2 Nisan - 8 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 2 Nisan - 8 Nisan 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta çözülmesi gereken meseleler ile uğraşabilir, sorunların özüne inmeye çalışabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde daha fazla araştırma yapabilir ve tutkuyla ilgilendiğiniz konuya odaklanabilirsiniz. Pazartesi günü, yöneticiniz, Mars, Satürn ile hizalanıyor ve bu sizi yaratıcı yapabilir. Çok daha disiplinli olabilirsiniz ve enerjiniz yüksek olarak işlerinize odaklanmanıza yardımcı olur. Haftanın ilerleyen günlerinde daha iyimser olabilir ve büyük fikirleriniz üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Hayatınızı yeni yollarla genişletmek için planlar üzerinde çalışabilir ve yeni deneyimlere açık olabilirsiniz. Şu anda hayalleri takip etme şansınız olmayabilir, ancak daha iyi düşünebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hedeflerinize odaklanabilir ve uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Kendinizi hazırlamanız gerektiğini hissedebilirsiniz, böylece hedeflerinize ulaşırken fırsatlara ulaşmak için harekete geçmeye hazır olabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta yeni fırsatların ortaya çıkması, yeni önemli başarıların elde edilmesi, yeni ilişkilerin başlaması söz konusu olabilir. Maddi kayıplarınızı veya kişisel ilişkilerinizi kurtarma fırsatına sahip olacaksınız.

Kader, geçmişinizde bir miktar kayıp için sizi telafi edecektir. Bazı hataları da telafi edebilirsiniz. Bu hafta, aşk hayatınızda, yeni projelerinizde veya girişimlerinizde iyi bir gelişme olacak. Bu hafta sevdiklerinizle ilgili geziler veya önemli konuların gelişimi için iyi bir zaman olacaktır.

BOĞA BURCU : Bu hafta hayatınızdaki insanların beklentilerine odaklanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde sevdiklerinizin isteklerine odaklanın ve ilişkilerinizde ilgilendiğiniz insanlara daha fazla zaman ve dikkat gösterin. Hayatınızdaki insanlara daha fazla duygusal olarak bağlı olabilirsiniz ve barışı korumak için taviz vermeye açık olun. İkili ilişkilerde sakin ve samimi, iyimser tutumunuz ile sorunları da geride bırakabilir, sevdiklerinizin gönlünü kazanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, önem verdiğiniz insanlara daha duygusal olarak bağlı hissedebilir ve onlarla sahip olduğunuz duygusal bağları güçlendirmek üzerine çalışabilirsiniz. Duygusal bağların güçlü olduğunu hissettiğinizde, duygusal olarak daha kararlı hissedebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, kendi hayallerin üzerine düşünmek için daha fazla zaman isteyebilirsin. Heyecanlı ve yeni hissettiğiniz her şeye daha macera dolu ve açık hissedebilirsiniz. Venüs, Cumartesi günü Satürn’e olumlu bir şekilde vuruyor ve hedefleriniz için daha fazla istekli olarak odaklanabilirsiniz ve daha iddialı hissedebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilginç bir konuşma ya da olay yaşayacaksınız. Bazılarınız bir kız veya bir torununa hediye almak için para harcamak isteyebilir.

Bu hafta sağlık sorunlarınız ya da yakınınızdaki kişilerin sağlık sorunları yeni bir gelişim ya da tedavi aşamasından geçecektir, ancak bu durumda genel iyileşme yaşanacaktır. Sağlık ve sıhhat konusunda müjdeli haberler gelebilir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta bir an önce bitmesi gereken küçük işleri yapabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde küçük sorumluluk ve görevleri, yarım kalan işleri yapmaya çalışabilirsiniz. Bazı işlerinizi hafta başında bitirerek aradan çıkardığınızda daha iyi hissedebilirsiniz. Son zamanlarda bunalmış hissediyorsanız, bu size endişelenecek daha az şey vererek size yardımcı olabilir. Sonrasında kendinize zaman ayırabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle de birebir ilgilenen insanlarla zaman geçirdiğinizde daha iyi hissedebilirsiniz. Onlara odaklanıp odaklanmasanız bile, sohbet ederek ve sosyal hayatta aktif olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Diğer insanlara da yardımcı olmanın size yardımcı olabileceğini hissedebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayatınızda daha iyi bir şey için başlamak istediğiniz yeni bir şeye odaklanabilirsiniz ve bu hızlı bir şekilde ilerleme olabilir. Yeni başlangıçlar kolayca yapılabilecek bir şey olmayabilir, ancak bu zamanla olacak bir şey olabilir.

Sizin için haftanın en güzel günü Perşembe olacak. Bu hafta finansal bir karaktere sahip olan insanlarla önemli iş veya toplantılarınız olacak ya da çeşitli fırsatlar, iş ilişkileri ve daha fazlası üzerine toplantı yapacaksınız.

Genel olarak, bu hafta planlarınızda sürprizlerle ilgili bir beklentiniz yok, büyük olasılıkla her şey beklediğiniz gibi olacaktır. Bu hafta, bir çocuk veya torun hakkında haberler veya etkinlikler ile karşılaşacaksınız. Belki bir hediye alabilirsiniz. Çocukların veya akrabalarının evinde bir çocuğun doğumu ile ilgili haberler büyük olasılıkla olabilir.


YENGEÇ BURCU : Bu hafta en çok sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde ailenize de zaman harcayabilirsiniz ve kendinizi de düşünmenizi size hatırlatabilirler. Hayatınızda biraz daha eğlenmek ve bir yandan da sorumluluklarınıza ve görevlerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yapmanız gereken işlere odaklanabilirsiniz ve daha küçük projeler, görevler ve ev işleri ile başa çıkabilirsiniz. Rutin ve planlar iyileştirmek, günlük hayatı kolaylaştırmak ve genel olarak daha iyi hissetmek için çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, son zamanlarda fazla zaman geçirmediğiniz yaşam alanlarına odaklanabilirsiniz ve bir miktar dengeyi geri getirmeye çalışın. Ne kadar dengeli hissedersiniz ve ne kadar pozitif olursanız, aşk hayatında da duygusal durumlarla başa çıkmak o kadar kolay olur.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta akrabanız, meslektaşınız veya üstünüz olan bir erkek ile ilgili farklı etkinlikler veya toplantılar için beklentileriniz olacaktır.

Bu hafta için planlarınızın geliştirilmesi, gelişimlerini hızlandıracak veya daha iyi bir şekilde değiştirecek çeşitli beklenmedik olaylara bağlı olacaktır. Şu anda kararınızı vermenizi sağlayacak profesyonel veya sosyo-politik bir bağlamda yeni bir şey için bir teklif almak mümkün.

ASLAN BURCU : Bu hafta daha fazla duygusal destek ve rahatlık isteyerek haftaya başlayabilirsin. Mevcut sorumluklarından fazla sorumluluk almayarak ve kendini rahat hissettiğin kişilerle birlikte zaman geçirmek önceliğin olabilir. Konfor bölgesinin dışına çıkmak istemeyebilir ve içe dönük olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kendinizi duygusal olarak anlamaya çalışabilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha olumlu olabilirsiniz ve hayatınızda neyin iyi olduğuna odaklanarak kendinizi daha iyi hissetmeye, pozitif olmaya çalışabilirsiniz. Gülmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Bu kadar ciddi olmayın. Hafta sonu boyunca, daha detaylı ve özenli olabilir ve zamanınız ve enerjinizle daha üretken ve verimli olmanın yeni yollarını bulmaya çalışabilirsiniz. Kendinizi meşgul etmek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta önceki deneyimleriniz, kayıplarınız ya da hayal kırıklıklarınızla ilgili hüzün içinde olabilirsiniz. Ancak kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. Hayatınızı farklılaştıracak kaçırılmış anlar ve fırsatlardan pişmanlık duyacaksınız.

Bu hafta adli veya yasal durumlar için uygun olmayan bir hafta olacaktır. Çalışmanız, sizin veya bir başkasının hazır olmayacağı değişikliklere neden olacak beklenmedik bir duruma sahip olacaktır. Meslektaşlarınız arasında veya müşterileriniz arasında daha fazla gerginlik olacaktır. Birisinin öfkesini çekmemek için yorumlarınız ve eylemleriniz konusunda dikkatli olun.BAŞAK BURCU : Bu hafta fikirleriniz üzerinde çalışabilir ve hafta azimli bir şekilde başlayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde enerjinizi eğitim ve çalışma hayatına yoğunlaştıracak, hırslı olacaksınız. Daha kısa vadeli planlar hazırlayabilir ve kendinizi kısa süreli başarılarla meşgul etmek isteyebilirsiniz. Planlarınızla daha esnek olabilirsiniz ve zihinsel enerjiyi kullanmak için başkalarıyla daha çok fikir paylaşmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde evde ya da en iyi hissettiğiniz yerlerde daha fazla zaman geçirebilir ya da sizi en iyi tanıyan insanlarla vakit geçirebilir, duygusal rahatlık ve destek arayabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı etkileyebilir ve kendinizi içsel olarak güçlendirmek veya hayatınızın temelini güçlendirmek için çalıştırabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, özellikle son zamanlarda çok ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kaldığınızda, hayatınıza biraz eğlence getirmeye odaklanmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle zaman geçirin ya da sevdiğiniz bir şeyi sağlıklı ve pozitif yollarla yapın.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir yolculuk hakkında endişeler olacak ya da sizden uzakta yaşayan yakın bir kişiye sağlık konusunda endişe olabilir. Uzakta yaşayan birini ziyarete gidebilirsiniz.

Bu hafta, diğer şehirlerden veya ülkelerden gelen insanlarla iletişiminiz karmaşık ve sorunlu olacaktır. Uzun süredir görmediğiniz biri ile görüşebilirsiniz. İyi olan şey şu ki, mali problemleri ya da vakaları, çoğunlukla akrabalarınızla ya da özel ilişkiniz olan kişilerle kolayca çözebilmenizdir.

TERAZİ BURCU : Bu hafta ilerlemeden önce kararlarınızı ve davranışlarınızı güven içinde bulabilmeniz için haftayı yavaşlatmak isteyebilirsiniz. Hafta başında daha yavaş yol kat etmek isteyecek, her detaya dikkat edeceksiniz. Temkinli bir şekilde haftaya başlayabilirsiniz. Son zamanlarda birçok muhalefetin olduğu gibi hissediyor olabilirsiniz, bu yüzden daha fazla güven sahibi olmak sizin için daha önemli olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla enerjiye sahip olabilir ve kendinizi meşgul etmek isteyebilirsiniz. Daha ilgi çekici olabilir ve hayatınızdaki insanlarla iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs, Satürn’e olumlu bir şekilde vuruyor ve daha sorumlu ve odaklanmış olabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayatınızdaki insanlarla duygusal bağlantılarınız üzerinde çalışabilir ve önemsediğiniz kişilere daha fazla destekleyici olabilirsiniz. Onlara duygusal ihtiyaçları konusunda yardımcı olabilir ve kendi iç dünyanıza da yönelebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü Cumartesi olacak. Bu hafta daha çok toplantı yapabilir, tartışmalar yaşayabilir ya da maddi sorunlar yüzünden anlaşmazlıklar olabilir. Bunların hepsinin üstesinden gelebilecek enerjiye sahip olabilirsiniz, ancak çoğunlukla zihinsel yük daha büyük olacaktır.

Düşüncelerinizden ve varsayımlarınızdan oldukça farklı bir şey hakkında üzülmekte, hayal kırıklığına uğratılmamış veya öfkeli olmanız, sinirlenmeniz olasıdır.
AKREP BURCU : Bu hafta ay burcunuzda iken haftaya başlayacaksınız. Özellikle şu an üzerinde odaklanmak istediğiniz şey için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Yeni bir şey başlatmak için en iyi zaman olmayabilir, ancak bir şey üzerinde ikinci bir şans elde etmek için iyi bir enerji olabilir. Geçmişte yarım kalan planlarınız üzerine yeniden çalışabilirsiniz. Kendinizi meşgul etmek ve ekstra enerjinizi verimli yollarla kullanmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, kararlarınızda kendinizden daha emin hissedebilir ve daha sakin ve odaklanmış bir şekilde çalışabilir, böylece duygusal olarak daha sakin hissedebilirsiniz. Hayatınızın daha fazla istikrar ve güvenliğe ihtiyaç duyacağı alanlara odaklanabilirsiniz ve işleri düzeltmek için çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, zihniniz aktif olabilir ve birçok fikir edinebilir veya planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Çeşitli konular ve girişimlerle ilgilenebilir ve sahip olduğunuz bilgileri paylaşabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta mülkünüzün veya maddi probleminizin avantajından ya da olumlu kararından faydalanacaksınız. Artık şaşırtıcı bir şekilde orijinal bir hediye veya ilginç bir yatırım fikrinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu yedi gün boyunca seyahat ediyorsanız, muhtemelen ulaşımda (gecikmeler, değişiklikler vb.) sorunlarla veya sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Belki bir seyahat planı iptal olabilir. Bu hafta, önemli seyahat kararları vermekten veya diğer yerlerden insanlara söz vermekten kaçının.
YAY BURCU : Bu hafta kendinize fazladan zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kafa dinlemek, rahat hissettiğiniz yerlerde ve kişilerle buluşmak önemli olacak. Böylece daha keyifli olabilir veya planlarınızda kesintisiz olarak çalışabilirsiniz. Yalnız sessiz bir ortam, odaklanmanıza yardımcı olabilir veya kendinizi yeniden şarj etmeniz ve daha fazla enerji harcayacağınız zamanı size verir. Hafta başında motive olacağınız şeylerle uğraşmanız faydalı olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, Ay sizin burcunuzdadır ve daha hevesli ve enerjik olabilirsiniz. Daha önce denediğiniz ve tekrar denemek istediğiniz ya da eski bir fırsat üzerinde çalışmak istediğiniz bir şeye odaklanmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, planlarınız üzerinde çalışabilir ve zamanlamanın daha iyi olduğu durumlarda daha sonra harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, son zamanlarda karmaşık hale gelen ilişkilerde istikrarı sağlamak için sevdiklerinizin yaşam alanlarına odaklanabilir beklentilerini karşılayabilirsiniz. Ayrıca, hayatınıza daha fazla güvenlik getirmek ve daha güvenli hissetmek için çalışabilir ve kıskançlık yapan kişileri görmezden gelmeniz gerekebilir.

Sizin için haftanın en güzel günleri;  Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta farklı yerlerden gelen insanlarla toplantı yapmak veya finansal, ticari veya diğer karşılıklı yarar sağlayan ilişkilere sahip olmak için ilginç temaslarda bulunacaksınız. Akrabanız veya profesyonel irtibatlarınız olabilecek bir erkekle karmaşık bir ilişki, hoş olmayan bir anlaşmazlık ya da çatışmaya neden olacaktır.

Aile ilişkinizdeki gerginlik, geçmiş deneyimlerden ve ne çözüldüğünden ne de unutulmasından kaynaklanan sorunlara bağlı olacaktır. Bu evlilik ve büyük aile toplantılarının organizasyonu için elverişsiz bir hafta olacaktır. Ancak hafta, çocuklarla ilgili hoş bir etkinlikle sizi memnun edebilir. Kendi veya akrabalarınızın bir çocuğunun doğum gününe gidebilirsiniz.
OĞLAK BURCU : Bu hafta gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz odak noktası olabilir. Haftanın ilk günlerinde geleceğe dair güzel hayaller kurarak motive olabilir ve çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında istediğiniz şeyi elde etmek ve daha yakınlaşmak için yapılması gereken değişikliklere açık olabilirsiniz. Artık her türlü başlangıca hazırsınız ve atağa geçebilirsiniz. Satürn Pazartesi günü Mars ile aynı hizaya geliyor ve istediğiniz şeyler için daha fazla enerji, hırs, azim ve coşkuya sahip olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayal gücünüz aktif olabilir ve hayaller içinde kaybolabilir ve kendi konforunuza da daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Cumartesi günü, Satürn Venüs’e olumlu bir şekilde vuruyor ve umursadığınız insanlarla zaman geçirmenin ve daha çekici ve uzlaşmacı olmanın keyfini çıkarırsınız. Ay, hafta sonu boyunca sizin burcunuzdadır ve bu size daha fazla enerji ve daha olumlu bir görünüm verebilir ve kendiniz için ne istediğinize odaklanabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Pazartesi, Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta önünüzde, çoğunlukla kişisel düzeyde olmak üzere, ilginç bir değişim ve olaylar haftasıdır. Şimdi hangi seçeneklere sahip olduğunuza ve bunları en iyi şekilde nasıl kullanacağınıza dair bir kontrol veya test deneyimi yaşayacaksınız.

Önemli bir buluşma yaklaşıyor ya da kişisel yaşamınız üzerinde güçlü bir etkisi olacak bir olayı yaşayacaksınız. Aşk hayatında uzun süredir görmediğiniz sevdiğiniz ile kavuşabilirsiniz. İlişkisi olan oğlak kadınları bu hafta evlilik teklifi alabilirler ya da ilişkiniz ciddiye dönebilir.
KOVA BURCU : Bu hafta çalıştığınız bir hedefle ilerlemeyi deneyebilir, haftaya kararlı ve azimli bir şekilde başlayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde daha odaklı, disiplinli ve uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Gittiğiniz yöne odaklanın ve doğru yolda devam etmeye çalışın. Hedeflerinizden şaşmayarak olumlu sonuçlar almaya başlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, daha bağımsız ve daha ne istediğini bilen, bir o kadar da başka fikirlere açık olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak anlamında, konfor bölgenizin dışına çıkabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlardan da yardım alabilirsiniz. Hafta sonu boyunca kendi başınıza çalışmayı tercih edebilir ve bir şey hakkında emin değilseniz, rehberlik ve yardım için sezgisel benliğinize dokunabilirsiniz. Kendinize veya başkalarına ruhsal olarak bağlanma ve sezgilerinizi güçlendirmek için daha fazla zaman harcamak isteyebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri;  Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta genç bir adamın akraba veya arkadaş çevrenizdeki olaya veya kararlarına şaşıracaksınız. Bu hafta bir çocuk veya torunla ilgili problemleri çözebileceksiniz.

Hafta içi, çoğunuz kendi çocuğunuz hakkında başarı veya neşeli haberler ile memnun edecek şeyler duyacaksınız. Gebelik ya da bir çocuğun doğumu hakkında güzel bir haber olacaktır. Birinin söz ya da nişan haberi de sizi mutlu edebilir.


BALIK BURCU : Bu hafta aklınıza büyük fikirler gelebilir ve pozitif şeylere odaklanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde, zamanlama doğru olduğunu hissederek hayatınızı genişletmenin ve fırsatları yakalamanın yollarını düşünebilirsiniz. Daha güvenli ve dünyaya daha açık hissedebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha pratik ve gerçekçi olabilir ve uzun vadeli planlarınız üzerinde sahip olduğunuz hedefler için çalışabilirsiniz. Şu anda bulunduğunuz yolu düşünebilir ve yönünüzle herhangi bir değişiklik yapmanız gerekip gerekmediğine odaklanabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, arkadaşlarınızla, ait olduğunuz sosyal gruplarla, tutku duyduğunuz nedenleri takip ederek, değişim planları üzerinde çalışarak veya geleceğiniz için sahip olduğunuz hayallere odaklanarak zaman geçirmeyi isteyebilirsiniz. Gelecek hayalleri seni motive edecek.

Sizin için haftanın en güzel günleri;  Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta mal mülk ya da finansal görüşmeler yapılabilir. Aile içinde de bu meseleler tartışılabilir. Bir banka veya başka bir finans kurumu ziyaret etmek mümkündür. Şimdi çeşitli belgelerin veya sözleşmelerin hazırlanmasına katılacaksınız. Mal veya eşyalarla ilgili kararlar için iyi bir gelişme olacaktır.

Evinize önceden planlanacak pek çok davet var. Akrabalarınız, tanıdık, eş dost evinize ziyarete gelebilir. Birlikte zaman geçirebilir, ailenizle de daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Akrabanız olan bir erkekle önemli bir konuşma ya da görüşme yapacaksınız. Bu hafta şanslı olacaksınız, ancak parasal çıkarlarınız veya ticari hedefleriniz için kullanmayın. Aynısı her türlü kumar oyunları için geçerlidir.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.