Ana içeriğe atla

24-30 Eylül 2018 Haftasına Özel Detaylı Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 24 - 30 Eylül haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta, aile bütçenizden daha fazla para harcamanız gerekecek. Ancak iyi bir şey için bir tür yatırım olacak: maddi veya maddi olabilir. Bir çocuk veya genç ile ilgili çeşitli haberler telefon görüşmeleri veya randevuları ile meşgul olacaksınız. Muhtemelen bu, bir süre önce başlamış bir şeyin başarısı veya olumlu bir sonucu olacaktır. İşyerinizde, bir kız ya da genç bir kadınla ilgili gergin bir etkinlik ya da deneyim beklenir. Takımınızdaki gerilim istenmeyen bir durum olur. Diplomatik kişilerarası sorunları meslektaşlarınız veya müşterilerinizle çözmek için bu haftayı deneyin.

Koç burcu bu hafta ne yazık ki, bir erkeğe (akraba, arkadaş ya da başka biriyle) ilgili geçmiş olaylar sizi duygusal olarak yeniden doldurur. Bazı durumlarda, daha önceden vaatte bulunan yakın bir insanla ilgili hayalleriniz veya başka deneyimleriniz olacaktır. Hafta boyunca evinizi yenilemek ya da çeşitli iyileştirmeler yapmak isteyeceksiniz, ancak muhtemelen bir tür engel ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Eğer hala ekipman satın almayı, ekipman veya mobilyaları ve benzeri ürünleri değiştirmeyi arzu ediyorsanız, çoğu zaman çevrenizdekiler rahatsızlık duyacaktır. Bu hafta, rahatlamak, seyahat etmek veya ilgi çekici yerleri ve daha fazlasını ziyaret etmek için beklenmedik bir kararınız olacak. Koç kadınlarının ilginç kişisel ve romantik deneyimleri olacak. Koç erkekleri daha fazla sorumluluk gerektiren profesyonel görevlerine daha fazla konsantre olacaklar.

Pazartesi günü Koç’taki Dolunay, ilişki hedeflerinizin bu ay sıfırlanmasını temsil eder. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerinizin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Çarşambadan Pazar gününe kadar özgüven ve coşku artışı, bunu yeni projelere başlamak için ideal bir zaman yapar. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu, birisini etkilemek için iyi bir zaman, özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri.BOĞA BURCU: Bu hafta, seyahat için uygun bir hafta olacak. Yeni bir şans karşınıza çıkabilir. Seyahatle veya uzaklarda yaşayan insanlarla ilgili yeni bir fırsat gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu plandaki olayları veya sürprizleri kesinlikle deneyimleyeceksiniz. Uzakta yaşayan biri size verdiği bir sözü de tutabilir. Eğer bir davete katılacaksanız bu hafta tanışacağınız kişilerden yeni bilgiler edinebilirsiniz. Sizin için faydalı konuşmalar olabilir.

Boğa burcu bu hafta, özellikle de Yengeç, Akrep veya Balık burçları ile ilgili planlarınızı veya taahhütlerinizi beklenmedik bir şekilde değiştirmeniz gerekebilir. Bu değişiklikleri gerektiren yeni koşullar ortaya çıkacaktır. Hafta boyunca, daha az önemli olan diğer olaylar ya da insanlar hakkındaki merakınız nedeniyle kaçırdığınız bir şansı yeniden elde edebilirsiniz. Kendi iyiliklerin için üzüleceksin, çünkü aldatma ve diğerleri yüzünden. Hoş olmayan bir anlaşmazlık ya da çatışmaya sahip olduğunuz akrabalarınız, ilişkinizi sizinle uyumlu hale getirmeye çalışacaktır. Bu hafta, bir kadınla ilgili kişisel ve profesyonel temaslarınız yeni fikirlerin ve planların temeli olacak. Boğa kadınları boş zamanlarının çoğunu çocuklarla veya torunlarıyla geçirecekler. Boğa erkekleri düşünmeye, planlamaya ve hatta hayal etmeye eğilimlidir. Aktif eylem gerektirmeyen her şey olabilir.

Pazartesiden Çarşambaya kadar sezgileriniz değiştikçe ya da bazı sorunlar hissettiğinizde rahatça çözüm bulup rahatlayabilirsiniz. Sisteminizde bir enerji birikimi sizi heyecanlandırabilir ama aynı zamanda biraz korkutucu, sizi gergin ve endişeli hissettirebilir. Son zamanlarda kısıtlanmış veya sıkılmış hissediyorsanız, daha fazla özgürlük ve yaratıcı kendini ifade etme arayışında olacaksınız. Değişecek baskı sizin üzerinizdeki bazı güce sahip birinden gelebilir. Akışa uyum sağlamaya çalışın.

Perşembeden cumartesiye kadar boğa burcundaki Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir zaman konuşmasıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buz kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar.İKİZLER BURCU: Bu hafta bazı insanlara karşı temkinli olmanızda fayda var. Terazi, Kova veya İkizler burcunun altında doğan insanlara dikkat etmeniz gerekir. Sadece iyi davranışlarına güvenmeyin! Kötü yanlarının sonradan farkına varabilirsiniz. Artık problemlerinizi belgeler, sözleşmeler veya diğer formalitelerle çözebileceksiniz. Böylece dikkatinizi onlara yöneltiniz. Bu hafta başka bir yerleşim yerinde yaşayan akrabalarla ayrılabilir veya toplanabilirsiniz. Bu, amacına bakılmaksızın, bir gezi için iyi bir hafta olacaktır. Yapılan seyahatlerden memnun kalabilirsiniz. İkizler burcu bu hafta ciddi görüşmeler yüzünden stresli olabilir. Hafta boyunca, mülkünüz ya da kişisel eşyalarınızla ilgili önemli bir toplantı ya da konuşma yapacaksınız. Bir belge aracılığıyla almanız gereken paraya engel veya zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler erkekleri bu hafta kendi sıkıntılarıyla başa çıkacaklar. İkizler kadınları daha fazla parayla ilgili taahhütlere sahip olacak. Gelir elde edeceğiniz daha fazla görevle karşı karşıya kalacaksınız veya kişisel bütçenizde ekstra para kazanmak için kendi fikirlerinizi gerçekleştireceksiniz.

Pazartesi günkü Dolunay, bir iç denge duygusu ve yaşamla bir uyum ve uyum hissi yaratır. Bu dolunay kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olsa da, İkizler için bu, yakın zamandaki kişisel ya da ilişki problemlerini çözmek için iyi bir hafta demektir. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Yakın ilişkileriniz güçlü duygusal bağlanma ve karşılıklı saygı ile büyüyebilir.

Çarşambadan Pazar gününe kadar güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve inisiyatifinizi zor görevlerle uğraşmak için kullanabilirsiniz. Artan karizma ve manyetik çekicilik bunu sosyalleşme ve aşk hayatınız için iyi bir zaman yapar. Eğer flört ediyorsanız, en tutkulu arzularınızın yerine getirilmesiyle ilgili çok sorun yaşamazsınız. Herhangi bir öfke ya da aşırı rekabet, yaratıcı enerjiye, coşkuya olumlu bir şekilde dönüştürülebilir.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta ikili ilişkilerde çok dikkatli olmanız gerekecek. Bir adam hakkında karar vermeniz gereken bir hafta. Onun hayatınızdan çıkmasını da isteyebilirsiniz. Dost canlısı ya da profesyonel insanlarla ilgili şeylere uygun şekilde cevap vermelisiniz. Bu hafta işler senin için kolay olmayacak. Farklı engeller (yalanlar ve manipülasyonlar) veya diğer durumlar sadece günlük yaşamınızdaki stresi artıracaktır. Sakin bir şekilde farklı olayları kabul etmek veya panik yapmak ve bazı sağlık sorunlarına neden olmak size kalmış: migren, uykusuzluk, enfeksiyonlar, vb.

Yengeç burcu bu hafta, çevrenizdeki insanlara, diğer insanlarla ilgili şikayetler veya olumsuz yorumlar ekleyerek zarar vermekten kaçının. Bu hafta, neredeyse her şey kişisel kontrolünüze bağlı olarak kelimeler ve hareketlere dayatmanız gerekecek. Bu hafta, romantik veya samimi bir tanışmanın olduğu biriyle ilgili haberler sizi üzecek. Bu hafta, kayıp veya unutulmuş öğeleri bulmak, bozuk veya hasarlı ekipmanı kurtarmak için iyi bir zaman olacaktır. Yengeç erkekleri, zihinsel veya duygusal olarak hazır bulunmayacakları olaylarla yüzleşeceklerdir. Yengeç kadınları zamanlarının çoğunu yakın ve uzak arkadaş, tanıdıklar ve akrabalarla buluşurlar.

Pazartesi günü Koç’taki Dolunay, ilişki hedeflerinize bu ay ulaşmayı temsil eder. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerinizin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Cumadan pazara rahatlama, yaratıcılık, iletişim ve ruhsal uğraşlar için iyi bir zaman. Kelimeler sakinleştirilecek ve aslında başkalarına şifa duyabileceksiniz. Daha akut duyular, sezgileriniz aracılığıyla çok fazla ekstra bilgi almanıza yardımcı olacaktır.ASLAN BURCU: Bu hafta, yarım kalan planlar gündeme gelir. Önümüzdeki aylarda hayatınızda önemli değişiklikler ile ilgili projeleri ele alacaksınız. Bu planda farklı temaslar veya toplantılar olacaktır. Önünüzde ne kadar önemli olaylar olursa olsun, önceden beklentileriniz olmaması önemlidir. Hayatınız yavaş yavaş sizin için hazırlanıyor, sizin için ufukta bir başarı var. Kolay para ya da geçici zevklerle herhangi bir bağlantısı olmayacaktır. Hafta içi çoğu finansal etkinlik sizin için faydalı olacaktır. Daha sabırlı veya daha sakin olmak, bir ihtiyaç olacaktır. Bazı isteklerinizin gerçekleşmesi için bir süre daha beklemeli ve acele etmemelisiniz.

Aslan burcu bu hafta büyük ölçüde rutin ve sinir bozucu olan daha fazla işiniz olacak. İşinizde canlanma, Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan insanlarla görüşmeleriniz sonrası olur. Bu hafta, bir tür hayat dramı veya yargılaması olacak meslektaşların hayatındaki olaylar ile ilgili çalışma ortamında sorunlar yaşayacaksınız. Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sağlık sorunları hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğmuş bir insanla birlikte olacaklarınız için keyifli geziler yapılacaktır. Aslan kadınları, bir eşe veya ailesindeki başka bir adama ilişkin özel bir bağlılığa sahip olacaklar. Aslan erkekleri bu hafta çok duygusal olacak ve küçük şeyler onları ağlatacak.

Pazartesi günkü Dolunay, rahat ve kendinden emin hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu dolunayın birçok konuda kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkisi olsa da, aslan burcu için duygusal denge, enerji ve hırs getirir. Başkaları üzerindeki sakinleştirici etkinizin aile meseleleri, ortaklıklar, sosyalleşme ve takım çalışması için iyi bir hafta olduğu anlamına gelir. Bu, kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için iyi bir hafta.

Çarşambadan Pazar gününe yeni projeler başlatmak için güç, özgüven ve coşku getirir. Ekstra cesur ve inisiyatif, bunu yaptığınız zor görevler üzerinde çalışmak için mükemmel bir zaman yapar. Karizmatik enerjiniz, sosyal popülerliği ve bir eş bulmakta kolaylık sağlar. Bu, en güçlü kişisel arzularınızı ve profesyonel tutkularınızı elde etmenin bir başarı zamanıdır.

BAŞAK BURCU: Bu hafta riskli hareketlerden kaçının. Mevcut sorumluluklarınızı yerine getirerek ek görevler olmayın. Yoksa siz zararlı çıkabilirsiniz. Çok aceleci olmamanız gerekecek. Aynı zamanda sağlığınıza da dikkat etmelisiniz ve sporlara katılın ve daha fazlasını yapın. Hafta içi dikkat, somut sonuçlara veya başarılara ulaşmak için her ne pahasına olursa olsun ciddi tavrınızı gerektirecektir. Bazı kişileri rahatsız etmemek veya incitmemeye dikkat edin. Bir kadının bir akraba, meslektaş veya arkadaş çevrenizdeki sağlık sorununu öğrenmek hafta boyunca mümkündür.

Başak burcu bu hafta duygusal olarak, bu hafta ilginç olacaktır. Çünkü aşk hayatınızda farklı olaylar olacaktır (evli olup olmadığınıza göre). Bir kadın, sizinle paylaşacağı bir şey (fotoğraflar ya da diğer anılar) ile geçmişi geri getirecek ya da size bir şeyler verecektir. Hafta içi, bebek veya küçük bir çocukla ilgili bir olay ile hatırlanacak.

Başak kadınları, yakın ve uzaktaki insanlarla kişisel ve profesyonel iletişim için daha fazla zaman harcayacaklar. Yazışmalarınız veya sanal kişileriniz aracılığıyla ilginç şeyler öğreneceksiniz. Başak erkekleri evde küçük onarımlar, vardiyalar, bodrum veya garaj temizliği ile ilgilenebilir. Aile sorumluluklarına dair daha fazla çalışmaya sahip olacaklar. Yolculuk için uygun olacaktır, ancak karayolu trafik kurallarına uyuyorsanız.

Pazartesiden çarşambaya kadar değişimlere açık olun. Çarşamba günü beklenmedik bir olay veya işte değişiklik, sizi rutin, davranış veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir. Değişen koşullara esnek ve adapte olmak önemlidir. Akışa ç uyum sağlamaya çalışın. Değişime direnirseniz ve kibirli veya yıkıcı olursanız, kayıplar yaşarsınız ya da önemli bir fırsatı kaçırırsınız. İnatçı olmak ya da aşırı tepki vermek aynı zamanda pozisyonunuza ve beklentilerinize de zarar verir.

Cumadan pazara daha akut duyular psişik yeteneği vermek için ya da en azından güçlü ve doğru bir sezgi ve algı becerileri kazandırmak için son derece hassas hale getirecektir. Artan sezgisel yetenekleriniz, iletişim ve ilişkilerine yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, negatif enerjiye karşı daha savunmasız olabilirsiniz, böylece sezgileriniz üzerinde hareket edin.TERAZİ BURCU: Bu hafta hane içerisinde bir takım problemler söz konusu olabilir. Mesela akrabanızın hareketlerine kızacak ya da öfkeli olacaksınız. Şimdi sözlerinizi veya eylemlerinizi çok dikkatli değerlendirmek iyidir. Tepkilerinizde acelecilik, kabalık ve duygusallığa izin vermeyin. Bu hafta sizin için sürpriz romantik buluşma ya da toplantı ile bir ilişki içerecektir ve bu sizin yerleşiminizin dışında bir kişi ile olabilir. Bekar olanlar uzak mesafe bir aşka da başlayabilirler. Hafta boyunca, şu anda uzaktaki insanlarla ilgili önemli olayları deneyimleyeceksiniz.

Terazi burcu bu hafta çeşitli dedikodulara ya da kötü niyetli yorumlara, başkalarının entrikalarıyla vakit harcamanıza engel olacaksınız. Bu, hayatınızdaki önemli değişiklikler ve gerçekleştirilmelerine yönelik ilk adımlar hakkında doğru kararlar için iyi bir hafta olacaktır. Bir dava veya yasal davaya bağlılığınız varsa, başarılı gelişmelerini bekleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız veya aile çevrenizdeki bir çocuk veya genç bir kişi ile ilgili sorunlar kontrol edilemez bir gelişime sahip olacaktır.

Terazi kadınları bir kız ya da genç bir kadınla güzel deneyimler yaşayacak. Onun mutlu gününde yanında olabilirsiniz. Terazi erkekleri bir süredir ertelenen hane görevlerine daha fazla yoğunlaşmak zorunda kalacaklar.

Pazartesi günü Koç’taki Dolunay, ilişkilerde önemli değişimlere yorumlanır. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerinizin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Çarşambadan pazara kadar ilk hamleyi yapıp liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatife sahip olacaksınız. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu, birini bir tarihte sormak ve içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Eğer utangaç bir insan iseniz, bu hafta tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecektir.

AKREP BURCU: Bu hafta maddi yönden endişeleriniz bir nebze de olsa azalır. Büyük bir meblağ değil ama aile bütçenizi karşılamaya yetecek bir para elinizr geçebilir ve ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bildiğiniz ve başka bir ülkede yaşayan veya başka bir uyruklu insanlarla iletişim kuracaksınız. Ayrıca, hafta boyunca, muhtemelen başka bir şehirde yaşayan bir adamla önceden planlanmış randevularınız olacak. Hafta boyunca, bir kişiyle veya bir görüşme yaptığınız genç biriyle olan ilişkinize dikkat edin. Bu öncelikle kaygıları size karşı samimiyeti ve dürüstlüğüdür.

Akrep burcu bu hafta arkadaşlarla seyahat etmek için iyi olacak. Uzun süredir planladığımız bir seyahate de çıkabilirsiniz. Eğer bu bir iş seyahati de olumlu geçer. Bir dava sonucu bekleniyorsa da beklediğiniz gibi güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Akrep erkekleri, özellikle kadınlar olmak üzere akrabalarla ilgili görüşmeler yapmak, ilgilenmek ve tatmin etmek için daha fazla zaman harcamalıdır. Bu hafta paylaştığın şeyi iyi düşün, özellikle de bu senin kişisel sırrınsa. Akrep kadınları, bir çocuk veya genç insanla ilgili yeterli ilgiye sahip olacaklar, bu yüzden günlük taahhütlerinizi iyi planlayın. Hafta boyunca sürprizler size keyifli duygular getirecek.

Pazartesiden Çarşambaya kadar, sisteminizde bir enerji birikimi olarak yerleşmek ve rahatlamak zor olabilir, aynı zamanda heyecanlı hissetmenizi sağlar, aynı zamanda biraz korkarsınız. Değişken koşullara uyum sağlayabilmek için açık fikirli ve esnek olmak önemlidir. Yönü tamamen değiştirmenize gerek kalmaz, daha ziyade ayarlamalar yapmanız gerekir. Biraz farklı bir şey yapmak, tüm farkı yaratabilir ve kendiniz ve çevrenizdekiler için hayatı kolaylaştırır

Cumadan pazara diğer insanlarla ve genel olarak çevrenizle daha fazla iletişim kuracaksınız. Sezginiz ve psişik yetenekleriniz her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olacaktır. Hayal ve hayal gücü daha canlı ve yaratıcı olacaktır.YAY BURCU: Bu hafta geçmişte yapılan hataların farkına varabilirsiniz. Farklı haberler ya da konuşmalar size yakın geçmişte kendi kararlarınızın doğruluğunu gösterecek. Bu özellikle arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızla olan ilişkilerinizde aldığınız kararlar için geçerlidir. Bu hafta yapılan seyahatler, bir sağlık probleminin veya öngörülemeyen diğer durumların ortaya çıkması nedeniyle de dahil olmak üzere bazı değişikliklere uğrayabilir. Hiç beklenmedik yolculuklar da yapılabilir. Ailenizdeki veya sizin sahip olduğu mülk ile ilgili bir çatışma veya tartışmalı durum olacaktır.

Yay burcu bu haftaki sürprizler, İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla ilişkilendirilecek. Çoğu durumda, para veya finansal belgeler, anlaşmalar ve daha fazlası ile bir bağlantısı olacaktır. Bazılarınız için, yeni bir işin beklenmedik bir başlangıcı, yeni etkinlik veya benzer başka bir mülkiyet durumu ortaya çıkabilir. Bu hafta, bir toplantıya veya akrabanızla ilgili bir toplantıya davet alabilirsiniz.

Birçok yay burcu gelecekteki annelik ya da bir çocuğun doğumuyla ilgili haberlerle ilgili farklı duygular yaşayacak. Yay erkekleri, her şeyin daha da zorlaşacağı, daha fazla enerjinin ve duyguların tam kendini kontrol etme ihtiyacının olduğu bir haftaya sahip olacaklar. Yay kadınları için stresli bir durum, hayattaki bazı şeylerin ilk bakışta göründüğü kadar neşeli veya kolay olmadığını gösteren bir işarettir.

Pazartesi günkü Dolunay, kendinize güveninizi artırır, rahat ve kendinden emin hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu dolunayın birçok yay burcu için kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkisi olsa da, duygusal dengeyi, enerjiyi ve hırsıyı getiriyor. Başkaları üzerindeki sakinleştirici etkinizin aile meseleleri, ortaklıklar, sosyalleşme ve takım çalışması için iyi bir hafta olduğu anlamına gelir. Bu, kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için iyi bir hafta olur.

Çarşambadan Pazar gününe kadar içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zaman. İlkel arzularınızın bilinçli bir farkındalığı nedeniyle sizi motive eden şeyin ne olduğunu anlayacaksınız. Bu, doğrudan ve iddialı olmanın uygun olmadığı bir zamandır. Sizin coşku ve enerjiniz bulaşıcı olacaktır, bu yüzden bu grup projelerine başlamak için iyi bir zaman.

OĞLAK BURCU: Bu hafta gelirinizi iyileştirmek için yeni bir fırsat olacak. Bu ek çalışma, maaş zamlar olabilir. Elinize yüklü miktarda para da geçebilir. Bu bir süresir beklenen para olabilir. Sosyal hayatınız canlı olacak. Bu hafta etkinliklerde önemli bir rol, dostane ilişkileriniz ve tanıdıklarınız aracılığıyla gerçekleşecektir. Hafta boyunca birlikte çalıştığınız kişi ile ilgili bir etkinlik yaşayacaksınız: bir meslektaşı, yönetici veya müşteri olabilir. Hafta boyunca, bir seyahat kararı vermeniz gerekecek ya da başka bir eve, köye veya şehre taşınarak ilgili değişiklik yaşayacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta yarım kalan işleri ile de ilgilenmek isteyecekler. Bazen bu tür kararlar ruh halinize büyük ölçüde yansıyacaktır. Bu, sizden tereddüt ettiğiniz veya yanlış eylemlerden korktuğunuzdan kaynaklanacaktır. Bu haftanın olumlu gelişmesi, Balık, Yengeç ya da Akrep burcu altında doğmuş insanlarla iletişim kurarken olur. Güzel görüşmeler yapılabilir.

Hafta içi, bir kadınla ilgili bir toplantı ya da duygusal bir olay olabilir. Geçmişte kırgınlıkları ima eder. Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğan biri de sizi kırgınlığını dile getirebilir. Oğlak burcu erkekler, ciddi bir duygu karmaşası, plan ve ilişki kuracak bir adamla samimi ama sert bir konuşma yapacaklar. Oğlak kadınları, her zamankinden daha duygusal olacak ve bu da melankolik bir duygunun sebebi olacak.

Pazartesi günü Koç’taki dolunay ilişkinizde radikal kararları temsil eder. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Cumadan pazara, muhtemelen her zamankinden daha duygusal olarak duyarlı hissedeceksiniz. Çok fazla veya çelişen duyguyu hissetmek, kafa karışıklığına ve gerginliğin artmasına neden olur. Ama kabuğuna çekilme ve izolasyon utanç verici bir duygusal göstergeden daha kötü olabilir. Paranoya ve şüphe, bu ilişkiyi gerçekten zehirleyebilen bir güvensizliğe yol açabilir. Doğru dengeyi bulmanın anahtarı, kendinizde, başkalarında ve evrende güven ve inançtır.KOVA BURCU: Bu hafta hane içerisinde görüşmeler olabilir. Akrabalarınız ile bazı anlaşmazlıklar yüzünden bir araya gelmeniz olasıdır. Bu hafta sizden miras, vasiyetname gibi konular ile ilgili birçok ziyaret veya toplantı yapacaksınız. Hafta içi, size varlığınız veya davranışınız açısından düşünmeniz tavsiye edilen bir buluşma getiriyor. Hafta boyunca, bir evde sağlık problemi veya yakın bir akrabanın tedavisi ile ilgili bir bağlılığınız olabilir. Birini ziyaret etmeniz gerekebilir. Bu günlerde aşk ilişkilerine dikkat et. Muhtemelen her şeyin beklentilerinize göre geliştiğini düşünürsünüz, ancak bu özgüven nedeniyle önemli bir şeyi kaçırdığınızı görebilirsiniz.

Kova burcu bu hafta diğer erkeklerle (ailenizin dışında) ilişkileriniz önemli olacak ve onlardan aldığınız bilgileri bilgi olarak görmezden gelmemelisiniz. Kova kadınları, belirli bir alandaki gelişmeleri üzerinde yararlı bir etkiye sahip olacak en az bir yeni tanıdık yaratacaktır. Hobilerinizi veya kamu çıkarlarınızı geliştirmek için daha fazla zaman harcamayı tercih edeceksiniz. Kova erkekleri çeşitli aile meselelerine karışacaktır. Ailenizden bir kadına özel dikkat veya özen gösterilmesi gerekecektir. Finansal işler istikrarlı olacak, ancak risklerden veya dürtüsel maliyetlerden kaçınılacak.

Pazartesi günkü Dolunay, bir iç denge duygusu ve yaşamla bir uyum ve denge hissi yaratır. Bu dolunay kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olsa da, Kova için bu, yakın zamandaki kişisel ya da ilişki problemlerini çözmek için iyi bir hafta demektir. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Yeni arkadaşlar veya iş bağlantıları kurmak, aradığınız memnuniyeti ve mutluluğu size sağlayacaktır.

Çarşambadan Pazar gününe kadar saklayamayacağınız çok güçlü hisler getirir. Çünkü sosyalleşirken ve toplum içinde rahat hissediyor olmalısınız. Başkalarına nasıl tepki verdiğiniz ve duygularınızı nasıl sergilediğiniz konusunda çok doğrudan olabilirsiniz. Bu da tamamdır, çünkü böyle bir dürüstlük size saygıyı kazandıracaktır. Artan tutku, karizma ve romantizm, flört için mükemmel bir zaman.

BALIK BURCU: Bu hafta, bazı beklenmedik sorumluluklar olabilir. Bu hafta işinizde veya profesyonel temaslarınızda sizin için çok öngörülemez olacak. Sizi şaşırtacak olan olaylar, çoğunlukla, bir yerden (başka bir konumdan veya ülkeden) insanlarla veya olaylarla ilgili olacaktır. Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlarla olan ilişkinizde duyarlı ve daha az duygusal olun. Bu hafta ikili görüşmelerde duygusallık kontrol altına alınmadır. Hafta boyunca bir erkekle farklı bir finansal ilişkiye sahip olacaksınız. Gelişiminden bağımsız olarak sizi duygusal olarak suçlayabilirler. Size borcu olan bir erkek de canınızı sıkabilir ve size haksızlık yapabilir. Hafta boyunca, bir akraba ile sık görüşmeler olabilir. Bu görüşmenin anlamı doğru tavsiyeyi almanız ya da sizi doğru yönde göstermeniz için olacaktır.

Balık burcu bu hafta ödemeler konusunda talihsiz olabilir. Hafta boyunca, nakit makbuzları olacak, ancak nakit ile ilgili sorunlar da olacak. Bu hafta, bir kız ya da genç bir kadınla ilgili bir etkinlikle sizi şaşırtacak. Belki bir evlilik haberi de sizi şaşırtabilir. Balık erkekleri evlerine yeni bir şey getirecek. Yakınlarınız için yapacağınız küçük harcamalar ödüllendirilecek.

Pazartesiden çarşambaya, kendinizi eksantrik veya özgün yollarla ifade etmenizi sağlayacak iç gerilimi getiriyor. Bu, deney yapmak ve küçük değişiklikler ve değişiklikler yapmak için iyi bir zamandır. Çok uzağa gitmeyin ya da çok cüretkar davranmayın. Aksi takdirde tekrar baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Şimdi meydana gelen değişikliklerin daha sonraki bir aşamada geri alınması zor olacaktır. Değişim, uyarı ya da heyecan olmadan gerilim artacak ve kaygı ve değişebilirlik olarak hissedilecektir.

Cumadan pazar gününe kadar hoş insanlarla tanışacak ve güzel bir ortamda olacaksınız. Sezginiz ve psişik yetenekleriniz her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olacaktır. Merhamet, güven ve sadakat peşinde koşmanızı sağlar. Gizemli bir cazibe ve çekiciliğin, ilişkileriniz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. Sevdiklerinizle, özellikle de aile fertleri, ortakları ve genel olarak kadınlar ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabilirsiniz.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…