31 Mart 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 31 Mart 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugünlerde kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Özellikle bugün en basit işler bile size biraz zor ve yorucu gelebilir ancak iyi tarafı, para konularında sizi destekleyen enerjiler olması. Çabalarınızın sonucunu meyve vermeye başladı. en iyi şekilde almanız için destek veriyor. İlişkinizdeki problemler aşılıyor. Güven önemli ve o size sonsuz güveniyor. Maddi konulara dikkat. Herhangi bir anlaşma imzalamadan veya bir yere para göndermeden önce, tüm detaylara dikkat edin ve gerekiyorsa, uzmanından destek alın. Bugün sevgilinizden biraz uzak kalabilirsiniz. Eğer öyleyse, günün büyük bir kısmında kendinizi yalnız ve kasvetli hissedeceksiniz. Sevgiliniz de sizi özlüyor, o yüzden uzun süre yalnız kalmayacaksınız. Yalnızlığınız bitene kadar, okuma, resim gibi sanatsal uğraşlarla saatleri doldurmaya çalışın. Zamanının nasıl geçtiğini anlamazsınız.
BOĞA BURCU : Bugün şans sizden yana. İlişkinizde önemli bir eşiktesiniz. Bugün kelimeleriniz, gelecek hayallerinizi anlatmak ve bazı konularda karşı tarafı ikna etmek için güçlü olacaktır. Eğer tutkunuzu, hayallerinizi ve davranışlarınızı aynı yönde tutmayı ve o yönde ilerlemeyi becerirseniz, hedeflerinize ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır. İşinizde her şey yolunda, bugün yine karlı bir gününüzdesiniz. Önünüze gelen fırsatları değerlendirin. Bugün olumlu sonuçlar günü. Ulaşmayı ümit ettiğiniz mali hedef çok yakında. Ancak gerçekleşmeden önce yapmanız gereken çok şey var gibi görünüyor. Bu sizi geçici olarak endişelendirebilir, ama oraya takılmayın. Ne yapılması gerektiğine dair bir liste yapın ve hedefe ulaşıncaya kadar her görevi tek tek ele alın. İKİZLER BURCU : Bugün heyecanlı bir tempo sizi bekliyor. Bazı meslektaşlarınız bu tempoyu biraz erteliyor olabilir. Her şeyin bir anda yapılması gerekiyor. Fazla sinirlenmemeye özen gösterin. Onların davranışlarının altında konuşulmamış nedenler yatıyor olabilir. Yapabileceğinizin en iyisini yapın ve başkaları için de aynısını dileyin. Son günlerde geçmiş özleminiz arttı. Eski günlere bir yolculuk yapabilir, eski oturduğunuz mahalleyi, semti, okulunuzu görmek isteyebilir veya o günlerden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişten insanlarla konuşmak size iyi gelecektir. Yeni karşılaşmalara hazır olun. Maddi olarak işler yoluna girmeye başladı. Dikkatinizi yapmanız gereken önemli işlere yöneltmelisiniz. Eklem ağrılarınız yine başınızı ağrıtacak gibi.
YENGEÇ BURCU : Bugün sizin için önemli, işinize dair önemli planlarınız var ve büyük bir proje üzerinde önemli bir ilerleme yapmak üzeresiniz. Ancak kendinizi biraz bezgin hissediyorsunuz. Gün içinde eğlenceli vakit geçirebilir, çocuksu merakınızla bazı sınırları zorlayabilirsiniz. Romantik bir buluşma, arkadaşlarla akşam saatlerinde keyifli zaman geçirmek, ailenizle iyi vakit geçirmek iyi gelecektir. Yeni adımlar için enerji toplamanız gerek. Para konusu bir süredir canınızı sıkıyordu ama sonuna geldiniz artık. Bugün bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hazır olun. Bacak ağrılarınız olabilir.

ASLAN BURCU : Sevdiğiniz kişi ile yolculuk yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar içindesiniz. Bazı yarım kalan işleriniz yüzünden aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmek açısından temkinli davranmak zorundasınız. Bugünkü romantik planlarınız başka bir güne ertelenebilir. Bu sizi biraz üzecek. Sevgilinize veya eşinize karşı güvensizliğiniz artabilir. Bu düşüncenin içine düşmemeye çalışın. Bir sebep olduğunu kabul edin ve akışına bırakın. Gecikmeyi fırsata çevirmenin yollarını düşünün.

BAŞAK BURCU : Bugün sizi ziyarete yakın bir arkadaş ya da sevgili gelebilir. Arkadaşınız belirttiğiniz zamanda gelmezse panik yapmayın. Yapmayı planladığınız işleriniz için, yeni yapılanmalar içinde olacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. Uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Bireysel düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. Temkinli davranmakta fayda var. İlişkinizde ise sevdiğiniz kişiyle aranızdaki yoğunluk artabilir. Kendinize zaman ayırın, bu sıralar sanatsal etkinlikler size iyi gelecektir. İleriye dönük hedeflerinizi belirlediğiniz günlerdesiniz. TERAZİ BURCU : Bugün enerjiniz çok yüksek. İlişkinize yeni bir boyut katabilirsiniz. Zaten başkalarına karşı nazik ve cömert tutumunuz, ilişkilerinizin başarılı sonuçlar almasını sağlıyor. Bu işinize de aşk hayatınıza da olumlu yansıyor. İşinizde daha sağlam adımlar atmalısınız. Hayatınızı güvence altına almanız için önünüzdeki fırsatları değerlendirin. Birikimleriniz tükenmeye başlıyor. Yakın bir arkadaş ya da aşk partnerinden duygusal bir telefon konuşması gelebilir. Bu kişinin çok fazla endişesi var ve bunun olmasına izin verirseniz hepsini size bırakmaya yatkındır. Bugün üzerinde çalışmayı planladığınız şeyleri bırakmak istemeyeceksiniz.
AKREP BURCU : Bugün finansal endişeler sizi rahatsız edebilir. Endişelerinizi muhtemelen yanlış yorumluyorsunuz. Yapılması gereken birkaç ayar olabilir, önümüzdeki günler kemer sıkmanız gerekebilir. Fazla harcama yapmamaya dikkat edin. Sorunlarınızı unutacak aktiviteler bulun. Bu aktivitelerle bir şeyler öğrenebilirsiniz. Farklı bakış açısı kazanmak için elinize fırsat geçebilir. İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve karşınızdaki kişilerin düşüncelerini kolay hissetmeniz, huzursuz olmanıza neden oluyor. Daha esnek olmalısınız.


YAY BURCU : Son günlerdeki tedirginliğiniz sürüyor. Özel yaşamınızda da bugün bazı konularda kendinizi eksik veya yetersiz görüyor olabilirsiniz. Ancak bir değişim yaratmak istiyorsanız, eşinize aklınızdan geçenleri söylemeli ve artık keskin sınırları kaldırmanız olumlu sonuç verecektir. Bugün işinizle ilgili kendinizi bazı şeyleri yeniden ve yeniden deniyor ve boşa kürek çekiyor gibi hissedebilirsiniz. Ancak güvenilir bir meslektaşınız sizi endişelerden kurtarabilir. Aşk meseleleri, bugün sizin için endişeli ve biraz korkutucu hissettirebilir. Siz ve sevdikleriniz bir çeşit anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Çok fazla endişelenmeyin. Bazı güven verici kelimeler duyacaksınız. Eşinizle veya sevgilinizle konuşurken sakin olmaya çalışın. Umutsuz veya korkutucu sesler her şeyi berbat edebilir.

OĞLAK BURCU : Romantik duygular bugün dışarı çıkabilir. Duygularınızı ifade ederken bir kısıtlama yapmalısınız. Yeni bir ilişki gündemdeyse, karşınızdaki korkabilir. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa, partneriniz kendini kötü hissedebilir. Duygularınızı şiire, şarkıya veya resme aktarabilirsiniz. Onları doğrudan partnerinize söylemeniz gerekiyorsa, iki kere düşünün ve öyle konuşun. Gezegenlerden aldığınız sert etkiler, yaptığınız çalışmalara yeni bir bakış açısı getirecek. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmalı ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz. Bugün mekan çalışmaları gerektiren işlerde sert bir tutum sergileyebilir, inatçılıkla suçlanabilirsiniz. Fakat yine de, başarının size yaklaştığını göreceksiniz
KOVA BURCU : Bugün bazı etkinliklere katılmak isteyeceksiniz. Ancak, maddi endişeler ve bazı arkadaşlar buna engel olabilir. Fazla para harcamanın cezasını bugün çekebilirsiniz. Kredi kartlarından ve verilen maddi sözlerden uzak durun. Harcamalarınızı minimuma çekin. Yakın dostlarınız tarafından desteklendiğinizi görmek sizi güçlendiriyor. Onlarında katılımlarıyla ortak düşünceler geliştirecek ve yeni planlar içinde olacaksınız. Yaptığınız işlerle yetinmiyor ve gözünüzü daha da uzak hedeflere dikiyor olmanız, karakteriniz gereği sıra dışı işler yapmaktan, hoşlandığınız içindir.

BALIK BURCU : Bugün iş arkadaşlarınızdan biri aniden sizinle ilgili romantik duygularını paylaşabilir. İlk başta bu sizi biraz rahatsız edecek, çünkü bu kişiyi daha önce hiç böyle düşünmediniz. Ters davranmadan önce düşünün. Belki bir potansiyel olabilir. Kim bilir? Belki bu kişi sizin için ideal bir sevgili olabilir! Maddi konularda istediğiniz bolluğu kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde temek istiyorsunuz. Bugün iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi sathınıza çekiyorsunuz. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.