9 Mart 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 9 Mart 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün romantik bir ruh halindesiniz. Sokakta tüm bakışları üzerinize topluyorsunuz. Hayatınızda özel yeri olan biriyle güzel bir akşamın planını yapıyorsunuz. En iyi şekilde göründüğünüzden ve onu etkileyeceğinizden şüpheniz olmasın. Özel gece için sıra dışı bir stil yaratın. Size göre aşkta kurallar olmamalı hatta siz içinde kural olan her şeyden uzaklaşmak istiyorsunuz ancak her zaman karşınıza bunu kabul edecek birileri çıkmayabilir. Tabi zaman zamanda çıkacaktır. Bugün arkadaşlarınızla beraber olma isteği içinde olsanız bile, onların fikirlerinden etkilenmeniz söz konusu olacaktır. Kendi kararlarınızı kendiniz vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanabilir ve yaşam kalitenizi daha da arttırabilirsiniz. İş hayatınızda biraz hareketli davranmalısınız hatta seri olmalısınız bazı işler sizin için kolay olsa da istemeden yaptığınız için  zor olabilir. BOĞA BURCU : Geçmişte yaşadığınız tutkulu ilişkiler sizin sürekli aranacak biri olduğunuz anlamına gelmez siz bu durumu kabullenemeyip ilişkinizi takıntı haline getiriyorsunuz ancak durumu daha da ilerletmeden onu unutmayı. İş hayatınızda bazı değişiklikler söz konusu olabilir bunun için itiraz etmeyeceksiniz zira sizin hoşunuza gidecek. Ara sıra da dağınık bir ruh haline giriyor olduğunuzu ve oralardan pek çıkamadığınızı kabul etmelisiniz.  Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün çevresel değişimlerden etkileneceksiniz.İKİZLER BURCU : Sabah saatlerinde duygusal olarak daha gergin olabilirsiniz. Bunun için sakin davranmalı alıngan ve kavgacı ruh halinden uzak durmalısınız. İlerleyen saatlerde ise elinizde ki işleri bitirmek ve daha kararlı adımlar atmanız gerekir. Nitekim kararlı adımlar atacaksınız da. Yaşadığınız sağlık problemi ilerleyen zamanlarda daha fazla sizin için sorun çıkarabilir. Bugün kuracağınız önemli iletişime bir engel çıkabilir. Ne yazık ki beklediğiniz para bugün elinize geçmiyor. Bu, hayal kırıklığı dolu bir gün yaratabilir, ancak akşam bunu telafi edecek güzellikte olacak. Aşk ve romantizm harika görünüyor. Partnerinizle keyifli bir akşam planlamak için harika bir gün.

YENGEÇ BURCU : Aşk hayatınızda bazı durumlar sizin için çekilmez bir hale geliyor olabilir ancak bunun için çözüm üretmeli sevdiğiniz kişi ile bir araya gelip konuşmalısınız siz sevmekten başka bir şey yapmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak sizin de hatalarınız olabilir. Tüm bunları konuşurken her şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Maddi konularda yeni girişimler olacağı bir döneme giriyorsunuz bu durum sizin için çok önemli bazı şeylerin başlangıcı bu dönemde yapacağınız şeylerle başlayıp büyüyebilir. Arzularınızın gücü bugün sizi şaşırtabilir. Kendinizi her zamankinden daha romantik  hissediyorsunuz. Sevgilinizle yalnız zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Başkalarından, hatta yabancılardan gelen hayranlık bakışları fark edince şaşırmayın. Her düzeyde iletişim net ve açık olmalıdır. Harika bir akşamın tadını çıkarın!ASLAN BURCU : Yakın ilişkilerinizle ilgili bazı problemler olabilir ancak bunu kısa sürede çözümleyeceksiniz yine de olanları unutmak sizin için kolay olmayacak. İş arkadaşlarınızla ilgili kısa da olsa bazı seyahatler yaşayabilirsiniz bu sizi işinizle ilgili motive ederken, iletişiminizi de güçlendirecek. Duygusal konularda cesur davranışlar içindesiniz. İsteklerinizde aceleci davrandığınız zaman kayıplar yaşıyorsunuz.  Bugün ise önlem almalısınız ve ilişkinizle ilgili karamsarlığa düşebilirsiniz. Bugün aile üyeleri ve diğerleri ile iletişim açık, dürüst ve sevgi dolu olacak.  İlerleyen saatlerde özel biriyle yalnız kalıyorsunuz.


BAŞAK BURCU : Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır. Kendinize güvenmelisiniz. Sevgilinizden gelen bir telefon bugün tutkulu, romantik tarafınızı ortaya çıkarabilir. Muhtemelen yapacak çok şeyiniz olacak ve bu nedenle geç saatlere kadar onunla görüşemeyeceksiniz. Bütün bunlar, buluşmanın beklemeye değeceğini gösteriyor. Partnerinizin artık sizden istediklerini içgüdüsel olarak biliyorsunuz. 


TERAZİ BURCU : Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olacak ve aktivitelerinizi birleştirmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızın bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Her olayı eğlenceli bir şekle dönüştürebilirsiniz. Çalışmaya eğilimli biri olarak, bugün yolunuza çıkan romantik tutku karşısında şaşırabilirsiniz. Bugün için, değerleriniz entelektüelden fiziksele geçebilir. Muhtemelen özel biri ile romantik bir akşam planlamayı düşüneceksiniz. Dışarı çıkmak ve kıyafetlere biraz para harcamak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU : Sevgiliniz son derece sakin ve modern düşünüyor ancak siz kıskançlığın ilişkinizde olması gerektiğini savunuyorsunuz ve onu kıskanıyorsunuz kıskançlığınızı belli ettiğiniz gibi onun da sizi kıskanmasını istiyorsunuz. Bu aralar sizin için önem arz eden görüşmeler yaşayabilirsiniz istediğiniz şeyleri elde etmek istiyorsanız biraz daha çaba göstermelisiniz. Bu aralar yeni bir topluluğa katılabilirsiniz. Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek; bir takım sürümcede olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Aile içi sorunlar gündem kazanacak. Onların fikirlerine saygı göstermelisiniz.YAY BURCU : Sevgilinize aşkınızı esirgemeyin zira o sizden aşkı bekliyor ve siz onu bundan esirgiyorsunuz özellikle bu sabah ona olan davranışınız emin olun onu çok üzdü. Yakın bir arkadaşınız iş teklifi alabilir ve bu teklif onun için iyi bir sonuç oluştururken sizin için de olumlu sonuçlar oluşturacak ancak şuan farkında değilsiniz. Fazla ben merkezci olmamalısınız bu sizi çevrenizden uzaklaştırabilir. Finans konularına olumlu yaklaşımlarınız var ve olayların mantıksal yönlerine yorum getirerek, gerçeğe daha fazla yaklaşıyorsunuz. Siz her zaman gizliliğe karşısınız.OĞLAK BURCU : Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Mantık ve akılcı davrandığınız, her konu size başarıyı getiriyor. Bugün, bir takım özel konumlarınız gündeme gelebilir. İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz ve imkanlarınızı kendi tarzınıza göre değerlendirmek isteyeceksiniz. Seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sıralar iş ilişkiniz pek yolunda gitmese de siz üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz. Maddi harcamalarınıza dikkat etmiyorsunuz hatta bu aralar sıkıntıya bile uğrayabilirsiniz.KOVA BURCU : Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve birçok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Partnerinizle bazı ortak kararlar alacaksınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Bugün işe odaklanmanız biraz zor olabilir. Bu birtakım sorunlara yol açacak. Bugün sizin için işten çok romantizm ön planda. Partnerinizle yalnız kalabileceğiniz akşamı düşünüyorsunuz. Öğle yemeğinde, akşam için yapabileceğiniz sürprizleri ve tutkulu anları planlayacaksınız. Bunları yaparken işlerinizi de aksatmamaya özen göstermelisiniz.


BALIK BURCU : Yenilenmiş bir fiziksel güç hissi, bugün yapmanız gereken her türlü projeye kararlılıkla katılmanızı sağlıyor. Bununla birlikte, zihninizi gerçekte o projelere odaklamak istemiyorsunuz. İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil. Sade ve yumuşak yapınızın altında, çelik gibi bir irade var ve olayların olumsuz yönlerini çok çabuk görebiliyorsunuz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.