11 Nisan 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 11 Nisan 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Duygusal bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir gün. Arkadaşlarınızın sizin üzerinde etkileri çok büyük. Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmelisiniz. Kişisel cazibenizin tüm avantajlarını kullanacak karşınızdaki kişileri doğal yapınızla etkiniz altına alacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda yaşadığınız olayları olduğu gibi değerlendirerek öfkeli davranışlar içinde bulunmamanız için uyarıyor sizi. Bir anlık tahammülsüzlük size pahalıya mal olabilir. Geçmişte yaşanan olumsuzlukların zihninizi meşgul etmesine izin vermeden, Gerçekçi davranmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. İşinizle ilgili konularda çalışma arkadaşlarınızla fikir alışverişleri yapmanız zorlandığınız konularda daha etkin bir tarzda kendinizi ifade etmenizi sağlayacaktır. 


BOĞA BURCU : Kişisel rahatlığınızın önemli olduğunu biliyor ve bugün kendi doğrularınıza göre hareket etmek istiyorsunuz. Duygularınızda ve zevklerinizde bir genişleme ve esneklik söz konusu. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız. Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz.Bugün, hümanist duygular içindesiniz. Olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz.

İKİZLER BURCU : Uzun zamandır uğraştığınız, emek verdiğiniz konularda yavaş yavaş olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu pozitif enerji ile uğraştığınız işlere yaratıcılığınızı katabilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz imkanlar var. Bugün sevdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Şans içeren konular da gündeme gelebilir. Olaylar hakkında doğru kararlar verebilirsiniz.Gökyüzü bugün işiniz gereği karşılaşacağınız insanlardan dolayı sabrınızın taşacağına işaret etmekte. Haklı olsanız bile öfkenizi kontrol altına alarak yasal yaptırımlara başvurarak hareket etmelisiniz. Bu bir ortaklığın bitişi verilen sözlerin yerine getirilmemesi ya da kasten bir işinizin engellenmesi durumu olabilir. Yapmanız gereken kanuni yollarla hakkınızı aramak olmalıdır. Özel yaşamınızda ise oldukça karmaşık bir ruh hali içindesiniz. Yaşadığınız duygu Aşk? Sevgi? Yoksa alışkanlıkmı? Bunların sorgulamasını yaptığınız günlerdesiniz. Kendinizle baş başa kalın ve alışkanlıklarınızın sizi esir etmesine izin vermeyin.
YENGEÇ BURCU : Duygusal açıdan kendi kendinizi yıpratmamalısınız. İşiniz konusunda bazı endişeler gündeme gelebilir, sorumluluklarınız artabilir. Gerçekçi kararlar aldığınız takdirde, işlerinizi istediğiniz yönde ilerletebilirsiniz. İlişkilerinizde keyifsiz zamanlar yaşıyor olsanız da aslında bu durumun olumlu bir sonucu da olabilir. Olayları biraz akışına bırakmakta fayda olabilir.Gökyüzü yaşamdan beklentilerinizi yükseltecek, Şartlarınızı daha iyi hale getirmek için sürpriz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Olağan karşıladığınız bir çok konuyu garipseyecek bakış açınızı değiştirerek kararlar alacaksınız. İş hayatınızda iş birliklerinin faydasını göreceğiniz bu şanslı dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda aile bireylerinin güçlü desteği ile evlilik hayatınızda ki sorunların üstesinden geleceksiniz. Kardeşlerinizle ilgili mutluluk haberleri alabilir ve onlarla birlikte aktiviteler düzenleyebilirsiniz.ASLAN BURCU : Aileniz ya da eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bir konu hakkında uyum ve denge arayışı içine girebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili doğru kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınızdan gelen imkanlar işlerinizin rahatlamasına neden olacaktır. Gün içinde karşılıklı konularda daha sakin olmakta fayda var. İlişkiler stres yaratabilir.Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda zamanı akıllıca değerlendirmeniz için uyarıyor sizi. Randevularınıza zamanında yetişemeyebilir ve önemli bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Unuttuğunuz bir ödeme zorluklar yaşamanıza sebep olabilir finansal konularda yapmanız gerekenleri kontrol ederseniz yaşanabilecek bir problemin önüne geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizden yaşça büyük bir insandan gelecek duygusal bir açıklama ile şok olabilirsiniz. Beraberliği devam eden Aslan’lar eş ya da sevgilinizin maddi durumundan kaynaklanan tartışmalar yaşanabilir.
BAŞAK BURCU : Bugün gündeminizde karışık konular yer alabilir. Belki bir kriz yaratan durumla karşılaşabilirsiniz. Daha sakin düşünmelisiniz. Maddi konularda gerçekçi kararlar almanız gerekebilir. İşlerinizde doğru bir planlama ile güzel sonuçlar alabileceksiniz. Ancak duygusal açıdan üzerinizdeki stresi atmaya bakmalısınız. Olaylara daha geniş açıdan bakmak yarar sağlayacak.Gizli aşk hikayeleri ve maceralara karşı dikkatli olmalı, kendinizi baştan sona yanlış sayılabilecek bir ilişki içerisine atmamalısınız. Zira özel yaşamınızda hâlâ sorunlar yaşıyorken bu tarz durumlar sizi daha da işin içinden çıkılamaz bir hale getirebilir. Doğruluk her zaman ve her yerde en güzel erdemdir.TERAZİ BURCU : Bugünlerde yaşayacağınız bir sorun, bazı olayları çözmede ne kadar düzgün bir yol izlediğinizi size gösterecek. Böyle durumlarda ana meseleden kopmadan ayrıntıları seçebiliyorsunuz. Etkilendiğiniz biri, sizi bugünlerde hayal kırıklığına uğratabilir. Bu kişiyi hakkettiğinden fazla önemsediğinizi fark edemiyorsunuz. Bu, sizdeki birtakım duygusal yığılmaların yansıması olabilir.Geçmiş aşklar ve geçmişte kalan konu ve kişilerle yeniden kontağa geçmek adına bazı girişimlerde bulunabilir ve eksik kalan taşları yerine oturtmak isteyebilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişinin hayatında olan kişiler sizin bu girişiminize karşı pek de sıcak bakmayabilirler. Yaşadığınız anın kıymetini bilin ve kendinizi boş yere ümitlendirmeyin.AKREP BURCU : Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var. Ama koşullarınız arzuladığınız ölçülerde ilgilenmenize uygun görünmüyor. Problemler karşısında geliştirdiğiniz yöntemlerin kopya edilmesi mümkün değil. Bunlar belli ki, sizin doğallığınızın üretimi. Çevrenizde bu anlamda uyandırdığınız hayranlık, çok yakın bir, iki ilişkinizde kötü taklitçiliğe neden olabiliyor.Yaptığınız işlerle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Üstlendiğiniz sorumluklar sizi daha iyi bir noktaya taşıyabilir. Sorumlulukların arttığı bir gündesiniz. Gün içinde alacağınız doğru kararlarla işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Ailenizle ilgili olayları göz ardı etmemeye özen gösterin, sizin desteğinize ihtiyaçları olabilir. Başkalarından gelen yardım işinizi kolaylaştıracaktır.


YAY BURCU : Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Yine de böyle dostlukları korumak adına verdiğiniz ödünler, biraz fazla olabilir. Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme kararlılığınız, kendinizi günlük, irili ufaklı problemlerden sakınma isteği doğuracak.Şanslı bir gün sizi bekliyor olacak. Geleceğiniz ile ilgili beklentiye girdiğiniz konularda güzel haberler alabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Alacağınız kararların sonuçlarından memnun kalabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha çok geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. İlişkilerinizde daha temkinli olmanız size aynı zamanda şans da getirmekte.
OĞLAK BURCU : Maddi ve finansal anlamda yapacağınız planlar tüm gününüzü meşgul edebilir. Hayatınıza yeni bir yön çizmek isterken iş arkadaşlarınız ve çalışma ortamınızla ilgili her şey bugün değiştirmek isteyeceğiz planlar içerisinde yer alabilir. Geleceği ayet kararlarınızı verirken biraz daha şartların olgunlaşmasını beklemelisiniz.Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar yeniden karşınıza çıkabilir. Gerginlik yaşayabilir, içinize dönebilirsiniz. Bugün aynı zamanda harcamalarınıza bir göz atmakta fayda var. Başkalarının desteğine de ihtiyacınız olabilir. İlişkilerinizde size yardımcı olmayan kişilerle bitişler yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.


KOVA BURCU : Bazı planlarınız umduğunuz gibi olmasa da kişisel adımlar atmakta zorlanmayacaksınız. Yeni başlangıçlar için heyecan duyduğunuz zamanlardasınız. Sağlığınız ile ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Kararlarınızda şans sizinle birlikte olacak. Bugün ailevi konular ya da sizi duygusal açıdan meşgul eden konular da var.Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda detaylara verdiğiniz önem sayesinde çözümleyemediğiniz sorunları tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak. Duygusal konularda oldukça şanlısınız beraberliğinizin en huzurlu ve keyifli zamanlarının keyfini çıkarın. Yeni bir ilişkiye adım attıysanız doğru bir birliktelik olduğundan emin olabilirsiniz. Evli Kova’lar sevginiz ve birbirine olan dürüstlüğünüz ilişkinizi öylesine kuvvetli bir zırhla sarmış ki dışarıdan hiçbir müdahale sizin huzurunuzu kaçıramaz.


BALIK BURCU : Yatırımlarınız yeniden gözden geçirmeli ve enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız. Yalnızlığı sevmenize rağmen, bugün çevrenizde bir çok kalabalık oluşturmayı amaçlıyor olmanız sizi her anlamda anlamlı kılacaktır. Yeni şartlarınız belirlemek istiyorsanız, farklı kişilerin düşünceleri size yeni bir yön verecektir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gerçekçi kararlar alabilirsiniz. Parasal konularda daha cesursunuz. Aileniz ve dostlarınız tarafından destekleniyorsunuz. Bu destek size moral veriyor. Sosyal işler ya da yardımlaşma gerektiren durumlar da olabilir. Gruplar içinde daha idealist ve verici olabileceğiniz durumlar olabilir. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.Bilinçaltı çalışmaları yapmak için harika bir gün. Gördüğünüz rüyalar sizin için önemli anlamlar taşıyabilir. Aile dizimi, regresyon, şifa çalışmaları ile ilgilenebilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.