Ana içeriğe atla

Ünlü Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'dan Haftalık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Haftaya Yeniaydan aldığınız enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş, hizmet, sağlık alanlarınızda önemli girişimleriniz için bu haftayı gerçekçi ve mantıklı davranarak kullanabilirsiniz. Önemli insanlardan alacağınız destekler yüksek olurken, ortak parasal alanlarda şansınız yüksek akacak. Salı günü itibarıyla Mars birkez daha kova burcuna geçiyor. Enerjinizi sosyal çevrenize harcayacaksınız. Takım çalışmalarınıza, gruplara yönelik işlerinize, organizasyonlar, davetlere yönelik adımlarınıza harcayacağınız enerjiniz yüksek olabilir. Sosyal çevrenizi organize edebilirsiniz ama bazı arkadaşlarınızla aranızda sürtüşmelerde bu dönemde oluşabilir. Yaz döneminde yaşadığınız sıkıntıları daha etkin bir enerjiyle ele almanın zamanı gelmiş bulunuyor. Parasal işleriniz varsa bu hafta Çarşamba gününe dikkat edin. Sosyal çevre ilişkilerinizde sahip olduklarınızı sorgulayabilir, sıkılganlıkla hareket edebilirsiniz. Haftasonu iş ve günlük hayatınızın akışıyla bağlantılı konularda şanslı etkileriniz devreye giriyor.BOĞA BURCU: Bu hafta yeniaydan aldığınız etkilerle başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Aşk, eğitim, çocuk, kreatif alanlarınızda başlatmak istediğiniz işleriniz, konular varsa bu hafta ayrıntıları gözden kaçırmadan adımlar atabilirsiniz. Salı günü itibarıyla enerjinizi kariyerinize ve iş hayatınıza çevireceksiniz. Tüm yaz boyunca bu alanlarda zorlandığınız konuların üstünden geçmek için bunu bir fırsat olarak görün. Toplum önü mücadeleleriniz, uğraşılarınız artarken, önemli takım çalışmaları, toplumsal olaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Özgürlüğünüze düşkün olacağınız için üstlerinizle olan bağlantınıza göz önünde olacağınız ortamlarda dikkat etmelisiniz. Bu hafta geleceğinize yönelik planlarınız ve adımlarınızda hayat sizi desteklerken en çok özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. İlişkilerinizde var olan tansiyonlu durumlar Çarşamba günü ortaya çıkabilir. Sosyal çevrenizdeki insanların önemli konularda sizi yanıltmasına izin vermeyin, içinizden geleni yapın, zira önemli işlerinizde ve ilişkilerinizde haftasonu desteklenecek, şans ve fırsatların ayağınıza geldiğini göreceksiniz.
İKİZLER BURCU: Haftanız yeniay etkisiyle başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili konularda almanız gereken kararlarınızı bu hafta detayları sıkıca takip ederek başlatabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi dış ortamlara, seyahatlere, yabancılarla yapılacak olan işlere, yurtdışı kontaklarına harcayacaksınız. Hukuki meselelerde mücadeleleriniz artabilir. Önemli seyahatlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Bu alanlarda vereceğiniz demokratik mücadelelere ve uğraşılara önem vereceksiniz. Yaz dönemi boyunca bu alanlarınızda gerileyen Mars’ın yeniden bu alanları harekete geçirmesi işlerinizin üzerinden yeniden geçme fırsatı sunabilir. Şimdi karşınıza gelecek olan fırsatlar için harekete geçebilirsiniz. Bu hafta aile hayatınızda parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelirken, yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Çarşamba günü beraber iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat edin. Cuma günüyse aileve iş alanlarınızda kararsız ve yanıltıcı etkiler oluşabilir. Haftasonu ailevi konularda güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız. Maddi konularda daha doğru ve etkili kararlar devreye girebilir.

YENGEÇ BURCU: Haftaya yeniaydan alacağınız etkilerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre konularınızda önemli kararlarınızı bu hafta dikkatli ve özenli davranarak hayata geçirebilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi ortak parasal konularda harcamaya başlıyorsunuz. Ortak borçlarınızda, ödemelerinizde girişken olabilirsiniz ama bu mücadele etmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Tehlikeli yerlerden uzak durun. Sosyal ortamlarınızda parasal konularda çabuk tepki vermeye ve risk almaya yatkın olabilirsiniz. Mars bu alanlarınızda tüm yaz boyunca gerilemişti, şimdi bu alanlarınızda yeniden ilerleyerek yaşadığınız zorlukları, sıkıntıları düzeltmek için size fırsat sunacak. Özel ilişkilerinize bu hafta Çarşamba günü dikkat etmelisiniz. Arkadaş ilişkileriniz, özel hayatınızda çabuk ve ani tepkiler vermenizi kolaylaştırabilir. Fikirlerinizdeki karmaşa, kararsızlıklar Cuma günü sizi yoracak. Önemli görüşme ve konuşmalarınızda detayları atlamayın, gerçekçi adımlarla ilerleyin. Haftasonu ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda mutluluğu ve şansı yakalayacaksınız.ASLAN BURCU: Haftaya Başak burcunda oluşan yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu yeniayla beraber maddi konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı bu hafta dikkatli ilerleyerek atabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi ilişkilerinize yönlendireceksiniz. Eşin hayatında mücadeleler artarken, siz de bu koşturmaların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Onunla olan ilişkinizde bu dönemde bazı sürtüşmeler, kavgalara da hazırlıklı olun. Vereceğiniz mücadelelerde demokratik ve özgür bir yapı sergilemelisiniz. Yaz boyunca Mars bu alanlarda gerilerken karşılaştığınız sorunların çözümünü şimdi bu mars geçişinde uygulayabilirsiniz. Bu hafta maddi yönden verdiğiniz kararları hem ailevi konularda, hem de günlük hayatınızda devreye sokacak, çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Çarşamba günü aile ilişkilerinize dikkat etmeli, parasal konularda daha itinalı, dikkatli, gerçekçi olmalısınız. Cuma günü parasal işlerden, spekülasyondan uzak durun. Haftasonu aile ve iş alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar sizi bekleyecek. Tadını çıkarın.

BAŞAK BURCU: Haftanıza Yeniaydan aldığınız enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu yeniayla beraber kafanızdaki planları, kararları devreye sokabilir, önemli başlangıçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta Salı günü bu anlamda size yeşil ışık yakacak. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. İş hayatınıza enerjinizi aktaracaksınız. Daha fazla çalışacak ve bu alanlarda bazı kavga ve sürtüşmelere açık olacaksınız. İş hayatınızda uğraşılarınız artabilir. Ayrıca sağlığınıza daha fazla enerji harcayabilirsiniz. Dolaşım sisteminizi çok fazla zorlamamaya, sağlığınızı göz ardı etmemeye çalışın. Fazla ayakta durmaktan, çalışmaktan kaynaklı olarak varis sıkıntılarınız artabilir. Tüm yaz boyunca mars bu alanlarınızda geriliyordu, çeşitli sıkıntı ve sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz şimdi bu sorunların kaynağını bulduysanız onları düzeltmek ve enerjinizi daha doğru kullanmanız adına size şanslar sunacak. Bu hafta girişimleriniz, iletişimsel işleriniz adına güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız yalnız özel ilişkilerinizde kafanız karmaşık ve karışık olabilir. Cuma günü bu etkiye dikkat edin. Ortaklı atılacak adımlarda daha gerçekçi olmaya çalışın. Çarşamba günüyse fikirlerinizdeki gitgeller size yorabilir, çabuk sıkılacak ve ilişkilerinizde ani tepkiler vereceksiniz. Haftasonu şanslı etkiler devreye giriyor. Özel ilişkilerinizde fırsatları gerçeğe dönüştürebilirsiniz.TERAZİ BURCU: Haftanız kadersel alanınızda gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Harekete geçmek için uygun bir yeniay değil. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak için bu yeniayı kullanabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Aşka, eğlenceye, sevgiye, çocuğunuza enerjinizi akıtmaya başlıyorsunuz. Aile alanlarınızdan kurtulmanız kendinize ve sevdiklerinize daha etkin bir şekilde enerjinizi harcatacak. Hobilerinizin üzerine, sportif aktivitelere eğilebilirsiniz. Bu alanda yaz boyunca gerileyen Mars size zorluklar çıkarmış olabilir, ertelenen, yapamadığınız, önünüzde engel olan konular bu dönemde hallolabilir. Bu hafta geri planda durduğunuz konularda parasal olarak güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Salı gününü bu anlamda iyi değerlendirin. Çarşamba günü parasal işlerinizde ve ilişkilerinizde anlık tepkilerden kaçının, sıkılganlıklarınız yüzünden ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Cuma günüyse kafa karışıklıkları sizi yorabilir. Günlük işlerinizin akışında bazı sorunlara hazırlıklı olun. Haftasonu aile hayatınızda, parasal işlerinizde kendinizi şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU: Haftanız dün gerçekleşen Yeniay enerjisiyle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu yeniayda sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işler, sosyal çevre değişiklikleri, gelecek planlarınız adına harekete geçebilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi ailenize ve ev konularına harcayacaksınız. Bu alanlarınızda önemli uğraşılarınız devrede olurken, bağımsız yapınızla ailenizdeki insanlarla sürtüşmelere de hazırlıklı olmalısınız. Özel hayatınızda riskli adımlardan kaçının. Yapılan herşeyi özgürlüğünüze bir engel olarak algılayabilirsiniz. Yaz dönemlerinde bu alanda karşınıza çıkan sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Bu hafta önemli işlerinizde çevrenizden ve arkadaşlarınızdan gelecek fırsatlar çok hoşunuza gidecek, Salı gününün bu güzel etkisinden faydalanın. Çarşamba günü özel ilişkilerinizde sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Cuma günü yanıltıcı durumlardan uzak durun, önemli kararlarınızda aldanabilirsiniz. Haftasonu ise keyfinize diyecek olmayabilir, yakın çevreniz ve sevdiklerinizle beraber yapacağınız planlar tıkır tıkır işleyebilir.YAY BURCU: Haftanız yeniaydan aldığınız enerjilerle başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu yeniayda kariyer ve iş konularınızdaki önemli kararlarınızı uygulamaya koyabilir, başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden kova burcuna geçiyor. Enerjinizi yakın çevrenizdeki kişilere ve olaylara harcayacaksınız. Akraba, kardeşleriniz, kuzenleriniz, dostlarınız, komşularınız yakın çevrenizde kim varsa onlarla uğraşılarınız ve mücadeleleriniz artabilir. Bir yandan onları hareketleriniz ve eylemlerinizle etkileyebilir, diğer yandan ukala davranışlarınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğitim ve öğrenim alanlarınızda enerjinizi ortaya koyacaksınız. Yaz döneminde yaşadığınız engeller, sorunların çözümü için şimdi rahatlıkla enerjinizi kullanabilirsiniz. Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar Salı günü karşınıza gelebilir. Korunduğunuzu görecek, güzel fırsatları parasal getirilere dönüştürebileceksiniz. Çarşamba günü günlük hayatınızdaki iş ilişkilerinize dikkat edin. Anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir. Cuma günü karşınıza gelecek önemli fırsatlarda kafanız karışık olabilir, ailenizdeki insanların sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. Gerçekçilikten uzaklaşmayın. Haftasonu ise konuşulan işlerdeki şansları hayatınızda fazlasıyla hissedeceksiniz. Hayat sizi destekleyecek.

OĞLAK BURCU: Haftanız Dün gerçekleşen Yeniay enerjisiyle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, yayıncılık, hukuk, ticaret alanlarınızda önemli bir dönem başlıyor ve kafanızdaki planları bu yeniay enerjisiyle gerçekçi davranmak şartıyla uygulayabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi parasal konularda göstereceksiniz. Bu alanda mücadeleleriniz artarken, teknolojik ürünlere harcamalarınız da artabilir. Yaz dönemi boyunca bu alanlarınızda gerileyen Mars parasal konularda size çeşitli, sıkıntı ve sorunlar çıkartmış olabilir. Gördüğünüz hataları, yaşadığınız sıkıntıların temelini farkettiyseniz şimdi bu mars geçişiyle beraber enerjinizi bu alanlarda daha etkili ve rahat kullanacaksınız. Bu hafta gelecek planlarınız hızlanırken, çevrenizin, arkadaşlarınızın sizden yana olduğunu görebilir, her konuda önemli destekler alabilirsiniz. Çarşamba günü sosyal çevre ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara dikkat edin. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Cuma günü ise önemli görüşmeleriniz, konuşmalarınız varsa kafanız karışabilir, muhakeme gücünüz net olmayacağı için önemli kararlardan kaçının. Haftasonu hayatın size gülümsediğini görecek, seyahatteyseniz mutlulukla hareket edeceksiniz.KOVA BURCU: Haftanız dün gerçekleşen Başak yeniayının enerjileriyle başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Ortak para alanlarınızda almanız gereken kararlarınız için bu haftayı değerlendirin ama değerlendirirken gerçekçi olmaya özen gösterin. Banka, kredi, faiz, vergi konularında gözünüz açık olsun. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Hareketleneceksiniz. Amaçlarınız ve yapacaklarınız doğrultusunda, özgürlüğünüzü düşünerek atacağınız adımlar bu dönemde biraz bencilce algılanabilir ama yaşadıklarınız göz önünde bulundurulursa bunu yapmanız kesinlikle kaçınılmaz. Çünkü tüm yaz boyunca yakın çevre ilişkileriniz, girişimlerinizde gerileyen Mars size türlü sorun ve sıkıntılar çıkarmış olabilir şimdi düzelerek yeniden aynı noktalardan geçmesi, enerjinizi daha etkili ortaya koyacağınız anlamına geliyor. Bu hafta kariyerinizle ilgili konularda güzel fırsatlar ve şanslar Salı günü karşınıza gelebilir. Maddi konularda halletmek istediğiniz işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Çarşamba günü aile ilişkilerinize dikkat edin. Göz önünde bulunacağın ortamlarda ilişkilerinizde sıkılganlıklar devrede olabilir. Cuma günüyse parasal konularda harekete geçmeyin. Yanılgılara açık birgün olabilir. Haftasonu işlerinizde kendinizi mutlu, huzurlu ve şanslı göreceksiniz. İç gücünüzü etrafınıza kolaylıkla aktaracaksınız.

BALIK BURCU: Haftanız sizin zıt burcunuz olan Başak burcunda dün gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde, ortaklı işlerinizde, taşınmayla ilgili konularda önemli kararlarınızı bu hafta devreye sokabilirsiniz. Salı günü itibarıyla enerjinizi rahat kullanamayacağınız bir döneme gireceksiniz. Maddi konularda da yavaşlamalar oluşabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeli, dolaşım sistemi bozukluklarına açık olacağınızı bilmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin, vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Bir yandan da yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda enerjinizi kontrol etmeye çalışın. Bu hafta geleceğinize yönelik işlerinizde güzel adımlar, iş birlikleri, projeler devreye girebilir. Salı günü şans ve fırsatlar sizi bekliyor. Çarşamba günü sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde anlayışsızlıktan uzak durun. Kolay sıkılacak ve tepki vereceksiniz. Cuma günü özel hayatınızda aldanmalara, kandırılmalara açık olabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde de gözünüzü açık tutun. Kararsızlıklarınızın sizi yanlış adımlara götürmesine müsade etmeyin. Haftasonu sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil, seyahat sizi mutlu edebilir. Önemli işlerinizde kendinizi mutlu ve şanslı göreceksiniz.


Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…