Ana içeriğe atla

2018 Aralık Ayına Özel "Aylık" Detaylı Burç Yorumları ( Para - Sağlık - Aşk - Kariyer - Aile)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Aylık burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Aralık ayına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Aylık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu ay her sorunun bir çözümü olacak. Ancak Aralık ayında Koç burcunun sıkıntıları için çareleri bulmak zorunda kalırken zor bir ay olacaktır. Güvenlerini toplayabilir, işlerine öncelik verebilir ve sorumluluk duygusuyla görevleri yerine getirebilirler. Bu sefer aşırı duyarlı olmamak için daha iyi bir ay diyebiliriz. Sosyal aktiviteler onları meşgul ederken, genel olarak, arkadaş ve diğerlerinin desteği ile bir gelişme olabilir. Aile ile vakit geçirmek için iyi bir şey yapabilirler. Sağlık konusunda uygunsuz beslenme nedeniyle bazı problemler doğurabilir.

Aralık’ta koç burçları çocuklarla ilgili ilginç olayları ortaya çıkarır: Bir bebeğin doğumu, doğum günü ve diğer önemli olaylar olabilir. Bu ay ailenizden veya arkadaşlarınızdan genç bir kişi hakkında mutlu olmanız için bir sebep olacak. Aralık ayında gerçekleşen farklı olaylar, bir takım mal mülkle ilgili olacak. Planlarınızın veya taahhütlerin geçici olarak ertelenmesine neden olacaktır. Bu ay, kendi mülkünüz veya akrabalarınızla ilgili bir sözleşmeyi yerine getirmede bir zorluk olabilir. Açıklanamayan kelimeler veya suçlamalar bazı aile ilişkilerinde sorun teşkil eder. Bu tür hareketler, ilişkinizde soğuk rüzgarlara yol açacaktır. Bu olaylar özellikle size hedeflenmişse, olumsuz duyguları daha hızlı temizlemeye çalışın ve dikkatinizi önümüzdeki Yeni Yıl tatillerine odaklayın.

Bu ay gelirinizi yükseltmek veya prim, ödül ve daha fazlası gibi ekstra para kazanma beklentileriniz olması normaldir. Bu ayki mali işlerinizden bazıları yabancılarla bağlantı kuracak, yabancı bir şirkette çalışacak ya da sizden uzak olan akrabalarınızla çalışacaksınız. Aralık ayında, yerleşiminizin dışındakiler de dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan para almayı bekliyor olabilirsiniz. Bu ayda, birçok koç burcu bir gezi planlayıp yapacak ve yurtdışında olmak oldukça mümkün. Aralık, evinizin dışında yaşayan ve konumunuzu çok iyi anlayamayacak bir kişi hakkında bir anlaşmazlık yaratır. Henüz gelişme aşamasından henüz geçmemiş şeyleri birilerine ikna etmeye çalışmayın.

Aralık ayında, yeni tanıdıklarınızla daha temkinli olun, çünkü bu insanların bir kısmı sizinle çıkar ilişkisi kurabilir. Aralık ayında Koç kadınları gelecekteki annelik, bebek doğumu ya da başka bir çocukla ilgili olay hakkında güzel haberler alacaklar. Koç erkekleri zamanlarının çoğunu arkadaşlarıyla konuşarak, yakın ve uzak olaylarla ilgili ilginç haberleri tartışarak geçirecekler. Bu, yeni bir fikir edinme veya yeni bir fikrin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için daha fazla enerji harcaması fırsatına sahip olacağınız bir ay.

Koç doğumlular, eşlerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine duyarlı olmalı ve eşlerine hak ettikleri saygıyı göstermelidir. Bu ay yaşam ortaklarının güvenini kazanma ve ilişkilerin sağlamlaştırılmasında uzun bir yol kat edebilir. Aile üyeleri hayatı daha güzel hale getirmek için zevk gezileri planlayabilir. Bazıları, aşk ilişkilerini evlilik ilişkilerine dönüştürmek için somut adımlar atabilir.

Bu ay finansal olarak rahat bir gelir olabilir. Çünkü iyi gelirler olacak ve fonlar da arkadaşlardan ve diğer kaynaklardan akabilir. Giderler de kontrol altında olabilir, özellikle ayın ikinci yarısında borçlar temizlenebilir ve ayrıca iyi tasarruflar da olabilir. İş hayatı, kariyer meselelerinde dikkatli olmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü işlerin üstesinden gelmek zor olabilir ve ilerleme istenmeyebilir. Bununla birlikte, empati, sabır ve çalışma arkadaşlarından iyi bir destek olacaktır.BOĞA BURCU: Bu ay belirsizlik ve stres ayı olabilir. Gecikmeler olabilir ve hedefleri karşılamak ve sonuçlara ulaşmak için bazı sıkı çalışmalar yapmanız gerekebilir. Bu nedenle, söz ve davranışlarında kesin olmanız gerekir. Aceleci kişisel veya profesyonel kararlar almamak ve uzlaşmaya hazır olmak lazım. Ancak, doğası gereği boğa burçları cesurlar ve bu özellik onların güvenini sürdürebilir ve onları zor zamanlar boyunca cesaretli yapabilir. Bazıları kısa süreli görevlerde veya projelerde yurtdışında çalışma fırsatına sahip olabilir ve bu durum yabancı topraklar kendi seçimlerinde memnuniyet ve keyif verebilir. Sağlık normal olabilir, ancak yine de, bazı küçük sorunlar için tıbbi tavsiye almak için bazı gerekli olabilir.

Aralık’ta boğa burçları karmaşık bir ilişkiye sahip olduğunuz veya düşmanlarınız olabilecek kişileri etkileyen dedikoduya veya entrikaya daha fazla dikkat edin. Tüm duyduğunuz bilgilerin bir yalan olduğunu öğrenebilirsiniz. Her şeyden etkilenmeyin ve aceleci sonuçlar çıkarmak için acele etmeyin. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan insanlardan alacağınız haberleri daha dikkatli bir şekilde kontrol edin. Bu ay beklenmedik bir şekilde, işten ya da okuldan iki ya da daha fazla gün için okula devamsızlık nedenleri olacaktır. Yılbaşı tatilleriyle ilgili işinizde olumsuz veya bir tür ceza olarak kabul edeceğiniz değişiklikler olabilir.

Bu ay mali planda, masraflarınız sadece ay sonuna değil, diğer beklenmedik olaylara da, normalden daha fazla olacaktır. Mali işlerinizde önemli bir rol Aslan, Yay burcu veya Koç burcu altında doğmuş akrabalarınızdan bir kişi tarafından oynanacaktır. Bu ay, Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğan genç bir kadını içeren duygusal bir başarısızlık veya başka bir üzücü olayı yaşayacaksınız. Aralık ayında, bir erkek ya da genç bir erkekle bir araya gelme fırsatınız olacak ya da evinizde böyle bir kişiyle tanışacaksınız.

Aralık ayında seyahat planlarında gecikmeler veya değişiklikler gerçekleşecek. Bir yolculuğa çıkarsanız, beklenmedik durumlar için hazır olun. Genç Boğa kadınları büyük olasılıkla Aralık ayı için planlarını fark etmeyecek ve bu onların ruh halini kesinlikle etkileyecek. Genç Boğa erkekleri yaşadıkları evle bağlantılı büyük bir plana sahip olabilirler.

Boğa burçlarının aşk hayatı şimdi iyi olması bekleniyor. Bazıları ilişkilerini evlilik bağı olarak ilerletmeye çalışabilir, ancak bu hemen gerçekleşmeyebilir. Ancak fikir ve planlarına sadık kalmaları ve başkalarının fikirleri veya durumun talepleri tarafından yanılmaması tavsiye edilir. Evliler, ev işleriyle ilgilenmelerine rağmen, samimi ve dostça bir ilişkinin tadını çıkarabilirler.

Bu ay boğa burçları prestijli projelere bilinçli bir şekilde bazı masraflar yükleyebilirler, ama aceleci olmamaları ve bazı gereksiz harcamalarda bulunmamaları ya da bazı ani düşüncelerden vazgeçmeleri ve riskli yatırımlar yapmamaları daha iyi olur. Ancak, şu anda mantıklı bir şekilde yatırım yapabilmelidirler. İşyerinde gerilime neden olan karışıklık olasılıkları vardır ve bu nedenle, hassas ve önemli görevleri ele alma konusunda daha fazla özen gösterebilirler. Yanlış anlaşılabileceği için iş arkadaşları ile çok açık fikirli olmamak iyi olabilir.

İKİZLER BURCU: Bu ay verimli bir ay olabilir. Uzmanlıkları ve verimliliği, onlarla ilişkili olanlara fayda sağlayabilirken, bağlılıkları profesyonel gelişimlerine yardımcı olabilir. Sanatsal eğilimleri de iyi bir ifade bulabilir ve başarı ile buluşabilir. Ancak, şimdi onlar için bazı tuzaklar olabilir. Bakış açılarından pratik olmalı ve düşüncelerin çoğalmasını önleyebilirler. İçtenliklerinin sorgulanabileceği bir durum ortaya çıkabilir ve bencillik onların stres seviyelerine katkıda bulunabilir. Ancak aralıksız çabalar, onlara istenen sonuçları verebilir ve itibarlarını arttırabilir. Ayrıca, herhangi bir konuda aile üyeleri ile çatışmaktan dikkatli olmaları gerekebilir. Şimdi onlar için biraz gerginlik olabilir, ancak sağlık durumu iyi olabilir.

Aralık’ta ikizler burçları çeşitli kaynaklardan alacağınız paradan memnun kalacaksınız. Büyük ölçüde, sizin için bazı nahoş borçlar, sorunlar ve diğer önemli finansal konuların olumlu sonuçlanmanıza yardımcı olacaklardır. Bu, her türlü mali belgeyi yerleştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Aralık ayında, eşinizin belirsiz, şüpheli veya garip hareketleri nedeniyle aşk ilişkiniz sıkıntılı olabilir. Evliliğiniz veya romantik partneriniz ile ilgili sağlık sorunları olabilir. Bu ay, hane veya mülkünüz için en iyi çözümü arıyor olacaksınız. Konfor, ev aletleri ve diğer malzemelerle ilgili ev ile ilgili görevleri tamamlamak için farklı yollar aramayacaksınız.

Bu ay, uygun bir hediye seçimi gerektiren en az bir toplantıya katılacaksınız. Aralık, 35 yaş üstü kadınlar için özel bir ay olacak. Çünkü yapılan işin ve elde edilen sonuçların memnuniyetini veya tanınmasını deneyimlemek için bir sebebi olacak. İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğan bir kadın ile aileniz veya mesleki ilişkiniz iyi gelişecektir. Bu ay, ailenizden biri, arkadaşlarınız veya arkadaş çevrenizdekiler gibi bir erkek veya bir erkekle stresli bir durum yaşayacaksınız.

Genç İkizler erkekleri aceleci veya riskli hareket ve kararlardan sakınmalıdır. Her ay olduğu gibi, Aralık ayında da hoşnutsuz, huzursuz ya da çevrenizle yüzleşmeye eğilimli olmak için bir sebep olacaktır. Bu ayda başarılarınız sabrınız, sessizliğiniz ve bazı olayların doğal gelişimini beklemeniz gerekir.

İkizler burcu gerçek aşkı bulabilir. Ancak bu insanlar hala bu zamana kadar kendi kalplerini açmamış olabilir. Hoşlandığınız kişiden duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Evli olanlar eşlerine danışmak ve sadece kararları almak için her zaman eşlerinden yardıma ihtiyaç duyabilir. Sevgilinizin yanında olmak ona yardımcı olabilir.

Finansal cephede dalgalanmalar olabilir. Gelir daha az olmaz, ancak masraflar gerçekten yüksek olabilir. Aile üyeleri harcamalarında mantıksız ve abartılı olurlar. Bu, temel harcamalarda bile toplantı yapılmasını zorlaştırabilir ve bazen bu insanları borçlanmaya zorlayabilir. Kariyer cephesi, Aralık ayında İkizler için çok iyi olmayabilir. Pozisyonları ve tanıma gecikebilir, yanlarına gelen ek iş ile iş baskısı olabilir. İş arkadaşları da, kendileri için en iyi bilinen nedenlerden ötürü çok işbirlikçi olmayabilirler ve bu nedenle, bu insanların daha yumuşak bir çalışma ortamı yaratmak için üst düzeylerle samimi ilişkileri sürdürmeleri gerekebilir.

YENGEÇ BURCU: Bu ay mükemmel bir dönem olabilir. Uyum ve barış hayatlarında hüküm sürebilir. Kişilerarası becerileri birçok cephede muazzam bir büyüme elde etmelerine yardımcı olabilirken, özel çabaları onlar için istenen sonuçları elde edebilir. Bütün bunlar, onlar için son derece tatmin edici bir zaman olabilir. Bazıları da, işverenler tarafından resmi iş için prestijli dış geziler için aday gösterilebilir, ki bu da kârlı olabilir. İletişim ve sosyal hayatlarını keyifli ve canlı hale getirebilir. Varlıkların satın alınması da kar sağlar. Sağlıkla ilgili rahatsızlık verici pek fazla şey olmayabilir, ancak kolesterol düzeylerine dikkat etmeleri gerekebilir.

Aralık’ta yengeç burçları akrabanız veya arkadaşınız olan genç bir adamın kişisel ya da aşk hayatında özel bir etkinliği kutlamaya vesile olacaksınız. Aralık ayında, çoğunlukla arkadaş çevrenizdekilerle daha fazla toplantı veya davetler olacaktır. Kutlamalar çeşitlidir ve sizin veya hayatınızdaki önemli olayları ilgilendirir: doğum günleri, Noel ve Yeni Yıl tatilleri ve daha fazlası. Bu, hem romantik hem de profesyonel olarak yeni tanıdıklar yaratmak için iyi bir ay olacaktır. Bu ayda, kızınızın ya da kız kardeşiniz, torununuz ya da başka bir akrabanız olabilecek bir kız ya da genç bir kadının yaşamındaki konuşmalara ya da olaylara özellikle dikkat edin. Bir kadının dedikodu ya da entrikaları yüzünden hoş olmayan bir olayın meydana gelebileceği, çocuklarınızın özel hayatını dikkatle gözlemleyin.

Aralık ayında birçok kişi hayatında yeni bir şey için bir şans olacak bir çeşit kayıp ya da başarısızlık yaşayacak. Acı ya da hayal kırıklığından sonra, önemli bir şeyden hoşlanma fırsatına sahip olacaksınız. Aralık ayında, finansal konuları veya bir belgeyi yerleştirmek zorunda kalacağınız bir adamla dinamik bir iletişim kuracaksınız. Bir erkek tarafından yapılan bir davet veya öneri, cevabınızı vermeden önce sizden daha fazla ilgi gerektirecektir.

Yengeçler bu ay sevgisinde samimi olacaklar ve bu duyguların ortakları tarafından sıcak bir şekilde kabul edilip karşılık verilecek. Bu onların aşk hayatını gerçekten keyifli hale getirebilir. Bazıları şimdi sevgililerine evlilik teklif edebilirken, evleneceğiniz birini de bu ay arayabilirsiniz. Bu dönem sadece aşk kuşları için değil, aynı zamanda “evli” için de romantizm zamanı olabilir.

Para meseleleriyle ilgili olarak Aralık ayında iyi haberler gelebilir. Yatırımlardan güzel karlar ve kazançlar olabilir. Finansal gereksinimler tam ve kolay bir şekilde karşılanabilir ve banka kredileri de taşınır veya taşınmaz malların satın alınması için onaylanabilir. Giderler de normal kalabilir. Bununla birlikte, zaman içinde taksitli ödeme yapmak zorunda kalabilirler. Yengeçlerin kariyeri şimdi gelişecek gibi görünüyor. Zorlayıcı hedefleri bile karşılayabilirler ve tutumları, yaklaşımları ve performansları üstlerini etkileyebilir ve ödüllendirebilirler. Bu ay bir departman veya kanala başkanlık etmelerine ve faaliyetlerini denetlemelerine yardımcı olabilirsiniz.ASLAN BURCU: Bu ay bir ilerleme ayı olabilir. Genel olarak gelişmeler olabilir. Ancak, her ne olursa olsun, işleri özenle ele almak zorunda kalabilirler ve herhangi bir ihmal, onları kişisel, profesyonel ve sosyal olan tüm cephelere pahalıya mal olabilir. Ekonomik yönden ayakta durma ve güvenilirlikleri hakkında aslan burçlarının soru sormalarına neden olabilir. İsteklerini yerine getirmek için gayretle çalışabilirler ve bu iyi olabilir ve onlara tatmin sağlayabilir. Uzun süredir devam eden davalar şimdi rahatça sona ermektedir, hoş bir zamana sahip olabilirler, iletişim kurabilir ve yeni yabancı bağlantılarla karşılaşabilirler. Ailenizle yapacağınız geziler onlara keyifli bir mola verebilir. Şimdi sağlıklı ve formda hissedebilirsiniz.

Aralık’ta aslan burçları bir mali belgeyi, sözleşmeyi veya ödemeyi yapmak zorunda kalacağınız bir kişi veya kurumla bir anlaşmazlık olacaktır. Genel olarak, Aralık ayında aile bütçesinde para ile ilgili bir istikrarsızlık döneminden geçeceksiniz. Bu nedenle harcamalarınıza dikkat edin ve iyi planlayın. Bu ay, uzun zamandır aradığınız eviniz için önemli bir satın alma işlemi yapacaksınız. Bu isteği gerçekleştirmek için muhtemelen Yeni Yıl tatillerini kullanacaksınız. Bu ay içinde, birçoğunuz, Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sahip olabileceği yatırımlara dahil olacaksınız.

Aralık ayında, bir tür kazayla ilgili hoş olmayan bir durumla karşılaşacaksınız, bu da işyerinde veya yaşadığınız yerdeki sorunla sonuçlanacak. Bu mahkeme veya davalar için olumsuz bir ay olacaktır. Bu ayın iyi deneyimlerinden bazıları, işten beklenmedik paralar, ek profesyonel katılımlar veya bazı finansal kurumlar aracılığıyla sağlanacak.

Aralık ayında, siz veya ailenizden genç bir kadının almayı planladığı seyahat planlarında bir değişiklik yaşayacaksınız. Bu ay evden uzaktaysanız, ayın sonunda tatil nedeniyle hoş bir fırsat olacak. Bu ay, bir geziyle veya başka bir şehirden insanlarla bağlantıya sahip olan genç Aslan kadınlarının planlarında çeşitli değişiklikler olabilir.

Evlilik ilişkisi ve aile bağının ay boyunca güzel olması bekleniyor. Eş ve çocuklar ile mutlu bir ilişkiniz olur, aile saadeti artar. Aslan burçları yakın oldukları kişiyle gerçek aşk olarak adlandırılabilecek şeyi deneyimleyebilir. Bazıları da lükse önem verebilir, öncelikler değişebilir. Bekar olanlar ruh eşi olacak kişiyle tanışabilir, umutsuzca aşık oldukları ve onları hayat-ortakları olarak yapmaya karar verdiklerinde, mutluluğa dönüşebilir.

Bu ay para meseleleri için güçlü bir dönem olması muhtemeldir. Aslanlar tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilir, kendi emrindeki servetle görevlerini yerine getirmeye çalışırlar ve ayrıca gelecek için de bazı tasarruflar yaparlar. Çok karlı yatırımlar tercih edebilir ve rahat, stressiz bir yaşam sürdürebilirler. Aslan burçları kariyer cephesinde tatmin edici bir gelişme görebilir. Olağanüstü bir performansla ortaya çıkabilirler ve bazı zorlu ödevleri tamamlayabilirler, diğerlerini nefret ederek bırakabilirler. İş arkadaşlarıyla iyi uyum sağlamak ve iş yerine düzenli ve dakik olmak için iyi olabilirler. Küçük meselelerin onları rahatsız etmesine izin verilmemelidir, aksi takdirde duygusal stresle karşı karşıya kalabilirler.

BAŞAK BURCU: Bu ay saygı, sevgi ve takdir kazanmak için ideal bir ay olarak kalabilir. Başakların güvenleri onları başarıya yönlendirecek. Zaman yönetimi becerileri, aynı anda birden çok görevi yönetmede kullanışlı olabilir. Analitik yetenekler, zor problemler için doğru kararları almalarına yardımcı olabilir ve şimdi, arzularının yerine getirilmesinin işaretlerini görmeye başlayabilirler. Bazıları hayallerindeki evlerini bile satın alabilirler. Genellikle hızlı bir şekilde harekete geçecekleri ve halen bekleyen işleri bile temizleyebilecekleri için, çalışma baskısı hakkında sıkıntıya gerek duyulmayabilir. Başakların itibarı, insanların kendilerine sorunlarından bile tavsiye almak için gelebilecekleri şekilde olabilir. Bununla birlikte, onlara bencil motiflerle yaklaşabilecek insanlara dikkat etmek zorunda kalabilirler. Yoğun çalışma talep edebilir ve sağlığın etkilenmesine izin vermemeye dikkat etmelidir.

Aralık’ta başak burçları bir kadın tarafından bir hediye ya da dikkat çekiciliği ile sizi memnun edecek. Oğlak, Başak veya Boğa burcunun işareti altında doğmuş olabilir, ancak zorunlu olarak değil. Genç bir kadınla yeni tanışmanız garip, sıradışı bir kişilik olarak size görünecektir. Bu ay, yanlış vaatler ya da seyahatin boş umutları yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Böyle bir olay sizin tarafınızdan çok duygusal olarak yaşanacaktır. Aralık ayında, tatilinizdeki yüksek masraflara rağmen, aile bütçesini dengelemek için evinizde daha fazla gelir elde etme fırsatına sahip olacaksınız.

Bu ayda, Terazi, Kova veya İkizler işareti altında doğmuş insanlarla olumlu taahhütleriniz veya mali işleriniz olacak. Aralık yeni bir aşk ilişkisi başlatmak için iyi bir ay olmayacaktır. İlk aşk toplantısında hayal kırıklığı yaşamak, ertelemek ya da beklediğiniz kişi gelmeyecektir. Aralık, doğasında ne olursa olsun, çalışmanızda gergin bir ay olacaktır. Önemli görevleri yapmak için belirli zamanlara sahip olacaksınız, ki bu sizin için büyük bir baskı olacaktır.

Bu ay, bir hastanede kısa bir süre kalmak da dahil olmak üzere, Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sağlığına dair bir sağlık veya endişeniz olabilir. Aralık, genç Başak erkekleri için önemli bir ay olacak. Çünkü karar vermek, yeni bir şey başlatmak ya da bir dava açmak gibi meseleler olabilir.

Çiftlerin uyumlu bir evlilik hayatı olabilir. Ancak, bekarlara, özellikle yaşam ortaklarını seçme konusunda duygusal kararlar almak konusunda dikkatli olmaları konusunda uyarılmaktadır. Genellikle anlık olan duygu ve tutkulara dayalı seçimler yapmaya acele etmemeleri şiddetle tavsiye edilir. Bu yüzden, hislerini kontrol etmeleri, düşünmeleri, sonuçlarını tartmaları ve ruh eşleriyle kavuşmadan önce kararlarını almaları daha iyidir.

Bu ay finansal meselelerde güzel olaylar büyük olasılıkla muhtemeldir. Herhangi bir satın alma işlemine devam etmeden önce çok düşünebilirler ve masrafları karşılamak için kontrollü olmalısınız. Aile üyelerinin bu konuda destek ve işbirliğini alabilirler. Gelir ve giderlerin kontrol altına alındığı gelirle birlikte, finansal durumunun şu an istikrarlı olması beklenmektedir. Kariyer şimdi Başak insanlar için iyi ilerleyebilir. Zorlu ödevleri kabul etmeleri ve performanslarını başarılı bir şekilde tamamlamaları için göstermeleri tavsiye edilir. Alt kadrolarla sürdürdükleri sıcak ilişki, iş birlikteliğindeki işbirliğini ve etkileyici başarılarda yardımcı olabilir. Bekleyen işler dikkati gerektirebilir ve bunları öncelikli olarak almak için iyi yapabilirler.TERAZİ BURCU: Bu ayın faydalı olmasını bekleyebilirsiniz. İşteki coşkuları iyi ve bulaşıcı olabilir. Dürüst çabaları onları ödüllendirebilir ve beklemede olan işleri de tamamıyla tatmin edebilir. Bununla birlikte, başarılarıyla üretken olabilirler, ancak rakiplere karşı dikkatli olabilirler. Aynı zamanda, taahhüt vermeden önce iki kez düşünmeleri daha iyidir, aksi halde, kendilerini başlarına belaya sokabilirler. Bu insanlar yoğun ve eğlenceli bir sosyal hayata sahip olabilir ve bazıları da kültürel etkinliklere katılabilir. Şimdi eklem ağrılarından muzdarip olabilirler ve dolayısıyla diyetlerine dikkat etmeleri önerilir.

Aralık’ta terazi burçları size yakın ve uzakta yaşayan insanlar ile tanışabilirsiniz. Onlar sizin için olağandışı veya beklenmedik bir şekilde olacaklar. Bu tanıdıklar geleceğiniz için önemli olacak. Bu ay, 35 yaşında bir kadınla ilgili senin için önemli olacak bir şeye güveneceksin. Muhtemelen seninle tek bir çatı altında yaşamıyor ya da başka bir yerde yaşıyor. Bu ayda, muhtemelen sizden daha yaşlı olan veya işinizde önemli bir konumda olan bir kurumun temsilcisinden mali beklentileriniz varsa dikkatli olun. Aralık ayında, biriniz miras yoluyla ya da bir akraba ailesinden bir adamla para ya da başka bir yardım alacaksınız.

Aralık ayında, özellikle kişisel düzeyde sevinç için daha fazla vesile olacak. Bu sizin samimi veya evlilik partnerinizi, çocuklarınızı veya ailenizi ilgilendirebilir. Yeni Yıl tatilleri ile ilgili olanlar dışında toplantılar için vesile olacak. Bu ay başarı ile sizi memnun edecek veya 2019’da yeni ufuklar açacak bir teklif alacaksınız. Aralık ayında, özellikle karmaşık durumlar veya problemler ortaya çıktığında aile ilişkilerinde gerginliklerden kaçının. Suçlamaların değiştirilmesine izin vermeyin, ancak makul, yeterli ve hızlı kararlar alın. Aralık ayında, bir çocuk veya genç insanla ilgili kısa bir süre, sorun ya da problemde aniden çözmeniz gerekecektir.

Aşk hayatında istekleriniz gerçek olabilir. Yaşam partnerleri arasında güçlü bir duygusal bağ olabilir ve bu onları son derece mutlu ve tatmin edici tutar. Eşler arasında iyi destek ve işbirliği de olabilir. Evlilikleri de bazıları için kartlarda yer alıyorlar ve şimdi bir araya gelerek bir beraberlik yaşama başlayabilirler. Beklenti ve ihtiyaçları karşılama yönünde çaba göstermeleri iyi olabilir.

Daha az masrafla, tüm önemli alımları yapabilir ve diğer finansal gereksinimleri rahatlıkla karşılayabilirler. Ayrıca uzman tavsiyesi alabilir ve riskli yatırımlara yatırım yapabilirler. Bazı bekleyen ödemeleri geri alabilecekleri zaman, finansal durum genel olarak geçerli olabilir. Kariyer beklentileri umut verici olabilir. Terazi dünyası, bekleyen iş sorumlulukları ve bunların icra edilmesinde beklenen rolleri hakkında açıklık kazanabilir. Hedefleri zamanında karşılama konusunda özel olabilirler ve ayrıca ekstra saatlerde veya vardiyalı çalışmalarda da esnek olabilirler. Bütün bunlar, teraziler için üstünlüklerin elde edilmesini sağlayabilir.

AKREP BURCU: Bu ay dikkatli davranması gerekebileceği bir ay olacaktır. Akreplerin davranışlarında, tutumlarında, yaklaşımlarında ve sözlerinde dikkatli olmaları, faaliyetlerinde yavaş, istikrarlı ve sistematik olmaları; tek bir hata yapmamaları gerekebilir. İnsanların ilişkilerinde doğrudan doğruya yanlış bir şey yoktur, ancak görüşlerini ortaya koymada itici olmaktan kaçınmak için özel olmalıdır. Geçmişte kala, bazı insanlarla görüşebilir ve birkaç eski problemi çözmek için çözümler bulmaya çalışabilirler. Bu nedenle onlar için şimdi iyi düşünmek ve sadece konuşmak ve hareket etmek için idealdir. Sosyal hayat da sizi bir şekilde zorlanabilir. Ayrıca harcamalarını kontrol altında tutmak ve bazı tasarruflar yapmaya çalışmak için iyi olabilirler. Düzensiz beslenme ve dinlenme eksikliği küçük sağlık sorunlarına yol açabilir.

Aralık’ta akrep burçları planladığınızdan çok daha fazla para harcarsınız. Kazançlarınız da beklediğinizden daha az olacaktır. Tavsiyem kişisel bütçenize dikkat etmek ve gerçek kaynaklarınıza ayak uydurmaktır. Aralık, kendi ailenizle veya akrabalarınızla ilgili olacak çeşitli beklenmedik olayları rapor eder. Akraba veya arkadaş çevrenizde nişan veya düğünle ilgili olası olaylar var. Bu ay, neredeyse hepiniz bir iki gün ya da belki daha fazla bir süre evden uzak kalacaksınız. Bu önemli bir etkinlikle ilgili olacak veya bunun için belirli bir nedeniniz olacak.

Bu ay bazılarınız yeni bir ev veya pansiyon ile ilgili bir değişiklik yaşayacaksınız. Terazi, Kova veya İkizler altında doğmuş bir partneriniz varsa daha tahmin edilemez hale gelecektir. Genel olarak, bu ay ayrılıkları tasvir etmemektedir. Ancak bu özellikle sizin için önemliyse, bu rahatlık için bir neden olmamalıdır.

Aralık ayında, genç bir adamla gergin ilişkilerinizi geliştirmeyi beklemektesiniz, bunun yerine kendi başınızın çaresine bakmayı bekleyebilirsiniz. Bu ay, bir arkadaşının problemini veya kişisel dramını çözmede aktif bir rol üstlenmelisin. Bir arkadaş yardım veya hizmet için sizi arıyor olabilir.

Aşıklar arasında yanlış anlamalar olabilir ve bunlardan birkaçı bile parçalanmaya yol açabilir. Bu nedenle, eşinizle iletişiminde sabırlı ve sakin olmaları tavsiye edilir. Bununla birlikte, evli çift arasındaki duygusal bağ oldukça güçlü kalabilir ve ev hayatı uyum ile devam edebilir.

Para dengesi bu ay ortalama olabilir. Giderlerinde makul olabilir ve gereksiz harcamalardan kaçınabilirler. Bu, borçlanmaya gitmemelerine ve bunun yerine paradan tasarruf etmelerine ve eldeki mevcut fonlarla işlerini yönetmelerine yardımcı olabilir. Aralık ayında kariyer cephesinde artı ve eksiler olabilir. Açıklanamayan kaygılar onları işyerinde sürükleyebilir ve üstleri ile etkileşimde stresli hissedebilirler. Bunlar duygusal rahatsızlıklara ve iş gecikmelerine yol açabilir. Ancak, insanlar yurtdışında çalışma fırsatı bulabilir ve bu onların beğenisine olabilir. Ayrıca şimdi kariyerlerini yeniden inşa etmek için yenilenmiş bir güçle başlayabilirler.YAY BURCU: Bu ayda iyileştirmeler, mutluluklar ve barış için umut verebilirler. Yayların varsayımları doğru ve yargıda olabilir, kesin ve bunlar beklendiği gibi sonuçlara yol açabilir. Her şey kendi hızlarında ilerleyebilir, ama yine de bunlar talep ve arzuları karşılayabilir. Profesyonel çalışma, özel ilgi ve çaba gerektirebilir. Ancak, etkili kişiliklerden de yardım gelebilir. Güçlü sosyal destek de alabilirler, bu da onları kontrol için tüm enerjiyi ve coşkuyla onları uyarabilir. Sosyal paylaşımlar keyifli olabilse de, bunlar etkili insanlarla arkadaşlık kurabildikleri için verimli olabilir. Bu ay sağlıklı ve zinde bir ay olabilir.

Aralık’ta yay burçları hoş zamanlarınızla ilgili daha fazla toplantı yaşayacaksınız. Bunlardan biri özel olacak ve bir kadının hayatındaki bir olay ile ilgili olacak. Belki birinin özel günü kutlanabilir, bu aşamada ona yardım edilebilir. Aralık ayında, 2019 için bazı planlarınızı değiştirecek bir haber, davet veya teklif sizi şaşırtacak. Bu, sizin için başarıya ulaşma fırsatı verecek bir dönüm noktası olacak. Aralık ayında gelir kesinlikle daha fazla olacak, ama sadece size değil ailenize de faydalı olabilir, genel anlamda maddi rahatlama olur. Artık ailenizin tüm üyeleri yıl sonunda tatilleri finansal olarak güvence altına almak için ellerinden geleni yapacaklar.

Aralık, bildiğiniz bir adam hakkında hoş olmayan haberler ile sizi üzecektir. Sağlık sorununun olumsuz gelişmesi ile ilgili olacaktır. Bu haber keyfinizi kaçırabilir, ziyarete gidilebilir. Bu ay içinde, çalışmalarınızda büyük değişiklikler yapmaktan kaçının ya da yeni profesyonel projelere katılın. Çünkü potansiyelinizi küçümseyebilir veya bir başkası sizi bu avantajdan faydalanabilir.

Aralık ayı yay burçları için özellikle yurtdışı seyahat de dahil olmak üzere seyahat için iyi bir ay olacaktır. Diğer yerlerden gelen insanlarla ilgili birçok şaşırtıcı olay var. 35 yaşın üstündeki kadınlar küçük bir gelir elde edecekler. Bu ek gelir de olabilir.

Yay burcunda yakın ilişkilerde güzel sonuçlar alabilir, bekar olanlar hoşlandıkları kişiden aynı ilgiyi görebilirler. Sevgililerini kendi bakış açılarını görmelerini ve istedikleri gibi şekillendirebilmelerini sağlarken, aynı zamanda iç meselelerde eşlerden de destek alabilirler. Enerjik ve mutlu kalacaksınız. Aşk hayatında güven ve birçok kişisel sorunu çözebilirsiniz.

Yay burçlarının en azından ayın ortasına kadar mali konularda iniş ve çıkışlarla karşılaşmaları gerekebilir. Masraflara yakından bakmak, zorunlulukları değerlendirmek veya başka bir şeyle uğraşmak ve israfları kısıtlamak iyi olabilir. Bu, geleceği kurtarmak için yardımcı olabilir. Durum, ayın ikinci yarısında daha iyi değişebilir. Kariyerinde bir gelişme olabilir, ancak bu yavaş ve beklentinin altında olabilir. Bu ay sınırlı ilerlemeye katlanmak zorunda kalabilirler. Üstlerle iletişim de pürüzsüz olmayabilir, bu da endişe yaratır. Bu, akıl karışıklığı yaratabilir ve projelerin tamamlanmasını geciktirebilir.

OĞLAK BURCU: Bu ay pozitifliği ve başarıyı artırabilir. Hem resmi hem de kişisel yaşamlarında daha iyi beklentilerin tadını çıkarabilirler. İşyerinde yüksek verimlilik, çok yetenekli yetenekleriyle birleştiğinde etkileyici başarılara yol açabilir. Bununla birlikte, düşüncelerine odaklanmaları ve şimdi sözlerine dikkat etmeleri gerekebilir. Canlı olmak güzeldir, ancak hiperaktif kalması sosyal çevrede onlar hakkında olumsuz bir imaj yaratabilir. Ailende bebek müjdesi olabilir ve bu sevinç demeti onlara ve ailelerine sınırsız mutluluk verebilir. Seyahat planı yapılabilir ve bu onların zevkine katkıda bulunabilir.

Aralık’ta oğlak burçları evde veya akrabalarınızla çatışan birçok durumla karşılaşacaksınız. Her zaman yanınızda olmayacak kişiler olabilir, her zamankilerden daha duygusal hale getirecek. Bu ay duygularınızı kontrol etmek ve özellikle bu ayın ikinci yarısında gereksiz gerginlik yaratmamak iyi olur. Aralık ayında, bir erkek ya da genç bir erkek hakkında önemli bir karar vermeniz ya da onun için çok önemli olan bir şeyle ona yardımcı olmanız gerekir. Aralık ayında, bir hane veya mülk sorununun çözümünde arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızla bir araya gelmekten kaçının. Muhtemelen, müdahaleleri sadece sorunu derinleştirecektir.

Aralık, özellikle oğlak burcu olan genç kadınları için aşk deneyimleri için iyi bir ay olacaktır. Mevcut romantik ilişkiniz için önemli bir fırsatla ilgili yeni tanıdıklar, toplantılar veya görüşmeler var. Aralık ayında, Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlarla olan ilişkinizde geçici bir gerilim yaşayacaksınız. Yeni tanıdıklar, sonunda bazı yanlış anlamaları veya ilk olumsuz izlenimleri üstesinden gelerek zorlukla başlayacak, ancak daha sonra onların gelişimleri sizin için ilginç ve yararlı olacaktır.

Bu ay, daha yüksek masraflara sahip olmak normaldir, bu yüzden sorunlardan kaçınmak için önceden plan yapın. Balık, Yengeç ya da Akrep burcunun altında doğan bir kişi ile finansal ilişkiler, arzu edilmeyen bir yönde ertelenecek ya da geliştirilecek. Oğlak burcu genç erkeklerin yaşıtlarıyla önemli tanışıklıklar yaratacak, ki bu onların gelişimini bir insan olarak olumlu yönde etkileyecektir.

Oğlak burcu için bu ay son derece tatmin edici olur, evlilik hayatında saadet öngörülüyor. Yaşam partnerleri arasında karşılıklı sevgi ve saygı olabilir. Bu, iç meselelerle ilgili tüm endişeleri rahatlatabilir. Aşık olanlardan bazıları sevgilileriyle meşgul olabilirler. Sevdiğiniz insana daha fazla ilgi gösterebilir, daha romantik bir ay geçirebilirsiniz.

Gelirinde güzel bir artış bekleniyor, ancak harcamalar da artıyor. Eğlence harcamaları daha fazla olsa da, bazıları iç gereksinimlerini karşılamak için lüks ürünlerin satın alınmasına katılabilir. Bununla birlikte, gereksiz harcamaları tespit etmek ve bunları en aza indirmeye çalışmak zorunda kalabilirler. Bazı güvenilir sabit mevduatlara yatırım yapmak tasarruflarını artırabilir. Ödüller ve tanıma, yaptıkları iş için bu ay onları arayabilirler. Başarıları onlara çok fazla memnuniyet verebilirken, memnun olan işverenler, ücret artışı veya iyileştirilmiş avantajlar veya ödemelerle onları ödüllendirebilirler. Bütün bunlar çalışma hayatını keyifli hale getirebilir. Çalışmaları için dakiklik ve zamanı iyi kullanırlarsa daha avantajlı olurlar.KOVA BURCU: Bu ay zorlu çalışmaları ve samimi çabaları için sonuçları toplaması için doğru zaman olabilir. Profesyonel istekler büyüdükçe, ticaret için onlara yeni vizyonlar açılır. Şimdi pozitiflik ve iyimserlikle dolup taşabilirler. Çalışmalar çok seyahat etmeyi gerektirebilir, bu da onları birçok yere götürebilir ve çeşitli kültürlere ait ve farklı geçmişlerden gelen insanlarla tanışmak için fırsatlar sunar. Bu ziyaretlerde geliştirdikleri temaslar yeni alanlara girme ve yeni ittifaklar kurma konusunda kendilerine yardımcı olabilir. Bu süre tüm açıklıkları verimli olanaklara dönüştürmek ve bunlara başarı sağlamak için uygun olabilir. Bazı insanlar, bazı kişisel sorunlardan dolayı küçük duygusal rahatsızlıklar yaşayabilirler. Ancak yine de bu onları çok fazla etkilemeyebilir ve sağlık normal kalabilir.

Aralık’ta kova burçları yeni insanlarla tanışacaksınız ve genç bir adamla tanışmak bir şekilde çıkarlarınızı ve dünya görüşünü veya planlarınızdan bazılarını değiştirecektir. Aralık ayında bir şans kazanacaksınız ya da Oğlak burcu, Başak ya da Boğa burcunun işareti altında doğmuş bir adam sayesinde bir tür şansa sahip olacaksınız. Bu ay endişelenecek bir şey olacak, ama bu değişmek için en iyi zaman değil, daha da duygusal olarak kararsız olacaksınız. Koç, Aslan ya da Yay burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sözleri ya da eylemleri tarafından rahatsız edilmiş hissedebilirsiniz.

Aralık ayında, evinizin yanı sıra Noel veya Yeni Yıl hediyeleri için alımlar planlayacaksınız. Seçimlerinize dikkat edin, sadece düşük fiyattan dolayı promosyon ürünleri satın almak için acele etmeyin. Çünkü kalite sizi çok hızlı bir şekilde hayal kırıklığına uğratır. Bu ay için beklentilerinizden çok azı, onları nasıl planladığınız konusunda önemli olur. Beklenmedik olaylar ya da yeni ortaya çıkan yeni durumlar olumlu ya da olumsuz değişiklikler ile sonuçlanacaktır.

Bu ay bildiğiniz biriyle ilgili hoş olmayan bir haber beklentisine sahip olsanız da, yine de sizi şaşırtacaktır. Aralık önemli başarı sonuçlarına ulaşabileceğiniz bir iş veya görüşme için iyi bir ay olacaktır. Aralık ayında, yakın ve uzaktaki arkadaşlarınızdan daha fazla mektup veya e-posta alacaksınız. Bazıları sizi, belirli bir etkinliğe sahip olup olmadıklarına dair evlerini ziyaret etmeye davet edeceklerdir. Bu, kariyerleri ve işleriyle ilgili 35 yaş üstü kadınlar için özel bir ay olacak.

Sevdiğiniz insan ile büyük bir bağ kurabilirler ve nezaketleri ve hassas yaklaşımı buna çok şey katılabilir. Çiftler arasında mükemmel bir anlaşma olabilir ve her ikisi de ilişkide kendini iyi hissettirebilir. Bu ay evlilik için elverişli görünüyor ve bu nedenle, bir ilişkide olanlar, şimdiki hayatlarını birleştirmeyi planlayabilir.

Finansal güç şu anda kova için bir varlık olarak kalabilir. Yatırımlar onlara etkileyici parasal kazançlar sağlayabilir, harcamalar da fazla olmayabilir ve bunlar önemli tasarruflarla birleştirilebilir. Yeni tasarruf ve yatırım fırsatları da şimdi onlar için açılmakta ve finansal pozisyonlarını daha da iyileştirebilmektedir. Kararları ve sürekli çabaları onlara istenen sonuçları getirebilir, saygı ve takdir kazanabilir. Meslektaşları ile sürdürdükleri samimi ilişkiler onların performanslarında ve imajlarını sürdürmede onlara yardımcı olabilir. Çevresinde hakim olan çok rekabetçi bir ortamdır ve bu nedenle birden çok görevi ele almak kendi avantajları için işe yarayabilir.

BALIK BURCU: Bu ay sorunsuz ve tatmin edici bir ay olabilir. Hedef yönelimleri, kişisel yaşamda uyum ve keyif getirebilirken, planlarındaki mükemmeliyetleri, olumlu tutumları, bağımsız olmaları ve yüksek ahlaki standartları arzulanan sonuçları ve saygınlığı elde edebilirler. İş hayatında da saygınlık artar. Bu etkenler iş hayatlarını harika yapabilir. İşlerinden dolayı, birkaçına layık görülen prestijli ödüller bile alabilirler. Bazıları sabit varlıkları elde edebilirken, bir kısmı da yurtdışına gidebilir. Sağlık da bu ay balıklar için iyi olur.

Aralık’ta balık burçları ailenizde öngörülemeyen mali harcamalara yönelik sıkıntıları çözmeniz gerekecektir. Tatil öncesi evinizde atmosferi karmaşıklaştırmamak için bu tür sorunları derinleştirmemek önemlidir. Bu ay, Balık burcunun işareti altında doğan babaların kızına veya torununa özel bir bağlılığı olacak. Aralık yakın bir insanın sağlığı ile ilgili bakım getiriyor. Hasta evinde veya hastanesinde hasta bireyi ziyaret etmek mümkündür. Kişisel veya profesyonel yaşamınız için önemli olabilecek bir toplantı hakkında daha fazla endişeleneceksiniz. Bu ayda, iyi niyetleriniz tarafından gerçekleştirilen hareketlere dikkat edin. Bu bakış açısına göre, bu iyi ya da önemli bir yardım olabilir. Ancak öbür tarafta, bu yeni bir sorunun ya da hoş olmayan durumun sebebi olabilir.

İkizler, Kova veya Terazi burcu altında doğan bir kişi ile önemli iş yapmaktan kaçının. Yılın sonunda, bu yıl sona eren bir arkadaş ya da aşk ilişkisi için nostalji ya da pişmanlık yaşayacaksınız. Zorlu bir aşk ilişkiniz varsa ve mevcut partnerinizle ayrılmayı düşünüyorsanız, kararınızı 2019’un başına bırakın. Aceleci olmak sonradan pişmanlığa sebep olabilir.

Aralık ayında, beklenen veya beklenmeyen nakit girişleri için bir umut olacaktır. Daha uzun bir mesafeye gitmek veya birkaç gün kalmak mümkündür. 35 yaşın altındaki kadınlar baba ya da diğer erkek akrabaları için orijinal bir Yeni Yıl hediyesi arayacaklar.

Bu ay ilişkiler ve kişisel yaşam için mükemmel bir zaman olabilir. Evli olanlar, tüm iç ihtiyaçlarını karşılayabilmekle birlikte, diplomatik görüşmeleri ve verimli hareketleriyle sevgililerini etkileyebilir. Aşık olanlar, ruh ikizlerinin yoğun sevgisini yaşayabilir ve keyifli bir arkadaşlığa sahip olabilirler. Bu ay bekarların evlenmeleri için doğru zaman olabilir.

Bu ay balıkların mali durumları iyi kalabilir, ancak bazıları en azından ayın başlarında bazı istenmeyen harcamalar yapabilir. Bununla birlikte, ayın ortasına doğru kontrol masraflarına ve para biriktirmeye başlayabilirler. Balıkların artık astlarının desteğini almak için ekstra çaba göstermeleri gerekebilir. Bazılarının yaklaşımlarında rahat olma ve işlerinde hata yapma olasılığı vardır. Bu saygınlıklarını bile etkileyebilir ve dolayısıyla işlerinde istediklerini elde etmek için kararlılıklarını tam olarak yerine getirmeleri gerekir.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…