Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 22 - 28 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 22- 28 Ekim haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Genel olarak bu dönemde başkalarının finansal durumlarına bağlı konular, eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları, borç ve alacaklar gibi durumlar daha fazla dikkat çekiyor olabilir. Bu konularda daha endişeli de olabilirsiniz. 24’ündeki dolunay yatırımlar ve birikimlerle ilgili konulara daha duyarlı olabileceğinizi anlatmakta. Hızlı gelişen ve kimi zaman durdurulması zor olan gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. 26 ve 27’sinde yakın çevrenizle daha çok şey paylaşmak, ziyaretler ve iletişim içinde olmanız mümkün. Esnek kalmaya bakın.BOĞA BURCU: Bu hafta 23’ünde karşıt burcunuz Akrep’e ilerleyen Güneş ve hemen ardından 24’ünde burcunuzda meydana gelecek olan dolunay, sizi ve ilişkilerinizi yakından ilgilendiriyor. Bu dönemde önemli sonuçlar ve kişisel değerlendirmeler, kararlar içindesiniz. Bir yandan da dolunay şahsi alanda yeni farkındalıklar getirmekte. Özellikle ilişkilerde ve başkalarından beklentilerinizde daha objektif olmaya bakmalısınız. Kimi zaman ani olaylar bakış açınızı tersine çevirebilir. 26’sı sonrasında yeniden ele almanız gereken konular olabilir.
İKİZLER BURCU: Bu hafta 23’ünde Güneş’in Akrep burcuna ilerlemesi ile birlikte dikkatiniz zaman alan işlere, çalışma konularına yönelmekte. Aynı zamanda sağlık, hizmet ve düzen konularında daha bilinçli olmanız gerekebilir. Böyle bir dönemde eğlenceden çok sorumluluklar ve zaman alan uğraşlar gündeme gelebilir. Sağlık ya da başkalarına yardımcı olmanızı gerektiren durumlara dikkat etmek gerek. 24’ündeki dolunay parasal konularda bazı kontrolsüz durumlara işaret edebilir. 26’sı sonrasında kişisel adımlar atmak konusunda daha istekli olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta 23’ünde Güneş’in Akrep burcuna ilerlemesi ile birlikte dikkatinizi çocuklarınıza, sevdiklerinize ve kişisel gelişim konularına yöneltebilirsiniz. Yine bu dönemde bir grup ya da arkadaşlıklar için yapabilecekleriniz açısından da bazı önemli değerlendirmeler ve muhasebeler getirebilir. Aşkta üsteleyici olmamak gerek. Ani durumlar güveninizi sarsabilir ve kimi zaman endişe verici de olabilir. Aşkta aşırı bağlanmak konusunu düşünmelisiniz. 26’sı sonrasında sezgilerinize ve kendi iç sesinize daha fazla kulak vermelisiniz.ASLAN BURCU: Bu hafta 23’ünde Güneş’in Akrep burcuna ilerlemesi ve 24’ündeki dolunay gündeminizi yoğunlaştırmakta ve sizi ev ve ailevi konularına çekmekte. Ancak hem ev hem de iş ve sorumluluklar cephesinde çok yönlü düşünmek gerek. Ani olaylar evlilikte, evde ve belki de işe yönelik konularda önemli kararlara ve değerlendirmelere yol açabilir. Daha esnek ve objektif olmaya çalışmalısınız. Bu dönemde ortaklıklarda önemli stresler ve ifade edilmemiş duygular var ise, daha bilinçli davranmalısınız. 26’sı ile birlikte daha esnek olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU: Bu hafta 23’ünden itibaren Akrep burcuna ilerleyen Güneş yakın çevrenize, düşüncelerinize ve artan iletişime vurgu yapmakta. Bu dönemde daha fazla görüşme, temas ve sözel konu dikkat çekebilir. 24’ündeki dolunay aynı zamanda iş ve parasal konularda değerlendirmeler, uzaklarla, yabancılarla ilgili konular ve medya açısından önemli olabilir. Fikirlerinizde ani değişiklikler ya da yabancılarla, eğitimle ilgili beklenmedik koşullar mümkün. 26’sı sonrasında yakın çevrenizdekilere ve ailevi konulara da zaman ayırabilirsiniz.TERAZİ BURCU: Bu haftadan başlayarak maddi konular, harcamalar ve birikimleriniz açısından yeni kararlar ve kimi zaman beklenmedik durumlar gündeme gelebilir. Özellikle ortaklı konular içinde, evlilikte ve iş hayatında maddi konular ve istikrar hassasiyet kazanmakta. Önemli kazançlar olabileceği gibi, pek tatmin etmeyen durumlar da mümkün. Birlikte düşünmek ve hareket etmek durumunda olabilirsiniz. Elde olmayan koşullar kararlarınızı etkileyebilir. 26’sı sonrasında uzaklarla ya da eğitimle ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.

AKREP BURCU:Bu hafta 23’ünden itibaren burcunuza ilerleyen Güneş size yeni değerlendirmeler ve kararlar getirmekte. Özellikle 3 ay öncesinde başlamış olan gelişmeler şimdi daha belirgin hale gelmeye başlayabilir. 24’ündeki dolunay özellikle evlilik ve işte ortaklıklar açısından hassas dengeler getirmekte. Ani gelişmeler kopmalara neden olabileceği gibi, sizi birden aydınlatabilir de. Kimi zaman elde olmayan nedenler kararlarınızı etkiliyor olabilir. 26’sı sonrasında daha objektif düşünebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. Esneklik gerekiyor.YAY BURCU: Bu hafta 23’ünde Akrep burcuna ilerleyen Güneş sizi sağlık, iş ve düzenle ilgili konularda daha hassas kılmakta. Bekleme içinde olabilirsiniz. Kabullenme getiren koşullar var. Aynı zamanda bedensel ve ruhsal açıdan dengede kalmaya bakmalısınız. 24’ündeki dolunay iş ve çalışma konularına yenilikler, ani durumlar getirmekte. Yeni gelişmelere uyum sağlamak gerekebilir. Bu dönemde dışsal koşullar, elde olmayan nedenler daha ağır bastığı için, daha gerçekçi olmalısınız. 26’sı sonrasında ortaklaşa konular üzerinde daha çok durabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: Bu hafta 23’ünde Akrep burcuna ilerleyen Güneş gelecek hedef ve beklentilerine vurgu yapmakta. Önceliklerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Mesleki konularda dönüşüm ve yenilenme teması var. Aynı zamanda kişisel istekleriniz ve aşk hayatında da beklenmedik durumlar gündeme gelebilir. Bu dönemde yaratıcı alanda sizi daha özgür kılan imkanlar içinde olabilirsiniz. Daha fazla risk almak ve yenilik yapmak önem kazanıyor. Bu gelişmeler beraberliklerinizi de etkileyebilir. 26’sı sonrasında düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz.KOVA BURCU: Bu dönemde kritik gelişmeler ve kimi zaman beklenmedik durumlar planlarınızı gözden geçirmenize neden olabilir. Birden gündeme gelen değişikler önümüzdeki aylar için bir işaret niteliği taşıyabilir. 24’ündeki dolunay gerek iş, gerekse ev hayatınız açısından daha fazla gayret ve mücadele getirmekte. Kararlı davranmak başarı getirecek. Ancak işte ilişkiler ve ortaklaşa konularda koşullar tam istediğiniz yönde olmayabilir. Gereksiz inatlaşma ya da olayları kontrol etmekten kaçınmalısınız. 26-27’sinde daha akıcı koşullar bulabilirsiniz.

BALIK BURCU: Bu hafta 23’ünde Akrep burcuna ilerleyen Güneş size yeni imkanlar ve daha akıcı koşullar getirmekte. Özellikle uzaklarla ilgili gelişmeler, fırsatlardan daha çok yararlanıp, yeni insanlarla bir araya gelebileceğiniz koşullar içindesiniz. Uzaklar, yabancılarla ilgili gelişmelerde yenilikler mümkün. Yakın çevrenizde düşüncelerinizi aniden etkileyebilecek koşullar olabilir. Fikirlerinizde esnek olmaya ve öğrenmeye açık olmalısınız. 24’ündeki dolunay bu temalara açıklık ve değerlendirme imkanı getirmekte.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.