. Maceraperest ruhunuz bugün aktif, bu yüzden kaçma dürtüsü hissedebilirsiniz. Bu kötü bir fikir olmayabilir.  Partnerinizin size olan tavırlarında yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Ona olan duygularınızda farklı nüanslar ortaya çıkacak.


YENGEÇ BURCU : Bugün bir sorunun kökünü bulmak zor olabilir. Bunun üzerinde durmak yerine, bu öğleden sonra biraz kendinize zaman ayırın. Bitkilerinize su verin ve kitap okuyun. Sizi günlük sıkıcı rutinlerden uzaklaştıracak aktiviteler bulun. Bulunduğunuz durumda, insanlarla ilgilenmek son derece zor olabilir. Şimdilik onlara da bir ara verin. Daha sonra ilgilenmek size bir şey kaybettirmeyecektir Maddi kaygılar taşımadığınız şu dönemlerde size cazip gelen bazı yatırımlar söz konusu olabilir hatta kısa zamanda bu yatırımlar kar bile getirebilir.ASLAN BURCU : Kalbinizin istediği her şeyi yaşayacağınız bir gün olacak. Bu keyifli günün tadını çıkarın. Hayal gücünüz sizi başrol oynadığınız yepyeni bir alana götürebilir. Unutmayın, eğer hayal ederseniz, bunu yapabilirsiniz, bu yüzden büyük düşünün. İçinizde yanan ateşi doğru şekilde kullanmaya çalışın. Duygusal yaşantınızla ilgili hareketlenme söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda duygusal etkilenmeler yaşamanız mümkün. Yeni tanışacağınız kişilerle farklı bir elektrik yakalayabilirsiniz. Bugün çocuklarınızla ilgili bir takım çalışmalar söz konusu olacaktır. Kişisel egonuzun yüksek olduğu bir gün.
BAŞAK BURCU : Bireysel davranışlarınızın ön planda olmasını istiyor olsanız bile ailenizin sizi yönlendirmesi karşısında tepkisel davranabilirsiniz. Kazançlarınız konusunda tereddütleriniz var. Elinize geçen fırsatları değerlendirme konusunda kararsızlıklar geçirebilirsiniz. Bugün, sıcak yaklaşımlarınızla çevrenizi kolayca etkileyeceksiniz. Başkalarıyla özellikle ilgileniyor olabilirsiniz. Düşüncelerinizi kontrol etmek konusunda şanslı değilsiniz. Ruhsal refahınız bugün sizin için önemli olacak. Bunu en iyi seviyeye taşımak için bir şeyler yapmalısınız. Vücudunuzdaki negatif enerjiden kurtulmanın yollarını arayın.

TERAZİ BURCU : Bugün, başkalarıyla iyi çalışacağınız aktif bir gün. Hayal gücünüz özellikle harika ve kendinizi hayalinizdeki sahnelere taşıyorsunuz. Hayatınızdaki insanlar geçmiş zamanlara kıyasla daha önemli bir rollere sahip. Bu kilit insanları daha iyi tanıyacak ve takdir edeceksiniz. Havayı bulutlu hale getiren sis tabakasını kaldırmak için onlarla birlikte zaman geçirin. Bugün doğal olan çekiciliğinizi bir kez daha hissedeceğiniz ortamlara gireceksiniz. İletişim konularının gündem kazanması sonucunda bazı iş bağlantıları yapacaksınız. Üstün nitelikli kişilerin fikirlerine ihtiyacınız olacak. Aile içinde, sizden daha olgun kişilerin desteği üzerinizde olacak. Yaşantınızda bir takım değişimlere ihtiyacınız var.

AKREP BURCU : Bugün hiçbir şeyi ciddiye almayın ve büyük kararlar vermekten kaçının. Bir şeylerin ya da birinin sahnenin arkasında sizin bilginiz olmadan çalıştığını hissedebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenin. Gerçek dünya ve spiritüel dünyada hissettiklerinizin arasında boşluklar var. Bu boşlukları kapatmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Biraz deniz havası alın veya yeşilin bol olduğu bir yerde yürüyüşe çıkın. Bugün para harcama konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendi idealleriniz uğruna bir takım harcamalar peşinde olacaksınız. İstemediğiniz borçların altına gireme riskiniz var. Enerjinizi daha farklı konular üzerinde yoğunlaştırmak için uygun bir gün. Spor aktiviteleriniz artacak.


YAY BURCU : Bugün birçok konuda hareket etmeden önce hazır olduğunuzdan emin olun.  Aksi takdirde, kendinizi bulutlu düşüncelerin içinde bulabilirsiniz. Aklı başında bir şekilde konuya odaklanmaya çalışsanız da, boşluklar bilincinize sızabilir. Dikkatli ve özenli davranmalısınız. Ay burcunuzda ilerliyor ve kendinizi daha enerjik ve eğlenceli bulacaksınız. Duygusal konularınızla ilgili bir takım gelişmeler söz konusu. Partnerinizle ilgili ortak motivasyon çalışmaları içinde olacaksınız. Kendi düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içinde olmanız, aranızda rekabet oluşturuyor.
OĞLAK BURCU : Size gelen bilgiler bugün bulutlu ve can sıkıcı olabilir. Pes etmeden önce, her şeyin tamamen bitmediğini göreceksiniz ve yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Aksi takdirde, kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz. Sabırlı davranın ve istediğiniz cevapları almıyorsanız üzülmeyin. Gerçekleri yakında göreceksiniz ve istediklerinizi elde edeceksiniz. Duygusal konularda kendinizi daha özgür ve rahat hissetmek isteseniz bile geleneksel yapınızı zorlayıcı hareketlerden kaçamıyorsunuz. Bugün iletişim konusunda engellemeler yaşayacak ve kendinize ait birtakım zorlukları göğüslemek zorunda kalacaksınız. Yüksek ideallerinizin ön planda olacağı bir gün.


KOVA BURCU : Hayal dünyanız bugün faal olacak, bu hayal dünyasına girmekten çekinmeyin. Hayal gücünüz sayesinde yapacağınız gösterilere izin verin ve günlük hayatınıza getireceği şaşırtıcı ödülleri görün. Partneriniz sizin tavırlarınızdan rahatsız oluyor sizin bazen emrivaki yaptığınızı düşünüyor. Bu durumu düzeltmek elinizde ancak sizin istediğiniz şeyler ilişkinizde her zaman söz konusu olmayabilir bunu da kabullenmekte fayda var zira ilişkiniz bu şekilde pek uzun ömürlü görünmüyor. Maddi sıkıntıya girmemek için harcamalarınızı biraz azaltmalı hatta birikim yapmalısınız. Aileniz sizin sorumluluk sahibi olduğunuzu düşünüyor ve siz her ne kadar bu sorumluluklardan bunalmış olsanız da bunun bilincinde olmanız yönünde beklentiler söz konusu. BALIK BURCU : Bugün kafanızdakilerin yerine oturmadığını hissedebilirsiniz. Bu yüzden meselelerin üzerinde fazla durmamaya çalışın. Yeni keşifler yapmak ve asla geri dönmek istemediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusal konuların sizi etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, herkesin sorunlarından etkileniyorsunuz. Bugün dostlarınızın sizden bekledikleri bir takım destekleri kendi imkanlarınız dahilinde vermek isteyebilirsiniz. Şartlarınızı zorlamaktan kaçınmalı ve olayları kendi akışı içinde değerlendirmelisiniz. Öncelikle sorumluluklarınızı yerine getirin ve daha sonra kendinizi şımartın. Gevşemek için bir şeyler yapın.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.