3 - 9 Eylül Haftasına Özel Haftalık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 3 - 9 Eylül haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta çok telaşlı olabilirsiniz. Ancak bu günlerde uzun süre size zarar verebilecek aceleci hareketlerden kaçının. Hareketlerinizde ve kararlarınızda daha çok zamana bırakın. Hafta boyunca, finansal veya profesyonel sorunları çözmenize yardımcı olacak önemli iş toplantıları yapacaksınız. Hafta boyunca, sizi hakaret edecek ya da hayal kırıklığına uğrayacak birileri yüzünden uygunsuz bir şaka tarafından hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Çatışma durumundan kaçının. Dikkat, Kova ve Boğa burcu temsilcileri ile ilişkinizde dikkatli olun ve kavga etmekten kaçının.
Koç burcu bu hafta öncelikle sevdikleriniz ile doğru ve adil olmaya çalışın. Yanlış anlaşılmalar olabilir, işin aslını öğrenin. Bu hafta çoğunuz bir gezi için hazırlanmakla meşgul olacak (muhtemelen yurt dışında). Bu seyahat planını iş ya da başka sebepler ile planlamanız gerekebilir. Bu hafta arkadaşlıklarını test edeceksin ama böyle bir sınav kesinlikle senin için faydalı olacak. Bu hafta, uzun zamandır beklediğiniz parayı sonunda alabilirsiniz. Evlilik partnerinizle ilgili bir şey yapmaktan memnun olacaksınız. Sağlık olarak mide problemleri ve eklemlerde ağrı sorunları olabilir.
Koç burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı, iletişimlerinizi normalden daha uyumlu hale getiren dengeli bir düşünceyi beraberinde getirir. Bu, şeyleri anlamayı, hedeflerinizin ayrıntılarını ve bunlara nasıl ulaşacağınızı anlamlandırmayı kolaylaştırır. Bu düşünceleri ve planları çok iyi ifade edebilirsiniz. Arkadaşça ve üretken etkileşimler bekliyoruz çünkü konuştuğunuz kadar dinlerken de uyanık ve dikkatli olacaksınız.


BOĞA BURCU: Bu hafta artık finansal alana odaklanmanın ve hala çözülmeyen sorunların çözülmesinin ve endişelerin sona ermesinin zamanı geldi. Bu hafta, perakendeden, reklamcılığa ve herhangi bir entellektüel aktiviteden çeşitli aktivitelerden kar elde edebileceksiniz. Ticari hayatta yükselişe geçeceğiniz bir hafta olabilir ve doğru orantıda kazancınızda da artış olabilir. Yeni müşteriler edinebilirsiniz. Ticaret alanında çalışıyorsanız, yurt dışında seyahat ediyorsanız veya kamuya açık iletişim alanındaysanız başarıya ulaşabilirsiniz.
Boğa burcu bu hafta hem iş hem de aile hayatına gerekli özeni ve ilgiyi gösterebilirsiniz. Ailenize mutlu haberler getirebilirsiniz. Hafta boyunca evde olmaktan memnun olacaksınız, bilginizi zenginleştirmenize yardımcı olacak ilginç kitaplar okuyun. Birçoğunuz evde değişiklik yapma arzusuna sahip olacaksınız. Bu hafta çok fazla para harcamamaya dikkat et. Yoksa bütçeniz sarsılabilir. Evlenmemiş boğa burçları, güçlü bir aşk ilişkisinin ümit verici başlangıcı olacak flört ile hafta içi mutlu olabilirler. Bir ilişkinin temelleri atılabilir. Hafta boyunca sağlığınızı koruyun, ağır taşımayın.


Boğa burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günü artan zihinsel enerji ve konsantrasyon ile işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Öyleyse bu, ödevlere, çalışmalara devam etmek veya görevleri temizlemek için ideal bir zamandır. Hızlı düşünme ve kararlılık, bunu plan yapmak için iyi bir zaman yapar. Daha maceracı olmak ve risk almak pozitif sonuçlara yol açar. İkna edici bir iletişim tarzı, bunu tartışmak, iyilik yapmak ve kamuya açık konuşmak için ideal bir zaman haline getirir.


İKİZLER BURCU: Bu hafta kendinizi başkalarından uzaklaştıracağınız öfke ve stres anlarını yaşayacaksınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk çekeceğiniz anlar olabilir ve bir anda öfke duyabilirsiniz. Ayrıca size yakın bir kişinin sağlık veya meslek konularında endişe duyacaksınız. Yenilikçi bir bakış açısıyla, bu hafta, fen, edebiyat, gazetecilik benzeri İle ilgili iş veya aktiviteleriniz varsa, uygun bir dönem olacaktır. Hafta içi bir iş seyahatine veya belirli bir amaca yönelik yolculuğa çıkılabilir. Mali işleriniz için iyi bir zamanınız olacak, küçük karlar mümkün.
İkizler burcu bu hafta ofisler veya kurumlarla irtibat kurmanız gerekiyorsa, bağlılıklarınız beklentilerinize göre gelişecektir. Hafta boyunca ihtiyacınız olduğunda akrabalarınızdan gerekli desteği alacaksınız. Aile içerisinde dayanışma hakim olabilir. Mesela iş arayan kişilere de ailelerinden bir iş haberi gelebilir. Bu hafta mantıksız hareketlere veya maliyetlere meydan okuyan arkadaşlarınızdan ipuçları veya önerilere dikkat edin. Yeni bir yakın ilişkiye başlarsanız, bu hafta uzun sürmez. Sizinle farklı mesafelerde yaşayan yeni insanlar ile dostluklarınız kısa bir süre için devam edecek.
İkizler burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri, daha rahat ve açık iletişim nedeniyle zor problemler ve tartışmalar kolay bir şekilde çözüme ulaşır. Zihniniz muhtemelen çok aktif olacaktır, bu nedenle yazarak veya konuşarak aklınızda olanı ifade edin. Hedeflerinizi hassas bir şekilde ayarlayın ve net planlarınızı yapın, hedeflerinize ulaşmak için bir strateji belirleyin. Bu, planlarınızı başkalarıyla tartışmak için iyi bir zaman. Çünkü iyi geri bildirim ve destek alacaksınız.
YENGEÇ BURCU: Bu hafta önemli bir olay nedeniyle bu haftayı ileride de hatırlayacaksınız. Belki sonra akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza bundan bahsedeceksiniz. Bu hafta sizin için neyin gerekli ve gereksiz olduğuna dair sizden sevgi ve iş için gerekli olanı yapmanız istenecektir. Bu hafta birlikte çalıştığınız veya evlilik planları yaptığınız kişi ile dürüst konuşmalardan ziyade, daha alaydan alınan bir zaman olacaktır. Bu hafta size yeteneklerinizi ve bilginizi göstermek için daha büyük bir fırsatla yeni bir şans açacak.
Yengeç burcu bu hafta yeni fırsatlar ile karşılaşmanız olasıdır. Eğer birisi yeteneklerinizi gerçekleştirebilmeniz için size pozisyonunuzu verirse, bunun için pişmanlık duymayacaksınız. Bu hafta, gelecekte hayatınız için en az önemli bir karar vermeniz gereken bir hafta olacak. Her ne kadar belirli olaylar sizi de isteyecek olsa da, her şey sizin hırs ve girişime bağlı olacaktır. Eğer mümkünse, acil katılımlar bunu sizden istemiyorsa, bu hafta seyahat etmeyin. Bu hafta alacağınız toplantılar sizi memnun edecek kişilerle olacak.
Yengeç burcu bu hafta özellikle de Salı sabahından Perşembeye kadar yengeç burcundaki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getirir. Kişisel hedef ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak hissedeceksiniz. Sahtekarlık ve iyi irade eksikliğiniz bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, buzları eritmek ve yeni arkadaşlar edinmek için size güven verir.


ASLAN BURCU: Bu hafta cesurca ilerlemek için yolun açık olacak. Kişisel planlarınızı ve arzularınızı bozacağından başka planlar yaparken dikkatli olun. Başkalarına söz vermeden önce iki defa düşünün. Özellikle de akrabanızın talepleri veya baskısı ile yanıltılmasın. Bazı günler belli bir miktarda gerilim ve çok fazla iş ile dolu olacak. Çok fazla sorumluluk ve külfet altında kalabilirsiniz, hangisine yetişeceğiniz konusunda paniğe kapılabilirsiniz. Önemli planlarınızı paylaşmayın ve somut sonuçlar elde edene kadar çok fazla ses çıkarmamaya çalışmayın. Hafta boyunca başka bir yerleşim yerinde yaşayan biriyle ilginç bir konuşma yapacaksınız.
Aslan burcu bu hafta bilgili ve yetenekli kişilerle önemli iş toplantıları ve görüşmelere elverişli olacaktır. İş başvurusu ve mülakatlar da bu hafta oldukça keyifli geçebilir. Hafta boyunca, Kova veya Koç burcundan olan insanlarla ilişkinize dikkat edin, onlardan sadece kötü şeyler beklemeyin, önyargılı olmayın. Bu hafta belirli bir durumda, arkadaşlardan yardım aramanız gerekecektir. Bu hafta, doğru yönden sapmadan, meşgul olacağınız şeyleri iyi düşünün. Bir Boğa burcunun tavsiyesi sizin için yeni problemler açabilir. Hafta boyunca havalara dikkat edin. Genel olarak sağlığınız dengesiz olacaktır.
Aslan burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar hızlı bir zihin ve refleksler getiriyor. Güçlü amaç ve inisiyatif duygunuzla bir şeyde başarılı olmak için çaba göstereceksiniz. Kısa bir süre içinde çok fazla iş yapabilir, cesaret ve savaşçı ruhu ile hemen hemen her şeyi üstlenebilirsiniz. Bu hafta el emeği, iş meseleleri ve müzakereler için iyi bir zamandır, ama biraz fazla çaba gerektiren bir şeyde başarılı olursunuz.
BAŞAK BURCU: Bu hafta daha sakin bir şekilde haftaya başlayacaksınız ve bu sizi çok rahatlatacaktır. Eminim ki, günlük ve profesyonel görevler ile dikkatsizce ilgilenmenize izin vermeyecek olaylar olabilir. Dikkatinizi dağıtan bazı konular olabilir. Ancak bu gerçekleşirse, daha fazla endişeyle önleyebileceğiniz gereksiz endişelere mal olacaktır. İş yerinde bazı iş arkadaşlarınız ile tartışmalardan kaçının. Özellikle size baskı uygulamaya çalışan ya da işlerinize çok karışan kişilere karşı bu hafta sabırlı olmanız gerekebilir. Hafta boyunca, bir akraba ya da arkadaş sizi ciddi bir konuşma ile şaşırtacaktır.
Başak burcu bu hafta başkalarından bir şeyler öğrenmeye de açık olabilir. Kendinizden ne isteyeceklerine veya onlardan öğreneceğiniz şeylere hazırlıksız olarak kendinizi bulabilirsiniz. Duyacağınız bazı şeyler de sizi şaşırtabilir. Bu hafta sözleşme veya söz verdiğiniz şey için dikkatli olmanız gereken bir hafta olacaktır. Bu hafta çoğunuz çeşitli durumlar için hafta sonunda seyahat edeceksiniz: tatil, iş seyahati, akraba ziyaretleri ve daha fazlası. Birlikte olacağınız insanlar sizin için ilginç ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayabilir.
Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günü, hızlı düşünme, kararlılık ve ikna edici bir iletişim tarzı getiriyor. Bu yüzden tartışmalar, iyilikler ve halkla konuşmalar için iyi bir zaman. Başka insanlardan da yardımlar bekleyebilirsiniz. İletişiminizin güçlü ve kesin doğası, kendinizi, sevdiklerinizi veya önemsediğiniz bir konuyu savunmanız için mükemmel bir zaman yapar. Gerekirse tartışmaya da girebilirsiniz.


TERAZİ BURCU: Bu hafta oldukça sevineceğiniz çok mutlu olaylar ile karşılaşacaksınız. İşe ve daha fazla çalışmaya zaman ayırmanız çok aktif bir dönemden önce kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Belki kısa bir tatil söz konusu olabilir. Özellikle haftanın ikinci yarısında önemli konuşmalar ve etkinlikler geliyor. Artan iş yükü nedeniyle, tam bir dinlenme düşünmek iyi olacaktır. Bu sayede işlerinize daha iyi odaklanabilirsiniz. Birçoğunuza yeni bir iş ya da yeni bir proje sunulacak. İş başvurusu yapanlar da artık bekledikleri haberi alabilirler.
Terazi burcu bu hafta nakit paranız gelecektir. Yeni kişiler finansal veya maddi sorunlarınızı yönetmenize yardımcı olacaktır. Bir devlet kurumunda çalışanlar, bankalar veya yöneticileriniz iyi haberlerle mutlu olurlar. Ödemeler de zamanında yapılır. Hafta boyunca, hoş olmayan bir karşılaşma size tanıdıklarınızdan bazılarını düşünmenizi sağlayacaktır. Arkadaşın ya da akraban olan bir kadın sana sorun çıkarır. Kişisel yaşamınızda dikkatli olun. Haftanız büyük olasılıkla kısa ve başarılı bir yolculuk içerecek.
Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri hayatınıza huzur ve uyum getirir. Bu hafta sevdiklerinizle ya da arkadaşlarla parti yapmak için harika bir zaman. Sevgi dolu ruh haliniz sizi normalden daha çekici hale getirecektir. Daha fazla popülerlik ve karizma nedeniyle diğer insanlara daha rahat hissetmeniz ve toplum içinde rahat olmanız gerekir. Bir pazarlık için iyi bir göze sahip olacaksınız.
AKREP BURCU: Bu hafta işyerinizdeki bir durum sizi suçlu olmayacağınız bir çatışmanın merkezine koyabilir. Her ne kadar sizin bir hatanız olmasa da alınacağınız bir durum olabilir. Bazı insanlar yüzünden arada kalabilirsiniz. Masumiyetinizin gerekli kanıtlarına sahip oluncaya veya olayların gerçek suçluyu ortaya çıkana kadar açıklamalara acele etmeyin. En sonunda kimin yalan söylediği ortaya çıkacaktır. Bu gergin çalışma ortamına rağmen, size sadık kalacağınız, sizi destekleyeceğiniz veya size akıllıca tavsiyelerde bulunacak olan çeşitli meslektaşlarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız.
Akrep burcu bu hafta başka bir şehirden veya ülkeden gelen kişilerden bir haber alınabilir. Bu habere çok sevinebilirsiniz. Ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz önemlidir. Bir çocuk veya akraba ile ilgili bazı konular müdahalenizi gerektirir. Ancak, genel olarak, bu hafta kader, eviniz ve ailenizle ilgili her şeyi koruyacaktır. Başka bir yerden ya da seyahatle ilgili problemlerden kaynaklanan sorunlar, bazı planlarınızın hala gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç duyduğunu gösterecektir. Bu sebeple tatil planları bir süre ertelenebilir.
Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri sevgiliniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için iyi bir zamandır. Ayrıca partilere ve dinlenme ve eğlence mekanlarına gideceğiniz en keyifli zamanlarınız olmalıdır. Artan çekicilik ve güzellik, sosyal popülerliği beraberinde getiriyor bu yüzden randevu başarılı olmalı. Duygularınızı paylaşmadaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek arkadaşlığı ve gerçek sevgiyi destekler. Yeni arkadaşlar yapılabilir ya da yeni bir romantizm başlayabilir.


YAY BURCU: Bu hafta sağlığınız veya yakınlarınızdaki bir kişinin sağlığı hakkında endişeleriniz olur. Bir seyahat ya da diğer önemli bir neden için bir çocuk ya da torun ile kısa bir süre uzak kalmanız gerekebilir. Bekar olanlar da bir süre ailelerinden ayrı yaşayabilirler. Sizin için önemli bir yönde bir erkekle arkadaşlık kuracaksınız, ancak bu kişi ile arkadaşlığınızın fazla samimi olmasına izin vermeyeceksiniz. Aşka, özel umutlara sahip olmamalısınız, bu da sorunların olacağı anlamına gelmez. Para ile bağlantılı bir şekilde kısa bir mesafeden haber veya olaydan memnun kalacaksınız. Hafta boyunca, yay burcunda nakit ve maddi konulardaki başarılarını gösteriyor.
Yay burcu bu hafta bazı iş sorumlulukları ağır gelebilir, zamanında yetiştirmek zor olabilir. Bu yedi gün boyunca iş güçlüğü mümkündür; Onları hafta içinde bitirmeniz gerekecek. Komşularla olan zor ilişkiler beklenmedik hane sorunlarına veya devlet kurumlarından insanlarla iletişim kurmasına neden olabilir. Pek çok yay burcu bu hafta, yaklaşan etkinliklerle ilgili davet alabilirler. Evli olanlar önemli olacak bir ebeveynle ilgili toplantıya sahip olacak. Başka bir yerdeki bir kadından aldığınız haberler özel hayatındaki sıkıntıların gelişmesine sebep olabilir.
Bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günü aşk, şefkat, uyum ve dostluk getirir. Bu hafta rahatlamak ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevginiz ve neşeli ruh haliniz sizi popüler kılacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Bu hafta çekiciliğiniz ve güzelliğiniz hakiki, dürüst aşkı çekeceğinden, buluşmak için mükemmel bir zaman. Artan duygularınız nedeniyle karşı cinse daha samimi, romantik olabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm hakim olur.
OĞLAK BURCU: Bu hafta parasal olarak panik havasında olabilirsiniz. Mal mülk yatırımı konusunda yanlış adımlar atmayın. Mali işlerinizin çok kararsız olduğunu fark edin. Bazı şeylerin planlaması çok fazla düşünmenize yol açabilir. İş arkadaşlarınız veya yöneticileriniz ile aranız iyi olur ve işiniz ile ilgili anlaşmalara tam olarak güvenebilirsiniz. Bu hafta şanslı olacaksınız, ancak kişisel çekiciliğiniz ikna gücü olarak daha büyük bir rol oynayacak. Bununla birlikte, yeni profesyonel veya iş ortaklarını, müşterileri ve daha fazlasını etkileyebilirsiniz. Ticari hayatta başarılı bir hafta olur. Bu hafta boyunca, elinizdekiler ile yetinmeli ve aşırı talepkar olmamalısınız.
Oğlak burcu bu hafta aşk hayatında renkli olacak. Yeni aşk maceraları ve yeni tanıdıklar ile iyi zaman geçireceksiniz. Ancak, şimdi, partneriniz hakkında bazı önemli şeyleri anlayacaksınız. İlişkiniz üzerine yeniden düşünmeniz gerekebilir. Belki evlilik konusunda da geri planda durabilirsiniz. Bu hafta sorunlara neden tartışmalara girmemeye dikkat edin. Oğlak burcu erkekleri zor bir durumdan kurtulmak için kolay ama muhtemelen yanlış yollar ararlar. Oğlak burcu kadınları Akrep burcu olan bir insandan çok iyi tavsiyeler alacaklar.
Oğlak burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri, arzularınızı gerçekleştirmek ve başkalarının desteğini almak için istediğiniz kadar doğrudan ve dürüst olabilirsiniz. Bu, son zamanlarda biriken işleri yapmak için ideal bir zamandır. Sosyalleşme ve aşk hayatınız ekstra karizma ve entelektüel çekiciliğiniz yararına olacaktır. Aksi takdirde çok utangaç veya temkinli olacağınız cüretkar davranışlarda bulunmaya daha istekli olacaksınız.


KOVA BURCU: Bu hafta istenen sonuçları elde etmenize yardımcı olacak çok fazla iş ve çaba ile meşgul olacaksınız. İş yükünüzde bu hafta hızlı bir artış olabilir. Artık güvenilen insanlardan yardım ve destek almak önemli olacak. Planlarınızı herkesle paylaşmayın. Haftanın ilk yarısında size güzel bir şey olacak ya da beklenen haberleri alacaksınız. Bu hafta sizi tehlikelerden koruyacak ve sevgide yardımcı olacak daha keskin bir hassasiyete maruz kalacaksınız. Duygusal olarak anlayışlı olacaksınız. çevrenizdeki insanlardan bu hafta gelen haberler sizi mutlu edebilir. Özellikle de davetlere katılarak sosyal olabilirsiniz.
Kova burcu bu hafta samimi bir şekilde mutlu olmak için arkadaşlık, buluşma veya eğlence girişimi sizden gelmelidir. Şimdi duygusal ihtiyaçlarınızı ele alın. Kova burcu erkekleri hayal etmeye eğilimlidir, ama aslında hırslarını gerçekleştirmek için neredeyse hiçbir şey yapmayacaklar. Bu hafta kendini feda etmeye gerek yok, aradığınız her şeye ulaşmak için biraz daha çalışmanız gerekiyor. Kova kadınları için bu günlerde aileleri ve samimi yaşamlarıyla ilgili her şey daha fazla değer kazanacaktır. Ne yaparsanız yapın, düşünceleriniz bir konuda değişmez.
Kova burcu bu hafta Pazartesi ve Salı günleri, artan popülerlik ve karizma nedeniyle sosyalleşmek için harika bir zamandır. Bu hafta moda, kozmetik ve mücevher satın almak için de iyi bir zamandır. Başkaları için eğlendirici, aşçılık ve bakım yaparak eğlenebilirsiniz. Evinizi süsleyebilir veya bahçenizde çiçek dikmek gibi hobiler edinebilirsiniz. Boş zaman aktiviteleri, eğlenmek için mükemmel bir zaman.
BALIK BURCU: Bu hafta finans ve insanlara ilişkin sorunlar sizi rahatsız edici olabilir. Güvendiğiniz insanlar işlerinizin aksamasına sebep olabilirler. Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğmuş bir erkeğe güvendiğin için bu hafta bir hayli pişman olabilirsin. Bu yüzden sık sık stres ve gerginlik ortaya çıkabilir. Hafta boyunca Koç, Aslan ya da Oğlak burcu altında doğan kadınlarla olan ilişkinize dikkat edin. Hiçbir sırrınızı paylaşmamaya gayret edin. Yoksa ortalığı karıştırmaya çalışabilirler, iyimser yanınızdan faydalanabilirler. Siz seven insanlar bu elverişsiz zamanda size destek olurlar. Hafta boyunca ailenizde ve iş yerinizde aşırı yükleneceksiniz, görevler fazla olacak.
Balık burcu bu hafta para almak ya da finansal bir sorunu çözmek için bir gezi ya da toplantıya ihtiyaç duyacaksınız. Balık erkekleri kendilerini sahtekarlıktan korumaları gerekir. Yabancıların sana yaklaşmasına izin verme. Parasal olarak size külfet olacak biri de olabilir. Daha kararlı olun, çünkü herhangi bir tereddüt sizin profesyonelliğiniz için bir eksi olacaktır. Balık burcu kadınları kendileri ile ilgili bir entrikayi görmezden gelmek zorunda kalacaklar. Bir kadının hareketleri veya kararları nedeniyle işinizde geçici bir zorluk yaşanacaktır. Bu hafta, harcamalarınızda dikkatli olun ve aşırıya kaçmayın.
Bu hafta Pazartesi ve Salı günleri muhtemelen ailenizi beslemek ve korumak, onların ihtiyaçlarını karşılamak, evi temizlemek ve çocukları giydirmek isteyeceksiniz. En önemlisi onları kucaklamak ve öpmek, onlara şefkat ve sevgi vermek isteyeceksiniz. Bu hafta, iyilik ya da borç istemek için iyi bir zaman. Çünkü diğer insanların size hayır demesi zor olacak. Evinizde eğlenceli insanlar büyük bir başarı kutlar. Genel olarak moda, kozmetik, takı ve sağlık ve güzellik ürünleri için alışveriş yapılabilir.ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.