7 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 7 Mart 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün iş yerinde mücadele etmeniz gereken bir gün. Yapacağınız bazı planların temelini bugün oluşturabilirsiniz. Yaşamınızı etkileyecek kararlar verirken daha sakin bir şekilde karar vermelisiniz. Şans sizden yana. Bugün tomurcuklanan bir dostlukla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birine ne kadar güvendiğinizi ve kişisel sırrınızı paylaşıp paylaşmayacağınızı düşünüyorsunuz. Devam ederseniz, pişman olmayacaksınız çünkü bu çok daha samimi olmanıza engel olabilir. Ve bu kişinin de size güvenip güvenmediğini öğrenebilirsiniz. İlişkilerinizi güçlendirdiğiniz takdirde bir bonus kazanabilirsiniz.  Bugün finansal konularla ilgili risk almaya meyilli olabilir, yatırımlarını farklı bir yöne kaydırabilir ya da rahatça borçlanabilirsin. Geleceğe yönelik hedeflerini gerçekleştirmek için daha önceki deneyimlerinden faydalanarak girişimlerde bulunabilirsiniz.BOĞA BURCU : Makul istekleri yerine getirme konusunda bir hayli iyisiniz. Bu durumda istekleri yerine getirmeye yardımcı olan biri olduğunuzu çevrenizdekilere gösterebilirsiniz. Bazı aksaklıklar düşündüğünüz gibi sonuçlanmayabilir. Bu da sizi mutlu edecektir. Çaba harcadığınız ve meraklı olduğunuz konularda başarılar elde edeceğiniz günler sizi bekliyor. İş ve sosyal hayatında tecrübelerinizi de kullanarak adımlar atabilirsiniz. Fakat karşınızdakilerin beklentilerinin yüksekliği ve risk almak istemesi sizi biraz rahatsız edebilir.  Bu aralar dalgın tavırlarınızdan dolayı işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Kendinize çeki düzen vermeli ve güzel bir düzen oluşturmak için çaba göstermelisiniz. Aşk hayatınızdaki durgunluklar hareketlenebilir.

İKİZLER BURCU : Önceden edindiğiniz bazı bilgileri taze bilgiler ışığında incelemeniz gerekebilir. Bu, ilk seferde doğru olmayan şeyleri görmenize yardımcı olacak ve kendinizi kötü hissetmekten kurtulacaksınız. Başkalarının gerçekten takdir edeceği bir hata yaptığınızı biliyorsunuz ve bu konuda dürüst tavırlar sergileyeceksiniz. Geleceğiniz ile ilgili kararlar almak için uygun bir zaman dilimi olmayabilir. Bazı dış etmenlerden olumsuz etkilenebilir, rotanızı yanlış çevirebilirsiniz. Bazı konularda sorumluluklar alabilir, başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla önem vermeli, belki de gündelik alışkanlıklarınızı değiştirmek için alternatifler aramaya başlamalısınız. YENGEÇ BURCU : Bazı konularda duyduğunuz endişelerin yersiz olduğunu siz de anlayacaksınız. Beklediğiniz bir haber alabilir, o haber doğrultusunda adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili kararlar alırken, aşk hayatınızı olumsuz etkilemeyecek şekilde ilerlemelisiniz. Yaratıcılıkla ilgili başladığınız projeler, sizi parasal konularda sıkıntıya sokabilir. Bununla birlikte, bazı düşünceler ve araştırmalar sizi sıkıntılarınızdan kurtarabilir. Devam etmenin daha hesaplı bir yolunu buluyorsunuz. Bu ay, sonuçların sizin için gerçekten iyi olması için çabalarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekecek.


ASLAN BURCU : Kariyeriniz ve sosyal statünüz ile ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Varmak istediğiniz noktaya çok odaklanmış olmanız başarılarınızı beraberinde getiriyor. Çevrenizde sizi kıskanan ve kısıtlamaya çalışan insanlara kafanızı yormayın. Bir aile üyesi sizi bir konuda ikna etmeye çalışırsa, özellikle de fikir biraz şüpheli görünüyorsa, onu kabul etmek zorunda değilsiniz. Evle ilgili konularda ayrıntılara dikkat etmek sizin için iyi olabilir. Böylece önemli bir konuyu atlamamış olursunuz.


BAŞAK BURCU : Bugün çevrenizdeki bazı planlara ayak uydurmak zorunda kalacağınız bir gün olabilir. Başta biraz hayıflansanız da sonrasında siz de mutlu olacaksınız. Aşk kapılarınız ardına kadar açık siz biraz kendinizi açmalısınız. İstediğinizi elde etme imkanı, başkalarına neye ihtiyacınız olduğunu söyleme dürtünüzle doğrudan bağlantılı olabilir. Kendinizi ifade etmek ve çok dürüst olmak iyi hissetmenizi sağlayacak ve uzun vadeli işler başarmanıza yardımcı olacak. Başkalarının sizin için bir şeyler yapmasına izin vermek, hoş bir değişikliği beraberinde getirebilir.


TERAZİ BURCU : Bugün işlerinizi halletmek için bir yolculuk yapmanız gerekebilir. İkili görüşmelerin yoğun olacağı bir gün olacağı için bedeniniz yorgun düşebilir ve biraz mola vermek isteyebilirsiniz. Arkadaşınızdan duyacağınız bir şey sizi şaşırtmaya yetecek. Doğal bir armağanınız veya bir şeyler için yeteneğiniz olduğunu biliyor olsanız da, başkaları ileriye doğru giderken siz geri çekilmiş olabilirsiniz. Daha iddialı olmak ve kendinize yeteneklerinizi sergilemek için eşit şans vermenin zamanı geldi. Önümüzdeki günlerde böyle bir karar verirseniz ve üzerinde hareket ederseniz, sizi çok daha iyi günler karşılayacak.

AKREP BURCU : Üzerinizdeki gerginliği ve telaşı bir an önce atmalısınız. Olması gereken biraz daha olumlu düşünmek ve kendinizi kötü ihtimallerden arındırmak. Geçmişte yaşanan bir kırgınlık için zeytin dalı uzatılabilir. Yaptıklarınıza biraz ara verip, öylece durmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Bir projenin sonuna ulaşıyorsanız ve olmasını istediğiniz gibi sonuçlanması sizi mutlu ediyor. Şimdi, nihai ayrıntıları tamamlamaya başlamadan önce her şeyin yolunda olduğundan emin olmaya çalışın.YAY BURCU : Yapmak istediğinizle olduğunuz yer arasındaki mesafeyi görebilecek kadar gerçekçisiniz. Eğlencenin ve sosyal hayatınızın yerini işlerinizden ayırmalı aradaki dengeyi iyi kurmalısınız. Maddi anlamda yaşanacak gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Mantık ve kalp arasında kaldığınız bir dönemdesiniz. Bazen bir durumla ilgili ne yapacağınızı öğrenmenin tek yolu, elinizden gelenin ne olduğuna bakmaktır. Bu, insanlarla konuşmak, bilgi toplamak ve ayrıntılarla tanışmak olabilir. Duygularınızı da düşünürseniz, kararlarınızı çok daha kolay hale getirerek eksiksiz bir resim yaratabilirsiniz.


OĞLAK BURCU : Bugün endişeli arkadaşlarınıza zaman ayıracaksınız. Ve iyi bir arkadaş olup olmadıklarına bakmadan, yardıma ihtiyaç duydukları için onlara destek oluyorsunuz. Bununla birlikte, başka bir konuyla ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Fazla dert edilecek bir konu olmadığını önümüzdeki günlerde fark edeceksiniz. Aile ilişkilerinizde kontrolü elinize almak isteyebilirsiniz. Finansal konularda yaşadığınız aksaklıklar sizi yıldırmamalı. Risk almak için uygun bir gün değil. Yapacağınız bir konuşma içinizi rahatlatmaya yetecek.


KOVA BURCU : Bugün sizi kısıtlamak isteyen insanlar olabilir. Bu fırsattan istifade kabuğunuzdan çıkıp bazı tartışmalara konuk olabilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi doğru yerde kullanırsanız, başarılı olamayacağınız hiçbir konu yok. Kısa yolculuklar ve yeni temaslar önümüzdeki haftalarda size çok yardımcı olabilir ve avantaja dönüşebilecek bir şey öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte, önemli bir etki, önemli bir bilgiye sahip olmak isterseniz, kendi sırlarınızdan birini vermek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yaparsanız, aklınızdaki en son şey bu olsa bile daha iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz.

BALIK BURCU : Ne kadar duygusalsanız bir o kadar da mantığınızı yanınızdan ayırmıyorsunuz. Karışık bir ilişki durumunuz varsa bu özelliğinizle işin üstesinden geleceksiniz. Yapmak istediğiniz bir plan varsa planınızı şimdiden yapmanız gerekebilir. Hak ettiğinizi düşündüğünüz fırsatları alamayacağınız zamanlar olabilir, ancak bu onlardan biri değildir. Teklif edilenlerden en iyi şekilde faydalanabilmek için, özellikle önümüzdeki birkaç gün içinde sezgisel tavsiyelere katılmanız gerekebilir. Sezgilerinizi dinlemek, sizin için en iyi sonucu verebilecek olan bilgiye ulaşmanıza yardımcı olabilir.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.