Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 29 Ekim - 4 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 29 Ekim - 4 Kasım haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bugünlerde ortaklaşa konular, başkalarından beklentiler ve finansal konular daha çok gündeme geliyor. Aynı zamanda yakın çevrenizdekiler ve görüşmeler öne çıkabilir. Eşinizle ya da ortağınızla ilgili bir konuyu yeniden değerlendirmeniz, tekrar düşünmeniz gerekebilir. Finansal konularda daha planlı olmaya bakmalısınız. 31’i civarında sevdiklerinizle ilgili ya da yaratıcı bir konu içinde kendinizi daha çok göstermek ve ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yine bu dönemde uzaklarla iletişim, hareket ve yolculuklar daha çok gündeme gelebilir.BOĞA BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki birikim sizi ilişkilerde, eşinizle ya da ortaklı konular içinde daha fazla meşgul ediyor. Bu alanda önemli beklentiler ancak bazı hoşnutsuzluklar ya da sıkışıklıklar da olabilir. Genel olarak dışsal koşullar öne çıkmakta. Kişisel gelirlerinizi, para durumunuzu daha iyi hale getirebilecek girişimler içinde olabilirsiniz. 31’i civarında evinizi, toprağı ya da ailenizi ilgilendiren bir konu içinde kararlı davranabileceksiniz. Ancak bu dönemde düşüncelerinizde daha yenilikçi ve biraz esnek olmaya çaba sarf etmelisiniz.
İKİZLER BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki gezegenler iş ve çalışma konularına, zaman alabilecek ya da fiziksel açıdan stres yaratabilen koşullara işaret etmekte. Sağlığınıza ve düzen içeren gelişmelere dikkat etmelisiniz. Zihinsel bir yoğunlaşma söz konusu. 31’i civarında yakın çevrenizde daha çok hareketlilik, iletişim ve ziyaretler gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi daha çok vurgulayabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Aynı zamanda aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda yenilikler, tekrar eden bazı hassasiyetler söz konusu olabilir.

YENGEÇ BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki yoğunluk sevdiğiniz şeylere daha çok odaklanabileceğinizi ve yaşam enerjinizi yükseltebileceğinizi gösteriyor. Yaratıcılık gerektiren konular, keyifler, belki ödüller ya da olumlu değerlendirmeler gündeme gelebilir. Aşkta ya da çocuklarla ilgili konularla daha sık ilgilenebilirsiniz. 31’i sonrasında evle ilgili uğraşlar da yeniden gündeme gelebilir. Bugünlerde parasal alanda ve iş konusunda elinizden gelenin en iyisini yapma yönünde çaba içerisindesiniz. Ancak bazı gizli konular, çift durumlar da gündeme gelebilir.ASLAN BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki toplanma önemli konularda tamamlanmalar ve yenilikler anlamına gelebilir. Ev ve ailenize, geçmişe dayalı konuları toparlama imkanınız var. Toprak ya da gayrimenkule ait gelişmeler de yaşanabilir. 31’i civarında özellikle kişisel konularda daha gayretli ve girişkensiniz. Kendinizi daha çok ortaya koyabileceksiniz. 31’i sonrasında yaratıcı düşünceler, eğitsel uğraşlar ya da daha olumlu düşünceler getirebilecek gelişmeler gündeme gelebilir. Bu dönemde yakın çevrenizde hareketlilik artıyor olacak.

BAŞAK BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki toplaşma yakın çevrenize değişiklikler, daha fazla görüşme ve iletişim getirmekte. Düşüncelerinizde daha yoğun olabileceğiniz günlerdesiniz. 29’u civarında bu konularda ilerleme içinde olabilirsiniz. Bu dönemde evinizde de hareketlilik artabilir ve evde daha çok zaman geçirebilirsiniz. 31’i civarında olaylara daha pozitif bir açıdan bakmaya ve daha esnek olmaya çalışmalısınız. Bu arada ortaklaşa kazançlar ya da yeteneklerinizi kullanabileceğiniz yeni olasılıklar gündeme gelebilir.TERAZİ BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki birikim işle ilgili konuları, kazançlarınızı ve maddi konuları öne çıkarıyor. Aynı zamanda kendi değeriniz hakkında daha çok düşünüyor olabilir. Ortaklıklar yeni kazanç yolları da getirebilir ancak geri giden Venüs bu konularda bazı hoşnutsuzluk ya da yolunda gitmeyen durumların da olabileceğini göstermekte. 31’i civarında beklenti ve projeleriniz üzerinde yeniden durabilirsiniz. Venüs burcunuza geri dönerek ilişkilerinizi yeniden önemli ve hassas kılmaya başlıyor. Yakın çevrenizde de çok hareketlilik olacak.

AKREP BURCU:Bugünlerde burcunuzda oluşan gezegen birikimi yeni başlangıçlara ve kişisel açıdan daha çok şey yapabilme imkanına işaret ediyor. Jüpiter burcunuzda son günlerini geçirirken girişken olabileceğiniz günlerdesiniz. Aynı zamanda Venüs ilişkiler cephesinde çok hareketlilik getirirken geçmişten kaynaklanabilecek konuları da gösteriyor olabilir. 31’i civarında hedefleriniz, istekleriniz yönünde daha kararlı ve odaklı davranabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yeni kazanç yolları, uzaklarla ilgili destekler ve parasal imkanlar gündeme gelebilir.YAY BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki birikim bazı belirsizliklere ve gizli kalan durumlara işaret ediyor. Henüz netleşmemiş durumlar ya da elde olmayan nedenlerle kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz durumlar içinde olabilirsiniz. Böyle zamanlarda bitişler, kabullenmeler de gündeme gelebilir. 31’i sonrasında daha hareketli ve düşüncelerinizi daha çok paylaşabileceğiniz olanaklar doğmakta. Bugünlerde uzaklarla, eğitimle ya da medya ile ilgili bir konuda kendinizi daha çok gösterebilirsiniz. Yaratıcı konulara zaman ayırabileceksiniz.

OĞLAK BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki birikim iş hedeflerinizde yenilenme ve başkalarından destek arayışınızı arttırmakta. Gelecekle ilgili beklentilerinize daha çok odaklanabilirsiniz. Bir grup çalışmasında ya da arkadaşlarla ilgili bir alanda da aktif olabilirsiniz. 31’i civarında yeni koşullar gelişmekte. Bugünlerde kendinizi aşırı sorumluluklarla yüklemek yerine daha esnek olmalısınız. Ayrıca bu dönemde düşüncelerinizden dolayı bazı karmaşalar gündeme gelebilir. Bu dönemde zaman alan işleri daha iyi yönetmeniz gerekebilir.KOVA BURCU: Akrep burcundaki gezegenler sizin yüklerinizi, sorumluluklarınızı ve kariyerinizle ilgili konuları aydınlatırken bu dönemde kendinizi daha çok gösterebileceksiniz. Bu dönemde mesleki alanda ilerleme mümkün. Ancak ilişkilere dikkat etmek gerekiyor. 31’i sonrasında bu alanda yeni imkanlar ortaya çıkabilir. 31’i civarında karşılıklı konularda daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız. Bu yeni dönemde arkadaşlıklar ve sosyal konularda daha verimli olduğunuzu görebilirsiniz. Aşkta ve duygusal alanda da olumlu yönelimler söz konusu.

BALIK BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki gezegen birikimi sizi daha kararlı, yaratıcı ve kendinden emin kılmakta. Duygusal alanda daha akıcı ve daha kolay tatmin olabileceğiniz günlerdesiniz. Uzaklarla, yabancılarla ilgili konular, genel olarak eğitsel gelişmeler size yeni imkanlar ve açılımlar sağlayabilir. 29’u civarında yeteneklerinize daha kolay odaklanabilirsiniz. 31’i civarında çok önemsediğiniz bir iş konusu ve çalışma hayatınızda kararlı davranabilirsiniz. Bu dönemde daha fazla görüşme, hareket ve yenilik söz konusu.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.