Ana içeriğe atla

Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 17-23 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 17 - 23 Eylül haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu dönemde zihinsel konsantrasyon gerektiren işler, iş ortamına ait konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Aynı zamanda gruplar ve arkadaşlıklar içerisinde daha sakin kalmakta fayda var. Parasal beklentilerinizde ani değişiklikler olabilir. 17’si civarında uzaklarla, eğitimle, yabancılarla ilgili bir konuya zaman harcayabilirsiniz. 21’i civarında ise sosyal işler ya da gelecekle ilgili ümitleriniz hakkında daha çok şey yapabilir, ilerlemek isteyebilirsiniz. 21’i sonrasında artan bir iletişim, görüşme ve anlaşma trafiği söz konusu olabilir.BOĞA BURCU: Bu dönemde yaratıcılık içeren, kendinizi gösterebileceğiniz uğraşlar var. Sevdiklerinizle, çocuklarla ya da istediğiniz bir konu üzerinde daha fazla durabilir, zihnen meşgul olabilirsiniz. Ancak bir yandan da mesleki konulara, iş hayatında mücadele ve yenilik aradığınız durumlara gayret edebilirsiniz. Teknik konular ya da gruplarla ilgili işlerde daha sabırlı ve önlemci olmaya bakmalısınız. 17’si civarında eşinizin ya da sizin ortak konuları, yatırım, borç alacak işlerine odaklanmanız gerekebilir. Bazı krizler, huzursuzluklar söz konusu olabilir.
İKİZLER BURCU: Bu dönemde ailenize, eve ve yerleşime yönelik konular, bitişler ve yeni adımlar dikkat çekmekte. Yeteneklerinizi ve enerjinizi yapıcı ve somut şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. 17’si civarında evlilikte ya da beraberliklerde daha gayretli olmanız mümkün. Sabırlı da davranmalısınız. Ancak bu dönemde uzaklarla ilgili işler, medya ya da yabancıları içine alan konularda sabırlı olmak gerek. Fikirlerde, inançlarda sürtüşmeler olabilir. 21’i civarında uzaklarla ya da medya ile ilgili bir konuda daha aktif davranabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Bu dönemde hareket, yolculuklar ve zihinsel faaliyetler öne çıkmakta. İşle ilgili gelişmeler, kafaca meşguliyetler var. 17’si civarında günlük işlerinizi toparlamak ve düzen vermek için daha iyi organize olmalısınız. Bu dönemde bazı endişeler, finansal olaylarla ilgili anilikler de gündeme gelebilir. Daha sakin düşünmeye bakmalısınız. Özellikle 21’i civarında bu konularla ilgili adımlar ve ilerlemeler söz konusu olabilir. Yatırımlar, harcamalar dengesine özen göstermelisiniz. Ortaklı işlere dikkat gerekebilir. Evle, yerleşimle ilgili de konular öne çıkabilir.ASLAN BURCU: Bu dönemde gelirler ve harcamalar, parasal konular, işe ait uğraşlar, meşguliyetler yoğunluk gösteriyor. Yeteneklerinizi, zekanızı daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Ancak karşıtlık içeren konulara özellikle dikkat etmelisiniz. Eşinizle ya da ortağınızla ilgili süregelen gerilimler yeniden öne çıkabilir. 17’sinde yaratıcı uğraşlar ve sevdiklerinizle ilgili uğraşlarda daha gayretlisiniz. 21’i civarında beraberliklerde, evlilikte daha dengeli ve sakin kalmaya, daha iyi bir dinleyici olmaya özen gösterin. Yeni haberler, değişiklikler, ziyaretler de öne çıkabilir.

BAŞAK BURCU: Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken, yenilikler, yeni hedefler ve ileriye yönelik konular gündeme geliyor. Üç ay öncesinde ortaya çıkan koşullar dikkat çekmeye başladı. Kendinize daha çok güvenebilirsiniz. Ancak bu dönemde sağlık, düzen ve hizmet gerektiren konularda daha azimli ve kararlı, mücadeleci olmanız gerekebilir. İş ortamında da sizi meşgul edebilecek koşullar var. 17’sinde ev ve aile ile ilgili konular, 21’i civarında ise iş ve çalışma ortamınızla ilgili meşguliyetler daha çok vurgulanıyor. İşle ilgili görüşmeler de artabilir.TERAZİ BURCU: Yılın bu dönemde bazı beklemeler, gündeminizi işgal eden kontrol edilemeyen koşullar olabilir. Sağlık, iş ve hayata bakış açınızla ilgili konularda daha pozitif olmaya, kabullenmeye açık olmalısınız. Ayrıca bu dönemde aşk hayatınızda ya da çocuklarla ilgili konularda bazı sürtüşmeler, huzursuzluklar da mümkün. 17’si civarında seyahat, ziyaret ve çevresel değişiklikler dikkat çekmekte. 21’i civarında aşkta ve yaratıcı konularda daha hareketli ve gayretli olabilirsiniz. Bugünlerde iletişim ve hareket artmakta. Yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

AKREP BURCU: Bu dönemde işle ilgili hareketlilik, gruplar ve takım çalışmaları sizi daha fazla meşgul ediyor olabilir. Gelecekle ilgili bir beklentinize daha çok odaklanabilirsiniz. Ancak bu dönemde evde ve ailede daha fazla uğraş da söz konusu. Evde daha çok zaman geçirebilir, ev güvenliği gibi konulara zaman ayırabilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili işler de dikkat çekebilir. 17’si civarında parasal işlerde daha gayretlisiniz. 21’i civarında eve ve toprağa yönelik konularda ilerlemeler olabilir. Bu dönemde gizli kalmış konular, haberler ve iletişimler de gündeme gelebilir.YAY BURCU: Bugünlerde iş hayatınıza ve tanınırlığınıza yönelik çabalar, meşguliyetler daha sık karşınıza çıkabilir. Yeni gelişmelere dikkat etmelisiniz, bu konular önümüzdeki aylarda sizi daha çok meşgul edebilir. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz çok hareketli ve daha çok dikkat etmeyi gerektiriyor. Kardeşler, komşular gündeme gelebilir. 17’si civarında Ay burcunuzda ilerlerken yenilikler ve hızlı gelişmeler içinde olabilirsiniz. 21’i civarında da yazışmalar, görüşmeler ve ziyaretler önem kazanabilir. Yeni haberler ve artan iletişim söz konusu.

OĞLAK BURCU: Bu dönemde bakış açınızı geliştirebilecek görüşmeler, yolculuklar ve uzaklarla ya da eğitimle ilgili konular daha çok öne çıkıyor. Eğitimde daha başarılı olabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak bu dönemde harcamalara ve iş hayatında ortaya çıkabilecek fazladan masraflara karşı önlemci olmakta fayda var. 17’si civarında tamamlanma aşamasında bir konu gereğinden fazla meşgul edebilir. 21’i civarında parasal konulara ve bütçenize özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde işle ilgili görüşmeler de dikkat çekici olabilir.KOVA BURCU: Bu dönemde zihinsel meşguliyetler ve sizi ortaklaşa konularda bağlayan bazı riskli konular dikkat çekmekte. Finansal alanda borç, alacak, miras gibi konular öne çıkıyor olabilir. Zihninizi sakinleştirmeye bakmalısınız. Mars burcunuzda ilerlerken daha cesur ve atılgan olmanız gerekebilir. Belirli bir konuda öne çıkmak zorunda da kalabilirsiniz. 17’si civarında arkadaşlıklar ve gelecek beklentileriniz açısından daha aktifsiniz. 21’i civarında şahsi adımlar, yenilikler var. Bu yeni dönemde uzaklarla ilgili haberler de gündeme yansıyabilir.

BALIK BURCU: Bu dönemde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken önemli sonuçlar, değerlendirmeler içerisindesiniz. Başkalarından gelen değerlendirmelere tabi olabilirsiniz. Yaptıklarınızın karşılığını bulabilirsiniz. Yine bu dönemde sağlık ve iş ortamındaki konulara dikkat etmek ve sıkı çalışmaya hazır olmak gerek. Gruplarla ilgili konular da uğraştırıcı olabilir. 17’si civarında iş hayatında atabileceğiniz adımlar ve yenilikler var. 21’i civarında sağlık, başkalarına hizmet ya da uğraştıran konulara özen göstermelisiniz. Ortaklı işler de önemli olabilir.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comBu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…