10 - 16 Eylül Haftasına Özel Haftalık Yeni ve Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 - 16 Eylül haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta meslektaşlarınızın sadakatsizlik veya tanıdıkların uygunsuz davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen bu hareketlerin basit bir açıklaması ve nedeni olacaktır. Hafta boyunca, birisinin size verdiği büyük sözlerden veya farklı yerlerden alabileceğiniz cazip tekliflerden sakının. Verilen sözlerin tutulmaması sebebi ile ileride zor durumda kalabilirsiniz. Sonrasında pişmanlık olabilir. Tanıdığınız biriyle ilgili haberler veya olaylar sizi şaşırtacak. Belki de bu kişi için önemli olacak bir belge veya sözleşme ile ilgileneceksiniz. İşyerinde bir flört ya da halihazırda var olan ilişkinin ilginç gelişimi karşısında şaşırabilirsiniz.
Bu hafta genel olarak, birinin arabuluculuğunda gerçekleşebilecek yeni bir romantik aşk için faydalı olacaktır. Bekar olanların kalbini biri çalabilir. Hafta boyunca, toplanacak farklı toplantılar veya vesilelerle karşılaşacaksınız (bazıları daha önce ertelenmiş görüşmeler olabilir). Bazılarında isteksizce katılmak mümkündür. Aslında, bu hafta sosyal temaslarınız size keyifli deneyimler getirecek.
Bu hafta, planlarınızı ve beklentilerinizi gerçekleştirmeniz için iyi bir zaman olacaktır. Kişisel bağlantılarınız ve mesleki ilişkileriniz aracılığıyla yardım alabileceksiniz. Hafta boyunca, bir kadının sağlığı için dikkat gerekebilir. Koç erkekleri kişisel ilişkilerinde neşeli anlar yaşayacaklar. Koç kadınları aslında verebileceklerinden daha fazla sevgiye sahip olacaklar.
Koç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye olumlu değişim yoluyla başarı getiriyor. Değişimi zorlamak zorunda değilsiniz ya da beklenmedik değişime tepki vermek zorunda değilsiniz. Bu, yaşamınızda artan güç ve etki, ruhsal ve kişisel gelişim, zenginliğin yaratılması ve profesyonel ilerlemeyle ilişkili doğal bir gelişmedir. Yani zaman bırakın ve herhangi bir fırsattan tam olarak yararlanın. Başarılarınızdan büyük keyif almalısınız.


BOĞA BURCU: Bu hafta sizin için ilginç olacaktır, bu yüzden günlük görevleriniz ve görevleriniz üzerinde mümkün olduğunca konsantre olun. Bugünlerde hayatınızdaki en az bir zor duruma çözüm bulma şansına sahip olacaksınız. Yaptığınız sonuca ulaşmak için bazı işlerinizin daha yavaş bir gelişme göstermesi muhtemeldir. Karşınıza çıkan bir anlaşmazlığın sınırını aşmamaya çalışın, orta nokta buluşmanız gerekecek. Hafta boyunca, haneden haberleri ve aileyle ilgili olayları ve finansal istikrarı duymaktan memnun olacaksınız. Ailenizdeki bir kişi ile ilgili önemli bir olay (büyük olasılıkla bir çocuk veya genç) bekleyiniz. Gelen haberler sizi mutlu edebilir.
Genel olarak bu hafta, sağlık konusunda önemli haberler gelebilir. Bu yedi gün boyunca, bir arkadaşınızın veya akrabanızın sağlığıyla ilgili olarak sizin veya aileniz için önemli bilgiler alacaksınız. Muhtemelen bu, başka bir evde ya da başka bir yerde yaşayan biriyle tanıştığınızda veya onunla konuştuğunuzda gerçekleşir. Hafta boyunca bir çocukla ilgili ilginç haberler alacaksınız. Boğa burcu olan ebeveynler için keyifli deneyimler söz konusu olabilir.


Boğa erkekleri arkadaş ya da akrabaları ile özel deneyimleri olacak. Duygusal olarak kararlı olmayacaksınız ve bu, aşk ilişkinizde geçici bir gerilim yaratabilir. Boğa kadınları evdeki hanehalkı meselelerine, ev konforuna ve güvenliğine ilişkin düzenleyici, koruyucu ve diğer konulara dikkatlerini çekeceklerdir. Boğa burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar yoğun ve derin deneyimler getiriyor. İlgi alanlarınız şu an ne olursa olsun, konuyu tam olarak anlayabilmeniz için iç çalışmalarını araştırmaya yönlendirileceksiniz. Ayrıca, kendi yaşamınız üzerinde daha fazla güç ve etki yaratacak ve pozitif dönüşümlere izin vereceksiniz. Ayrıca bu büyük gücü ve yaşamınızdaki olaylar üzerinde ve çevrenizdeki insanlar üzerinde de etki yaratabilirsiniz.


İKİZLER BURCU: Bu hafta profesyonel olarak daha fazla görüşme ya da toplantı yapacaksınız. Çalışmanız, planlarınız veya problemleriniz üzerine iş arkadaşlarınızla konuşmanız olacaktır. Bu yüzden yeni bir fikir ya da yeni bir iş teklifi arkadaş çevrenizdekilerden biriyle gelebilir. Eğer iş arıyorsanız d abu hafta bir iş görüşmesine gitmeniz için haber gelebilir. Karşılıklı görüşmelerden olumlu sonuçlar alınabilir. Bu hafta, zaten gerçekleşmiş olan bir sorun ya da durum hakkında önemli bir karar vermek üzeresiniz. Özel sebep ne olursa olsun, evinizde veya işyerinizde gerilim yaratan karmaşık bir karaktere sahip olan kişilerle kesinlikle ilgili olacaktır.
İkizler burcu bu hafta genel olarak, sizin için hazırlamış olduğu bir sürpriz sizi memnun edecektir. Bu hafta zihinsel veya duygusal bir krizden kurtulmanıza yardımcı olacak bir etkinlik olacaktır. Sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek kafa dağıtmanıza yardımcı olabilir. Bu hafta, aile bütçenize yardımcı olmak için fazladan iş almaya istekli olacaksınız. Ek gelir sağlamak daha kolay olabilir.
Bu hafta bir akraba, bu yedi gün boyunca, muhtemelen bir seyahat ya da başka bir hareket nedeniyle dikkatinizi çekecektir. İkizler erkekleri akraba, komşu veya arkadaşlardan bir sürpriz bekleyebilir. İkizler kadınları maaş, ikramiye, iş ve daha fazlası hakkında konuşmak için iyi zaman geçirecekler. Sevdiğiniz size sürpriz yapabilir.
İkizler burcu bu hafta özellikle Pazartesiden Perşembeye, artan güç ve etki, ruhsal ve kişisel gelişim, zenginliğin yaratılması ve profesyonel ilerlemeler getiriyor. Güçlü kuvvetler sizi daha yüksek bir seviyeye yükseltmek için sahnelerin arkasında çalışıyor. Hayatınızda bir şeyi düzeltmek için güçlü bir dürtü, sadece bunu yapma fırsatı ile çakışacaktır. Hayatınız bir güç ve etki sahibi tarafından değişebilir, şansınız açılabilir. Büyüme için herhangi bir fırsattan tam olarak yararlanın.
YENGEÇ BURCU: Bu hafta yaşadığınız yerle ilgili birkaç acil göreviniz olacaktır. Beklenmedik olaylar ve durumlar olacak. Bazen bir devlet ya da yasal kurumla bağlantılı olan, çözüme ihtiyaç duyan sorunlar olacaktır. Hafta boyunca daha büyük iş yükünüz olacak, bu da sizi sinirlendirecek ve bazen de çatışmaya neden olacak. Bir para hatası ya da hayal kırıklığı sizi ağlatabilir. Aileniz, geçmiş olaylarla veya geçmişten gelen insanlarla ilgili konuşmalar veya anlaşmazlıklar olacaktır. Bu yedi gün boyunca, bir şekilde parayla alakalı bir çatışmaya girebilirsiniz. Bu gerginliğin sizin evinizde ortaya çıkması olasıdır.
Yengeç burcu bu hafta genel olarak, maddi ya da mülk çıkarlarınız doğrultusunda bir takım problemler söz konusu olabilir, ancak çeşitli zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Hafta boyunca, kısa bir mesafede yaşayan biriyle tanışma, bir mektup veya telefon görüşmesi sizi şaşırtacak. Size ekstra gelir veya tek seferlik kazanç sağlayacak bir teklif almak mümkündür.
Hafta sonu uzun süredir görmediğiniz insanlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Bununla birlikte, yengeç kadınları ihtiyatlı bir şekilde, bir başkasının yararına olacak bir iş yapabilir. Yengeç erkekleri ise erkek arkadaş, meslektaşları veya komşuları arasında keyifli sohbetler edebilirler, anlaşmalar yapabilirler.
Yengeç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye iyimserlik, iyi şans ve mutluluklar getiriyor. Olumlu düşüncen iyi bir gelir kazanmanda da etkili olur. Bu yeni projeler başlatmak için ideal bir zamandır. Az ya da sıfır risk nedeniyle hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Diğerleri size karşı cömert ve misafirperver olacak. Maddi ve manevi büyümeyi bekliyoruz, zenginliklerinizi arttırmak için yolunuza çıkan fırsatlar olabilir.


ASLAN BURCU: Bu hafta daha ciddi veya önemli olayların bazıları, hoş olmayan çatışmalar veya karşıtlıklar yaşadıktan sonra yoluna girer. Ancak bir şeylere karar vermek öyle kolay olmaz, öncesinde bir takım sorunlar çıkaran kişiler olabilir. Ev onarımları ve yenileme için, yeni ekipman satın almak ve hatta yeni bir eve taşınmak için iyi bir hafta geçireceksiniz. Bu hafta geçmişte yarım kalan fikrinizi gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız, büyük olasılıkla bir erkeğin yardımıyla bu gerçek olacak. Ama şimdi başka öncelikleriniz olacak ve tartışmalar söz konusu olabilir. Bazı insanlar ile fikir ayrılığı yaşamanız olasıdır.
Aslan burcu bu hafta genel olarak, geçmişte yarım kalan bir aşk alevlenebilir ya da aşk hayatında eski sevgiliniz ile bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bazı durumlarda, bu sizin evliliğinizin bir sınaması olabilir. Hafta boyunca, yakın ve uzaktaki insanlarla farklı bağlantılar kuracaksınız. Bu hafta yeni tanıdıklar oluşturmak, ortak hedeflere ve ilgi alanlarına dayalı olarak uzun bir süre devam edecek.
Aslan erkekleri yeni bir romantik buluşma ya da başka bir yerdeki bir kadınla romantik bir karşılaşma için iyi bir haftaya sahip olacaklar. Bekar olanlar ilişkiye başlayabilir. Ciddi bir ilişki arıyorsanız, bu sizin haftanız! Aslan kadınları, yürüyüş yapmak, arkadaşlarıyla buluşmak veya yardımsever insanlarla birlikte olup, seyahat etmekle zaman harcayabilir. Size yakın bir anne, büyükanne ya da başka bir kadınla konuşmak, dertleşmek iyi gelebilir.
Aslan burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye kadar, sosyal ve aşk hayatınızda eğlenceli ve heyecanlı bir şeyler getiriyor. Tek başınıza, eğlence ya da yaratıcılık, hayatınızda yeni ve parlak bir şey için artan arzunuzu tatmin edecek. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalarda orijinal atılımlar yapabilirsiniz. Eğer zaten bir partneriniz varsa, farklı bir zevkle karşılaşacaksınız.
BAŞAK BURCU: Bu hafta haftaya daha ılımlı bir şekilde başlayacaksınız ve bu sizi çok daha rahatlatacaktır. Bazı endişeler geride kalabilir. Üzerinizden büyük bir yük kalkabilir. Eminim ki, günlük ve profesyonel görevler de dikkatli olacaksınız. Kesinlikle dikkatsizce hareket etmeye izin vermeyeceksiniz. Yoksa ufak tefek kazalar kaçınılmaz olacak. Ancak bu gerçekleşirse, daha fazla endişeyle önleyebileceğiniz gereksiz endişelere mal olacaktır. Bu hafta panik yapmaktan da kaçının. Bazı şeyleri zamana bırakmanız gerekebilir. Kendinizi dizginlemeniz gereken bir hafta denilebilir.
Başak burcu bu hafta genel olarak, sevdikleriniz ile aile içerisinde öneli konuşmalar yapılabilir. Hafta boyunca, bir akraba ya da arkadaş sizi ciddi bir konuşma ile şaşırtacaktır. Belki sizden bir talebi olabilir. Kendinizden ne isteyeceklerine veya onlardan öğreneceğiniz şeylere hazırlıksız olarak kendinizi bulabilirsiniz. Sizi şaşırtan şeyler de olabilir.
Bu hafta başkalarına söz verdiğiniz şey için dikkatli olmanız gereken bir hafta olacaktır. Çoğunuz çeşitli durumlar için hafta sonunda seyahat edeceksiniz. Bunun amacı tatil, yürüyüş, akraba ziyaretleri ve daha fazlası olabilir. Sevdikleriniz ile hafta sonu ilginç ve eğlenceli bir aktiviteye katılabilirsiniz.
Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar şans açık Olur. Hatta iyi zamanlama ve iyi şanslar, birçok fırsatı yolunuza getirir. Fakat bunları fırsata çevirecek olan coşku ve inancınızdır. Kendine güven ve güçlü bir inanç, başkalarından destek almanızı da göreceli olarak kolaylaştıracaktır. Sıcaklığınız ve pozitifliğiniz etrafınızdakilerin güvenini kazanmanızı sağlar ve onları mutlu edebilir. Ayrıca, kariyerinizde ve arkadaş grubunda liderlik rolünü üstlenebilirsiniz.


TERAZİ BURCU: Bu hafta arkadaş çevrenizdeki veya akrabalarınızdaki insanların özel hayatındaki olaylar hakkında endişeler yaşayacaksınız. Boşanma ya da ayrılıklar yüzünden başkası adına üzülebilirsiniz. Bu hafta kararlarınıza ve yapacağınız değişikliklere dikkat edin. Ne ile ilişkili oldukları önemli değil, ayarlama yapamazsınız. Ancak bu değişikliklere ayak uydurmanız önemli olacak. Farklı yerlerden arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi şaşırtacak. Bazıları gelecekteki planlarınıza ve hedeflerinize bağlı olacaktır. İş arayanlar için yakın çevreden bir iş haberi gelebilir. Bu hafta profesyonel işlerinizde gerçek başarılara veya önemli ilerlemelere ulaşabileceğiniz bir hafta olacaktır. Belirli bir amaç için iş ya da seyahat için iyi zaman geçireceksiniz.
Terazi burcu bu hafta genel olarak, yeni bir iş aramanız için yararlı olabilecek bilgilerle sizi memnun edecektir. Bazılarınız iyi hak edilmiş bir takdir ya da iyi yapılmış bir iş için bir ödül alacaksınız. Makam mevki yükselmesine dair de sinyaller alabilirsiniz. Bu hafta seyahat etmek, bir aşk özellikle sevgilinizle aşk hayatında güçlü duygu ve deneyimler getirecektir. İlişkinizi bir akraba veya arkadaşınıza anlatabilirsiniz.
Hafta boyunca, sizin için önemli ilişkilerin gelişmesiyle ilgili memnuniyet söz konusu olur. Terazi erkekleri kendi arzularını gerçekleştirirken şanslı olacaklar, ancak bu deneyimi kimseyle paylaşmamalıdırlar. Terazi kadınları işlerinin rüzgarına kapılırlar. Odaklanın ve kendi iç sezginizi dinleyin.
Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesi sabahından çarşamba öğleden sonraya kadar Terazi burçları özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanmanız gerekir. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir zaman konuşmasıdır çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Bununla birlikte, çevrenizden duygusal güvenceye ihtiyaç duyabilirsiniz.
AKREP BURCU: Bu hafta manevi gücünüzün test edileceği bir zaman olacaktır. Bir deneyim olarak yaptığınız şeye daha fazla inanarak, geçen haftadan bir soruna mantıklı bir çözüm bulacaksınız. Bu hafta evinizde bir değişiklik için faydalı olacaktır. Onarım, yeni mobilya alımı ve daha fazlası gibi işler olabilir. Başka bir şehre taşınma ya da mal mülk alım satımına dair de şanslı bir hafta olabilir. Bu değişiklikler ruh haliniz ve benlik saygınızda iyi bir etkiye sahip olacaktır. Duygusal açıdan, boşanma sürecinde olan veya başka bir nedenden dolayı eşinizden ayrılan kişiler için zorluklar ortaya çıkacaktır. Mahkeme sürecinde olanlar can sıkıcı haberler alabilirler.
Akrep burcu bu hafta genel olarak, seyahat ederseniz, büyük beklentileriniz nedeniyle muhtemelen hayal kırıklığına uğramış hissedeceksiniz. Bazı durumlarda, bu durum sizi şu anda sürmekte olan duygulardan kaynaklanıyor olabilir, ya da başka, daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu hafta, ilginç deneyimler komşular veya meslektaşla ile ilgili olabilir.
Akrep erkekleri diğer erkeklerle iş, kamu ya da politik ilişkilere sahip olacaklar. Bazıları zaten yakın arkadaş çevrenizden olabilir. Akrep kadınları genç bir erkeğin evlilik haberini alabilirler, haneden bir erkek nişanlanabilir. Bu hafta veya önümüzdeki hafta boyunca bir toplantı veya önemli bir olayı içerebilir.
Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar iyimserlik, iyi şans ve mutluluklar getiriyor. Bu hafta hedeflerinize ulaşmak için ideal bir zamandır. Aynı zamanda maddi ve manevi gelişim zamanıdır. Daha fazla para kazanmak, ileri eğitim ve uzun mesafe seyahat için fırsatlar mümkündür. Sevinçli doğanız, sizi sosyal gruplara değerli bir konuma yükseltir, aynı zamanda komiteler veya konseyler gibi diğer daha organize gruplarda sosyal biri haline getirecektir.


YAY BURCU: Bu hafta yoğun ve gergin bir hafta geçireceksiniz. Aile hayatında bir takım sıkıntılar yüzünden işlerinize de odaklanmanız zor olabilir. Aile ve iş hayatında denge kurmak zorlaşır. Eşinizin hareketlerindeki yanlış anlaşılma veya şüphe, istenmeyen tartışmalara ve ilişkinizin soğumasına neden olabilir. Tabii ki, bu, bu hafta çevrenizdeki insanların hareketlerini fazlasıyla eleştireceğiniz gerçeğinden kaynaklanıyor olabilir. Akrabalarınızla olan ilişkiniz de, bu yedi gün boyunca daha büyük duygularınız veya hassasiyetiniz nedeniyle stres altında olacaktır. Onlarla iletişim kurmak zor olabilir.
Yay burcu bu hafta genel olarak, herhangi bir rahatsızlıktan dolayı veya arkadaşların hayatındaki yaşam dramasından dolayı ek duygusal rahatsızlık oluşabilir. Keyfinizi kaçıran haberler gelebilir. Bu hafta iyi şeyler uygun tedavi, terapi veya iyileşme için bir yol bulmakla ilgili olacak.
Yay kadınları, kıskançlık veya güvensizlik ile ilgili duygularını, eşlerinin sözleriyle kontrol etmek zorunda kalacaklar. Hoş sürprizler olabilir. Biri hatalarını ve hayal kırıklıklarını anlayıp özür dileyebilir. Yay erkekleri gelecekteki gelişimi için önemli bir karar vermek zorunda kalacaklar. Mali belgeleri, sözleşmeleri veya ödemeleri çözmeniz gerekir.
Yay burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar artan güç ve etki getiriyor. Bu gücü, kendi hayatınızı, çevrenizi ve diğer insanların yaşamlarını olumlu yönde dönüştürmek için kullanabilecek fırsatlar olacak. Bazı durumların kontrolünde daha fazla güçlü hissedersiniz ve grup ayarlarında kendinizi güç veya otorite pozisyonlarında bulabilirsin. En büyük maddi ve manevi kazanımlar, yüksek ahlakı koruyarak ve bencilce hareket etmeyerek gerçekleşecektir.
OĞLAK BURCU: Bu hafta parasal olarak panik havasında olabilirsiniz. Mal mülk yatırımı konusunda yanlış adımlar atmayın. Mali işlerinizin çok kararsız olduğunu fark edin. Bazı şeylerin planlaması çok fazla düşünmenize yol açabilir. İş arkadaşlarınız veya yöneticileriniz ile aranız iyi olur ve işiniz ile ilgili anlaşmalara tam olarak güvenebilirsiniz. Bu hafta şanslı olacaksınız, ancak kişisel çekiciliğiniz ikna gücü olarak daha büyük bir rol oynayacak. Bununla birlikte, yeni profesyonel veya iş ortaklarını, müşterileri ve daha fazlasını etkileyebilirsiniz. Ticari hayatta başarılı bir hafta olur. Bu hafta boyunca, elinizdekiler ile yetinmeli ve aşırı talepkar olmamalısınız.
Oğlak burcu bu hafta aşk hayatında renkli olacak. Yeni aşk maceraları ve yeni tanıdıklar ile iyi zaman geçireceksiniz. Ancak, şimdi, partneriniz hakkında bazı önemli şeyleri anlayacaksınız. İlişkiniz üzerine yeniden düşünmeniz gerekebilir. Belki evlilik konusunda da geri planda durabilirsiniz.
Bu hafta sorunlara neden tartışmalara girmemeye dikkat edin. Oğlak burcu erkekleri zor bir durumdan kurtulmak için kolay ama muhtemelen yanlış yollar ararlar. Oğlak burcu kadınları Akrep burcu olan bir insandan çok iyi tavsiyeler alacaklar.
Oğlak burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri, arzularınızı gerçekleştirmek ve başkalarının desteğini almak için istediğiniz kadar doğrudan ve dürüst olabilirsiniz. Bu, son zamanlarda biriken işleri yapmak için ideal bir zamandır. Sosyalleşme ve aşk hayatınız ekstra karizma ve entelektüel çekiciliğiniz yararına olacaktır. Aksi takdirde çok utangaç veya temkinli olacağınız cüretkar davranışlarda bulunmaya daha istekli olacaksınız.


KOVA BURCU: Bu hafta hayatınızdaki sıkıntıları gidermek için daha fazla konsantrasyon ve kararlılığa yöneleceksiniz. bazı sorunları hemen aşmak isteyebilirsiniz. Eğer bu size gerginlik veren insanlarla bir bağlantısı varsa, onları hayatınızdan çıkarmaya hazır olacaksınız. Sizi strese sokan kim varsa bu hafta uzak durmanız daha hayırlı olabilir ve sakin bir hafta temenni edebilirsiniz. Hafta boyunca bir kız ya da genç bayan olayıyla uğraşacak ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız (tabi ki sadece finansal olarak değil). Daha da önemlisi, bu hafta, planlarınızı haftalar ve aylar boyunca daha net bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak farklı etkinliklere katılabilirsiniz. Bazı engeller, zorluklar veya endişeler geride kalabilir.
Kova burcu bu hafta özel hayatınızda sürprizler daha fazla olacak, ama bu günlerinizi daha renkli ve duygusal hale getirecek. Eğer sizinle uğraşan biri varsa aranızda gerginlik geçebilir. Aşk hayatında ise bu hafta beklentileriniz yüksek olacak. Ancak güven sorunları sebebi ile haksızlığa uğrayabilirsiniz.
Bu hafta genelinde, işiniz ve profesyonel gelişiminiz için harika olacak. Bir noktada beklenmedik olaylar, size bazı avantajlar sağlayacaktır. Kova kadınları, sağlıklarına, terk edilmiş tıbbi veya diş hekimliği prosedürlerine ve daha fazlasına daha fazla dikkat etmek akıllı olacaktır. Kova erkekleri evde ve iş ilişkilerinde zorluklar ile mücadele içerisinde olacak, daha sinirli, sabırsız, huzursuz olacaktır.
Kova burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar dinlenmek ve hayatın tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Her zamankinden daha sevecen ve pozitif hissettirmeli, sosyalleşme ve her türlü aktivite için iyi bir zaman. Bununla birlikte, eğer randevu alırsanız, sadece bazılarını almak için standartlarınızı düşürme eğiliminiz olabilir. Ekstra önlemler tavsiye edilir. Beslenmenize dikkat etmeli, aşırıya kaçmamalısınız.
BALIK BURCU: Bu hafta önemli yaşam sorunları ve planları hakkında size daha fazla açıklık kazandıracak ilginç bir hafta olacak. Sizden saklanan bazı şeyleri öğrenmeniz de bu hafta sizi şaşırtabilir. Bu yüzden birilerine kızabilirsiniz. Hayatınızdaki farklı olaylar ya da insanlarla ilgili neşeli zamanlar geçirebilirsiniz. Güzel bir vesileyle yeni bir dostluğa sahip olacaksınız. Bu hafta tanışacağınız biri sizin moralinizin yükselmesinde ve umutlarınızın yeniden yeşermesinde faydalı olabilir. Hafta içi dertleşmek isteyeceğiniz bir dostunuz ile de görüşebilirsiniz.
Balık burcu bu hafta geçmişteki bir başarısızlık, şimdiki zamanda başarınızın temeli olduğunu kanıtlayacaktır. Bazı tecrübeleriniz sayesinde artık hataya pek de pay vermeyeceksiniz. Tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler sizi bir süre için üzebilir. Bu hafta, daha fazla sohbet veya toplantı gibi arkadaşça ilişkilerinizin gelişiminde bir dinamizm olacak. Gelecek genel toplantılar, davetler, geziler veya diğer etkinlikler ile birlikte keyifli zaman geçirebilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Özellikle bazı semptomları ihmal ederseniz, sağlık sorunları söz konusu olabilir.
Balık burcu hafta genelinde paylaşmak için acele etmeyeceğiniz bir bilgi alacaksınız. Çünkü bunu kamuya açık bir şekilde yayınlamadan (arkadaşlarla bile) kullanmak sizin çıkarınıza olacaktır. Bir süre de olsa bu bilgiyi kimseye paylaşmamak sizi heyecanlandıracak. Şimdi belirli bir görev veya toplantı ile sizi meşgul edecek bir erkekle bir etkinlik bekleyeceksiniz. Bir erkek sayesinde yeni bir iş fırsatı da elde etmeniz söz konusu olabilir. Yakın çevreniz size bazı tüyolar verebilir. Balık kadınları, kendileriyle özel bir amaç için (sadece kendileri için avantajlı) sizinle temas kuracak olan çift ya da çaresiz insanlardan kendilerini ikiyüzlülük eylemlerinden korumalıdır. Balık erkekleri ise bu hafta beklenmedik bir davete katılarak tanışacakları birinden çok etkilenebilirler.ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.