5 - 11 Mart 2018 Haftalık Özel Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 5 - 11 Mart 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta bazı problemleri ciddiye alabilir, konuyu derinlemesine araştırıp anlamanıza odaklanabilirsiniz. Özellikle aile içi ciddi meseleleri bir an önce çözmek isteyeceksiniz. Ayrıca ciddi bir bakış açısı ve yaklaşımdan yararlanarak sorunları çözmek isteyeceksiniz. Salı günü Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Bu sebeple önümüzdeki günlerde fikirleriniz ve planlarınızla daha açık ve net olabilirsiniz. Bu hafta dış görünüşünüz ile de insanları etkileyecek, güzel bir etki yaratacaksınız. Çevrenizde daha çekici ve keyifli olabilirsiniz ve başkalarının dikkatini çekmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çevreniz ve gireceğiniz ortamlarda büyük ilgi ile karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, biraz daha cesur ve maceraya açık hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki önceliklere ve sahip olduğunuz fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hedefleriniz sizin için daha önemli olabilir ve adımınızı atmaya, ilerleme kaydetmeye veya iyi bir izlenim bırakmaya çalışabilirsiniz. Mars, Pazar günü Uranüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Hafta sonu bağımsız hissederek, yeni başlangıçlar yapabilir ve yeniliklere açık olabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri; Perşembe, Cuma ve Pazar olacak. Bu hafta aileniz veya akrabalarınızla daha ciddi meseleleri ele alabilir ve sorumluluklarınız artabilir. Büyük ihtimalle, akrabalarınızın kişisel veya aile sorunlarını çözmekte yardıma veya tavsiyelere ihtiyacı olacaktır. Bu hafta sorunlar kendi evliliğinizde olursa, bu çatışma ve anlaşmazlık eğilimi daha uzun sürebilir.

Bu hafta bir kız ya da genç bir kadının yaşamında başarı ya da başka bir özel olay sizi mutlu edecektir. Bazılarınız artık bir tane daha çocuğunuz olma olasılığını düşünecek. Evli olanlar için güzel bir hafta olacak. Belki çevrenizden biri de bebek müjdesi verebilir. Bazılarınız, bir çocuğun gelecekteki eğitimi ile ilgili soruların cevaplarını arıyor olacaksınız.
BOĞA BURCU : Bu hafta hayatınızdaki insanlara odaklanarak, onlarla olan ilişkilerinizi iyileştirebilir, daha samimi diyaloglar kurabilirsiniz. Özellikle ailenize son zamanlarda olduğundan daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanın da beklentilerini karşılamak hafta başında önceliğiniz olacaktır. Sevdiklerinize verdiğiniz sözleri tutabilir ve onlarla aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz. Salı günü Merkür ve hükümdarı Venüs koç burcuna giriyor. Böylece önümüzdeki günlerde çok daha aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Kendi başınıza bir şeyler düşünebilir, planlar yapabilirsiniz. Ayrıca kapalı kapılar ardında sevdiğiniz insana sevginizi daha net gösterebilir ve başkalarına karşı daha merhamet sahibi olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, mevcut sorunların özüne inerek kaynağını öğrenmek ve çözmek isteyebilirsiniz. Elinizdeki işleri ve görevleri de bir an önce tamamlamak isteyeceksiniz. Başkalarına duygusal olarak daha fazla bağlı hissedebilirsiniz. Hafta sonu, kendi hedefleriniz için bir şeyler yapmak amacıyla fazladan yalnız kalmak isteyebilirsiniz ve sahip olduğunuz özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Başarı veya yeni yerler keşfetmek için fırsatlar bulmaya odaklanabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta zorluklardan ve diğer parasal problemlerden kaçınmak için kişisel harcamalarınıza ve gelirinize göz kulak olun. Bütçenizi kontrol edin. Harcamalarınız daha yüksek veya kazançlarınız daha küçük olabilir.

Mevcut partneriniz tarafından sürpriz yapılabilir. Yalnız olanlar flört edebilirler veya romantik sürpriz hoş duygularını uyandırabilir. Karşı cins üzerinde unutulmaz izlenimlerin bir nedeni olabilir. Hafta içi aşk hayatında yeni randevu için, özellikle de önceden tahmin ettiğiniz kişiler için iyi olacak. Sosyal medyadan yazışmalar veya arkadaşlar aracılığıyla biriyle tanışıp randevu planı yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU : Bu hafta yapılması gereken her iş üzerinde yoğunlaşabilir ve küçük görevlere daha yakından ilgi gösterebilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz sorumluluklarınızı da yerine getirebilirsiniz. Daha küçük projeler, görevler ve işler dikkatinizin çoğunu alabilir ve bunları yolunuzdan çıkarabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Önümüzdeki daha yaratıcı düşünebilirsiniz ve farkındalığınız artabilir. Sosyal bir grupta düşüncelerinizi en iyi şekilde dile getirebilir, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vakitlerin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir ve kendi hedefleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizdeki dostluk bağları güçlenecek. Haftanın ilerleyen günlerinde, ilişkilerinize daha yakından ilgi gösterebilir ve en çok önem verdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Ailenize de zaman ayırarak, onların gönlünü yapacaksınız. Özellikle evli olanlar çocuklarına daha fazla zaman ayırabilirler. Hafta sonu, hayatınızdaki daha iyi olabilmek için bir dönüşüm üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak ve güçlü kararlar almak için daha güçlü hissedeceksiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri; Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yakınınızdaki veya uzaktaki kişilerle ilginç temaslar ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Başka bir şehirdeki (ülkedeki) konukları seyahat edebilir veya onlar ziyaretinize gelebilir. Birçok görev, sorumluluk ve yükümlülükler nedeniyle bu hafta sizin için dinamik, aktif ve gergin olacak.

Bu hafta sosyal çevreden en az bir davetiye alacaksınız. Bu fırsat, arkadaşınızın veya akrabanızın hayatında bir tatil veya özel bir olay olabilir. Bir doğum günü ya da söz nişan kutlamasına da davet alabilirsiniz. Aşk hayatında ise bu hafta sıkıntısız ve anlayışlı, mutlu günler sizleri bekliyor.


YENGEÇ BURCU : Bu hafta daha yaratıcı hissetmeye başlayabilir ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta başında enerjiniz yüksek olacak ve yeniliklere açık olacaksınız. İş hayatında yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız şeyden ne kadar çok zevk duyarsanız o kadar kolay odaklanabilirsiniz. Ancak zevk almazsanız, başa çıkmak istemeyebilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs kariyer ve yaşam yolunuza giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde hedeflerinize yönelik uzun vadeli planlarınıza odaklanarak doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratabilir ve daha iddialı hissedebilirsiniz. Kendinizi bu hafta bir şeylerde ispatlama arzusu duyacaksınız. Eğer sevdiğiniz işi yapıyorsanız bu pek de zor olmayacak. Haftanın ilerleyen günlerinde, haftanın başında uğraşmak istemediğiniz işleri ve görevleri yapabilir ve daha üretken olabilirsiniz. Sorumluluklarınızdan üstesinden kolayca gelerek geleceğe yönelik de planlarınız üzerine fazlaca kafa yoracaksınız. Hafta sonu, önem verdiğiniz insanlarla vakit geçirebilir ve yalnız kalmayı da tercih edebilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta genç bir erkeğin hayatında rahatsız edici bir durumun gelişimini göreceksiniz. Müdahale veya yardımınız bu aşamada belirsiz veya imkansız olabilir. Belki aileden genç bir erkeğin sorunları sizi üzebilir. Sizden yardım talebini geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu hafta bir kadınla önemli finansal ilişkiler kuracaksınız ya da bir kadından para alacaksınız. Para göndermeniz de olasıdır. Genel olarak bu hafta sizi birkaç stresli duruma düşürecek olay yaşanabilir. Ancak endişe edilen olmayacak ve olumlu bir gelişme gösterecek ve size yeni hayat dersleri verecek. Bununla birlikte, eski hatalarından öğrendiğin tecrübeler sana yol gösterebilir ve şimdi geçmişte yaşadığın bir durumla yüzleşmek zorunda kalabilirsin.ASLAN BURCU : Bu hafta evde veya aile konuları ile ilgili sorunların çözümü üzerine yoğunlaşabilir ve evde işleri daha iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Ev içerisinde dargın birileri varsa barışmaları için çaba gösterebilirsin. Aileyle daha iyi anlaşmaya veya en azından kendinize duygusal olarak biraz destek vermeye çalışabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde büyük fikirler bulabilir, başarı ve hedeflerinizde ilerleme planları üzerine çalışabilirsiniz. Hafta içi eğitim ya da iş hayatında enerjiniz yüksek olacak. Arkadaşlarınızla katılacağınız bir maceranın keyfini çıkarabilir veya ilişkilerinizde daha fazla beklenti içerisinde olabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insandan daha fazla ilgi ve sevgi isteyeceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, sevdiklerinizle vakit geçirebilir, isteklerinize odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar ile pozitif enerjinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, işleriniz akıcı hale gelebilir, rutin çalışmalarınız üzerine çalışabilir veya programınızı bir araya getirebilir ve ilerlemeye hazırlanabilirsiniz. Güneş Pazar günü Plüton’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Pazar günü hayalleriniz ve hedeflerinizde daha tutkulu ve istekli olabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Perşembe, Cuma ve Pazar olacak. Bu hafta hatalarınızı düzeltmek, bozuk ilişkilerinizi onararak devam ettirmek ve eğer gerekiyorsa birini affetmek için daha fazla hevesiniz olacak. İlişkilerde pozitif taraf sizler olacaksınız. Sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için kafa yorabilirsiniz.

Bu hafta yakın çevrenizden insanların sorunları ile de ilgilenmeniz ve yardım etmeniz gerekebilir. Ailenizdeki bir kişi için beklenmedik bir sağlık sorunu, daha fazla endişeye neden olabilir. Ya da alınacak başka bir haber de sizi tedirgin edebilir.


BAŞAK BURCU : Bu hafta bazı plan ya da fikirlerinizi hayata geçirme arzunuz yüksek olabilir. Bir an önce hayallerinize erişmek istiyor olabilirsiniz. Hafta başından itibaren zihinsel enerjiniz daha fazla fikir ve plan hazırlamanıza yardımcı olabilir. Bu isteklerle ilgili hevesli olabilir ve bunları da hayata geçirerek mevcut sorumluluklarınızla birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız ek gelir için ekstra zaman harcayabilirsiniz. Merkür ve Venüs Salı günü koç burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla araştırma yapabilir, sohbetlerde ön plana çıkabilirsiniz. Aşk hayatında ve ikili ilişkilerde daha samimi olmanız gerekiyor. Ancak ciddi konularda yoğunlaşmaya bayılıyor olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde evde, aileyle veya duygusal olarak size destek olan insanlarla biraz daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi sakin ve dengeli hissetmeniz için rahatlık ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu, en çok keyif aldığınız hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı ve pozitif yönlere odaklanabilir ve başkalarına karşı cömert olabilirsiniz.

Sizin için en iyi günler; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta akrabanız olabilecek ya da beraber çalıştığınız bir adamla ilgili para meselelerine dikkat edin. Para konularında çok dikkatli olmalı ve detayları da atlamamalısınız. Yoksa maddi yönden zarara uğratacak bir aksilik söz konusu olabilir.

Hafta boyunca evde bir etkinliğin, davet veya haberlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Aileden birinin söz ya da nişan gibi kutlamalarına katılabilirsiniz. Ya da başka etkinlikler ile de akrabalarla bir araya gelinebilir. Artık bir konut sorununu çözülebilir, yeni bir eve yerleşebilir, evinizde önemli bir değişiklik yapabilir ve ev ile ilgili planlarınız dahilinde daha pek çok şey yapabilirsiniz.
TERAZİ BURCU : Bu hafta alacağınız bazı kararlarda aceleci olmayın. Bir takım görevler çok fazla vaktinizi alabilir. Herhangi bir şeyin içine itilmeye direnebilir ve bir şey yapmadan önce kendinize güvenmeyi isteyebilirsiniz. Bazı sorumluluklar almak için de öncesinde bir hayli düşünmeniz olasıdır. Kararsız kalabilir ve çözüm arayabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs ilişki alanını etkiliyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde sevdiğiniz insanla aşk hayatınızda ortak isteklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Problemleri bu hafta daha kolay atlatabilir ve sorunları ortadan kaldırmak için adil ve sakin olabilirsiniz. Uzlaşmak için elinizden geleni yapacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi meşgul edecek bir takım uğraşlar edinmek isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz zihinsel enerjiyi işinize harcayacak ve yeni fikirlere de açık olacaksınız. Hafta içi iş hayatında bir hayli yoğun olmak isteyebilir, tüm işlerinizi bu hafta tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Küçük görevleri de tamamlayacaksınız. Zihinsel uyanış ve yeni fikirler edinmek için diğer insanlarda olmaktan keyif alabilirsiniz. Sevdiklerinizle konuşarak beyin fırtınası yapmak iyi sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Hafta sonu, duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilirsiniz ve kendinizi iç dünyanızda güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Bunun için yoga yapabilir ya da sizi rahatlatan hobilerle uğraşabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri; Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta önünüzde çeşitli seyahat ile ilgili olaylardan heyecanlanacak bir hafta geçireceksiniz. Arkadaşlarınız ya da sevdiğiniz insanla ortak bir tatil planı yapabilirsiniz. Ya da kısa süreli seyahat planları da olabilir. Yakında, başka bir şehirde veya ülkede bulunan bir kişi veya kurumdan bir teklif, posta veya başka tür bir fayda sağlayabilirsiniz.

Hafta içi mülkiyet haklarıyla ilgili seyahat etmek söz konusu olabilir veya başka yerlerde sahip olduğunuz bir mülkün bakımını yapmak için uygun bir hafta olacaktır. Bu hafta ailenizden yardım alacaksınız ya da sizin için çok faydalı olacak bir başka olay yaşayacaksınız.


AKREP BURCU : Bu hafta kendi istek ve ihtiyaçlarınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Yeni başlangıç yapmak istediğiniz şeylere ve yeni fırsatlar ve projelere odaklanabilirsiniz. Hafta başında yeniliklere açık olacaksınız ve bazı şeylerin bir an önce olması için çaba göstereceksiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs iş alanınızı etkiliyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde küçük şeylere daha yakından ilgi gösterebilir, iş projelerini tamamlayabilir, üretken olmaktan keyif alabilirsiniz. Ancak sevdiklerinizle ikili iletişimde daha dikkatli olabilirsiniz. Yoksa onların gerginliği size de yansıyabilir ve enerjiniz düşebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde anı yaşamak isteyebilirsiniz. Haftaya yoğun başladığınızdan dolayı ilerleyen günlerde keyfi zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca sorumlulukları erteleyerek biraz daha rahatlamaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu, daha aktif ve ilgi çekici olabilirsiniz ve daha olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Pluto, Pazar günü Güneş’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple çevrenizden övgüler duyabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi özel hayatınızda daha rahat hissedebilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Pazar olacak. Aslında hafta geneli sizin için iyi geçecek. Bu hafta hamilelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili haberlerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu hafta ilginç ve duygusal olaylar, kendi çocuğunuz ya da arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın bir çocuğuyla ilgili müjdeli haberler ortaya çıkabilir.

Hafta genelinde mali konularınıza dikkat edin ve bütçenizi aşmayan harcamalar yapın. Belgeleri, sözleşmeleri veya diğer finansal sözleşmeleri hazırlarken sizden istenen en ufak ayrıntıyı kontrol edin. Yakında hayal kırıklıklarınızdan veya potansiyel kayıplarınızdan biri para ile bağlantılı olabilir. Para konularında çok dikkatli olmalısınız.YAY BURCU : Bu hafta üzerinde çalışmaya ihtiyaç duyduğunuz her şeye odaklanabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirirken kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bazı ertelenen görevleri de tamamlayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmaya ve sosyal olmaya açıksınız. Bu hafta başkalarını hayatınıza alabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs sevgi alanına giriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanıp sevdiklerinize karşı daha cömert olacaksınız. Sosyal hayatta aktif olup, aşk hayatında da sevdiğiniz insanla birlikte eğlenmek, keyifli zaman geçirmek isteyeceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, ay burcunuzda olacak ve ilerlemeye odaklanabilecek bir başlangıç yapmak istediğiniz şey üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlara bundan sonra hazırsınız. Gelecek birkaç hafta içinde hızlı bir şekilde başarabileceğiniz bir şeyle harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu, kendinizi biraz şımartıp rahatlayabilirsiniz.

Siziniçin haftanın en iyi günleri; Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yabancılar tarafından rahatsız edilebilir ve başkaları sizi tedirgin edebilir. Başkalarının davranışları ya da sözleri sizi şaşırtmamalıdır, ancak yine de böyle durumlara hazırlıklı değilsiniz. Yine de tanıştığınız insanlara karşı pek de ön yargılı olmamalısınız.

Bu hafta ikili ilişkilerde gerginlikler ve stres de öngörülebilir. Çoğu zaman çatışmalar kaçınılmazdır, ancak bunlar da istenmemektedir. Bu hafta, ek iş ve gelir için yeni bir kariyer fırsatının kapısını açabilirsiniz. Belki bir iş teklifi gelebilir. Ya da ek gelir sağlayacak bir projeye başlayabilirsiniz. Daha önce yapmadığınız ya da eski mesleğinizle bağlantılı olması mümkündür. Bu hafta sizin için özel bir önemi olacak!
OĞLAK BURCU : Bu hafta konfor bölgesi dışına çıkarak ve farklı şekillerde zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatında haftaya yoğun bir şekilde başlayacaksınız. Belki işlerinizin birikmiş olması ya da hızlı ilerleme yüzünden de sorumluluklarınız artması sizi zorlayabilir. Bazı şeyleri farklı yapmanın sizin için yeni olanaklar yaratabileceğini görebilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs evinize ve aile alanınıza giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde evde veya ailenizle ilgili konularda yoğunlaşabilirsiniz. Aranızda bir sorun varsa çözmek isteyeceksiniz. Kendinizi bu hafta duygusal olarak daha iyi ifade edebilir, kendinizi iç dünyanızda güçlendirebilir ve başkalarıyla duygusal bağlantılar üzerinde çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hayattan beklentileriniz üzerine çok fazla düşünceye sahip olabilirsiniz. Elinizdeki tüm imkanları değerlendirmek istiyorsunuz. Ancak haftaya yoğun başladığınız için biraz dinlenin ya da biraz sessiz ve yalnız vakit geçirin. Bir süre kafanızı dinleyerek daha iyi konsantre olabilirsiniz. Hafta sonu, ay burcunuzda olacak ve istediğiniz şey için daha fazla enerji ve coşku yaşayabilirsiniz. Bazı endişelerinizden de kolayca kurtulabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir sürpriz ile mutlu olacaksınız. Ancak hayal kırıklıkları veya problemleri çok hızlı bir şekilde çözümlemeniz de mümkün olacak. Son derece pozitif bir hafta sizleri bekliyor. Fakat özel hayatınıza daha az zaman ayırmanız da olasıdır.

Bu hafta, ev içi sorunlar veya emlak ile ilgili göreviniz belirsiz olacak. Ev alım satımı ya da değişimi ile ilgili gelişmeler olabilir. Hoşunuza gidecek bir şey olabilir, ancak kızgın olmak için bir sebep de olacak. Gayrimenkul konusunda biraz stres söz konusu olabilir.
KOVA BURCU : Bu hafta ilerlemeye çalıştığınız hedefler ve hırslarınız üzerinde kafa yorabilirsiniz. Hafta başında iş hayatında daha disiplinli, odaklanmış olacaksınız ve istediğiniz şey için daha fazla enerjik çalışabilirsiniz. Hafta başı yüksek enerji ile sorumluluklarınızın çoğunu da yerine getirebilirsiniz. Salı günü Merkür ve Venüs koç burcuna geçiyor. Önümüzdeki günlerde daha aktif bir zekaya sahip olarak motive olacaksınız. Kısa vadeli planlar üzerinde çalışmaya, başkalarıyla zihinsel olarak bağlantı kurmaya, fikirlerinizi paylaşmaya ihtiyacınız olabilir. Sevdikleriniz ile daha fazla şey paylaşma olanağına sahip olursunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha yeniliklere açık bir şekilde düşünebilir ve mevcut kurallara karşı gelerek alışılmamış şeylere daha açık olabilirsiniz. Yenilikler sizin dikkatinizi çekecek. Hafta sonu boyunca, hayal gücünüz aktif olacak ve hayalperest olabilirsiniz. Hatta hayal dünyasında kaybolabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmenin ve sorunları geride bırakmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uranüs Pazar günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Yeni arayışlar hakkında daha hevesli ve pozitif hissedebilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günü; Pazar olacak. Bu hafta davranışları ve sözleri ile hayatınızı oldukça karmaşık ve sorunlu kılacak insanlar olabilir.  Karşılaştığınız insanlara dikkat edin ve tartışma çıkarmaya çalışan insanlardan kaçının. Özellikle çalışma ortamında sizi sinirlendiren birileri olabilir ve çok fazla üstünüze gelebilirler.

Bu hafta bir kız ya da genç bir kadın hakkında haberler alınabilir ve üzülebilirsiniz. Belki aileden bir kadın da zor bir zaman geçirebilir ve sizden destek talebinde bulunabilir.

BALIK BURCU : Bu hafta arayış içerisinde olarak yeni başlangıçlar yapmak, yeni şeyler öğrenmek ve yeni bilgiler edinerek kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızı yeni yollarla genişletmeye odaklanmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak için gelecek planları ile uğraşmaya başlayabilirsiniz. Ancak çok imkansız hayaller de kurabilirsiniz. Yeteneklerinize inanabilir ve hayatınız hakkında daha iyimser hissedebilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik umutlarınız bu hafta bir hayli yüksek olacak. Salı günü, Merkür ve Venüs para alanına giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde finansal planlara ve fırsatlara odaklanarak kararlar almaya başlayabilirsiniz. Zamanınızı ek gelir fırsatlarını araştırarak geçirebilirsiniz. Ayrıca anı da yaşamanın keyfini çıkarabilir ve fiziksel görünüşünüze de bu hafta fazlasıyla önem verebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hedeflerinizi daha fazla öncelikli hale getirebilir ve yeni bir sorumluluk alabilir veya yardımsever biriyle yararlı bir bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayalinizde geleceğinize odaklanarak, daha idealistik hissedeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınız birlikte olmak isteyebilir ve onlarla vakit harcayabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri; Pazartesi, Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta ailenizden bir çocuğa veya genç bir kişiye ilişkin belirli planlar ve görüşmeler olacaktır. Evli olanlar çocuklarının eğitimleri ile ilgili konulara zaman ayıracaklar. Ya da ailede bir gence destek olmanız gerekebilir.

Bu hafta hoş bir sürpriz veya hediye alarak çok büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Belki sevdiğiniz insan da size sürpriz yapabilir. Aşk hayatında mutluluk sizlerden yana olacak. Her zamankinden çok daha samimi ve merhametli olacaksınız. Eski sevgiliniz ile de bu hafta görüşmeniz olasıdır. Bekar olanlar eski sevgililerine geri dönebilirler. Eski kocanızla veya eşinizle bir toplantı yapabilir veya ciddi bir mesele hakkında konuşabilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.