4 Nisan 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 4 Nisan 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün çok kapsayıcı bir tavrı olan biriyle çatışmaya girebilirsiniz. Belki de gerçekçi olmayan ve hatta biraz yanıltıcı bulduğunuz hümanist bir yaklaşım sizi teşvik eder. Tam olarak nasıl hissettiğinizi karşınızdakine belirtin, ancak düşüncelerinizi destekleyecek ve karşıt argümanlara sahip olduğunuzdan emin olun. Uzun vadeli işler için uygun bir zemin düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan konunun özelliğini tam olarak araştırmalısınız. Bugün Ay'ın konumu, size detaylar ve gerekli alt yapı için bazı ip uçları sunacaktır. Hırslı hedefleriniz ve ısrarcı tavırlarınızla başaramayacağınız iş yok. Derin fakat pratik düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Bugün hayatınız ile ilgili konular üzerinde düşünebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri sonuca bağlamak isteyebilirsiniz. Finansal kararlarda aceleci davranmamanızda fayda var.

BOĞA BURCU : Bugün arkadaşlarınızın fikirlerini destekleyecek ve onlarla ilgileneceksiniz. Yanlış olduğunu veya başarısız olacağını düşündüğünüz bir plan veya bakış açısını teşvik etmediğiniz konusunda dikkatli olun. Yakınlarınıza tam olarak duymak istediklerini söyleyerek, onları iyi hissettirmek isteyebilirsiniz. Bu gerçekten onlara bir iyilik yapmak sayılmaz. İnsanlar bazı kötü planlarla ortaya çıkabiliyor, bu yüzden objektif bir bakış açısı kazanmanız önemlidir. Enerjinizin gücünü herkese ispat etmek istemeniz son derece doğal. Sizin motivasyon gücünüz oldukça fazla olmasına rağmen, çoğu kez çevrenizdeki kişilerin problemleri yüzünden zaman kaybı yaşıyorsunuz. Bugün, idealist düşüncelerinizi savunurken yalnız kalabilirsiniz. Bu tür molalar, gerçekleri daha iyi anlamanıza neden oluyor.


İKİZLER BURCU : Bugün gerçek dünya ile hayal dünyası arasında tedirgin olabilirsiniz. Hayal dünyası, kazanma ihtimalinden çok daha fazlasıdır, ancak bu gerçeklikle bağlantınızı kaybetmeniz gerektiği anlamına gelmez. İkisi arasında harika bir şekilde köprü kurulabilecek sanatsal bir uğraş bulacaksınız. Yaratıcılığınız giderek artıyor. Kıvrak bir zeka ve espri gücünüz sizi her anlamda farklı kılarken bulunduğunuz ortamlardan çabuk sıkılmanıza da neden olabiliyor. Bugün, disiplinli ve sabırlı davranırsanız, günün sonunda karlı çıktığınızı göreceksiniz. Maddi konularda, çeşitli fırsatlar sizi bekliyor. Kendinize uygun olan şartları, önceden belirlemenizde fayda var.

YENGEÇ BURCU : Bugün sevdiklerinizle sıcak iletişimler kurabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğinize inanın. Uzun vadeli planlarınıza katkıda bulunmayan şeyler yaparak gününüzü boşa harcamayın. Ailevi iç güdülerinizin yoğun olduğu bir gün. Sevdiklerinizi koruma içgüdüsüyle hareket ettiğiniz için, istemeseniz de zararınız dokunabiliyor. Onların bağımsızlık duygularına müdahale etmemelisiniz. Baskıcı davrandığınız zaman aranızda problemlerin oluşmasını engelleyemiyorsunuz. Bugün kendinizi geriye çekmeyi denemelisiniz.


ASLAN BURCU : Bugün durumunuz ne olursa olsun, kolay yoldan çıkmak isteyeceksiniz. Üzerinizde bir tembellik var ve bazı sorumluluklardan kaçmak için bir yol bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bu fikir şimdi müthiş görünüyor olsa bile, daha sonra sizin için bir sorun haline gelebilir. Tam olarak hak ettiğiniz şeyleri çok yakında kazanacaksınız. Bugün duygularınızı belli bir sınavdan ve denetimden geçiriyorsunuz. Kendinizi irdelemek ve hatalarını düşünmek için iyi bir gün. Dostlarınızın her zaman yanınızda olmayacağını düşünmeli ve kendinizle çelişkiye düşmemelisiniz. Mücadeleci yönünüzü içsel enerjinizle birleştirmeli ve meditasyon çalışmalarına ağırlık vermelisiniz.BAŞAK BURCU : Bugün romantizmden rahatsız olabilirsiniz, çünkü rahatlatmak yerine daha fazla gerilime neden oluyor gibi görünüyor. Kimse sevginin kolay olduğunu söylemedi, ama mutsuz olmak zorunda değilsiniz. Küçük şeyler hakkında fazla stresli olmamaya çalışın. Bazı şeylerin beklentilerinize uymayacağını bilmelisiniz. Bugün pratik yönlerinizi kullanmak için olumlu bir gün. Sosyal aktivitelere ağırlık verecek ve özel dostlarınızla duygu paylaşımları yaşayacaksınız. Partnerinizin size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttıracaktır. Çocukları olanlar, bugün onlardan belli bir disiplin ve kurallara bağlı bir davranış şekli bekleyebilirler.

TERAZİ BURCU : Hayal gücünüz en iyi dostunuz. Sorunların hayal dünyanızı rahatsız etmesine izin vermeyeceksiniz. Aşk ve romantizm harika ilerliyor. Hayal dünyasına ayak uydurmak ve gerçek dünyada çalışmak iki farklı konudur. Bu yüzden bu iki konuyu fazla karıştırmamaya özen gösterin. Kesinlikle vizyonunuzu ortaya çıkarmayı hedefleyin, ancak bunun hakkında gerçekçi olun. Düşüncelerinizi belli bir süzgeçten geçirmeden konuşmak istemiyorsunuz. Bugün, takıldığınız konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Soğuk ve mantıklı düşündüğünüz zaman, olayların odak noktasını çok çabuk kavrayabiliyorsunuz. Karışıklıklara neden olan her türlü problemleri kolay bir şekilde çözümleyebileceğiniz bir gün.

AKREP BURCU : Romantik dünyanızda saldırganlık mevcut. Bu saldırganlık, sizden mi yoksa yakın partnerinizden mi gelecek belli olmaz. Göz ardı edilemeyecek bir gerginlik var. Bununla birlikte, bunun çoğunun doğru olmayan bir şeyden kaynaklanabileceğini unutmayın. Belki de yanlış yazılmış bir kelime ya da karışıklığa neden olan bir yanlış anlaşılma vardır. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bugün tepkilerinizi ve düşüncelerinizi saklama gereği duyacaksınız. Yakın çevrenizde dostlarınıza gizemli davranışlar sergileyerek karşı tarafın fikirlerini öğrenmeden, açıklama yapmaktan kaçınıyorsunuz. Planlı davranışlarınızın, yanlış anlaşılmasından çekinmiyor ve kendinize her konuda güveniyorsunuz.
YAY BURCU : Bugün aşk konusunda cesur bir hamle yapmak için endişeleniyorsunuz. Aşk ve romantizm şu anda kesinlikle sizin lehinize. Cesur hissetmeniz şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, gündemdeki sorunların gerçekliğini çarpıtmamaya dikkat edin. Resmin tamamını görmenizi zorlaştıran bir düşünceye sahipsiniz. Bu düşünceden acilen kurtulmalısınız. Dostlarınızla bir arada olmak için uygun bir gün. Bazı eski arkadaşlarınızı özlediğinizi hissetmeniz ve onları aramanız için size iyi bir fırsat olacak. Bugün, parasal olaylarınızı mantıklı bir yaklaşımla çözerek, arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz. Entelektüel ortamları sevdiğiniz için, organizasyon yaparak, bu tür yerlere gidebilirsiniz.


OĞLAK BURCU : Genelde iki ayağınızı yere basmayı ve istikrarlı olmayı sevseniz de, bugün kanatlarınızı yaymanızı teşvik eden güçlü bir kuvvet var. Gününüze daha fazla fantezi katın ve hayal kurma sanatını uygulayın. Kendinizi bir süreliğine gerçeklerden uzak tutun ve omuzlarınızdan giden ağırlığı hissedin. Hayal gücü konusunda sınır tanımayın. Bu hayatınıza daha büyük bir denge duygusu getirecektir. Yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Başlattığınız işi sabırla tamamlama ve sorumluluk duygunuz yoğun olduğu için bugün bir çok kombinasyon çalışmayı beraber yapacaksınız. Evinizle ilgili değişim yapmak ve eşyaların yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Rutin işler için güzel bir hafta sonu. Ellerinizi kullanırken dikkatli olun.
KOVA BURCU : Bugün kendinizi ciddi ve bilge biri gibi hissedebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, onu bir çeşit şakaya dönüştüreceksiniz. Mizahınız, etrafınızdaki herkesin ruhunu harekete geçiriyor. Şakalarınızdan rahatsız olan bazı insanlar olabilir. Onlara, ciddi bir tarafınızın da olduğunu anlamaları için imkan sağlayın. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Farklı istekleriniz var ve bugün koşullarınızı zorlamamalısınız. Düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmak istemiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda suskun bir tavır içinde olacaksınız.  Genelde yorumlarınızı kendinize saklayacağınız bir gün içindesiniz.BALIK BURCU : Bugün hayal gücünüz çok kuvvetli. Hayran olduğunuz biriyle çıktığınız zamanları hayal edebilirsiniz. Hayal gücünüz devreye girdikten sonra, onu yavaşlatmak zor olabilir. Son zamanlarda hayal dünyası, sizin için saklanacak en güvenli yer. Ancak, gerçekleri görme konusunda da endişeye kapılmayın. O konuda da gayet başarılısınız. Siz duygu insanı olmanıza rağmen, mantık söz konusu olduğu zaman herkesten çok daha akıllı kararlar alabiliyorsunuz. Gizemli yapınızın altında güçlü olma isteği var ve bugün Ay'ın bulunduğu konum, arkadaşlık ilişkilerinizi gündeme getiriyor. Fikirlerine ihtiyaç duyacağınız bazı özel dostlarınızı aramak isteyeceksiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.