Ana içeriğe atla

2018 Kasım Ayına Özel Aylık Detaylı Burç Yorumları ( Para - Sağlık - Aşk - Kariyer - Aile)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Aylık burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Ekim ayına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Aylık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu ay sizin için rahat bir ay olmayabilir. Herhangi bir taahhüt vermeden önce eleştirel olarak bazı şeylere bakmaları daha iyi olur. Ayrıca, öfkelerini kontrol etmeleri ve aile içi işlerini yürütürken alçakgönüllü ve kibar olmaları gerekebilir. Güven seviyeleri de çok yüksek olmayabilir, bu da performanslarına yansıyabilir. Başkalarının görüşlerini değiştirmek kabiliyetini iyi yapabilirler. Sosyal hayat da çok ilginç olmayabilir. Ancak, bu ay normal sağlığı sürdürmeyi umut edebilirler. Düzenli meditasyon yapmak ve sağlıklı beslenmek koçların enerjisini ve ruhlarını korumak için yardımcı olabilir.

Kasım’da koç burçları gelirinizi yükseltmek, para kazanmak ya da başka (faydalı) finansal işlemler yapmak gibi belirli beklentileriniz olacaktır. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlardan destek veya önemli tavsiyeler alacaksınız. Mali nitelikteki belgelerin alınmasında veya daha yüksek bir parasal harcama ile ilişkili olanlarda bazen zorluklar veya komplikasyonlar ortaya çıkacaktır. Bu ay içinde, kendi hedeflerinden hiçbir fayda sağlamadan zararınıza karşı hareket edecek olan kişilerin çoğunun nedenlerini anlamaya çalışacaksınız. Akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla, içtenliğiyle ilgili endişeleriniz veya şüpheleriniz olan kişilerle konuşmaya geliyorsunuz.

Kasım ayında birçok kişi, bir nedenle seyahat edecek bir çocukla ayrılık yaşayacak. Belirli bir süre boyunca sizi ziyaret etmek için seyahat edecek konukları da ağırlamak mümkündür. Kişisel bir araba, bisiklet veya başka bir araç varsa, çocukları bir seyahat sırasında kazalardan uzak tutun. Kasım, birçok ailenin miras konularında daha ciddiye, ebeveynlerin mülküne, mülk satmaya ve daha fazlasına sahip olacağı bir zaman olacak. Kişisel eşyalarınızı geçici olarak Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlara vermekten kaçının.

Bu ayda, genç koç erkekleri bir kadının maddi desteğine güvenecek ya da bir kadın ile mali nitelikte ortak planlar yapacaklar. 35 yaşın üzerindeki koç kadınları bir oğul, torun veya ailede başka bir genç için özel bir öneme sahip olacak bir belgeye veya başka önemli bir göreve başvurmak zorunda kalacaklar.

Kasım’da aşk ve ilişkiler de Koç için çok umut verici olmayabilir. İnsanlar gerçek duygularını doğru olarak ifade ettiklerini düşünüyor olabilirler. Koçların sakin kalmaları ve adımlarını atmaları tavsiye edilir. Ego sorunları çiftler arasında beklenmedik bir soruna yol açabilir ve bu yüzden ilişkilerini canlandırmak için bazı ayarlamalar yapma ve taviz vermeleri daha iyidir. Bununla birlikte, eşler birbirlerine ihtiyaç duydukları rahatlamayı sağlayarak onları anlayabilir ve destekleyebilir.

Finansmanda bu ay Koç burcu için bir tasarruflu olduğunu kanıtlayabilir. Bununla birlikte, tüm ailelerinin harcamalarda abartılı olmaktan kaçınmaları daha iyi olacaktır. Krediler almaktan ve borç almaktan kesinlikle kaçınabilirler. Bu ayrıca gelecek için tasarruf etme zamanı. Küçük hatalar bile önemli sorunlara yol açabilir ve bu yüzden Koç geleceğe yönelik düşünebilir, planlayabilir ve sonra sadece hareket edebilir. Üstler, stres ve zorlanma ekleyerek çalışma ortamında baskı olabilir. Çalışmada stresi önlemek için özen gösterebilirler. Yaptığınız her şeyde gizliliği korumak daha iyidir.BOĞA BURCU: Bu ay sizin için olumlu bir ay olması bekleniyor. İşlerinde mükemmellik olacak ve aynı anda birden çok görevi ele alabilirler. Arkadaşlar ve ortaklar onları çok takdir edebilir ve ünleri yükselebilir. Aynı zamanda sosyal hizmete de katılabilirler. Diğer yandan da diğer katılımcılarla birlikte yeni toplantılar ve bunlarla birlikte eğlenme için de fırsatınız olacak. İyimser yaklaşımları onları iyi bir şekilde destekleyebilir ve başarıya ulaşabilir. Ancak, komşularla samimi bir ilişki geliştirip onlarla kaliteli zaman geçirmeleri iyi olur. Aşk hayatınızda daha fazla paylaşım içinde olmanız gerekebilir. Maddi olanaklarınızı da sevdiğiniz insan ile paylaşmanız gerekecek. Bu ikiniz için de bu ay oldukça önemli olabilir.

Kasım’da boğa burçları arkadaş veya akrabalarınla hayatında önemli tatillerle ilgili bir araya gelme veya seyahat etme fırsatınız olacaktır. Bir nişan, düğün gibi kutlamalar ile ilgili etkinliklere katılmak mümkündür. İki kişinin bir araya gelmesine, birbirlerine aşık olmasına ve yeni bir aile kurmasına aracı olabilirsiniz. Bu ay, kendi hakkınızda bazı çatışmalara meydan okuyacaksınız. Sonunda, her iki tarafın da kendini savunma hakkı olduğu ortaya çıkacak, ama duygusal olarak incinmiş veya tatminsiz kalacaksınız. Kasım, sizin için önemli olan şeylere zaman ayırmak için de iyi bir aydır. Kendinizi anlaşmazlıklara veya diğer olumsuz duygulara maruz bırakmayın.

Bu ay olumlu gelişme, evinizin iyileştirilmesi, farklı onarım veya yeni mülkün satın alınması ile ilgili planları içerecektir. Kasım ayındaki endişelerinizden bazıları, bir adamın sağlığıyla veya hatalarının bir sonucu olarak olaylarla ilgili olacaktır. Her iki durumda da, işler olumlu bir gelişme gösterecek. Ancak çeşitli gergin durumlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu ayki sürprizler aşk hayatınızla ilgili olacak.

Bazı insanlar ile ciddi görüşmeler ve iş anlaşmaları yapılabilir. Çoğu durumda, Koç, Aslan ya da Yay burcu altında doğmuş insanlarla bağlantı kurabilirler (zorunlu olmasa da). İyi olaylar, aileden ancak evinizde yaşamayan bir kız veya genç bir kadının etrafında beklenebilir. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan bir kadın, hayatınızda önemli bir etki oluşturacaktır: kişisel toplantı, işiniz, aile ilişkileriniz ve daha fazlası ile ilgili yardımı dokunabilir.

Aşka ve ilişkilerde, bazı şeyler umut verici olur. Karşılıklı iletişim güçlendirilebilir ve bazı şeylerin yanlış anlaşılması sevgililer arasında kısa süreli tatsızlıklara sebep olabilir. Bazıları ise kendi seçtikleri ve başkasının aracı olmadığı biri ile evlenebilir. Evli insanların hayatında romantizm olacak, barışa, eğlenceye ve neşeye daha fazla zamanınız olacak. Ayrıca, bazı önemli ev işlerini yaşam arkadaşlarının memnuniyetini karşılayabilecek ve bu da evlilik bağını güçlendirebilir.

Finans, Kasım ayında doğan boğa burcu için iyi olur. Farklı kaynaklardan iyi bir para akışı olabilir, masraflar ise kontrol altında olacaktır. Gelecekte onlara çok yardımcı olabileceğinden, kendilerinin gelebilecekleri finansal danışmanların rehberliklerini yapmaları ve sistematik yatırımlar yapmaları tavsiye edilir. Kariyer hayatında yükseliş, yeni umutlar ve özlemlere yol açabilir. Ay boyunca sık seyahatler olabilir ve iş seyahatlerini kabul etmeleri daha iyidir. Çünkü bu onların kariyerlerinde onlara yardımcı olabilir. Becerilerini geliştirmeye devam etmeli ve kendinizi birçok zorluğa karşı koyabilmek için hazır tutmalısınız.

İKİZLER BURCU: Bu ay sizin için bir gecikme ayı olabilir. Çünkü bu süre boyunca istediklerini elde etmek için beklemek zorunda kalabilirler. Sosyal hayat, saygının ve desteğin alınabileceği yerlerde iyi sonuçlar alınır. Ev içi konularda mantıklı ve kararlı olmalı ve buradaki insanlara ve sorumluluklara öncelik tanınmalıdır. Farklı kültürel geçmişlerden gelen insanlarla yakın temaslarda bulunabilirler ve tüm kişisel, sosyal ve profesyonel alanlarında iyi esneklik göstermeleri gerekebilir. İletişim avantajı olabilir. İkizlerin sağlığı konusunda dikkatli olmaları daha iyi olur.

Kasım’da ikizler burçları bir kadının iki yüzlülüğü ile yüzleşme söz konusu olur. Benim tavsiyem onunla problemlerinizi derinleştirmekten kaçınmaktır. Çünkü kötü niyetli veya kindar bir doğaya sahip olacak bir kişi olacaktır. Kasım genel olarak bir ara verme veya büyük bir değişim ayı olacaktır. Bir projeyi ya da geliştirme aşamasını sonlandırırsınız ve yeni bir plan, proje ya da yaşam dönemi için kapıyı açarsınız. Hayatınızdaki bu büyük değişim, ilerlemek için gerekli temeli yaratacak diğer küçük kişiler tarafından şekillendirilecek.

Bu ay, toplantılar, konuşmalar yapacak ya da bir kız, bir torunu ya da başka bir genç kadınla ilgili önemli olayları deneyimleyeceksiniz. Genç bir adam hakkındaki endişeleriniz (akrabanız olsun olmasın), siz ya da bir başkasının yapabileceği sonuçlarda boşa çıkacaksınız. Bu ay sevginizi veya evlilik hayatınızı öncelikte tutmanız gerektirecek. Belki de şu anda bazı değişiklikler yapmak, sevginizi korumak için önemli kararlar almak ya da uzun zamandır kalbi olan biriyle ayrılmak için zaman.

Bir erkeğin hareketleri (muhtemelen sizden daha yaşlı) sizi duygusal olarak incitebilir, ama bu sizin aceleci davranışlarından ve tepkilerinden kaynaklanacaktır. Çünkü size karşı olan olumsuz tavrı nedeniyle değil. Genç İkizler erkeklerinin gelişimi için özel bir ay olacak. Kendi korkularını beslemekten kaçının.

Aşk hayatında karşı tarafı anlamamak ya da görmezden gelme riski vardır. Bu nedenle, İkizler doğumlu olanlar eşlerine daha duyarlılıklarını ve duygularını tüm yönleriyle ele almak zorunda kalabilir. Aksi takdirde, onları derinden incitebilirler. Eşleriyle zaman geçirmek ve endişelerini empati ile dinlemek zorunda kalabilirler. Sevgilinizi bazı sorunlar karşısında idare ederken anlayışlı olmak onları iyi yapacak.

Para meselelerinde iniş ve çıkışlar olabilir. En azından Kasım ortasına kadar belirsizlikler olabilir ve tasarruflarına geri dönmek için geri çekilmeleri gerekebilir. Akıllarına kulak vermeli ve kalbine değil, harcamada pratik olmalılar. Vergi ve fatura borçları öncelikli olarak kaldırılmalı, aksi takdirde, onlar için utanç verici olabilir. Ancak, finansal şartların yerine getirilmesinde ortaklardan destek bekleyebilirler. Kariyerinde, bu dönemde ikizler telaşlı bir iş bekleyebilir ve işleri başarılı bir şekilde ele almaları için çok fazla sabır gerekir. Yeni istihdam fırsatları, ancak gecikmelerden ve zorluklardan sonra gelir. Bununla birlikte, diğer çalışanlardan destek ve işbirliği bekleyebilirler.

YENGEÇ BURCU: Bu ay geçmiş çabalarının meyvelerini almaları için doğru aydır. Tüm kötümser duyguları ortadan kaldırmak için zihinsel güce sahipler ve bu iyimserlik, yaklaşımdaki düşünce ve pozitifliğin netliğiyle yüzleşecek ve şimdi onlar için harikalar yaratacaktır. Maddi araçlar gibi lükslerin satın alınmasıyla hayat daha rahat olabilir. Riskli yatırımlar ise daha iyi getiri sağlayabilir. Halkın size karşı saygısı yükselecek ve sözleri diğerlerinin yanında çok fazla ağırlık taşıyabilecek. Neşeli aile kutlamaları ve hayırlı aktiviteler olabilir. Sağlığın bu ay iyi olması bekleniyor.

Kasım’da yengeç burçları başka bir şehirde yaşayan arkadaşlarınızla ya da seyahat etmeyi planladığınız bir arkadaşınızla tartışma ya da sıkıntı yaşanacak. Kasım ayında, kendi arabanız olsun ya da toplu taşıma araçlarını kullanıyor olun, günlük yaşamınızda dikkatli olun. Aileniz ve dostça ilişkileriniz çok tartışmalı olacaktır. Bazen önemsiz şeyleri tartışırsanız, o zaman sertleşebilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorluk çekebilirsiniz. Çoğunlukla Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan insanlarla ilişkinize dikkat etmeniz gerekir. Koç, Yay veya Aslan temsilcilerinden yeni tanıdıklarınız kısa ömürlü ya da bir amaç için kısa süreli dostluklar olacak. Bazı insanlarla, hayallerle ya da planlarla ilgili ertelemelerin gerekmesi, sizi çelişkili, depresif ya da olumsuz yapmamalı. Tüm bu değişimler ve deneyimler tek bir hedefe sahiptir. Bu da gelişmenizdeki gereksiz ve tıkanıklıklardan kurtulmak, insanları ve planlarınızı sizin için önemli tutmak için. Bu şekilde düşünün ve sevdiklerinize kötü ruh halinizle şikayette bulunma veya yük vermekten kaçının.

Kasım’daki olumlu olaylardan bazıları, mevcut çalışmanız, değişiklikleriniz veya yeni bir daha iyi bir pozisyon veya iş için bir öneri ile ilgili olacaktır. Olumlu gelişme, mülklerin, vergilerin, belgelerin ve daha fazlasının çözümü için devlet kurumlarıyla irtibatınızı içerecektir. İş hayatına yönelik bazı beklentilerinizde aceleci olursanız beraberinde moral bozukluğu olabilir. Bunun yerine sakin ve sabırlı bir şekilde bekleyişinizi sürdürmeniz iyi olacak.

Bu ay gelir beklentileriniz sorunsuz olarak gerçekleştirilecek ve hatta ek gelir elde edilebilecektir. Birçoğu mali nitelik taşıyan bir belgenin veya sözleşmenin keyfine varacak. Kasım evinize ya da ailenize keyifli bir etkinlik ve özel bir etkinlik için bir araya geliyor. Bu çok sevdiğiniz bir insanın çok mutlu bir günü için ona yardım etmek ve destek olmayı da içerebilir. Kutlama telaşı içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Bu ay aşk hayatında sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırmak ve ortak hayalleriniz için uğraşmak hem sizin hem de onun için iyi olacaktır. Çünkü ilişkilerde Kasım ayında bir şeyler daha çok önem kazanacaktır. Analitik becerileri, kişisel yaşamda önemli bir yardımcı olacak ve yaşam ortaklarından güven, takdir ve destek alabilecekler. Yengeç burçları kendilerine dikkat etmeli ve ilişkilerinde tutarlı olmalıdırlar ve bu çiftler için keyifli bir birliktelik zamanı sağlayabilir.

Para akışı rahat olabilir ve farklı kaynaklardan da gelebilir ve bunlar hayatın gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabilir. Yengeç burcu için karşılamaktan mutlu olabileceği masraflar da olabilir. Gelecek için de bazı tasarruflar yapabilirler, ancak yanlış tavsiye, pişman kararlara yol açabileceğinden, yatırımlar konusunda ihtiyatlı olmak daha iyidir. Kariyer yükselişi bu ay önemli olabilir. Bu, daha fazla sorumlulukların üstesinden gelmeyi ve meslektaşları tarafından bekletilen görevleri tamamlamayı gerektirebilir ve bu insanlar çok fazla sorun olmadan bunları halledebilirler. Güçlü şöhretleri onları zor durumlardan geçirecek ve onlara tatmin sağlayacaktır.ASLAN BURCU: Bu ay sizin için bir başarıya dönüşebilir. Başkalarını faaliyetlerinde yönlendirirken, bir yandan da memnuniyetlerini yerine getirebilirler. Sosyal çevreler iyi destek sağlayabilirken yakın ilişkileri de güçlendirilebilir. Arkadaş ortamınız çoğalabilir ve daha fazla insanın sevgisini kazanabilirsiniz. Bu da bu ay motivasyonunuzu yükseltebilir. İşteki ustalıkları onlar için kazandırabilir, üstlerin takdirini alabilirsiniz. Bununla birlikte, başkaları ile iletişime dikkat etmeli ve ilişkilerin onurunu korumalılar. Bu süre içinde aslan burçları harcamalarına karşı dikkatli olmalarına rağmen, uzun süre beklemede olan kredileri temizleyebilecekler. Sporcular iyi bir aydır, sağlık konusunda endişelenecek bir şey olmayabilir.

Kasım’da aslan burçları arkadaş çevrenizdeki birisiyle bir anlaşmazlık ya da diğer önemli seyahatle ilgili konular hakkında bir çelişki yaşayacaksınız. Bu ay, özel arabanızı başka bir kişi tarafından kullanılmasına izin vermekten kaçının. Mali durumları esas olarak belgeler, sözleşmeler ve daha fazlası ile ilgili olarak çözmek için uygun bir ayınız olacak. Birçok aslan burcu banka havalesi, posta ücreti veya başka bir belge ile alacakları beklenmedik paranın tadını çıkaracaklar. Kasım ayında eş ya da aile taahhütlerinizle bağlantılı bir kadından alacağınız planlar için önemli olacak. Muhtemelen, fonların harcamasıyla veya belirli bir amaç için para sağlamakla bağlantılı olacaklardır.

Kasım ayındaki bazılarınız aniden ebeveynlerin mülkiyeti, miras mülkiyeti ile ilgili taahhütlere veya diğer önemli meselelere maruz kalacaktır. Sahip olduğunuz mülkün veya eşyaların satışı için beklenmedik bir karar verebilirsiniz. Kasım ayında, muhtemelen e-posta veya posta yoluyla, İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla unutulmuş bir ilişkiyi kurtarabilirsiniz. Uzakta yaşayan ve dargın olduğunuz bir insan ile de barışmanız olasıdır.

Bu ay birinden gelen bir telefon görüşmesi ya da toplantı ya da davetiyeyle şaşırabilirsiniz. Aşk hayatınız olumlu ya da beklenmedik deneyimlerle duygusal olacaktır. Oğlak burcu, başak veya boğa burcunun işareti altında doğmuş bir partnerle romantik ilişkinizde önemli bir gelişme olacaktır. 35 yaşın üstündeki kadınlar, daha iyi kazançların veya parayla ilgili iyi haberlerin tadını çıkaracak.

Aslan burçları sevgi çıkarları ve yaşam partnerleri ile kaliteli zaman geçirmek için iyi bir şey yapabilirler. Eğer ilişkide bir takım güven sorunları varsa daha fazla zaman geçirmek, onların şüpheleri ortadan kaldırmasına, yanlış anlaşılmaları gidermesine, ilişkileri normalleştirmesine, duygusal desteği almasına ve uzun vadeli arzuları yerine getirmesine yardımcı olabilir. Kibar ve sempatik olmak, arzu edilmeyen eğilimlerini en aza indirebilir ve aşk hayatlarına mükemmel bir dönüş sağlayabilir.

Kasım ayında aslan burcu için mali açıdan olumlu bir ay olması bekleniyor. Herhangi bir koşulda fonlar yetersiz kalabilir. Çünkü arkadaşlar ve iş ortaklarından yardım gelebilir. Kariyer hayatınız her yönden hayranlık ve tanıma ile dolu dolu bir şekilde olacak. Bu aslanların heyecanlı ve mutlu olmasını sağlar. Yeni planlamayı ancak yeterli planlamadan sonra kabul etmek ve programa göre tamamlamak konusunda uyarılır. Öncelikle elinizdeki işleri bitirmeniz önemli olacak. Anlayış ve arkadaşça olmak aslanlara iş arkadaşlarının işbirliğini sağlayabilir. Keyifli olabilecek kısa geziler olabilir.

BAŞAK BURCU: Bu ay sizin için barış ve ilerleme Kasım ayını özetleyebilir. Engeller ortadan kalkabilir ve başarı size gülümseyebilir; çabaların meyvesini alabilir ve odaklanmış çalışmalar istenen sonuçları alabilirsiniz. İletişim hayati bir rol oynayabilir ve fikirlerini ifade ederken kesin ve tutarlı olmaları gerekebilir. Bunlar genellikle cesur olmanızı gerektirir ve kendinden emin kararlar almanız önemli olacak. Bu ay özellikle aslanları hem kişisel hem de resmi cephelerde birçok zor durum bekleyebilir. Sosyal çevreleri genişleyebilir ve eski dostlarla görüşebilir veya meslektaşlarla da tanışabilirler. Dengeli bir diyet ile bu ay sağlığınızı korumaya özen gösterin.

Kasım’da başak burçları başkalarının ciddi olmayan veya yanlış tutumu yüzünden başarısızlığa uğrayacak önemli bir söz veya değişim planı ile hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Verilen sözlerin tutulmaması üzebilir. Bu ay mahkeme prosedürleri veya davalar için elverişsiz bir ay olacaktır. Kasım ayında bir çocuğun sağlığına dikkat etmelisiniz ya da bir çocukla başka ciddi bir sorunu çözmeniz gerekecektir (bu çoğu durumda bir oğlu veya torunu etkiler). Bu ay, bir gün içinde bile çok hızlı bir şekilde değişecek olan farklı pozitif veya olumsuz deneyimlere sahip, çok zıt ve istikrarsız olacaktır. Şimdi her zamankinden daha fazla kendi sözleriniz, kararlarınız ve hedefleriniz üzerinde kendi kendinizi kontrol etmeniz gerekecektir.

Yay, Koç ya da Aslan burcunun altında doğmuş bir akrabanızla olan ilişkiniz, o kişinin duygusal doğası ve bir şeylerin beğenilmediği bir zamanda ortaya çıkması mümkün olmayan kontrol edilemez tepkiler nedeniyle sizin için zor olacaktır. Aileniz içinde bazı problemler üstesinden gelmeniz gereken stresli bir duruma sahip olacak. Kasım, işiniz veya eğitim için iyi bir ay olacak. Yeni görevler için fırsatlar, daha iyi sonuçlar elde etmek ve bazı durumlarda daha fazla çalışma için fırsatlar olacaktır.

Başak burcunun genç temsilcileri, çoğunlukla kendi geleceklerinin daha iyimser bakışları nedeniyle daha başarılı bir ay geçirecekler. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan insanlarla olan ilişkiniz, size bazı faydalar, yardımlar veya başarılar getirecektir. 35 yaşın üzerindeki erkekler zor bir iletişime sahip olacaklar veya bir çocuk veya genç bir kişiyi ilgilendiren başka karmaşık bir duruma dahil olacaklar.

Evli olanlar ev hayatlarında pürüzsüz ve hoş olabilir ve muhtemelen romantizm dolu anlar artar. Eş ve çocuklar onlara destek, memnuniyet ve neşe sağlayabilirler. Aşk meseleleri tatmin edici olabilir ve herhangi bir tomurcuklanan aşk ilişkisi ihtiyaç duyduğu tüm gücü alabilir ve tam teşekküllü ve güzel bir ilişkiye dönüşebilir.

Kariyer hayatı bu ay normal olabilir ve düzenli görevleri yerine getirmek için basit taktikler kullanmanız mantıklıdır. Performans becerileri, çalışma ortamında büyük destek verebilir, ancak üstlendikleri tüm ödevlerde iyi bir netliğe sahip olmaları gerekebilir. Takdir, isim ve şöhretin hepsi bu ay yolunda gelebilir, ama biraz gecikmeyle. Başak burçları başarılı iş adamları olarak kendilerini kanıtlamak için öne çıkacaklar. Ortaklık girişimleri de aktif katkılarına ihtiyaç duyabilir.TERAZİ BURCU: Bu ay sizin için çok iyi bir ay olabilir. Arkadaşlarının ve meslektaşlarının güvenini, saygısını, takdirini ve hayranlığını kazanabilirsin. Hatta bazıları sizi rol model olarak alabilirler. Bu ay başkaları üzerinde pozitif etki bırakmanız sizin için iyi olacaktır. Özellikle iş hayatında bu durum sizin lehinize olabilir. Yeni fırsat kapıları aralayabilir. Araştırma konusundaki hobilerine daha fazla zaman ayırabilir, başkalarına bilgi verebilirsin. Aileniz ile zaman geçirmek ve onların ihtiyaçlarına yanıt vermek size tatmin ve huzur sağlayabilir. Bekar olan terazi burçları, sevgilileriyle meşgul olabilir. Sağlık da bu ay endişe yaratmamalıdır.

Kasım’da terazi burçları sevdiklerinin özel günlerine davet edilebilir ve onlara doğru hediyeyi seçmek için zaman ayırabilirsin. Arkadaşlarınla toplanmayı organize etmeye karar vereceksiniz ve toplantılar için farklı insanlarla karşılaşacaksınız. Bu ay, sahip olduğunuz bir mülk veya daireyle ilgili bir sözleşmenin geliştirilmesi için iyi bir ay olacaktır. Kasım ayında, özellikle aileniz için önemli olan şeyler açısından sizi şaşırtacak bir şey olacak. Bu evlilik için iyi bir ay ve aileniz için önemli planların geliştirilmesi olacak. Çoğu durumda, kişisel avantajınıza olacak fırsat veya olanakların ortaya çıkmasından çok çabuk yararlanacaksınız.

Son 2 ila 3 ay arasında tamamlanmamış iş ve anlaşmalar artık bir dereceye kadar gelişme potansiyeline sahip olacak. Ancak belki de bunların tamamlanması Kasım ayında gerçekleşmeyecek. Kişisel ilişkilerinde gardını alman ve maskeni çıkarman gerekebilir. Ancak, dikkatinizi tamamen gerilim yaratan mevcut duruma odaklayın.

Kasım, aşk hayatı, akrabalarınız, düğün ya da romantik bir gezi ile ilgili bir gezi için iyi bir zaman olacaktır. Bir sağlık sorununuz varsa, şimdi tedaviniz veya terapiniz için elverişli koşullar olacaktır. Pek çok açıdan Kasım, her şey sizin için mükemmel olmasa da, sizin için başarılı bir ay olarak kabul edilebilir. Birçoğunuz bir çocukla ilgili mali masraflarınız olacaktır. Terazi erkeklerinin bütçelerinde iyi harcamalar planlaması gerekecek. Çünkü maliyetler bu ay için planlanandan daha yüksek olacak.

Sevgi evliliğe dönüşebilir, hayatına amaç ve güç katabilir ve evliliğin tadını çıkarabilirsiniz. Romantizm bu ay yoğun olabilir ve sevdiğiniz kişi ile seyahatler daha keyifli hale getirebilir. Sevdiğin seni güzel hediyelerle şaşırtabilir ve takdirini kazanabilirler.

Mali durum bu ay da iyi olmalı, ancak Terazi burcu ani harcamalara karşı ihtiyatlı olmalı. Bununla birlikte, beklenmedik para akışı ve kazançlar da olabilir. Ev içi ihtiyaçları karşılamak ve mobilya ve demirbaşlar gibi kullanışlı ürünler satın almak mantıklı olabilir. Kariyerinin tanınması ve kariyer ilerlemeleri söz konusu ve eğitimde de etkileyici ilerlemeyi görebiliyor. Çoklu görev yetenekleri, görevlerin başarıyla tamamlanmasında yardımcı olabilir. Uzun mesafeli iş seyahatleri olabilir.

AKREP BURCU: Bu ay parasal yönden uygun bir şekilde kaynaklarını kullanabilecekleri iyi bir ay olabilir. Akreplerin efsanevi cesaretleri, onlara zorlu görevleri bile kolaylıkla yerine getirme, onlara yeni bir güven ve yeni umutlar verme konusunda yardımcı olabilir. Deneyim etkin performansa yardımcı olabilir. Günlük rutinleri sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Destek sosyal çevrelerden gelebilir, ancak sosyal toplantılara katılmada esneklik göstermeniz ve daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Ayrıca, etkileşimler ve iletişim konusunda dikkatli olmak daha iyidir. Herhangi bir yasal sorun çözülebilir. Aile hayatında genel olarak rahat ve hoş olma olasılığı yüksektir. Ancak, dikkat edilmesi gereken sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Kasım’da akrep burçları bazı insanlar ile anlaşmazlıklar çıkabilir. Mesela Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlarla ilişkinizde çok dikkatli olmanız gereken bir aydır. Bazı durumlarda komplikasyonları ya da derinleşme sorunları mahkeme salonuna taşınmasına yol açabilir. Bu ay, çözülecek daha fazla iç probleminiz olacak ve onların gelişimi size çok bağımlı olmayacak. Muhtemelen belirli bir teknisyene ihtiyacınız olacak, yeni ekipman veya mobilya ya da diğer önemli değişiklikler ve onarımlar satın alacaksınız. Evinizdeki sorunların çözümünde Aslan, Koç ya da Yay burcunun altında doğan insanlara müdahale etmeyin. Çünkü bunlar beceriksiz olabilir ya da kendi amaçlarına sahip olabilirler.

Kasım ayında, İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğmuş insanlarla kırık ilişkileri devam ettirebileceksiniz. Bir insanla yaşam ayrılığı, yaşamın önemli konularında daha ciddi kararlar almak için bir sebep verecektir. Kasım eğitim ve iş geliştirme için iyi bir ay olacak. Bu olumlu durum özellikle bu burcun genç kadınlar için geçerlidir.

Finansal belgelerle çalışıyorsanız veya bir finansal sözleşme imzalayacaksanız, ayrıntılara dikkat edin ve yalnızca başkalarının sözlerini veya güvencelerini dikkate almayın. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir adamı ilgilendiren önemli bir olay yaşayacaklardır. Kasım ayında, kadınlardan plan ve taahhütlerinde önemli destek alacak olan genç Akrep erkekler için önemli olacak.

Sevgide ve ilişkide, sevdiğiniz insan sizi daha iyi anlayabilir ve takdir edebilir ve birçok sorunu çözebilecekleri için duygusal destek sağlayabilirler. Bu ay aşk hayatında beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Aşk şimdi bazı Akrepler için çiçek açabilir. Evlilik hayatında çiftler mutlulukların tadını çıkarabilir ve sevgi ve ilişkiler hayatı eğlenceli bir deneyim haline getirebilir.

Yeni olasılıkları keşfedebilir ve yeni yollar ve mali imkanları iyileştirme yolları bulabilirsiniz. Bu ay tüm ödemelerini temizlemene yardımcı olabilirken, dengeli makul yatırımlara yönlendirilebilirsiniz. Harcamalar da daha az olabilir ve eski aidatlar da bu ay kendilerine geri ödenebilir ve tüm bunlar mali cephe tatmin edebilir. Kariyer Akrepler için bu ay iyi çalışabilir ve onların değerini kanıtlamak için kendilerini zorlamalarına gerek olmayabilir. Çoklu görev yeteneğinin, ay boyunca avantajları için çalışması muhtemeldir. Ayrıca üstlerin de anlayışlı ve işbirlikçi olacak ve kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olabilir.YAY BURCU: Bu ay bazı hoş olmayan sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Bu ay yay burçlarının söz ve davranışlarına dikkat etmeleri ve rekabet yerine çalışmalarına, hedeflerine ve başarılarına odaklanmaları tavsiye edilir. Ancak yorulmadan çaba ve azim, sizi başarıya yönlendirebilir. Sadece işyerindeki iş ortakları için sınırlı destek olabilir ve sorunları kendi başına halletmek zorunda kalabilirsiniz. Giderler önemli olabilir ve seyahatler çok verimli olmayabilir. Sağlık normal olmalı, ancak çalışma hayatında baskı size stres ve zorlanma verebilir.

Kasım’da yay burçları iş ile ilgili önemli sorunları çözmek veya iş konumlarınızı stabilize etmek için zamanınız ve kaynaklarınız olacaktır. İki farklı hedefe veya beklentiye sahip olabileceğiniz İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla çalışırken veya iş yaparken dikkatli olun. Bu ay, bir çocuk veya ailenizden genç biriyle ilgili çeşitli sürprizler yaşayacaksınız. Bazıları hamilelik, çocuğun doğumu, nişan veya düğün ile bağlantılı olabilir. Genç bir kadına bel bağlayacağınız para beklentileriniz, ortak harekete sahip olacaklarınız iyi gelişecektir. Bir adamdan alacağınız haber ya da öneri, sizin için yeni ve faydalı bir fırsat olabilir.

Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğan bir adamdan aldığınız bilgileri dikkatlice izleyin. Çünkü bazı fikirlerinizi, hedeflerinizi veya arzularınızı geliştirmek için yararlı olacaktır. Bu ay, para ile ilgili bir kadınla bir çatışma yaşarsınız. Bu ay, tanıdığınız bir kişinin hayatındaki bir olay veya kişisel drama ile ilgili stresli bir durum olacaktır. Muhtemelen hatalarından kaynaklanacaktır, ancak sonuçları çok tatsız olacaktır.

Kasım ayı, mali işlerinde genç Yay kadınları için iyi bir ay olacak. Para alacaksınız ve bunun için bir yere veya birine gitmeniz gerekecek. 35 yaşın üzerindeki erkeklerden vazgeçmek istemeyecekleri bir davet veya teklif alacaksınız. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, plansız bir maliyetle ilişkili parayla ilgili gerilimleri yaşayacaklar.

Anlayış eksikliği, ilişkilerle ilişkili sorunlara neden olabilir. İş ortağının tutumu ve davranışları kaygı yaratabilir ve bu kişiler kişisel cephede sıkı bir dengeleme anlaşma yapmak zorunda kalabilir. Ancak, onları rahatsız eden ilişki sorunları ayın ortasında çözülmeye başlayabilir. Evli olanlar bu ay ilişkilerinde daha fazla beklentiye sahip olabilirler.

Mali olarak, Kasım ayında iyi bir kazanç olabilir. Ancak harcamalar çok ağır olabilir ve bu nedenle harcamalar yakın izlemelerini gerektirebilir. Ancak, kamu imajını korumak için borçlanmaya başvurmamaları konusunda dikkatli olmalısınız. Yay burcu insanlar bu ay kariyerlerinde kayda değer bir gelişme yaşayamayabilir. Yenilikler için esnek olmaları, ayarlamaları yapmaları, daha yüksek makamlardan talimatlar almaları, hala kendi tarzlarında çalışması ve ödevleri zamanında bitirmeye çalışmaları gerekebilir. Başkalarına bağımlı olmamak, problemleri çözmek ve görevleri tamamlamak için tecrübelerden faydalanmak yararlı olabilir.

OĞLAK BURCU: Bu ay bazı insanlar ile daha fazla zaman harcayabilir ve samimi olabilirsiniz. Yakın çevrenizden de bu ay beklentileriniz karşılanır. Size karşı daha fazla ilgi gösterebilirler. Evli olanlar da aile hayatında geçirecekleri zaman boyunca mutlu olurlar. Kasım ayında, bildiğiniz insanların aşk hayatı hakkında heyecan duyacaksınız. Hatta evlenmek isteyen biri varsa da ona bu süreçte yardımda bulunabilirsiniz. Önemli, değişen kararlar ve olaylar vardır. Kasım ev konforunuz için önemli olacak şeylerle ilgilenecektir. Birinin size bir onarım veya ev geliştirme, bir satın alma veya sizin için başka önemli şeyler konusunda yardımcı olmasını bekleyebilirsiniz.

Kasım’da oğlak burçları Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan kişilerin mülkünüze dair anlaşmalarda sözü etkili olabilir. Oğlak burçlarının ev masraflarına katılımı önemli olacaktır. Kasım ayında, özellikle parayla ilgili önemli bir karar vermeniz veya bir şeye para yatırmanız gerektiğinde, bütçenize çok dikkat edin. Belirsiz sonuçlarla yanlış kararlar ve makul olmayan maliyetler tehlikesi oluşturan bir durum olabilir. Bu ay, başka bir şehirde yaşayan bir kişinin sağlığı hakkında endişeleriniz olabilir.

Kasım ayında seyahatler (işte veya acil durumda olmadıkça) daha iyi bir zaman için daha iyi yanıtlanmalı veya hoş olmayan sürprizler ve komplikasyonlardan kaçınmak için iyi hazırlanmalıdır. Kasım ev değiştirmek, yeni bir eve taşınmak ve daha fazlası ile ilgili kararlar almak için uygun zaman olacaktır. Bu ay iş başvuru bekleyen oğlak burçları için de oldukça elverişli bir ay olabilir. Ya d abir süredir uğraş verdiğiniz bir konuda sonuçlarını almaya ve meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.

Genel olarak, bu ay sizin için özellikle kişisel yaşamınızda ilerici ve başarılı bir ay olabilir. Ancak hepsinden önemlisi önce düşünmeniz ve sonra harekete geçmeniz gerekir. Duygusal ve aceleci kararlar vermekten kaçının. Daha mantıklı olmaya gayret edin. Genç Oğlak erkekleri yeni bir aşka tanışma ya da zaten kurulmuş olan bir ilişkiyi derinleştirme fırsatına sahip olacaklar.

Bekar olan oğlaklar bu ay evlilik için daha heyecanlı ve istekli olabilirler. Size karşı ilgisi olan bir insan da size duygularını açabilir. Bu ay aşk hayatında beklentilerinizi karşılayacaksınız. Evli olanlar eşleri ile oldukça keyifli zaman geçirebilirler, kısa seyahatlere gidebilirler. Birlikte kısa süreli gezi planlayabilirsiniz.

Bu ay, kariyer gelişimi normal olacaktır. İşine içtenlikle katılmalısın. Bazı görevleri zamanında yetiştirmen önemli olacak. İş başvuruların olumlu sonuçlanabilir ve beklenen gelire ulaşabilirsiniz. Bazı talimatları kaçırıp isteklerine göre hareket etmen tepki görebilir. Önceliğiniz elinizdeki işler olmalı, yoksa yarım kalan işler ileride sizi zarara uğratabilir. Kendinize aşırı güvenmeyin ve bazı şeyleri daha fazla sabır ve özenle anlamaya çalışın.KOVA BURCU: Bu ay anahtar kelimeniz dikkatli olmanız gerektiğidir. Kasım ayı karışık bir ay olabilir. Kötü kararlar, özellikle kişisel yaşamda geri tepebilir ve yatırım mal mülk gibi hareketler, alınan riskler korkuya yol açabilir. İlerleme yavaş olsa da, kendi inanç ve yeteneklerine olan güven sizi hedeflerine götürebilir. Amacınız gerçekçi olabilir, ancak negatif durumlar planların yolunda yürütülmesini engelleyebilir. Şu anda aşırı duyarlı olmaya eğilimli olabileceğinden, bir şeyleri mantıklı düşünmek daha iyi. Ancak, ayın ortalarına kadar, becerilerinin ön plana çıkabileceği bazı rahatlama umutları olabilir. Yani, kova burçları cesaretini daha iyi alabilir ve çalışmalarına devam edebilir. Sağlık normal olabilir. Kasım’da kova burçları önemli bir olaya (muhtemelen bir erkeğe bağlı) katılacaksınız. Bu da uygun bir hediye satın alarak kendinizi hazırlamanızı gerektirecektir. Bu ay, Boğa, Oğlak burcu ya da Başak burcunun (akraba, arkadaş, meslektaş, komşu, vb.) bir şahsiyetinden doğan bir kişiden harekete daha fazla bağımsızlık kazandırmak ya da herhangi bir kimsenin hayatınıza müdahale etmesini engellemek için kesinlikle karar vereceksiniz. Başka bir şehir veya ülkede, başka bir okulda veya şirkette yeni bir gelişim yoluna girebilirsiniz. Bir süreliğine sevdikleriniz ile ayrılmanız gerekebilir. Bu ay boyunca, başarılı bir gelişime sahip olacak yakın bir kişi ile ilgili sağlık hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Terazi, Kova ya da İkizler burcunun altında doğan ailenizle (böyle bir akrabanız varsa) önemli bir ilişkiye sahip olacaksınız. Kasım eski sorunları ve sıkıntıları çözmek için iyi bir zaman olacaktır. Muhtemelen, şimdi onların gelişimi için elverişli koşullar olacak ya da önemli bir yardım alacaksınız. Bu ayda birçok kişi farklı nedenlerden ötürü seyahat edecek ve genel olarak bu size keyifli duygular getirecektir. Ufak uzlaşmalar ile çözülebilecek konular veya durumlar üzerinde her türlü gerginlik, ihtilaf ve çatışmadan kaçının. Kasım bazılarınızın eğitim veya işinizde büyük bir değişiklik olduğunu belirtir. 35 yaşın üzerindeki erkekler, kendi ev ve mülk problemlerini çözmek için başka birinin yardımını kullanacaklar.

Kasım, aşk hayatı için ortalama bir ay olabilir. Aşk hayatında çiftlerin güven seviyelerini sürdürmelerine yardımcı olabilir. Sevdiğiniz insan ile güven sorunlarını aşmak aynı zamanda ilişkinizin geleceği için de önemli olacak. İlişkilerde empatik ve anlayışlı olmak zorunda olabilirsiniz ve bu durum evli çiftler arasında gelişen sorunları önleyebilir.

Para meseleleri şimdi önemli olacak. Finansal güçlerini finanse edebilir ve lüks ürünler satın alabilir ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte, masraflar yüksek olabilir ve onlar için nakit bulundurmak daha iyidir. İş hayatında bir iyileşme görülebilir. Kovalar işlerini göreceli rahatlıkla idare edebilecekleri, enerjik hissedebilecekleri ve hatta iş sorumluluklarının tadını çıkarmaya başlayabildikleri için çok fazla iş baskısına maruz kalmayabilirler. Ayrıca düzenli ve dakik olacaksınız ve üstlerin takdirlerini kazanacaksınız. İş atmosferi de dostça olabilir ve kovalara çok fazla huzur sağlayabilir.

BALIK BURCU: Bu ay sizin için iyi olabilir, ama bir yönü ile bu ay aşırı düşünmek sizi yıpratabilir. Kontrol edilmedikçe, bu bir saplantı haline gelebilir ve hatta duygusal rahatsızlıklara yol açabilir. Bazı şeyler kafanızı fazlası ile karıştırabilir. Ancak, bu gibi şeyler her açıdan umut verici olabilir. Zor iş onlara yeni iş fırsatları açabilir ve yeni olanaklar yaratmaya yardımcı olabilir. Değişen çevreye uyum sağlamak onlar için avantaj sağlayabilirken, hedeflerdeki şeffaflık birçok sorunu çözebilir ve hedeflere ulaşmayı başarabilir. Etkili iletişim pozitifliği beraberinde getirebilir. Sosyal hayat ise canlı ve huzurlu olabilir. Sağlık konusunda rahatlama olabilir.

Kasım’da balık burçları aileniz hakkında önemli kararlar almanız gerekecektir. Düşüncelerinizi ve önerilerinizi anlamalarını veya ihtiyacınız olan yardımı almanızı beklersiniz (eğer gerekiyorsa). Bu ay, hem kendiniz hem de kişisel planlarınız için önemli olacak bir kız ya da genç bir kadınla ilgili taahhütleriniz olacak. Bu kız ile geleceğe yönelik bazı planlar da yapılabilir. Bu ay bir kızın doğumuyla ilgili haberleri getirecek. Hane içinde birinin hamile olduğu haberi de gelebilir.

Kasım ayında, önemli bir karar vermeniz veya planlarınızda, işinizde ve diğer konularda acil bir değişiklik yapmak için beklenmedik bir ihtiyaç olacaktır. Yakın bir kadın için önemli bir masrafla uğraşma ihtiyacı, bütçenizi zorlaştırabilir. Çıkan bazı masraflar yüzünden bütçenizde bu ay kontrollü olmanızda fayda var. Bu ay bir finansal belge ile uğraşıyorsanız veya uğraşırsanız, her şeyi detaylı bir şekilde kontrol edin ve aceleci eylem ve kararlardan kaçının. Kasım ayı genç balık erkekleri için özel romantik maceralar ya da yeni aşk getiriyor. Bekar erkekler aşk hayatında sürpriz bir ilişkiye yelken açabilirler. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, bir çocuk veya torunla veya hayatlarında başka bir neşeli etkinlikle başarıdan zevk alırlar. Kasım ayında, genç Balık kadınları finansal kaynakları içinde gerçekçi bir şekilde yaşamak zorunda kalacaklar. Bazı masraflar sizi ay içerisinde zorlayabilir.

Sevdiğin insan ile samimi ve uyumlu bir duygusal bağın tadını çıkarabildikleri için ilişki sorunları toz pembe görünebilir. Ayrıca evlilik hayatınıza katkıda bulunacak eğlence gezilerine de gidebilirler. Bu ay yeni evli olan çiftler için çok yönlü bir refah dönemi olabilir. Sevdiğiniz insana duygularınızı rahatça açabilirsiniz.

Finansal olarak, bu ay büyük zenginliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Yatırımlar balıklara çok miktarda parasal kazanç sağlayabilirken, masraflar da kontrol altında olabilir. Bununla birlikte, geri ödemeleri mümkün olmadığından, arkadaşlara kredi veya mali yardım sağlamak konusunda dikkatli olmanız gerekir. Bu ay kariyer açısından ortalama bir ay olabilir. Balıklar daha fazla çalışıp daha uzun çalışma saatlerini tamamlamak zorunda kalabilirler. Etkili iletişim ve diğer çalışanların desteğini alabilir ve bu da sizin işyerinde sorumluluklarınıza yardımcı olabilir. Yeni yabancı kaynaklı iş fırsatları da olabilir.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…