Ana içeriğe atla

Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 1 - 7 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 1- 7 Ekim haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bugünlerde ilişkiler üzerinden değerlendirmeler, karşılıklı konular önem kazanıyor. Evlilikte ve ortaklıklarda karşınızdakileri daha çok dinlemek ve sonuç çıkarmak durumundasınız. Önemli muhasebeler içindesiniz. 2’sinde ailevi bir konu için çaba göstermek ve hassas davranmak gerekebilir. 3’ü civarında görüşmelerde, anlaşmalarda sizi test eden durumlar içinde olabilirsiniz. 5’i sonrasında bazı bitişler ve sonlanmalar dikkat çekmekte. Ortak para konularında ya da alacaklarla ilgili huzursuzluklar öne çıkabilir. Bitişler ağır basıyor.BOĞA BURCU: Bugünlerde zaman alan işler, çalışma ortamına ve ilişkilere dayalı konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Düzen, sağlık ve enerjinizi alan durumlara özen göstermelisiniz. İşte üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. 2’si civarında yakın çevreniz, kardeşler ya da ailevi konular için çaba sarf etmek gerekebilir. Düşüncelerinizi olumlu yönde tutmaya bakmalısınız. Aşkta ve evlilikte bazı gerilimler, yanlış beklentiler gündeme gelebilir. 5’i civarında gelecek beklentilerinizi gözden geçirmeniz ve daha esnek davranmanız gerekebilir.
İKİZLER BURCU: Bu dönemde yaratıcı konulara ve kendinizi gösterebileceğiniz imkanlara bir vurgu var. Çocuklarla ilgili konular ya da keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Ancak 5’inden sonra geri giden Venüs özellikle iş ortamındaki konulara daha çok özen göstermenizi gerektirebilir. 2’si civarında iş ve paranızla ilgili konularda daha çok şey yapmak ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bugünlerde finansal kararların baskısını daha çok hissedebilirsiniz. 5’i sonrasında evle ilgili konulara daha sabırlı yaklaşmak gerekebilir.

YENGEÇ BURCU: Bugünlerde ailenizle, evinizle ya da toprağa ait konularla ilgili gelişmeler daha çok gündeme geliyor olabilir. Süregelen işleri toparlamak ama aynı zamanda kendi iç dünyanızda da dönmek durumundasınız. 2’sinde kişisel alanda çok daha gayretli olabilirsiniz. Bu dönemde evlilikte ya da karşılıklı konularda bazı baskılar, endişeler hissedilebilir. Aşkta ve çocuklarla ilgili alanda yetersizlik hissi gündeme gelebilir. 3’ü civarında düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. 5’i sonrasında yakın çevrede hareket ve ziyaretler söz konusu olabilir.ASLAN BURCU: Bugünlerde yakın çevrenizde değişiklikler, daha çok hareket ve görüşme vurgulanıyor. Ziyaretler, eğitimle ya da anlaşmalarla ilgili konularda kendinizi daha çok göstermek isteyebilirsiniz. 2’si civarında ise ailevi bir konu nedeniyle kendinizi daha çok sorumlu hissedebilirsiniz. Görüşmelerde düşüncelerinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu durum iş ortamında kritik olabilir. 5’i sonrasında evle ilgili konularda daha sabırlı olmaya bakmalısınız. Parasal bir konu ya da harcama yüzünden tamamlanması gereken bir durum yaşanabilir.

BAŞAK BURCU: Bu dönemde parasal konular, kaynaklarınız ve işe yönelik durumlar önemli. Eşinizle ya da ortağınızla maddi konular üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmaya bakın. 2’sinde ailevi bir konu ve beklenti üzerine odaklanabilirsiniz. Yapabileceğiniz çok şey var. Ancak bugünlerde görüşmeler, yazışmalar, yakın çevrenizde olup bitenler biraz uğraştırabilir. Çocuklarla ilgili bir konu üzerine de odaklanabilirsiniz. 5’i sonrasında kişisel bir konuyu tamamlamak ve sona erdirmek gerekiyor. Haberler kararlarınızı değiştirebilir.TERAZİ BURCU: Bugünlerde Güneş ve Merkür burcunuzda ilerlerken, son üç aydır dikkat çeken konular şimdi daha belirgin hale gelmekte. Yenilikler ve başlangıçlar var. Haftanın ilk günlerinde ailevi işlerde, eve, toprağa yönelik konularda ilerleme ve değişiklikler gündeme gelebilir. 2’si civarında ailevi konu için elinizden geleni daha çok yapabilirsiniz. İşte de hassasiyetler söz konusu. Düşünceleriniz üzerinde baskı hissedebilirsiniz. 5’i sonrasında parasal alanda daha özenli hareket etmek ve harcamalarınızı dengede tutmanız önem kazanmakta.

AKREP BURCU: Bu yeni dönemde evliliğe, genel olarak ilişkilere daha duyarlı halde olabilirsiniz. Henüz netleşmeyen ancak başlatmak istediğiniz konular da olabilir. Burcunuzda ilerleyen Venüs ilişkilerin ve kişisel güvenin bu dönemde sizin için daha hassas bir konu olduğunu anlatıyor. 25’indeki dolunay iş ve çalışma konularına, hizmet ve sağlıkla ilgili gelişmelere işaret edebilir. Bu konularda tamamlanmalar, değerlendirmeler söz konusu. 28’i civarında ise yine eşinizle ya da ortağınızla ilgili durumlar içinde daha esnek olmak gereği var.YAY BURCU: Bugünlerde sosyal konular, gruplar ve arkadaşlıklar size daha çok hareket ve ilham getirmekte. Gelecek beklentilerinizin üzerinden düşünebileceğiniz, planlar yapabileceğiniz günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde iş ve para konusunda daha ciddi düşünme gereği var. 2’sinde ortaklaşa bir konu, ailevi bir neden yüzünden kendinizi zorlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi daha fazla savunma gereği duyabilirsiniz. Bu dönemde aşkta ve evlilikte saklı durumlar huzursuzluk yaratabilir. Bazı endişeler ya da geçmişten gelen durumlar öne çıkabilir.

OĞLAK BURCU: Bugünlerde önemli gelişmeler ve değişiklikler gündeme gelmekte. Yeni durumlara dikkat etmekte yarar var zira bu gelişmeler önümüzdeki aylarda daha çok önem kazanabilir. Bu dönemde mesleğinizi, sorumlulukları öne çıkaran olaylar içinde olabilirsiniz. 2’si civarında evlilik ve eve ait bir konuda daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili gelişmelerde hassas olabilirsiniz. 5’i sonrasında ise tamamlanmakta olan konular öne çıkıyor. Uzaklarla ilgili bir konunun sonuçlanması için uğraşabilirsiniz.KOVA BURCU: Bu dönemde uzaklarla, yeni insanlarla ve yerlerle ilgili görüşmeler, anlaşmalar, yolculuklar hayatınıza daha çok şey katabilir. Öğrenmeye açık birisi olduğunuz için bu gelişmelerden fayda sağlayabilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde yorucu konulara, zaman alan işlere, ailevi hassasiyetlere de dikkat etmek gerekebilir. Ayrıca düşüncelerinizin etkilendiği, baskılandığı durumlar da yaşanabilir. 5’i sonrasında iş hayatında görüşmeler ve anlaşmalar yavaşlayabilir. Finansal konularda daha gerçekçi bir tavır içinde olmanız gerekebilir.

BALIK BURCU: Bugünlerde ortaklı durumlar, finansal ya da duygusal alanda sizi daha fazla meşgul edebilir. Maddi kaynaklarınızı kullanırken, dengeleri ve ilişkilerinizi de iyi yönetmeniz gerekiyor. Ayrıca keyif veren konularda biraz daha objektif olmaya bakmalısınız. 2’si civarında çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili bir konuda çok şey yapabilirsiniz. Bu dönemde gelecek ümitlerinizi ciddi şekilde gözden geçirebilirsiniz. 5’i sonrasında uzaklarla ilgili konular, görüşmeler ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda yavaşlamalar söz konusu olabilir.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comBu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…