Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 1 - 7 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 1- 7 Ekim haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bugünlerde ilişkiler üzerinden değerlendirmeler, karşılıklı konular önem kazanıyor. Evlilikte ve ortaklıklarda karşınızdakileri daha çok dinlemek ve sonuç çıkarmak durumundasınız. Önemli muhasebeler içindesiniz. 2’sinde ailevi bir konu için çaba göstermek ve hassas davranmak gerekebilir. 3’ü civarında görüşmelerde, anlaşmalarda sizi test eden durumlar içinde olabilirsiniz. 5’i sonrasında bazı bitişler ve sonlanmalar dikkat çekmekte. Ortak para konularında ya da alacaklarla ilgili huzursuzluklar öne çıkabilir. Bitişler ağır basıyor.BOĞA BURCU: Bugünlerde zaman alan işler, çalışma ortamına ve ilişkilere dayalı konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Düzen, sağlık ve enerjinizi alan durumlara özen göstermelisiniz. İşte üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. 2’si civarında yakın çevreniz, kardeşler ya da ailevi konular için çaba sarf etmek gerekebilir. Düşüncelerinizi olumlu yönde tutmaya bakmalısınız. Aşkta ve evlilikte bazı gerilimler, yanlış beklentiler gündeme gelebilir. 5’i civarında gelecek beklentilerinizi gözden geçirmeniz ve daha esnek davranmanız gerekebilir.
İKİZLER BURCU: Bu dönemde yaratıcı konulara ve kendinizi gösterebileceğiniz imkanlara bir vurgu var. Çocuklarla ilgili konular ya da keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Ancak 5’inden sonra geri giden Venüs özellikle iş ortamındaki konulara daha çok özen göstermenizi gerektirebilir. 2’si civarında iş ve paranızla ilgili konularda daha çok şey yapmak ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bugünlerde finansal kararların baskısını daha çok hissedebilirsiniz. 5’i sonrasında evle ilgili konulara daha sabırlı yaklaşmak gerekebilir.

YENGEÇ BURCU: Bugünlerde ailenizle, evinizle ya da toprağa ait konularla ilgili gelişmeler daha çok gündeme geliyor olabilir. Süregelen işleri toparlamak ama aynı zamanda kendi iç dünyanızda da dönmek durumundasınız. 2’sinde kişisel alanda çok daha gayretli olabilirsiniz. Bu dönemde evlilikte ya da karşılıklı konularda bazı baskılar, endişeler hissedilebilir. Aşkta ve çocuklarla ilgili alanda yetersizlik hissi gündeme gelebilir. 3’ü civarında düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. 5’i sonrasında yakın çevrede hareket ve ziyaretler söz konusu olabilir.ASLAN BURCU: Bugünlerde yakın çevrenizde değişiklikler, daha çok hareket ve görüşme vurgulanıyor. Ziyaretler, eğitimle ya da anlaşmalarla ilgili konularda kendinizi daha çok göstermek isteyebilirsiniz. 2’si civarında ise ailevi bir konu nedeniyle kendinizi daha çok sorumlu hissedebilirsiniz. Görüşmelerde düşüncelerinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu durum iş ortamında kritik olabilir. 5’i sonrasında evle ilgili konularda daha sabırlı olmaya bakmalısınız. Parasal bir konu ya da harcama yüzünden tamamlanması gereken bir durum yaşanabilir.

BAŞAK BURCU: Bu dönemde parasal konular, kaynaklarınız ve işe yönelik durumlar önemli. Eşinizle ya da ortağınızla maddi konular üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmaya bakın. 2’sinde ailevi bir konu ve beklenti üzerine odaklanabilirsiniz. Yapabileceğiniz çok şey var. Ancak bugünlerde görüşmeler, yazışmalar, yakın çevrenizde olup bitenler biraz uğraştırabilir. Çocuklarla ilgili bir konu üzerine de odaklanabilirsiniz. 5’i sonrasında kişisel bir konuyu tamamlamak ve sona erdirmek gerekiyor. Haberler kararlarınızı değiştirebilir.TERAZİ BURCU: Bugünlerde Güneş ve Merkür burcunuzda ilerlerken, son üç aydır dikkat çeken konular şimdi daha belirgin hale gelmekte. Yenilikler ve başlangıçlar var. Haftanın ilk günlerinde ailevi işlerde, eve, toprağa yönelik konularda ilerleme ve değişiklikler gündeme gelebilir. 2’si civarında ailevi konu için elinizden geleni daha çok yapabilirsiniz. İşte de hassasiyetler söz konusu. Düşünceleriniz üzerinde baskı hissedebilirsiniz. 5’i sonrasında parasal alanda daha özenli hareket etmek ve harcamalarınızı dengede tutmanız önem kazanmakta.

AKREP BURCU: Bu yeni dönemde evliliğe, genel olarak ilişkilere daha duyarlı halde olabilirsiniz. Henüz netleşmeyen ancak başlatmak istediğiniz konular da olabilir. Burcunuzda ilerleyen Venüs ilişkilerin ve kişisel güvenin bu dönemde sizin için daha hassas bir konu olduğunu anlatıyor. 25’indeki dolunay iş ve çalışma konularına, hizmet ve sağlıkla ilgili gelişmelere işaret edebilir. Bu konularda tamamlanmalar, değerlendirmeler söz konusu. 28’i civarında ise yine eşinizle ya da ortağınızla ilgili durumlar içinde daha esnek olmak gereği var.YAY BURCU: Bugünlerde sosyal konular, gruplar ve arkadaşlıklar size daha çok hareket ve ilham getirmekte. Gelecek beklentilerinizin üzerinden düşünebileceğiniz, planlar yapabileceğiniz günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde iş ve para konusunda daha ciddi düşünme gereği var. 2’sinde ortaklaşa bir konu, ailevi bir neden yüzünden kendinizi zorlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi daha fazla savunma gereği duyabilirsiniz. Bu dönemde aşkta ve evlilikte saklı durumlar huzursuzluk yaratabilir. Bazı endişeler ya da geçmişten gelen durumlar öne çıkabilir.

OĞLAK BURCU: Bugünlerde önemli gelişmeler ve değişiklikler gündeme gelmekte. Yeni durumlara dikkat etmekte yarar var zira bu gelişmeler önümüzdeki aylarda daha çok önem kazanabilir. Bu dönemde mesleğinizi, sorumlulukları öne çıkaran olaylar içinde olabilirsiniz. 2’si civarında evlilik ve eve ait bir konuda daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili gelişmelerde hassas olabilirsiniz. 5’i sonrasında ise tamamlanmakta olan konular öne çıkıyor. Uzaklarla ilgili bir konunun sonuçlanması için uğraşabilirsiniz.KOVA BURCU: Bu dönemde uzaklarla, yeni insanlarla ve yerlerle ilgili görüşmeler, anlaşmalar, yolculuklar hayatınıza daha çok şey katabilir. Öğrenmeye açık birisi olduğunuz için bu gelişmelerden fayda sağlayabilirsiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde yorucu konulara, zaman alan işlere, ailevi hassasiyetlere de dikkat etmek gerekebilir. Ayrıca düşüncelerinizin etkilendiği, baskılandığı durumlar da yaşanabilir. 5’i sonrasında iş hayatında görüşmeler ve anlaşmalar yavaşlayabilir. Finansal konularda daha gerçekçi bir tavır içinde olmanız gerekebilir.

BALIK BURCU: Bugünlerde ortaklı durumlar, finansal ya da duygusal alanda sizi daha fazla meşgul edebilir. Maddi kaynaklarınızı kullanırken, dengeleri ve ilişkilerinizi de iyi yönetmeniz gerekiyor. Ayrıca keyif veren konularda biraz daha objektif olmaya bakmalısınız. 2’si civarında çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili bir konuda çok şey yapabilirsiniz. Bu dönemde gelecek ümitlerinizi ciddi şekilde gözden geçirebilirsiniz. 5’i sonrasında uzaklarla ilgili konular, görüşmeler ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda yavaşlamalar söz konusu olabilir.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.