2 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 2 Nisan 2018 Pazartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün enerjinizi işinize aktarabilecek güçtesiniz. İşinizi severek yaptığınız zaman başarılı oluyorsunuz.  İlişkinizi canlı tutmak istiyorsanız, ona karşı daha duygusal ve romantik olmak zorundasınız. El becerinizin ortaya çıkaracağı farklı şeylerle, kendinizi yeniden keşfetme zevkini yaşayacaksınız. Öğleden itibaren geleceğe yönelik fikir ve gelişim potansiyellerinin konuşulması, fikirleri hayata geçirmek söz konusu olabilir. Yaşadığınız sorunları aşmak için gücünüz tükenmiş olabilir ama henüz her şey bitmedi. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Birbirinize biraz zaman tanıyın, çözüm çok yakınınızda olabilir. İşleri bir hayli boşladınız. Elinizdeki birikim tükenmek üzere, hızla harekete geçmeniz gerek. Hep fırsatları kovalıyorsunuz ve maddi durumunuzu karşınıza çıkacak fırsatlar ile değerlendiriyorsunuz. Bu sıralar biraz sahip olduğunuz özelliklere odaklanmanız size para anlamında yardımcı olabilir. 

BOĞA BURCU : İşinizle ilgili yenilikler yapmak istiyorsanız, bugün çevrenizi ikna etme çabası içinde olabilirsiniz. İçinizde birtakım olayları biriktirmemelisiniz. Yalnız kalmaya adaysınız ve aşksız yaşayamazsınız.  Olağanüstü işlerin kişisi olmak sizi yorgun düşürüyor.Bugün detaylardan uzak kalmalısınız. Haftaya nasıl başlarsanız öyle gider. İşinize tüm dikkatini verseniz iyi olur çünkü bu hafta çok önemli gelişmelerle karşılaşacaksınız. Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamak istiyorsanız bugün çok uygun değil. Partnerinizin sizi görecek hali yok. Gününüzü arkadaşlarınıza ya da ailenize ayırın, size de iyi gelecektir. Bu dönem sağlığınız konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız hava değişimlerinden etkilenebileceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Vücut direncinizi koruyabilmek için gıdalarınızı mevsim gıdalarına doğru yönlendirmeye gayret edin.
İKİZLER BURCU : Yenilikler için uygun bir gündesiniz. Bazı olaylar farklı ve olumlu bir şekilde size sunulacak. Onun sizi sürekli sınamasından bıkabilirsiniz. Aranızdaki olaylara netlik kazandırmak sizin elinizde. Kendinizi önemli hissetmek zorundasınız. Ruhsal dengelerinizi olumlu tutmalısınız.  Sizin için anlaşılmaz dediklerine bakmayın, onlar sizin pencerenizi henüz kavrayamadı. Bugün yine sıra dışı konular ilginizi çekecek, dikkatli değerlendirirseniz sizi büyük kazançların kapısına götürebilir. Duygularınız yine atakta, enerjiniz size hafta boyunca eşlik edecek. Maddi konularda elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.

YENGEÇ BURCU : Duygularınızla adeta kavga ediyorsunuz. Bugün yakınlarınızla paslaşmalar söz konusu olacak. İlişkinizde çok fazla yapıcı durumundasınız. Bırakın biraz da o, size özen göstermeyi öğrensin. Sindirim sistemi sorunları yaşamak istemiyorsanız, yediklerinizin hijyen olmasına dikkat etmelisiniz.  Son günlerde sevdiklerinizi ihmal ediyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz ve onlar sizin için kaygılanıyor. Onlara ve kendinize zaman ayırmalısınız. Bugün satın alma duygunuz belirgin ve maddi konularla ilgili olaylar ön planda. Bazı konularda gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirirken hayal gücünüzü kullanmalısınız.

ASLAN BURCU : Bugün her türlü olayların altına imza atmak için, fırsatlar ayağınıza gelebilir. Hata yapmamalısınız. Aşkı öylesine farklı yaşamak istiyorsunuz ki, unutmayın ki, duygularınız tatminsiz kalabilir.  Öfkelerinize hakim olmanız gerekiyor. Bugün sinir sisteminizle ilgili hassaslık mevcut. Haftaya başlarken partnerinizle aranızdaki küçük sorunları da bir kenara bırakın. Sevgisi ikinizi de ayakta tutuyor ve sizin de ona eşlik etmenizi istiyor. Farklı davranış biçimleriniz aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir, her konuda açık olmaya özen gösterin. Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Sadece ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli ve acele etmemelisiniz.


BAŞAK BURCU : Uzun süredir işinizi en iyi şekilde yapmak için, büyük bir uğraşı veriyorsunuz. İşte size yeni bir fırsat daha. Duygularınızı çok irdeliyor ve kendi kendinize engeller koyuyorsunuz. Bugün esnek düşünmelisiniz.  Yediğiniz besinlerle ilgili bir hassasiyet söz konusu.Mevsim değişimlerinde dikkat et. Son günlerde gerginsiniz ve bu gerginliğiniz sizi anlaşılmaz kılıyor. Partneriniz sizi anlayamıyor işler daha da karışıyor. Beklenti ve arzularınızı daha sade bir dille anlatmalısınız. Bu arada yeni iş teklifleri alabilir, farklı projelerde yer alabilirsiniz. Duygusal açıdan yine dalgalandığınız bir gün olacak.
TERAZİ BURCU : Hafta sonunun stresi bugüne de yansıdı. Sabah saatlerinde sinirleriniz biraz gergin olabilir fakat bu durum öğlene doğru hafifleyecek. Öğlen kısa bir yürüyüş yapın ve geçmişi geçmişte bırakın. Her şey yoluna girecek. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşanılacak. Aşk enerjiniz de yüksek. Her türlü projeye açıksınız.Fakat daha sonra, baskı altında kalmak istemiyorsanız acele etmeyin.  Sizin kaprisli olduğunuzu ,o kanıksamış durumda ve bugün sizden anlayışlı olmanızı bekliyor. Sabahları keyifsiz ve mutsuz uyanmak istemiyorsanız, uyku düzeninizi ayarlamalısınız.AKREP BURCU : Her gün kendinizi yenilemek ve üretmek adına yeni projeler peşinde olmanız, iş veriminizi arttırıyor.  Siz her şeyi ondan çok daha farklı düşündüğünüz için, bugün aynı frekansta olmayabilirsiniz.  Ellerinizi kullanırken aşırı zorlamamalısınız. Bugün bileklerinize dikkat etmelisiniz. Bu hafta yeni teklifler alacaksınız. Aşk yeniden demeye başlıyorsunuz. Ama yine de karar vermeden iki kere düşünün. İş hayatınızdaki gelişmeler size başarı ve mutluluk getirebilir. Tamamlanması gereken işlerin üstesinden kolayca gelebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Sağlık problemlerine dikkat.YAY BURCU : Siz çoğul işlerin kişisi olduğunuz için bir güne çok fazla iş sığdırmak istiyorsunuz. Bugün dalgınsınız. Onun her anlattığı şeyin altında farklı şeyler arıyor ve duygularınızda asla yanılmıyorsunuz.  Enerjinizi çok yoğun kullanıyor ve gün sonunda herkesten daha çok yoruluyorsunuz. Bugün yaşanacak tartışmalara dikkat. Geçmişle yüzleşmek durumunda kalabileceğiniz etkiler söz konusu. Kafanızın karışmasına sebep olacak kişilerden ve olaylardan uzak kalmanızda yarar var. Parasal konularda sıkıntı devam ediyor. Tasarruf konusunda artık kararlı olmalısınız.


OĞLAK BURCU : Güçlü amaçların kişisi olmak, sizi zorluyor ve hedeflerinizi sürekli yüksek tutmak zorunda kalıyorsunuz.  Anılarınızın çok önemli olduğunu anlatmamıza gerek yok. Yaşadığınız olaylar, sizi çok etkilemiş . Derin duyguların kişisi olmanız yüzünden, acılarınızı herkesten çok hissediyorsunuz.  Kararsızlıklarınız size çok zaman kaybettirdi. Duygusal açıdan hem kendinizi hem ailenizi çok üzdünüz. Artık karar verme zamanı, eskileri bir yana bırakın ve kararlı olun. Hem maddi hem de ruhsal alanlarda başarılı olmanız ve huzuru yakalamanız mümkündür. Sağlığınıza gereken önemi vermeyi de ihmal etmeyin.
KOVA BURCU : Cesur yapınızı zorlayacak yeni iş durumları söz konusu ve siz bazı şeyleri göze alamıyorsunuz.  Bugün girdiğiniz çevrelerde gözlerin üzerinizde toplandığını hissedeceksiniz.Takdir göreceksiniz. Yediklerinizin hafif olmasına dikkat edin.Yoksa gün boyunca hazımsızlık çekiyorsunuz. Hem işiniz hem duygusal dünyanız artık bir düzene girdi. Çevrenizdeki insanlar yaşanan olumlu gelişmelerden kendilerine payeler çıkarmaya kalkabilirler ve sizi bu şekilde düşünmeniz için etkilemeye çalışabilirler. Şimdi yaşamış olduğunuz olayların bir değerlendirmesini gözünüzün önünden geçirerek tavırlarınızı buna göre belirleyin.

BALIK BURCU : Çalışma yanlısı olsanız bile, alışkanlıklarınızı değiştirmek istemiyorsunuz. Yeniliklere hazır olun. İçsel duygularınız sizi çok zorluyor. Gizlemenin anlamsız olduğunu sizde fark edeceksiniz. Karamsar olmayın. Olayları abarttığınız zaman, çevrenizle birlikte sizde üzülüyorsunuz. Ailenizin yaşadığı maddi sorunlar sizi de etkiliyor. Maddi konular bu haftanın tek gündemi olabilir. Kararlarınızı dikkatli verin. Yaşamış olduğunuz olayların bir değerlendirmesini gözünüzün önünden geçirerek tavırlarınızı buna göre belirleyin. Yeni insanlar kapınızı çalıyor. Karşılaştığınız fırsatları uzun süreli olması için çok iyi değerlendirin.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.