Ana içeriğe atla

Ünlü Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'dan (17-23 Eylül Haftasına Özel) Haftalık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Haftaya iş alanlarınızla ilgili konulara odaklanarak başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Pazartesi öğle saatlerine kadar daha rahat konular üzerine eğilmelisiniz. Akşam saatlerine doğru iş sorumluluklarınız artabilir. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü parasal konularda risk almaktan kaçının, yine geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde, işten elde edilecek gelirlerinizde enerjinizi parasal konularda iyi kontrol etmeye çalışmalısınız. Gerginlikler ters tepkilere neden olabilir. Köprüleri çabuk yıkabilirsiniz. Bu hafta en çok bu konulara dikkat etmelisiniz.

İş ve günlük hayatınızın düzeniyle ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Cuma günü hem sağlığınız, hem de gündelik hayatınızın işlerinde yapacaklarınız ve konuşmalarınız önem kazanıyor.

Cumartesi günü Merkür Terazi Burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca aşk hayatınız veya uzun süreli ilişkileriniz üzerine konuşmaya ve düşünmeye meyilli olacaksınız. Ortak davranmak ve hareket etmek,anlaşmak ön planda olacak. Ortaklaşa iş yapıyorsanız, kendinizi geliştireceksiniz.

Pazar günü Güneş Terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin hayatının detayları daha fazla ön planda olacak. Yine bu Pazar ortaklaşa işlerinizde veya özel hayatınızda olumsuz düşüncelerden uzak durun. Bazı fikirlerinizin desteklenmediğini düşünebilir, herşeyi kritize edebilirsiniz.BOĞA BURCU: Haftanız gelecek planlamaları ve dış ortamlardaki işlerinizin üzerine eğilerek başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Eğitim, iş seyahatleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, gelecek planlarınız için koşturmalarınız Perşembe gününe kadar uğraşılarınızdan olacak. Bu Pazartesi öğle saatlerine kadar önemli parasal işlerden kaçının. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü iş ve kariyer mücadeleleriniz risk almanızı ve düşünmeden hareket etmenizi sağlayabilir. Göz önünde olacağınız yerlerde, iş hayatınızda tehlikelere ve sizin dışınızda gelişecek bazı değişimlere hazır olmalısınız. Vereceğiniz tepkiler en çok size ve statünüze zarar verebilir. Bu hafta esnekliğinizi koruyun ve karşınıza gelecek olan olaylarda ani davranışlardan kaçının.

Özel ilişkilerinizde, çocuğunuz varsa onunla ilgili alanlarda Cuma günü güzel çözümler üretebilir, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür Terazi’ye geçiyor. 2 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz artacak. Kendinizi iş alanlarınızda göstermek ihtiyacında olacak, beraber çalıştığınız insanların sorunlarına çözüm bulacaksınız. Bu dönemde sağlığınızın üzerine eğilebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Pazar günü Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bu 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız. İş alanlarınızda kararsızlıklarınız artabilir, diğer yandan bu Pazar, günlük hayatınızda ve ele alacağınız işlerinizde olumsuzluklardan uzak durun. Yaptığınız işlerde memnuniyetsizliğiniz yüksek olabilir.
İKİZLER BURCU: Haftanız parasal işlerinizle başlayacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Ortak parasal sorumluluklar, ödemeler, alacak verecek dengeniz Perşembe gününe kadar hayatınızı meşgul edebilir. Bu Pazartesi öğle saatlerine kadar ay boşlukta olacağından önemli işlerinizi başlatmak yerine var olan işlerinizi tamamlamaya özen gösterin. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü hem ailevi konularınıza, hem de iletişimsel işlerinize eğileceksiniz sevgili İkizler. Seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz veya önemli işleriniz varsa beklenmedik olayların sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Araba kullanırken dikkatli olun, enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkileriniz sizi zorlayabilir. Bu hafta en çok bu etkiye dikkat etmelisiniz.

Cuma günü ailenizle beraber yapacağınız konuşmalar hızlanabilir. Kafanızda düşündüğünüz bir konuyu dile getirebilir, nihai çözüm üretebilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçiyor. Bir iki hafta boyunca aşk hayatınızda konuşmalarınız artabilir, aşkı konuşmak, paylaşmak ve yaşamak ön plana çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla iletişiminiz güçlenecek, sorunlarınız varsa çözümleri rahatlıkla elde edeceksiniz.

Pazar günü Güneş Terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde ölçülü bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Diğer yandan bu Pazar, aşk, eğlence ve çocuklarla ilgili konularda parasal olarak sıkıştığınızı görebilir, parasal yönden desteklenmediğiniz fikrine kapılabilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun. Riskli işlerde gelen hafta boyunca desteklenmeyeceğinizi bilin.

YENGEÇ BURCU: Haftanız yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyor ama öğle saatlerine kadar karar vermekte zorlanabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Perşembe gününe kadar özel ilişkilerinizdeki sorumluluklar öne çıkabilir. Ortaklaşa işiniz varsa bu hafta daha çok bu konularla ilgili olacaksınız. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü sosyal çevrenizdeki değişimler, parasal harcamalarınızı hızlandırabilir ve size bu alanda risk aldırabilir. Ödemelerinizden kaynaklı olarak sosyal ortamlarınızda kolay tepkiler verebilir ve kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bir arkadaşınızın başına gelecek bir olay sizi etkileyebilir. Bu dönemde kimseden borç almayın ve vermeyin.

Cuma günü yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi hızlandıracak, kısa vadeli çözümler üreteceksiniz. Girişimci biriyseniz, önemli işlerinizde kafanız net ve hızlı çalışabilir. İşlerinizi halledeceksiniz.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür Terazi burcuna geçiyor. Bu birkaç hafta boyunca ev ve aile hayatınızda konuşmalarınız hızlanabilir. Geçmişi anmak, ailenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için olumlu bir dönem olacak. Yine ev alım, satım, kiralama ve emlak işlerinizi bu döneme denk getirmek işinize yarayabilir.

Bir gün sonra Güneş’te Terazi burcuna geçiyor. Kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermeye başlıyorsunuz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve aileniz hayatınızın merkezine yerleşebilir. Yine bu Pazar, aile hayatınızda zorlanmalar oluşabilir. Fikirsel olarak kolay beğenmeyecek, üstlendiğiniz sorumlulukların size ağır geldiğini düşüneceksiniz. Olumsuz düşüncelerden uzak durun.ASLAN BURCU: Bu hafta gündelik işleriniz veya iş koşturmalarınız sizi hareketli kılacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi öğle saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Perşembe gününe kadar yapılması gereken her tür işinizin üzerine düşebilirsiniz. Yne sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü hem ortaklı işleriniz ve projelerinizde, hem de özel hayatınızda bazı gerilimlere ve riskli durumlara açık olacaksınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol etmek kolay olmayacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla çatışma ve sürtüşmelerden uzak durun, bu dönemde risk almayın.

Parasal konularda Cuma günü güzel işler çıkartabilirsiniz. Bir para işinizi halledebilir, sorunlarınıza kolay çözümler üretebilirsiniz.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür Terazi burcuna geçiyor. Önünüzdek 2 hafta boyunca yakın çevre konularınızda iletişiminiz artıyor. Satış, pazarlama, ticaret alanınızda becerileriniz, konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Akraba veya kardeşlerinizin sorunlarına çözümler bulabilir, onlarla irtibatlarınızı arttırabilirsiniz. Girişimci ve ticari yönleriniz öne çıkabilir.

Pazar günü Güneş’te Terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstereceksiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. Bu Pazar, üstlendiğiniz iş sorumluluklarınız size ağır gelebilir, bazı düşüncelerinizin, fikirlerinizin desteklenmediğini görebilirsiniz veya yaşayacağınız olaylarla yapmak istedikleriniz örtüşmeyebilir, her halükarda olumsuzluklardan uzak durun.

BAŞAK BURCU: Haftanız aile ve ev hayatınızın işleriyle başlayabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Öğle saatlerine kadar önemli işlerden uzak durun. Öğleden sonra Perşembe gününe kadar özel hayatınızın konularına, varsa çocuğunuzla ilgili alanlara kendinizi adayacaksınız. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü iş mücadeleleriniz sinirinizi bozabilir. İş alanlarınızdaki değişimler, beklenmedik koşullara gereğinden fazla tepki verebilir, risk almak isteyebilirsiniz ama bunu yapmamalısınız sevgili Başaklar. İş seyahatlerinize dikkat edin, tanımadığınız insanlarla aranızda takışmalar yaşayabilirsiniz.

Cuma günü önemli bir meseleyi iyice düşünüp, taşınıp çözüme ulaştırabilir, kendiniz ve hayatınız için önemli kararlar alabilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca maddi alanda kafanız iyi çalışacak, para ile ilgili konularda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilir, bu alanda becerinizi kullanabilirsiniz. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Ticaretle uğraşanlar için olumlu bir dönem başlıyor.

1 gün sonra Güneş’in de Terazi burcuna geçmesiyle beraber kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları alım, satım sizin için önemli olacak. Para kazanma isteğiniz, birşeylere sahip olma arzunuz artabilir. Bu Pazar özel hayatınızın sorumlulukları size ağır gelebilir, zorlanabilirsiniz. Fikirlerinizdeki olumsuzluklardan uzak durun. Yeni gelen haftabaşında riskli adımlardan kaçının.TERAZİ BURCU: Haftanız yakın çevrenizde olup biten olaylarla başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Öğle saatlerine kadar kısa vadeli planlarınızda değişimler oluşabilir. Perşembe gününe kadar evinizle, ailenizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Bu alandaki sorumluluklar öne çıkabilir. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü riskli adımlardan kaçınmalısınız. Beklenmedik olaylarla tehlikeli durumları körükleyebilirsiniz. Spor yaparken, hobilerinizle ilgilenirken dikkatli olun, yine eşinizin arkadaşlarıyla olan bağlantılarınıza özen gösterin. Özel hayatınıza, başınıza gelecek durumlara karşı hazırlıklı olmalı, ters tepkilerden kaçınmalsıınız.

Cuma günü halletmeniz gereken bazı konuların üzerinden geçebilirsiniz. Kafanızda uzun zamandır düşündüğünüz, zihninizi meşgul eden konuları çözüme ulaştırabilir, yeni yollar bulabilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür sizin burcunuza geçiyor. 2 hafta boyunca kendinizle ilgili alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz, zihinsel konular, fiziksel oluşumlardan daha önde olacak. Özel yaşantınızda sizi zorlayan durumları gözden geçirebilirsiniz.

Tam 1 gün sonra Güneş’te Terazi burcuna geçiyor. Düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir sürece adım atıyorsunuz. Hayat sizi destekleyecek ve kuvvetlendirecek. Yalnız bu Pazar ev ve aile sorumluluklarınız, bu alanda yapmanız gerekenler üzerinize çökebilir. Olumsuz durum ve koşullardan uzak durmalı, olayları negatif bakış açınızla körüklememelisiniz. Evle ilgili konularda fikirleriniz destek görmeyebilir.

AKREP BURCU: Haftanız parasal işlerinizle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Öğle saatlerine kadar önemli işlerden kaçının. Öğleden sonra, Perşembe gününe kadar yakın çevre sorumluluklarınız, yapılması gereken iletişim işleriniz vaktinizin çoğunu alabilir. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü, ev veya ailenizde önemli değişimler, özel hayatınızda bazı risk içeren olayları karşınıza getirebilir. Partnerinizle anlaşmak kolay olmayabilir veya onun kariyeriyle ilgili konular yüzünden aile hayatınızda huzursuzluklar yaşanabilir. Özel hayatınızda ani kararlar almamaya çalışın. Yine evinizde sakarlıklara, kazalara karşı dikkatli olun.

Cuma günü arkadaşlarınızla fikir alışverişleri, konuşmalar öne çıkabilir. Birden fazla işiniz varsa, bir işinizin detayını çözüme kavuşturabilir ya da yeni iş olasılıklarını hayatınıza alabilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca geçmişi anabilir, fikren yaptıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ön planda olacak. Sır saklamayı ve biraz gizemli davranmayı benimseyeceksiniz. Bu dönemde dedikodunuz yapılabilir, bazı arkadaşlarınızın sizi zorladığını görebilirsiniz.

Birgün sonra Güneş’te kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz, sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu dönemde kendinizi geri plana çekebilir, işlerinizi dikkat çekmeden yürütebilirsiniz. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak kullanın. Pazar günü yakınınızdaki insanların sorumlulukları sizi yavaşlatabilir veya siz böyle düşünebilirsiniz. Fikirlerinizde melankoli ve olumsuzluklar görülebilir.YAY BURCU: Haftanız alacağınız önemli haberlerle başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Duygu değişimleriniz öğle saatleirne kadar yüksek olacak. Sonrasında Perşembe gününe kadar parasal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü yakın çevrenizin sağlık sorunları ve sıkıntıları ani riskler almanıza neden olabilir. Yine iş alanlarınızda bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Kazalara ve risk almaya yatkın olacağınız için bugünlerde araba kullanırken dikkatli olmalısınız. Ayrıca yakın çevre iletişiminize dikkat edin.

Cuma günü toplum önü, kalabalık yerlerde güzel iş birlikleri oluşabilir. Önemli işlerinizde konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Mantıkla ve pratikle ele aldığınız konularda şanslı birgün.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür Terazi burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca geleceğinize yönelik konular, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili paylaşımlarınız artacak. Toplum içinde kendinizden bahsetmek öne çıkabilir. Arkadaşlarınız bu dönem sizden özel bir ilgi bekleyebilir.

Bir gün sonra Güneş’in de bu alanlarınıza girmesiyle beraber 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstereceksiniz. Bu dönem sosyal çevrenizden faydalanabilirsiniz. Kalabalık ortamlar, grupsal işler size daha fazla kazandırabilir. Bu Pazar parasal konularda olumsuz düşüncelerden uzak durun. Desteklenmediğinizi düşünebilir, herşeyi fazlasıyla eleştirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU: Haftanız sabah saatlerinde isteksiz enerjilerle dolu olsa bile, öğle saatlerinden sonra hızlanacak, kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Perşembe gününe kadar duygusal yönden sorumluluklar ve ufak tefek krizler sizi rahat bırakmayabilir. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü maddi konularda zorlayıcı etkiler oluşabilir sevgili Oğlaklar. Eğlence, çocuk ve aşk evinizdeki değişimler, sürpriz gelişmeler harcamalarınızı arttırabilir. Zorlanabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza, riskli girişimlere dikkat etmelisiniz. Bu hafta en çok bu etkiye dikkat edin.

Cuma günü geleceğe yönelik işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler oluşabilir. Çözüme yönelik hareket edecek, işlerinizi planlayacaksınız.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iş ve kariyer alanlarınızda uğraşılarınız ve becerileriniz artacak. Önemli iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi anlatmak, iş ortamınızda güçlü iletişiminizle dikkatleri üzerinize çekmek için harika bir dönem.

Pazar günü Güneş’in de kariyer alanlarınıza girmesiyle beraber 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Mücadele ve ön plana çıkma isteği işinize yansıyabilir. Siz hayata karşı güçlü durdukça, fikirlerinizi hayata geçirmek daha kolay olacak. Bu Pazar iş alanlarınızda karamsarlığınız yüksek olabilir. Yeni gelecek olan haftada da bazı işlerinizde sorunlara açık olabilirsiniz.KOVA BURCU: Haftanız sosyal çevrenizle beraber yaptığınız planlarla başlarken, öğleden sonra Perşembe gününe kadar duygusal olarak yalnızlıktan hoşlanacak, geri plandan işlerinizi halledeceksiniz. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü aile hayatınızdaki değişimler, beklenmedik olaylar hızlı ve riskli kararları karşınıza getirebilir. Kısıtlamalara gelemeyebilirsiniz. Yine eşinizin kariyerindeki önemli değişimlere ters tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Aile hayatınızda ve evinizde kazalara dikkat edin.

Cuma günü parasal işlerinizi bir düzene oturtmak ve halletmek için uygun birgün olacak. Ortak para işlerinizde yapmak istediklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bir borcunuz varsa planlarınız dahilinde hareket edebilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçiyor. Önünüzdeki dönem kendinizi öne çıkarmayı sevecek, konuşmalarınızda kendi düşüncelerinizden bahsedeceksiniz. Tanımadığınız yer ve ortamlar daha çok ilginizi çekebilir. Seyahat, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, ticaret hayatınız renklenebilir.

Pazar günü Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bu, 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak. Hayatı tartacağınız, kendinizi geliştireceğiniz bir dönem içindesiniz. Eğitim hayatınız önem kazanıyor. Bu Pazar, fikirlerinize, düşüncelerinize dikkat edin, bazı olumsuzluklar karşısında olayları çok büyütmeyin.

BALIK BURCU: Haftanız iş ve kariyer alanlarınızla başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta Perşembe gününe kadar sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işlerin, planların sorumluluklarıyla uğraşabilirsiniz. Bu hafta gergin ve sürpriz etkiler söz konusu. Ağustos başında devreye giren zor enerjiler bu hafta devrede olacak.

Çarşamba günü iletişim alanlarınızdaki veya yakın çevrenizdeki değişimler bazı parasal kayıpları karşınıza getirebilir. Risk almak isteyecek, düşünmeden adımlar atmaya yatkın olacaksınız. Bu dönemde hızlı kararlar almayın ve kazalara, sakarlıklara davetiye çıkaracak ortamlardan ve işlerden uzak durun.

Cuma günü özel hayatınızda karşı tarafla iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. Sorun yaşadığınız bazı konuları konuşmak ve çözüme kavuşturmak için uygun birgün. Ortaklı işlerinizde de rahatlayabilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca ortaklı ödemeler, harcamalar alanlarınızda fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. Vergi, prim, nafaka, miras, banka konuları önde olacak. Gizemli konular, hayatın anlamı gibi önemli sorular kafanızı meşgul edebilir.

Pazar günü Güneş de Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten sonra 1 ay boyunca kimliğinizi, ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacak, gizemli ve ruhani konulara ilgi duyacaksınız. Bu Pazar, parasal konularda, gelecek planlarınızda olumsuzlara karşı dikkatli olun. Sorumluluklar sizi yorabilir. Bazı işlerinizin parasal karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.


Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…