20 - 26 Ağustos 2018 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları haftalık özel burç yorumunu her hafta burdan takip edebilirsin. Günlük burç yorumları da ayrıca paylaşılacaktır.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 20 - 26 Ağustos 2018 Haftasına ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilgili haberlere dikkatinizi çeker. Bu hafta, çocuklarla ve gençlerle ilgili daha fazla kişi veya performans göreviniz olacak. İşiniz onlarla ilişkilendirilebilir veya bir etkinlik konusunda yardımcı olabilirsiniz. Mesela düğün ya da başka sebepler ile onların telaşına yardım etmeniz gerekebilir. Ya da eğitim ya da iş durumu konusunda da bir genç sizden yardım isteyebilir. Ailenizle bu hafta bir araya gelerek onlarla hasret giderebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerden de haber almanız olasıdır.

Koç burcu bu hafta mal mülkiyet sorunlarını çözmek için iyi olmayacaktır. Yatırım yapma konusunda kararsızlıklar son bulur. Mal mülk alım satımına dair en doğru kararı verebilirsiniz. Bozuk veya hasarlı ürün veya ekipman tamir etmek zorunda kalabilirsiniz. Miras veya miras mülkiyeti ile ilgili konuşmalar veya görüşmeler şeklinde olumlu bir gelişme olacaktır.

Koç burcu bu hafta genel olarak, finansal işlerinize faydalı olacak, hatta beklenmedik paralar da mümkün olacaktır. Ama aynı zamanda para ile ilgili sorunları çözmek zorunda kalacaksınız. Bir süredir beklediğiniz bir ödeme de sonunda elinize geçebilir. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz insanla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Bekar olanlar hoşlandıkları kişi ile aynı ortamda bulunabilirler.

BOĞA BURCU : Bu hafta geçmişinizdeki karmaşık veya çelişkili bir ilişki, günlük yaşamınızda bir kez daha gerilim yaratacaktır. Bunun gerçekleşmesine izin verirseniz, eski kişisel veya aile davası geri gelecek, bu da sizi başka bir seviyeye indirecektir. Eğer geçmişte kalan sırlar ve yalanlar varsa bunlar da bu hafta ortaya çıkabilir. Özellikle hane içerisinde bir zamanlar çıkan problemler yeniden gündemde olabilir. Mal mülk konusunda yeniden anlaşmazlıklar olabilir. Miras konusunda da aile büyükleri ile tatsız durumlar söz konusu olabilir.

Boğa burcu bu hafta gelen paradan, mali bir belgeden veya diğer olumlu olaylardan memnun kalacaksınız. Arkadaşlık ilişkiniz sayesinde para veya başka türlü faydalar alabilirsiniz. Finansal yönden şanslı bir hafta olabilir. Elinize de yüklü para geçebilir. İş konusunda bir süre tatil yapmak isteyebilirsiniz. Önceliğiniz aileniz olabilir ve onlarla daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ev içerisinde bir hazırlık ve kutlama telaşı olabilir.

Boğa burcu bu hafta evinizde bir kişi için bir sağlık probleminden endişeli olacaksınız ya da bir evcil hayvanla benzer problemleriniz olacak. Güvenli veya yeni satın alınmış bir eşya için beklenmedik bir sorun olabilir. Ev içerisinde tadilat durumu da olabilir.

Aşk hayatında bu hafta, güncel veya geçmiş bir ilişkinin özel anılarını yaşayacaksınız. Pasif olmayacaksınız, ama geçmiş başarılara güveneceksiniz ve şimdi ilişkinizde yeterli enerjiye yatırım yapmayacaksınız, bu sizin suçunuz olacaktır. Eski sevgilinizden de bu hafta gelen haber sizi tedirgin edebilir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta iş değişimi, ayrılık veya yer değiştirme ile ilgili bir olay yaşayacaksınız. İş hayatına dair önemli bir değişiklik sizleri bekliyor olacak. Yeni kariyer kararları alabilirsiniz. İşsiz olanlar yeni bir işe girmek için fırsat yakalayabilirler. Mevcut işinden memnun olmayan kişiler de bu hafta yeni iş arayışında başarılı olabilirler. Ancak manevi yönden bu hafta sizi huzursuz eden şeyler olabilir. Aile hayatında beklediğiniz destek gelmeyebilir. Ailenizin karşı çıkacağı bazı şeyler canınızı sıkabilir ya da çok fazla eleştiriye maruz kalabilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta gelecek aya dair planlar yapılabilir. Eylül ayının beklentileri ve ruh halleri ile dolduracak etkinlikler nedeniyle size ilginç gelecek. Kendi planlarını iyi değerlendireceksin. Ayın başında önemli bir yenilik hayatınızda olabilir. Kendinizi ve sevdiklerinizi memnun etmenin bir yolunu bulacaksınız.

İkizler burcu bu hafta aşk hayatında oldukça başarılı olacaksın. Bekar olanlar için karşılarına ruh ikizleri çıkabilir. Bu hafta arkadaşlarınız, komşularınız veya meslektaşlarınız hakkında endişeleriniz olacak. Bir kadının özel hayatıyla ilgili bir olay yaşayacaksınız: bir kız arkadaşı veya bir akraba. Farklı yaşam durumları ile bağlantılı olabilir: seyahat, yer değiştirme, geri dönüş vb.

YENGEÇ BURCU : Bu hafta mal mülk yatırımı konusunda riskli kararlar almayın. Yoksa ilerleyen zamanlarda pişmanlık olabilir. Zarar edebilirsiniz, maddi yönden kayıplar olabilir. Özellikle alımlarla ilgili olanlar için makul olmayan veya aceleci kararlardan kaçının. Birinin size kolaylık verdiği veya en azından onlara güvenmediği sözleri ile uyanık olun. Çünkü sizi kandırmaya çalışan ve sadece kendi menfaatini düşünen bencil kişiler olabilir. Bu yüzden çevrenizdeki uyarılara da kulak vermenizde fayda olacak. Ev içerisinde tadilat ve benzeri sebepler ile masraflar olabilir.

Yengeç burcu bu hafta kişisel veya aile ilişkilerine özellikle dikkat etmelisiniz. Belirsiz gelişmeler ile yanlış anlamalar olabilir. Sizi şaşırtacak arkadaşlarla sorun olacak. Hiç beklemediğiniz sözler işitebilir, eleştiriye maruz kalabilirsiniz. Sabrınızı zorlayacak bazı konuşmalar olabilir. Aşk hayatında da sevdiğiniz insana karşı anlayışlı olmanız gerekecek. Bu hafta gerginlikten kaçınmanızda fayda var.

Yengeç burcu bu hafta boyunca birçok kişi ile sorunu çözecek veya mülkle ilgili bir taahhütte bulunacak. Bir şekilde akraba veya komşularıyla ilişki kurmak mümkündür. Akrabalarınız ile bir araya gelebilir ve uzun sohbetler edebilirsiniz. Bu hafta, ailenizle ilgili hareketlerinizi dikkatlice değerlendirmeniz gerekecek.

ASLAN BURCU : Bu hafta ikili ilişkilerde bir takım aksilikler ile karşılaşmanız olasıdır. Mesela küçük bir yalan ya da sizin tarafınızdan bir sessizlik yüzünden ortaya çıkan bir dertten nasıl kurtulacağınızı düşünebilirsiniz. Aşk hayatında ise eşler arasında güvenin olmadığı romantik ilişkiler artık daha fazla gerginliğe maruz kalacak. Ona karşı sizin güveninizi sarsacak bazı haberler olabilir. Ona güveninizi tekrar sorgulayabilirsiniz ve bu durum aranızda çatışmaya yol açabilir. Ancak her şeyin önce aslını araştırmanızda fayda var, yoksa haksızlık yapıp kalbini kırabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta beklentilerinizden bazıları, daha iyi bir maaş, sözleşme veya mali belge düzenlenmesi ve diğer bürokratik para ile ilgili formaliteler kazanma ile ilgili olacaktır. İş arayanlar için de iş başvurularından geri dönüş bekleyebilirler. Ya da eğitime dair önemli haberler bekleyebilirsiniz. Ancak bu sizin sabırsız olmanıza yol açabilir ve çevrenizde çok fazla sorgu sual ile karşılaşabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta evinizdeki problemleri, sizin veya ailenizin sahip olduğu bakım veya mülk ile ilgili taahhütleri çözmek için bu haftayı kullanın. Aile içi sorunların bir an önce çözülmesi önemli olacak. Miras konuları gündemde olabilir. Hafta içi, yeni bir aşk ilişkisi için iyi bir başlangıç ??olacaktır, biri ile ilk buluşma için (başka bir yerden büyük olasılıkla). Yeni bir arkadaşlık, akraba veya arkadaş aracılığı ile yapılabilir.

BAŞAK BURCU : Bu hafta çalışma ortamında ve yakın çevrenizde çok temkinli olmalısınız. Sizi yanıltmaya çalışan kişiler olabilir. Mesela dikkatinizi üzerinde baskı yapan veya bir şekilde sizi yanıltan kişilere çevirin. Onlardan gelebilecek her türlü kötülüğe karşı temkinli olun. Sizin motivasyonunuzu bozmaya çalışan kişiler de olabilir. Size karşı böyle bir tutum ya da hareketin sebebini anlamak önemlidir. Belki kendi çıkarları yüzünden sizi zor durumda bırakmaya çalışan birileri olabilir. Bu kişilerin eline hafta içi koz vermeyin.

Başak burcu bu hafta kariyer hayatınıza dair işinizde daha fazla yoğunlaşma olması gerekecek. Daha fazla bilgi ele alacaksınız, daha fazla emir veya daha yüksek yük taahhütleriniz olacak. Zamanınızı gereksiz veya önemsiz şeylere harcamayın. Sorumluluklarınız fazla olabilir, ancak bir an önce bu görevleri tamamlamanız sizin hayrınıza olacak. Aile ve iş arasında kalmanız olasıdır. Bu hafta, görevlerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmek için farklı fırsatlara sahip olacaksınız. Yardıma ihtiyacınız olacak ya da ihtiyaç duyduğunuzda şans karşınıza çıkabilir.

Başak burcu bu hafta parasal konularda temkinli olmanız gerekiyor ve ödemelerinizi zamanında yapmalısınız. Özellikle bir banka, kredi veya sigorta kurumu ile bağlantılı olan finansal belgeler veya sözleşme oluşturmak için zaman ayırmanız gerekecektir. Bu yedi gün boyunca, bir akrabasının ya da arkadaşının sağlığıyla ilgili haberleri alacaksınız. Tedavinin ilerleyişini izleyeceksiniz ya da hastanede bir ziyaretiniz olacak.

TERAZİ BURCU : Bu hafta uzak akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz ve düğün dernek benzeri kutlamalar olabilir. Mesela akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan bir kadınla ilgili bir etkinliğe yardım etmeniz gerekebilir. Şimdi çoğunuzun para veya belgelerle ilgili belirli beklentileriniz olacak. Bu hafta içinde bazı terazi burçları için işleri başarılı olacak. Eğer bir süredir beklediğiniz bir haber varsa bu hafta gelebilir. İş başvurusu ya da başka sebepler ile heyecan yaşayabilirsiniz. Bir fırsatı bir an önce değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta ailenizden bir adamın size karşı faydası dokunabilir ve size yardımcı olabilir. Belki bu sizin bildiğiniz ve dürüstlüğüne veya profesyonelliğine güvenebileceğiniz bir adam olacaktır. Size öncü olabilir. Planınızın veya girişiminizin olumlu gelişimine dair umudunuz olmasına rağmen, bu hafta genellikle karamsar bir ruh hali bulacaksınız. Ancak enerjinizi yüksek tutmalı ve pozitif olmalısınız.

Terazi burcu bu hafta aşk hayatında olası sıkıntılar veya yanlış anlamalar yüzünden canınız sıkılabilir. Önemsiz şeyler hakkında tartışmalar olacak, karşı tarafın bencil bir davranışı sizi üzebilir. Bazı bağlantılarda sabır veya hoşgörü eksikliği soğumaya neden olabilir. Karşı taraftan empati yapmasını bekleyebilirsiniz.

Terazi erkekleri hayatlarında yeni bir değişim geliştirmeye başlayabilirler. Genç erkekler kaçırılmaması gereken bir şansa sahip olacak. Terazi kadınları bu hafta özel bir an yaşayacaklar. Bu, hayatınızdaki başarılı bir değişim için bir dönüm noktası olabilir.

AKREP BURCU : Bu hafta arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya tanıdıklarınızdaki çevrenizdeki insanlarla sorunları veya karmaşık ilişkileri çözmeniz gerekecek. Aile içerisinde bir takım tatsız muhabbetler olabilir. Akrabalarınız arasında aynı ortamda bulunmak istemediğiniz kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Bazı durumlarda, böyle bir kişinin mahremiyetine müdahale etmek gerekli olabilir. Mesela çevrenizde birinin hatalarını önlemeniz gerekebilir. Çok sevdiğiniz birinin hata yapmasını engellemek sizin için önemli olacak.

Akrep burcu bu hafta genel olarak, hafta içi büyük olaylar aileniz ve evinizde gelişecektir. Bu dönem sürprizler anlamına gelmez. Muhtemelen her şey rutin günlük yaşamınızın bir parçası veya planlanmış olacaktır. Yine de, yakın geleceğiniz için önemli planlarla ilgili bazı kararlar vermeniz gerekecektir. Geleceğe dair bazı planlarınıza karışan kişiler olabilir. Bu hafta sizi çok fazla sorguya çeken kişiler de canınızı sıkabilir.

Akrep burcu bu hafta seni aşk hayatında şaşırtabilir. Özel bir uyarı mektubu alabilir veya belirli bir süre boyunca sizi birbirine karşı stres yapan bir çatışmayı kışkırtabilirsiniz. Hafta boyunca işyerinizde çatışmaya veya tartışmalı bir duruma müdahale etmekten kaçının. Durum olumsuz olarak gelişecek ve kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz.

YAY BURCU : Bu hafta aileniz ile zaman geçirerek aranızdaki sorunları çözme şansı elde edebilirsiniz. Önünüzde önemli aile işleri ve görevlerini çözmek için mantıklı bir yol bulacağınız bir hafta var. Hoş veya nahoş konuşmalar olabilirler, ancak hareketlerinizde daha fazla bilgelik ve pratiklik gerektirir. Daha hızlı karar vermeniz gereken anlar olabilir. Birçok yay burcu önemli bir aile toplantısı planlayacak ve hazırlayacak. Bu hafta bir davet de alabilirsiniz. Sevdiğiniz biri özel gününde sizi görmek isteyebilir, yardım da talep edebilir.

Yay burcu bu hafta genç bir kadının hareketleri veya kararları sizi üzecek veya hayal kırıklığına uğratmayacaktır, ancak bu sadece sizin istek ve beklentilerinize uymadıkları için olabilir. Bu kadın ile anlaşmak zor olabilir, aranızda huzursuzluk artabilir. Bu hafta, bekleyeceğiniz seyahatle ilgili etkinliklerden heyecan duyacaksınız. Tatil ya da güzel insanlarla tanışmak için duygusal bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzakta yaşayan birini de görmek isteyebilirsiniz.

Yay burcu bu hafta bazılarınız başka bir şehirden ya da ülkeden alacakları paradan keyif alacaksınız. Hafta boyunca, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın ailelerinden gelen bir çocuk için para harcayacaksınız. Muhtemelen doğum günü, isim günü, okul hazırlığı gibi sebepler ile masraflar olabilir.

Genç insanlarla parasal ilişkileriniz, bu hafta sizin lehinize ve ilginize göre gelişecektir. Maddi yönden şanslı bir hafta diyebiliriz. Ancak kontrollü harcama yapmanızda fayda var. Ne yazık ki, bazılarınız ani bir sağlık sorunu ya da aile kazası için masraf yapabilir.

OĞLAK BURCU : Bu hafta biri sizden kendi aşk hayatına dair yardım isteyebilir. Mesela kendi duygusal ihtiyaçlarınız veya beklentilerinize rağmen, genç bir erkeğin aşk deneyimlerinin bir parçası olmak veya bir parçası olmak zorunda kalacaksınız. Onun danışmanı olabilirsiniz veya bu kendi ailenizin bir kişinin endişeleri olabilir. Aileden bir erkek de sizden fikir isteyebilir ve dertleşebilir. Hafta boyunca yanlış satın alma seçimlerini yapabilirsiniz. Evinizde veya diğer maddi sıkıntılarınızda hane sorunları yaşayabilirsiniz. Bu hafta harcamalarınıza dair daha temkinli olmanızda fayda var.

Oğlak burcu bu hafta çoğunuz, yabancılarla yeni tanışıklıklar veya temaslardan kaçınacaksınız, ki bu da gelişim potansiyelinizi büyük ölçüde sınırlayacak. Aslında, ilişkinizde sadece temiz bir sayfa olarak ihtiyacınız var. Yeni insanlar yeni duygular yaratmalı veya yeni şeyler öğrenmeli. Kendinizi izole etmeyin çünkü bu sizin zararınıza olacaktır. Başkaları ile tanışmanız bu hafta çok önemli olabilir.

Oğlak burcu bu hafta aile içerisinde bir çocuk ile ilgili tartışmalı bir konuya en iyi çözümü bulmakla sona erecektir. Bazı durumlarda, karar ancak herhangi bir ek harekete gerek olmadan ortaya çıkabilir. Bu hafta, evlilikler için elverişsiz olacak, çünkü gerginlikler tahmin edilemeyecek olan çatışan durumlar yaratıyor. Gizli veya sahne arkası kararları ifşa etmek, aile ilişkilerini sadece yargılamakla kalmayacak, ayrılık veya boşanma için bir neden olabilir.

KOVA BURCU : Bu hafta önünüzde ilginç bir hafta sizleri bekliyor olacak. Başarıya ya da profesyonel hayalleri gerçekleştirmeye ulaşmak için fırsat ve koşullara sahip olacaksınız. Yeterince şanslı olacaksın, ama kötüye kullanmayın. Bu hafta karşınıza çıkan her fırsatı iyi değerlendirin. Önceliğiniz kendi istekleriniz olabilir. Mantıklı seçimler yaptığınız takdirde bu hafta yüzünüz gülecek. Bu hafta, sizi sıkıntılarıyla yükleyecek ve sizden destek veya yardım isteyecek bir kadın ile irtibat kuracaksınız. Bu kadın sizinle dertleşmek de isteyebilir. Onunla yapacağınız görüşme her ne kadar canınızı sıksa da yanında olmanız gerekecek. Bu durum sizin de keyfinizi kaçırabilir.

Kova burcu bu hafta yapılacak bir görüşme sizi bazı olumsuz duygularla yükleyecektir, bu yüzden bu tür şeyleri yapmadan önce iyi düşünün. Ailenizden genç bir erkekle ilgili başarılar ya da olaylar için umutlar ve olumlu beklentileriniz olacak: oğul, torun, yeğen, damadı, vb. Bu kişiden gelen güzel haberler keyfinizi yerine getirecek. Hafta içi, akrabalarınızın, arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın evinde bir çocuğun doğması olasıdır. Hafta boyunca tıbbi muayene, tedavi veya terapi için para harcamaya ihtiyaç olabilir.

Kova burcu bu hafta eğer işiniz para ile ilgili ise, hata yapmaktan veya aldatılmamak için dikkatli olunuz. Maddi yönden sizi sıkıntıya sokacak harcamaları ertelemeniz gerekebilir. Boşanmış veya hali hazırda tamamlanmış bir aile ile ilgili farklı olaylar hafta boyunca yapılacaktır. Ne yazık ki, hala açıklanmamış şeyler veya karmaşık, çelişen bir ilişki var.

BALIK BURCU : Bu hafta önemli bir etkinliğe davet edilebilirsiniz ve sevdiklerinizle bir araya gelerek uzun sohbetler yapabilirsiniz. Mesela bu hafta arkadaşlarınızın, meslektaşlarınızın veya komşularınızın hayatındaki duygusal olaylara katılacaksınız. Büyük ihtimalle, hayatlarında özel, kader anlar yaşayacaklar. Yakın çevrenizden evlenen biri de olabilir. Yeni bir tanıdıklık veya arkadaşlık sizi olumlu duygular ve yeni bilgilerle dolduracaktır. Hayatınıza yeni biri girebilir, bu kişi bir dost ya da sevgili olabilir. Bu hafta hayatınıza giren kişi sizi heyecanlandıracak. Onunla pek çok ortak noktanız olabilir.

Balık burcu bu hafta mali planda, kararlar veya hareketlerin yapılması gerekliliği nedeniyle hafta önemli olacaktır. Bazen, anlamsız olan gerginlik veya kötümser ruh halleri olabilir. Ancak hiçbir şeyin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Sorununuza bir çözüm bulamadığınız zaman sinirlilikten kaçının ve panik yapmayın. Bu hafta stres anları, aşırı (olağandışı) durumlarla baş etmek için ruhunuzun gücüne meydan okumayı amaçlıyor.

Balık burcu bu hafta tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler bu denemelerin bir parçası olacak. Bu haftaki iyi deneyimler, yeni bir satın alma, mülkiyet sorununu çözme, mülkiyet hakları ve diğer faydalı maddi şeyler ile ilgili olacak.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.