Ana içeriğe atla

16 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 16 Nisan 2018 Pazartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün sosyal konularda keyfiniz yerinde. Beklentiniz karşılık verdi. Şimdi gelecek beklentilerinizle ilgili konularda yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde uğraştığınız konularla ilgili kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Dikkatiniz size yeni yatırımlar sağlayacak. Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay, hayatınızda yeni bir yol açıyor. Bu Yeni Ay ile bir tercih yapmak, bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Aklınızı kullanarak bugüne kadar elde edemediğiniz şeye sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bir süredir hayatınızda atıl ve pasif davrandığınız, zayıf davrandığınız konu ve durumla ilgili ani olaylara açıksınız. BOĞA BURCU : Bu dönem hatalarınızı ve zayıflıklarınızı görmeyi kabul etmelisiniz. Görmek veya düşünmek istemediğiniz şey, birden önünüzde belirebilir. Sonrasında bununla başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Bu yüzden kendi tercihinizle buna hazırlanmak, kendinizle konuşmak bugünlerden kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Gücünüzü ve zayıflıklarınızı bu dönem görür ve kabul ederseniz, şans ciddi anlamda üzerinizde olacaktır. İlişkilerden yana bugünler de daha çok ilgi görebilir, hayalini kurduğunuz şey bir anda önünüze çıkabilir. Temelde mesele, bir şeylerin kolayca olacağıdır. Bu fırsatı kaçırmayın. Rüyalarınız bugünlerde haberci olabilir. Psikolojik olarak biraz daha gergin olacağınız için aktif olmak, spor ve meditasyon, dua ve ibadet etmek size iyi gelebilir.İKİZLER BURCU : Bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmayın. Alacağınız kararları öğleden önce almanızda fayda var. İlerleyen zamanlarda kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkacaktır. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni planlar yapmak için fırsatlarınız olacaktır. Sosyal çevreniz ve ilişkilerle ilgili hızlı değişiklikler yaşıyorsunuz. Bu dönem sizi kıran, inciten ya da hakkınızı yiyen arkadaşlarınıza net tavır koymalı, açıkça konuşmalısınız. Bugünlerde kendi değerinizi daha iyi anlamanız gerek.  Ayrıca bir hayaliniz için adım atmak, kendinize hedefler belirlemek için oldukça uygun bir hafta içindesiniz. 

YENGEÇ BURCU : Bugünlerde alışılmadık bir şekilde soğukkanlı ve akılcı hareket ediyor, duygularınızı arka plana alıyorsunuz. İş hayatında yalnızca kendi isteğinize odaklanıyor, bunun için cesur tepkiler vermekten çekinmiyorsunuz. İlişkilerde ise beklentilerinizin ne kadar karşılandığına, karşınızdakinin istediğiniz profile ne kadar uyduğuna bakıyorsunuz. Kafanızda bu sorgulamaları yaparken de fevri çıkışlarla ilişkilerde net kararlar alabilirsiniz. Gün içinde yaşayacağınız içsel süreçler farkındalığınızı arttırabilir. Arkadaşlarınızla görüşmek ve beklentileriniz hakkında konuşmak size iyi gelecektir. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

ASLAN BURCU : Bugünlerde akıl ve duygular arasında dengeyi kuruyor, hayatınızdan keyif almak istiyorsunuz. Mutlu olmanızı engelleyen kişi ve durumlardan kendinizi uzak tutmalısınız. Daha neşeli ve özgür davrandığınız bugünlerde, Yeni Ay ile kendinize her zamankinden daha çok güvendiğinizi fark edeceksiniz. Çalışma ortamınızda veya üstlerinize karşı yeterliliğinizi ve yeteneklerinizi ortaya koymanız gerekebilir. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ama sosyal konulardan uzak değilsiniz. Bu sabah hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İletişimden kaynaklı aksaklıklar keyfinizi kaçırmasın.
BAŞAK BURCU : Yeni başlangıçlar için yeni bir hafta başlıyor. Partnerinizin size sürprizleri olabilir. Maddi konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Parasal birikimlerinizle ilgili kararlar alacağınız zamanlar var. Yeteneklerinizi sorumlu olduğunuz konularda kullanmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlerleyen zamanlarda kişisel konular daha fazla önem kazanabilir. Bu dönem enerjiniz biraz daha çekilebilir, olaylar kontrolünüz dışında gerçekleşebilir. Siz ise ne olduğunu anlamaya çalışmakla ilgilenebilirsiniz. Kadersel durumlara açık olduğunuz için, pozitif ve negatif birçok şey size bir mesaj vermeye çalışacak. Karşınıza bir fırsat çıktıysa, "bunu en iyi nasıl değerlendirebilirim" demelisiniz. Bir sorun oluştuysa, "bundan ne ders almalıyım" fikriyle bakmalısınız. Hislerinizin çok güçlü olduğu bu dönem de, olayların iç yüzünü daha iyi sezebilirsiniz.
TERAZİ BURCU : İlişkilerinizde ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilir, partnerinizden beklemediğiniz tavırlar görebilirsiniz. Özellikle ilişkisi olanlar ve evliler için bu Yeni Ay’da biraz daha emek verme zamanı. Yuva içindeki görev ve sorumlulukların çiftler arasında eşit dağılmaması, taraflardan birini daha agresif ve fevri yapıyor. İlişkisi olanlar ise partnerinden yeterli ilgi ve sevgisi alamadığını düşünecek, daha fazlasını bekleyecek, içine çekilerek kendini açmaktan vazgeçecek. Haliyle bugünlerde daha yalnız hissedebilirsiniz. İlişkisi olmayan kişiler ise aradığı ideal kişi ve ilişki uğruna karşısına çıkanları eleyebilir. Bazıları için ise geçmişteki bir aşk engel olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alacağınız bugünlerde, sabit fikirli davranmayın. Ana ayak uydurun, daha esnek olun. Sizin alenen kötülüğünüzü isteyen insanlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Zekanızı ve soğuk kanlılığınızı koruyarak durumların altından kalkabilirsiniz. 

AKREP BURCU : Çalışma hayatınızdaki konular bugün gündeminize taşınabilir. Uğraştığınız işlere başkalarını da katmak isteyebilirsiniz. Bu sizin başarınıza olumlu etki edecektir. Sayılarla aranız iyi değil evet ama ödemeleriniz giderek birikti. Artık ilgilenseniz iyi olur. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkacağa benziyor. Sosyal konularla ilgilenerek kafanızı dağıtmak size iyi gelecektir. Kendinize verdiğiniz emek ve değerin artması gereken bu günlerde, çalışma hayatı ve sorumluluklar adına kendinizi epey hırpalayabilirsiniz. İstediğiniz şeyi var etmek, var olan sorunları çözmek adına zihniniz sürekli çalışıyor. Her şeyi sorguluyor, ihtimaller üretiyor ve durum planlamaları yapmaya çalışıyorsunuz. Fakat bu sırada enerjinizi tükettiğinizi fark etmeyebilirsiniz.YAY BURCU : Son zamanlarda kazancınızdan memnun değilken, buna daha fazla kafa yoruyor olabilirsiniz. Sürekli paranın olmaması veya yetmemesine odaklandığınızda daha çok mutsuz birine dönüştüğünüzü fark edeceksiniz. Bazılarınız ise çok para kazanma sevdasıyla kendiyle ilgilenmeyi bırakıp, ilişkilerle var oluyorsa; bugünlerde o ilişkininin sağlam kalması çok zor. İlişkilerde güven ihtiyacınız her zamankinden daha fazla olabilir. Sağlam, kalıcı ve açık bir ilişki bekliyorsanız, partnerinizin böyle düşünmediğini bugünlerde görebilirsiniz. Bu, hem bu dönem tanıştığınız hem devam eden ilişkinizde ki partneriniz için geçerlidir. Şanslı olduğunuza inanmak, şanslı olmanızı sağlar. Temeli olmayan ilişkiler hızlı başlayıp, hızlı bitebilir. Kaygan bir zemindesiniz. Bu dönem bazıları finansal konularda risk almayı düşünebilir. Bugünlerde gelir – gider dengenizi daha iyi kurmalısınız. Çocuklarınızın hayatında sürpriz gelişmeler olabilir. Bir hobi veya yeteneğinizi ise, sağlam bir alt yapıyla kazanca çevirebilirsiniz.


OĞLAK BURCU : Bugünlerde ev içinde ve ailede gerilim ve sürtüşmelere daha açıksınız. Soğuk ve katı tavrınız, ev halkıyla aranızda mesafeleri arttıracak. Duyguları göz ardı etmemeyi, sevdiğiniz insanlar için fedakarlık yapabilmeyi bugünlerde daha iyi bilmelisiniz.  Kendinize katı ve acımasız davranmak, hayallerinizi öldürmek yerine bu sefer kendinizi destekleyin. İçten güçlü bir motivasyon sağladığınızda, hem iş hem ilişkiler için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir ev veya taşınmaz mal satın alımı planlayanlar için bu dönem pek uygun değil, satın alım işlemini salıdan itibaren gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili genetik rahatsızlıklara ekstra dikkat etmelisiniz. 
KOVA BURCU : Bugünlerde karamsar düşünmeye meyilli olabilirsiniz. Yaptığınız işler ve attığınız adımlarla ilgili içten içe kendinize güvenemiyor olabilirsiniz. Bazılarında ise özgüven olarak düşündükleri içi boş bir kibir olabilir. Eksik ve hatalarınızı görmek, bu dönem sizi etrafınızdan çok daha ileriye taşıyacak. Bir şeyleri bastırmak, görmezden gelmek ya da inkar etmek sizin içten içe daha karamsar birine dönüşmenize sebep olacak. Bugün fikirlerinizi güçlü bir şekilde savunacağınız bir gün. Siz doğru yerdesiniz, sözlerinizi korkmadan ifade edin. Romatizmalarınız bu havaları seviyor, dikkat!
BALIK BURCU : Bugün keşfetme arzusuyla bir sürü şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak ve gelecek hayalleriniz için yeni hedefler koymak isteyebilirsiniz. Gün içinde uluslararası konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu sizi yeniden harekete geçirebilir. Kazançlar ve harcamalarla ilgili dengeyi kurmakta güçlük çekiyorsunuz. Elinize geçen parayı hızlıca harcıyor ve sonrasında buna göre davranmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bazıları ise bir parasını kaybedebilir, düşürebilir. Hayalinizdeki mesleği yapmamak, kafanızdaki kazancı elde etmemek sizi daha keyifsiz biri yapmasın. 


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…