4 Mart 2018 Pazar Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 4 Mart 2018 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Fiziksel görünüşünüze önem veriyorsunuz fakat bazen, kendinizi bırakıyor, ne buldunuzsa üzerinize giyip işinize başlıyorsunuz. Bu şekilde davranmayın. Gururunuz aşkta sorunlar yaşamanıza sebep oluyor. Oysa, aşk iki kişinin ruh hallerinin bile aynı konulara tepki verdiği birliktelik olmalıdır. Yaşamınızda ilişkin bazı yeni kararlar alabilir ve küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Genel yapınız son derece sağlıklı. Üstelik çoğu zaman yorgunluk nedir, bilmiyorsunuz. Sosyal yaşantınızın yoğunluğu enerjinizi düşürebiliyor. Bir takım hayal kırıklıkları ve pişmanlık yaratan kararlar almamak için kendinizi bekleme moduna almalısınız. Her konuda biraz daha sakin davranmanız gerekiyor. Sükunetle kalın, acele etmeyin.BOĞA BURCU : Sadık ve işini seven kişilerle birlikte motivasyonunuz artıyor. Organizasyon yeteneğinizin gelişmiş olması sizi çok yüklüyor. Kendinizle ilgili kafa yoruyor ve objektif olmaya çalışıyorsunuz. Atlatacağınız bazı duygusal süreçler sizi bekliyor. Artık onun fikirlerine biraz daha tepkisiz davranmaya çalışmalısınız. Çünkü, tartışmalarınız giderek alışkanlık haline gelmeye başladı. Duygusal anlamda bir şeyler yaşama isteğinizi dizginliyorsunuz. Titiz bir yapınız olduğunu bilmeyen yok. Bu yüzden düzenli bir ev yaşamı kadar sizi mutlu eden bir konu yok. Bunu da başarıyorsunuz.
İKİZLER BURCU : Yakın arkadaşlarınızın uğraştığı konulara karşı gıpta ile bakıyorsunuz fakat, bu arada kendi durumunuzun rahatlığını görmezlikten geliyorsunuz. Özgürlüğünüzün kısıtlanmayacağı ütopik aşklar peşinde olmanız, asla sizin suçunuz değil. Yaranmacı ruh hallerini sevmiyorsunuz. Yoğun iş temponuz yüzünden, sürekli ertelediğiniz problemleriniz, sizi zorlayacak ve yoracak bir şekilde karşınıza çıkabilir. İç sesinizi dinlemek ve hislerinizin farkına varmak için mükemmel bir zaman. Bugün çevrendeki insanlarla iletişimin çok iyi ve bu durum ilişkilerinize de yansıyor.YENGEÇ BURCU : Zihinsel gücünüz ve sezgileriniz her zamankinden de güçlü. Düşüncelerinizle kendinizi yıpratmadığınıza emin olmalısınız. Yeni bir haftaya başlamadan önce hedeflerinizi belirlemek ve plan yapmak için güzel bir gün olacak. İçinde bulunduğunuz iş durumunuzda bazı şeyleri hissediyor ve stratejinizi de kimseye sezdirmeden ve açık etmeden uygulamaya geçiyorsunuz. Sık sık vefasızlıktan yakınıyor ve dostlarınıza sitem ediyorsunuz. Hemen arkasından değişik çevrelerde değişik kişilerle iletişim kurabiliyorsunuz. Çok çalışmaktan sıkılabilirsiniz. Fazla olmamak kaydıyla melankolik devreleriniz var. Bu dönemlerde uğraştığınız hobileriniz yararlı oluyor. 
ASLAN BURCU : Bugün, önemli olmayan bir olay nedeniyle gergin olabilirsiniz. Fakat, sizi iyice saran işiniz, bir zırh gibi çevresel olaylardan etkilenmemenizi sağlıyor. Dışarıdan dalgasız deniz gibi görünen ilişkinizde, içten içe dalgalanmalar rahatsız edebilir. Burada size düşen görev; ona karşı biraz munis olmanızdır. Mevsim değişiklikleri birçok kişide ruhsal etkilenmeler yarattığı halde, siz her ortamda kendinize eğlenecek zeminler bulabiliyorsunuz. Zihnini gereksiz ayrıntılardan temizlemeli ve yeni haftaya kırılgan bir yapıda girmemelisin.

BAŞAK BURCU : Aile içinde eski günlerden bahsetmek ve aranızdaki güçlü bağı hissetmek size iyi gelebilir. Yeni haftaya başlarken kendinizi yaratıcı ve yeterli hissedeceksiniz. İş arkadaşlarınız her ne kadar sizi yeni projeler konusunda tutucu farz etselerde, bir işi iyice etüd etmeye çalışmanız normal. Aşkın ciddi bir mantık sınavı olduğunu her zaman, her yerde savunuyor ve yaşıyorsunuz. Bu yüzden tercihlerinizde zoru yaşıyorsunuz. Yaşama tutkulusunuz. Bazen de, olaylara geriden bakar, komik yönlerini görürsünüz. Fakat, her an gergin ortamlara hazırsınız.


TERAZİ BURCU : Yıllardır dostluğunu sınadığınız ve yaşanan realitelerle kişiliğini kanıtlamış yakın çevrenizin sözlerini dikkate alın. Hiç bir şeyi yabana atmayın. Bazen işin içinden çıkamaz hale gelmeniz sizi düşündürse de, sabırlı yapınız her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Sevdiklerinizle bir arada yaşamaktan büyük keyif alan bir yapınız var. Fakat bu arada gereksiz zaman kayıplarınız sizi yoruyor. Uzun zamandır beklettiğiniz önemli bir konuşma varsa şimdi tam zamanı...

AKREP BURCU : Pratik ve hızlı düşünerek kendi kurallarınızı doğru uygulayan bir performans sergiliyorsunuz. Sizinle aynı düşünceye sahip olmayanlara da set çekebiliyorsunuz. Partnerinizin karşı cinsle olan arkadaşlıkları konusunda onu haksız yere üzüyorsunuz. Bu tür takipçiliğiniz onun üzerinde ters tepki yaratıyor. Sadece kendi sağlığınız değil, yakınlarınızında her türlü problemleri ile uğraşmanız sizi her zaman tercih edilen kişi haline getiriyor. YAY BURCU : İnsanlarla konuşurken, ipler sizin elinizde ise sorun yok. Fakat, agresif bir şekilde size cevaplar veren kişilere çok sert davranıyorsunuz. Partnerinizin sürekli dile getirdiği; zaman içinde parasal değerlerin değişkenliği konusunda biraz daha yapıcı olmalısınız. Rejim konusunda hergün kendinize değişik şeyler buluyor ve etkileniyorsunuz. En doğru yöntem, sizi aç bırakmayacak uygulamalardır. Uzun zamandır ertelediklerinizi yapma cesaretini kendinizde bulabilir ve harekete geçebilirsin. Aşkta kapanmış olan sayfaları arada bir karıştırabiliyor, hiçbir anının unutulamayacağına inanıyorsunuz. Bugünlerde ilginç tesadüfler dikkatinizi çekebilir.

OĞLAK BURCU : Hayat her zamankinden kolay gelebilir. Çünkü kendinizi her zamankinden güçlü hissediyorsun. Yeni bir haftaya başlamadan önce yarım bıraktığınız işlerinizi halledebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sözlerinizin yanlış anlaşılmadığına emin olmalısın. Hergün neşe ile başladığınız ve ona karşı hislerinizde coşku yaratan duygularınız, bir telefon konuşması ile alabora oluyor. Her konuyu gözünüzde fazla büyütmeniz yüzünden, sinir katsayınız her an artmaya hazır. Olayların sebebi öncelikle sizin hatanız. 


KOVA BURCU : Uzun zamandır ertelediğiniz meseleleri çözecek motivasyonu kendinizde buluyorsunuz sonunda. Ciddi konular üstüne bazı konuşmalar yapabilirsiniz. Karamsarlığınız sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Partnerinizin maddi sıkıntıları ile ilgili olarak, sözlerinizle verdiğiniz destekler onu yılgınlıktan kurtarıyor, güç veriyor. İnsanlara karşı olan samimi davranışlarınız, sık sık suistimal ediliyor ve hiç gereksiz yere kafanız meşgul ediliyor.
BALIK BURCU : Bugün her zamankinden daha cesur ve aktif olabilirsiniz. Finansal durumunuz ve kariyeriniz hakkında bazı kararlar vermek için doğru zamandasınız. Bazen duyguları bir kenara koyup dünyevi meselelerle ilgilenmek gerek. Partnerinizin anlattığı ve paylaşmakla rahatladığı konu ile ilgili olarak, kendinize bu durumdan görev çıkartmalısınız. Her ikiniz için de yararlı olacak. Kendinizi iyi hisetmemeniz için hiç bir neden yok. Sadece, gelişen olayları yaşam süreci içinde olması gereken olaylar olarak değerlendirin.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.