16 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 16 Nisan 2018 Pazartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün sosyal konularda keyfiniz yerinde. Beklentiniz karşılık verdi. Şimdi gelecek beklentilerinizle ilgili konularda yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde uğraştığınız konularla ilgili kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Dikkatiniz size yeni yatırımlar sağlayacak. Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay, hayatınızda yeni bir yol açıyor. Bu Yeni Ay ile bir tercih yapmak, bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Aklınızı kullanarak bugüne kadar elde edemediğiniz şeye sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bir süredir hayatınızda atıl ve pasif davrandığınız, zayıf davrandığınız konu ve durumla ilgili ani olaylara açıksınız. BOĞA BURCU : Bu dönem hatalarınızı ve zayıflıklarınızı görmeyi kabul etmelisiniz. Görmek veya düşünmek istemediğiniz şey, birden önünüzde belirebilir. Sonrasında bununla başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Bu yüzden kendi tercihinizle buna hazırlanmak, kendinizle konuşmak bugünlerden kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Gücünüzü ve zayıflıklarınızı bu dönem görür ve kabul ederseniz, şans ciddi anlamda üzerinizde olacaktır. İlişkilerden yana bugünler de daha çok ilgi görebilir, hayalini kurduğunuz şey bir anda önünüze çıkabilir. Temelde mesele, bir şeylerin kolayca olacağıdır. Bu fırsatı kaçırmayın. Rüyalarınız bugünlerde haberci olabilir. Psikolojik olarak biraz daha gergin olacağınız için aktif olmak, spor ve meditasyon, dua ve ibadet etmek size iyi gelebilir.İKİZLER BURCU : Bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmayın. Alacağınız kararları öğleden önce almanızda fayda var. İlerleyen zamanlarda kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkacaktır. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni planlar yapmak için fırsatlarınız olacaktır. Sosyal çevreniz ve ilişkilerle ilgili hızlı değişiklikler yaşıyorsunuz. Bu dönem sizi kıran, inciten ya da hakkınızı yiyen arkadaşlarınıza net tavır koymalı, açıkça konuşmalısınız. Bugünlerde kendi değerinizi daha iyi anlamanız gerek.  Ayrıca bir hayaliniz için adım atmak, kendinize hedefler belirlemek için oldukça uygun bir hafta içindesiniz. 

YENGEÇ BURCU : Bugünlerde alışılmadık bir şekilde soğukkanlı ve akılcı hareket ediyor, duygularınızı arka plana alıyorsunuz. İş hayatında yalnızca kendi isteğinize odaklanıyor, bunun için cesur tepkiler vermekten çekinmiyorsunuz. İlişkilerde ise beklentilerinizin ne kadar karşılandığına, karşınızdakinin istediğiniz profile ne kadar uyduğuna bakıyorsunuz. Kafanızda bu sorgulamaları yaparken de fevri çıkışlarla ilişkilerde net kararlar alabilirsiniz. Gün içinde yaşayacağınız içsel süreçler farkındalığınızı arttırabilir. Arkadaşlarınızla görüşmek ve beklentileriniz hakkında konuşmak size iyi gelecektir. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

ASLAN BURCU : Bugünlerde akıl ve duygular arasında dengeyi kuruyor, hayatınızdan keyif almak istiyorsunuz. Mutlu olmanızı engelleyen kişi ve durumlardan kendinizi uzak tutmalısınız. Daha neşeli ve özgür davrandığınız bugünlerde, Yeni Ay ile kendinize her zamankinden daha çok güvendiğinizi fark edeceksiniz. Çalışma ortamınızda veya üstlerinize karşı yeterliliğinizi ve yeteneklerinizi ortaya koymanız gerekebilir. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ama sosyal konulardan uzak değilsiniz. Bu sabah hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İletişimden kaynaklı aksaklıklar keyfinizi kaçırmasın.
BAŞAK BURCU : Yeni başlangıçlar için yeni bir hafta başlıyor. Partnerinizin size sürprizleri olabilir. Maddi konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Parasal birikimlerinizle ilgili kararlar alacağınız zamanlar var. Yeteneklerinizi sorumlu olduğunuz konularda kullanmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlerleyen zamanlarda kişisel konular daha fazla önem kazanabilir. Bu dönem enerjiniz biraz daha çekilebilir, olaylar kontrolünüz dışında gerçekleşebilir. Siz ise ne olduğunu anlamaya çalışmakla ilgilenebilirsiniz. Kadersel durumlara açık olduğunuz için, pozitif ve negatif birçok şey size bir mesaj vermeye çalışacak. Karşınıza bir fırsat çıktıysa, "bunu en iyi nasıl değerlendirebilirim" demelisiniz. Bir sorun oluştuysa, "bundan ne ders almalıyım" fikriyle bakmalısınız. Hislerinizin çok güçlü olduğu bu dönem de, olayların iç yüzünü daha iyi sezebilirsiniz.
TERAZİ BURCU : İlişkilerinizde ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilir, partnerinizden beklemediğiniz tavırlar görebilirsiniz. Özellikle ilişkisi olanlar ve evliler için bu Yeni Ay’da biraz daha emek verme zamanı. Yuva içindeki görev ve sorumlulukların çiftler arasında eşit dağılmaması, taraflardan birini daha agresif ve fevri yapıyor. İlişkisi olanlar ise partnerinden yeterli ilgi ve sevgisi alamadığını düşünecek, daha fazlasını bekleyecek, içine çekilerek kendini açmaktan vazgeçecek. Haliyle bugünlerde daha yalnız hissedebilirsiniz. İlişkisi olmayan kişiler ise aradığı ideal kişi ve ilişki uğruna karşısına çıkanları eleyebilir. Bazıları için ise geçmişteki bir aşk engel olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alacağınız bugünlerde, sabit fikirli davranmayın. Ana ayak uydurun, daha esnek olun. Sizin alenen kötülüğünüzü isteyen insanlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Zekanızı ve soğuk kanlılığınızı koruyarak durumların altından kalkabilirsiniz. 

AKREP BURCU : Çalışma hayatınızdaki konular bugün gündeminize taşınabilir. Uğraştığınız işlere başkalarını da katmak isteyebilirsiniz. Bu sizin başarınıza olumlu etki edecektir. Sayılarla aranız iyi değil evet ama ödemeleriniz giderek birikti. Artık ilgilenseniz iyi olur. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkacağa benziyor. Sosyal konularla ilgilenerek kafanızı dağıtmak size iyi gelecektir. Kendinize verdiğiniz emek ve değerin artması gereken bu günlerde, çalışma hayatı ve sorumluluklar adına kendinizi epey hırpalayabilirsiniz. İstediğiniz şeyi var etmek, var olan sorunları çözmek adına zihniniz sürekli çalışıyor. Her şeyi sorguluyor, ihtimaller üretiyor ve durum planlamaları yapmaya çalışıyorsunuz. Fakat bu sırada enerjinizi tükettiğinizi fark etmeyebilirsiniz.YAY BURCU : Son zamanlarda kazancınızdan memnun değilken, buna daha fazla kafa yoruyor olabilirsiniz. Sürekli paranın olmaması veya yetmemesine odaklandığınızda daha çok mutsuz birine dönüştüğünüzü fark edeceksiniz. Bazılarınız ise çok para kazanma sevdasıyla kendiyle ilgilenmeyi bırakıp, ilişkilerle var oluyorsa; bugünlerde o ilişkininin sağlam kalması çok zor. İlişkilerde güven ihtiyacınız her zamankinden daha fazla olabilir. Sağlam, kalıcı ve açık bir ilişki bekliyorsanız, partnerinizin böyle düşünmediğini bugünlerde görebilirsiniz. Bu, hem bu dönem tanıştığınız hem devam eden ilişkinizde ki partneriniz için geçerlidir. Şanslı olduğunuza inanmak, şanslı olmanızı sağlar. Temeli olmayan ilişkiler hızlı başlayıp, hızlı bitebilir. Kaygan bir zemindesiniz. Bu dönem bazıları finansal konularda risk almayı düşünebilir. Bugünlerde gelir – gider dengenizi daha iyi kurmalısınız. Çocuklarınızın hayatında sürpriz gelişmeler olabilir. Bir hobi veya yeteneğinizi ise, sağlam bir alt yapıyla kazanca çevirebilirsiniz.


OĞLAK BURCU : Bugünlerde ev içinde ve ailede gerilim ve sürtüşmelere daha açıksınız. Soğuk ve katı tavrınız, ev halkıyla aranızda mesafeleri arttıracak. Duyguları göz ardı etmemeyi, sevdiğiniz insanlar için fedakarlık yapabilmeyi bugünlerde daha iyi bilmelisiniz.  Kendinize katı ve acımasız davranmak, hayallerinizi öldürmek yerine bu sefer kendinizi destekleyin. İçten güçlü bir motivasyon sağladığınızda, hem iş hem ilişkiler için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir ev veya taşınmaz mal satın alımı planlayanlar için bu dönem pek uygun değil, satın alım işlemini salıdan itibaren gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili genetik rahatsızlıklara ekstra dikkat etmelisiniz. 
KOVA BURCU : Bugünlerde karamsar düşünmeye meyilli olabilirsiniz. Yaptığınız işler ve attığınız adımlarla ilgili içten içe kendinize güvenemiyor olabilirsiniz. Bazılarında ise özgüven olarak düşündükleri içi boş bir kibir olabilir. Eksik ve hatalarınızı görmek, bu dönem sizi etrafınızdan çok daha ileriye taşıyacak. Bir şeyleri bastırmak, görmezden gelmek ya da inkar etmek sizin içten içe daha karamsar birine dönüşmenize sebep olacak. Bugün fikirlerinizi güçlü bir şekilde savunacağınız bir gün. Siz doğru yerdesiniz, sözlerinizi korkmadan ifade edin. Romatizmalarınız bu havaları seviyor, dikkat!
BALIK BURCU : Bugün keşfetme arzusuyla bir sürü şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak ve gelecek hayalleriniz için yeni hedefler koymak isteyebilirsiniz. Gün içinde uluslararası konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu sizi yeniden harekete geçirebilir. Kazançlar ve harcamalarla ilgili dengeyi kurmakta güçlük çekiyorsunuz. Elinize geçen parayı hızlıca harcıyor ve sonrasında buna göre davranmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bazıları ise bir parasını kaybedebilir, düşürebilir. Hayalinizdeki mesleği yapmamak, kafanızdaki kazancı elde etmemek sizi daha keyifsiz biri yapmasın. 


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.