Ünlü Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'dan (15 -21 Ekim Haftasına Özel) Haftalık Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu haftabaşı ortak parasal işlerinizde çözümler karşınıza gelebilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş ve kariyer alanlarınıza odaklanacağınız bu hafta kafanız, ilginiz ödemelerinizde, banka işlemlerinizde, parasal işlerinizde olabilir. Sorun ve sıkıntı yaşadığınız konuları toparlamasını bilecek, sorumluluklarınızdan kaçmayacaksınız. Çarşamba günü sosyal ortamlarınızda, maddi konular başınızı ağrıtabilir. Bu hafta mantığınız ve düşünceleriniz ön planda olacak ama davranışlarınızla ve vereceğiniz tepkilerle krizleri ve sorunları kendinizi yaratabilirsiniz. Yardımlaşmadan uzak durmayın. Cuma günü sert söylemlerden kaçının. Haftasonu dinlenecek, enerjinizi toplayacaksınız.BOĞA BURCU: Bu hafta sizin dışınızda yaşanan olaylar ve alacağınız haberlerle başlayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla ilişki sıkıntılarınızı ve sorunlarınızın konuşmak ve düzeltmek için bu Pazartesiyi kullanabilirsiniz. Kafanıza takıntı yaptığınız bir konuyu konuşarak halledebilirsiniz. Kavgalarınız varsa karşı taraftan özür dileyebilir veya onun özrünü kabul edebilirsiniz. Bu hafta her tür ilişkinizde, ortaklı işlerinizde kafanızı kullanacaksınız bunu yapmalısınız da, dostlarınızdan alacağınız desteklere ve ilhama güvenin, Cuma günü toplum içinde sert konuşmalardan, çıkışlardan kaçının. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü duygusal olarak tepkilerinizi iyi kontrol edin.
İKİZLER BURCU: Haftaya parasal işleriniz, sorumluluklarınız ve bu alanda yapmanız gerekenleri önceliğinize alarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. İş alanlarınızda sorun ve sıkıntı yaşadığınız, yüzleşmeniz gereken konular varsa bu haftabaşı bu konuları konuşabilir ve tatlıya bağlayabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanınızda çalıştığınız insanlarla problemleri gidermek için uygun bir dönem. Kafanızı kullanacağınız, fikir üreteceğiniz haftalardan birtanesi. Diğer taraftan hırslı ve harekete geçmeye istekli olan yönlerinizle iş alanlarınızda Çarşamba, Perşembe ve özellikle Cuma günü dikkatli olmalısınız. Cuma günü iş alanlarınızda, günlük hayatınızda sert söylemlerden, çıkışlardan, tepkilerden uzak durun. Haftasonu kalabalık ortamlarda rahatlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Haftanız özel ve birebir ilişkilerinizde üstlendiğiniz sorumluluklarla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Başka insanların, sevdiklerinizin isteklerini ön plana aldığınız için bu Pazartesi duygusal olarak ciddi ve moralsiz olabilirsiniz diğer taraftan aşk hayatınızda önemli konuşmalar karşınıza gelebilir. Sorun ve sıkıntılarınız varsa takıntı yapmadan bunları dile getirmeli, karşı tarafın gönlünü almalısınız. Aynı şekilde karşı cinste size olumlu bir şekilde yaklaşabilir. Olasılıklardan bir tanesi de uzun zamandır görmediğiniz yarım kalmış bir aşk ilişkisi iletişimle yeniden alevlenebilir. Yine varsa çocuklarınızla olan ilişkilerinizi yoluna koyabilirsiniz. Salı günü özel hayatınızda krizleri siz tetiklemeyin. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri tehlikeli durumlardan uzak durun. Parasal işlerinizde kolay sinirlenmelere, tepki vermeye açık olacaksınız. Size daha az samimi olan insanların işleriyle meşgul olmak kafanızı rahatlatabilir. Haftasonu seyahat ve geziler için planlar yapabilirsiniz.ASLAN BURCU: Haftanıza günlük işlerinizin düzeni ve planlarıyla başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Sabah saatlerinde daha sorumlu ve ciddi olacak, öğleden sonraysa çevrenizle olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Aile ortamlarınızda sorun yaşadığınız, kafanıza takılan bir konuyu nihayete erdirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Aile büyüklerinizle aranız bozuksa barışmalı ve sevginizi onlarla paylaşmalısınız. Bu hafta kafanız çözüme yönelik çalışacak parasal meselelerde yardımlaşma ön planda olacak yalnız Salı günü işlerinizi koordne ederken krizler yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri özel hayatınızda dikkatli olun. Sinirinizi sevdiğiniz insandan çıkarma ihtmaliniz yüksek. Cuma günü sarfedeceğiniz sözler önem kazanıyor. Aynı şekilde eşinizin iş alanlarında birilerine kızdığına ve ters tepkiler verdiğine de şahit olabilirsiniz. Haftasonu ailevi planlarınız huzuru ve dengeyi sağlamanıza neden olacak.

BAŞAK BURCU: Bu hafta ilişkileriniz ve iletişiminiz öne çıkarken, özel hayatınızda aşkta sorumlulukların size nefes aldırmadığını düşünebilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizdeki insanlarla sorun yaşıyorsanız bu sorunları düzlüğe çıkarmak, barış sağlamak anlamında güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Yakın dostlarınız, ailenizdeki insanlar, kardeşleriniz ve çevrenizle aranızdaki sıkıntıları halletmek için bugünden faydalanın. Salı günü çocuğunuz varsa veya aşk hayatınızda krizleri kendinizi tetiklemeyin. Duygusal olarak kendinizi güçlü göreceksiniz ama ısrarcılık ve inatlaşma işleri bozabilir. Çalışıyorsanız iş alanlarınızdaki uğraşılarınız Cuma günü sizi sinirli yapacak. Günlük işlerinizde de duygusal patlamalarınız Perşembe Cuma günü sizi zorlayabilir. Haftasonu sevdiğinizle ya da beraber planlar yapacağınız insanlarla hayatınızı paylaşmak isteyeceksiniz.TERAZİ BURCU: Haftanız aile hayatınızın sorumlulukları ve düzeniyle başlayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ev hayatınız için zamanınızı harcayabilirsiniz. Parasal konularda ayaşdığınız sıkıntı ve sorunları bu Pazartesi rahatlıkla halletmenin yollarını bulacaksınız. Daha önceden konuşulmuş ama bozulmuş bir iş devreye girebilir. Bu hafta parasal konulara daha fazla önem verebilir, fikirlerinizi ve çözümlerinizi mali konularda ortaya koyabilirsiniz. Salı günü aile hayatınızda güçlü davranacak, krizleri bir anlamda siz yaratacaksınız. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri risk almayı sevebilirsiniz. Ama eğlence, aşk ve çocuklarınız için yapacağınız parasal harcamalar Cuma günü sinirli ve tepkisel hareket etmenize neden olacak. Parasal işlerde Perşembe ve Cuma günü risk almayın. Haftasonu eğer işleriniz varsa çabuk dağılabilir ve tembelliğe, keyfe yönelebilirsiniz.

AKREP BURCU: Bu hafta yakın çevrenizle olan işlerinizde sorumluluklarınız daha ağır basabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Öğleden sonraysa keyfiniz yerine gelmeye başlıyor. Kısa vadeli planlarınız için kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Bu Pazartesi sorun yaşadığınız noktaları düzeltmek, ilişkilerinizdeki sıkıntıları konuşmak ve halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Bir konuyu çözüme kavuşturmak, kendinize daha çok önem göstermek isteyeceksiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri aile hayatınızda hırslı ve düşünmeden hareket eden yapınızla kolay sinirlenmelere ve tepki vermeye açık olabilirsiniz. Özellikle Cuma günü bu etkiye karşı dikkat edin. Haftasonu eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.YAY BURCU: Haftaya parasal konularda yapmanız gerekenlerle sorumluluklarla başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Ekonomik davranmanız gereken bir dönemdesiniz ama diğer taraftan hiç beklenmedik yerlerden yardım da alıyorsunuz. En azından böyle hissediyorsunuz. Bu Pazartesi özel hayatınızda ve kariyerinizde sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları çözüme ulaştırabilir, ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Eski meseleler çözüm için karşınıza gelebilir. Kafanızda takıntı yaptığınız olaylar bu hafta önemli olacak. Parasal işlerinizde Salı günü krizlere açık olabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü iletişiminiz yakın çevrenizle hızlanırken, duygularınız çok çabuk değişebilir. Cuma günü sert konuşmalardan ve tepkilerden kaçınmalısınız. Hırsınızı yakınınızdaki insanlardan çıkarmaya meyilli olacaksınız. Haftasonu ailenizle, evinizde dinlenmek ruhunuza iyi gelebilir. Ağır ve yoğun programlardan uzak durun.

OĞLAK BURCU: Haftanıza sorumluluklarınızı bilerek merhaba diyebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sevdiğiniz insanla bir hareket etmek, planlarınıza onu da dahil etmek isteyebilirsiniz. Bu Pazartesi sosyal çevrenizde sorun yaşadığınız bazı arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, birbirinizi anlayabilir, sıkıntı ve sorunlarınızı konuşarak halledebilirsiniz. Daha önceden planlanmış bir işte karşınıza gelebilir. Kendi planlarınız doğrultusunda Salı günü alacağınız haberlerle kendi krizinizi kendiniz yaratmayın. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri parasal konular öne çıkarken, işlerinizde maddi yönden anlaşmazlıklar oluşabilir. Bu etkiye Cuma günü dikkat edin. Haftasonu yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir.KOVA BURCU: Haftanız sessiz ama bir o kadar gözünüzde büyüyen sorumluluklarla, yapılması gerekenlerle başlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kariyeriniz için atacağınız adımları, harekete geçmeniz gereken konuları öğleden sonraya bırakın, işler daha rahat ilerleyecek. Bu Pazartesi iş ve kariyer alanlarınızda yaralarınızı sarabilir, sorun yaşadığınız insanlarla bir araya gelebilir, sıkıntılarınıza çözüm üretebilirsiniz. Salı günü beyninizde yarattığınız engellerle ruhen krizlere açık olabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri hayat hızlanıyor. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Hayattan aldığınız keyfi sorgulayabilr, yakın çevrenize karşı sabırsız olabilirsiniz. Cuma günü iş ortamlarınızda ve göz önünde olacağınız yerlerde sinirli, gergin yapınızı kontrol edin. Ağzınızdan çıkanları kulağınız duymalı. Başkalarına göstereceğiniz anlayışı kendinize göstermeyi unutmayın.

BALIK BURCU: Sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz üzerinizde sorumluluk hissettiğiniz planlarla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sabah saatlerinde isteksiz yapınız öğleden sonra yerini rahat ortamlarai konuşmalara bırakabilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla yapacağınız görüşmeler bu Pazartesi önem kazanıyor. Sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları çözüme ulaştırabilir, doğru kelime ve cümlelerle işlerinizde başarının yolunu açabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda kendinizi çok zorlamayın. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri biraz geri planda durmnaız gerekebilir. Önemli işlerden ziyade günlük işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Verilmiş sözler sizi zora sokabilir. Cuma günü konuşmalarınıza dikkat edin, gerek iş, gerek günlük hayatınızda anlık öfke nöbetleri, hızlı ve düşünmeden hareket etme, sert konuşmalar ortaya çıkabilir. Haftasonu kendinizi aktif hissedecek, kendi isteklerinizi önemseyeceksiniz.


Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.