Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 15 - 21 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 15- 21 Ekim haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta Akrep burcundaki vurgu eşinizden ya da ortaklıklardan gelebilecek kaynaklara, ortaklaşa konulara vurgu yapmakta. Ancak geri giden Venüs, finansal alanda ve ilişkilerinizden beklentilerde bazı eksikliklere işaret edebilir. 16’sı civarında işte ve sorumluluklarla ilgili konularda daha fazla çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. 19’u civarında ortaklaşa konularda ve iş hayatında ortaya çıkabilecek gerginliklere dikkat etmekte fayda var. 20’si civarında esnek davranmanın yararlı olduğunu görebilirsiniz.BOĞA BURCU: Bu hafta karşıt burcunuz Boğa’da dikkat çeken hareketlilik, ilişkilere, görüşmelere ve başkalarından geri bildirim alabileceğiniz durumlara işaret ediyor. Bu dönemde anlaşmalar ve evlilikle ilgili konular öne çıkabilir ancak geri giden Venüs bu konularda pek hızlı ilerleme getirmemekte. Geçmişten kaynaklanan konular da öne çıkabilir. 16’sında uzaklarla ilgili bir konu, sorumluluklar ve gerçekçilik getirmekte. Yabancılarla ilgili alanlarda daha uzun vadeli düşünebilirsiniz. 19’u civarında ise işte tartışmalara daha çok dikkat etmek gerekebilir.
İKİZLER BURCU: Bu hafta çalışma ortamınızı, düzeninizi ve sağlığınızı ilgilendiren konularda daha fazla meşgul olabilirsiniz. Duygusal açıdan yorucu olabilecek koşullar da var. Çalışma hayatında kadınlarla ilgili konular, hassasiyetler gündeme gelebilir. 16’sı civarında ortaklı bir konuda, eşinizin ya da ortağınızın parasal konuları hakkında çaba gösterilmesi gereken koşullar var. Endişelerden uzak kalmaya bakmalısınız. 19’u civarında da beraber çalıştığınız kişilerle daha sakin kalmaya bakmalısınız. 20’si ile birlikte, kendinizi daha çok gösterebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta sevdiklerinizle ilgili konulara daha çok zaman ayırabileceksiniz. Sevgiliniz, çocuklarla ilgili uğraşlar ya da hobiler içinde çok şey yapabilirsiniz. Ancak aşkta bazı sıkışıklıklar ya da hoşnutsuzluklara da duyarlı olmak gerekiyor. Özellikle 16’sında evlilikte ve ortaklı konularda sakin davranmak ve sorumluluk almak söz konusu. 19’u civarında maddi alanda fazladan harcamalara dikkat edilmeli. Spekülatif konularda da özenli olunmalı. 20’si ile birlikte, ufuklarınızı daha geniş tutabileceğiniz yenilikler gündeme gelebilir.ASLAN BURCU: Bu dönemde evinizi, ailenizi ve doğrudan yerleşiminizi ilgilendiren gelişmeler daha sık gündeme gelebilir. Ev ve yakın çevreniz için daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ancak evde yapılabilecek bir onarım ya da dekorasyonla ilgili bir konu tam beklendiği gibi olmayabilir ve uzayabilir. 16’sında iş ve çalışma hayatında sabırlı ve uzun vadeli düşünmek gerekiyor. Bugünlerde sağlık, düzen ve hizmet açısından daha gayretli olmak durumunda olabilirsiniz. 19’u civarında da karşılıklı konularda, ilişkilerde esnek ve akılcı davranmaya çalışmalısınız.

BAŞAK BURCU: Bugünlerde düşünce dünyanızı hareketlendiren ve sizi zihinsel açıdan daha verimli kılabilecek gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ziyaretler ve eğitim açısından hareketli günlerdesiniz. Ancak yakın çevrenizde kadınlarla ilgili konularda daha özenli olmak gerekebilir. 16’sında sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili bir konuda ya da yaratıcılığınızı ortaya koymakla ilgili bir alanda zorlamalar gündeme gelebilir. 19’u civarında düşüncelerinizde daha sakin kalmaya bakın. 20’si civarında beraberlikler ve ortaklıklar hız kazanıyor.TERAZİ BURCU: Bu dönemde para ve kazançlar alanında hareketlilik artmakta. Gelirlerinizi daha iyi hale getirmeye çalışın. Ancak bazı eksikler ya da hoşnutsuzluklar da gündeme gelebilir. Ortaklaşa konular maddi durumunuzu yakından etkiliyor. 16’sı civarında ev ve ailenize yönelik konular, evde uğraşılması gereken durumlar var. Daha planlı ve gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. 19’u civarında uzaklarla, yabancılarla ilgili konular fazladan harcamalara neden olabilir. 20’si sonrasında düzeninizi gözden geçirmeye bakmalısınız.

AKREP BURCU: Bugünlerde burcunuzda ilerleyen Merkür düşüncelerinizi aktif şekilde kullanabileceğiniz imkanlara işaret ediyor. Görüşmeler, iletişim ve eğitimle ilgili konularda girişken olabilir, daha çok dikkat çekebilir. Henüz netleşmeyen durumlar olmakla birlikte, kararlısınız. Ancak aşkta biraz daha dengeli hareket etmelisiniz. 16’sında yakın çevreniz, kardeşler ya da düşüncelerde sorumlu davranmak, gerçekçi ve planlı olmak gerekiyor. Özellikle 19’unda daha sakin ve yatıştırıcı olmaya gayret etmelisiniz. 20’si daha akıcı olabilir.YAY BURCU: Bu dönemde yeni planlar, umutlar gündeme gelirken, bazı kontrol dışı durumlara da dikkat etmek gerekebilir. Özellikle ilişkiler alanında, aşk hayatında daha akılcı olmak gerek. Geçmişten kalan konular sıkıntılı olabilir. Gizli kalan şeyler de dikkat çekebilir. 16’sı civarında maddi konular üzerinde, iş hayatında daha planlı ve gayretli olmak gerek. Uzun vadeli düşünebilir, kısıtlamaları aşmaya çalışabilirsiniz. 19’u civarında sözlerinizde, yakın çevrenizde daha sakin ve yapıcı olmaya bakın. 20’sinde evle ilgili işler öne çıkabilir.

OĞLAK BURCU: Bugünlerde yeni hedefler, gayretler gündeme geliyor. Gruplar, arkadaşlıklar düşünceleriniz üzerinde daha etkin olabilir. Gelecek beklentilerinizi gözden geçirdiğiniz ve işle ilgili konulara zaman ayırdığınız günlerdesiniz. 16’sında burcunuzdaki ilk dördün özellikle şahsi konularda ve ailevi işler içinde daha aktif olabileceğinizi açıklamakta. 19’u civarında harcamalarınızda biraz daha özenli olmaya bakın, ekstra masraflar dikkat çekebilir. 20’si civarında ziyaretler, yolculuklar sayesinde yeni fikirler elde edebilirsiniz.KOVA BURCU:Bu dönemde hem uzaklarla ilgili konular, hem de iş hayatınızda ilişki ve ortaklıklara daha fazla odaklanabileceğiniz durumlar dikkat çekmekte. Mars burcunuzda iken isteklerinizde daha direkt ve kararlı davranabilirsiniz. Ancak aşkta ve beğenilerde bazı pürüzler ortaya çıkabilir. Özellikle 16’sında daha fazla çaba ve sorumluluk gerekebilir. Bazı elde olmayan nedenler de sizi meşgul edebilir. 19’u civarında düşüncelerinizde daha kesin olabilir, sert konuşabilirsiniz. 20’si ile birlikte parasal konularda biraz daha gerçekçi olmaya bakın.

BALIK BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki hareketlilik sayesinde yenilikler, uzaklar ve hayatınıza yeni boyutlar getirebilecek kişiler gündeme gelebilir. Kendinizi yenileyebileceğiniz, çok şey öğrenebileceğiniz günlerdesiniz. 16’sında iş hayatında biraz gayret göstererek, uzun vadeyi düşünerek hareket etmelisiniz. Bu dönemde olumsuz düşünceleri bir kenara bırakmalısınız. 19’unda gevşemeye özen göstermeli, zihinsel gerginliklerden uzakta durmaya bakmalısınız. 20’si sonrasında kişisel konularda daha yaratıcı ve akıcı olabileceğiniz adımlar atabilirsiniz.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.