13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 13 Nisan 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün hayatınız çok ciddi bir denge içerisinde. Gerçekten önemli olanı yeniden düşünmek için size bir fırsat sunuyor. Sağlığınızı iyileştirmenin ve stresinizi azaltmanın bir yolu olarak egzersizi düşünebilirsiniz. Sağlıklı bir beslenme programının hayatınızı nasıl değiştireceğini göreceksiniz. Stresin nedenine farklı bir açıdan baktığınızda, ortadan kalkacaktır. Bugün birden fazla çalışma içindesiniz. Duygu ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde ifade etmeniz sayesinde, gireceğiniz ortamlarda karşınızdaki kişileri çok kolay bir şekilde etkiliyorsunuz. Yoğun bir yaşam trafiği içinde olacaksınız. Yakınlarınızla kuracağınız güçlü bağlar sayesinde güçlendiğinizi hissediyorsunuzBOĞA BURCU : Uzun zamandır kendinize çok fazla zaman ayırıyorsunuz. Artık, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle de güzel anılara yenilerini eklemek istiyorsunuz. Onlara hatalarını hatırlatmaktan çekinmeyin. Bugün doğal yaşantınızdan biraz uzaklaşabilirsiniz. Şık bir restorana gidebilir ve ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Güneş bilinçaltınızı etkilemekte ve olayları güçlü bir şekilde düşünmenize neden olmaktadır.Bu gün planlarınızı gizli tutmak zorunda kalmanız, sizi rahatsız edecektir. Fakat işinizi yapmanız açısından, bilgilerinizi daha sonra ortaya çıkarmalısınız. Çevrenizdeki yanlış gelişen olayların canınızı sıkmasına karşın, yapacağınız hiçbir şey yok.İKİZLER BURCU : Ay burcunuzda ilerlerken hayallerinizde geniş bir yükselme söz konusu. Yönetici gezegeniniz Merkür'ün ileri hareketiyle organizasyon çalışmalarınız hız kazanacak. İsteklerinizde yapıcı ve sonlandırıcı davranmak çevrenizde güçlü bir etki uyandırıyor. Dostlarınızın size ihtiyaçları var. Onlara şans tanımalısınız. Bugün her zamankinden daha fazla telefon görüşmesi yapabilir ve e-posta mesajı alabilirsiniz. Bu görüşmeler ve mesajlar sayesinde, yeni bilgiler edineceksiniz.  Öncelikleriniz hakkında net olun ve onlarla uğraşın. Gün boyunca bolca derin nefes almaya çalışın. Olaylar karşısında öfkenizi kontrol altında tutmak için çaba sarf edin. 

YENGEÇ BURCU : Zihniniz bugün adeta bir sünger gibi, her türlü bilgiyi emmeye istekli. Edindiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığından emin olun. Duyduğunuz ilginç haberlerin çoğu, hayal ürünü veya kurgu olabilir. Size gelen bilgilere inanmadan önce kaynağa gidin ve gerçekleri öğrenin. Gerekirse, kendi araştırmanızı yapmak için çeşitli araçlardan faydalanabilirsiniz. Bugün bilinçaltınızda çeşitli takıntılarınız olabilir. Düşüncelerinizde aşırıya kaçacak ve olayları sanal bir şekilde değerlendireceksiniz. Birden fazla konuya ilgi duymanız ve her konunun ayrı bir özen gösterilmesi gerektiği için gücünüzü aşan sorunların altında ezildiğinizi hissetmek sizi bunaltacaktır. Sezgilerinizden destek alabilirsiniz.
ASLAN BURCU : Bugün pek dikkatli değilsiniz. Kariyerle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilir, harcamalar yapabilirsiniz. Bunlar gerçek problemi maskeliyor olabilir. Meditasyon yapmak için kendinize biraz zaman ayırın. Böylece, sinirlerinizi yatıştırabilir ve hayal kırıklığınızın kökenini ortaya çıkarabilirsiniz. Gerçekleri öğrendikten sonra, etkili bir çözüm bulmak daha kolay olacaktır. Yönetici gezegeniniz Güneş'ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde gücünüzün ikiye katlandığını görüyor ve ideallerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Üstün koşulların size sunulmasını beklemeden gerekli kişileri hedeflemelisiniz. Bugün arkadaşlarınızı ikna etmeniz zor olmayacak ve güç birliği içinde çalışacaksınız. İsteklerinizde ısrarcısınız.
BAŞAK BURCU : Bugün kendinizi çok zorluyorsunuz. İşler son birkaç günde planlandığınız gibi gitmeyebilir, kendinizi kandırmanın bir anlamı yok. Yapabileceğinizin en iyisini yaptığınız sürece sorunlar ortadan kalkar. Bir gecikme veya bir iptal yaşama olasılığınız yüksek. Tüm işaretler, hedeflerinize ulaşma süresinin beklediğinizden daha uzun olacağını gösteriyor. Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler içindesiniz. Çevrenizi ikna etme ve politik davranma konusunda becerinizi gösteriyorsunuz. Patron ve amirlerinizin size yaklaşımları herkesten daha farklı. Sonuçların sizi sıkmayacağından emin olabilirsiniz. Sadece sabırlı davranmakla çok şey kazanacaksınız.
TERAZİ BURCU : Bugün sezgileriniz çok kuvvetli. Bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi düşünün. Yapmak istediğiniz değişiklikleri gözden geçirmek istiyorsunuz. Bu konuda patronunuzdan da fikir alabilirsiniz. Güçlü sezgileriniz sayesinde, neredeyse insanların aklını okuyor ve her türlü itirazı tahmin ediyorsunuz. Haksızlıkların sizi etkilediği bir gün. Çevrenizde bir çok kişiyi empati yeteneğinizle hissederken, imkanlarınız dahilinde bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Hareketli ve sosyal davranışlar sergilemeniz, duygusal gerginliğe de neden olabilir. Gün içinde dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Bugün kendinizi yormamalısınız.

AKREP BURCU : Bugün sizin için hem iyi hem kötü bir gün. Gireceğiniz ortamlardaki yiyecek ve içeceklere ekstra dikkat edin. Stresinizi sağlıklı beslenerek azaltabilirsiniz. Meditasyon yapmak ve sorunun kökenine ulaşmak size iyi gelecektir. Öte yandan, parasal konularda şanslısınız. Maddi kazanç elde edebilirsiniz. Bugün her konuyu inceliyor ve detayların üzerinde çok fazla duruyorsunuz. Meraklı yapınızı tatmin etmek için türlü bilgiye sahip olmak istemeniz, son derece doğal. İşinizle ilgili hedefleriniz var ve daha çok araştırmaya ihtiyacınız var. Kendinizi ifade ederken, doğru kelimeleri kullanacak ve sezgilerinizi ön plana çıkaracaksınız.YAY BURCU : Bugün iş yerinde olmaktan hoşlanmasanız bile, sabırlı ve hoşgörülü olmak için çaba göstereceksiniz. Projelerin ertelenmesi ve toplantıların bitmesiyle derin bir nefes alacaksınız. Şimdilik bunlara odaklanın ve her şeyin gün sonuna kadar çözüleceğine inanın. Bu arada, iş arkadaşlarınız bugün biraz gergin olabilir. Onlarla iletişim kurarken dikkatli olun! Ay karşıt burcunuzda ilerlerken duygusal ilişkinizdeki sorunlara hedef olabilirsiniz. Çok fazla fikir değiştiriyor ve kendi doğrularınızla hareket etmek istiyorsunuz. Partnerinizin sizden beklediği güven duygusu. Bu duyguyu ona hissettirdiğinizi zaman her şey daha da kolaylaşacak. İşbirliği içinde olmanız gereken bir gün.

OĞLAK BURCU : Bugün kargaşalı bir gün olabilir. Temel değerlerin bazılarını yeniden düşünecek, hala hayatınızla alakalı olup olmadıklarından emin olmak isteyeceksiniz. Ruhsal bazı arayışlar içine girebilirsiniz. Amacınız otantik olarak yaşamaksa, hayatınızda büyük değişiklikler yapmanız gerekecektir. Adımları atmadan önce iyi düşünün. Çalışma hayatınızdaki aksayan problemlerden kendinizi sorumlu tutmak istemiyorsunuz. İşbirliğine önem vermenize rağmen rutin işlerden nefret ediyor ve sabit hareketlerin size fırsat kaybettireceğine inanıyorsunuz. Bugün, başlattığınız işleri kendiniz tamamlamalı ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz. Aklınızın karışmasını önlemiş olursunuz.KOVA BURCU : Bugün hayatınıza daha nesnel bir şekilde bakmaya çalışmalısınız. Şimdilik mükemmel giden bir hayatınız olabilir. Durun ve sahip olduklarınızı bir düşünün. Moraliniz bozulduğunda onları hatırlamak için bir liste yapın ve bu listeyi hep yanınızda bulundurun. Bu gece bir eğlence için davet alabilirsiniz. Dışarı çıkmak size iyi gelecek. Aşk yaşantınızda bir çok sorun üst üste gelebilir. Renkli bir yaşamdan yanasınız fakat bugün flört bazında duygulardan uzak kalmalısınız. Sosyal yaşantınızın hareketli olmasından dolayı çevrenizde size yaklaşmak isteyenler olacaktır. Bugün ailenizin ihtiyaçlarına yer vermek istiyor ve onların menfaatlerini ön plana çıkarıyorsunuz.BALIK BURCU : Bugün iş yerinde zor bir durum ortaya çıkabilir. Dikkatli olmazsanız, serinliğinizi kaybedebilirsiniz. Bir meslektaşınız sizi suçluyor olabilir, ama bu onu kırmak için bir sebep değil. Bugün düşüncelerinizi mümkün olduğunca kendinize saklayın. İş yerinde bir süre kapılarınızı kapatın. Eve döndüğünüzde güzel bir kitapla rahatlayın. Her şey yarın daha sakin olacak. Duygularınızla aklınızı bağdaştırabilen bir davranışı benimsiyor olmanız bugün size yaklaşmak isteyen kişileri şaşırtabilir. Onlarla yapacağınız konuşmalarda, akıllarına çeşitli sorular gelecek ve istedikleri yanıtları sizden alamayacaklardır. Politik bir düşünce içindesiniz ve olayları yeniden şekillendirmek istiyorsunuz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.