Ana içeriğe atla

Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 29 Ekim - 4 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 29 Ekim - 4 Kasım haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bugünlerde ortaklaşa konular, başkalarından beklentiler ve finansal konular daha çok gündeme geliyor. Aynı zamanda yakın çevrenizdekiler ve görüşmeler öne çıkabilir. Eşinizle ya da ortağınızla ilgili bir konuyu yeniden değerlendirmeniz, tekrar düşünmeniz gerekebilir. Finansal konularda daha planlı olmaya bakmalısınız. 31’i civarında sevdiklerinizle ilgili ya da yaratıcı bir konu içinde kendinizi daha çok göstermek ve ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yine bu dönemde uzaklarla iletişim, hareket ve yolculuklar daha çok gündeme gelebilir.BOĞA BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki birikim sizi ilişkilerde, eşinizle ya da ortaklı konular içinde daha fazla meşgul ediyor. Bu alanda önemli beklentiler ancak bazı hoşnutsuzluklar ya da sıkışıklıklar da olabilir. Genel olarak dışsal koşullar öne çıkmakta. Kişisel gelirlerinizi, para durumunuzu daha iyi hale getirebilecek girişimler içinde olabilirsiniz. 31’i civarında evinizi, toprağı ya da ailenizi ilgilendiren bir konu içinde kararlı davranabileceksiniz. Ancak bu dönemde düşüncelerinizde daha yenilikçi ve biraz esnek olmaya çaba sarf etmelisiniz.
İKİZLER BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki gezegenler iş ve çalışma konularına, zaman alabilecek ya da fiziksel açıdan stres yaratabilen koşullara işaret etmekte. Sağlığınıza ve düzen içeren gelişmelere dikkat etmelisiniz. Zihinsel bir yoğunlaşma söz konusu. 31’i civarında yakın çevrenizde daha çok hareketlilik, iletişim ve ziyaretler gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi daha çok vurgulayabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Aynı zamanda aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda yenilikler, tekrar eden bazı hassasiyetler söz konusu olabilir.

YENGEÇ BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki yoğunluk sevdiğiniz şeylere daha çok odaklanabileceğinizi ve yaşam enerjinizi yükseltebileceğinizi gösteriyor. Yaratıcılık gerektiren konular, keyifler, belki ödüller ya da olumlu değerlendirmeler gündeme gelebilir. Aşkta ya da çocuklarla ilgili konularla daha sık ilgilenebilirsiniz. 31’i sonrasında evle ilgili uğraşlar da yeniden gündeme gelebilir. Bugünlerde parasal alanda ve iş konusunda elinizden gelenin en iyisini yapma yönünde çaba içerisindesiniz. Ancak bazı gizli konular, çift durumlar da gündeme gelebilir.ASLAN BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki toplanma önemli konularda tamamlanmalar ve yenilikler anlamına gelebilir. Ev ve ailenize, geçmişe dayalı konuları toparlama imkanınız var. Toprak ya da gayrimenkule ait gelişmeler de yaşanabilir. 31’i civarında özellikle kişisel konularda daha gayretli ve girişkensiniz. Kendinizi daha çok ortaya koyabileceksiniz. 31’i sonrasında yaratıcı düşünceler, eğitsel uğraşlar ya da daha olumlu düşünceler getirebilecek gelişmeler gündeme gelebilir. Bu dönemde yakın çevrenizde hareketlilik artıyor olacak.

BAŞAK BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki toplaşma yakın çevrenize değişiklikler, daha fazla görüşme ve iletişim getirmekte. Düşüncelerinizde daha yoğun olabileceğiniz günlerdesiniz. 29’u civarında bu konularda ilerleme içinde olabilirsiniz. Bu dönemde evinizde de hareketlilik artabilir ve evde daha çok zaman geçirebilirsiniz. 31’i civarında olaylara daha pozitif bir açıdan bakmaya ve daha esnek olmaya çalışmalısınız. Bu arada ortaklaşa kazançlar ya da yeteneklerinizi kullanabileceğiniz yeni olasılıklar gündeme gelebilir.TERAZİ BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki birikim işle ilgili konuları, kazançlarınızı ve maddi konuları öne çıkarıyor. Aynı zamanda kendi değeriniz hakkında daha çok düşünüyor olabilir. Ortaklıklar yeni kazanç yolları da getirebilir ancak geri giden Venüs bu konularda bazı hoşnutsuzluk ya da yolunda gitmeyen durumların da olabileceğini göstermekte. 31’i civarında beklenti ve projeleriniz üzerinde yeniden durabilirsiniz. Venüs burcunuza geri dönerek ilişkilerinizi yeniden önemli ve hassas kılmaya başlıyor. Yakın çevrenizde de çok hareketlilik olacak.

AKREP BURCU:Bugünlerde burcunuzda oluşan gezegen birikimi yeni başlangıçlara ve kişisel açıdan daha çok şey yapabilme imkanına işaret ediyor. Jüpiter burcunuzda son günlerini geçirirken girişken olabileceğiniz günlerdesiniz. Aynı zamanda Venüs ilişkiler cephesinde çok hareketlilik getirirken geçmişten kaynaklanabilecek konuları da gösteriyor olabilir. 31’i civarında hedefleriniz, istekleriniz yönünde daha kararlı ve odaklı davranabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yeni kazanç yolları, uzaklarla ilgili destekler ve parasal imkanlar gündeme gelebilir.YAY BURCU: Bugünlerde Akrep burcundaki birikim bazı belirsizliklere ve gizli kalan durumlara işaret ediyor. Henüz netleşmemiş durumlar ya da elde olmayan nedenlerle kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz durumlar içinde olabilirsiniz. Böyle zamanlarda bitişler, kabullenmeler de gündeme gelebilir. 31’i sonrasında daha hareketli ve düşüncelerinizi daha çok paylaşabileceğiniz olanaklar doğmakta. Bugünlerde uzaklarla, eğitimle ya da medya ile ilgili bir konuda kendinizi daha çok gösterebilirsiniz. Yaratıcı konulara zaman ayırabileceksiniz.

OĞLAK BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki birikim iş hedeflerinizde yenilenme ve başkalarından destek arayışınızı arttırmakta. Gelecekle ilgili beklentilerinize daha çok odaklanabilirsiniz. Bir grup çalışmasında ya da arkadaşlarla ilgili bir alanda da aktif olabilirsiniz. 31’i civarında yeni koşullar gelişmekte. Bugünlerde kendinizi aşırı sorumluluklarla yüklemek yerine daha esnek olmalısınız. Ayrıca bu dönemde düşüncelerinizden dolayı bazı karmaşalar gündeme gelebilir. Bu dönemde zaman alan işleri daha iyi yönetmeniz gerekebilir.KOVA BURCU: Akrep burcundaki gezegenler sizin yüklerinizi, sorumluluklarınızı ve kariyerinizle ilgili konuları aydınlatırken bu dönemde kendinizi daha çok gösterebileceksiniz. Bu dönemde mesleki alanda ilerleme mümkün. Ancak ilişkilere dikkat etmek gerekiyor. 31’i sonrasında bu alanda yeni imkanlar ortaya çıkabilir. 31’i civarında karşılıklı konularda daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız. Bu yeni dönemde arkadaşlıklar ve sosyal konularda daha verimli olduğunuzu görebilirsiniz. Aşkta ve duygusal alanda da olumlu yönelimler söz konusu.

BALIK BURCU: Bu dönemde Akrep burcundaki gezegen birikimi sizi daha kararlı, yaratıcı ve kendinden emin kılmakta. Duygusal alanda daha akıcı ve daha kolay tatmin olabileceğiniz günlerdesiniz. Uzaklarla, yabancılarla ilgili konular, genel olarak eğitsel gelişmeler size yeni imkanlar ve açılımlar sağlayabilir. 29’u civarında yeteneklerinize daha kolay odaklanabilirsiniz. 31’i civarında çok önemsediğiniz bir iş konusu ve çalışma hayatınızda kararlı davranabilirsiniz. Bu dönemde daha fazla görüşme, hareket ve yenilik söz konusu.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comBu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…