30 Mart 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 30 Mart 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün aşk ve romantizm çiçeklenmeye devam ediyor. Sosyal etkinlikler, hem eski hem de yeni arkadaşlarla bir araya gelmenizi sağlayabilir. Size yakın olan biri, bir düğün yapmayı planlıyor ve size bugün bunu açıklayabilir. Eşinizin veya sevgilinizin fikirlerini duyunca şaşırmayın! Biraz hayal kurmaya izin verin. Yarın olunca gerçekle yüzleşebilirsiniz. Son günlerde çok stresliydiniz ama geçti. Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek. İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Yoğun ama keyifli bir gün sizi bekliyor. Yakın zamanda çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız.
BOĞA BURCU : Çok aceleci davranmayın, karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Biraz zaman herkese iyi gelecek. İş hayatında her şey yolunda. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Maddi konularda kazançlarınızı artırmaya yönelik yeni çalışmalar yapıyorsunuz ve istikrarınızı devam ettirirseniz istediğiniz sonuca yakın zamanda ulaşacaksınız. Kariyer, romantizm, eğitim ve manevi konular, harika gittiği için her şey mükemmel görünüyor. Bunların gerçek olmayacak kadar iyi gitmesi size inandırıcı gelmeyebilir. Bu düşünceyle zaman kaybetmeyin! Gelecek için endişeleniyorsunuz, ama şimdilik anı yaşamaya çalışın. Harika anılar biriktiriyorsunuz. Keyfini çıkarın!


İKİZLER BURCU : İşler yoluna girmeye başladı. İş hayatınızda yeni olanaklar var. Uzun süredir yolunda gitmeyen iş hayatınız, karşınıza çıkacak bir fırsatla değişecek. Zekânıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz, bu imkanı iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var. Aşk hayatınızda bazı nitelikli değişiklikler istiyorsunuz ancak bunun için çabalamalı ve gerçekten ne istediğinizi bilmelisiniz. Ufkunuzu genişletmek bugün gündemde. Seyahat, eğitim, yaratıcılık – hepsi endişelerinizin ön plana çıkmasına neden oluyor. Romantizm bugün iyi gidecek. Bir arkadaşınız sizi yeni bir ilgi alanına sokabilir. Mutluluğunuz endişelerinizi daha kolay kontrol altına almanızı sağlayacak. Bugün güzel bir gün, iyi değerlendirin.YENGEÇ BURCU : Bir süredir duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok. Ancak gözardı ettiğiniz ödemeler birikti, açıkçası sizi bazı sıkıntılı zamanlar bekliyor. Bugün evde çalışmanın rahatlığını ve özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.  Kitaplarınız ve evcil hayvanlarınızla vakit geçirmek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Evde olmanız, iş disiplininizi olumsuz etkilemiyor. Aksine, işlerinizi her zamankinden daha iyi yapacaksınız. 

ASLAN BURCU : Sık sık ilişkinizle ilgili sorgulamalar yapıyorsunuz. İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor. Gelen her teklif olumlu olmayabilir, aklınıza yatmıyorsa hayır demekten kaçınmayın. Bugün çevrenizdeki sosyal bir etkinlik sizi ruhsal ve entelektüel eğilimlerinizi paylaşan insanlarla bağlayabilir. Yeni arkadaşlar edinebilir, önümüzdeki birkaç gün boyunca onlarla telefonda çok zaman geçirebilirsiniz. Bekarsanız, potansiyel bir aşk ortağı karşınıza çıkabilir. Sanatla uğraşan biriyseniz, tüm bunlar size ilham kaynağı olarak görünebilir.
BAŞAK BURCU : Kış zor geçti, araya girenler çok tahribat yarattı. Ama siz bunların üstesinden geldiniz. Şimdi birlikte çıkılacak kısa bir tatil ilişkinizi daha da sağlamlaştıracak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır. Kilolarınıza dikkat, spor yapmayı artık ertelemeyin. Üzerinde çalıştığınız bir proje, daha yaratıcı becerilere ihtiyaç duyuyor. Bunlar, yazma, çizim veya bilgisayar grafikleri olabilir. Yetenekleriniz hakkında bazı şüpheleriniz var, ancak sonuçlarına şaşıracaksınız. Bu şekilde çalışmaktan zevk alıyor ve devam etmeyi ümit ediyorsunuz. İyi işlere devam etmekten vazgeçmeyin!TERAZİ BURCU : Bugün sizin tüm ilginiz ailenizin üzerinde olacak. Partnerinize durumu doğru anlatmanız gerek çünkü onun da sizin için planları vardı. Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi de gün içine sığdırmanızı gerektirecek. Neyse ki sorumluluk duygunuzun gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz. Yeni bir proje başlatmak ve en azından bazı sonuçları görene kadar çalışmak için karşı konulmaz bir zorlama mevcut. Bugün ilham verici bir heyecan bekliyor olabilirsiniz. Daha önce sanatla hiç ilgilenmediyseniz, işe bilgisayardan yardım alarak başlayabilirsiniz. Ne olursa olsun, bu konudan çok zevk alacaksınız.AKREP BURCU : Hem şikâyet ediyor hem de ince eleyip sık dokumaktan vazgeçmiyorsunuz. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Aşk defalarca kapınızı çaldı, unutmayın. İdari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, sakin ve anlayışlı olun. Bugün evde sana harika bir şey olabilir. Sevgiliniz ebedi bağlılığını ilan edebilir, ruhsal çıkarımlar yapabilir ve size kariyer veya para meseleleriyle ilgili harika haberler verebilir. Her ne olursa olsun, sizi mutlu edecek gibi. Bugünün keyfini çıkarın ve biraz olsun rahatlayın. 


YAY BURCU : Haftaya sakin başladınız ama bugün iş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız. Dikkatli ve temkinli olmanızda fayda var. Parasal açıdan iyi durumda olduğunuza güvenmeyin. Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Sağlığınızı da ihmal etmeyin. Bugünlerde aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Özellikle bugün, kendinizi çok heyecanlı ve iyimser hissediyorsunuz. Sevdiklerinizle iletişim halindesiniz, romantik şarkılar veya şiirler havada uçuşacak. Sevgilinize bir hediye vermek istiyorsanız abartıya kaçmamaya çalışın. Çok fazla duygusal ifade ve maddi cömertlik onu bunaltabilir. Sabırlı olun!
OĞLAK BURCU : Bugünlerde duygusal açıdan zirvedesiniz. Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda ise her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Ödemeler konusunda hala bir düzen tutturamadınız, dikkat tehlike çanları çalıyor. Bugün işinizi herkese açık bir şekilde sergilemek istiyorsunuz. Bu konuda çok olumlu tepkiler alacaksınız. Çok fazla övgü ve ego güçlendirmesi bekleyebilirsiniz. İşinizden biraz para kazanma fırsatı ortaya çıkacak. Utangaçlıktan veya güvensizlikten uzak durun.

KOVA BURCU : Bugün heyecan, iyimserlik ve sevinç kalbinizi ve aklınızı doldurabilir. Hayatınız olumlu bir şekilde değişiyor ve kolayca anlaşılmasa bile, sezgisel olarak hissediyorsunuz. Uzaktaki biriyle romantizm yaşayabilirsiniz. Yaşadıklarınızı bir kağıda aktarıyorsunuz. Sanki hepsi ortadan kaybolacak gibi hissediyor olabilirsiniz. Son zamanlarda çok yoruldunuz ama değdi. Artık sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Hedeflerinize ulaşmak için çok az zaman kaldı.

BALIK BURCU : Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Bugün küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün. Ama havalara dikkat, alerjiniz artabilir. Bugün güzel rüyalar aklınızı meşgul edebilir. Verdikleri mesajları dikkatlice dinleyin. Bu mesajlar, maddi konularda ve gelecek kaygılarınızda farkına varmadığınız pek çok gerçeği aydınlatabilir. Onları en kısa sürede yazmaya çalışın. Bunu yaptığınız için gerçekten çok sevineceksiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.