Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 8 - 14 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 8- 14 Ekim haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu dönemde Güneş karşıt burcunuz Terazi’de ilerlerken çok önemli değerlendirmeler ve ilişkilerinizi ilgilendiren konular öne çıkıyor. Aynı zamanda karşıtlıklara da dikkat etmekte gerek. Özellikle ortaklı işler, para konuları, eşinizin ya da ortağınızın maddi durumu, miras ve paylaşımla ilgili alanlarda zorluklar, gecikmeler gündeme gelebilir. 9’u sonrasında bu konuların ağır basacağı anlaşılmakta. 10’u sonrasında düşüncelerinizde endişeler yaşanabilir. 12’si sonrasında düşüncelerinizi daha iyi ifade edip, daha kolay paylaşabilirsiniz.BOĞA BURCU: Bu dönemde özellikle dışınızda gelişen durumlar, insanlar ve çalışma konuları sizi daha fazla meşgul etmekte. Bir yandan iş ve çalışma konularına, sağlığınıza, diğer yandan özellikle evlilik ve ortaklı işlere özen göstermelisiniz. Bu konularda arzu ve istekleriniz pek yolunda gitmeyebilir. Aradığınız güven ve istikrarı bulmak konusunda zorlanabilirsiniz. 9’u sonrasında öne çıkan bu gelişmeler içinde görüşmeler, anlaşmalar önem kazanıyor. 11’i civarında daha sakin kalabilmelisiniz. 12’sinden sonra maddi konular hassaslaşabilir.
İKİZLER BURCU: Bu dönemde Terazi burcundaki Güneş yaratıcı konulara, keyiflere işaret etmekle birlikte, uğraştıran durumlara da dikkat etmek gerekiyor. Özellikle çalışma ortamında ilişkiler, kadınlarla ilgili konular ya da sağlık ve düzen konuları daha fazla uğraştırabilir. Başkalarını mutlu etmek pek kolay olmayabilir. Kadınların yaratabileceği durumlara dikkat etmek gerek. 9’u sonrasında bu konular öne çıkarken, 11’i civarında daha özenli ve sakin olmaya bakmalısınız. 12’sinden sonra karşılıklı konularda hareketlenme yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Bu dönemde özel hayatınıza ait konular, ev ve ailevi uğraşlar gündeminizi daha fazla meşgul ediyor olabilir. Duygusal hayatınıza odaklanabilirsiniz. 9’undaki yeniay sonrasında ailenizi ilgilendiren konular kadar, aşk hayatınız ya da çocuklarla, sevdiklerinizle ilgili gelişmeler üzerinde durabilirsiniz. Harcamalara ve özellikle spekülatif, çok dikkat edilmeden yapabileceğiniz harcamalara dikkat edin. 10’u sonrasında düşüncelerinizi sevdiğiniz uğraşlara odaklayabilirsiniz. Ancak aşkta ve spekülatif konularda ters giden durumlar da olabilir.ASLAN BURCU: Bugünlerde Terazi’de ilerleyen Güneş yakın çevrenizde değişiklik ve harekete neden olmakta. Konuşmalar, yazışmalar açısından canlı olabilirsiniz. Ancak bu arada ailenizi ya da evde sizi, belki de gayrimenkulleri ilgilendirebilecek bir konuda pek akıcı olmayan, sizi uğraştıran ya da masraf çıkarabilecek nedenler olabilir. Evde ilişkilere de özen gösterilmeli. 9’u sonrasında bu konular önem kazanıyor ve 11’inde biraz daha dikkatli davranmak gerekiyor olabilir. 12’si sonrasında kendinizi daha akıcı hissedebileceğiniz koşullar var.

BAŞAK BURCU: Bu dönemde başkalarından beklediğiniz paralar ya da harcamalarınızla ilgili gelişmeler daha dikkat çekici olabilir. İş konularına, işte ortaklıklara zaman ayırmak gerekebilir. Ayrıca yakın çevrenizdekiler, kardeşler ya da komşularla ilgili durumlarla da ilgilenebilirsiniz. Bu konularda bazı huzursuzluklar, ziyan getiren koşullar gündeme gelebilir. 11’i civarında bu konularda dikkatli olmakta fayda var. Zihniniz derinlere, araştırma içeren konulara odaklanıyor. Düşüncelerde pozitif kalmaya bakın. 12’si sonrası eve ait işler de öne çıkabilir.TERAZİ BURCU: Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken size yeni gündemler ve başlangıçlar getirmekte. Üç ay önce başlamış olan konular da hız kazanabilir. Ancak geri giden Venüs istediğiniz hızda ve yönde ilerlemenin pek kolay olmadığını da göstermekte. Özellikle maddi durumunuz ve harcamalarınız konusunda, 9’u sonrasında daha tedbirli ve gerçekçi olmaya bakmalısınız. 11’inde bu konular sizi daha ciddi düşündürebilir. Bu dönemde ortaklı konular üzerinde fazlasıyla durabilirsiniz. 12’si sonrasında ziyaretler ve iletişim hızlanabilir.

AKREP BURCU: Bu dönemde özellikle gizli kalan durumlara ve sizi psikolojik açıdan bağlayan, hassas kılan konulara dikkat etmeli ve gereksiz risklerden uzak durmalısınız. Aşkta net olmayan ya da sizi aşırı etkileyen ancak huzursuzluk yaratabilecek durumlar olabilir. Tutkularınızla hareket edebilirsiniz. 11’i civarında kıskançlıklara ya da tartışmalara dikkat etmelisiniz. Merkür sizi daha meraklı ve zihinsel açıdan aktif kılıyor. 12’si sonrasında iş ve para durumunuzla ilgili yeni adımlar atmanız zor olmayacak. Yine de bu dönemde düşünmeden hareket etmemelisiniz.YAY BURCU: Bu hafta 9’undaki yeniayla birlikte yeni hedefler, sosyal konular ve arkadaşlıklar önem kazanmakta. Ancak bazı kontrol dışı durumlar ya da huzursuzluklar da olabilir. Özellikle aşk hayatında daha gerçekçi olmalısınız. Kadınlarla ilgili gelişmeler sıkıntı yaratabilir. 10’u sonrasında gizli kalan şeyler ya da haberler gündeme gelebilir. 11’i civarında kontrol dışı durumlar kayıp getirebileceği için, düşünmeden hareket etmemelisiniz. 12’si sonrasında kişisel alanda daha aktif ve hızlı hareket edebileceğiniz imkanlar söz konusu olacak.

OĞLAK BURCU: Bu dönemde mesleğinize ve statünüze ait gelişmeler, iş konuları daha fazla öne çıkıyor. Kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz imkanlar da var. Nitekim Satürn sizi son aylarda iyice sorumlu kılmaya başladı. Ancak yine de gelecek beklenti ve ümitlerde, işle ilgili görüşmeler ve anlaşmalarda yeteri kadar hızlı olmayabilirsiniz. Aynı zamanda gruplar ve arkadaşlar arasında bazı hoşnutsuzluklar, geçimsizlikler gündeme gelebilir. 11’i civarında bu konulara daha özenli yaklaşmalısınız. 12’sinden sonra da kontrol dışı durumlar yaşanabilir.KOVA BURCU: Bu dönemde Terazi’deki Güneş uzaklarla ilgili gelişmeler, yolculuklar ve eğitimle ilgili gelişmelere canlılık getirmekte. Daha fazla kişi ile temasta olup, kendinizi geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak iş hayatında ve hedeflerinizde sıkışıklıklar, yavaşlamalar ya da kadınlarla ilgili konular yüzünden huzursuzluklar olabilir. 10’undan itibaren mesleki alanda görüşmelere ve alışverişlere odaklanabilirsiniz. 11’i civarında daha sakin kalmaya bakmalısınız. 12’sinden sonra size ilham veren konular karşınıza çıkabilir.

BALIK BURCU: Bu dönemde ortaklı konulara, finansal işlere dikkat etmek gereği var. Ortaklı konular, gerek eşinizin gerekse ortağınızın maddi konuları ile daha fazla ilgili olabilirsiniz. Aynı zamanda bu konular uzaklar, yabancılar ya da medya ile ilgili de olabilir. Yabancılarla ilgili gelişmelerde sakin kalmak ve mantıklı davranmak gereği var. 10’u sonrasında yolculuklar ve eğitsel uğraşlar açısından daha pozitif ve düşüncelerinizi daha iyi ifade edebileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. 11’i civarında da gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Hareketli günlerdesiniz.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.