27 Ağustos - 2 Eylül Haftasına Özel Haftalık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 27 Ağustos-1 Eylül haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta bazı insanlar kalbinizi kırabilir. Geçen hafta kaygısız bir hafta geçirdiyseniz, size hayal kırıklığına uğrayacağınızı söyleyebilirim. Şu ana kadar ihmal ettiğiniz veya göz ardı ettiğiniz ilişkilerin veya sorunların acil veya özel ilginizi gerektireceğini anlayacaksınız. Bazı kişisel sorunları hemen çözmeniz gerekebilir, yoksa uzun süreli dargınlıklar olabilir. Kesinlikle bu durum ertelediğiniz tedavi ile ilgili sağlık sorunları için de geçerlidir. Geçmişteki hatalar veya kayıplar, benzer deneyimler veya tanık olan kişilerle yapılan toplantılar tekrar edilebilir. Aşk hayatınızda ise, hareketlerinizi yeniden düşünmenizi, belirli kararları veya konuşulan kelimeleri yeniden değerlendirmenizi gerektirecek olaylar olabilir.
Koç burcu bu hafta aşk ilişkiniz üzerine yeniden düşünmek zorunda kalacaksınız. Eğer ilişkiniz yoksa, bu hafta daha aktif bir sosyal hayata başlarsınız. Yeni tanışacağınız birileri sizi etkileyebilir. Mali işleriniz öncelikle ailenizde gelişecektir: gelir veya gider olarak. Aile bütçenizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Ailenizden bir erkekle, mesleki ilişkileriniz yoluyla para kazanmak mümkündür.
Bu hafta tuhaf bir şekilde dikkat çekeceksiniz. Belki de hayatınızdaki yeni insanlar, taahhütleriniz ve kararlarınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. İletişim, çevrenizdeki diğer insanların önderlik rolünü pahasına, biraz bunaltıcı olacaktır. Bazı konularda endişeleri gereksiz olacak.
Koç burcu bu hafta Salı sabahından Perşembe gecesine kadar Koç burcundaki Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Çevrenizden duygusal ilgiye ihtiyaç duyacaksınız.


BOĞA BURCU: Bu hafta daha aktif bir sosyal yaşama sahip olmanızı gerektirecek davetler olabilir. Hem zaten tanıdığınız arkadaşlarınızla, hem de bu yedi gün boyunca hayatınızda görünecek yeni insanlarla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Toplantılar ve görüşmeler için fırsat kaçırmamalısınız. Eğer onları görmezden gelir ve kendini kapatırsan, sana olumlu bir şey gelmez. İş görüşmelerinde de şanslı bir hafta sizleri bekliyor. Bazen kendi isteklerinize karşı daha ısrarcı olmanız ve yeni şeyler ve insanlara hayatınıza girme şansı vermeniz gerekir. Bu size yeni şeyler katacaktır. Bu hafta yeniliklere açık olmanız iyi olacak.
Boğa burcu bu hafta finansal planda büyük zorluklar yoktur. Belirli bir durumda bir kadının hareketlerine bağlı olabilirsiniz ve size yardımcı olmaya veya sözlerini yerine getirmeye istekli olmayabilir. Bir kadından para bekleyebilirsiniz ya da bazı engeller içerebilir ya da ödemeyi ertelemeyi deneyecektir. Ödemelerde aksaklıklar olabilir.
Hafta geneli bazı iskonto veya ödemeli promosyon alımları için faydalı olacaktır. İyi gelişme, hane sorunlarını veya mülkiyet sorunlarını çözme taahhüdünüzden kaynaklanacaktır. Aile içerisinde parasal sorunlar çözülür. Bu haftaki güzel ya da özel etkinliklerden bazıları çocuk ya da gençlerle ilgili olacak.


Boğa burcu bu hafta özellikle Pazartesiden perşembeye kadar, geleceğini düşünmek ve planlamak için iyidir. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açık kendini ifade etme, sosyalleşmeyi zengin ve tatmin edici hale getirecektir. Diğerleri sizi daha rahat ulaşılabilir ve arkadaş canlısı buldukça arkadaşlık yapmak daha kolay oluyor. Ayrıca iletişim ve anlaşmalarınızda da diplomasiye ve inceliğe güvenebilirsiniz.


İKİZLER BURCU: Bu hafta bir erkek ile ilgili önemli bir görev ya da işte yer alacaksınız. Muhtemelen bazı bilgileri kaçırdığınızı, bir yanlış anlaşılmanın veya bir belgenin (gönderinin) kaybolduğunu göreceksiniz. Bu sebeple mağdur olabilirsiniz. Bu hafta, bir gezi planlamanız olabilir. Ya da bunun için farklı seçenekler düşünmeniz gerekecektir (muhtemelen yılın sonuna kadar). Aileniz ile gelecek günlere yönelik bir seyahat planınız olabilir. Hafta içi, ister aile için olsun, ister eğlence olsun, seyahat için elverişli olacaktır. Farklı yerlerden gelen insanlardan alacağınız haber ve temaslar sizi olumlu duygular ya da beklentilerle dolduracaktır.
İkizler burcu bu hafta stres ve panik yapmaktan kaçının, beklentilerinize karşı bir şeyler yapıyor gibi gözükse bile. Asıl resim oldukça farklı ve kaygınızın gereksiz olduğunu görmek biraz zaman alacaktır. Endişeleriniz geç de olsa son bulacak. Bu hafta, hayatınızdaki şans ya da küçük harikaların mucizelerin verdiği şaşkınlık ile ilgili deneyimleriniz olacak. Bu günlerde herhangi bir etkinliği, davetiyeyi veya konuşmayı göz ardı etmeyin.
Bu hafta genelinde hayatınızda yeni bir sahne için temelleri atacağınız bir haftadır. Bu herhangi bir parlak olay olmadan sessizce gerçekleşebilir. Bu yüzden kişisel bakış açınızdan bir şeyleri yargılamaya çalışmayın. Çünkü kolaylıkla bir hata yapabilirsiniz. Bu hafta, mahkeme veya davalar, mahkeme çalışmaları, noter veya avukat işleri için iyi bir hafta olacaktır.
İkizler burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye, özellikle kadınlarla evinize, ailenize ve diğer yakın ilişkilere odaklanıyorsunuz. Hayatınızın bu alanları ek bir gerilim kaynağı olabilir, çünkü sevdikleriniz için sorumluluklarınız ne yapmak istediğinizi size engelleyebilir. En iyi seçeneğin duygusal olarak tepki vermemek. Bir şeyleri kişisel olarak algılamamaya çalış. Daha dengeli bir yaklaşım, bu sorunları kendileriyle başarılı bir şekilde başa çıkabilmeniz için size yardımcı olacaktır.
YENGEÇ BURCU: Bu hafta bir kız ya da genç bir kadının hayatındaki çeşitli önemli olaylarla ilgili özel duygular yaşayacaksınız. Bu hafta sevdiklerinizle keyifli bir vesileyle bir araya gelmeniz mümkündür: doğum günü, isim günü, nişan, düğün vb. Ev ve aile taahhütlerini geliştirmek için bu haftadan en iyi şekilde yararlanın. Aile içerisinde bir kutlama ile de sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insanla romantik bir ortam olabilir. Size sürprizler yapabilir ya da yıldönümü kutlaması olabilir. Hafta içi sevdikleriniz ile planlar çok faydalı olacaktır. Bunlardan bazıları beklenen gelişiminde olurken, o zaman sizin için neyin iyi neyin iyi olmadığı konusunda doğru karar vermeniz önemli olacak. Olayların gidişatını değiştirmeye çalışmayın!
Yengeç burcu bu hafta yeni bir ev satın almak, yeni bir eve taşınmak, mülk satmak ve daha fazlası için iyi olacak. Mal mülk edinme konusunda önünüze bir takım fırsatlar çıkabilir. Bu hafta yaşanan sürprizler, hile, manipülasyon veya sahne arkasındaki diğer eylemlerin gerçekleştirildiği yerler olacak. Arkanızdan iş çeviren kişilere karşı temkinli olun. Böylece hayat, nerede ya da kiminle yanlış yaptığınızı gösterecektir.
Bu hafta bir sırrı veya entrikayı açığa çıkarmak da bazı ilişkileri veya taahhütleri sıraya koymanıza yardımcı olacaktır. İşyerinizde veya işinizde, bir gerilim, meslektaşlarınız, müşterileriniz veya yöneticilerinizle çatışmaları yaşayacaksınız. Bu hafta, başka bir konuma geçme veya mevcut işinizi bırakma dahil olmak üzere, ilişkilerinizi veya sözleşmelerinizi ayarlama olabilir.
Yengeç burcu bu hafta özellikle Pazartesiden Perşembeye kadar duygusal denge, arkadaşlarıyla ve aileleriyle giden bir tutum ve uyumlu ilişkiler getiriyor. Öyleyse bu hafta özellikle de karşı cinsiyetten biriyle son zamanlarda yaşadığınız ilişki sorunlarıyla başa çıkmak için inisiyatif almak için mükemmel bir zamandır. Bu, kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için de iyi bir zaman. Diğer insanlar özgüveninizi ve dengeli odaklarınızı hissedeceklerdir.


ASLAN BURCU: Bu hafta çok fazla stres ve korku yaşanabilir. Mesela sizi yakından ilgilendiren önemli kararlar vereceksiniz veya önemli değişiklikler yapacaksınız. Aslında, tüm bunlar uzun bir süre yapmak zorunda olduğunuz şeylerle ilgili olacak. Ancak çeşitli nedenlerden ötürü onları ertelediniz ya da bunları yürütmek için cesaretiniz yoktu. Daha karmaşık olan şey sağlıkla ilgili, bu aşamadaki tedavinin daha karmaşık hale geleceği veya tedavi için uzun zaman alacağı göz ardı edilen sağlık sorunlarıyla ilgili olacaktır. Sağlık konusunda bazı endişeler olabilir. Haftalık kazancınız, muhtemelen bir yavaşlama, daha az para ya da diğer farklılıklar nedeniyle değişecektir. Mali belgeleri düzenliyorsanız, muhtemelen önümüzdeki hafta devam edecek daha uzun bir prosedür olacaktır. Parasal yönden sizi sıkan durumlar olabilir.
Aslan burcu bu hafta iş yerinizdeki flört veya romantik ilişkiler, daha güçlü bir taahhütle ilgili önemli kararları derinleştirecek ve bunlara meydan okuyacaksınız. Bekar olanlar iş hayatında hoşlandıkları biri ile daha uzun zaman geçirebilirler. Bu hafta, akrabanız, arkadaşınız veya meslektaşınız olan bir kişi ile gergin ilişkileri uyumlaştırmak için iyi bir hafta olacaktır.
Bu hafta seninle tanışmasından biraz fayda sağlayacak bir kız ya da genç bir kadınla ilişkilerinde dikkatli olun. Çatışmalardan ve gerginlikler ortaya çıktıklarında, vazgeçmekten veya taviz vermekten kaçının. Olumsuz duygular ve deneyimlerle boşa harcanmaması gereken güçlü ve başarılı bir hafta sizleri bekliyor.
Aslan burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye kadar tartışmak, daha iyi anlaşmalar yapmak ve iş sözleşmelerini imzalamak için iyi bir zaman. Fikirlerin ve iyi konsantrasyonun sayesinde bazı şeyleri kolay şekilde çözebilirsiniz. Sınavlarınız rahat geçer. Normalden daha az stresli olacağınız anlamına gelir. Öğrenci olmasanız bile, artan merak, en sevdiğiniz konuyu okumanızı destekler. Bu, bir tatil ya da başka bir maceranın planlanması ya da başlatılması, arkadaşların ve evdeki misafirlerin eğlendirilmesi için iyi bir zamandır.
BAŞAK BURCU: Bu hafta aile içerisinde bir kutlama olabilir. Ayrıca aileden bir erkekle ilgili verdiğiniz sözleri tutmanız ve görevleri tamamlamanız gerekebilir. Hafta içi bir çocuğun doğumu veya erkek bebekle ilgili haberleri gösterir. Bu hafta, evde tanıdığınız veya ailenizin bir parçası olan insanlarla ilgili çok ve çeşitli bilgiler alacaksınız. Bu tür olayların getireceği dinamikler sizi daha duygusal ve duyarlı hale getirecek. Ancak bir o kadar da gelen haberlere mutlu olabilirsiniz. Birçok başak burcu ev işleri için önemli olacak bir belgeye imza atacak. Ailenizde veya komşularınızın arasında yeni bir insanın ortaya çıkması mümkündür. Aileye yeni biri katılabilir.
Başak burcu bu hafta sürprizler bir şekilde bir seyahate veya başka bir şehirde veya ülkede yaşayan insanlarla bağlantılı olacak. Beklenmedik bir şekilde kısa bir seyahat için karar verebilirsiniz veya beklenmedik bir şekilde sizi ziyaret edecektir. Arkadaşlarınızın hayatındaki çeşitli kişisel ya da profesyonel dramlardan dolayı arkadaşça bağlantılarınızdan bazıları sınava alınacaktır. Bu tür denemelere ne kadar direnecekleri ve ruhlarının gücünü koruyacakları herkes için bireysel olacaktır.
Hafta genelinde, miras mülkiyeti, belgeler veya ebeveynlerin ve daha yaşlı akrabaların mülkiyetine ilişkin her türlü sözleşme için faydalı olacaktır. Bir kadınla ya da ondan alacağınız bir davet (öneri) ile sohbet, kaçırmamanız gereken bir şans olacaktır. Geleceği tahmin etmeye çalışmayın, sadece kendi sezgilerinize dayanarak karar verin.
Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar kişisel ve profesyonel hedeflerinize dengeli ve duygusal bir bakış açısı getiriyor. Yakın ilişkilerine keskin bir şekilde odaklanabilirsin. Bu yeni bir ilişki kurmak ve mevcut olanlara enerji vermek için iyi bir zamandır. Son zamanlardaki ilişkilerdeki gerilimin nedenleri görülebilir. Problem çözme konusundaki dengeli yaklaşımınız, yeni bir başlangıç yapmak için mükemmel bir zaman yapar.


TERAZİ BURCU: Bu hafta geleceğiniz için önemli insanlarla tanışacaksınız. Bazı tanıdıklar zorluklarla dolu olacaklar, ancak yaşamınız boyunca devam edecek. Bazı insanlar ile ilişkiniz sizin için son derece zor olabilir. Yine de bu kişiler ile görüşmeniz ve bir arada olmanız gerekebilir. İyi öneriler veya yeni fırsatlar sizin için beklenmedik bir şekilde gelecek. Yaşam hedefleriniz açısından çok şey başarma şansınız olacak. Hafta boyunca finansal taahhütlerinizi ileriye dönük bir şekilde geliştireceksiniz. Mal mülk edinme konusunda da umutlarınız artabilir. Paranızın değeri artabilir.
Terazi burcu bu hafta ailenizde iyi bir gelir elde edeceksiniz veya akrabalarınızdan birisi finansal başarı elde edecek. Başka bir eve taşınmak, belli bir süre başka bir yerde kalmak, bir mülk satmak gibi bir olasılık veya konuşma hafta boyunca gerçekleşecektir. Bu hafta, evinizi ve kişisel hayatınızı gereksiz şeylerden, umutsuz ilişkilerden ve taahhütlerden kurtarmaya istekli olacaksınız.
Terazi kadınları bu hafta daha başarılı olacaklar. Çünkü başarı ve kazanç için daha fazla fırsat olacak. Terazi erkekleri de, küçük şeyler ile mutlu olabilirler. Herhangi bir gerilim ya da inatçılık davranışı size bir çeşit zarar verecektir.
Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye, aşk hayatınız ve sosyal hayatınız için bir etkinlik odağı olabilir. Bu, sosyalleşmek için iyi bir zamandır ve daha fazla popülerliğin tadını çıkarmalısınız. Arkadaşlardan hediye alabilirsiniz. Bununla birlikte, kendi cinsiyetinize ait bazı yanlış arkadaşlara dikkat edin. Bu hafta, parti yapmak ve alışveriş yapmak için iyi bir zamandır ama çok abartılı veya açgözlü olmayın. Çok fazla borç almak sadece birkaç ay içinde strese sebep olur.
AKREP BURCU: Bu hafta planlarınızı ve umutlarınızı gerçekleştirmek konusunda daha endişeli olacağınız bir hafta olacak. Küçük zorluklardan veya arızalardan panik yapmayın. Bir finansal plan açısından, beklentilerinize göre tam da sizin istediğiniz gibi işler gelişecektir. Parasal konuda ödemeler zamanında gelebilir. Kendi çıkarınıza yönelik bazı durumlar olabilir. Özellikle hafta içerisinde gelen bir habere çok sevinebilirsiniz. Masraflarınızı makul bir şekilde planlamaya çalışın, çünkü şimdi kararsız karar verme zamanı değil. Kararlarınızda kendinizden emin olmanız çok önemli, yoksa gelecek günlerde üzüntü duyulabilir.
Akrep burcu bu hafta tıbbi tedavi veya terapi için iyi bir zaman olacaktır. Hafta boyunca, genellikle sizin için önemli, başarılı veya ümit verici bir kadınla planlarınız olacak. Aynı zamanda duygusal bir durum sizin için rahatsızlık yaratacaktır. Bir kadından duygusal yaşamınızla ilgili bir konuda yardım veya tavsiye almak mümkündür.
Bu hafta aşk hayatınız için ilginç olacak, ancak bir kadından yardım veya tavsiye almayın. Onları körü körüne takip etmek zorunda değilsiniz, ama onları görmezden gelmeyin. Akrep kadınları bu hafta, özellikle de daha önemli görev ve taahhütlerinin hazırlanmasında başarılı olduklarında çok şey yapabilecekler. Akrep erkekleri bu hafta aktif katılımcılardan daha çok tanıklık yapacaklardır. Pek çok konuda öne çıkabilirsiniz.
Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye iyimserlik ve iyi haberler geliyor. Bu hafta, iyi içgüdüleriniz, geleceğe yönelik ve olumlu düşünceleriniz yüzünden araştırma yapmak, çalışmak, sosyalleşmek ve plan yapmak için iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda ofisinizdeki tüm görevleri temizlemek ve organize etmek için ideal bir zamandır. Özellikle uzun mesafeli seyahatlerde, bir yolculuğun planlanması veya ayarlanması tercih edilir. Sosyal aktivitede artışa sahip bir dizi insanla tanışabilirsiniz.


YAY BURCU: Bu hafta farklı şehirlerden ve ülkelerden insanlarla ilginç temaslar kuracaksınız. Bazı konuşmalarınız yaklaşan bir yolculuk veya buluşma ile ilgili olabilir. Artık sizinle benzer ilgi alanlarına sahip olan kişilerle yeni tanıdıklara açık olacaksınız veya geçmişten birbirinizi tanıyorsunuz: sınıf arkadaşları, meslektaşları ve diğerleri. Bu kişilerle kuracağınız samimi ilişkiler bu hafta sizi mutlu edecek. Bu hafta, kişisel problemlerinizi ve sıkıntılarınızı çözmek için daha sorumlu bir tutum gerektirir. Yay burcu parayla bağlantı kuracaklar ya da finansal belgeler söz konusu olabilir. Finansal nitelikte yasal bir taahhüdünüz varsa, işler sizin tarafınızdan daha fazla hassasiyet ve sabır gerektirir.
Yay burcu bu hafta evinizi veya profesyonel işlerinizi sırayla koymak için bu hafta kullanın. Planlı olmanız önemli olacak. Hafta içi bu planda faydalı olacak ve yarın için gecikmelerle boşa harcanmayacaksınız. Senin lehine son verecek kısa, stresli bir durum olacak. Hafta içi genç bir erkek hakkında başarı ya da neşeli haberler getirecek.
Yay kadınları yakın bir akrabaya daha fazla dikkat etmelidir: oğul, koca, baba, erkek kardeş, vb. Yay erkekleri öncelikle farklı ev problemlerini ve sıkıntılarını çözmeye odaklanmak zorunda kalacaklar.
Yay burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar, özellikle kadınlarla evinize, ailenize ve diğer yakın ilişkilere odaklanıyorsunuz. Hayatınızın bu alanları, eklenen gerginliğin kaynağı olabilir, çünkü sevdikleriniz için sorumluluklarınız, istediğiniz şeyi yapmanıza engel olabilir. En iyi seçeneğin duygusal olarak tepki vermemek. Bir şeyleri kişisel olarak almamaya çalış. Daha dengeli bir yaklaşım, bu sorunları kendileriyle başarılı bir şekilde başa çıkabilmeniz için size yardımcı olacaktır.
OĞLAK BURCU: Bu hafta çeşitli profesyonel işlerde ve görüşmelerde yer alacağınız bir haftadır. İşinizdeki önemli anlardan bazıları erkekler, meslektaşlar, müşteriler veya iş ortaklarıyla ilgili olacaktır. Kariyerinize veya eğitiminize dair bu hafta içerisinde yeni bir karar alabilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Bu hafta bir şekilde sürprizler bir çocuk ya da genç ile görünür ya da görünmez bir ilişkiye sahip olacak. Durumun oldukça farklı olması nedeniyle bir güven meselesi olarak almamanız gereken bir davet veya öneri alacaksınız. Birinin daveti sizi kararsız bırakabilir. Bazı dedikodular kulağınıza gelebilir ve canınızı sıkabilir. Ancak bu söylentilere kulak asmamanız en hayırlısı olacak.
Oğlak burcu bu hafta bir takım gerginlikler olabilir. Bu haftaki çatışmalar geçmiş hatalarınızın ve eksikliklerin bir sonucu olacaktır. Onlar için başkalarını suçlamamalısın! Oğlak burcu erkekleri, planlarını ve arzularını belirlemek için yanılsamalara veya gerçekdışı hayallere izin vermemelidir. Bu durumda, hafta sizin için çok karmaşık ve hatta tatsız olabilir.
Oğlak kadınları bu hafta her zamankinden daha gergin olacaklar ve bu da kolayca çelişen durumlar yaratacaktır. Bu nedenle büyük başarılar bile bu hafta sizin için fark edilmeyecek. Çünkü dikkatiniz küçük ve önemsiz şeylere yönlendirilecek.
Oğlak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar, duygusal denge ve daha uyumlu bir ev ve aile hayatı getiriyor. Huzur ve genel esenlik duygusu, hayatınızın birçok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olacaktır. Mesleki ve özel hayatınız arasındaki uyumlu bir denge, başarı ve mutluluk için iyi bir önderdir. Bu hafta, yeni arkadaşlar edinme ve mevcut arkadaşlarınız, eşiniz ve aileniz, özellikle de kadınlar ile gelişmiş ilişkilerin tadını çıkarmak için iyi bir zamandır.


KOVA BURCU: Bu hafta ilerlemek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Ancak hayatınızda bir miktar ilerleme sağladığınızın da farkına varabilirsiniz. Fakat bazı hedefleri için muhtemelen gerekli temeli oluşturmadınız. Hala aklınızı kurcalayan ve çözülmemiş sorunlar ve endişeler vardır. Bu günlerde eşyalarınızı daha iyi düzenleyin, çünkü şimdi böyle bir “temizlik” zamanı. Ev içerisinde bazı sorumluluklarınız olabilir. Ayrıca misafirleriniz gelebilir ve derli toplu olmanız faydalı olabilir. Bir kız ya da genç bir kadınla tanışmak, ne dilerseniz de, beklentilerinize göre gelişecektir. Hafta içi bir bebeğe veya küçük bir çocuğa ilişkin bir olayı veya toplanmayı gösterir. Belki bu bir doğum günü kutlaması olabilir. Bir erkekle finansal ilişkiniz varsa, bu hafta bu durumları iyi izleyin ve bir hata yapmayın ya da manipüle etme ve aldatma girişiminde bulunmayın.
Kova burcu bu hafta yeni tanıdıklar sizin yararınıza gelişir veya günlük yaşamınızda gerekli olumlu duyguları size getirir. Aynı şey, bazı keyifli deneyimler yaşayabileceğiniz kişisel yaşamınız için de geçerlidir. Bekar olanlar aşk hayatlarında güzel sürprizler ile karşılaşabilirler. Ailenizle ya da ailenizle yapacağınız geziyle de keyifli bir duygular yaşayacaksınız. Daha önce olmadığınız yerleri ziyaret etmek için hafta sonunu kullanın.
Bu hafta akrabalarınızla ilgili başka bir yerden gelen etkinlikler, telefon konuşmaları ve mesajlaşmanın vesilesi olacaktır. Bu hafta sürprizlerden biri, büyük olasılıkla arkadaş çevrenizden bir kadınla ilişki içerecek. Beklentileriniz olabilir ve bir kadın size yardımcı olabilir.
Kova burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye kadar geleceğe yönelik ve olumlu düşünceye sahip iyi içgüdüler getiriyor. Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanır. Bu mutluluk ve memnuniyet düzeyinizi artırarak iyi şanslar ile çok şanslı bir zaman olabilir. Arkadaş edinmek kolaylaşır ve karşılıklı olarak yararlı olan arkadaşlıklar olabilir.
BALIK BURCU: Bu hafta aile içerisinde bir çocukla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz ya da onunla ilgili problemleri çözebilirsiniz. Bu haftaki etkinlikler, daha sağlam kararlar gerektirecek ve bu da kolay bir iş olmayacak. Finansal açıdan, aile bütçenizde bir dengesizlik yaratmasa bile, sizi duygusal ve zihinsel olarak yükleyebilecek çeşitli sorunları, ödemeleri veya yükümlülükleri çözeceksiniz. İyi olan şey, bu krizlerin hızlı bir şekilde ortadan kalkması ve bu hafta beklenmedik paraların ya da daha iyi mali kaynakların keyfini çıkaracak olmanızdır. Ödemeleriniz de zamanında elinize geçebilir. Daha iyi bir ödeme için bir satış, hatta kredi gibi para almak bile mümkündür.
Balık burcu bu hafta bir erkek ya da genç bir erkekle olan kişisel ya da aile ilişkileriniz, kimsenin vazgeçmek ya da ödün vermek istemeyeceği çeşitli anlaşmazlıklar ya da çatışmalarla dolu olacaktır. Daha dikkatli ve akıllı olmanız gerekebilir. Hafta içi ev tadilatı ve yenilenmesi, çeşitli değişiklikler olabilir.
Aşk hayatın sıkıcı olmayacak, ama hala aşktan istediğin ve beklediğiniz şeye bağlı durumlar olabilir. Çalışmanız bir aşamaya, projeye, yönetime son verecek ve yeni bir şey başlatacak bir prosedürü değiştirecek veya başlatacak. Yeni bir girişim olabilir. Eğitim ya da kariyer alanında yeni hedefler belirlenebilir.
Balık burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar, artan bir arzu ya da harika şeyler gerçekleştirme ve başarılı olma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Fakat hayatınızın farklı alanları aynı yönde çalışmayabilir. Ruh haliniz başkaları tarafından daha fazla etkilenecektir ve ruh haliniz en yakın ilişkileriniz üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Bu zorluklara ya da bunlardan dolayı, bu hafta kişisel ve profesyonel yaşamınızda gerçekten çok şey yapabilir ya da ilerleme kaydedebilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.