8 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 8 Nisan 2018 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün sizin yaratıcılık gününüz ve bu yaratıcılığınızı daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. Hobileriniz aslında sizi hem işinizde hem özel hayatınızda diri ve zengin tutuyor.  Kendinize daha sıklıkla zaman ayırmalısınız. Risk almak için uygun bir gün değil. Öğleden sonra eski dostları görmek iyi gelecektir. Küçük ağrıları dert etmeyin, biraz spor iyi gelecektir. İddialı yönleriniz ortaya çıkıyor. Kendi düşüncelerinizi savunma ortamları yaratabilirsiniz. Özgürlükçü yapınızı destekleyen kişilerle birlikte olmak, size motivasyon kaynağı oluyor. Çevrenizin tepkisel sözlerine aldırmamalısınız. Siz gerçekten seven dostlarınız her zaman işbirliğine hazırlar ve destek almaya devam edeceksiniz.

BOĞA BURCU : Hafta boyunca işinizle ilgili önemli gelişmeler oldu. Bugünlerde hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Sorumlu olduğunuz işleri detaylandırmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişilerle çatışma içinde olabilirsiniz. Konu hakkında bilgili kişilerden destek alsanız iyi olur. Günün ikinci yarısı eşiniz veya ailenizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yapmak istediğiniz çok şey var. Yaratıcılığınızı kullanmak için gerekli her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, yanlış saplantılarınız yüzünden hata yapabiliyorsunuz. Bugün, bazı duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz.
İKİZLER BURCU : Bugün dikkatiniz çok dağınık. Evde oluşabilecek küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde ilişkilerinizde ani kopuşlar yaşanabilir. Tartışmaları fazla uzatmamakta fayda var. Günün ikinci yarısı çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sakin olmaya bakın. Dostlarınızın fikirleri sizin için ilginç gelebilir fakat onların baskıcı duygularından rahatsız olabiliyorsunuz. Bugün değişik düşünceler içinde bocalamanız mümkün. Size pratik olan işleri seviyorsunuz. Organizasyon çalışmalarında başarılı oluşunuzun tek nedeni de bu özelliğiniz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün.YENGEÇ BURCU : Bugün Pazar ancak siz hala işi düşünüyorsunuz. Bu derece işkolik olmak sağlığınıza zarar verebilir. Maddi konuda kaygılanmanıza gerek yok, kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ayrıca bu haliniz etrafınızdakileri kaygılandırıyor. Partneriniz sizinle ilişki kuramadığını düşünmeye başlayabilir. İşler kötüye gitmeden bir küçük tatile zaman ayırın. Kendinizi ispat etme ihtiyacı içindesiniz. Ay tepe evinizde ilerlerken kişisel hırslarınızı da ön plana çıkarıyor. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, çalışma temponuzu arttırmanıza neden olacak. Bugün, hedeflerinize uygun kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde elinize bir çok fırsat geçecektir, olumu değerlendirmelisiniz.

ASLAN BURCU : Bugün hareketli bir gün, sürpriz ziyaretlere hazırlıklı olun. Özlem gidermek için iyi bir gün. Bugün parayı düşünmeyin. Bir hayli zora girmiş olsanız da bu sizin için yeni değil. Ama üstesinden daha önce de geldiniz şimdi de çözmeniz o kadar zor olmayacak. Baharın sağlığınız üzerindeki etkisine dikkat etseniz iyi olur. İdealleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve takıntılı olduğunuz konularda taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün araştırmacı yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Bu özelliğinizi sergilerken, çevrenizde ilginç bir kişilik sergilemeyi de ihmal etmiyorsunuz. İlgiyle takip ediliyorsunuz.BAŞAK BURCU : Hafta sonu kalabalık geçiyor. Bugün de sizi sevenler etrafınız da olacak. Kişisel yeteneklerinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Takdir sizi motive ediyor. Yakın çevreniz de sizden ilgi bekliyor, bunu da unutmayın. İş hayatınızda alacağınız sorumluluklar sizi biraz zorlayabilir. Harcamalarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkaran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Çevrenizde sizi huzursuz eden kişileri yargılamadan sınamak istiyorsunuz. İş birliği içinde olmanız gereken kişileri seçmek en doğal hakkınız.


TERAZİ BURCU : Aslında sakin birisiniz. Ancak hassas olduğunuz olaylara tepkileriniz çok sert. Bu normal ancak bazen çok aşırıya kaçabiliyor, dikkat etmelisiniz. Keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelebilir. Önümüzdeki günlerde bir iş değişikliği olabilir. Etraflıca düşünmekte fayda var.  Bu aralar parasal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının.  Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizden duygusal anlamda beklentilere giriyorsunuz. İlişkilerinizde baskıcı olmaktan çekiniyor ve aynı hisleri ondan da bekliyorsunuz. Toplumsal olaylarda bir takım gereksinmeler söz konusu olacak. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin özgüvenlerinin önemli olması, sizin en duyarlı yönlerinizden biri.


AKREP BURCU : Bugün keyfinizi kaçıracak durumlar meydana gelebilir. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Bilemediğiniz olaylardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Bazı konuları anlamakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Günün ikinci yarısında kendinize zaman ayırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin. Çalışkan yönlerinizin ağır astığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı bekliyorsunuz. Bugün, araştırmacı ve disiplinli yönlerinizle çevresel ilişkilerinize örnek oluyorsunuz. Size maddesel destek sağlayacak çalışmalar içindesiniz. Koruma içgüdüsü içinde olacağınız bir gün. Çevrenize son derece yardımseveriz davranıyorsunuz.
YAY BURCU : Günün ilk yarısında kendinizi dinleyerek geçecek gibi. Hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi ruhsal olarak etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Bugün duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal olaylarınızdan çok şey bekliyorsunuz. Partnerinizin her konuda size destek vermesi, birlikteliğinizi olumlu kılabilir fakat sizin tatminkar olmanız çok zor. İdeallerinde hırslı ve hoşgörüsüz olabiliyorsunuz. Bugün, kendi düşüncelerinizi, bulunduğunuz ortamlarda iddialı bir şekilde savunacaksınız. Çevrenizin tepkisinden çekinmemelisiniz.
OĞLAK BURCU : Hafta sonu sizin için önemli  kararları beraberinde getirdi.  Bugün geleceğinizle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri toparlayacağınız zamanlar var. Yakın çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Gün içinde paylaşım içinde bulunacağınız kişilerle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra keyfinizi kaçıran olaylar meydana gelebilir. Harcamalarınıza dikkat edin.  Düşüncelerinizi çekinmeden söyleyeceğiniz bir gün. Duygularınızı yoğun ve hızlı yaşıyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bugün, hızlı karar vereceğiniz konuların güncelik kazanması söz konusu olacak.. Hatalara neden olmak istemiyorsanız, küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU : Bugün gündeminizden işi çıkarın. Özel hayatınıza dair önemli kararlar sizi bekliyor. Macerayı seviyorsunuz ancak sizi taşıyacak da birine ihtiyacınız var. Uçarılıklar size göre değil, hiç düşünmeden hayır cevabını vermelisiniz. Yeni bir aşk kapıyı çalmak üzere zaten. Diş ağrılarına dikkat, sizi yeniden üzebilir.  Farklı düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmak istiyor ve bu konuda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz. Bugün, güven verici bütünleşmelere önem veriyorsunuz. ideallerinize sıkı bir şekilde savunmak zorunda kalabilirsiniz. Yakın dostlarınızın da, size her konuda destek vermesini bekliyorsunuz. Maddesel sorunlarınız gündem kazanacak.


BALIK BURCU : Bugünlerde bazı konular sizi fazlasıyla kaygılandırıyor. Aslında yakın çevrenizden fikir alabilirsiniz. Artık sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlığınız sinyal vermeye başladı bile. Bugün partnerinize zaman ayırmanız onu da mutlu edecektir. Çünkü bir süredir sizin ilgisiz olduğunuzu düşünmeye başlamıştı. Bugün bütçenizle ilgili bazı problemler söz konusu olacak. Kendinize güvenmenize rağmen, çelişkilerin olacağı ortamlardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Yaşam kalitenizin bozulmasından hoşlanmadığınız için, temkinli hareket etmekte yarar var. Şartlarınızı yenilemek istiyorsanız acele karar vermemelisiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.