Ana içeriğe atla

Nisan 2018 Ayı Özel Aylık Burç YorumlarıAylık burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini aylık olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Nisan ayına ait aylık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  

Maddi durumunuz hakkında endişeye kapılabilir ve ailenizden destek almayı düşünebilirsiniz. Kazancınız ya da maddi destek hakkında bir kadınla konuşacaksınız. Akrabalarınızdan, ofis çalışanları veya finansal veya bankacılık kurumundan biri olabilir. Bu kişiden alacağınız destek ile bazı borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Ya da ek gelir elde etmenizde faydası dokunabilir. Özellikle mecburi harcamalar yüzünden ekonomik durumunuz sarsılabilir. Bu ay, arkadaşların ya da tanıdıkların hayatındaki olaylar etrafında stres ya da korku yaşayacaksınız. Arkadaşlığınız, diğer insanların ilişkinizdeki etkileşimlerine meydan okuyacaktır. Sağlam dostluklar sayesinde zor durumları kolayca atlatacaksınız ve gerçek dostlarınız en zor anınızda yine sizin yanınızda olacaklar. Nisan ayında hayatınızdaki yakın bir insanın yokluğundan, uzak bir yerde yaşayan birinin ya da sevdiğiniz insanın sizden uzak yaşamasından dolayı üzgün olabilirsiniz. Bir süre özlem çekilebilir. Artık içinde bulunduğunuz bir mülk veya ev ile ilgili daha ciddi veya daha zor görüşmeler ve anlaşmalarda bulunmak mümkündür. Bu ay, mirasın paylaşımı veya diğer benzer görüşmeler gelişebilir. Mal mülk alım ya da satımı ile ilgili de önemli görüşmeler olabilir. Ancak yeni yatırımlar yapmaya elverişli olmayacaktır.

Aşk hayatında şımartılmak ve sürprizler isteyebilirsiniz. Ay tutulması etkisi ile sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle geçmişteki sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Belki uzun süreli bir dargınlık olabilir. Özellikle sevgilinizden beklentilerinizi anlamaması canınızı sıkabilir. Bekar ve yalnız olanlar ise bu ay kısa süreli ilişki yaşayabilirler, ancak ciddi bir ilişki için hazır olmayabilirsiniz.

İş hayatında profesyonel ilerlemenizi yavaşlatacak gelişmeler olabilir. Ancak her türlü olumsuzluk karşısında sakin kalmalı ve azmi elden bırakmamalısınız. Özellikle maddi zorluklar canınızı sıkabilir. Eğitim hayatı devam eden kişiler için can sıkıcı haberler gelebilir. Kariyer hedeflerinizi ve gelecekte planlarınızı hayata geçirme ya da tamamlama üzerine fırsatlar ele geçebilir.


BOĞA BURCU : Bu ay bir süredir ertelediğiniz önemli işleri bu ay tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle geçmişte yarım kalan plan ve projeleriniz ile yeniden ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Özellikle sahip olduğunuz evinize ya da mülkünüze bir şekilde bağlı önemli sorunları çözme şansınız olacak. Bu ay mal mülk veya maddi problemleri çözmek için daha uygun olacaktır. Aile içi meseleler de çözüme kavuşabilir. Ertelenen ve yarım kalan ne varsa, bu ay çözmek için kararı elden bırakmayacaksınız. Nisan ayında tanıdığınız insanların hayatlarında hoş olmayan bir olayla ilgili başka bir yerden haber alacaksınız. Bu haberlere üzülebilirsiniz. Başka bir şehirden veya ülkeden beklediğiniz yazışmalara veya belgelere dikkat edin. Bazı başvurular da sizi hayal kırıklığına uğratabilir ya da beklentileriniz karşılığını bulmayabilir. Güvendiğiniz birinin verdiği sözü tutmaması da bu ay sıkıntı yaratabilir. Bu ay ailenizle ilgili planlarınız veya beklentileriniz, istediğiniz şekilde ilerleyecek. Bir süredir enerji ve zaman harcayacağınız şeylerde önemli gelişmeler olacak. Özellikle çok emek harcadığınız bir şeyde güzel gelişmeler olabilir. Pozitif olduğunuz müddetçe bu ay her şeyin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Özellikle maddi sorunları kolay bir şekilde halletmenizi sağlayacak sürprizler olabilir. Aile ve akrabalar ile sık sık bir araya gelinebilir. Özellikle aileden birinin söz, nişan ya da evlilik haberi vesilesi ile aile toplantıları ve kutlamalar olabilir.

Nisan ayının ikinci haftasında sevdiğiniz insan ile aranızda tartışma ya da kısa süreli ayrılık söz konusu olabilir. Anlayışsızlık yüzünden ilişkinizde sorunların artması da olasıdır. Özellikle aile üyeleri ve sevdiğiniz insan arasında kalabilirsiniz. Bu ay bekar olanlar ise yeni tanışacakları insanlar ile kısa süreli flörtler yaşayabilirler.

Bu ay mesleğinizde çok büyük değişiklikler söz konusu olabilir. Kariyerinizde daha fazla bağımsızlık ve radikal kararlar almak isteyeceksiniz. Belki iş değişikliği ya da terfi ile sorumluluklarınız da değişebilir. İş yerinde daha fazla özgürlük isteyebilirsiniz. Ayrıca daha çok yetki ve ayrıcalığa sahip bir iş de aramanız olasıdır. Bu ay keyif ve rahattan vazgeçerek iş hayatında daha yoğun tempoya hazır hissedebilir, daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Her ne kadar ay içinde harcamalarınız olsa da genel olarak finansal durumunuz sizi motive edecektir.
İKİZLER BURCU : Uzun süredir devam eden endişe ve kuruntulardan kurtulabilirsiniz. Özellikle iş hayatında sizi tedirgin eden ne varsa sona erebilir. Kazancınızda da önemli gelişmeler olacak. Çalışma ya da eğitim hayatında övgüler gelebilir. Özellikle yakın çevreniz sizi takdir edecekler. Aile içindeki sorunlarınızın da sona ermesi ile birlikte artık rahat bir nefes alabilir, kendi işlerinize daha sağlıklı odaklanabilirsiniz. Gelirinizde önemli bir artış olması da mümkündür. Nisan ayında çalışma yerine bir meslektaşınız, bir liderin sizden beklentileri artabilir. Özellikle büyük bir sorunu çözmeniz gerekecektir. Bu sayede iş hayatında dikkat çekebilirsiniz. Artık kötü bir ruh hali ya da depresyon için bir nedeniniz olmayacak, ama yine de benzer ruh hallerinden geçeceksiniz. Nisan ayı ikizler burcu için çok başarılı bir ay olacak. Uzun süredir hayal ettiğiniz ya da çok fazla enerji harcadığınız plan ve projelerde hızlı gelişmeler olabilir. Başvurularınız da olumlu sonuçlanabilir. Artık emeklerinizin karşılığını almak sizi oldukça motive edecektir. Bu ay bir kadından para alacak ya da göndereceksin. Nisan ayında 35 yaş üstü ikizler kadınları, aile gelirini yükseltmek için iyi bir ay olacak.

Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiye duygularınızı açmak konusunda kararsız olacaksınız. Eğer evliyseniz ya da ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla ilişkinizde samimiyet artacak. Aranızda daha iyi bir uyum ve denge yakalayabilirsiniz.

Profesyonel yaşamınızda idealizm ve objektiflik arayışındasınız. Otorite figürleri kariyerinizi derinden etkileyecektir. Özellikle iş hayatında önemli insanlar tarafından takdir görebilirsiniz ve size yeni fırsatlar sunabilirler. Para konusunda riskli girişimlerden kaçınmalısınız. Genel kazancınızda artış olabilir. Eşinizin maddi durumunda ise sıkıntı olabilir.


YENGEÇ BURCU : Manevi duygularınız ağır basabilir. İç huzur arayışında olacak ve sizi dini yönden huzurlu hissettiren insanlarla bir araya gelebilirsiniz. İ hayatında şansınız açık olacak. Bir takım aksilikleri pratik bir şekilde atlatabilirsiniz. Bu da size şanslar sunabilir. Kendinizi daha güçlü ve güvende hissetmeye başlayabilirsiniz. Şu anki işlerinizde önemli atılımlar yapmasanız da geleceğe yönelik güzel ilerleme kaydedebilirsiniz. Aile içi sorunlar ise bu ay canınızı sıkabilir. Özellikle mal mülk alım satımları ile ilgili anlaşmazlıklar yüzünden aile içinde sorunlar büyüyebilir. Nisan ayında bir kadınla birlikte, hane veya mülk problemlerini çözmek için zaman, para ve enerji harcayacaksınız. Sahip olduğunuz bir mülkle ilişkili onarım ve tadilat işleri uzun zamanınızı alabilir. Bu ay, başka bir şehirde ya da ülkede okuyan ya da çalışmakta olan ailenizden genç bir kişinin başarısı sizi mutlu edebilir. Hatta onun profesyonel başarılarını takip edebilirsiniz. Artık bilmediğiniz birçok durumda, sizden daha genç insanlarla iletişim kuracaksınız. Bu kişiler şu anda meşgul olduğunuz bir proje ile mevcut çalışmanızla bağlantılı olabilir. Evli olan kişiler çocuklarının eğitim hayatları ile ilgili araştırmalar yapabilirler ya da masraflar çıkabilir. Bildiğiniz bir kişinin yaşamındaki bir sağlık sorunuyla ilgili hoş olmayan bir haberi ve olumsuz gelişmeden dolayı üzüleceksiniz. Kendi sağlığınıza da dikkat etmeli ve kendinize dinlenmek için de zaman ayırmaya gayret etmelisiniz. Özellikle stresli işler bu ay sizi yorabilir.

Ay tutulması aile hayatını etkileyebilir. Evli olan kişiler de eşleri ile anlaşmazlıklar yaşayabilirler ve bazı konularda fikir ayrılıklarından dolayı canınız sıkılabilir. İlişkisi olanlar baskıda şikayetçi olabilir. Bu ay daha özgür kalmaya ihtiyacınız olabilir. Bekar olanlar ise kendilerinden hoşlanan kişilere şans verebilirler. Ancak sürpriz aşklara hazır olmayabilirsiniz.

Profesyoneller ve iş adamları kendi alanlarında çok başarılı olacaklar. Kariyerinizde ve şirketinizin organizasyon yapısında önemli değişiklikler bekleyebilirsiniz. Üst düzey bir pozisyondaysanız, dikkatli olun ve 2018 Nisan ayında başkalarıyla yüzleşmekten kaçınmalısınız. Bu ay gezegenler parasal refahının mükemmel olacağına işaret ediyor. Mesleğin ana kazanç kaynağı olacaktır. Aile üyeleri, yaşlılar ve sosyal temasların desteğine sahipsiniz. Masraflarınızı karşılamak için yeterli para kazanıyorsunuz.


ASLAN BURCU : Bu ay finansal işlerinizde, aşk hayatınızda başarıya ulaşma şansınız yüksek olacak ve yaptığınız her şey size bir şans getirecek. Unutmayın, Nisan ayında şans senin yanında olacak. Tüm bu şeylerin birleşimi size unutulmaz deneyimler ve ilerlemeler sunabilir. Belki yeni şans kapıları da aralanabilir ve hayatınızın çok keyifli bir dönemini yaşayabilirsiniz. Özellikle kazancınızda artış olması sizi pek çok konuda olumlu etkileyecektir. Ertelediğiniz planlarınız için gereken maddi olanaklara sahip olmanız sevdiklerinizi de mutlu etmenizi sağlayabilir. Onlarla birlikte ay içerisinde seyahat ve aktivite planları yapabilirsiniz. Bütçenize göre eğlenceli etkinliklere katılmanız olasıdır. Bu ay maaşınızda artış söz konusu olabilir. Daha iyi maaşı olan bir pozisyona geçebilir veya yeni bir iş, ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Hatta kendi işini yapanlar da ticari hayatta uzun süredir hayalini kurdukları başarıları sağlayarak müşteri sayılarını artırabilirler. İş hayatında planlarınız yolunda ilerleyebilir ve bu sayede gelirinizde de hızlı bir yükseliş olmaya başlayabilir. Nisan ayı para ve iş yönünden oldukça bereketli ve verimli olacaktır. Çoğunuz evinizde yapılacak iyileştirmeler veya değişiklikler için para harcayabilirsiniz. Özellikle bir süredir satın almayı planladığınız eşyaları alabilir ya da ertelediğiniz tadilat işlerini yaptırabilirsiniz. Ev içi masraflar için bütçeniz olacak.

Mevcut ilişkilerde olduğu kadar kamusal yaşamınızda da kargaşa söz konusu olabilir. Eğer ilişkiniz sağlam ve güçlü ise, hayatta kalacaktır. Kişisel özgürlük, dini farklılıklar ve fikir farklılıklarına dayanan sorunlar yüzünden ilişkiniz zarar görebilir. Birlikte ortak karar almakta da zorlanabilirsiniz.

Kariyerin ayın 20’sine kadar zirveye çıkabilir. Bu ay, olağanüstü kariyer başarılarının bir ayı olacaktır. Sosyal hayatınız da profesyonel başarınız ile güçlenebilir. Mali durum, kazançların harika olacağı ve işadamlarının Nisan 2018 ayı içinde kendi alanlarında başarılı olacağı bir ay olacak. Bu ay iş ve para alanında hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU : Sevdiklerinizin desteğini alarak onlarla birlikte güzel işler yapabilirsiniz ve başarılarınıza katkıları olabilir. Aileniz sizin yanınızda olacak. Ancak ay içerisinde bencilce davranışlardan kaçının. Özellikle çalışma hayatında maddi destek görebilirsiniz. Bu ay maddi yönden sıkıntılar söz konusu olsa da, iş yerinde destek alabilirsiniz. Yine de bütçenizi planlamalı ve harcamalarınızda temkinli olmalısınız. Harcamalarınızı kontrollü yaparak, bu durumu rahatça çözebilirsiniz. Bu ay gergin olaylar yüzünden seyahate çıkmanız gerekebilir. belki alacağınız bir haber sonrasında yolculuk yapmanız gerekebilir. Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan insanlardan alınacak haberler önemli olacak. Bu ay bir seyahat planlıyorsanız, bunun nedeni çok önemli olabilir ve geleceğini belirleyebilir. Ama endişe ya da gerilim size yardımcı olmayacaktır. Bu ay genellikle zıt duygular ve ruh halleri içerisinde olabilir, bazen duygusal dalgalanmalar hissedebilirsiniz. Her şeyden önce, evlilik veya sevgi de duygusal dengesizlikler yaşamınızı etkiler. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kısa süreli ayrılıklar söz konusu olabilir. Ya da eski sevgilinizin bir anda karşınıza çıkması da çatışmaları beraberinde getirebilir. Nisan ayında, daha büyük beklentileriniz olan bir erkekle buluşacaksınız. Size verilecek sözler veya güvenceler yanıltıcı ve iki yüzlü olacaktır. Önemli planlarınızın geliştirilmesi için onlara güvenmeden önce, doğru sözler verdiklerine emin olun! Başkalarından beklenti içerisine girmek size zarar verebilir.

Eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızda bazı gerginlikler olabilir. Kısa süreliğine ayrı kalmaya karar verebilirsiniz. Her ne kadar birbirinizi çok sevseniz de bazı anlaşmazlıklar yüzünden bir süre dargınlık yaşayabilirsiniz. Özellikle karşı taraftan beklediğiniz ilgiyi görmemeniz yüzünden üzüntü duyabilirsiniz.

Başak burcu Nisan ayında ileri düzey eğitim ve yeni uzmanlık ile profesyonel becerilerini geliştirmekle ilgilenecekler. İş yerinizde rahatınız ve çalışma yönteminiz doğrultusunda çalışmak için tam özgürlük istiyorsunuz. Finansal beklentilerin ayın 15’inden sonra ay tutulması ile birlikte karşılanabilir.
TERAZİ BURCU : Bu ay rekabet dolu bir ay geçirebilirsiniz. Bu ay enerjiniz iş hayatında yüksek olacak ve özellikle iş ortamında bir takım rakipleriniz yüzünden daha fazla çalışıp kendini göstermeniz gerekebilir. Eğer sevdiğiniz insanla aranızda kıskançlık sorunları varsa bu ay bunları aşıyorsunuz. Daha sakin bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Ancak tempolu çalışarak vücudunuzu çok yormamaya gayret edin. Kendinize de zaman ayırın. Bu ay aile içerisinde maddi refah artıyor. Siz ya da aileden başka birilerinin, belki eşinizin kazancının artması genel refahı da artıracak. Bu ay daha yaşlı biriyle daha fazla görüşme yapabilirsiniz. Özellikle birinin sağlık sorununa ya da rahatsız edici başka bir durumundan dolayı yanında olmanız ve ona destek olmanız gerekebilir. Aile içerisinde kuşak çatışması olabilir ve aile büyükleri ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Onlara bir şeyleri kabul ettirmek ya da uzlaşmak zor olabilir. Bakış açıları sizden farklı olabilir. Bu ay, şu anda bulunduğunuz yerde yeni veya daha iyi bir fırsat olacak. Özellikle profesyonel gelişiminiz açısından ilginç bir ay olacaktır. İş ortamınızdaki yeni insanlar, yeni fikirler ya da yeni bir çalışma tarzı olabilir. Bu ayki iş temponuz başarınızı katlayabilir ve gelirinize de yansıyabilir. Nisan ayında bir çocuk veya torunla ilgili planların organize edilmesi ve uygulanması zor olacak. Eğer işiniz çocuklarla ilgili ise, mesela öğretmenseniz, önemli bir problemi çözmeniz gerekecektir.

Bu ay bekar ve yalnız olanlar romantik bir aşka yelken açabilirler. Bu ay aradığınız aşkı bulmanız çok yüksek olacağı tahmin ediliyor. Çalışma ortamından biri ile de ilişkiye başlamanız olasıdır. Nisan ayı sizin için romantik geçecek.  İlişkisi olanlar kıskançlık sorunlarını geride bırakabilirler.

Bu ay kariyer hayatınızda büyük değişiklikler olabilir. Belki yeni çalışma arkadaşları yüzünden aranızda yeni rekabet olabilir. Bu iş hayatındaki değişim aynı zamanda kişiliğinizi de değiştiriyor. Daha sorumluluk sahibi, azimli ve hırslı olabilirsiniz. Mesleki hayatta öne çıkmayı arzulayacaksınız. Parasal durumunuz ayın 20’sine kadar mükemmel olacağının altını çiziyor. Gezegensel etkiler 20’den sonra mali durumunuz için uygun değildir ve mali girişimlerinizde ihtiyatlı olmak gerekir. Tüm yatırımlar ve satın alımlar için gerekli acele etmeyin ve inceleyin.AKREP BURCU : Kariyer hayatında önemli gelişmeler olabilir ve başarıların başkaları tarafından takdir edilebilir. Özellikle kendi işlerinde yeteneklerin fark edilerek yeni fırsat kapıları aralanabilir. Çalışma hayatındaki problemler azalacak. Bu sayede yeni plan ve projeler için de zamana sahip olabilir. Eğitim hayatı devam edenler için de güzel bir ay olabilir. Ancak iş ortamında başkaları ile tartışmaktan kaçının. Sağlığınıza dikkat edin ve stresli konulardan uzak durmaya çalışın. Yoksa stres yüzünden rahatsızlıklar yaşanabilir. Bu ay size yakın olan arkadaşlarınızla ilgili çeşitli sürprizler yaşayacaksınız. Artık beklenmedik durumlarda yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Sosyal ortamınıza yeni kişiler dahil olabilir. Bu ay edineceğin arkadaşlıklar uzun süreli dostlukların da başlangıcı olabilir. Nisan ayı finansal açıdan size cömert davranacaktır. Yine de harcamalarınıza dikkat etmeli, yüksek harcamalar yapmadan önce bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Yoksa çıkacak ekstra harcamalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Artık düzenli gelirinizden, ekstra paradan veya beklenmedik kar olanaklarından yararlanabileceksiniz. Geliriniz sabit hale gelebilir. Ya da bir süredir beklenen para elinize geçebilir. Bu ay seyahatle ilgili planlarınız olacak. Özellikle ailenizle birlikte seyahat yapabilirsiniz. Ya da onları ziyarete gidebilirsiniz. Başka bir şehirden veya ülkeden misafirleri ağırlamanız gerekebilir. Başka yerde yaşayan akrabalarınız sizi görmeye gelebilirler.

Bu ay aşk hayatınızı son derece heyecan verici hale getirecek önemli gelişmeler olabilir. Belki sevdiğiniz insan ile önemli bir karar alabilirsiniz. Ani bir evlilik kararı da olabilir. Bu ay aşk hayatında önemli değişiklikler olacak. Bitmek üzere olan bir ilişki de sonlanabilir. Aşk hayatında radikal kararlar verilebilir.

Bu ay iş hayatında pek çok aktivite olabilir. İş yerinde enerjiniz zirveye ulaşacak. Profesyonel hedefleriniz için tutku ile çalışabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bu ay para kazanmak için birden fazla seçenek karşınıza çıkabilir. İş arayanların başvurularına geri dönüş olabilir. Parasal yönden refaha çıkabilirsiniz. Hedeflerinizi netleştirdikten sonra finansal anlaşmalar yapmanız da olasıdır.


YAY BURCU : Tüm sorunları ele alıp kontrolü elden bırakmayacaksınız. Kendinize duyduğunuz güven ay içerisinde artacaktır. Özellikle çalışma hayatında itibar kazanabilirsiniz. Egonuza yenik düşmemeye gayret etmelisiniz. Stresli bir iş ortamında çalışanlar için zor bir ay olabilir ve sorumlulukları artabilir. Eğitim hayatı devam edenler kamu kurumlarında bazı görüşmeler ve başvurular yapabilirler. Bu ay parasal yönden de şanslı olabilirsiniz. Bu ay hayatınızın en önemli sorunlarınızın çözümünde enerjiniz son derece yüksek olacak. Bütçenizi gözden geçirebilir ve birikim yapma konusunda karar verebilirsiniz. Nisan ayının başında iyi organize olursanız, ayın sonunda gururla ve tatmin olacak bir şeye sahip olacaksınız. Bu ay size verilecek her teklif veya şansı düşünün, ancak hayatınızdaki yeni şeylerden korkmayın. Yapamayacağınız hiçbir şey yok, özellikle de yeterince hırsınız varsa şans sizlerden yana olacak. Nisan ayında birçoğunuz bir mülk veya çiftlikle ilgili planların veya projelerin geliştirilmesini bekliyor olacak. İşler yavaş yavaş gelişiyor, ama başarı sizden uzak olmayacak. Sürprizler artık işiniz, kariyeriniz veya işinizden geçecek ve hoş duygular ve tatmin başarıları yaratacaktır. Artık bu ay sunumlar, yeni bir iş için röportajlar ve daha fazlası olabilir. Bu ay, ailenizdeki çocuklara ve genç insanlara gösterdiğiniz ilginin büyük kısmı, ebeveynler olarak korumanızın yeterli olmayacağı hatalara veya hoş olmayan durumlara neden olabilir. Çocuklarınız üzerine çok baskı uygulamanız yüzünden canlarını sıkabilirsiniz.

Bu ay Merkür retrosu ile birlikte aşk hayatında aradığınız huzuru bulacaksınız. Sevdiğiniz insan artık size daha az baskı yapıyor olabilir. Özellikle bekar olanlar kendilerini çok yakın hissedecekleri biri ile tanışabilirler.

Nisan ayının 20’sine kadar işyerinizde bir tatil havasında olabilirsiniz. Ancak ayın sonuna doğru sorumluluklarınız artabilir. Ay boyunca önemli görevlere katılmaktan memnun olacaksınız. 20’sinden sonra, ofis ortamı oldukça telaşlı olacak ve hedeflerinizi gerçekleştirme sorumluluğunu üstlenmelisiniz. Tüm ustalık ve emrinize olan güven ile, hedeflerinizi tamamlamanın keyfini çıkarırsınız. Bu ay ekstra harcamalar olabilir. Birikimlerinizi risklere karşı korumanız gerekiyor.


OĞLAK BURCU : Bu ay olayları gidişatına bırakacak ve endişelerinizden arınmaya başlayacaksınız. Ayın başında aile içerisinde gerilim olabilir. Ancak sonrasında tüm problemler aşılmaya başlayacak. Daha cesaretli ve hırslı olabilirsiniz. Artık emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz ve kazancınız da artıyor. Bu sizin çalışma azminizi artıracak ve daha fazlası için daha çok enerji harcayacaksınız. Bu ay uzakta yaşayan biri ile de özlem giderebilirsiniz. Belki yurt dışında yaşayan biri ile bir araya gelebilirsiniz. Evlenmek isteyen oğlak burçları için de şanslarının açık olacağı bir ay diyebiliriz. Bu ay akrabalarınızdan bir kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Muhtemelen bir süre evde onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu ay seyahat ediyorsanız, kağıtlarınıza ve paranıza dikkat edin. Önceden ödeme yapın ve tüm planlarınızı önceden yapın. Yoksa beklenmedik sürprizler olabilir. Özellikle maddi yönden sıkıntılı bir seyahat olabilir. Nisan ayında bir kadınla aranızdaki çatışma bir süre daha devam edecek, ancak çok yoğun bir şekilde hakaret, suçlama ve hatta tehditler ile çok duygusal olacaksınız. Bu kadın ay içerisinde sizi bir hayli strese sokabilir. Nisan ayında aşk hayatın sıkıcı olmayacak, ama istediğin gibi de olmayacak. Ve istediğin şey bu ay ya da gelecek ay gerçekleşmeyecek. Olumsuz duygulardan kaçının ve bazı şeyleri zamana bırakın.

Şu andaki ilişkilerinizdeki ve sosyal davranışlarınızdaki 15’inci Ay Tutulması nedeniyle uzun süreli değişiklikler öngörülmektedir. Ay sizin aşk gezegeninizde olacak ve tüm kargaşa için hazırlıklı olmanız gerekiyor. Tüm değişikliklerden sonra ilişkilerin ve sosyal hayatın geleceği parlak görünüyor. Bu ay söz ya da nişan yapılabilir.

Bu ay kariyerinizde uzun vadede size geri dönüşüm sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Nisan ayının 15’inden sonra kariyer alanında hızla yükseliş olabilir. Hayal kırıklıklarını bir kenara bırakmalı ve hevesinizi kaçıran şeylerden uzak durmalısınız. Bol araştırma yapmanız ve bir sınava çalışmanız gerekebilir. Bu ay finansman yönden planlı olabilir, kazancınızın yanı sıra harcamalarınızda da kontrollü olabilirsiniz. Nisan ayının 20’sinden sonra para ve zaman sizin için değerli iki faktör olacak. Hem para kazanarak, aynı zamanda eğlenceye de zaman ayırabilirsiniz.

KOVA BURCU : Bu ay alacağınızı cesur ve radikal kararların arkasında duracaksınız. Sağlık sorunu olan birinden iyi bir haber gelebilir. Çalışma ortamında adını başarılarınla duyurabilirsin ve seni bir başarında takdir edebilirler. Manevi yönünün de ağır basacağı bir ay olacak. Bu ay para konusunda endişelerin olmayabilir. Hatta gelirinde makul bir artış olması ile birlikte refah düzeyin de artabilir. Nisan ayında cesur fikirlerin ve planlarınızın gerçekleştirilmesine yönelik bir hayli istekli olacaksınız. cesaretiniz başkalarına da ilham verici olabilir. Şimdiye kadar düşündüğünüz ve hazırladığınız şey için hazır olacaksınız. Hazırlanmak için yeterli zamanınız oldu, şu ana kadar elde edilen sonuçlara dayanarak gerçekleştirme veya devam etme zamanı denilebilir. Artık harekete geçiyor ve yeni başlangıçlar yapıyor olabilirsiniz. Yeniliklerle dolu bir ya olabilir. Sevdiğiniz ya da yakın arkadaşınız olabilecek bir kız ya da genç bir kadının aşk hayatındaki ya da özel hayatındaki olaylara göz kulak olacaksınız. Ona bu konuda destek vermeniz ya da dertlerini dinlemeniz, fikir vermeniz gerekebilir. Bu ay, sorun ya da karmaşık sorunlar yaşayan arkadaşlara veya akrabalarınıza yardım edebileceksiniz. Onların zor zamanlarında yanında olabilirsiniz. Belki de doğru tavsiyede bulunacak doğru kişi olacaksınız, kararın geldiği yerden doğru kapıyı açacaksınız. Doğru tavsiyeler ile onları zor durumdan kurtarabilirsiniz.

Bu ay tanışacağınız bir insan sizi çok etkileyebilir ve onunla bir aşka yelken açmanız olasıdır. Sürpriz aşklar gündemde olabilir. Sevdiğin insanı kırmamaya gayret etmelisin. Romantizmi sürdürmek bu ay önemli olabilir. Uzun süredir devam eden ilişkilerde evlilik gündeme gelebilir.

Bu ay meydana gelecek olan ay tutulması kariyerinizde bir takım değişiklikler yaratacak. Özellikle çalışma ortamınızda önemli değişiklikler olabilir ve uzun vadeli planları harekete geçirebilirsiniz. Daha önce mükemmel olan finansal içgüdülerinizin bu ay daha da artacağını tahmin ediliyor. Neptün’ün varlığında, mali yöneticiniz balık burcuna girdiğinde, parasal durum çok cesaret verici olacaktır. Zenginlik elde etmek, manevi değerlere dayanacaktır.
BALIK BURCU : Bu ay mevcut düzeninizi koruyacaksınız ve maddi anlamda bir değişiklik olmayacak. İş hayatınızda da sürprizler olmayabilir. Bir süre önce borç verdiyseniz, bu para bu ay elinize geçebilir. Bu ay manevi yönünüz güçleniyor ve iç huzurunuz artıyor. Ay içerisinde pahalı bir eşya alabilirsin. Sağlık sebebi ile bir takım masraflar da söz konusu olabilir. Nisan ayında muhtemelen başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan ya da seyahatle ilgili bir işi olan bir adamla ilgili bir çatışma ya da diğer hoş olmayan bir durum yaşayacaksınız. Kişisel yaşamında veya kariyerinde önemli bir olayla ilgili bir gencin (muhtemelen erkek) ilgili maliyetleri şimdi ortaya çıkacaktır. Bu masraflar senin bütçeni zorlayabilir. Bu ay temkinli ve güvenilir görünen bir arkadaşınızdan genel bir durum için bir fikir veya öneri alacaksınız. Eğer bu tavsiye uygunsa, harekete geçin! Onun tavsiyesi size yol gösterebilir. Bu ay boyunca ailenizdeki her türlü ayrılık mümkündür. İnsanlar, eşyalar veya başka şeyler. Her şey için belli bir sebep olacak ve her şeyden önce daha iyi bir gelecek için bu ayrılıklar olacak. Akraba veya arkadaş ailesindeki boşanma olabilir. Daha iyi bir gelecek için iki kişi hayatlarında yeni bir sayfa açacaktır.

Bu ay eşiniz veya partnerinizle ilişkiniz son derece uyumlu olacaktır. Ancak ayrılmak isteyenler için de bu ay bitişler olabilir. İlişkiniz istediğiniz yönde ilerleyecek. Mükemmel bir karizman var ve oldukça çekici görünüyor olacaksın. Yalnız ve bekar olanlar 17 Nisan’a kadar finansal hedeflerini destekleyen biri ile tanışabilirler.

Bu ay profesyonel hayatta istikrarı koruyacaksınız ve kariyer hedeflerinizde doğru yolda olduğunuzu göreceksiniz. İş yerindeki kargaşa sizi tedirgin edebilir. İş ortamında sakin kalmaya gayret etmelisiniz. Bu ay finansal yönden de ilerle olacaksın. Yeni mal mülk ya da eşya satın alımları olabilir. Birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz ve karşınıza fırsatlar çıkabilir. Yatırımlarınızda ve satın alımlarınızda kendinizi şımartmaya başlamadan önce dikkatli olun.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…