16 Nisan - 22 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 16 Nisan - 22 Nisan 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta aileniz ile birlikte güzel iletişim halinde olacaksınız ve ailenize daha fazla zaman ayırmanız olasıdır. Onların sizden beklediği ilgiyi göstermek için ihtiyacınız olan zamana sahip olabilirsiniz. Özellikle bir çocukla, gelecekteki annelikle, babalık ve diğer benzer konularla ilgili yararlı veya önemli konuşmalar yapacaksınız. Evli olanlar bu hafta eşleri ile birlikte çocuk sahibi olmak düşüncesi içerisinde olabilirler. Çocuğu olanlar da onun eğitimi gibi konularda konuşabilirler. Artık ailenizde bir çocuk veya genç için önemli masrafları planlayabilirsiniz. Bu hafta, önemli bir başarı elde etme isteğiniz yüzünden aceleci davranmamaya gayret edin. Yoksa sizi bir hile kullanmaya teşvik edebilir veya insanları veya etkinlikleri manipüle etmeye çalışabilirsiniz. Kısa yoldan başarı sağlamaya çalışırken zararlı çıkmanız da olasıdır. Eğer hileli yoldan başarı için çabalarsanız, başarılı olsanız bile uzun sürmeyecektir. Bu yüzden pişmanlık yaşanabilir. Hafta sonu sevdiklerinizle birlikte bir davete gidebilir ya da onları evinize davet edebilirsiniz. Belki aile içinde de söz ve nişan gibi vesilelerle herkes bir araya gelebilir.

Hafta boyunca, evde veya iş yerinde yaşanan olaylar nedeniyle çok fazla stres yaşayan biriyle bir görüşme veya toplantı yapacaksınız. Bu üzücü durum gelecekteki belirsiz bir gelişme ile gerçekten ciddidir. Bazı belirsizlikler canınızı sıkabilir. Özellikle ortak planlarınız olan biri ile bu gibi tatsızlıklar yaşanabilir.

Bu hafta koç burçlarının birçoğu çeşitli sebeplerden dolayı planlanmamış bir yolculuğa çıkacak. Aile ziyareti, eğlence, iş seyahati gibi sebepler ile yolculuk yapmanız gerekebilir. Sizinle aynı kasaba, köy ya da şehirde yaşayan arkadaşlarınız ile beklenmedik olaylar yaşayacaksınız.

BOĞA BURCU : Bu hafta uzun süredir görmediğiniz birine karşı özlem duyabilir, onunla bir an önce kavuşmak isteyebilirsiniz. Özlem duygusu haftanın ilk günlerinde bir hayli ağır basacak. Ailesinden uzak kalan kişiler de ailelerini özleyebilirler. Özellikle başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan yakınlarınızın sıkıntılarını ya da sorunlarını öğrenmek sizi üzebilir. Onlara destek olmak isteyebilirsiniz ve yanlarında olmadığınız için de üzüntü duyabilirsiniz. Bu olaylar nedeniyle, bazılarınız seyahat etmeye ve gereken desteği vermeye ihtiyaç duyabilir. Bu hafta çok önemli konuşmalar yapacak, farklı olayları tartışacak veya önemli bir karar vereceksiniz. Bu kararlarınızda başkalarının fikir ve desteğine ihtiyacınız olabilir. Özellikle plan ve projelerinizi hayata geçirmeden önce birkaç kişinin birden fikrini almak, onaylatmak yada fikir alışverişi yaparak doğru karar alıp almadığınıza emin olmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insana karşı duygularınız artıyor ve her an onun yanında olmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Aranızdaki iletişim sorunları çözülebilir ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkabilir.

Bu hafta boyunca, eski bir sağlık sorununa dikkat etmeniz gerekecektir. Tıbbi yardım zamanında almanız önemlidir. Bu sayede rahatsızlığınız hızlı ve hastanede tedaviye ihtiyaç duymadan geçecektir. Sağlıklı beslenmeye ve sağlık sorunlarını aksatmamaya gayret edin. Hafta içi bir şey unutmak, bir şey kaybetmek ya da hırsızlık kurbanı olmak gibi büyük bir riskiniz var. Yaşadığınız her hangi bir kayıp geri gelmeyecek. Sizin için çok değerli olan bir eşyayı da kaybetmeniz ve bulamamanız olasıdır.

Bu hafta, mali durumunuzu ve daha fazlasını dengelemek için ekstra gelir fırsatları hakkında arkadaşlarınızla yararlı ve ilginç sohbetler yapacaksınız. Belki yeni kazanç kapıları arayabilir  ya da deneyebilirsiniz. Ek gelir için bir takım araştırmalar yapmanız da olasıdır.


İKİZLER BURCU : Bu hafta iletişiminiz güçlü olacak ve çevrenize pozitif enerji yayacaksınız. Özellikle geçmiş günlerde kalbini kırdığınız birileri varsa onların gönlünü alabilir ve hatalarınızı telafi edebilirsiniz. Sevdiklerinize bekledikleri değer ve sevgiyi göstermek önceliğiniz olacak. Yine sizin önceliğiniz psikolojik baskı ya da yanlış anlamalar nedeniyle son zamanlarda kötüleşen insan ilişkinizi uyumlaştırmak olacaktır. Sizi seven insanlar ile aranızı iyi tutmaya gayret edin. İş ve eğitim hayatında da iletişim gücünüz yüksek bir hafta olacak ve insanlara fikirlerinizi kolayca kabul ettirme şansınız olacak. Bu hafta oldukça önemli bir belge veya sözleşme davaları kısa bir süre içinde çözmeniz veya çözmeniz gerekecektir, bu da bir nedenden dolayı sorun yaratacak. Kendinizi stres içerisinde bulabilir ve bir şeylere çözüm bulmakta bir hayli zorluk çekebilirsiniz. Yolunda gitmeyen ne varsa, özüne inerek asıl sorunu bulmanız olasıdır. Bazı sorunların geride kalması için ekstra çaba harcamanız da gerekiyor.

Hafta boyunca bir aile toplantısı organizasyonu ile uğraşabilirsiniz. Veya toplantı düzenleyebilir veya katılacaksınız. Belki söz ve nişan gibi sebepler ile de aile bireyleri bir araya gelebilirler ve kutlama yapılabilir.

Çoğu ikizler burcu bu hafta bir akraba ile ilgili ilginç bir olaya tanıklık edebilir ya da duyacağı şeyler karşısında hayrete düşebilir. Bir kişiden gelen haber veya önerilerin sizi hoş bir şekilde şaşırtması mümkündür. Aslında akrabanızdan müjdeli bir haber alabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU : Bu hafta aile içerisinde çok büyük mutluluklar yaşayacağınız haberler alabilirsiniz. Bir yakınınızın bebek sahibi olacağını öğrenebilirsiniz. Ya da evli olan yengeç burçları için bir çocuk, gelecek annelik babalık heyecanı ya da genç bir akrabanın hayatındaki önemli bir olay hakkında haberlerden memnun kalacaksınız. Aile içerisinde mutlu bir hava hakim olacak. Bekar olan yengeçler de evlilik kararı alabilirler. Söz ve nişan gündeme gelebilir. Sevdiğiniz insanla alacağınız kararlar hem sizi hem de ailelerinizi mutlu edecek. Bu hafta, bir arkadaşınızla ya da akrabanızla paylaşmak istediğiniz konular olacak. Dertleşmek için bir yakınınız ile görüşebilir ve ondan fikirler alabilirsiniz. Hafta genelinde aşk hayatınızda sürprizler olması olasıdır. Evlilik teklifi olabilir ya da acele ilişki kararları alınabilir. Hafta içi nişan veya evlilik olayları için faydalı olacaktır. Düğün telaşı içerisinde olanları da sorunsuz bir hafta bekliyor.

Hafta boyunca bir erkeğin desteğine güvenebilirsiniz. Böyle bir kişiden önemli bir söz almak mümkün. Bu hafta etkinlikler planlamak veya fikirler almak için özellikle önemlidir. Artık yeni insanlarla yakın ve uzaktaki birçok ilginç ve dinamik bağlantıya sahip olacaksınız. Gelecekte size faydası dokunacak yeni insanlar tanıyabilirsiniz. İş hayatında da tanışacağınız insanlar sayesinde yeni bağlantılarınız olabilir.

Bu hafta ilk kez tanışacağınız kişilere karşı ön yargılı olmaktan bilhassa kaçının. Zaman içinde biraz daha fazla kendinizi geliştirmeniz gerektiğine ve gelecek için daha azimli olmanızın önemli olduğunu anlayacaksınız. Belki bir kursa yazılmayı düşünebilirsiniz.

ASLAN BURCU : Bu hafta evinizde küçük bir kutlama düzenleyeceksiniz. Söz ve nişan gibi kutlamalar ile birlikte ailece keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Ya da doğum günü gibi özel gün kutlamalarına katılabilir veya organize edebilirsiniz. Sizi ilgilendiren bir kutlama olabilir ya da ailenizle bağlantısı olacak başka bir etkinliği başarıyla tamamlamanızla ilgili olabilir. Aynı zamanda ev içerisinde tamir ve bakım onarım işleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ya da eşya satın alımı söz konusu olabilir. Bu hafta uzun süredir ertelediğiniz ev işleri için zaman bulmanız olasıdır. Bu hafta, gelecekteki planlarınız hakkında romantik kararlar almanız olasıdır. Bekarsanız partnerinizle ciddi bir görüşme yapmanız gerekecektir. Evlilik kararı alabilir ve aileleri tanıştırmayı, söz nişan yapmayı planlayabilirsiniz. İlişkinizi, yaşam tarzınızı, yaşam yerinizi veya diğer önemli olaylarınızı değiştirmeniz gereken bir zaman içindesiniz. Yeni başlangıçlar için partneriniz ile ortak kararlar almanız gereken bir süreçtesiniz.

Bu hafta artık kendiniz veya yakın bir kişinin sağlığı hakkında daha ciddi düşünmeniz gerekecek. Belki de tedavi diş sağlığı ya da vücuttaki estetik değişiklikler ile ilgili olabilir. Bazı sağlık sorunları yüzünden kısa bir operasyon geçirmeniz de söz konusu olabilir.

Geçmişinizden gelen çözümlenmemiş bir sorun, günlük yaşamınızda gerginliğe veya başka bir rahatsızlığa neden olacaktır. Ancak bu hafta stresten uzak durmanız ve tartışmaya girmekten kaçınmanız gerekiyor. Enerjinizi yüksek tutmaya gayret edin.
BAŞAK BURCU : Bu hafta akrabalarınız ile bir araya gelerek hep birlikte neşeli bir etkinlik yaşayacaksınız. Aile içerisinde güzel olay ve kutlamalar olabilir. Tüm aile bir araya gelebilirler.  Bu hafta, bir akraba ya da arkadaş, kendi kişisel başarısını ya da başka bir etkinliği sizinle paylaşacak ve bu da küçük bir karmaşanın bir nedeni olabilir. Belki alacağınız davete katılmanız zor olabilir. Ya da fikir ayrılığı yaşamanız ve ortak kararlar almanız zor olabilir. Özellikle aile fertleri ile ortak planlar yapmak bu hafta bir hayli güç olacak. Hafta boyunca iletişim kurmanız gereken insanlarla iletişiminize çok dikkat edin. Onlara karşı daha sakin ve sempatik olmaya özen gösterin. Hemen her şeye alınmamalı ve anlayışlı olmalısınız. Yoksa yanlış anlaşılmalara da açık olabilirsiniz. İş ve eğitim hayatında da başkalarının size yaklaşımını beğenmeyebilir ve tepkili olabilirsiniz. Bu yüzden de tartışmaya yatkın olmanız olasıdır.

Bu hafta özellikle ihtiyatlı, aşırı alıngan ya da çok kuşkulu bir karaktere sahip kişilerle birlikte zaman geçirmeniz gerekebilir. Aşk hayatında da sevdiğiniz insan ile güven sorunları yüzünden canınız sıkılabilir. Kendinizi ona ispatlamanız gerekebilir. Onun size güvenmesini istiyor olacaksınız.

Bu hafta, profesyonel, kamusal ya da politik konularla ilgili farklı görüşler nedeniyle tartışmalar olacak. Belki sizin gibi düşünmeyen insanlar sinirinizi bozabilir ve size baskı yapmaya çalışmaları da gerginlik yaratabilir.TERAZİ BURCU : Bu hafta harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Özellikle finansal işlerinizde gerçekçi olmayan beklentilerden kaçınmanız son derece önemlidir. Almayı beklediğiniz kazançlara göre plan yapmak için acele etmeyin. Çünkü size borcu olan kişiler zamanında ödeme yapmayabilir. Ya da elinize geçeceğini planladığınız para bu hafta elinize geçmeyebilir. Sadece bütçenizdeki gerçek parayla plan ve harcama yapın.  Bu hafta önemli finansal belgelerle uğraşıyorsanız, bunların farklı hak ve yükümlülüklerine dikkat edin. Şimdi herhangi bir ödemede gecikme veya zorluk için hazırlıklı olmak önemlidir. Aşk hayatında daha fazla ilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinize karşı beklentileriniz artabilir. Ondan daha fazla sevgi göstermenizi bekleyebilir ve şikayetçi olabilirsiniz.

Bu hafta bir akraba ile ilgili duygusal olayları yaşayacaksınız. Büyük olasılıkla bir kadından gelecek bir haber sizi mutlu edebilir. Ya da bir kadın ile mutlu olacağınız bir konuşma da yapabilirsiniz.

Genç bir kadının gelecekteki annelik, bir kızın doğumu ve diğer benzer olaylarla ilgili haberlerden memnun olması mümkündür. Aileden evli bir çiftin bebek beklediği müjdesini de alabilirsiniz. Artık her türlü heyecan verici etkinliğe bir kız, bir torun ya da aileniz ya da arkadaş çevrenizdeki bir kadın ile birlikte katılacaksınız.

AKREP BURCU : Bu hafta özellikle işyerinizde veya profesyonel temaslar, toplantılar ve görüşmeler yaptığınız yerlerde ilginç aşk deneyimleri yaşayacaksınız. Bekar olan kişiler iş hayatında biri ile flört edebilir. Yeni tanışacakları birinden çok etkilenebilir ya da platonik bir aşk yaşayabilirler. Ama zaten çalıştığınız yerde romantik bir ilişkiniz varsa, bu hafta ilişkiniz diğer insanlarla aranızın açılmasına yol açabilir. Bu ilişki başkalarını rahatsız edebilir. Bu hafta, dostane bir ilişki veya genel iş çıkarları olan insanlarla finansal ilişkileriniz olacak. Para ihtiyacı olan akrep burçları dostlarından yardım talebinde bulunabilirler. Dostlarınız maddi konularda size destek verebilirler ve kötü gün dostlarınızı öğrenebilirsiniz. İş hayatında sakin kalmalı ve hafta boyunca duygularınıza yenik düşmeden sorumluluklarınızı aksatmamaya özen göstermelisiniz.

Hafta genelinde arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız sizin için endişe duyduğunuz finansal konularda size yardımcı olabilirler. Belki yatırımlarınız hakkında da çevrenizden fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aileniz de maddi konularda sizin yanınızda olacaklar.

Hafta boyunca, çocuklarla veya akrabalarınızla ilgili hoş ve hoş olmayan olaylar olacaktır. İşiniz çocuklarla ilgili ise sorunlar ortaya çıkacaktır. İş hayatında sorumluluklarınıza çok dikkat etmeye özen gösterin. Evli olanlar çocuklarının eğitimleri ile ilgili de sorunlarla karşılaşabilirler.
YAY BURCU : Bu hafta ortaklık yapan kişiler anlaşmazlıklar ve pişmanlıklar yaşayabilirler. Belki fikir ayrılıkları yüzünden biri ile darılabilirsiniz. Size baskı yapılması da özellikle iş hayatında canınızı sıkabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda yaşanacak problemler karşısında daha ılımlı olmaya gayret edin. Çeşitli belgeler, sözleşmeler ile ilgili daha fazla formalite veya başka zorluklarla karşılaşacaksınız. Belki resmi makamlarda bazı işleriniz aksayabilir. Bu hafta, birkaç gün veya hafta önce gerçekleşen hoş olmayan bir olay hakkındaki haberler öğreneceksiniz. Bu haberler karşısında şaşırabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanın size karşı ilgisi azalabilir. Ya da aranızdaki sorunları aşmakta zorlanabilir ve orta noktada buluşmakta zorlanabilirsiniz. Bir tarafın daha anlayışlı olması gerekiyor.

Hafta genelinde sevgiliniz veya aile hayatınızda, ilişkinizdeki bir şeyi değiştirmek zorunda olduğunuzu gösteren farklı etkinlikler deneyim edeceksiniz. Burada dram beklememeliyiz ama belli bir duruma mantıklı bir yaklaşım sergilemeniz gerekecek. Kalbinizin sesini dinlemek yerine ilişkinizde mantıklı karar almanız daha önemli olacak. Yalnız kalmak ya da problemlerinizi derinleştirmek istemediğiniz sürece bu olayları görmezden gelmemelisiniz.

Hafta boyunca ortak ilgi alanlarına veya hedeflere dayanan yeni insanlar tanıyor olabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak enerjinizi yükseltebilir. Yabancı insanlar ile muhabbet edebilir ve onlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz.

OĞLAK BURCU : Bu hafta parasal anlamda karlı bir hafta olacak. Geliriniz artabilir ya da ekstradan para elinize geçebilir. Belki bir süredir satın almak istediğiniz bir şeye bu hafta sahip olabilirsiniz. Ek gelir denemelerinde de şansınız yüksek olacak. Bu hafta aile bütçenizi dengeleyecek gelir elde edeceksiniz. Evli olanların eşlerinin de kazancı artabilir ve eve daha fazla para girebilir. Aileden küs olduğunuz biri varsa sizinle barışmak isteyebilir. Bu haftaki ana kazancınız, şu an içinde bulunduğunuz işten veya diğer aile üyelerinizden olacaktır. Belki aileniz size maddi yönden önemli bir destekte bulunabilir. Ya da mal mülk satışından da elinize bir miktar para geçebilir. Aşk hayatında bu hafta daha ılımlı ve anlayışlı olacaksınız ve sevdiğinize hak ettiği değeri göstermeye çaba sarf edeceksiniz. Geçtiğimiz günlerde ona yaptığınız haksızlıkları telafi etmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta bir mülk ile ilgili görüşmeler için iyi bir hafta olacak ve şimdi somut sonuçlar alacaksınız, mutlu olmanız için bir nedeniniz olacak. Mal mülk alım satımı konusunda şans sizden yana olacak. Yeni iş girişimlerinden de olumlu geri dönüşler almaya başlayabilirsiniz.

Bir kadının davranışları sizi rahatsız edebilir. Onun size karşı iki yüzlü davrandığını ve arkanızdan konuştuğunu, size karşı hasetlik ve kıskançlık yaptığını anlayabilirsiniz. Sizin enerjinizi sömüren birini de hayatınızdan çıkarma kararı almanız olasıdır. Bu hafta tepkilerinizle aceleniz olmayacak. Bazı şeyleri zamana bırakmayı tercih edebilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalarak, daha pozitif ve mutlu bir hafta geçirmeye gayret edebilirsiniz. Size mutluluk veren dostlarınız ile de bir araya gelebilirsiniz.
KOVA BURCU : Bu hafta olumlu bir ruh halini sürdürmeye çalışın ve insanlarla geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın. Daha sosyal bir hafta geçirebilir, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile zaman geçirmeye gayret edebilirsiniz. Pozitif enerjiniz herkese yansıyacak ve sizdeki motivasyon herkesi mutlu edecek. Yeni tanışacağınız insanlar üzerinde de olumlu bir etki bırakabilirsiniz. Sizi seven insanlardan göreceğiniz ilgi hoşunuza gidecek. Bu yedi gün boyunca büyük beklentilere girmeyin ve size baskı yapan kişilere katlanmayın. Başarılarınızı kutlayacak ve emeklerinizin karşılığını kesinlikle alacaksınız. Ancak, duygusal bir hafta da olabilir. Aşk hayatında son derece ılımlı ve duygusal olabilirsiniz. Aşkı doyasıya yaşama arzunuz olacak. Sevdiğiniz insan ile daha fazla zaman geçirmek ve romantik sürprizler yapmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta boyunca, evinizde gerçekleşebilecek bir kutlama ile mutlu olabilirsiniz. Aile ile ilgili bir buluşma ve davet olabilir. Belki aileden birinin söz ve nişan töreni ile ilgili telaş ve hazırlıklar da yapılması olasıdır. Özel bir gün de aile içerisinde kutlanabilir.

Genel olarak, bir erkekle (akraba, arkadaş, meslektaş) ilgili önemli bir olay veya haberle şaşırabilirsiniz. Yarım kalan hedef ve hayallerinizi hatırlayacağınız bir haftadır. Yeniden bu hedefleriniz için kolları sıvayabilirsiniz. Yarım kalan planlar için yeniden heyecan duyabilirsiniz.


BALIK BURCU : Bu hafta bir kadınla ilgili özel bir toplantıya katılabilirsiniz. Ya da bir kadınla yapacağınız görüşme sonrasında mutlu olabilirsiniz. Size bazı fırsat kapılarının açılmasından bu kadın vesile olabilir. Aileden bir kadının da desteğini alabilirsiniz. Bu hafta eleştirilere karşı açık olacaksınız. Sizi bir konuda uyaran bir kişinin de sözünü dinleyerek hata yapmaktan kaçınabilirsiniz. Sizin iyiliğinizi isteyen kişilere karşı anlayışlı olmanız bu hafta beraberinde mutluluk getirecek. Hafta boyunca bir kadın veya bir sosyal gruptan destek veya öneri alabilirsiniz. Sizi alacağınız kararlarda destekleyen kişiler olacak. Bu sayede doğru yolda olduğunuzdan emin olabileceksiniz. Belki bir konuda sevdikleriniz ile dayanışma içerisinde olabilir. Aşk hayatında da bu hafta sevdiğiniz kişi ile keyifli anlar yaşayabilir ve geleceğe dair güzel hayaller kurabilirsiniz.

Bu hafta ilginç olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle aile, arkadaşlarınız veya komşularınızın yaşamında gelişecek olaylar sizi bir hayli şaşırtabilir. Akrabanızdan bir destek görmeyi bekleyeceksiniz. Belki zamanında yaptığınız iyiliğin karşılığını bulabilirsiniz. Hafta boyunca, nakit para ile ilgili bir taahhüt, bir mali belge veya bir banka ile bir sözleşme (kredi kurumu) olacaktır. Bu hafta para kazanmak için bazı engeller karşınıza çıkabilir ya da kazancınızda azalma olabilir.

Bu hafta, Balık kadınları daha ciddi taahhütlere veya mali sözleşmelere sahip olacak. Belki kredi almak zorunda kalabilirsiniz. Ya da harcamalarınızı kısmanız ve bir süre bütçenizi daha dikkatli kontrol etmeniz gerekebilir.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.