26 Kasım - 2 Aralık 2018 Haftasına Özel Detaylı Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 26 Kasım - 2 Aralık haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Kendinizi geliştireceğiniz alanlar, diğer insanlarla yapılacak olan işler, yabancı ortamlar, seyahatler, eğitimle ilgili konularda hızlı fırsatlar karşınıza gelecek. Daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş bir iş mevzusu tekrardan gündeme gelebilir. Pazartesi ve Çarşamba günlerini etkili bir şekilde kullanın. 8 Aralık’a kadar ortak parasal konularda çok önemli kararlar almamaya özen gösterin, bir borcun altına girmeyin, kimseye borç vermeyin, kredi almayın. Bu dönemde parasal konulara kendi içinize dönerek, nerede hata yaptığınızı bularak çözümler üretebilirsiniz. Aynı zamanda Pazar günü itibariyle parasal konularda çözümler açısından oldukça rahat ve faydalı bir döngü içerisine gireceksiniz.BOĞA BURCU: Ortak parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Pazartesi ve çarşamba günlerini bu anlamda değerlendirebilirsiniz. Ama bunlar yeni fırsatlardan ziyade önceden konuşulmuş, görüşülmüş, tamamlanmamış, yarım kalmış işler olmalı. Bu gibi işlerinizi tamamlamak ve bu fırsatları istediğiniz alanlarda, güzel sonuçlara çevirmek için uygun şartlara sahip olacaksınız. Cumartesi günü Merkür, yay burcuna geriliyordu, şimdi Akrep burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 8 Aralık’a kadar özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek sevgili boğa ve yükselini boğa olanlar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Keza aynı şekilde hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda bağlantılarınıza, haftasonu dikkat etmelisiniz.İKİZLER BURCU: Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızdan yana şanslarınız ve fırsatlarınız çok yüksek. Ortaklaşa atacağınız adımlarda güzel iş fırsatları karşınıza gelebilir. Bu iş fırsatları daha önceden konuşulmuş iş fırsatları olabilir, böyle bir durumda hareket geçebilirsiniz ama herşeye sıfırdan başlıyorsanız, hiç tanımadığınız insanlardan böyle bir teklif geldiyse ya da böyle bir fırsat karşınıza geliyorsa işte orda şartları birkaç kez gözden geçirmelisiniz. Cumartesi günü itibariyle yani 1 Aralık’ta Merkür akrep burcuna kayacak ve akrep burcunda gerilemesine 8 Aralık’a kadar devam edecek. 6 ile 8 Aralık’a kadar özellikle iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Bu dönemde bazı yanlış anlaşılmalar iş hayatınızda sizi zorlayabilir. Geçmişte yaşadığınız birtakım sağlık sıkıntılarıyla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü itibariyle Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber yaşadığınız aksilik ve sıkıntıların oluşmasına karşın bir taraftan bunları bertaraf edeceğiniz, bir taraftan bunları olumlu yöne çekeceğiniz bir döngü başlamış olacak.

YENGEÇ BURCU: Kendi şartlarınızı siz belirleyeceksiniz ve gün içinde alacağınız birtakım haberler duygusal tepkiler vermenize neden olacak. Sinirli davranmamaya özen gösterin özellikle iş alanlarınızda. Bu hafta diğer taraftan iş hayatınızda güzel fırsatlar ve şanslarda karşınıza gelebilir. Yarım kalmış, tamamlanmamış bir iş fırsatı Pazartesi ve Çarşamba günü karşınıza gelecek ve sizde bu fırsatları hayatınıza almak isteyeceksiniz. Aralık ayı hem özel hayatınız, hem de iş fırsatlarını desteklerken Cumartesi günü itibariyle Merkür Akrep burcunda gerilemesine devam edecek. 8 Aralık’a kadar aşk hayatınızda veya çocuğuzla olan bağlantınızda birtakım iletişim sıkıntılarınızı karşınıza getirebilir. Bu dönem tamamlanmamış, bitmemiş aşklar daha fazla konuşulabilir ve daha fazla hatırlanabilir sevgili yengeç ve yükseleni yengeç olanlar. O yüzden hem çocuğunuzla iletişiminizde hem de özel hayatınızdaki iletişiminizde 8 Aralık’a kadar dikkat etmelisiniz. Pazar günü Venüs aşk hayatınıza geçecek ve aşk hayatınızda yine de olayları toparlayacağınız bir döngü içerinde olacaksınız.ASLAN BURCU: Aşk hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Daha önceden konuştuğunuz bir insanla yeniden görüşmelere başlayabilirsiniz. Yarım kalmış bir mevzuyu tamamlamak anlamında oldukça şanslı haftalardan bir tanesi. Pazartesi ve Çarşamba günü önemli görüşmeleriniz için, bu iki günü kullanmaya özen gösterin. Salı günü de keza ama öğleden sonra hareket etmeniz şartıyla. Cuma günü itibariyle Merkür akrep burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. Aşk alanlarınızdan çıkıyor Merkür. Yani ev, aile ve yuva alanlarınızda 8 Aralık’a kadar bazı yanlış anlaşılmaları, aksilikleri ve sorunları karşınıza getirebilir. Özellikle Aralık’ın ilk haftalarında emlak alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa bazı aksilik ve sorunlar açık olmalısınız. Bu yüzden büyük işlerinizi 8 Aralık’a kadar büyük adımlar atmayın. Pazar günü Venüs aile alanlarına girecek. Ailevi konularda bir anlamda sevdikleriniz ile aranızdaki bağları kuvvetlendireceğiniz bir döngü alanı içine gireceksiniz.

BAŞAK BURCU: Ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli şanslar karşınıza gelebilir. Pazartesi ve Çarşamba günü daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş, tamamlanmamış bir mevzuda, önemli bir fırsat, sizi mutlu edecek. Bolluğu ve bereketi üzerinizde hissedeceğiniz bir hafta olacak. Diğer taraftan Cumartesi günü itibariyle Merkür akrep burcuna geçerek 8 Aralık’a kadar gerilemesine devam edecek. Yani iletişimsel işlerinizde, yakın çevre bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemler bu dönemde karşınıza gelebilir. Bu dönemde önemli bir görüşmeniz varsa, o görüşmeyi yapmamak aklınızın bir köşesinde bulunsun. Ya da yapmak zorunda kalırsanız birkaç kez üzerinden geçerek adımlar atmaya özen gösterin. Yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerecek bir hafta.TERAZİ BURCU: Diğer taraftan iletişimsel fırsatlarınızın arttığı bir dönem. Daha önceden konuştuğunuz ama bir şekilde yapmadığınız, yarım kalmış, tamamlanmamış işlerinizde bu hafta, üzerinden geçme fırsatı bulacaksınız ve bu alanlarda karşınıza gelen fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz. Pazartesi ve Çarşamba günlerini kullanabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle yani 1 Aralık’ta Merkür akrep burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 8 Aralık’a kadar maddi konularda büyük adımlar atmaktan kaçınmanız gereken bir dönem. Bu dönemde yeni bir iş yaparsanız desteklenmeyeceksiniz sevgili terazi ve yükseleni terazi olanlar. Pazar günü itibariyle Venüs bu alanlarınıza geçecek, bir taraftan desteklenmeyeceksiniz, sıkıntı ve problemler oluşacak ama diğer taraftan da durum ve olayları toparlayacağınız bir döngü içinde olacaksınız.

AKREP BURCU: Dış ortamlardan alacağınız güzel haberler Pazartesi ve Salı günü hayatınızı renklendirebilir. Diğer taraftan Pazartesi ve Çarşamba günleri daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış, yarım kalmış konu ve olaylar hızlanıyor, güzel bir teklif karşınıza gelebilir ve siz bu teklifi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizi işin içerisine alacak bu teklifleri etkin bir şekilde hayatınızda kullanmaya özen gösterin. Cumartesi günü Merkür Akrep burcuna kayarak gerilemesine devam ediyor. Bu bakımdan 8 Aralık’a kadar yanlış anlaşılmalara açık bir dönem içinde olacaksınız. Yine bu dönemde karşınıza gelecek olan işlerin üzerinden birkaç kez geçmek faydalı olabilir. Tabiri caizse, ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak bu dönemde kolay olmayacak, neyseki Pazar günü Venüs sizin burcunuza geçecek ve sosyalleşmeye, biraz daha kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sıkıntı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmak önemli olacak.YAY BURCU: Parasal işlerle haftanız başlıyor, yapılması gerekenler birkaç gün boyunca vaktinizi alacak ama Pazartesi ve Çarşamba günleri daha önceden konuştuğunuz bir konu ya da daha önceden görüştüğünüz bir insanla olan bir bağlantı ya da bir iş devrede olabilir. Bir teklif alabilirsiniz ve bu teklif daha önceden yapılmış olabilir ama şimdi artık bu teklifi hayatınıza almak için uygun şartlar karşınıza gelecek. Cumartesi günü Merkür, Akrep burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Geçmiş konu ve olaylarla çok bağlantılı olacaksınız, eski konuları halletmeniz gereken bir dönem. İkili ilişkilerinizde partnerinizin ya da sevdiğiniz insanın iş hayatıyla ilgili problemlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 8 Aralık’a kadar büyük adımlardan kaçının lütfen. Pazar günü itibariyle biraz daha kendi içinize döneceğiniz ve kendi içinize çekileceğiniz bir dönem başlıyor.

OĞLAK BURCU: Daha fazla sevdiğiniz insanla planlara yoğunlaşacaksınız. Diğer taraftan hiç beklenmedik yerden alacağınız güzel etkileşimler, teklifler sizi mutlu edecek. İş hayatınızı düzene koymak istediğiniz bir dönem. Daha önceden çalıştığınız, görüştüğünüz, planladığınız bir işin sonuçları ya da teklifleri ile bu hafta uğraşabilirsiniz. Pazartesi ve Çarşamba günlerini yurt dışı bağlantılı işlerinizi, geri plandan yürüttüğünüz alanlarda etkin bir şekilde hayatında kullanabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür akrep burcunu geçerek gerilemesine devam ediyor. Bu bakımdan biraz rahatlayacaksınız ama 8 Aralık’a kadar sosyal çevre bağlantılarınıza ve iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve iş arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda birtakım aksaklıklar ve sorunlar karşınıza gelebilir. Pazar günü Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber sıkıntı ve sorunlar yaşabilirsiniz ama bu sıkıntı ve sorunları toparlayacak konular da oluşacak.KOVA BURCU: İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu hafta daha fazla bu bahsi geçen alanlar ön planda. Tamamlanması gereken işleriniz önemli olacak. Sosyal çevrenizin oldukça hareketli olduğu haftalardan bir tanesi. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden alacağınız güçle, daha önceden konuştuğunuz, düşündüğünüz ve planladığınız işler Pazartesi ve Çarşamba günleri karşınıza gelebilir. Cumartesi günü Merkür Akrep burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Bu bakımdan 8 Aralık’a kadar kariyer ve iş alanlarınızda yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Yine işinizle ilgili konularda önemli adımlarınız varsa şartların üstünden bir kez daha geçmeye özen gösteremelisiniz. Özellikle Pazar günü Venüs’ün bu alanlara girmesiyle beraber toplum önünde kendinizi göstereceğiniz ve yaşadığınız sorunları, sıkıntıları bir şekilde doğru ilişkilerle birlikte düzelteceğiniz bir döngü içerisine girmiş olacaksınız.

BALIK BURCU: Kendinizi ön plana atacaksınız, işlerinizde güzel sonuçlar elde edeceksiniz, büyük gelişmeler ve adımlar devrede olacak ama adımlar ve gelişmeler mutlaka daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş, tamamlanmamış, yarım kalmış işlerinizi içeriyor olacak. Cumartesi günü itibariyle Merkür, Akrep burcunu geçerek gerilemesine devam edecek. Bu bakımdan kariyer alanlarınız rahatlayacak ama bu sefer sizi daha az tanıyan insanlarla olan bağlantılarınızda ve iletişiminizde sıkıntılar oluşabilir. Seyahat halindeyseniz veya eğitim konularında birtakım aksilikler ve sorunlara açık olacaksınız. 8 Aralık’a kadar büyük adımlardan kaçınmakta fayda olacak. Eğer bu adımları yapmak durumunda kalırsanız şartları ve koşulları bir kez daha üzerinden geçerek yapmaya özen gösterin. Diğer taraftan parasal olarak biraz sinirli etkiler Cumartesi günü devrede ama Pazar günü itibariyle Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber seyahatlerden mutluluk duyacağınız aynı zamanda diğer insanlarla aranızdaki dengeyi sağlayacağınız da bir döngüye gireceksiniz.
ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.