2018 Eylül Ayına Özel Aylık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Aylık burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Eylül ayına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Aylık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu ay hedeflerinize ulaşmanız için stresli aylardan biri olabilir. Genel verimliliğinizi artırmanız gerekir. Aksi halde, bazı şeyler gereksiz yere ertelenebilir. Düşünceleriniz doğal olabilir ancak bunları gerçekte uygulamak stresli olabilir. Sosyal temaslarınız hakkında çok dikkatli olun, çünkü bazıları itibarınızı zedeleyebilir. Hayattaki yeni değişiklikler size yeni umutlar ve özlemler verebilir. Muhtemelen sizi kurtarabilecek kişisel ya da profesyonel yaşamdaki hataları kabul etmelisiniz. Değerli davranışlarınız, hayatta daha yüksek bir konuma ulaşmak için yardımcı olacaktır. Bu ay sağlık durumu iyi görünüyor.
Eylül’de koç burçları dikkatinizi çeşitli beklenmedik olaylarla meşgul edecektir. En önemlisi meslektaşınız, akrabanız, arkadaşınız olan bir erkekle alakalı beklenmedik durumlar olabilir. Muhtemelen bu olaylar umut ve neşe için bir sebep olacaktır. Bu ay, evinizde başarı yaşayacak, önemli bir ev ya da aile problemini çözecek ve daha fazlası olacak. Bazılarınız için bu ay, başka bir yerdeki (ülke) iş veya diğer bağlılık nedeniyle bir iş ortağıyla geçici olarak ayrılmanızı öneriliyor. Bu ay şehriniz, kasabanızın veya köyünüzün dışındaki bir kişiyle romantik bir ilişki kurmak için iyi bir zaman olacaktır. Bu ay, kadınlarla ilgili bir toplantı düzenleyecek ya da katılacaksınız. Ayrıca, sizin için yararlı bilgiler paylaşacak veya size önerilerde bulunacak bir kadınla bir toplantı yapacaksınız. Bir hukuk bürosu ile bir dava veya önemli bir durum varsa, bazı zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız.
Bu ay, planlarınızın uygulanmasını kolaylaştıracak bir akraba ile önemli bir konuşma yapacaksınız. Bir akraba veya arkadaş çevrenizdeki bir adamın sağlığı etrafında kaygı olacaktır. Yaşamınızla ilgili müdahalesi nedeniyle bir insanla çatışmaya duygusal olarak yük olacaksınız. Bu ay için aileniz ve eviniz için beklentileriniz, büyük bir karmaşa olmaksızın basit bir şekilde çözülebilir.
Koç erkekleri bu ay erkeklerle önemli ve sorumlu görevler ve toplantıları olacaktır. Koç kadınları yeni tanıdıkları ve arkadaşlıkları ile daha temkinli olmalılar. Hemen güven duymanız sonrasında pişmanlığa neden olabilir.
Bu ay, aşk hayatını etkili bir şekilde idare edemeyebilirsin. Sağlıklı bir ilişki sürdürmek için tarafsız olmanız daha iyidir. Aşk teklifini ifade etmekten vazgeç. İlişkilere duygusal olarak cevap vermelisiniz. Eşiniz sizi bu ay bencil bulabilir.
Kariyere gelince, işinizi bu ay dikkatlice planlamanız gerekiyor. Çalışmanın çoğu tamamlanmak için fazla zaman alabilir; bu nedenle sabırlı olmalısınız. Astlar ile genel etkileşiminiz iyi gider. Bu ay, performansınız düşük olabilir, ancak iletişiminiz çoğu görevde sizi kurtarabilir. İş yerinize ulaşmada dakik olun.


BOĞA BURCU: Bu ay beklemedeki işleri tamamlamak ve bir yerden beklenen işin gelmesi için güçlü bir dönem olabilir. Net hareketleriniz uygun sonuçlar verecektir. Çabalarınız için büyük olasılıkla başarılı olabilecek yeni işler başlatabilirsiniz. İhtiyacınız olan şeylerin satın alınması sizi memnun edecektir. Ancak, mal mülk alım satımında mülkünüzü satın almadan önce belgelerin tamamını kontrol edin. İletişiminiz, hareketlere hızlı yanıt vermek için destekleyici olacaktır. Bu ay daha fazla işle ilgili seyahatiniz olabilir. Büyüklere belli konularda saygısızlık etme riski olduğu için öfkenizi kontrol edin. Sağlığınız bu ay çok iyi olacak.
Eylül’de boğa burçları çoğunlukla özel hayatınızla ilgili zor seçimler yapıyor olacaksınız. Başka bir şehirde veya ülkede yaşayan insanlarla ilgili planların uygulanmasında başarı elde edeceksiniz. Bu ay, bir çocuk veya genç ile ilgili önemli bir olay yaşayacaksınız. Bu ayda, gelecekteki annelikle ilgili bir haber veya olay veya bir kızın doğmasını bekleyiniz. Bir süre önce olmuş bir toplantı ya da konuşma, şimdi hayatınızda çok güzel bir şeyin temeli olacak. Bu ayda kader size doğru zamanda ve doğru yerde bir deneyim veya bir kişi yollayacaktır.
Bu ay birçoğunuz ortak ilgi alanları, kamu girişimleri ve olaylar hakkında kadınlarla ilginç iletişim kuracak. Bir finansal planda temkinli olun ve parasal krizden kaçının. Artık büyük miktarda para, kredi ve benzeri ile ilgili stresiniz olabilir. İstenmeyen para ile ilgili kayba dikkat edin. Eylül, özellikle belirli bir amacı olanlarınız için, seyahat için iyi bir ay olacaktır. Diğer yerlerden veya ülkelerden insanlarla ilgili ilginç kişiler ve özel etkinlikleriniz olacak.
Bu ay evinizde ve ailenizdeki sıkıntılar, evinizin dışındaki bir kişinin hareketlerinden kaynaklanacaktır. Kiracılar veya komşularla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Boğa kadınları harekete geçmeden önce daha mantıklı düşünmek zorunda kalacaklar. Boğa erkekleri geçmişlerine, hoş olmayan deneyimlerine veya çatışmalarına geri dönmekten kaçınmak için üzülecekler. Artık yeterli problemin var; dikkatini onlara ver.
İlişki cephesinde, bu ay evlilik telaşı içerisinde olabilirsiniz. Aşıklar eğlenceye ve iletişimine devam edecekler. Ayrıca sizi memnun edecek bazı hediye alışverişleri de olabilir. Çiftler normal evliliklerinde mutlu olacaklar. Ev işlerine özel ilgi duymaları eşlerini memnun edecektir. Eşinizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir.


Bu ay, kariyer gelişiminiz için uygun bir ay olacaktır. Daha iyi ilerleme için çok çalışmanız gerekiyor. Değerli olduğunuzu kanıtlamak için bazı zorlu görevler alacaksınız. Her şeyi bir kerede yürütmek yerine işinizi bir defada tamamlayın. Tüm çabalarınız boşa gitmez.


İKİZLER BURCU: Bu ay samimi çabalarınız için gerçek sonuçlar elde etmek için elverişli bir ay olacak. Bu ay, kişisel ve profesyonel yaşamlarınızda karşılaştığınız sorunları ilgili insanlara açıklamak için gereken sabır olacak. Ayrıca şartlar konusunda hemfikir olabilirler ve desteğini size uzatmaya çalışırlar. Sosyal hayatın meşgul olacak ve şöhret kazanmak için bazı etkinliklere katılabilirsiniz. Bu ay, isteğiniz olan lüks bir araç satın alabilirsiniz. Uzun yolculuklara çıkacaksınız, bu da size büyük bir zevk ve tatmin sağlayacaktır. Arkadaşların seninle iyi vakit geçirebilir. Sağlık durumunuz normal olur, ancak diyete biraz dikkat etmelisiniz.
Eylül’de ikizler burçları para veya finansal bir belge ile ilgili iyi haberler ile sizi memnun edecek. Bir aşk ilişkisi de bu ay sizin için özel hale getirecek. Eylül ayında evinizdeki iç sorunları çözme fırsatına sahip olacaksınız. Evinizde maddi başarı ya da kazanç ya da yeni bir düzenden keyif alabileceksiniz. Hayatınızda yeni durumlar veya yeni hedefler olacak. Bugüne kadar verilen kararları veya anlaşmaları değiştirebilirler. Hizmette veya ticarette çalışıyorsanız yeni insanlara iş yerinizde veya yeni müşterilerinizde bekleyeceksiniz.
Eylül ayında, işyerinizde ortak ilgi alanları ve faaliyetler nedeniyle ortaya çıkacak olan ilginç bir arkadaşlık yaratacaksınız. Hafif sağlık rahatsızlıkları sizi endişelendirebilir ve durumunuz hakkında olumsuz düşünmenizi sağlar. Kronik hastalıklarınıza özellikle dikkat edin. Eylül ayında akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla toplantılarınız için farklı durumlar olacaktır. Size özel insanlarla ilginç anlar yaşayacaksınız. Bu ay, romantik arkadaşlık ya da aşk ilişkinizden umutlu olacaksınız. Bir belge aracılığıyla almayı umduğunuz paranın çevresinde geçici bir gerilim olacaktır. İkizler kadınları bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili başarı ya da özel bir etkinlikten keyif alacaklar. İkizler erkekleri için öncelik, finansal olarak istikrarı sağlamak ve aile bütçesine iyi bir gelir sağlamaktır.
Aşk hayatı bu ay ilişkilerinde tatmin edici olur. İletişiminizde netliği korumanız gerekiyor. Koşullar sizi destekleyecektir. Onun dikkatini çekmek için eşinizle bir gezi planlayabilirsiniz. Her hareketlerinizin eşinize olumlu bir cevabı olacaktır. Yurtiçi sorunlarınızı, aile memnuniyetini artıracak olaylar olabilir.
Kariyer değişiklikleri bu ay gerçekleşebilir. İşsizler yeni fırsatlar yakalayabilirler. Mevcut çalışmalarda tutarlılığı korumalısınız. İşteki bağlılığınız tanınırlık kazanacaktır. Hizmetiniz bu ay tanınacaktır. Mali olarak, bu ay normal olacaktır. Bu ay yükselebilecek gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Maliyelerinizde dalgalanmalar olabilir. Borç paranı kontrol edin ve düşük bütçeyle ayarlayın. Yatırım için planladığınız ayrılmış fonlarınızı kullanarak tutun.
YENGEÇ BURCU: Bu aydan en iyi şekilde yararlanmaya hazır olun! Bu ay tüm aktivitelerinizin tadını çıkarmanız için mükemmel olacaktır. Sizin için stresli görünebilecek bazı önemli etkinliklerde çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bekleyen işler hakkındaki hızlı cevabınız size arzu edilen başarıyı verecektir. Size büyük zevk verebilecek bir mülk satın alabilirsiniz. Yaşam maliyetinizin bu ay artması için risk var. İşinize bağlı kişisel bir yolculuğun tadını çıkarırsınız. Koordinasyonunuz ve desteğiniz imajınızı ve durumunuzu iyileştirecektir. Sosyal hayatınıza öncelik verebilirsiniz, bu da sizi meşgul edecektir. Sağlık durumunuz bu ay iyi olacak ve büyük bir komplikasyon öngörülmemektedir.
Eylül’de yengeç burçları önemli haberlerin, etkinliklerin ve duyguların çoğunun seyahatle ya da başka yerlerden insanlarla bağlantısı olacak. Eylül ayında, aynı kasabada ya da köyde yaşamayan bir kadınla birlikte ilginç bir toplantı bekliyoruz. Ancak Eylül, bu ay için planlarınızı veya hayatınızı bir bütün olarak değiştirebilecek hoş olmayan bir olay getirecektir. Şimdi hayatında beklenmedik bir dönüş zamanı. İşletmenizde veya işinizde daha büyük bir yükünüz olacak, ancak kazançlarınız çok iyi olacak.
Bu ay, ailenizdeki veya arkadaşlarınızdaki diğer insanlar hakkındaki endişeleriniz hakkında sakin olursunuz. Bunun sayesinde beklenmedik duygular veya olaylar yaşayabilirsiniz. Eylül ayında, şans neredeyse tüm ay boyunca olacak. Bir biçimde veya başka bir şekilde, bazı önemli karar ve planlara rehberlik edecektir. Beklentilerinizi ve umutlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak.
Eylül ayında, yengeç kadınları daha fazla çocukla ilgili masrafları olacak. Artık çocuklarla ilgili başka finansal taahhütleriniz olabilir. Yengeç erkekleri daha fazla ev ya da hane görevine sahip olacak. Evdeki gelişmeleri bekleyecek, bazı mülklerin bakımını üstlenecek veya başka bir eve taşınacaksınız. Çevrenizdeki insanlara sevgi ve keyifli deneyimler yaşatmak için bu ay kullanın. Yakında bunun ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.
Sevgiye ve ilişkilere gelince, bu ay boyunca ilişkisi olanlar evliliğe dair telaş ve planlar içerisinde olabilirler. Sevginize karşılık bulmak için gerekli adımları atacaksınız. Evliliğiniz için ebeveynlerin rızası size memnuniyet verecektir. Evliler ve birbirini sevenler birbirleriyle keyifli zaman geçireceklerdir. İkiniz de uygun tartışmalardan sonra uzlaşmaya varacaksınız.
Kariyere gelince, iyileşme bu ay tatmin edici olacak ve üstünlükler kazanacaksınız. İnsanlar genellikle kendi genel çalışmaları için tavsiyenizi alabilir. İstediğiniz sonuçları almak için ödevlerinizi sistematik olarak bitirmelisiniz. Altınızda çalışanlar ile samimi bir ilişki sürdürmeye devam edin.


ASLAN BURCU: Bu ay huzurlu bir dönem olacak. Sözlerin ağırlığını taşıyacak ve şeref kazanabilirsin. Taahhütleriniz hakkında özellikle emin olun, çünkü bunları yerine getirme zamanı. Bu ay bir varlık satın almak için bir fırsat olabilir. İhtiyaç duyulduğunda finansmanı sağlayabilirsiniz. Sosyal hayata karışıp yeni iletişim kurmalısınız. Mesleğinizdeki özel hareketleriniz her koşulda size başarı getirebilir. Tüm aktivitelerde kendinizi esnek kılabilirsiniz. Sağlığınız bu sefer size destek olur. Aktif kalmak için fiziksel egzersizler yapın.
Eylül’de aslan burçları yakın arkadaşınız ya da akrabanız olmayan bir kişinin müdahalesi ile önemli bir finansal başarı elde edersiniz. Böyle bir kişi, bir durumda ya da beklenmedik ya da plansız bir şekilde bir fikir kazanmanıza yardımcı olabilir. Konut veya hane sorunları nedeniyle ev işlerinizde Eylül ayında bir miktar gerilimle hatırlanacak. Böyle şeyler için kullanmayı planladığınız para harcamanız gerekebilir. Bu ay içinde arkadaşınız ya da meslektaşınız olan bir bayan tarafından hoş ya da özel duygular ortaya çıkacaktır. Aslında, bu ay yaşamaya verilen başarı ya da özel olay da sizin kaderiniz üzerinde faydalı bir etkiye sahip olacaktır.
Bu ay sürprizler, bir çocuğun doğumuyla ilgili haberlerle veya akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan gelen genç bir erkekle ilgili beklenmedik bir olay ile gelebilir. Eylül’deki hoş olmayan haberlerden biri, bir insanın yaşam durumuyla ilgili olacaktır. İşinizde memnuniyeti için vesile olacak. İyi sonuçlara veya karlara ulaşacaksınız. İyi bir performansa sahip olacaksınız ya da sizin için önemli olan övgü alacaksınız. Bu ay, başka bir topluluğun akrabalarını veya arkadaşlarını ziyareti temsil eder. Tabii ki, insanlar birkaç günlüğüne sizi ziyaret edebilir. Olumsuz ya da kötümser ruh hallerinden kaçının, geleceğiniz hakkında beklentilerinizi endişelenmeyin.
Bu ay boyunca aşk hayatın iyi geçecek. Sevgilinizle hızlı bir şekilde anlar ve hislerinizi çok kibarca ifade edersiniz. Eşiniz sizinle birlikte olmaktan mutlu ve şanslı hisseder. İstediğiniz zamanda evlenme şansınız var. Çiftler bu ay bir evlilik konusunda telaşlı olabilirler.
Kariyer konusunda iyileşme, bu ay maaşlarınızda bir artış olacak. Ek olarak, işinizi bitirmek için özel izinler alabilirsiniz. İş yerinde bazı insanlar sizi enerjik tutar. İşteki tarafsızlığınız ve görevlerinizi bitirmeye yönelik özveri, sizin için ek kazanç olarak hareket edecektir.
BAŞAK BURCU: Bu ay senin için karışık sonuçlar verebilir. Yinelenen düşüncelerden kaçının ve genel faaliyetleriniz hakkında daha ilgili olun. İşlerde uzmanlaşma sizin için kimlik kazanacaktır. Bu ay birçok kısa ve uzun seyahatin tadını çıkaracaksınız. Ev hayatınız tatminkar olacak ve bu ay iyi bir finanse sahip olacaksınız. Varlık alımı büyük memnuniyet verebilir. Sosyal çevrenizdeki bazı insanlar ihtiyaç anında size yardımcı olabilir. Yasal konular sonuçlanabilir. Yargı sorunlarından kurtulmuş olursun. Sağlığınız bu ay iyi olacak.
Eylül’de başak burçları bir erkekle ilgili olayları veya seyahatleri deneyimleyeceksiniz. Muhtemelen işinizle ilgili seyahat olabilir. Ailenizde, özellikle güçlü bir irade ve sabır göstermenizi gerektiren bazı küçük denemelerden geçeceksiniz. Ailenizi veya evinizin sorunları ile ilgilenmeniz gerekecek, bu yüzden panik veya gerilimin sizi etkilemesine izin vermeyin. Boşanma sürecindeyseniz, onurunuzu ve gururunuzu incitecek bazı şeyler olabilir. Eylül, sağlık veya başka bir sorunu çözmek için iyi bir ay olacaktır. Eğer mülkünüzle ilgili herhangi bir endişeniz veya sorununuz varsa, şimdi en iyi çözümü bulacaksınız.
Bu ay duygusal durumunuz kararsız olacak ve bu sizin hata yapmanıza, ilerlemede önemli bir fırsatı kaçırmamıza ve daha fazlası olabilir. Bu ay, böyle bir karar vermek için sizi kışkırtacak birinden ayrılacaksınız. Bu kişinin hareketlerinin bir şekilde size zarar verdiğini veya hayatınıza yük olduğunu anlayacaksınız.
Eylül ayında geç haberler ya da öneriler önemli kararlarınızın temelini oluşturacak ya da korku ya da güvensizlik nedeniyle bugüne kadar ertelediğiniz eylemleri gerçekleştirme cesaretini verecektir. 35 yaşın üzerindeki başak erkekleri, bazı durumlarda başka bir şehirden veya ülkeden gönderilebilecek parayı alacaklardır.
Bu aşk ilişkiniz için iyi bir ay olacaktır. Sevgilinizle iletişim kurarken net olun. Kendi kararınız ev yaşamında uygun sonuçlar vermeyebilir. Çiftler iç meseleler için uygun çözümler bulmak için mücadele edebilirler. Duygularınızı ifade etmeye çalışın, böylece eşiniz ona olan sevginizi anlayabilir.
Kariyer gelişimi bu ay sizi memnun edecektir. Herhangi bir karar almadan önce her konuda düşünmeniz gerekir. Patronunuz tarafından onaylanan çalışmaya öncelik verin. İşyerinizdeki her türlü durumda sizi destekleyecek meslektaşlarınızla samimi bir ortam yaratın. Bu ay kesinlikle dakik olmak zorundasın.


TERAZİ BURCU: Bu ay sabır ile başarı kazanacaktır. Her çalışmanızı, bilginiz ve inancınız ile tamamlayacaksınız. Bu ay her şeyi doğru ve etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. Hayatınızdaki mücadeleleri sıralamaya yardımcı olabileceğinden, sıkı çalışmanızla birlikte ilahi güce güvenin. Entelektüel doğanızdan korunabilirsiniz. Bu ayki kişisel taahhütleriniz için önceliği verin. Bağımsız taahhütlerinizi ele alırken özellikle dikkat edin. Sağlığınıza iyi bakmanız ve zararlı gıda alımından kaçınmanız gerekebilir.
Eylül’de terazi burçları sahip olduğunuz ev veya mülkünüzde değişiklikler beklersiniz: onarım, iyileştirme, değiştirme veya satış ve daha fazlası. Bu ay, arkadaşın olan biriyle ilgili hayal kırıklığı yaşayacaksın. Duygusal olarak size zarar verebilecek bir yorumunu duyabilirsiniz. Genel olarak, Eylül geçici duygusal rahatsızlık yaratacak arkadaşlarla duygusal olayları bildiriyor. Başlangıçta bahsettiğim değişiklikler farklı bir doğaya dair endişeler yaratabilir. Ne olursa olsun, bunları çözülmesi gereken düzensiz durumlar ve çatışmalar olarak deneyim edeceksiniz.
Bu ay, arkadaş ya da akrabaların yanlış tavsiyesi nedeniyle bir şansı kaçırmanız olasıdır. Bu durumun sebebi ne olduğu ve bu hatalar zamanla daha sonra keşfedilecektir. Eylül, dikkatini kendi ailesindeki sorunlara çevirmesi gereken bir kadınla sorun yaratır. Bir anneye, büyükanneye, kızkardeşine, kızına vb. yardım etmen gerekebilir. Bu ay özel bir amaçla olabilecek, bir sorunu çözmek için seyahatle ilgili masraflar olacaktır. Genç terazi burçları yeni bir aşkla ya da kurulu bir ilişkinin resmileşmesi ile ilgili olayları deneyim edeceklerdir. Terazi erkekleri sevgiyle ya da samimi deneyimlerle daha duygusal bir ay bekler. Terazi kadınları evlerinde birkaç gün geçirecekler ya da evlerini işe yaramaz eşyalardan temizleyecekler.
Sevgi ve ilişkiler için bu ay mükemmel bir şekilde geçebilir. Duygularınızı ifade ederken karamsar düşüncelerinizden kaçının. Yaptıklarınızda net olun. Bu muhtemelen aşkınızı maksimum seviyeye çıkarabilir. Ev hayatınız iyi gidecek. Eşiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok ilgili olacaktır.
Kariyer iyileştirme bu ay beklentilerinize göre olacaktır. Kendi becerilerinizi kullanarak imajını geliştirmek için bazı özel yetkilere sahip olabilir veya kuruluşunuzun temsilcisi olarak hareket edebilirsiniz. Kuruluşunuzun yararlarına öncelik verin. Finansal olarak, bu ay iyileşmeniz için uygun olacaktır. Bekleyen borç tutarlarınızı başarılı bir şekilde geri almak konusunda net olun. Farklı finansal kuruluşlar tarafından sunulan fonlarınızı yatırım planlarına yönlendirin.
AKREP BURCU: Bu ay sizin için tarafsız bir ay olacak. Karışıklıklardan kaçının ve yaşamda istenen ilerlemeyi elde etmek için özenle çalışın. Sizi sıkıcı ve başarısız hale getirecek, kararsızlıktan kaçınmalısınız. Egodan dolayı gereksiz yere kendini adamış olacağın bir iş bırakma zamanı. İstediğiniz bilgiyi elde etmek ve işinizin kapsamını geliştirmek için meditasyon yapın. Onları kolaylıkla yerine getirme yeteneğinize bağlı olarak taahhütler verin. Bu ay kişisel ihtiyaçlarınıza öncelik verin. İşlerinizin çoğunu içtenlikle yapmalısın. Sağlık durumunuz normal olacak ve diyetinize özel dikkat göstermeniz gerekebilir.
Eylül’de akrep burçları önemli ama acı verici kararlar alma ihtiyacı nedeniyle zor zamanlar ortaya çıkar. Çevrenizdeki herkesin kendi mutluluk mücadelesine sahip olacağı bir durum ortaya çıkacaktır. Bu ay, yakın bir kişi ile ilgili sağlık sorunlarını çözmeyi taahhüt edeceksiniz. Birçok insan başka bir şehirde veya ülkede çalışmak için bir gezi yapacak. Böyle bir yolculuk belli bir süre boyunca kaygı ya da belirsizlik yaratacaktır. Kendi iç şüpheleriniz olabilir ve üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Bu hoşnutsuzluk bazı sağlık rahatsızlıklarının temeli olabilir. Bu ay, geçmişinizdeki kayıplarla ilgili ilginç bir etkinlik yaşayacaksınız. Büyük olasılıkla, bu döneme ait bir olay şimdi iyi ve sizin yararınıza deneyimlenir. Eylül, bir malzeme veya mal borcunu ve daha fazlasını tamamlamak için uygun bir ay olacaktır. İş yerinizdeki bir durumdan en avantajlı şekilde yararlanabileceksiniz.
Akrep erkekleri, Eylül ayı için planlarını çok daha fazla endişe ve gerginlikle gerçekleştirecekler. Aslında, uzun bir süredir işler öne sürülmüştür ve bu duyguların günlük yaşamınızda yeri yoktur. Akrep kadınları, paylaşılmamış birçok şey ve deneyimin olduğu aile ilişkilerine daha fazla dikkat etmek zorunda kalacaklar. Herkesin kendi sırları vardır, bu da evinizdeki uyum için iyi değildir.
Sevgiye ve ilişkilere gelince, kalıcı çabalarda başarı elde edersiniz. Bu ay karşılaşabileceğiniz aşk hataları nedeniyle güveninizi kaybetmeyin. Düşüncelerinizde ve planınızda netlik sağlayın. Güvenliğiniz ve ilişkinize olan bağlılığınız, ortağınızı memnun edecektir. Çiftler sevinç ve mutluluk dolu normal bir hayatın tadını çıkaracaklardır. Kariyer ilerlemesi güçlü olmayabilir ve görevler konusunda özel dikkat gerektirebilir. Hassas görevlere öncelik verin. İş arkadaşlarınız çalışma tarzınıza göre sizi küçümseyebilir. Sözlerini kontrol et, sabırlı ol ve beklenen görevleri yerine getirirsin, ama biraz gecikmeyle.


YAY BURCU: Bu ay sizin için başarılı bir dönem olacak ve önceliğe dayalı olarak tüm aktivitelere odaklanabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor, çünkü bu ay biraz egoist olabilirsiniz. Saygın amaçlar için uğratabileceğiniz gereksiz harcamaları kontrol edin. Tüm çalışmalarınız için tanınırsınız. Mesleğinizdeki beklemedeki çalışmalarınıza öncelik verin. Görüntü ve durumunuzu iyileştirebilirsiniz ve bu ay bir işkolik olmanız gerekebilir. Bu ay, sağlık durumun normal görünüyor. Kalsiyum açısından zengin bir diyet tüketin.
Eylül’de yay burçları beklenmedik bir yolculuk sizi şaşırtacak. Büyük olasılıkla, planınızın veya fikrin gerçekleşmesi ile ilgili olacaktır. Genel olarak, bu ay seyahat planlarınızı veya farklı şehir ve köylerden insanlarla iletişiminizi destekleyecektir. Bu ay, Balık burcunun işareti altında doğmuş bir adamla ilginç bir konuşma olacak. Eylül ayında, kıskanç veya can sıkıcı bir karakteri olan hoş olmayan bir adamla karşılaşacaksınız. Kendi sorunları için sizi suçlamaya ya da sizi ve başkalarını kendi kararları ile yüklemeye eğilimlidir.
Bu ay evinizin dışındaki insanlarla ilişkinizi açıklığa kavuşturmaya karar verdiyseniz, aramızda ortaya çıkabilecek ihtilaf yüzünüzün gözyaşları ile bitecektir. Bu ay, Yay burcunun genç temsilcileri için birlikte yaşamaya ya da evliliğe başlamak için elverişli olacaktır. Bu ay, bir arkadaş ya da tanıdık için bir sağlık probleminin gelişmesiyle şaşıracaksınız. İşler daha ciddi ya da uzun vadeli, özel tedavi gerektirecek hale gelecektir. Bu tür olaylar, yaşamın anlamı, her bir kişinin geçtiği deneyler veya öğrenmesi gereken yaşam dersleri hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.
Yay erkekleri duyguları hakkında konuşmak için daha açık bir şekilde davranacak ve normalden daha duygusal olacaktır. Yay kadınları kesinlikle bir nişan veya ilişkiyi tamamlamaya karar vereceklerdir. Evlilik planlarınız arasında öncelik olabilir.
Aşk hayatınız bu ay zor olabilir, ancak bunun üstesinden daha kolay gelebilirsin. Bu davranış sizi gerçek bir ilişki kurmaya yarayabilir. Sevginizi anlamak ve eşinizden kabul almak için biraz zaman verin. Çiftler bu ay normal bir yaşam sürecekler. Size bağlı olan ve seven herkesle normal bir ilişki kurmaya çalışın.
OĞLAK BURCU: Bu ay öfkelerini kontrol etmek zorunda kalabilirler. Eğer aralarında biriyseniz, sorunların çoğunun sorumsuz davranışınızdan kaynaklanabileceğini lütfen unutmayın. İşlerin kötüye gitmesini önlemek için verilen sözlere sadık kalın. Önemli konularda kafanız karışabilir ve herhangi bir tavsiyede bulunmayı reddedebileceğiniz için uzun bir süre beklemede kalabilirsiniz. Tüm aktivitelere öncelik verin ve beklemedeki işlerinizi tamamlamaya odaklanın. Mesleğinde net talimatlar alır ve mantıklı çalışırsınız. Çoğu zaman, sorunları çözmek için basit numaralar uygulamanız gerekir. Bu ay sağlığınız normal olacak. Diyetinize odaklanın, yanlış gıda alımı sıkıntılara neden olabilir.
Eylül’de oğlak burçları çocuklarınızın ve ailenizin kalbine giden yolu aramanız gerekecektir. Yaşamlarında sıkı ebeveyn kontrolü dışında onlarla sizin için önemli olacak olaylar var. Eylül ayında, yeni romantik ilişkiler geliştirmek için daha elverişli fırsatlara sahip olacaksınız. Evinizde finansal istikrar elde edebilecek veya yeni bir gelir kaynağı bulabileceksiniz. Bu ay, işinizde konumunuz üzerinde olumlu bir etkisi olacak bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Yoğun bir dönemi bitirmek ve daha az sorumluluk ve yükümlülük ile devam etmek mümkündür.
Bu ay, akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan gelen bir kadın, kişisel hayatını ve orada meydana gelen olayları tartışmak için her şeyden önce sizinle daha sık iletişim kurmaya çalışacaktır. Bu ayda finansal belgeleri imzalarken veya para ile çalışırken daha dikkatli olun. Bütçenizi iyi kontrol edin ve eski hataların devam etmesine izin vermeyin. Bu ay, mahkeme veya finansal nitelikteki konular için elverişsiz bir süre olacaktır.
Eylül ayında eviniz veya kişisel kullanımınız için bir varlıktan memnun kalacaksınız. Bir arkadaş ya da akrabadan bir hediye sizi memnun edebilir. Oğlak burcu kadınları hayatlarında yeni bir başlangıç ??başlatır: kişisel veya profesyonel. Oğlak erkekleri, geçmişleriyle ilgili önemli soruları yanıtlamayı başarabilmişlerse, şimdi ileriye doğru ilerlemek için doğru yolu bulabilecekler.
Aşk hayatınız normal olacak ve hassas konularda hassas davranacaksınız. Yerine getiremeyeceğiniz taahhütler vermeyin. Eşinizle güvenilir bir ilişki kurun. İstediğiniz mutluluğu vermeyecek yeni bir aşk ilişkisine girebilirsiniz. Bu ay işleri yavaşça almalısın.
Bu ay, kariyer gelişmeniz normal olacaktır. İşine içtenlikle katılmalısın. Bazı talimatları kaçırıp isteklerine göre bir şeyler yapabilir, ki bu da üstlerinizin sizi baskı altına almasının bir nedeni olabilir. Kendinize aşırı güvenmeyin ve bazı şeyleri daha fazla sabır ve özenle anlamaya çalışın.
Özveriyle çalışıp iş taahhütlerinizi yerine getirirseniz, kariyer hayatı sorunsuz geçecektir. Gelişim becerileri ile ilgili özel durumlar, tatmin ve tanıma sağlayacaktır. Yakın gelecekte daha iyi bir kapsam sağlayabilecek olan işteki tutarlılığı koruyun. İşinizle ilgili görevleri yapmaya hazır olun.


KOVA BURCU: Bu ay sizin için etkili bir dönem olacaktır. Net hareketleriniz mükemmel sonuçlar verecektir. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor; bazen aşırı duyarlı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi net bir şekilde gösteren zorlu çalışmalara hazır olun. Eşinizle romantik bir geziye çıkabilirsiniz. Sık seyahatler size zevk verecek. Sosyal hayatınız etkili ve dikkate değer olur. Sorunları hızlı bir şekilde gidermek için güçlü bir danışman olacaksınız. Parasal kazançların tadını çıkaracak ve aileniz için bazı lüks ürünler satın alacaksınız. Ayrıca güçlü sağlığın tadını çıkarırsınız.
Eylül’de kova burçları çeşitli stresli durumları çözmek için daha fazla seferberlik gerektirecektir. Mahkemede veya davada yer alanlarınız için daha fazla gerginlik ortaya çıkacaktır. Sizden destek alacak kişilere yardım etmeniz gerekecektir. Ciddi bir hayat draması yaşayacaklar ve karışıklıklarında her yerden yardım ve umut arayışında olacaklar. Eylül beklenmedik bir yolculuk ya da beklenmedik bir kazanım, yeni bir fırsat ya da teklif getirecektir. Başka bir yerden insanlar (veya kurum) ile bir bağlantısı olacaktır. Yakın ve uzaktaki insanlarla yeni ve eski dostluklarınıza çok iyi bir gelişme gelecektir.
Bu ay farklı ortak hareketler, toplantılar veya kamu girişimleri planlayacaksınız. Mali nitelikteki çatışma durumlarını incelemek ve diplomasi ile aşmak zorunda kalacaksınız. Bir çocuk veya genç bir kişi ile ilgili olacaktır. Büyük olasılıkla, bu daha büyük bir gider ya da yatırım yapmak için ihtiyaç (veya istek) ile ilgisi olacaktır. Eylül’deki güzel ya da unutulmaz deneyimlerin bazıları bir kadınla ilgili olacak.
Bu ay kadınlarla iletişiminiz farklı olumlu durumlar veya sizin için değişikliklerle sonuçlanacaktır. İşinizde, önemli bir mali ya da profesyonel başarıya, iyi yapılmış bir işe ya da çekici bir teklife sahip olmaktan mutluluk duyacaksınız. Yeni bir işe ya da yeni bir eğitim seviyesine başlarsanız, hedeflerinize ulaşmak için şanslı olursunuz.
Sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda, bu ay boyunca gerçek duygularınızın aşka dönüşme şansı vardır. İlişkinizi aktif olarak koruyacaksınız. Sevdiklerinizle güvenilir bir ilişki kazanabilirsiniz. Kişisel yaşamınızda size memnuniyet verici olabilecek yeni sorumluluklar alacak ve üstleneceksiniz. Çiftler, mutluluk ile dolu zengin bir hayatın tadını çıkaracaklar.
Bu ay, daha az iş baskısı ile kariyeriniz açısından ortalama bir dönem olacaktır. Taahhütlerinizi doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Kariyer hayatınızda ilerlemenin tadını çıkarmak için ek süre çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sorunları çözme konusundaki bağımsızlığınız kayda değerdir. Yardım almak ve başarıyı tatmak için meslektaşlarınıza destek olun.
BALIK BURCU: Bu ay yaşamda ilerleme için aylık planlar yapmalısınız. Her ay, kendini geliştirmek için bazı teknikleri öğreneceksin. Yaşam tarzınızı değiştirmeli ve kendi sorunlarınızda sorunsuz bir şekilde gidermek için sağlam bir kişiliği sürdürmelisiniz. Daha iyi ilerleme için her çalışmanızı ciddiye alın. Yaşamda bireyselliğinizi ve bağımsız doğanızı geliştirin. Sosyal temaslarınız, mesleğinize değerlerinizi kanıtlamak için fırsatlar elde etmek için yararlı olacaktır. Bu ay içinde emelleriniz yerine getirilecek. Bu ay sağlık durumunuz normal olacak. Sağlıkla ilgili komplikasyonlara neden olabilecek, beslenmenize dikkat edin.
Eylül’de balık burçları eski çözülmemiş sorunları veya ilişkileri çözmeniz gerekecektir. Sizin için beklenmedik şeyler derinleşecek ve bu ay için beklentilerinizle ilgili karışıklık olacak. Birçoğunuz yeni bir ev değiştirme fikrini düşünecek: birini satmak ya da başka birini satın almak, vb. Bazı şartlar böyle bir değişiklik için size baskı oluşturabilir. Bir köyde veya bir tatil köyünde yeni bir ev satın almayı düşünebilirsiniz. Bu ay boyunca akrabanızın hafif bir sağlık durumunun aslında daha ciddi bir sorun olduğunu göreceksiniz. Bir çözüm olacak, ancak önemli bir zaman atlanmış ya da yanlış bir başlangıç ??teşhisi verilmiş.
Bu ay aşk hayatınız eşinize daha fazla saygı veya dikkat gerektirecektir. Bu özellikle Balık kadınları için önemlidir. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kişi ile yeni bir tanışmanın gelecekte ilginç bir gelişimi olacaktır, ancak evlilik hakkında konuşmak için henüz erken. Gecikme olsa bile, finansal gelirinizi olumlu yönde etkileyecek haber, belge veya teklif alacaksınız. Bu ay boyunca kaçırılmış veya unutulmuş bir ödeme yapmanız gerekecektir. Genç Balık temsilcileri duygusal olarak kararsız olacak. Bu özellikle romantik ve samimi ilişkiler ve deneyimler için geçerli olacaktır. Ne istediğiniz konusunda çok kararsız olabilirsiniz. Birbirinize karşı güven söz konusu olduğunda, dikkatsizliğiniz aşk hayatınızda hayal kırıklıklarına yol açabilir. Pratik olun ve sorunları ele alırken duygusal olmayın. Tüm gereksinimleri karşılayabileceğinizden emin olun. Yeni evli çiftler, evde aile hayatlarının tadını çıkarırlar.
Kariyerin bu ay normal olacaktır. Duygusal rahatsızlıklar bazı gecikmelere neden olabilir. Ancak, sıkı çalışmanız gerekecek ve başkalarına güven vereceksiniz. Kaderini değiştirebilecek veya iş tanıtımı için size tanınan uygun görevler alacaksınız. İşinizi tamamlarken samimi olun.ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.