6 Mart 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 6 Mart 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün liderlik yeteneklerinizi yeni bir düzeye taşıyabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı toplayacak ve uzun zamandır düşündüğünüz, ancak harekete geçme konusunda isteksiz olduğunuz bir gezi planlayacaksınız. İnsanlar, liderlik ve rehberlik etmeniz için sizin ağzınızdan çıkacak cümlelere bakıyor. Çünkü, her zaman işleri eğlenceli ve olumlu tutmayı biliyorsunuz. Bugün değişken ve hızlı hareket ederek, birçok özelliğinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. İlişkilerinize akılcı bir tavırla yaklaşarak, sorunlarınızı çözmeyi başarıyorsunuz.  İş yeriniz söz konusu olduğunda daha fazla sorumluluk ve zam istemek için iyi bir zamandasınız. Maddi anlamda elinize beklediğinizden daha çok miktarda para geçebilir ve bunu nasıl kullanacağınız size kalmış yatırım yaparsanız eğer paranızı daha da fazla artırmanız söz konusu olabilir.BOĞA BURCU : Duygularınızı ifade etmek istemediğinizde kendinizi bir çıkmazda hissedebilirsiniz. Kararları başkasına bırakırsanız, işlerin düzgün şekilde ilerleyeceğini otomatik olarak varsayabilirsiniz. Karar, çıkarları bulunmayan biri tarafından verilirse, işler ve planlar büyük olasılıkla geri tepmeyecek. Geriye dönüp yaptığınız bazı işleri tersine çevirmeyi deneyebilirsiniz, böylece hareket halindeki planı etkilemiş olursunuz. Aşk hayatınız da sıkıntılı günler geride kaldı ancak maddi tutumunuz sevgilinizi sizden uzaklaştırıyor bazen kendisini size yükmüş gibi hissedebiliyor. Yapmayı düşündüğünüz bir yatırımla ilgili bazı finansal kaynaklar sağlamaya çalışıyorsunuz bu kaynağı elde ettiğiniz takdirde yatırım yapmak siizn için çok karlı bir getiri sağlayacak.

İKİZLER BURCU : Gerçekleştirmesi zor kararlar almak zorunda değilsiniz. Sanki güçlü bir kuvvet sizi bir yönde çekiyor, buna direnmemeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Gitme veya gitmeme konusunda düşünürken, tüm gerekçeleri listelemeye çalışabilirsiniz, ancak bu sizi biraz delirtiyor. Sürekli zırvalama ve direnişle zihniniz karışmasına izin vermek yerine akışla devam ederek işleri kendiniz kolaylaştırabilirsiniz. Aşk hayatınız istediğiniz gibi gidiyor ancak sevgilinizin beklentileri sizden farklı olabilir. Yatırım yapmak gibi düşünceleriniz var bu düşünceleri gerçekleştirmek için tam zamanı.YENGEÇ BURCU : Her şeyi yoğun duygusallıkla görmek yerine, daha felsefi bir perspektifle bakmalısınız. Herkesin sizi ele geçirmekten çekindiği sürekli bir korkuya sahip olabilirsiniz. Düşünceleriniz için arkadaşlarınızdan fikir almaya çalışın. Böylece, yeni perspektiflerin farkına vararak durumu daha iyi anlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlara hassas bir şekilde yaklaşmanız sizi ilişkinizin kazananı haline getiriyor. Bu hassasiyetiniz sayesinde bir çok sorununuzu daha fazla büyümeden çözebiliyorsunuz.  Aile içinde yaşanan bazı meseleler bu sıralar sizi de kırabilir tüm bunların gelip geçici şeyler olduğunu unutmayın.


ASLAN BURCU : Bugün sizin gününüz, bu yüzden zamanı boşa harcamayın. Size her konuda yardımcı olan samimi bir kişinin ihtiyaç ve arzularına hitap edebilirsiniz. Çevrenizdekiler, sizin samimi tavsiyelerinize ihtiyaç duyuyor. Tüm enerjinizi başkalarına vermemeye dikkat edin. Bu bencil bir davranış gibi gözükse de kendiniz için daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Maddi yatırımlar yapmak için uygun zamanı beklemelisiniz ve bu sıralar pek uygun zamanlar değil.


BAŞAK BURCU : Bugün kendiniz ve yakınlarınız için yaptığınız tüm harika şeyler adına kendinize ödül verin. Çünkü bunu gerçekten hakediyorsunuz. Kendinizi kritik konular yüzünden gereksiz yere cezalandırdığınız birçok an var. Kötü olduğunuz için kendinizi cezalandırmak yerine kendinize iyi davranın. Bununla birlikte, her zaman olduğu gibi mükemmel biri olduğunuzu hatırlayın. Bugün aşk hayatınızda bazı yenilikler yapmanız mümkün ve bunun sizin ve partneriniz için olumlu dönüşler almanız mümkün görünüyor.


TERAZİ BURCU : Bugün hareketlerinize bilgeliğinizi de katıyorsunuz. Bilgiyi biriktirdikten sonra, onları bir rafa kaldırıp unutmak doğru bir davranış değil. Düşüncelerinizi harekete geçirin ve gözlerinizin önüne büyülü şeyler getirin. Bugün inanılmaz fırsatlara sahipsiniz, kendinizi mükemmel bir şekilde ifade edebilirsiniz. Çevrenizdekilerin dikkatini çekmek için farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Aşk hayatınız da yoluna girmesini istediğiniz ancak zaman harcamayıp üzerine düşmediğiniz için günden güne ertelediğiniz bir konu var bunun üzerine artık düşmeli ve yeni bir ilişki için bu adımları atmalısınız.

AKREP BURCU : Bugün eğlenceli ve güzel anlar yaşayacaksınız. Ancak, yolunda gitmeyen bazı konular sizi zora sokabilir. Zamanınızın az olduğu günler için sorumluluklarınızı planlamalısınız. Bazı sorunlar, tahrip edici davranışlarınızı teşvik edebilir. Her zaman iyi vakit geçirmeye ve kalabalığın enerjisinden keyif almaya çalışın. Son olarak, çevrenizde daha sağlıklı alışkanlıkları olan kişilere yer verin. Çevrenizde gelişen bir olayla ilgili daha dikkatli davranmalısınız zira çevreniz size güveniyor siz ise taraf tutuyorsunuz.YAY BURCU : Bugün içinizdeki güç dalgasından en doğru şekilde yararlanmalısınız. Bu harika enerji artışından, başkalarıyla savaşmak yerine, kendi hedefleriniz ve sorumluluklarınız için yararlanın. Başkaları, bir şeyler yapmaya karar verdiğinizde yolunuzdan çekilmeyi bilmelidir. Eğer yapmazlarsa, sessiz kalmak veya saldırganlaşmak yerine, onlara kibarca hareket etmelerini söyleyin. İnsanların sizden bazı beklentileri olabilir belki küçük bir akraba ziyareti gibi bu günlerde bunun üzerine düşmenizde fayda var ve geciktirmeniz halinde bu insanlar üzüntü duyabilirler.


OĞLAK BURCU : Bugün her zamankinden daha maceracısınız. Belirli bir hedefi göz önünde bulundurmadan bir yere gitmekten çekinmeyeceksiniz. Bilinmeyenin heyecanı, sizi coşturuyor. Korkmuyor ve şaşırmıyorsunuz. Durumun keyfini çıkarmak, ona karşı tutumunuzla ilgilidir. Ancak, bazı konularda kontrolü elden bırakmamakta fayda vardır. Bu sıralar aile içinde ziyaretlere önem vermeli hatta sık sık onlarla bir araya gelmelisiniz. Çevrenizde alacak verecek meselesi yüzünden küçük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.


KOVA BURCU : Bugün sizi onaylamayan biriyle karşılaşarak, zor durumda kalabilirsiniz. Hemen moralinizi bozmayın, belki de biri sizinle ilgili yanlış yorumlarda bulunmuştur. Göreceğiniz tepkiler, aşırı ve gereksiz olabilir. Durumu şiddetlendirecek ve zarar verici bir seviyeye çıkarabilecek davranışlardan uzak durun. Sözleriniz düşündüğünüzden daha ciddiye alınacaktır. Bu sıralar yeni bir aşka yelken açabilir hatta bu kişiyle çok iyi zamanda geçirebilirsiniz sadece ona biraz zaman tanımalı her şeyin hemen olamayacağını kabullenmelisiniz .

BALIK BURCU : Bugün ilgili olduğunuz konularda, benzer düşünceleri paylaşan biriyle sohbet edebilirsiniz. Yaşam hakkında fikir alışverişinde bulunacaksınız. Hayatınıza bir bilim kurgu romanı gibi bakabilirsiniz. Benzer konularda kitaplar ilginizi çekiyor. Çevrenizde sizin gibi düşünen insanların olması sizi mutlu edecek. Beklenmedik birliktelikler yaşayarak bu sıralar ruhunuzu tazeleyebilirsiniz ailenizle bir araya gelme gibi küçük ama sıcak mutluluklar sizi bekliyor. Havaların bir soğuyup bir ısınması bünyenizi oldukça etkiliyor, kalıcı sağlık problemleri yaşamamak için dikkat etmelisiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.