12 - 18 Kasım 2018 Haftasına Özel Detaylı Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 12 - 18 Kasım haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta motivasyonunuz düşük olabilir. Bu hafta bunun için ciddi bir neden olmadan, depresyonda ya da üzgün hissedeceksiniz. İyi olan şey, birkaç somut olayın sizi bu kötümser ruh hallerinden çok hızlı bir şekilde çıkaracak ve size bazı özel deneyimler için iyimserlik ve umut verecek olmasıdır. Bu hafta beklenmedik para veya size ekstra gelir getirecek bir teklifle sizi şaşırtabilir. Bu hafta, aile bütçesindeki beklenmedik paralar diğer akrabalar ya da diğer kaynaklardan olması da mümkündür. Birçok koç burcu için bu hafta gerçekleşmesi muhtemel bir mülk veya hane probleminin çözülmesi gerekecek. Ne yazık ki, olumlu gelişiminin bir işareti yok. En azından bu süre zarfında değil.

Koç burcu için bu hafta koç erkekleri bir kadın için ilişkinizde olumlu ya da özel bir etkiye sahip olması mümkün olsa da, aşk hayatınız herhangi bir değişiklik olmadan gelişecektir. Bekar olanlar ilişkinin bir ilişkinin temelleri atılabilir. Bunu yaparak, ilişkinizde olumlu duygular yaratabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki koç kadınları aşk ilişkilerinin geleceğine karar verecekler.

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye eğlence ve heyecan dolu bir zaman olacak. Bu da hayatınızda değişiklikler yapmak için iyi bir zamandır. Çünkü hızlı ve düzgün bir şekilde gerçekleşecek. Ekstra inisiyatif, ilham ve motivasyon, zorlu görevler veya bıraktığınız şeylere başlamak için idealdir. Onları şimdi bitiremeyebilirsin ama topu yuvarlayabilirsin. Çoğu zaman başlamak en zor adımdır, bu nedenle bu dürtüsel enerjiden faydalanın.BOĞA BURCU: Bu hafta ödemelerinizi zamanında yapmak için stresli olabilirsiniz. Bunun için de bir kadınla ilgili konuşmalar veya finansal taahhütleriniz olacak. İş hayatına dair yeni bir karar alma gereksinimine neden olabilir. Yeni bir ek gelir kaynağı arayışına da girebilirsiniz. Bu hafta çeşitli sebeplerden ötürü bir kızın veya genç bir kadının önceden düzenlenmiş buluşmalarını veya randevusunu erteleyebilirsiniz. Hem sosyal çevre hem de iş ile ilgilenmek sizin için bu hafta zor olabilir, birini ertelemeniz gerekebilir. Bununla birlikte, aynı zamanda, uzun zamandır görmediğiniz bir kadınla karşılaşabilirsiniz. Hafta boyunca, arkadaş çevrenizdeki kişilerle ilgili çeşitli ilginç veya önemli haberler alacaksınız. Arkadaşlarınız sizi davet edebilir veya evinize ya da ailenize faydalı olacak bir öneride bulunabilir.

Boğa burcu bu hafta ilişkilerde olumlu bir haftadır. Aşk hayatında yolunda gitmeyen şeyler varsa, iki taraf da anlayışlı olur. Bir tür ayrılık veya boşanma ile tehdit edilen aile ilişkilerini uyumlu hale getirmeye elverişli olacaktır. Artık çelişkileri eşinizle düzeltmek için yeni yollar bulacaksınız. Eşinizin gönlünü alacaksınız. Bazılarınız ebeveyn, miras ve daha fazlası yoluyla gelen paradan memnun kalacaklardır.

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, özgüven, fiziksel güç, canlılık ve cesaretiniz artar. Bu, özellikle rekabetçi bir nitelikte, egzersiz, el emeği, dövüş ve spor aktiviteleri gibi fiziksel aktiviteler için mükemmel bir zamandır. Bu yüzden geçmişte bıraktığınız zor projelerin üstesinden gelmenin zamanı geldi. Güvenle ilerlemeye devam edebilirsiniz ve bu yeni projeler başlatmak için özellikle iyi bir zamandır.

Cumadan Pazar gününe kadar sevgi ve şefkat için artan bir gereksinim getiriyor. Aynı zamanda siz ve sevdikleriniz arasında da bir gerilim var. Herhangi bir ilişki gerilimi duygusal destek ve sevgiyi içeren bir dengesizliğe bağlı olabilir. Sevilen miktar, verilen miktarla aynı değildir. Duygusal rahatlık aramak bir olasılıktır. Müdahale eden ya da aşırı derecede sahiplenici bir ebeveyn, karşılaşmanız gereken başka bir zorluktur.İKİZLER BURCU: Bu hafta aşk hayatınızda endişelerinizi göreceli olarak çözebileceksiniz. Güven sorunları da varsa bu hafta bu sorunlar ortadan kalkar. Aklınızı kurcalayan soruların yanıtını bulabilirsiniz. Daha önceden tahmin edilemez bir ilişkiye başlanabilir. Yengeç, Akrep ya da Balık burcunun işareti altında doğmuş bir eş ile aşk ilişkileri olacaktır. Bekar olanlar aşk konusunda bu hafta şanslılar. Bu hafta bir erkek hakkında garip bir rüya göreceksiniz. Zor bir zamandan geçen bir erkeğe yardım edebilirsiniz. Ayrıca birinin önerisinden bir şekilde faydalanabileceksiniz veya kişisel, profesyonel veya finansal bir krizden kurtulma şansınız olacaktır.

İkizler burcu bu hafta seyahat için iyi olmayacak. İhtiyacınız varsa, hem yolculuk hem de herhangi bir durum için önceden ön hazırlık yaparken dikkatli olun. Bu yedi gün boyunca, farklı bir yerden gelen bir olay veya haberden endişe duyabilirsiniz. Mali bir belge, masraf veya başka bir finansal ilişki ile ilgili orta yaş bir erkek veya genç bir erkekle çatışmaları yaşayacaksınız. Hafta geneli, 35 yaşındaki ikizler erkekleri için önemli başarılar elde etmek açısından özel olacak.

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye özellikle aşk hayatınızda daha fazla eğlence ve heyecan katıyor. İstediğin biriyle ilk hamleyi yapman için cesaret ve çekiciliğin var. Bir şekilde farklı olan insanları çekeceksiniz. Farklı bir ırk ya da kültürden olabilirler ya da eksantrik veya çarpıcı olabilirler. Her şeyden önce heyecanlı olacak ve hayatınızı renklendirecekler. İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın.

Cumadan Pazar gününe kadar düşünceleriniz çarpıtılabilir ve tartışmalara ve iş anlaşmalarına karışabilir ve karmaşıklaşabilir. Talimat vermek ya da almak bile netlik ve yanlış yorumlama eksikliği yaşayabilir. Önemli bir iş, hükümet veya yasal konularla ilgilenmeniz gerekiyorsa, güvenilir bir arkadaşınızdan profesyonel öneri veya yardım alın. Aile ve arkadaşlarla uğraşırken, sakin kalmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta ailenizden biri ile anlaşmanız olabilir yada aranızda parasal bir mesele olabilir. Bu hafta akrabalarınızdan birisinin ya da bir erkeğin ya da genç bir adamın davranışlarında ya da kararlarında özel bir şey arayacaksınız. Bu kişinin hayatında bir şey elde etmek için dürüst ve açık niyetleri olması mümkündür, ancak kesinlikle onun davranışından şüpheleneceksiniz. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir arkadaşınızla ilgili bu haftaki dedikodu ya da entrika, diğer arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla konuşmanız için bir fırsat olacaktır. Bu üç burçtan biri olan bir kişiyle yeni bir tanışman olabilir. Ona güvenmeye başlamadan önce iyice kontrol edilmesi gerekir. Bu yedi gün boyunca, belirli başarılardan, etkinliklerden veya toplantılardan zevk almanız için fırsatınız olacak. Ancak sizin için ciddi bir sıkıntıyı çözme konusunda özel bir duygu yaşayacaksınız.

Yengeç burcu bu hafta arkadaşlarınızdan gelen haberler sizi memnun eder. Hafta boyunca, Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir erkeğin başarısı ile karşılaşacaksınız. 35 yaşın üzerindeki erkekler, önceki ya da bu haftadan bazı yeni tanıştıkları kişiler sayesinde önemli sonuçlar ve başarılar elde edecekler. Bu hafta genç yengeç erkekleri acele etmemeleri gereken, ancak kabul etmemeli mi veya reddetmemeli mi diye kararsız kalacakları bir davetiye veya teklif alacaksınız. Ne sunduğunu düşün.

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, yeni projelere başlamak için ideal bir zaman kazandıran özgüven ve coşkuya destek veriyor. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve harekete geçmek ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu hafta birisini etkilemek için iyi bir zaman olacak. Özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri olabilir. Artan çekicilik, artan karizma ve manyetik çekicilik ile karşı cinsi etkileyebilirsiniz

Cuma gününden Pazar gününe kadar bir etkinlik ya da kişi, aşk hayatınızı renklendirmek için gereken itici gücü size sunacaktır. İçinde konfor bölgenizden sizi zorlayan altta yatan bir gerginlik olabilir. Bu yüzden biraz eğlenmek, arkadaşlarla buluşmak ya da sevdiklerinizle iletişim kurmaktan zevk almak için daha fazla çaba göstereceksiniz. Sevgiye ve aşka duyulan ihtiyacı hissetmelisiniz. Ama önce sevgiyi vererek çaba göstermelisin.ASLAN BURCU: Bu hafta özellikle geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir sorunu çözerken, mali işlerinizde çok daha fazla dikkat etmeniz gerekecektir. Bu sorunu derinleştirmemeye çalışın, küçük parasal kayıplardan kurtulun. Bir süre tasarruflu olmanız gerekir. Bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilgili planlarını ya da beklentilerini anlamak zor. Geçmişte yapılan bir haksızlıktan sonra biri gelip size af dileyebilir. Birinden de sürpriz bir hediye bekleyebilirsiniz. Hafta içi iş, ev ödevi ve daha fazlası ile ilgili farklı aile etkinliklerini tartışmak için iyi olacak. Birçoğu aile sorunu için önemli olan bir devlet kurumu, bankacılığı ya da başka bir kurumunu ziyaret edebilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta uzun süredir planlanan yolculuklar ertelenebilir. Hafta boyunca, bir çocuğu veya ailede genç bir kişiyi görmek için seyahat etmekle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahat sırasında böyle bir kişi ile ilişkili bir olay olabilir. Genç aslan kadınları hem halka açık yerlerde hem de kişisel eşyalarda veya işleriyle ilgili bilgilerde kayıp veya hırsızlığa karşı korunmalıdır.

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye ekstra inisiyatif, ilham ve motivasyon getiriyor. Bu risk almak ve yeni bir şey başlatmak için mükemmel bir zamandır. Cesur ve güçlü olmanız istekleriniz için ilk hamleyi yapmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda ilişki problemleri yaşadıysanız, romantizm ilişkinizi canlandırabilir. Eşinizin sizin için bir sürpriz olduğunu bile görebilirsiniz. Ona aşkınız artar.

Cumadan pazara sosyalleşme için iyidir. Çünkü konuşmak için havanızda olmalısınız. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyumlu olacaksınız. Bu hafta, sohbet ve görüşmeler için iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyi bir zaman olacak. Çünkü her zamankinden daha hassas ve duyarlı hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU: Bu hafta moraliniz bozuk olabilir, ciddi bir neden olmadan, depresyonda ya da üzgün hissedeceksiniz. İyi olan şey, birkaç güzel olayın ve sürprizin sizi bu kötümser ruh hallerinden çok hızlı bir şekilde çıkaracak olmasıdır. Aynı zamanda size bazı özel deneyimler için iyimserlik ve umut verecektir. Bu hafta beklenmedik para veya size ekstra gelir getirecek bir teklif sizi şaşırtabilir. Bu hafta, aile bütçesindeki beklenmedik paraların diğer akrabalar ya da diğer kaynaklardan gelmesi mümkündür. Birçok kişinin bu hafta gerçekleşmesi muhtemel bir mülk veya hane problemini çözmesi gerekecek. Miras konuları gündeme gelebilir. Ne yazık ki, başak burçları için aile meselelerinde olumlu gelişiminin bir işareti yok. En azından bu süre zarfında değil.

Başak burcu bu hafta bir kadının ilişkinizde olumlu ya da özel bir etkiye sahip olması mümkün olsa da, aşk hayatınızda herhangi bir değişiklik olmaz. Ancak bir kadın size fikir verebilir, dertleşebilirsiniz. İlişkinizde pozitif olmanız önemli olacak. Bunu yaparak, ilişkinizde olumlu duygular yaratabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki kadınlar aşk ilişkilerinde önemli bir karar verecekler.

Başak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar ekstra özgüven, coşku, cüretkar ve çekicilik katıyor. Bu artan karizma ve manyetik çekicilik özellikle ilgi çekicidir. Bu yüzden en tutkulu arzularınızın yerine getirilmesinde çok az sorun yaşamanız gerekir. Harekete geçmek için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz ve içgüdülerinize devam etmelisiniz. Bu, ilişki kurmak, mevcut bir ilişkiyi canlandırmak için ya da sağlıksız bir ilişkiyi bırakmak için bu ekstra cesareti kullanmak için iyi bir zamandır.

Cumadan Pazar gününe kadar karışıklık ve aşırı bir hayal gücü, aldatma veya skandal potansiyeli getiriyor. Küçük beyaz yalanlar bile büyük utanç ya da daha fazla yalana ihtiyaç duyulabilir. Komplo teorilerine veya garip ve aşırı manevi ve dini görüşlere inanmakta daha duyarlı olabilirsiniz. Kendinizi sizi kandırmaya çalışan kişilere karşı korumanız gerekir.TERAZİ BURCU: Bu hafta bir erkekle seyahat edeceksiniz veya akrabalarınız, meslektaşlarınız veya arkadaşlarınızdan bir adamın hayatındaki önemli olayların gelişimini takip edeceksiniz. Bu hafta, başka bir yerleşim yerinde yaşayan İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir adam hakkında haberlerden etkileneceksiniz. Gerilim çok yüksek olmasına rağmen, bu hafta proje ve fikirlerinizi başarılı bir şekilde geliştirme imkanınız olur. Size maruz kalacağınız strese boyun eğmeyin, ama cesurca devam edin. Çünkü başarılı bir değişim yolunda ilerleyeceksiniz. Hafta boyunca birçok terazi burcu para kazanacak ya da bir adamdan gelecek mali bir belgeye sahip olacak. Bu hafta evinizde kalan veya yakın ya da uzak akrabanızdaki dairelerin bir kısmı hakkında hoş olmayan haberler alabilirsiniz. Bazılarınız, kiraladığınız bir mal veya mülk ile ilgili önemli bir belge, sözleşme veya başka bir görevde bulunacaksınız.

Terazi burcu bu hafta genç Terazi erkekleri şimdiki samimi veya sevgi dolu partnerine daha fazla cömertlik gösterirler. Büyük olasılıkla, şimdi onu bir şeyle etkilemek ya da onunla daha ciddi bir bağlılık arzusunda başarılı olmak isteyeceksiniz. Bu hafta, özellikle bazı iş veya finans işleri ile ilgili ise, 35 yaşın üzerindeki erkekler için iyi bir seyahat olacaktır.

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar eğlence ve heyecan için artan bir istek getiriyor. Bekarsan hoşlandığın biriyle ilk hamleyi yapman için cesaret ve çekiciliğin olacak. Bazı sürprizler eşler arası romantizmi canlandırabilir. Bu aynı zamanda kendini ifade etme veya özgürlüğünüzü sınırladığınızı hissettiğiniz ilişkilerden kopmak için de iyi bir zaman. Bu, sizi başarı ve mutluluktan uzak tutan her şey için de geçerlidir.

Cumadan pazara kadar, bir sevgili ile sosyalleşmek, çıkmak ya da kaliteli zaman geçirmek için iyi bir zaman. Artan güzellik, popülerliği, hediyeleri ve arkadaşların ilgisi mutlu eder. Bununla birlikte, kendi cinsiyetinize ait bazı yanlış arkadaşlar da getirebilir. Duygularınızı paylaşmadaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek arkadaşlığı ve gerçek sevgiyi destekler. Yeni arkadaşlar yapılabilir ya da yeni bir romantizm başlayabilir. Bu aynı zamanda bir tatil veya seyahat başlatmak için de iyi bir zamandır.

AKREP BURCU: Bu hafta aile içi sorunlar gündemde olabilir. Bu hafta bir hane iç problemi ya da özel bir arabadaki bir sorunu ya da sahip olduğunuz bir mülk ile ilgili anlaşmazlığı çözmek zorunda kalacaksınız. Benim tavsiyem, arkadaşlarının yardımına pek güvenmeyin. Çünkü onların fikirlerinin sonucu seni memnun etmeyecek. Bu hoş olmayan bir çatışmaya neden olabilir ve ilişkinizi etkileyebilir. Bu hafta herhangi bir özel kazanç beklentiniz gerçekleşmeyecek. Muhtemelen gerçek olmayan umutlarınız var, gerçekleşmesi zor vaatler vermekten kaçının. Genel olarak, mali işlerinizde bu hafta daha ihtiyatlı olmanız ve hatalardan veya hile yapmaktan kaçınmanız gerekir. Bu hafta boyunca, isteğinizi yerine getirmeye zorlanacak veya bir dilek dile getirmeyecek bir kız ya da genç bir kadınla olan ilişkinize dikkat edin.

Akrep burcu bu hafta Oğlak burcu, Başak ya da Boğa burcu altında doğan bir insanla bir çeşit ayrılık yaşayacaksınız. Bu olayın nedenleri farklı olabilir. Bunlar arasında bir meslektaşı bırakmak, komşulardan uzaklaşmak, başka bir şehre ya da ülkeye arkadaş ya da akrabalardan ve diğerlerinden ayrılmak sayılabilir. Aldığınız bir şeyden memnun olduğunuzda, başka biri üzgün olacak ya da mutsuz olacak. Masraf yapmanızı istemeyen biri olabilir.

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar ilk hamleyi yapmak ve liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatife sahip olacaksınız. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Kırıcı veya kaba olmadan doğrudan ve iddialı olabilirsiniz. Eğer utangaç bir insan iseniz, bu sizin çekici yanınız ile temas kurmak ve tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır.

Cumadan Pazar gününe kadar sevgi, şefkat, uyum ve dostluk getirir. Bu, rahatlamak ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevginiz ve aldatıcı ruh haliniz sizi popüler kılacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Bu hafta, çekilişiniz ve güzelliğiniz hakiki, dürüst aşkı çekeceğinden, buluşmak için mükemmel bir zaman. Aşk hayatında romantik sürprizler olabilir.YAY BURCU: Bu hafta işsizler yeni bir işe başlayacak ve hatta harika bir takımda olmaktan mutlu olacaklardır. Genel olarak, hafta içi halihazırda başlatılmış projelerin, profesyonel veya ticari faaliyetlerin ve diğerlerinin başarılı gelişimini gösterir. Bu hafta, bir sağlık sorunu olan akrabanızın tedavisi üzerinde faydalı bir etkisi olacaktır. Hafta genelinde, evliliğinizin istikrarı konusunda endişe yaratan veya para ile ilişkilendirilmiş olan aile sorunlarına çözüm bulmak için faydalı olacaktır. Borçların ödenmesi konusunda birlik ve dayanışma olur. Bu hafta, muhtemelen çocuğunuzla ilgili bir toplantıya katılacaksınız. Kendi bebeğiniz için evinize misafir kabul edecek veya başka bir çocuk veya çocukla ilgili doğum günü gibi bir kutlamaya katılacaksınız.

Yay burcu bu hafta önemli bir karar vermek veya ailenizdeki bir çocuk veya gençle ilgili bir değişiklik yapmak için elverişli olacaktır. Bu yedi günde, bildiğiniz bir kadının kişisel dramını ve bir şekilde nasıl yardım etmek istediğinizi düşüneceksiniz. Aslan, Koç ya da Yay burcunun altında doğmuş olabilir, fakat bu gerekli değildir. 35 yaş üstü yay kadınları, gelecek için gereksiz panik, endişe ya da korkuya eğilimli olacaklardır.

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar, iş hayatında birkaç risk almak için iyi bir zaman. Önceki kısıtlamalardan veya sıkıcı rutinlerden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Yeni aktiviteler, duygular ve ilişkiler için birçok eşsiz fırsat sunulacak. Öyleyse bu enerji patlamasıyla yeni projeler elde etmek için iyi bir zamandır. Fiziksel çekiciliğiniz de iletişimde bir destek olacaktır.

Cumadan Pazar gününe kadar düşünce ve iletişiminiz netlik ve yanlış yorumlama eksikliği yaşayabilir. Bu hafta iş yapmak veya önemli kararlar almak için iyi bir zaman değil. Bu hafta sonu yapılacak daha iyi şeyler arasında müzik, dans, şiir ya da yaratıcı yazılar bulunmaktadır. Bazı kötü alışkanlıklar ilişkileriniz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır. Yalan, dedikodu ve güvensizlikten kaçının.

OĞLAK BURCU: Bu hafta ikili ilişkilerde ön plana çıkabilirsiniz, enerjiniz karşı tarafa geçer. Bu hafta yay kadınları bir erkeğin ilgisini çekebilir ya da bir dikkat çekebilirsiniz. Size büyük saygı veya özel bir fırsatla çok sevgi ilgi verilecektir. Bu hafta, evinizle ilgili bir problemi çözmek için çok fazla enerjiniz harcayacaksınız. Bu bir iç dünyanıza dair problem olabilir, yaşadığınız yerdeki ev sahipliğiyle ilgili bir sorun olabilir ve başka şeyler de olabilir. Bu hafta, bir kız ya da genç bir kadından gelen haber ya da önerilerinden şaşıracaksınız ve tavırlarının nedenini anlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Şüpheniz, bu tür durumlar için özel bir durum olmadığı gerçeğinden kaynaklanıyor. Eğer sabırlıysanız, cevabı yakın gelecekte alacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta mevcut veya gelecekteki işinizle ilgili seyahat için yararlı olacaktır. Ayrıca, diğer konumlardan kişilerle profesyonel veya iş ilişkileri için veya işiniz ulaşım, turizm, iletişim, medya ve daha fazlası ile ilgili ise faydalı olacaktır. 35 yaşın üzerindeki erkekler, kendileri için özel bir öneme sahip olan bir avantajdan yararlanabilecekler. Genç kadınlar bir davet ya da teklif alacaklar ve ne tür bir cevap vereceklerine karar vermek için uzun zaman alacaklar.

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar güven, güç ve cesaret getirir. Doğrudan tavrınız ya da kendi kendine iddialı olmanız, üstün ve güçlü erkekleri etkilemenizi sağlayacaktır. Bu yönelim, başkalarına karşı tehdit edici olmasa da, düşmanlara korku salıcı olacaktır. Kişisel ilişkiler, özellikle samimi bir doğadan gelenler ekstra sıcaklık, çekicilik ve karizmadan faydalanacak.

Cuma gününden Pazar gününe kadar bir etkinlik ya da kişi, aşk hayatınızı renklendirmek için gereken itici gücü size sunacaktır. İçinde konfor bölgenizden sizi zorlayan altta yatan bir gerginlik olabilir. Bu yüzden biraz eğlenmek, arkadaşlarla buluşmak ya da sevdiklerinizle etkileşim kurmaktan zevk almak için daha fazla çaba göstereceksiniz. Sevgiye ve ilgiye duyulan ihtiyacı hissetmelisiniz. Ama önce sevgiyi vererek çaba göstermelisin.KOVA BURCU: Bu hafta bazı sorunlara bir an önce çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Bu hafta irade ve ruhunuzu harekete geçirmenizi, felsefi olarak hareket etmenizi ve size verilen deneyimler üzerinde büyük kargaşa yaratmanızı gerektirecektir. Hiç kimsenin önceden bekleyemeyeceği Koç, Aslan ya da Yay burcunun altında doğan bir adamın hayatında beklenmedik olaylardan şaşıracaksınız. Arkadaş çevrenizdeki belirli bir kişiyle olan ilişkiniz, o kişinin davranışları, yorumları veya diğer olumsuz eylemleri nedeniyle sizi olumsuz duygularla dolduracaktır. Bu hafta, özellikle bir aşk meselesi ise, yeni bir istikrarlı ilişki başlatmak zor olacaktır.

Kova burcu bu hafta boyunca bazı duygusal ve psikolojik düşüşlere rağmen, gelişiminiz için önemli olan başarılara ulaşmak için önemli bir kilometre taşı olacaktır. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan insanların yardım ve desteği sizi memnun edecektir. Bununla birlikte, bu hafta eğer bir şeyle ya da biriyle ayrılacak olursanız, duygusal olabilirsiniz. Bu nedenle, her türlü olayı şükranla kabul edin, çünkü hayatınızda kendi amacınız vardır.

Kova burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar, cüretkar bir enerji patlamasıyla yeni projeler yapmak için iyi bir zaman. Mücadele ruhunuz ve adrenalininiz nihayetinde normale dönmeye devam etse de, bu inisiyatife artık gerek duyulmayan bir duruma yeni projeler alabilirsiniz. Artan fiziksel çekicilik, arkadaşlıktan sonra bir sevgili bulmayı kolaylaştırır. Eğer bir aşk ilişkisinde iseniz, bu hafta birbirinize karşı daha romantik olabilirsiniz.

Cumadan pazara yaşamın tadını çıkarmak ve arkadaşlarınızla aileniz arasında olmak isteyenler için iyi bir his veriyor. Bu, her türlü ilişki için ideal bir zaman. Ancak özellikle biriyle yakınlaşmak veya yeni bir aşk ilişkisi kurmak için ideal bir zamandır. Güzel ve sevecen hissediyorsun ve aynı şeyi çekiyorsun. Bu hafta evinizi veya ofisinizi güzelleştirmek ve mücevher, moda ve kozmetik gibi güzel şeyler almak için iyi bir zamandır.

BALIK BURCU: Bu hafta bir süredir görmediğiniz insanlar sizinle irtibat kurabilirler. Bu hafta sizlerle yüzleşmek için kasıtlı olarak arayan insanlar ile bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak zorunda kalacaksınız. Uzun süredir devam eden bir dargınlık olabilir ve size karşı böyle bir tavır sergilemesi üzebilir. Bu hafta, birçok balık burcu için kendi ailelerinde veya akrabalarında bir araya gelme vesilesiyle bir süredir görmedikleri biriyle karşılaşacak. Hafta boyunca, paranın, mali bir belgenin veya çocuğunuz için başka bir avantajın tadını çıkarabilirsiniz. Ödemeleriniz zamanında gelebilir ve maddi yönden aksilikler yaşanmaz. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir çocuktan aldığınız bilgilere yakından bakın. Çünkü bu hafta geleceğiniz veya şu anda gelişmekte olan olaylar hakkında birçok önemli önyargıya sahip olacaktır.

Balık burcu bu hafta Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kadının ümitsiz ya da ikiyüzlü tavrından dolayı hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Herhangi bir şekilde size zarar verme veya üzme pahasına bile, kendi kişisel başarısını elde etmek için her ne pahasına olursa olsun çaba gösteren bir kişi olacaktır. Bu hafta evlilik ya da genç Balık erkekleri için ailede başka önemli bir etkinlik düzenlemek için iyi bir zaman olacaktır.

Balık burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye kadar daha çok çalışmak için tutku ve coşkuyu getiriyor. Rekabetçi ama aynı zamanda uyumlu bir tutum kazanmak işleri kolaylaştırır. Neredeyse herkesin saygısını ve desteğini alacaksın. Başkaları inisiyatif ve cesaretiniz için minnettar olacaklar. Artan popülaritesi ve sıcak çekiciliğiniz, bu kez, samimiyetiniz arkadaşlarınız ve çalışma ortamındaki insanlar ile dayanışmayı sürdürmek için ideal hale getirir.

Cuma gününden pazar gününe kadar karışıklık ve yanlış anlamalar için artan bir potansiyel var. Talimat vermek ya da almak bile stres ve yanlış anlaşılmaya sebep olabilir. Önemli bir iş, hükümet veya yasal konularla ilgilenmeniz gerekiyorsa, güvenilir bir arkadaşınızdan profesyonel öneri veya yardım alın. İhanet ve skandaldan kaçının. Küçük beyaz yalanlar bile büyük utanç ya da daha fazla yalana ihtiyaç duyulabilir.
ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.