Ana içeriğe atla

Ünlü Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'dan (15 -21 Ekim Haftasına Özel) Haftalık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu haftabaşı ortak parasal işlerinizde çözümler karşınıza gelebilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş ve kariyer alanlarınıza odaklanacağınız bu hafta kafanız, ilginiz ödemelerinizde, banka işlemlerinizde, parasal işlerinizde olabilir. Sorun ve sıkıntı yaşadığınız konuları toparlamasını bilecek, sorumluluklarınızdan kaçmayacaksınız. Çarşamba günü sosyal ortamlarınızda, maddi konular başınızı ağrıtabilir. Bu hafta mantığınız ve düşünceleriniz ön planda olacak ama davranışlarınızla ve vereceğiniz tepkilerle krizleri ve sorunları kendinizi yaratabilirsiniz. Yardımlaşmadan uzak durmayın. Cuma günü sert söylemlerden kaçının. Haftasonu dinlenecek, enerjinizi toplayacaksınız.BOĞA BURCU: Bu hafta sizin dışınızda yaşanan olaylar ve alacağınız haberlerle başlayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla ilişki sıkıntılarınızı ve sorunlarınızın konuşmak ve düzeltmek için bu Pazartesiyi kullanabilirsiniz. Kafanıza takıntı yaptığınız bir konuyu konuşarak halledebilirsiniz. Kavgalarınız varsa karşı taraftan özür dileyebilir veya onun özrünü kabul edebilirsiniz. Bu hafta her tür ilişkinizde, ortaklı işlerinizde kafanızı kullanacaksınız bunu yapmalısınız da, dostlarınızdan alacağınız desteklere ve ilhama güvenin, Cuma günü toplum içinde sert konuşmalardan, çıkışlardan kaçının. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü duygusal olarak tepkilerinizi iyi kontrol edin.
İKİZLER BURCU: Haftaya parasal işleriniz, sorumluluklarınız ve bu alanda yapmanız gerekenleri önceliğinize alarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. İş alanlarınızda sorun ve sıkıntı yaşadığınız, yüzleşmeniz gereken konular varsa bu haftabaşı bu konuları konuşabilir ve tatlıya bağlayabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanınızda çalıştığınız insanlarla problemleri gidermek için uygun bir dönem. Kafanızı kullanacağınız, fikir üreteceğiniz haftalardan birtanesi. Diğer taraftan hırslı ve harekete geçmeye istekli olan yönlerinizle iş alanlarınızda Çarşamba, Perşembe ve özellikle Cuma günü dikkatli olmalısınız. Cuma günü iş alanlarınızda, günlük hayatınızda sert söylemlerden, çıkışlardan, tepkilerden uzak durun. Haftasonu kalabalık ortamlarda rahatlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Haftanız özel ve birebir ilişkilerinizde üstlendiğiniz sorumluluklarla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Başka insanların, sevdiklerinizin isteklerini ön plana aldığınız için bu Pazartesi duygusal olarak ciddi ve moralsiz olabilirsiniz diğer taraftan aşk hayatınızda önemli konuşmalar karşınıza gelebilir. Sorun ve sıkıntılarınız varsa takıntı yapmadan bunları dile getirmeli, karşı tarafın gönlünü almalısınız. Aynı şekilde karşı cinste size olumlu bir şekilde yaklaşabilir. Olasılıklardan bir tanesi de uzun zamandır görmediğiniz yarım kalmış bir aşk ilişkisi iletişimle yeniden alevlenebilir. Yine varsa çocuklarınızla olan ilişkilerinizi yoluna koyabilirsiniz. Salı günü özel hayatınızda krizleri siz tetiklemeyin. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri tehlikeli durumlardan uzak durun. Parasal işlerinizde kolay sinirlenmelere, tepki vermeye açık olacaksınız. Size daha az samimi olan insanların işleriyle meşgul olmak kafanızı rahatlatabilir. Haftasonu seyahat ve geziler için planlar yapabilirsiniz.ASLAN BURCU: Haftanıza günlük işlerinizin düzeni ve planlarıyla başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Sabah saatlerinde daha sorumlu ve ciddi olacak, öğleden sonraysa çevrenizle olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Aile ortamlarınızda sorun yaşadığınız, kafanıza takılan bir konuyu nihayete erdirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Aile büyüklerinizle aranız bozuksa barışmalı ve sevginizi onlarla paylaşmalısınız. Bu hafta kafanız çözüme yönelik çalışacak parasal meselelerde yardımlaşma ön planda olacak yalnız Salı günü işlerinizi koordne ederken krizler yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri özel hayatınızda dikkatli olun. Sinirinizi sevdiğiniz insandan çıkarma ihtmaliniz yüksek. Cuma günü sarfedeceğiniz sözler önem kazanıyor. Aynı şekilde eşinizin iş alanlarında birilerine kızdığına ve ters tepkiler verdiğine de şahit olabilirsiniz. Haftasonu ailevi planlarınız huzuru ve dengeyi sağlamanıza neden olacak.

BAŞAK BURCU: Bu hafta ilişkileriniz ve iletişiminiz öne çıkarken, özel hayatınızda aşkta sorumlulukların size nefes aldırmadığını düşünebilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizdeki insanlarla sorun yaşıyorsanız bu sorunları düzlüğe çıkarmak, barış sağlamak anlamında güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Yakın dostlarınız, ailenizdeki insanlar, kardeşleriniz ve çevrenizle aranızdaki sıkıntıları halletmek için bugünden faydalanın. Salı günü çocuğunuz varsa veya aşk hayatınızda krizleri kendinizi tetiklemeyin. Duygusal olarak kendinizi güçlü göreceksiniz ama ısrarcılık ve inatlaşma işleri bozabilir. Çalışıyorsanız iş alanlarınızdaki uğraşılarınız Cuma günü sizi sinirli yapacak. Günlük işlerinizde de duygusal patlamalarınız Perşembe Cuma günü sizi zorlayabilir. Haftasonu sevdiğinizle ya da beraber planlar yapacağınız insanlarla hayatınızı paylaşmak isteyeceksiniz.TERAZİ BURCU: Haftanız aile hayatınızın sorumlulukları ve düzeniyle başlayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ev hayatınız için zamanınızı harcayabilirsiniz. Parasal konularda ayaşdığınız sıkıntı ve sorunları bu Pazartesi rahatlıkla halletmenin yollarını bulacaksınız. Daha önceden konuşulmuş ama bozulmuş bir iş devreye girebilir. Bu hafta parasal konulara daha fazla önem verebilir, fikirlerinizi ve çözümlerinizi mali konularda ortaya koyabilirsiniz. Salı günü aile hayatınızda güçlü davranacak, krizleri bir anlamda siz yaratacaksınız. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri risk almayı sevebilirsiniz. Ama eğlence, aşk ve çocuklarınız için yapacağınız parasal harcamalar Cuma günü sinirli ve tepkisel hareket etmenize neden olacak. Parasal işlerde Perşembe ve Cuma günü risk almayın. Haftasonu eğer işleriniz varsa çabuk dağılabilir ve tembelliğe, keyfe yönelebilirsiniz.

AKREP BURCU: Bu hafta yakın çevrenizle olan işlerinizde sorumluluklarınız daha ağır basabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Öğleden sonraysa keyfiniz yerine gelmeye başlıyor. Kısa vadeli planlarınız için kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Bu Pazartesi sorun yaşadığınız noktaları düzeltmek, ilişkilerinizdeki sıkıntıları konuşmak ve halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Bir konuyu çözüme kavuşturmak, kendinize daha çok önem göstermek isteyeceksiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri aile hayatınızda hırslı ve düşünmeden hareket eden yapınızla kolay sinirlenmelere ve tepki vermeye açık olabilirsiniz. Özellikle Cuma günü bu etkiye karşı dikkat edin. Haftasonu eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.YAY BURCU: Haftaya parasal konularda yapmanız gerekenlerle sorumluluklarla başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Ekonomik davranmanız gereken bir dönemdesiniz ama diğer taraftan hiç beklenmedik yerlerden yardım da alıyorsunuz. En azından böyle hissediyorsunuz. Bu Pazartesi özel hayatınızda ve kariyerinizde sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları çözüme ulaştırabilir, ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Eski meseleler çözüm için karşınıza gelebilir. Kafanızda takıntı yaptığınız olaylar bu hafta önemli olacak. Parasal işlerinizde Salı günü krizlere açık olabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü iletişiminiz yakın çevrenizle hızlanırken, duygularınız çok çabuk değişebilir. Cuma günü sert konuşmalardan ve tepkilerden kaçınmalısınız. Hırsınızı yakınınızdaki insanlardan çıkarmaya meyilli olacaksınız. Haftasonu ailenizle, evinizde dinlenmek ruhunuza iyi gelebilir. Ağır ve yoğun programlardan uzak durun.

OĞLAK BURCU: Haftanıza sorumluluklarınızı bilerek merhaba diyebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sevdiğiniz insanla bir hareket etmek, planlarınıza onu da dahil etmek isteyebilirsiniz. Bu Pazartesi sosyal çevrenizde sorun yaşadığınız bazı arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, birbirinizi anlayabilir, sıkıntı ve sorunlarınızı konuşarak halledebilirsiniz. Daha önceden planlanmış bir işte karşınıza gelebilir. Kendi planlarınız doğrultusunda Salı günü alacağınız haberlerle kendi krizinizi kendiniz yaratmayın. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri parasal konular öne çıkarken, işlerinizde maddi yönden anlaşmazlıklar oluşabilir. Bu etkiye Cuma günü dikkat edin. Haftasonu yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir.KOVA BURCU: Haftanız sessiz ama bir o kadar gözünüzde büyüyen sorumluluklarla, yapılması gerekenlerle başlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kariyeriniz için atacağınız adımları, harekete geçmeniz gereken konuları öğleden sonraya bırakın, işler daha rahat ilerleyecek. Bu Pazartesi iş ve kariyer alanlarınızda yaralarınızı sarabilir, sorun yaşadığınız insanlarla bir araya gelebilir, sıkıntılarınıza çözüm üretebilirsiniz. Salı günü beyninizde yarattığınız engellerle ruhen krizlere açık olabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri hayat hızlanıyor. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Hayattan aldığınız keyfi sorgulayabilr, yakın çevrenize karşı sabırsız olabilirsiniz. Cuma günü iş ortamlarınızda ve göz önünde olacağınız yerlerde sinirli, gergin yapınızı kontrol edin. Ağzınızdan çıkanları kulağınız duymalı. Başkalarına göstereceğiniz anlayışı kendinize göstermeyi unutmayın.

BALIK BURCU: Sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz üzerinizde sorumluluk hissettiğiniz planlarla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sabah saatlerinde isteksiz yapınız öğleden sonra yerini rahat ortamlarai konuşmalara bırakabilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla yapacağınız görüşmeler bu Pazartesi önem kazanıyor. Sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları çözüme ulaştırabilir, doğru kelime ve cümlelerle işlerinizde başarının yolunu açabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda kendinizi çok zorlamayın. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri biraz geri planda durmnaız gerekebilir. Önemli işlerden ziyade günlük işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Verilmiş sözler sizi zora sokabilir. Cuma günü konuşmalarınıza dikkat edin, gerek iş, gerek günlük hayatınızda anlık öfke nöbetleri, hızlı ve düşünmeden hareket etme, sert konuşmalar ortaya çıkabilir. Haftasonu kendinizi aktif hissedecek, kendi isteklerinizi önemseyeceksiniz.


Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…