3 Nisan 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 3 Nisan 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün çevrenizdekilere normalden daha fazla uyarıda bulunabilirsiniz. Sözleriniz hakkında bilinçli hissediyorsunuz ve doğru zamanda doğru kişiye doğru şeyi söyleyip söylemediğinizi sürekli merak ediyor olabilirsiniz. Etrafınızda olan her şeyi ciddiye almamaya çalışın. Uzun vadeli işler için uygun bir zemin düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan konunun özelliğini tam olarak araştırmalısınız. Bugün Ay'ın konumu, size detaylar ve gerekli alt yapı için bazı ip uçları sunacaktır. Hırslı hedefleriniz ve ısrarcı tavırlarınızla başaramayacağınız iş yok. Derin fakat pratik düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Arkadaşlarla finansal, otoriter konularda ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Akşam eğlenceli ve romantik bir program yapılabilir. 

BOĞA BURCU : Bugün başkaları ile konuşurken, tavrınız sakin ve ciddidir. Gerçeği saklamak için hiçbir nedeniniz yok, bu yüzden istekli herhangi bir dinleyiciye bilgi vermekten mutluluk duyacaksınız. Dikkatli olun, çünkü başka birinin özel işine davetsiz girebilirsiniz. Bazı gizli bilgiler edinirseniz, bu bilgileri duymaması gerekenlere söylemekten kaçının. Enerjinizin gücünü herkese ispat etmek istemeniz son derece doğal. Sizin motivasyon gücünüz oldukça fazla olmasına rağmen, çoğu kez çevrenizdeki kişilerin problemleri yüzünden zaman kaybı yaşıyorsunuz. Bugün, idealist düşüncelerinizi savunurken yalnız kalabilirsiniz. Bu tür molalar, gerçekleri daha iyi anlamanıza neden oluyor.

İKİZLER BURCU : Bugün muazzam bir konsantrasyona sahip olabilirsiniz. Bunu avantaja çevirin, çünkü uzun sürmeyebilir. Genellikle, bir projenin uzun bir süreye yayılmış olması sizin için zordur. Bazı görevleri bitirmek için birkaç kişiyi ortak etmek zorunda kalabilirsiniz, ama bu iyi bir hareket. Ne yapmanız gerekiyorsa onu yapın. Kıvrak bir zeka ve espri gücünüz sizi her anlamda farklı kılarken bulunduğunuz ortamlardan çabuk sıkılmanıza da neden olabiliyor. Bugün, disiplinli ve sabırlı davranırsanız, günün sonunda karlı çıktığınızı göreceksiniz. Maddi konularda, çeşitli fırsatlar sizi bekliyor. Kendinize uygun olan şartları, önceden belirlemenizde fayda var.

YENGEÇ BURCU : Çevrenizde sizi huzursuz eden insanlardan kurtulmak için dikkatli olun. İnsanlarla konuşmaktan çekinebilirsiniz. Zamanın değersiz olmadığına dair hislere sahipsiniz. Sorunlarınızın daha önemli olduğunu ve çevrenizdekilerin daha yüzeysel şeyler ile çok ilgili olduğunu düşünüyorsunuz. Kendinizi izole etmek kesinlikle durumu düzeltmeyecektir. Gerçekten daha fazla iletişim kurmalısınız. Ailevi iç güdülerinizin yoğun olduğu bir gün. Sevdiklerinizi koruma içgüdüsüyle hareket ettiğiniz için, istemeseniz de zararınız dokunabiliyor. Onların bağımsızlık duygularına müdahale etmemelisiniz. Baskıcı davrandığınız zaman aranızda problemlerin oluşmasını engelleyemiyorsunuz. Bugün kendinizi geriye çekmeyi denemelisiniz

ASLAN BURCU : Bugün bir bilge gibi konuşabilirsiniz. Bu durum kibirli olmanız gerektiği anlamına gelmez. Olgunlaşmamış ya da eğitimsiz davranan kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yargılamak sizin işiniz değil. Başkalarının bilmedikleri veya öğrenmeye isteksiz olduklarını varsaymak yerine büyük resmi anlamalarına yardımcı olun. Bugün duygularınızı belli bir sınavdan ve denetimden geçiriyorsunuz. Kendinizi irdelemek ve hatalarını düşünmek için iyi bir gün. Dostlarınızın her zaman yanınızda olmayacağını düşünmeli ve kendinizle çelişkiye düşmemelisiniz. Mücadeleci yönünüzü içsel enerjinizle birleştirmeli ve meditasyon çalışmalarına ağırlık vermelisiniz.BAŞAK BURCU : Bugün fikirlerinizi herkesin değiştiremeyeceğini dile getiriyorsunuz. Planları düzenlemenin ve taşları yerine koymanın zamanı geldi. Bu sağlam temelin ayakta durması, başkalarının sizi etkili bir şekilde desteklemesine izin verecektir. Güvenilir ve öngörülebilirsiniz. Yakınlarınız da size bağlı olabilir ve sizinle olan ilişkilerinde nerede durduklarını bilirler. Kendinizden şüphe duymayın. Bugün gururlu olma zamanı. Bugün pratik yönlerinizi kullanmak için olumlu bir gün. Sosyal aktivitelere ağırlık verecek ve özel dostlarınızla duygu paylaşımları yaşayacaksınız. Partnerinizin size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttıracaktır. Çocukları olanlar, bugün onlardan belli bir disiplin ve kurallara bağlı bir davranış şekli bekleyebilirler.
TERAZİ BURCU : Gerçekler söz konusu olduğunda zor ve soğuk olabilirsiniz. Bu durum, hassas içinizi maskeliyor olabilir. Belki de duygularınız ve kendinizi nasıl ifade ettiğiniz hakkında güvensizsiniz. İnsanlar bunu bilemeyebilir, çünkü kişiliğinizin güçlü ve iradeli tarafını göstermede çok iyisiniz. Kendinizi başkalarıyla paylaşmak konusunda çok dikkat edin. Düşüncelerinizi belli bir süzgeçten geçirmeden konuşmak istemiyorsunuz. Bugün, takıldığınız konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Soğuk ve mantıklı düşündüğünüz zaman, olayların odak noktasını çok çabuk kavrayabiliyorsunuz. Karışıklıklara neden olan her türlü problemleri kolay bir şekilde çözümleyebileceğiniz bir gün.
AKREP BURCU : Bugün muhtemelen yalnız, belki de izole edilmiş hissediyor olabilirsiniz. Belki de insanların kafalarından geçen vahşi düşüncelere sahip olmadığınızı düşünüyorsunuz. Çevrenizdekilerin yaptığını öğrenince çok şaşıracaksınız. Bununla birlikte, bu düşünceleri herkesle paylaşacağınız pek olası değil. Yapmanız gereken neyse onu yapın. Sadece yalnız olmadığınızı ve her zaman bir destek ağına sahip olduğunuzu bilin. Bugün tepkilerinizi ve düşüncelerinizi saklama gereği duyacaksınız. Yakın çevrenizde dostlarınıza gizemli davranışlar sergileyerek karşı tarafın fikirlerini öğrenmeden, açıklama yapmaktan kaçınıyorsunuz. Planlı davranışlarınızın, yanlış anlaşılmasından çekinmiyor ve kendinize her konuda güveniyorsunuz.YAY BURCU : Bugün birine ders vermek için elinize bir fırsat geçebilir. Bunu yapmaktan çekinmeyin. Bir şeyleri düzeltmek ve doğru yolu belirgin hale getirmek için kelimeleriniz sabırlı ve açık olacak. Bilgilerinizi paylaşırken cimri olmayın. Böylece, siz ve yakınlarınız için durumlar daha iyi olacaktır. Dostlarınızla bir arada olmak için uygun bir gün. Bazı eski arkadaşlarınızı özlediğinizi hissetmeniz ve onları aramanız için size iyi bir fırsat olacak. Bugün, parasal olaylarınızı mantıklı bir yaklaşımla çözerek, arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz. Entelektüel ortamları sevdiğiniz için, organizasyon yaparak, bu tür yerlere gidebilirsiniz.


OĞLAK BURCU : Bugün bir girişimde bulunma konusunda tereddüt edebilirsiniz. Bunun yerine, beklemeden ve büyük bir hamle yapmadan önce işlerinizin nasıl ilerlediğini görmeyi tercih edebilirsiniz. Neden olduğuna emin olmasanız da, hareketleriniz bir şekilde engellenecek. Sezgilerinizle ilerlemek ve çok soru sormak en iyisidir. Sadece daha güvenli bir rota çizdiğinizden emin olun. Yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Başlattığınız işi sabırla tamamlama ve sorumluluk duygunuz yoğun olduğu için bugün bir çok kombinasyon çalışmayı beraber yapacaksınız. Evinizle ilgili değişim yapmak ve eşyaların yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Rutin işler için güzel bir hafta sonu. Ellerinizi kullanırken dikkatli olun.
KOVA BURCU : Gün geçtikçe kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Sorun şu ki, olaylar karşısında ne söyleyeceğinizi bilmiyorsunuz ya da bazı insanların önünde kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Belki de sınırınızı kaybettiğinizi hissediyorsunuz. Umutsuzluğa kapılmayın. Bu sadece bir geçiş. Uzun zaman önceki, tam donanımlı benliğinize geri döneceksiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Farklı istekleriniz var ve bugün koşullarınızı zorlamamalısınız. Düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmak istemiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda suskun bir tavır içinde olacaksınız . Genelde yorumlarınızı kendinize saklayacağınız bir gün içindesiniz.


BALIK BURCU : Bugün kötümserliğe bulaşabilirsiniz. Size her şey kasvetli görünüyor. Kötülüklerin çevrenizde dolaştığını hissediyorsunuz. Bu ruh halinden, kendinizle konuşarak kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Tekrar bardağın dolu tarafını görmek için, kendinize ve yakınlarınıza güvenmeye çalışın. Siz duygu insanı olmanıza rağmen, mantık söz konusu olduğu zaman herkesten çok daha akıllı kararlar alabiliyorsunuz. Gizemli yapınızın altında güçlü olma isteği var ve bugün Ay'ın bulunduğu konum, arkadaşlık ilişkilerinizi gündeme getiriyor. Fikirlerine ihtiyaç duyacağınız bazı özel dostlarınızı aramak isteyeceksiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.