10 Nisan 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 Nisan 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bir süredir esnek yaşamak ve kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Kendiniz için adım atmak size iyi gelecek aslında. Ayrıca partnerinizin de desteğini üzerinizde hissetmek sizi rahatlatacaktır. Beklemediğiniz bir paranın gelmesi de işleri kolaylaştırıyor. Yüzünüz güleceği günler için hazırlıklı olun. Ancak aileniz sizin için kaygılanıyor, bunu da aklınızdan çıkarmayın. Bir grup arkadaşınız bugün onlarla dışarı çıkmanızı isteyebilir ama muhtemelen siz istemeyeceksiniz. Mali durumunuz artık küçük bir kemer sıkma gerektirebilir. Bu nedenle masraf çıkaran planlardan uzak duracaksınız. Her durumda, akşamı yalnız geçirmek istemeyebilirsiniz. Evde film keyfi yapmak için bir arkadaşınızı veya sevgilinizi davet edin.


BOĞA BURCU : Ay karşıt burcunuzda ilerlerken kişisel isteklerinizi ön plana çıkarıyor ve ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin size sağlayacağı esnek koşulları göz önünde bulundurmak istiyorsunuz. Bugün isteklerinizde net ve farklı şartlar sunan bir kişi olarak karşı tarafın aklında ikilem yaratmanız mümkün. Bugün kendinizi enerji dolu hissediyor ve biraz egzersiz yapmak için sabırsızlanıyorsunuz. Ancak, diğer sorumluluklar sizi bunu yapmaktan alıkoyabilir. Ortaya çıkan hayal kırıklığı tüm enerjinizi alabilir ve sizi uyuşuk bir ruh haline sokabilir. Bu tuzağa düşmeyin! Acil olan görevleri yapın ve ihtiyacınız olan egzersizleri planlayın. Böylece hem fiziksel hem de zihinsel enerjinizi yüksek tutabilirsiniz.
İKİZLER BURCU : Bir süredir evde ve işyerinde fazlasıyla sıkılıyorsunuz. Özgürlüğünüzü yansıtamadığınız işlerden çok çabuk sıkılıyorsunuz ve yaşamınızı kendi şartlarınıza göre şekillendirmekten yanasınız. Ancak kimsenin size bir şey yaptığı yok bu sizinle ilgili bir konu. Kendinize zaman ayırmıyor sonra da şikayet ediyorsunuz. Sağlığınız da bu durumdan fazlasıyla etkileniyor. Bugün enerjiniz oldukça düşük. Sosyalleşmek istemeyebilirsiniz. Evde oturup televizyon izlemek sizin için yeterli olacak. Tüm günü bu şekilde geçirmenin iyi olup olmadığını bilemiyorsunuz. Bu koşullar altında yapılacak en iyi şey dikkat dağıtıcı uğraşlar bulmaktır. Çalışmaya devam edin, heyecan verici bir kitap okuyun, komik bir film izleyin. Zihninizi uyuşukluktan kurtarın.
YENGEÇ BURCU : İşinizdeki değişiklikler sizi kaygılandırmasın. Yeni şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel duygularınızda samimi olduğunuzu karşı tarafa belirtmelisiniz. Karşılaşacağınız her türlü engele zaten hazırlıklısınız. Partnerinize karşı sakin ve içten duygularla yaklaşıyorsunuz. İsteklerinizdeki doğallıktan dolayı onu şaşırtabilirsiniz. Kariyer ve finansal hedefleriniz tamamen durmuş gibi görünebilir. Bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Endişelenmeyin! Bu kalıcı bir durum değil. Birkaç gün içinde her şey tekrar yoluna girecek. Kendinizi şımartın. En sevdiğiniz restorana gidin veya kendinize bir hediye alın. Böylece, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.ASLAN BURCU : Bugün işler biraz bekleyebilir. Bugün evinizle ilgili özel çalışmalar içinde olacak ve bütçenizi yeniden gözden geçireceksiniz. Yapacağınız değişimlerin meblağı yüksek. Planlarınızı yaparken çıtanızı yüksek tutmanızda fayda var. Olumsuzluklar karşısında pes etmekten hoşlanmadığınız kesin. Sizi destekleyen arkadaşlarınızdan güç alacaksınız. Bugün bir meslektaşınız kötü bir ruh halinde olacak. Bu nedenle, çalışmayı reddedebilir. Onun sorumluluklarını üstlenmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bunu sadece görevler acilse yapın. Başka birinin işini yapmak sizin için adil değil. Bu işleri tamamlamadan bırakırsanız kendinizi suçlu hissetmeyin.
BAŞAK BURCU : Yine bütün duygusallığınız üzerinizde. Bugün dikkatli olmazsanız birçok kişiyi kırabilirsiniz. İşyerinde sakin bir gün geçirmeye çalışın. Günün kalanında ise sevdiklerinizin yanı en iyi tercih. Bu aralar alerjinize dikkat, bahar kendini iyiden iyiye gösterdi. Yatırımlarınız yeniden gözden geçirmeli ve enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız. Tatile gitme planları veya iş seyahati planınız varsa bugün beklemeye alınabilir. Katılmak istediğiniz etkinlikler geçici olarak ertelenebilir. Bu bir kayıp yaşamış gibi hissetmenize neden olabilir. Çünkü siz uzaklaşmayı planlamıştınız ve şimdi burada kendinizle ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Her zamanki gibi kendiniz olun ve kendinize uğraşlar bulun! TERAZİ BURCU : Bugün duygusal bir gündesiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz anlarda size en iyi gelen şey arkadaşlarınız. Onların sizin üzerinde etkileri çok büyük. Tüm kırgınlıkları bir yana bırakarak onları aramanın zamanı geldi artık. İşyerinde yeni karışıklıklar sizi bekliyor. Ancak bu bir fırsat, çözümün parçası olabilirsiniz. Sakin ve geniş bakış açınızla herkesi etkiniz altına alabilirsiniz. Bugün maddi oyunlardan uzak durun. Herhangi bir spekülasyon bugün riskli olabilir ve kötü sonuçlanabilir.Derin bir ruhsal denge arayışı içindesiniz. İçinizdeki fırtınaları kolay paylaşan biri değilsiniz. Bugün içsel düşüncelerinizle fazla meşgulsünüz ve çevrenize karşı dalgın bir tavır takınıyorsunuz. Güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, karşı tarafın bu konuda sizi anlamasını bekliyorsunuz. Kendinizi daha net anlatmalısınız.AKREP BURCU : Önümüzdeki günlerde maddi açıdan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza şimdiden dikkat etseniz iyi olur. Kişisel rahatlığınızın önemli olduğunu biliyor ve bugün kendi doğrularınıza göre hareket etmek istiyorsunuz. Ancak unutmayın partneriniz de kendi doğrularına önem veriyor. Ortak yol bulmanız gerekebilir. Yardım sever duygularınızı ön plana çıkaracağınız bir gün. Bugün yatak odanıza çekilmek ve  kapıyı çarpmak isteyeceksiniz. Kimseyle konuşmak veya sosyalleşmek istemiyorsunuz, size en yakın olanlarla bile. Üst üste binen işler, kendinizi tükenmiş hissetmenize neden olabilir. Biraz dinlenmek, bugün yapabileceğiniz en iyi şey. Rahatlayın, yarın tekrar kendinize geleceksiniz.


YAY BURCU : Haftaya yoğun başladınız ve biriken işler sizi bir hayli yoruyor ancak bugün partnerinizin işiyle de ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bazı fikir alışverişleri içinde olsanız bile onun sizden çok daha fazla talepleri olacak. Günün yoruculuğunun ardından alacağınız haber yüzünüzü güldürecek. Sevildiğinizi biliyorsunuz elbette ama yine şaşırtıcı bir sürprize hazırlıklı olun. Bugün işinizden herhangi bir şey elde etmenin çok zor olduğu günlerden biri olabilir. Her zamankinden daha çok çalışmamak için mazeretler bulabilirsiniz. Özellikle, telefon görüşmeleri bugün sizin için bir işkence. En acil görevlere dikkat edin. Geri kalanını bir süreliğine bırakabilirsiniz. Bu, dünyanın sona ermesine neden olmaz.
OĞLAK BURCU : Bugün sanatsal faaliyetlere ilgi gösterecek ve entelektüel çevrelerle birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Arzularınız konusunda tatminkar olamadığınız bir gün. İsteklerinizi yeniden yapılandırmak istiyor olmanız, sizi yeni bir çabaya sürüklüyor. Yaratıcı dostlarınızın yardımına gereksiniminiz olabilir. Şartlarınızı zorlamalısınız. Bugün belirli bir satın alma işlemi yapmayı düşünüyorsunuz, ama mali durumunuzu hızlı bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Bir sonraki ödeme gününe kadar beklemenizin daha iyi olacağını fark edebilirsiniz. Bu hayal kırıklığı yaşamanıza ve moralinizin bozulmasına neden olacak. Durumun acil olmadığını ve biraz beklemenin zarardan çok fayda sağlayacağını unutmayın. Bugün başka şeylerle uğraşabilirsiniz.


KOVA BURCU : Bugünlerde sınırlarınızı fazlaca zorluyorsunuz. Kişisel hırslarınız diğer ihtiyaçlarınızın önüne geçebiliyor. Yaratıcılığınız konusunda asla sınır tanımıyorsunuz. Aşk hayatınız renkli olsa da işinizdeki riskler sizi zora sokabilir. İşyerindeki çalışma koşullarını yenilemek istiyorsanız, yapacağınız işleri gizli tutmayı denemelisiniz. Bu arada birikim yapmayı ihmal etmeyin. Fiziksel ve zihinsel enerjiniz bugün düşük. Motivasyonun yanı sıra bugün uyuşuk bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Hiçbir şeyden hoşlanmıyorsunuz. Çalışmak zorunda olma düşüncesi sizi son derece rahatsız ediyor. Akşam, bir gerilim filmi veya aksiyon filmi izlemek iyi bir fikir olabilir. Bu aktivite, sizi kendinize getirecek.


BALIK BURCU : Aslında hayata çok geniş ve rahat bakıyorsunuz. Ancak bugün ince hesaplar peşindesiniz. Partnerinizle ilgili ve sizin için bir süredir ertelediğiniz konular gündeme gelecek ve siz detayların tekrar gözden geçireceksiniz. Karar vermek kolay değil ama siz yine de birkaç kez düşünün. İş yerinde herşey yolunda, arkadaşlarınız sizin çözümlerinizi çok değerli buluyor. Genellikle başkaları ile konuşmayı seviyorsunuz, ama bugün telefonlara cevap vermek istemeyeceksiniz. Fiziksel dayanıklılığınız ve zihinsel enerjiniz düşük. Öğleden sonra yürüyüşe çıkmak size iyi gelebilir. Akşam olunca evde durmak istemeyeceksiniz. Bir arkadaşınızı arayın ve ona sinema veya konser teklifinde bulunun. Yakında eski halinize kavuşacaksınız!


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.