5 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 5 Nisan 2018 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün kalbiniz biraz hafiflemiş ve sınırsız enerjiye sahipsiniz. Baştan çıkarma kapasiteniz zirvede olacak, bunu kendi yararınıza kullanmaya çalışın. Özellikle iş arkadaşlarınız, bugünkü isteklerinizin neredeyse tamamını karşılayacak. Patronuna bir zam talep etmeyi düşünüyorsanız, onu bugün yapın! Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri kendiniz belirlemelisiniz.  Maddi açıdan iyi bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde atacağınız işlerde başarı sizinle beraber olacak. 

BOĞA BURCU : Çocuk sahibiyseniz, kendinizi biraz fazla yorulmuş ve bunalmış hissediyor olabilirsiniz. Çocuğunuz yoksa, belki de profesyonel yaşamınızın kısıtları ve talepleri zihninizi meşgul ediyor. Endişelenmeyin, bu duygular geçecek. Sizi bağlayan konulardan kurtulmak için bir fırsat bekliyorsunuz. Sadece geçici bir mola olsa bile, bundan faydalanın! Bugün grup ve organizasyon çalışmalarını tercih ediyorsunuz. Kişisel görüşlerinizi çevrenize kabul ettirme ve kendi sistemlerinizi ortaya koyma çabası içinde olmanıza rağmen, olumsuz tepkilere fazla açık değilsiniz. Ayrıca hayır kurumlarına olan ilginizin, arttığı bir gün. Çevrenizle bu konuda iş birliği yapmanız mümkün.İKİZLER BURCU : Son zamanlarda kendinizi huysuz hissediyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin, çünkü bu kötü ruh haliniz uzun sürmeyecek. Ortak çalışanlar, kişiliğinizdeki değişimleri fark ediyor ama yine de size saygılı davranıyorlar. Seneler boyunca inşa ettiğiniz saygın ilişkiler konusunda çok şanslısınız. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ruh halinize geçici bir sapma olarak bakıyor. Bugün kendinizi sınamalı ve özel düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Uzun süredir arzulayıp da geliştiremediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Ruhsal gelişiminize önem vermeniz gerekiyor. Dağınık fakat işlek zekanızı konsantre bir şekilde kullanmak için enerjinizi denetlemelisiniz.

YENGEÇ BURCU : Bugün amaçlarınıza ulaşmak için ne kadar uğraşmanız gerektiğine yoğunlaşabilirsiniz. Kendinizi bir kum torbası taşıyormuş gibi hissedebilirsiniz ve bu her adımda büyük bir çaba gerektiriyor. Bugün sorunun kaynağını tanımlamak için iyi bir gün. Kendinizi sabote etmeyin ve bilinçli olarak belirlediğiniz hedeflere ilerlemeye çalışın. Sorunları çözmek için derin bir içsel gizeminiz var. Deneyimlerinizin size sağladığı avantajları inkar etmeniz mümkün değil. Yaşamın ruhsal yönlerine ilgi duyacağınız bir gün. Manevi yönleriniz ağır basıyor. Güçlü ve inançlı bir şekilde başlattığınız her işi, başarıya götürebiliyorsunuz. Bugün, çevresel çatışmaların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Çözüm bekleyen işlerinizi unutmayın.ASLAN BURCU : Bugün yep yeni bir yola giriyorsun. Tabiri yerinde ise yepyeni bir başlangıçta kendini bulacaksın. Geçmişin kirini, pasını at ama güzelliklerini de sakın unutma. Bugün yeni şeyleri icat etme isteğiniz olabilir. Kendinizi, sanatsal, teknik veya felsefi alanda bir şey yaratmaya mecbur hissediyorsunuz. Keşke bu fikirleri takip etmek için yeterli zamanınız olsa! Bugün, konsantrasyonun başarının anahtarı olduğunu anlayacaksınız. Süreli yayınları, bilgisayarları, telefonları ve diğer dikkat dağınıklıklarını bir kenara bırakın ve size gelen ilham zenginliğinden faydalanın. Bugün hayal gücünüzü kullanmak için gerekli donelere sahipsiniz. Kapasitenizi daha da arttırmalı ve başarınızı perçinlemelisiniz. İş ilişkilerinizde alıngan davranışlar sergilediğiniz zaman enerji kaybına neden oluyorsunuz. Çocukları olanlar, onların yeteneklerine destek vermek isteyecekler ve bu konuda yoğunlaşacaklardır.BAŞAK BURCU : Bugün genel olarak, esprili bir tavır sergiliyorsunuz. Dürtüleriniz ve sezgileriniz, kendi kontrolünüzü sağlamanız için harika bir destek. Önümüzdeki günlerde, size engel olacak bir sorun karşınıza çıkabilir. İçgüdülerinize biraz izin verin ve daha sonra ne olduğunu görün. Bu aralar, biraz daha sosyalleşmek size iyi gelecek. Eğlenceyi hakettiniz! İş yaşantınızda duygusal paylaşımların çok önemli olduğunu bildiğiniz için bugün arkadaşlarınızın fikirlerine değer vereceksiniz. Birlikte alacağınız ortak kararların geleceğiniz açısından size olumlu katkıları olacaktır. Sistemli tavırlarınız, başarınızın temel öğelerinden biri. Bugün detaylar önem kazanacak fakat sinirsel gerilimlerden uzak kalmalısınız.

TERAZİ BURCU : Modern düşüncelere sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ama gelenekleri de tamamen reddedemiyorsunuz. Kendinizi modası geçmiş fikirlerden ve projelerden bir türlü kurtaramıyorsunuz. Bugün rol modellerinizi yenilemek ve iş yükünüzü hafifletmek için ilham alabilirsiniz. Ayrıca unutmayın; evdeki eşitlik, işyerinde eşitlik kadar önemlidir. Partnerinizin fikirlerine önem verdiğinizi ona hissettirmelisiniz. Bugün yapacağınız her türlü aktivitelerde onun da fikirlerini almalısınız. Özellikle akşam saatlerinde girişimciliğinizi perçinleyecek toplantılara katılacak bir çok kişinin ilgi odağı olacaksınız. Duygularınızı sağlıklı bir şekilde yansıtarak, çevrenizi kolay etkiliyorsunuz.


AKREP BURCU : Bugün bir kariyer çatışması yaşayabilirsiniz. Nazik doğanızda çalışırken, kaba davranışlara sahip bir iş arkadaşınızla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi en güvendiğiniz silahlarla koruyun; sessizlik, kahkaha ve bakış açısı. Bu insanın, kendi davranışlarını haklı çıkarmaya yönelik çaresiz girişimlerde bulunmasına izin verin. Patronunuzun konuya hakim olması sizi endişelendirmemeli. Bugün, akşam saatlerinde dostlarınızdan ilginç haberler alacak ve kendinizi ruhsal anlamda rahatlamış hissedeceksiniz. Onlarla konuşmak motivasyon gücünüzü arttıracak. Ailenizin de bulunacağı özel toplantıları tercih ediyor olmanız, sizin sahiplenme duygunuzu tatmin etmeleri, hoşunuza gidiyor. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.
YAY BURCU : Bugünlerde kendinize kısıtlamalar getirebilirsiniz. Örneğin, bugün fiziksel görünümünüz hakkında şüpheleriniz olabilir. Çekiciliğinizi veya özel birinde yaratacağınız izlenimi sorguluyorsunuz. Kendinize haksızlık etmeyin. Günün sonunda vereceğiniz bir karar, tüm endişelerden kurtulmanızı sağlayacak. Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özellikleriniz vurgulayan işlerden zevk aldığınız için bugün, daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Olumlu davranışlarınızın size kandıracağı artılar önem kazanacak.OĞLAK BURCU : Bugün özel hayatınızı düşünmek için iyi bir gün. Size yakın olanlardan gelen her türlü talebe özellikle duyarlı olacaksınız. Evde, özellikle de ilişkinizde daha fazla uyum sağlama gücüne sahipsiniz. Herkesin isteklerini bir yere toplayın ve bunları gerçekleştirirken sınırlamalar getirmeyi ihmal etmeyin. Cevaplar bugün bulunmasa bile, sadece soru sormak da yararlı olacaktır. İş yaşantınızda prestijinizi sarsacak olaylara uzak kalmayı yeğliyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızın size vereceği desteklerin önem kazanması, yaşantınıza yeni bir güncellik kazandıracak. Çalıştığınız iş yerinde, bir takım teknik sorunların size yansıması, canınızı sıkabilir. Sabırlı olduğunuz takdirde, sonuç olumlu olacaktır.
KOVA BURCU : Bugün maddi kısıtlamalarla uğraşmak için gerekli çabayı gösterirseniz rahat bir gün geçirebilirsiniz. Gelecek için eğlenceli planlarınız olabilir. Ancak, ailenizden, arkadaşlarınızdan veya patronunuzdan gelen talepler, eğlence yerine konsantre olmanız için sizi zorlar. Yine de, zevkli aktivitelerden tamamen vazgeçmeyin. Bugün sıradışı düşünceler içindesiniz. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor ve ayrıca ruhsal dengeniz için olaylara mantıklı bir yorum getirmek istiyorsunuz. Yaşamınızı daha olumlu kılmak sizin elinizde. Meditasyon, bitkisel terapiler ve doğaya yönelik gezilerin size kazandıracağı potansiyeli unutmamalısınız.
BALIK BURCU : Bugün aklınızda çok şey var. Son üç hafta boyunca ilişkilerinizi derin bir seviyede analiz ettiniz. Çekici niteliklere sahip yeni insanlar sizi bir değişiklik yapmaya itebilir. Fakat bu, arkadaşlık kurmak ya da ilişkileri sevmek için iyi bir zamanda olduğunuz anlamına gelmez. Bu tür değişikliklerin yarattığı karışıklığa hazır olmayabilirsiniz. Bunlar düşünmeniz gereken önemli konular. İşinizle ilgili gelişmelerden memnun kalmayabilir ve kapasitenizi arttırma yoluna gidebilirsiniz. Sürekli değişen düşüncelerinizi çevrenizle paylaşma ihtiyacı içindesiniz. Fakat konuşacağınız kişilerin samimiyetlerine her zaman güvenemiyorsunuz. Bugün, sessiz kalmayı yeğlemeli ve özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.