Ana içeriğe atla

2018 Ekim Ayına Özel Aylık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Aylık burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Ekim ayına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Aylık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Hedeflerinize ulaşmanız için stresli aylardan biri olabilir. Genel verimliliğinizi artırmanız gerekir; aksi halde, bazı şeyler gereksiz yere ertelenebilir. Düşünceleriniz doğal olabilir ancak bunları gerçekte uygulamak stresli olabilir. Sosyal temaslarınız hakkında çok dikkatli olun, çünkü bazıları itibarınızı zedeleyebilir. Hayattaki yeni değişiklikler size yeni umutlar ve özlemler verebilir. Muhtemelen sizi kurtarabilecek kişisel ya da profesyonel yaşamdaki hataları kabul etmelisiniz. Değerli davranışlarınız, hayatta daha yüksek bir makama ulaşmak için yardımcı olacaktır. Bu ay sağlık durumu iyi olur.

Ekim’de koç burçları iş hayatında işletmenizin iyileştirilmesi için bir test dönemi olabilir. Müşterilerin yeni umutları ve özlemleri sizi aktif tutar ve daha iyi performans gösterecektir. Mevcut projelerinizden finansal olarak kazanabilirsiniz. Taahhütleriniz konusunda net olmalısınız. İş faaliyetlerinizde size destek olmaları için ortaklarınıza bazı sorumluluklar verin. Bu ay, profesyonel gelişmeniz tatmin edici olmayabilir. İşyerinde birkaç ayar yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşinizi yaparken özel ilginiz yönetiminiz tarafından fark edilebilir. Saygınız, iyi bir danışman olarak size davranacak olan meslektaşlarınız arasında artabilir. Önümüzdeki dönemde daha iyi bir fırsat elde edebilirsiniz. Besleyici yiyecekler alın ve formda kalmak için düzenli olarak egzersiz yapın. Kan basıncınızı ve şeker seviyenizi kontrol etmeniz gerekebilir.

Bu ay, aşk hayatını etkili bir şekilde idare edemeyebilirsin. Sağlıklı bir ilişki sürdürmek için tarafsız olmanız daha iyidir. Aşk teklifini ifade etmekten vazgeç. İlişkilere duygusal olarak cevap vermelisiniz. Eşiniz bencilliğinizi belirli iç aktivitelerden anlayabilir.

Kariyere gelince, işinizi bu ay dikkatlice planlamanız gerekiyor. Çalışmanın çoğu tamamlanmak için fazla zaman alabilir; bu nedenle sabırlı olmalısınız. Astlar ile genel etkileşiminiz iyi gider. Bu ay, performansınız düşük olabilir, ancak iletişiminiz çoğu görevde sizi kurtarabilir. İş yerinize ulaşmada dakik olun. Mali olarak, bu ay normal olacaktır. Önceliklerini öncelikle yerine getirmelisin. Mevcut tasarruflarınızdan fonlar düzenlenebilir. Bu ay sözlü taahhüt vermekten kaçının. Aile üyeleriyle eğlence için harcama yapabilirsiniz. Bazı harcamalarınız gereksiz olabilir.


BOĞA BURCU: Beklemedeki işleri almak için güçlü bir dönem olabilir. Net hareketleriniz uygun sonuçlar verecektir. Çabalarınız için büyük olasılıkla başarılı olabilecek yeni işler başlatabilirsiniz. Mal mülk satın alınması sizi memnun edecektir. Ancak, mülkünüzü satın almadan önce belgelerin tamamını kontrol edin. İletişiminiz, davranışlara hızlı yanıt vermek için destekleyici olacaktır. Bu ay daha fazla işle ilgili seyahatiniz olabilir. Yaşlılara belli konularda saygısızlık etme riski olduğu için öfkenizi kontrol edin. Sağlığınız bu ay çok iyi olacak.

Ekim’de boğa burçları profesyonel olarak, işiniz için takdir alırsınız. Gelecekteki projeleri göz önünde bulundurmanız ve tüm çalışmalarınızda elinizden gelenin en iyisini vermeniz gerekiyor. Gereksinim duyduğunuz zaman yardımcı olacak meslektaşlarınızla samimi bir ilişki kurunuz. Dostluğun doğası, üstlerinizin ve astlarının ilgisini çekebilir. Bu ay sağlık durumunuz iyi olacak. Daha iyi sağlık için besleyici bir diyet tüketin. Fiziksel egzersizler sizi aktif tutabilir. Duygularını kontrol et; meditasyon düşüncelerinizi kontrol etmenize ve odaklanmanızı artırmanıza yardımcı olabilir. Öğrenciler bu ay, çalışmalarına yansıyan neşeli bir ruh halinde olacaklar. Müfredatınızı zamanında tamamlayacaksınız. Ebeveynlerinizle sevgi dolu bir ilişkinin tadını çıkaracaksınız, bu da sizi mutlu edecek.

İlişki cephesinde, bu ay evlenmek ya da evlenme kararı almak için şansın var. Aşıklar eğlenceye ve iletişimine devam edecekler. Ayrıca sizi memnun edecek bazı hediye alışverişleri de olabilir. Çiftler normal evliliklerinde mutluluk olurlar. Ev işlerine özel ilgi duymaları duyarlı bir şekilde çalışacaktır. Eşinizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bu ay, kariyer gelişiminiz için uygun bir ay olacaktır. Daha iyi ilerleme için çok çalışmanız gerekiyor. Değerli olduğunuzu kanıtlamak için bazı zorlu ödevler alacaksınız. Her şeyi bir kerede yürütmek yerine işinizi bir defada tamamlayın. Tüm çabalarınız ile tanınırsınız. Mali ihtiyaçlarınız bu ay yerine getirilecek. Ayrıca arkadaşlarınızdan mali yardım alabilirsiniz. Daha iyi getiri için güvenli yatırımlara para yatırmanın zamanı geldi. Rahatlıkla idare edebileceğiniz harcama normal görünüyor.
İKİZLER BURCU: Samimi çabalarınız için gerçek sonuçlar elde etmek için elverişli görünecektir. Bu ay, kişisel ve profesyonel yaşamlarınızda karşılaştığınız sorunları ilgili insanlara açıklamak için gereken ortam olabilir. Ayrıca şartlar konusunda hemfikir olabilirler ve desteğini size uzatmaya çalışırlar. Sosyal hayatın meşgul olacak ve şöhret kazanmak için bazı etkinliklere katılabilirsiniz. Bu ay, isteğiniz olan lüks bir araç satın alabilirsiniz. Uzun sürüşlere çıkacaksınız, bu da size büyük bir zevk ve tatmin sağlayacaktır. Arkadaşların seninle iyi vakit geçirir. Sağlık durumunuz normal olur, ancak diyete biraz dikkat etmelisiniz.

Ekim’de ikizler burçları mesleğinizde kayda değer bir iyileşme olacak. Üstlerinizin yardımıyla istediğiniz yüksekliğe ulaşabilirsiniz. Aktif rolünüz etkili bir çalışan olarak sizi rozetlendirir. Planlarınız ve hareketleriniz herhangi bir engel olmadan sorunsuz bir şekilde çalışır. İş deneyimlerinizi işlerinde teşvik etmek için iş arkadaşlarınızla paylaşın.

Öğrenciler bu ay eğitiminde rahat bir zaman geçirecekler. Onların istekleri ve arzuları yerine getirilecektir. Projedeki aktif performansınız, sıkı çalışmanızın tanınmasına yardımcı olabilir. Gelecek beklentileriniz için eğitime fazladan zaman ayırmalısınız. Arkadaşlarınla rahatça eğleneceksin ve onlarla keyifli bir yolculuğa çıkabilirsin. Sağlık beklentileriniz bu ay iyi görünüyor. Kolesterol seviyesi biraz yükselebilir. Diyabetik kişiler durumu bilmek için kan şekeri düzeylerini kontrol edebilir. Düzenli yürüyüşe devam edin ve formda kalmak için basit egzersizler yapın.

Aşk hayatı bu ay tatmin edici olur. İletişiminizde netliği korumanız gerekiyor. Koşullar sizi destekleyecektir. Onun dikkatini çekmek için eşinizle bir gezi planlayabilirsiniz. Her hareketinizin eşinize olumlu bir cevabı olacaktır. Hane içi sorunlarınızı, aile memnuniyetini artıracak sabır ile temizleyeceksiniz.

Kariyer değişiklikleri bu ay gerçekleşebilir. İşsizler yeni fırsatlar yakalayabilirler. Mevcut çalışmalarda tutarlılığı korumalısınız. İşteki bağlılığınız tanınırlık kazanacaktır. Hizmetiniz bu ay tanınacaktır. Mali olarak, bu ay normal olacaktır. Bu ay yükselebilecek gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Maliyelerinizde dalgalanmalar olabilir. Borç paranı kontrol edin ve düşük bütçeyle ayarlayın. Yatırım için planladığınız ayrılmış fonlarınızı kullanarak tutun.
YENGEÇ BURCU: Bu aydan en iyi şekilde yararlanmaya hazır olun! Bu ay tüm aktivitelerinizin tadını çıkarmanız için mükemmel olacaktır. Sizin için stresli görünebilecek bazı önemli etkinliklerde çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bekleyen işler hakkındaki hızlı cevabınız size arzu edilen başarıyı verecektir. Size büyük mutluluk verebilecek bir mülk satın alabilirsiniz. Yaşam maliyetinizin bu ay artması için risk var. İşinize bağlı kişisel bir yolculuğun tadını çıkarırsınız. Kontrol ve desteğiniz imajınızı ve durumunuzu iyileştirecektir. Sosyal hayatınıza öncelik verebilirsiniz, bu da sizi meşgul edecektir. Sağlık durumunuz bu ay iyi olacak ve büyük bir rahatsızlık öngörülmemektedir.

Ekim’de yengeç burçları profesyonel olarak, iletişimdeki uyanıklığınız sizi iş stresinin çoğundan koruyabilir. İş arkadaşlarınızla kibar olmalısınız, bu da görevlerinde gerçekten yardıma ihtiyaç duyacaktır. İşinizin iyileştirilmesi için çalışmalarınızdan özellikle emin olun. Kuruluşunuzun itibarını ani sorunlardan korumayı deneyebilirsiniz.

Eğer bir öğrenciyseniz, bu ay çalışmalarınıza özel önem vermelisiniz. Her şey kolay ve basit görünebilir olsa da, bunları düzgün yazamayabilir veya açıklayamayabilirsiniz. Çalışmalar için daha fazla zaman harcamak yerine, konuların derinliğini anlamak daha iyidir. Daha yüksek çalışmalar uygunsuz iletişim nedeniyle bir soru haline gelebilir. Eğitimde pozitifliği arttırmak için her yönüyle yavaşça hareket edin. Sağlık durumunuz bütün ay için iyi olur. Aksi takdirde tansiyonunuzu artırabilecek duygularınızı kontrol edin. Diyetinizi düzgün bir şekilde takip etmeniz sizin için iyidir. Seyahat esnasında toz veya cilt alerjileriyle karşılaşabilirsiniz.

Sevgiye ve ilişkilere gelince, bu ay boyunca sevdiğinizle evlenebilir ya da evlenme kararı da alabilirsiniz. Sevgisini kazanmak için gerekli adımları atacaksınız. Evliliğiniz için ebeveynlerin rızası size memnuniyet verecektir. İlişkisi var olan sevenler birbirleriyle keyifli zaman geçireceklerdir. İkiniz de uygun tartışmalardan sonra iç ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Kariyere gelince, iyileşme bu ay tatmin edici olacak ve üstünlükler kazanacaksınız. İnsanlar genellikle kendi genel çalışmaları için tavsiyenizi alabilir. İstediğiniz sonuçları almak için ödevlerinizi sistematik olarak bitirirsiniz. Altınızdakilerle samimi bir ilişki sürdürmeye devam edin. Finansal açıdan bu ay sizin için iyi görünüyor. Harcamalarınızı karşılamak için diğer kaynaklardan para alabilirsiniz. Kariyerindeki parasal kazanımlar büyük rahatlama sağlayabilir. Aylık bütçenizi kesinlikle takip edersiniz. Aile üyeleriniz için katlanabileceğiniz ek harcamaları izleyin. Ek olarak, manevi seyahatler için de harcama yapabilirsiniz.


ASLAN BURCU: Huzurlu bir dönem olacak. Sözlerin ağırlığını taşıyacak ve şeref kazanabilirsin. Taahhütleriniz hakkında özellikle emin olun, çünkü bunları yerine getirme zamanı. Bu ay bir varlık satın almak için bir fırsat olabilir. İhtiyaç duyulduğunda finansmanı sağlayabilirsiniz. Sosyal hayata karışıp yeni iletişim kurmalısınız. Mesleğinizdeki özel hedefleriniz her koşulda size başarı getirebilir. Tüm aktivitelerde kendinizi esnek kılabilirsiniz. Sağlığınız bu sefer size destek olur. Aktif kalmak için fiziksel egzersizler yapın.

Ekim’de aslan burçları mesleğe gelince, bu ayki çalışmalarınız hakkında özel olmalısınız. İstenen sonuçları almak için iyi bir zaman. Zam almak veya ücretlerinizdeki özel bir artış mümkündür. Tüm genel iletişiminizde çalışmanızı tamamlayın, etkili ve net olun.

Öğrenciler için bu ay mükemmel bir süre olacak. Ders programını tamamlayabilecek ve projelerde çok aktif görüneceksin. Bu, işteki verimliliğinizi artırabilir. Öğretmenlerin beğenileri sizi memnun edecektir. Muhtemelen çalışmalarınızda dikkat dağıtmaya neden olabilecek piknikten veya yolculuklardan kaçınmaya çalışın. Sağlık durumunuz bu ay gayet iyi durumda olacak. Diyabetik kişiler diyetlerinde herhangi bir değişiklik yapmamalı ve aynı şeyi izlememelidir. Sosyal çevrenizle iletişiminiz sizi çok mutlu tutar ve sizde gizli enerjiyi ortaya çıkarır.

Bu ay boyunca aşk hayatın iyi geçecek. Sevgiliniz sizi hızlı bir şekilde anlar ve hislerinizi çok kibarca ifade edersiniz. Eşiniz sizinle birlikte olmaktan mutlu ve şanslı hisseder. İstediğiniz kişi ile evlenme şansınız var. Çiftler bu ay bir evlilik telaşı yaşayabilir.

Kariyer iyileştirme ve bu ay maaşlarınızda bir artış olacak. Ek olarak, işinizi bitirmek için özel izinler alabilirsiniz. Yöneticinizden tanınma ve övgü almak sizi enerjik tutar. İşteki tarafsızlığınız ve görevlerinizi bitirmeye yönelik özveri, sizin için ek varlıklar olarak hareket edecektir. Finansal olarak, hedefleriniz doğru bir şekilde yerine getirilecektir. Ev içi kullanımda yeni kazanımlar sizi tatmin edecektir. Aylık bütçenizi etkilemeden tüm finansal gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU: Senin için karışık sonuçlar verecek olaylar olabilir. Yinelenen düşüncelerden kaçının ve genel faaliyetleriniz hakkında özel olun, kararlı olmalısınız. İşlerde uzmanlaşma sizin için kimlik kazanacaktır. Bu ay birçok kısa ve uzun seyahatin tadını çıkaracaksınız. Ev hayatınız tatminkar olacak ve bu ay refah bir finanse sahip olacaksınız. Varlık alımı büyük memnuniyet verebilir. Sosyal çevrenizdeki bazı insanlar ihtiyaç anında size yardımcı olabilir. Yasal konular sonuçlanabilir. Yargı sorunlarından kurtulmuş olursun. Sağlığınız bu ay iyi olacak.

Ekim’de başak burçları iş hayatında başarı oranı içsel tatmin sağlayacaktır. Bu ay boyunca uzun süredir devam eden arzularınızı yerine getireceksiniz. İş ortaklarınıza yardımcı olun, çünkü sorunların çoğunda endişelenebilir ve gerilirler. Yönetim giderlerinizi izleyin. Müşterilerinizin desteği iç güveninizi artıracaktır.

Eğer bir öğrenciyseniz, eğitiminiz bu ay normal olarak herhangi bir komplikasyon yaşamadan geçer. Yeniliklerinizi projelerde hayata geçirme zamanı geldi. Engin deneyiminiz ve bilginiz eğitiminizde beklenen sonuçları verebilir. Yurtdışında yükseköğretime devam etme hayaliniz etkili bir şekilde çalışacaktır. Sağlık açısından, durumunuz daha iyi olur ve endişelenecek önemli bir sorun olmayacaktır. Çalışmanızda sabırlı olun. Tansiyonunuzu kontrol edin ve ruhsal huzur ve enerji için duygularınızı kontrol edin.

Bu ay aşk ilişkiniz için iyi bir ay olacaktır. Sevgiliniz ile iletişim kurarken net olun. Kendi kararınız ev yaşamında uygun sonuçlar vermeyebilir. Çiftler iç meseleler için uygun çözümler bulmak için mücadele edebilirler. Duygularınızı ifade etmeye çalışın, böylece eşiniz ona olan sevginizi anlayabilir.

Kariyer gelişimi bu ay sizi memnun edecektir. Herhangi bir karar almadan önce her konuda düşünmeniz gerekir. Patronunuz tarafından onaylanan çalışmaya öncelik verin. İşyerinizdeki her türlü durumda sizi destekleyecek meslektaşlarınızla samimi bir ortam yaratın. Bu ay kesinlikle dakik olmak zorundasın. Mali olarak, bu ay iyi olacak ve mali durumunuz yavaş ve etkili bir şekilde gelişecektir. Kendi gereksinimleriniz yerine aile üyelerinizin ihtiyaçlarına öncelik verin. Her harcama, gereksiz harcamalara ekleyebilecek çok gerçek ve küçük görünebilir.


TERAZİ BURCU: Sabır ederek sonunda başarı elde edeceksiniz. Her çalışmanızı, bilginiz ve inancınız ile tamamlayacaksınız. İnanılmaz niteliklerle kutsanmış olursun. Bu nedenle, her şeyi doğru ve etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. Hayatınızdaki mücadeleleri sıralamaya yardımcı olabileceğinden, sıkı çalışmanızla birlikte ilahi güce güvenin. Entelektüel doğanızdan korunabilirsiniz. Bu ayki kişisel taahhütleriniz için önceliği verin. Bağımsız sözlerinizi ele alırken özellikle dikkat edin. Sağlığınıza iyi bakmanız ve zamansız gıda alımından kaçınmanız gerekebilir.

Ekim’de terazi burçları profesyonel olarak, inişleriniz ve çıkışlarınız tüm sorunlarınız için sıkı çalışmanız için bir ipucu verebilir. Bu ay gençlere fırsat vermelisiniz. Sizinle çalışırken mutlu ve enerjik hissedebilirler. Tüm görevlerinizi bitirmek için özel çalışma saatlerini harcayın.

Öğrenciler için bu ay, ilerici bir ay olacaktır. Her hareketiniz size başarı sağlayacaktır. Daha fazla puan alabilecek konulara önem verin. Eğitimdeki performansınız için herkesten takdir alırsınız. Gelecekteki büyümeye faydalı olacak, istediğiniz alana önem verin. Sağlığına dikkat etmelisin. Bütün ay boyunca basit şeyler endişe verebilir. Beslenmenin, uykusuzluğun ve fiziksel istirahatin zamanla tüketilmesi, tüm gecikmelerin ve stresin başlıca nedenleri olacaktır.

Sevgi ve ilişkiler için bu ay mükemmel bir şekilde ayarlanacaktır. Duygularınızı ifade ederken düşüncelerinizden kaçının. Yaptıklarınızda net olun. Bu muhtemelen adaylığınızı maksimum seviyeye çıkarabilir. Ev hayatınız iyi gidecek. Eşiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok özel olacaktır.

Kariyer iyileştirme bu ay beklentilerinize göre olacaktır. Kendi becerilerinizi kullanarak imajını geliştirmek için bazı özel yetkilere sahip olabilir veya kuruluşunuzun temsilcisi olarak hareket edebilirsiniz. İşinizin yararlarına öncelik verin. Finansal olarak, bu ay iyileşmeniz için uygun olacaktır. Bekleyen borç tutarlarınızı başarılı bir şekilde geri almak konusunda net olun. Bu ay, geri kazanımların çokluğu nedeniyle maksimum finansman miktarını kaydedebilirsiniz. Farklı finansal kuruluşlar tarafından sunulan fonlarınızı yatırım planlarına yönlendirin.
AKREP BURCU: Sizin için tarafsız normal bir ay olacak. Karışıklıklardan kaçının ve yaşamda istenen ilerlemeyi elde etmek için özenle çalışın. Sizi sıkıcı ve başarısız hale getirecek, kararsızlıktan kaçınmalısınız. Egodan dolayı gereksiz yere kendini adamış olacağın bir iş bırakma zamanı. İstediğiniz bilgiyi elde etmek ve işinizin kapsamını geliştirmek için meditasyon yapın. Onları kolaylıkla yerine getirme yeteneğinize bağlı olarak sözler verin. Bu ay kişisel ihtiyaçlarınıza öncelik verin. Eserinizin çoğunu içtenlikle yapmalısın. Sağlık durumunuz normal olacak ve diyetinize özel dikkat göstermeniz gerekebilir.

Ekim’de akrep burçları meslek söz konusu olduğunda, bitmemiş çalışmanızda net olun ve bu ay gelmesi beklenen genel ve özel görevlerde daha belirgin olun. Üstlerin, başarılı olduğunu görmekten gurur duyar. Çalışmalarınızın bir kısmını gereksiz yere erteleyebilirsiniz, bu da sizin üstlerinizi hayal kırıklığına uğratır.

Öğrenciler bu ay çalışmalarda çok etkili ve enerjik olacaklar. Öğretmenleriniz de size sıcak desteği verdikleri için, bekleyen bölümlere önem verin. Yüksek öğreniminiz için önemli bir faktör olarak ortaya çıkabilen araştırma çalışmalarına ilgi gösterebilirsiniz. Bu ay sağlığın normal olacaktır. Formda kalmak için fiziksel egzersiz yapmaya devam edin. Ayın ortasında duygusal olarak rahatsız olabilirsiniz. Dengelemek ve sakin kalmak için meditasyon yapın.

Sevgiye ve ilişkilere gelince, kalıcı çabalarda başarı elde edersiniz. Bu ay karşılaşabileceğiniz aşk hataları nedeniyle güveninizi kaybetmeyin. Düşüncelerinizde ve planınızda netlik sağlayın. Güvenliğiniz ve ilişkinize olan bağlılığınız, sevgilinizi memnun edecektir. Çiftler sevinç ve mutluluk dolu normal bir hayatın tadını çıkaracaklardır

Kariyer ilerlemesi güçlü olmayabilir ve görevler konusunda özel dikkat gerektirebilir. Hassas görevlere öncelik verin. İş arkadaşlarınız çalışma tarzınıza göre sizi küçümseyebilir. Sözlerini kontrol et, sabırlı ol ve beklenen görevleri yerine getirebilirsin, ama biraz gecikmeyle. Bu ay farklı kaynaklardan para kazanabilirsiniz. Harcamalarınızın bütçenizi aşabileceği için gelirinizin çoğunu kurtarmaya çalışın. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda size ahlaki ve parasal destek verecek yakın arkadaşlarınızdan maddi yardım alabilirsiniz. Gereksiz şeylere para harcamayın.YAY BURCU: Sizin için başarılı bir dönem olacak ve önceliğe dayalı olarak tüm aktivitelere odaklanabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor, çünkü bu ay biraz egoist olabilirsiniz. Saygın amaçlar için uğratabileceğiniz gereksiz harcamaları kontrol edin. Tüm çalışmalarınız ile tanınırsınız. Mesleğinizdeki beklemedeki çalışmalarınıza öncelik verin. Görüntü ve durumunuzu iyileştirmek için bir işkolik olmanız gerekir. Bu ay, sağlık durumun normal görünüyor. Kalsiyum açısından zengin bir diyet tüketin.

Ekim’de yay burçları işe girenler için, bu ay taahhütlerinizi yerine getirmek için uygun olmayabilir, çünkü sabırla çalışmanız gerekir. Yakın gelecekte sizin için destekleyici olabileceğinden, sıkı çalışmanızı sağlamalısınız. Müşterilerinizin isteklerine önem verin ve beklentilerinizden en az bir kısmını karşılamanız için indirimlerden yararlanın.

Bu ay öğrenciler için normal olacaktır. Eğitimde değerini kanıtlaman gerekiyor. Ebeveynlerinizden ve öğretmenlerden yeterli desteği alabilseniz de, çalışmalarda düşük performans gösterme riski vardır. Bu ay sağlık durumunuz iyi olacak. Doktorunuz tarafından tavsiye edilen ilaçları almaya önem verin. Sağlık kontrolü, başka sağlık sorunlarının olup olmadığını anlamak için yardımcı olabilir. Sağlıklı bir diyet yapın.

Aşk hayatınız bu ay zor olabilir, ancak bunun üzerine daha kolay gidebilirsin. Bu davranış sizi gerçek bir ilişki kurmaya yarayabilir. Sevginizi anlamak ve eşinizden kabul almak için biraz zaman verin. Çiftler bu ay normal bir yaşam sürecekler. Size bağlı olan herkesle normal bir ilişki kurmaya çalışın.

Özveriyle çalışıp iş taahhütlerinizi yerine getirirseniz, kariyer hayatı sorunsuz geçecektir. Gelişim becerileri ile ilgili özel durumlar, tatmin ve tanıma sağlayacaktır. Yakın gelecekte daha iyi bir kapsam sağlayabilecek olan işteki tutarlılığı koruyun. İşinizle ilgili görevleri yapmaya hazır olun. Finansal sorunlar size stres yaratabilir. Bu ay dalgalı mali koşullarla yönetebilirsiniz. Acil durumlarda ihtiyatlı fonlarınızı kullanın. İşlerinizi daha fazla stresle temizlemeniz gerekebilir. Bu ay yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: Öfkenizi kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunların çoğunun yanlış davranışınızdan kaynaklanabileceğini lütfen unutmayın. İşlerin kötüye gitmesini önlemek için verilen taahhütlere sadık kalın. Önemli konularda kafanız karışabilir ve herhangi bir tavsiyede bulunmayı reddedebileceğiniz için uzun bir süre beklemede kalabilirsiniz. Tüm aktivitelere öncelik verin ve beklemedeki işlerinizi tamamlamaya odaklanın. Mesleğinde net talimatlar alır ve mantıklı çalışırsınız. Çoğu zaman, sorunları çözmek için basit numaralar uygulamanız gerekir. Bu ay sağlığınız normal olacak. Diyetinize odaklanın, zamansız gıda alımı sıkıntılara neden olabilir.

Ekim’de oğlak burçları iş umutları bu ay ılımlı sonuçlar verecektir. Müşterilerinizin taleplerini düşünün ve pratikte egzersiz yapamayan sözlü taahhütler vermekten kaçınmaya çalışın. Taahhüt verdiğiniz eserlere önem verin. Ortaklarınız, zor zamanlarda kendiliğinden kararlar almak için aktif destek sunacak ve size yardımcı olacaktır.

Öğrenciler çalışma tarzlarından memnun olmayabilirler. Güvenle ve tam konsantrasyonla çalışmalısın. Bu dönemde genel bilginizi geliştirmelisiniz ki bu sizin için destekleyici olabilir. Rekabetçi sınavlarda başarı elde etmek için çok çalışmalısınız. Zamanında uygun yiyecek alın. Karşılaşabileceğiniz rahatsızlıkları ihmal etmeyin ve komplikasyonlardan kurtulmak için doktora danışın. Gereksiz sorunlara neden olabilecek abur cuburlardan kaçının.

Aşk hayatınız normal olacak ve hassas konularda hassas davranacaksınız. Yerine getiremeyeceğiniz taahhütler vermeyin. Eşinizle güvenilir bir ilişki kurun. İstediğiniz mutluluğu vermeyecek yeni bir aşk ilişkisine girebilirsiniz. Bu ay işleri yavaşça almalısın.

Bu ay, kariyer gelişmeniz normal olacaktır. İşine içtenlikle katılmalısın. Bazı talimatları kaçırıp isteklerine göre bir şeyler yapabilir, ki bu da üstlerinizin sizi baskı altına almasının bir nedeni olabilir. Kendinize aşırı güvenmeyin ve bazı şeyleri daha fazla sabır ve özenle anlamaya çalışın. Mali zorluklar gerilimlere neden olabilir. Masraflarınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Paranızı gerektiği şekilde ve gereği olarak kullanırsanız, hiçbir şey imkansız değildir. İhtiyaç duyduğunuz süre içerisinde yakın arkadaşlarınızdan maddi destek alabilirsiniz.


KOVA BURCU:Sizin için etkili bir dönem olacaktır. Net hareketleriniz mükemmel sonuçlar verecektir. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor; bazen aşırı duyarlı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi net bir şekilde gösteren zorlu çalışmalara hazır olun. Eşinizle romantik bir geziye çıkabilirsiniz. Sık seyahatler size zevk verecek. Sosyal hayatınız etkili ve dikkate değer olur. Sorunları hızlı bir şekilde gidermek için güçlü bir danışman olacaksınız. Parasal kazançların tadını çıkaracak ve aileniz için bazı lüks ürünler satın alacaksınız. Ayrıca güçlü sağlığın tadını çıkarırsınız.

Ekim’de kova burçları işe girenler için, bu ay içinde iş dünyasında yeni tekniklerin uygulanmasına ihtiyaç duyulabilir. Büyümeniz rakipleriniz için bir ölçüt görevi görecektir. Faaliyetlerin çoğunda size başarı sağlayacak olan iş için kendiliğinden kararlar alacaksınız. İşletmenizin ilerlemesine yardımcı olacak, müşterilerinize aktif yardım verin.

Öğrenciler bu ay çalışmalarında enerjik olacaklar. İlerlemeniz size gerçek bir tatmin olacaktır. Daha iyi bilgi edinmek için öğretmenlerinizin talimatlarını izleyin. Sizi toplum için başarılı bir birey haline getirecek olan adaylığınızı geliştireceksiniz. Spor yapmaya ilgi gösterebilirsiniz. Sağlık beklentileriniz bu ay için iyi görünüyor. Sağlık sorunlarınızdan geri kazanma konusunda başarılı olursunuz.

Sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda, bu ay boyunca gerçek duygularınızın aşka dönüşme şansı vardır. İlişkinizi aktif olarak koruyacaksınız. Sevdiklerinizle güvenilir bir ilişki kazanabilirsiniz. Kişisel yaşamınızda size memnuniyet verici olabilecek yeni sorumluluklar üstleneceksiniz. Çiftler, evliliklerinde mutlulukla dolu zengin bir hayatın tadını çıkaracaklar.

Bu ay, daha az iş baskısı ile kariyeriniz açısından ortalama bir dönem olacaktır. Taahhütlerinizi doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Kariyer hayatınızda ilerlemenin tadını çıkarmak için ek süre çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sorunları çözme konusundaki bağımsızlığınız kayda değerdir. Yardım almak ve başarıyı tatmak için meslektaşlarınıza destek olun. Finansal olarak, bu ay istikrar olacak. Talepleri üzerine akrabalarınıza maddi yardımda bulunabilirsiniz ve aynısını geri almak için net bir tarih alabilirsiniz. Bireysel finans işlemleriniz, tüm finansal konuları ele almak için size iyi bir deneyim sağlayacaktır. Bazı gecikmelerle gelebilecek belirsiz ödemelerde endişelenmenize gerek yok.
BALIK BURCU: Yaşamda ilerleme için aylık planlar yapmalısınız. Her ay, kendini geliştirmek için bazı teknikleri öğreneceksin. Yaşam tarzınızı değiştirmeli ve kendi sorunlarınızda sorunsuz bir şekilde gidermek için sağlam bir kişiliği sürdürmelisiniz. Daha iyi ilerleme için her çalışmanızı ciddiye alın. Yaşamda bireyselliğinizi ve bağımsız doğayı geliştirin. Sosyal temaslarınız, mesleğinize değerlerinizi kanıtlamak için fırsatlar elde etmek için yararlı olacaktır. Bu ay içinde emelleriniz yerine getirilecek. Bu ay sağlık durumunuz normal olacak.

Ekim’de balık burçları işinizdeki profesyonel doğanız, üstlerinize çekecektir. Kural ve yönetmeliklere sıkı sıkıya uymalı ve işiniz için önemli bir çalışan olarak hareket etmelisiniz. Görevleriniz hakkında özel olun ve bitmemiş işler için mazeret almayın. Profesyonel bir görev için yurtdışına seyahat etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Eğer bir öğrenciyseniz, sadeliğiniz arkadaşlarınızı kendinize doğru çekebilir. Öğretmenlerle önemli iletişim kurarsınız. Çalışmalardaki destekleri ve rehberliği, konuyla ilgili konularda size rahatlık sağlayacaktır. Bekleyen ödevlerinizi sabırla temizlemelisiniz. Sağlık durumunuz normal ve işinizi yaparken enerjik hissedebilirsiniz. Basit ve anlaşılır iletişiminiz sizi duygusal olarak güçlendirir. Sağlığın daha da iyileştirilmesi için olumlu değişiklikler sağlayabilecek sağlık ipuçlarını izleyin.

Aşk söz konusu olduğunda, dikkatsizliğiniz aşk hayatınızda hayal kırıklıklarına yol açabilir. Pratik olun ve sorunları ele alırken duygusal olmayın. Tüm gereksinimleri karşılayabileceğinizden emin olun. Yeni evli çiftler, evlilik hayatlarının tadını çıkarırlar.

Kariyerin bu ay normal olacaktır. Duygusal rahatsızlıklar bazı gecikmelere neden olabilir. Ancak, sıkı çalışmanıza güven duyun. Kaderini değiştirebilecek veya iş tanıtımı için size tanınan uygun görevler alacaksınız. İşinizi tamamlarken samimi olun. Finansal istikrarsızlık bu ay içinde düşebilir. Taahhütlerin çoğu kolaylıkla yerine getirilecek. Paranın kötüye kullanılmasını önlemek için maliyenizi buna göre izleyin. Farklı kaynaklardan finansman elde etmek için birden fazla çalışmayı başlatmayı planlayacaksınız. Spekülatif yatırımlar sizi çok fazla çekecek ve fonlarınızı uzun vadede yatırım yapmaya ilgi gösterebilirsiniz.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…