6 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 6 Nisan 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Kendinizi sorgulamak her zaman hoş değil. Bugünkü enerjilerinin temel amacı, sizi yeni maceralara sokmak. Bazı aksaklıklarınızın kaynağını bulmak için konfigürasyondan yararlanın. Bu kolay değil, emin olmaya çalışın. Emin olduğunuz sürece kendinizi muazzam hissedeceksiniz. Kendinize karşı dürüst olun. Ay bilinçaltınızı yoğun duygularla sallarken, kendinizi denetleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Keskin hislerinizden ödün vermekten çekiniyorsunuz. Her zaman paylaşıma önem veren siz bugünü içinize kapanarak yaşamak istiyorsunuz. Enerjinizi bastırmak yerine çeşitli sosyal aktivitelere katılabilir ve kendinizi regüle edebilirsiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Aşk enerjiniz de yüksek olacak.

BOĞA BURCU : Bugün meditasyon için doğru bir gün değil. Gezegensel enerjiler sizden dışarı çıkmanızı ve tekrar dünyaya geri dönmenizi istiyor! Son zamanlarda görüntünüz hakkında çok fazla düşünüyorsunuz. Günlük yaşamınızdaki sorumluluklarınızı yerine getirip getirmediğinizi çalıştığınızı bir şekilde test etmeniz gerekiyor. Bazı hoş geri bildirimler ve gerçekten kalıcı değişiklikler bekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı yargılamak yerine onların ruhsal yapılarını anlamaya çalışmalısınız. Yaşamınızda önemli olabilecek olayları kendinize çekiyor ve daha sonra şikayet ediyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, bazı değer yargılarınızda esnemeniz gerektiğini söylerken, dostlarınıza şans tanımanızı sağlayabilir. Organizasyon çalışmalarına esnek bakmalısınız.
İKİZLER BURCU : Aşk hayatınız hakkında şikayetleriniz varsa, bugün onları konuşma günüdür. Bugün tüm alanlarda dürüstlük gerekecek. “Öteki” ile yüzleşmeyi, eşiniz veya iş arkadaşınız olsun, doğruluk temelinde karşılamayı bekleyebilirsiniz. Dikkatinizi ona vereceğinizden emin olun! Kelimelerinizin ağırlığının düşüncelerinizin üstesinden gelmemesine dikkat edin. Fırtınalarınızın altında yatan mantıklı yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine çevresel olaylara, kendi iç bünyesinde koordinasyon bir bütünlük getirmelisiniz. Bugün, şansınızı zorlayacaksınız.


YENGEÇ BURCU : Kariyer mi değiştiriyorsunuz yoksa dünyanın bir ucuna mı gidiyorsunuz? Gündemde olan sorunlar nedeniyle evde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İşyerindeki bir dizi küçük olay, size çirkin fikirler konusunda ilham kaynağı olabilir. Değişim yapmadan önce ihtiyaçlarınızı gözden geçirmelisiniz. Ay kombinasyon burcunuz Balık'ta ilerliyor. Karamsar olmanız için hiçbir neden yok. Yalnızlık duygusunun size sağlayacağı dinginliğe ihtiyacınız var. İdealist yönlerinizin ağır bastığı bir gün içindesiniz. Yüksek hedefleriniz için bazı işlerinizi askıya almanız sakıncalı olabilir. Her şeyi aynı anda yapacak kapasiteye sahipsiniz.ASLAN BURCU : İnsanları bugün biraz rahatsız edici bulabilirsiniz. Sanki hiçbir şey yeterince iyi değil ve sanki kimse ne istediğini tam olarak bilmiyor. Çatışma ve memnuniyetsizliğin hakim olduğu bugünlerde kendinizi yüce hissedeceksiniz. Çatışmalar gerekli ise, devam edin. İşyerinde şerif olmanız istenirse dikkatli olun! Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamak istiyorsanız, bugün çok uygun değil fakat sizin içinizde esen fırtınaları anlamak mümkün değil. Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor. Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçek. Bugün duygularınızda dumura uğramak istemiyorsanız amaçlarınızı saptırmamalısınız.BAŞAK BURCU : Bu sabah uyandığınızda, havada asılı baskıcı bir ruh hali hissedebilirsiniz. Ne yazık ki, yanlış anlaşılmalar ve iletişimlerde bulanıklıklar tüm gün sürecek gibi görünüyor. Sizi rahatsız eden herhangi bir şey hakkında konuşmak için ideal zaman! Bunu yapmazsanız sürpriz bir saldırının hedefi olabilirsiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, partnerinizin değişen duygularından payınızı alabilirsiniz. Olayları olumsuz değerlendirmek yerine, farklı bir vizyondan görmeye çalışmalısınız. Onunla çatışmak yerine uzlaşmayı tercih etmelisiniz. Renkli bir güne ihtiyacınız var ve paylaşımlarınızı daha güçlü hale getirmelisiniz.

TERAZİ BURCU : Bugün içinde bulunduğunuz ruh hali, unutulmaz karşılaşmalar yaşatacak. İlk başta, sizi kendine çağıran insana mesafeli davranacaksınız. Sonra aniden bu kişinin özel, ilgi çekici olduğunu ve kesinlikle sıradan biri olmadığını anlayacaksınız. Şu anda en çok ihtiyaç duyduğunuz niteliklere sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz. Başkalarına ne yapmaları gerektiğini söylediğiniz zaman alacağınız tepki sizi şaşırtabilir. Bugün Ay'ın konumu, tek başına çalıştığınız zaman, performansınızın çok daha yüksek olabileceğini gösteriyor. Bireyselliğin bazen bir gereksinim olduğunu anlamalı ve ayrıntılar üzerinde yoğunlaşmalısınız. İhtiyacınız olan şey sükunet.


AKREP BURCU : Bugün kendi meselelerinize odaklanma ve gelecek planları yapma konusunda her zamankinden çok düşünüyorsunuz. Umut ederek yaşamaktan ve hayal kırıklığına uğramaktan bıktınız. Kararlılığınız, şaşırtıcı derecede güçlü olacaktır. Yarın yaklaşımınızı geliştirecek ve daha somut hale getireceksiniz. Bugün senin için yeni bir hayatın ilk günü. Duygusal alışkanlıklarınızı seviyorsunuz. Bugün yaşamınızla ilgili değişiklik yapmaktan çekiniyor olmanız belki de bu yüzden.. İçsel duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Geçmiş anılarınızın size verdiği olumsuzluklardan kurtulmanıza rağmen ayaklarınızın geriye gitmesi, sizin gereksiz takıntılarınız.
YAY BURCU : Son üç hafta boyunca aklınızı meşgul eden tüm sorulara cevap vermek için ideal bir gün. Duygusal tarafınıza temas eden sorulara özellikle dikkat edin. Şu anda tatmin edici olmayan ilişkilerde bulunuyorsanız, onları geride bırakmaktan korkmayın. Ve eğer henüz gerçekleşmemiş bir isteğiniz varsa, ondan artık vazgeçin. Başka şeylere odaklanın! Güven duygusunun eksik olduğu ortamlardan hemen uzaklaşıyorsunuz. Empati yeteneğiniz oldukça güçlü. Kişisel hırslarınızı olumlu kullanmanıza rağmen, herkesten aynı şeyi beklemeniz yanlış. Bugün, karşılaştığınız kişilerin amaçları, aklınızı karıştıracaktır. Ailenizin desteğine sığınabilir ve enerjinizi güçlendirebilirsiniz.OĞLAK BURCU : Bugünlerde güven eksikliğiyle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz. Uzun zamandır spot ışığında durmaktan çekinmiyordunuz, ancak artık kendinizi buna hazır hissetmiyorsunuz. Hazır olun ya da olmayın, ilerlemeniz gerekecek. Kaybettiğiniz şeyin gururunuz olmadığına dikkat edin. Çünkü sizin için en değerli varlık, gururunuzdur. Çevrenizdeki olaylara odaklaşmadan önce, mükemmel olma isteğinizi denetlemelisiniz. Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Kardeşler ve yakın komşularınızla çatışmalar yaşayabilir ve arzu etmediğiniz bir ikilem içinde kalabilirsiniz. Bugün telefon görüşmelerinizde duygu yoğunluğu yaşayacaksınız.
KOVA BURCU : Birkaç haftadır meslek yaşamınızla ilgili aklınızı kurcalayan bazı sorular netlik kazanmaya başlıyor. Geleceğinizi etkileyecek duygularınızda da biraz daha net olabilirsiniz. Gezegensel enerji, bu gibi soruları düşünmeyi artık bırakmanızı ve hayatınızı devralmanızı istiyor. Bu tür şeyler için çok hazırsınız! Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan araştırma ve inceleme yönlerinize, yeni bir heyecan katabilirsiniz. Çevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getiriyorsunuz. Onların savunma şekli canınızı sıkılmasına neden olabilir.

BALIK BURCU : Geçtiğimiz üç hafta denge durumunuz için oldukça iyiydi. Hayatın içinde biraz daha fazla yer alarak, neler yapabileceğinizi gördünüz. Başarılar da ve aksilikler de hayatınızdan eksik olmuyor. Bu durum sayesinde, kendinizle ilgili iyileştirmelere ihtiyacınız olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, ama bu herkes için geçerli olmayabilir, değil mi? Ay burcunuzda ilerlerken, kişiliğinizin olumlu ve olumsuz yönlerini ortaya çıkarıyor. Güven ve tatmin olma duygularınızın aynı anda ortaya çıkması,size ikilem yaşatacaktır. Amaçlarınızı saptırmak istemiyor fakat bazı zorluklar karşısında da takıntılarınızı denetlemek zorunda kalıyorsunuz. Dengelerinizi korumalısınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.