Ana içeriğe atla

26 Kasım - 2 Aralık 2018 Haftasına Özel Detaylı Haftalık Burç Yorumları (İş, Aile, Aşk, Sağlık, Para)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 26 Kasım - 2 Aralık haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta aile içi sorunlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu hafta aileniz veya akrabalarınızla ilgili hoş olmayan bir duruma müdahale edersiniz. Bazı öneri ve özel yardıma yardımcı olmak için iki karşıt tarafı uzlaştırmaya çalışacaksınız. Bu hafta, evinizi ilgilendiren vakaların başarısı veya olumlu gelişmesi konusunda mutlu olmanız için bir nedeniniz olacak. Bu hafta sahip olduğunuz mülkle ilgili farklı işleri halletmek için iyi bir hafta olacaktır. Hafta boyunca, aileniz ve finansal istikrarınız için önemli olan çeşitli görevlerde bulunacaksınız. Çeşitli ödemeleri yapmak, para almak ve genel olarak finansal belgelerle çalışmak için iyi bir zaman olacaktır. Önemli bir aile etkinliği, herhangi bir zorluğa yol açmayacak para harcamanın bir nedeni olabilir.

Koç burcu bu hafta ilginç gelişmeler, başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan biriyle yaşayacağınız romantik bir ilişkiye bağlanacaktır. Gerçek bir toplantı yapmak ya da yakın gelecekte bunu planlamak mümkündür. Hafta boyunca, 35 yaşın üstündeki erkekler ve kadınlar, gelecek ay rahatsız olmamak için kendi sorunlarının çözümünde daha etkin bir şekilde ilgilenmek zorunda kalacaklar.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye iyimserlik ve iyi haberler geliyor. Bu, iyi içgüdüleriniz, geleceğe yönelik ve olumlu düşünceleriniz yüzünden plan yapmak için mükemmel bir zamandır. Bu hafta aynı zamanda araştırma, çalışma ve sınavlar için ideal bir zamandır. Özellikle uzun mesafeli seyahatlerde, bir yolculuğun planlanması veya ayarlanması tercih edilir. Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanır.

Cuma gününden pazar gününe kadar beklenmeyen dürtüler veya olaylar bir aşk ilişkisinin istikrarına meydan okuyabilir. Özgürlük ve heyecan için artan ihtiyaç aynı zamanda sabrınızı sevdiklerinizle sınayabilir. Boğulmuş, kısıtlanmış ya da sıkılmış hissediyorsanız, daha sakin kalmaya çalışın. Ancak, sağlıklı bir ilişki, özellikle açık fikirli bir sevgiliyle, büyük bir üzüntüye yol açmayacak, sorunlar çözülecektir.BOĞA BURCU: Bu hafta Bazı insanlar ile anlaşmak zor olabilir. Bu hafta geçici veya nihai ayrışmaya neden olabilecek çok hoş olmayan bir çatışmaya neden olacaktır. Hızlı bir şekilde tepki gösterebilirseniz, makul bir uzlaşma ya da mazeret arayıp bulursanız, düşündüğünüzden çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Kısa sürede uzlaşma olabilir. Bu ahlakınızı ve maneviyatınızı kontrol etmek için iyi bir hafta olacaktır. Hafta içi etkinliklere katılabilir, uzun süredir görmediğiniz insanlar ile görüşebilir, birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Benim tavsiyem çok duyarlı olmak, konuşmalarınızda açık konuşmak ve fazla inatçı olmamanız yararınıza olabilir. Bu tür aşırı duyarlılık, geçmişte yaşadığınız tecrübeye bağlı olabilir. Benzer şeyler yaşama endişesi duyulabilir.

Boğa burcu bu hafta çocuğunuz veya torununuzla olan ilişkinizde üzüntü veya duygular yaşayacaksınız. Muhtemelen bunun için belirli bir nedeniniz olmayacak, bazı hoş olmayan olayları kastediyorum. Aksine, bu hafta bu büyük duygularınızın başka amacı olabilir. Hafta içi, birçoğunuzu finansal haberler veya para ile memnun olacak. Beklediğiniz para zamanında elinize geçebilir. Sizin için tipik olan kendi kişisel para endişelerinize çözüm bulabilirsiniz.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, başarılı olmak için ekstra enerji ve dayanıklılık hissedebilirsiniz. Hareket tarzınızı en verimli şekilde planlayabilirsiniz. Güçlü bir iş etiği ve detaylara verilen önem, karmaşık ve zor görevlere saldırabileceğiniz anlamına gelir, özellikle inşaat veya mekanik gibi elle yapılan çalışmaları destekler. Ancak, sabrınız ve tutkunuz, tutkuyla arzu ettiğiniz herhangi bir şeyi başarmanız anlamına gelir.

Cumadan Pazar gününe kadar aşk ilişkisinin istikrarı beklenmedik dürtüler veya olaylar yoluyla test edilebilir. İlişkilerde talepler artabilir, eşinizin sizden beklentileri artar. Bekarlar heyecanlı veya eksantrik insanlara yönelebilir. Bir risk gibi görünen veya farklı bir kültürel ya da etnik geçmişe sahip olan biriyle olabilir.İKİZLER BURCU: Bu hafta aile içerisinden birinin yardımına koşmanız gerekebilir. Hatta bu hafta bir erkek ya da genç biri ile ilgili gerginlik ya da beklenmedik bir sorun olacak. Genç insanlarla ilişkiniz dinamik olacak ve aşırı derecede değişecektir. Özellikle kadınlarla veya kadın müşterilere odaklanarak çalışmak için iyi bir zamanınız olacaktır. Yeni bir iş arayan ya da yeni ürünlerini, fikirlerini, faaliyetlerini ve daha fazlasını sunan genç kadınlar için hafta şanslı olacaktır. Bu hafta, maddi, kıyafet veya ev eşyası satın alırken daha dikkatli olun. Bazı talihsizlikler olabilir. Gelen ürün sizi mutlu etmeyebilir. Belirsiz kalite ve belirsiz garanti promosyon ürünleri satın almaktan kaçının. Sattığınız ürünün gerçek değerinden daha az para alma riski olan satışlar için hafta elverişsiz olacaktır.

İkizler burcu bu hafta genel olarak, temel planlarınızın ve hedeflerinizin olumlu gelişimi ile sizi memnun edecektir. Mahkeme ya da davalar için iyi bir zaman olacak. Sizin için önemli bilgiler veya yeni kazanç önerileri alacaksınız. 35 yaşın altındaki erkeklerin bu hafta daha fazla problem çözecek. Pek çok sorunu geçmişte bırakabilir, bu hafta çözüm odaklı olabilirsiniz.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye başarı, iyi bir servet ve artan mutluluk için fırsatlar getiriyor. Her şey çok fazla çaba sarf etmeden gerçekleşecek gibi görünüyor, sizi şanslı bir şekilde ya da bir şekilde yetenekli olduğunuza inanmaya götürecek. Ama eğer iyi bir servet için hırsa izin verirseniz, kayıp, utanç ve benlik saygısının azalmasıyla karşılaşabilirsiniz. İyi bir servetin için minnettar ol ve açgözlü, aşırı aç gözlü ya da aşırı iyimser olmaktan kaçının.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle de Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya aşk hayatında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zorlu çalışma, egzersiz veya yaratıcı bir şey aracılığıyla herhangi bir sorunun üstesinden nasıl yapıcı bir şekilde gelebileceğinizi düşünün. Bu, huzursuz olmaktan, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçınmanız için önemlidir. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım içinde olmanız gerekebilir. Bir uzlaşma ya da taktik gerekebilir.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta tanıdığınız insanlarla ilgili hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Hayal kırıklığınız, sizden, konumunuzdan, kişilerinizden veya mali durumunuzdan bir şekilde yararlanma arzusu ile ilgili olabilir. Kendi çıkarları için sizi kullanmak isteyen insanlar olabilir. Bu durum bir süre sonra sizi rahatsız etmeye başlar. Günlük yaşamınızda bazı problemler yaşamak normaldir, ancak hafta boyunca sizin için çeşitli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sizin için önemli başarılara ve hedeflere ulaşmak için şanslı olursunuz. Yeni başlangıçlar bu hafta şans getirebilir. Bu özellikle stresli bir durumda veya bir tür kazada fark edilir.

Yengeç burcu bu hafta genç bir erkekle ilişkili beklenmedik bir şekilde daha yüksek bir para harcamanıza neden olabilir. Bazı masraflar sizi zorlar. İlginç bir gelişme, günlük işlerinizde ve işyerinizde olabilir. İşinizde ya da çoğu durumda size yeni fikirler verecek, yeni insanlarla tanışmanıza ya da çeşitli yeni fırsatları desteklemenize olanak tanıyan çeşitli sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. 35 yaşın altındaki bir erkekle ilgili olacak finansal ilişkilerde dikkatli olun.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar sürecek azim ile birlikte başarılı olmaya kararlı olacaksınız. Risk almayacak olmanıza rağmen, bu sizin mantıklı ve ihtiyatlı doğanız nedeniyle riskli işler için mükemmel bir zamandır. Ahşap, taş ve demir üzerinde bıçak ve diğer keskin nesnelerle güvenle çalışabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir proje ile sağlam ilerleme kaydetme şansıdır. İlişkilerde, sadık insanları veya güçlü ve güvenilir birini arayanları çekeceksiniz.

Cumadan pazara aşk veya para ya da her ikisi ile değişim ve heyecan getirir. Artan değişim ihtiyacınız ani değişikliklere yol açabilir veya etrafınızda beklenmedik değişikliklere maruz kalabilirsiniz. İşler sevgilinizle durgun ve rutin hale geldiyse, o zaman isyan edebilirsiniz, ancak iyi bir şeyler yapmak ve ilgi göstermek daha iyidir. Eğer bekarsanız, özellikle internet ile buluşma şansınız artar.ASLAN BURCU: Bu hafta başkasının desteği ile işleriniz yoluna girebilir. Örneğin bu hafta bir başkasının ya da bir kurumun sizi bir süredir rahatsız eden bir sorunu veya problemi çözmesi için müdahale edeceğini umarsınız. Hafta içi, bu plandaki olayların olumlu gelişimini gösterir. Beklenen destek tez zamanda gelir. İyi olan şey, yanınızdaki insanların destek ve anlayışına sahip olmanızdır. Bu hafta, bir cevap vermeden önce iyi düşünülmüş olmayı hak eden bir kadından büyük olasılıkla bir davet veya öneri alacaksınız. Belki de sizin ilginizi çekecek olan haberler gelebilir. Bazı değişikliklere duyulan ihtiyaç ile ilgili haberler olabilir. Hafta içinde, evinizde bir kişinin profesyonel, kişisel ya da aile nedenleriyle bir ya da iki gün boyunca ona yardımcı olmanız mümkündür.

Aslan burcu bu hafta uzun bir süredir görmediğiniz akrabalarınızla toplantılar ve ziyaretler ile aileleri toplamak için iyi bir zaman olacaktır. Ev için farklı ürünler alırken, kişisel ihtiyaçlarınız için veya hediyeler için hafta daha fazla dikkat gerektirir. Bir ürünü bir kiralık veya indirimli olarak satın alırken dikkatli olun. Bir çeşit satışla ilgileniyorsanız, imzalamanız gereken mali belgeler için dikkat etmeniz gerekecektir.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, olumlu tavrınız ve cömertliğiniz insanların size ilgisinin artmasını sağlar. Bir grup insanla zaman geçirmekten zevk almalısın ve arkadaş edinmede sorun olmayacaktır. Geniş perspektifiniz, iyi anlayışınız ve geleceğe dair planlama yeteneğiniz nedeniyle hayatınız sorunsuz bir şekilde çalışır. Mantıksal bakış açısı, zihinsel çeviklik ve geniş kapsamlı görüşler sosyalleşmek, çalışmak, sınavlara girmek ve iş ilişkileri için idealdir.

Cumadan pazara, aşk hayatınızda bir miktar heyecan veya değişim olabilir. Eğer bir partneriniz varsa, beklenmeyen bir olay çok fazla strese neden olabilir. Belki de ilişkide bir değişim veya heyecan ihtiyacınız reddedilir. Özellikle internet randevusu ile yeni bir romantizm mümkündür. Kesinlikle hem heyecan verici olur, hem de hem açık fikirli hem de özgür olmayı sevmediğiniz sürece, bunu sürdürebilmek için çok çalışmanız gerekir.

BAŞAK BURCU: Bu hafta çeşitli nedenlerle ve farklı sürelerde seyahat etmek için uygun bir hafta vardır. Çoğu durumda, aile nedenleriyle seyahat edeceksiniz ya da bu amaçla bir gezi planlayacaksınız. Aile büyüklerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu hafta, başka bir yerden insanlar ve kurumlarla ilgili neredeyse her şey aile ilişkilerinizi destekleyecektir. Bu yedi gün boyunca, arkadaşlarınız veya tanıdıklarla daha sık iletişim kuracaksınız ve bu, yaşamlarındaki önemli olaylarla ilgili olabilir. Onlara destek vermeniz gerekebilir. Hafta içi bir çocuğun doğumuyla ilgili haberler sizi mutlu eder. Arkadaşlarınızın veya tanıdıklar evinize ziyarete gelebilirler.

Başak burcu bu hafta davet veya toplantı planlarınızda karışıklık olacak. Bu beklenmedik bir anlaşmazlık, çelişki veya diğer beklenmedik durumların ortaya çıkması olabilir. Yaptığınız ya da yapmadığınız bir şeyin kanıtı olmadan birisinin sizi suçlaması mümkündür. Bir aşk planında, geçmiş deneyimlerle ya da çeşitli anılar hatırlanabilir, önceki ilişkinize geri döneceksiniz. Genç Başak kadınlar için bu daha doğrudur.

Bu hafta Pazartesiden Perşembeye uzun vadeli bir proje ile sağlam ilerlemeler için iyi bir zaman. Sonuçların anında görünmemesi sizi rahatsız etmeyecek. Başarmak için yönlendirilecek ve kararlı olacaksınız. Yeni bir ilişki mümkündür, ancak muhtemelen yavaş yavaş gelişebilir. Romantizm başlangıçta heyecana yol açabilir ama uzun vadeli bir ilişki başlayabilir. Bu hafta aynı zamanda dayanıklılık sporları ve yorucu maceralar için de iyi bir zamandır.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle de Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya aşk hayatında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zorlu çalışma, egzersiz veya yaratıcı bir şey aracılığıyla herhangi bir olumsuzluğu nasıl yapıcı bir şekilde kanalize edebileceğinizi düşünün. Bu hafta, huzursuz olmaktan, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçının. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım iyi olabilir. Bir uzlaşma sağlanabilir.TERAZİ BURCU: Bu hafta hem işiniz hem de aileniz arasında denge kurabilir, görevlerinizi rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu hafta kendi çocuklarınızla ya da işiniz çocuklarla ve gençlerle ilgili ise daha çok şey yapacaksınız. Şimdi birçok etkinlik, koşul ve insan bu tür çabaların başarısına yardımcı olacaktır. Hafta başından itibaren, kendi evinizde ya da başka bir yerde bulunup bulunmamak, çalışıp çalışmamak konusunda kararlı olmak, bu haftanın israf edilmemesi gerektiğini bilmek iyi bir şeydir. Her durumda, geleceğiniz için önemli etkinlikler oluşturmanız sizin için çok önemli bir zaman olacaktır. Doğru kararı vermeniz gerekebilir. İçinizdeki gerilim hayatınızda büyük bir şeyin ortaya çıkacağının bir işareti olacaktır.

Terazi burcu bu hafta tanıdığınız genç bir adamın hayatıyla ilgili kişisel veya aile ile ilgili sorununa yardım etmeniz gerekebilir. Bu hafta, 35 yaşın üzerindeki erkeklerin mesleki becerilerine veya iş pozisyonlarına meydan okuyacak şeyler olabilir. Profesyonel görevlerinizin performansına azami ölçüde odaklanın ve liderlerinize fırsat vermeyin. Genç Terazi erkekleri, arkadaş çevrelerindeki biriyle stresli bir durum veya hayal kırıklığı yaşayacaklardır.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, geleceğini düşünmek ve planlamak için iyidir. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açık kendini ifade etme, sosyalleşmeyi zengin ve tatmin edici kılar. Diğerleri sizi daha ulaşılabilir ve arkadaş canlısı buldukça arkadaşlık yapmak daha kolay oluyor. Ayrıca iletişim ve anlaşmalarınızda da diplomasiye ve inceliğe güvenebilirsiniz.

Cumadan Pazar gününe kadar artan bir özgürlük ve heyecan ihtiyacı, bir aşkla sabrınızı sınayabilir. Fakat sağlıklı bir ilişki, özellikle açık fikirli bir ortakla, büyük bir sorunla karşılaşmayacak. Eğer buluşma olursa, yeni romantizm mümkündür ve muhtemelen heyecan verici, riskli, eksantrik veya yabancı insanlara çekileceksiniz.

AKREP BURCU: Bu hafta aşk hayatınız öncelikli gündeminiz olacak. Bu hafta, samimi, romantik veya evlilik ilişkinizi dengelemek için zamanınızı ve enerjinizi daha çok kullanırsınız. Şimdi sevdiklerinizi şaşırtmanın farklı yollarını arayabilirsiniz. Onlara sürpriz yapmak isteyebilir, hediyeler alabilirsiniz. Bu hafta yeni insanlar ile tanışarak yeni sosyal çevreler edinebilirsiniz. Bu hafta, daha önce hiç görmediğiniz ya da başka bir şehirde yaşayan bir kadın ile yaptığınız bir görüşme veya toplantı için bir telefon görüşmesi sizi şaşırtacak. Ne yazık ki, bu hafta Akrep burçları hoş olmayan bir haberle ya da akrabalarınızdaki bir kişiyle ilgili bir olayla baş başa çıkmasına neden olabilir. Herhangi biriniz boşanmaya ya da ayrılmaya karar verdiyseniz, bu kararda değişim olasılığı çok azdır.

Akrep burcu bu hafta başka bir şehirden veya ülkeden size teslim edilecek herhangi bir şeyi veya ürünü sipariş ederseniz dikkatli olun. İnternetten alım satım, başka bir yerde bulunan malların veya mülklerin satışı yoluyla alımlar daha fazla dikkat gerektirecektir. 35 yaşın üzerindeki kadınlar beklenmedik bir şekilde fikirlerini veya planlarından vazgeçecekler.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar sabrınız ve dikkatiniz güçlü hırsınızı ve başarılı olmanız için tutkunuzu kullanabilirsiniz. Ne kadar sürecek olursa olsun, yapabileceğiniz en iyisini yapmaya kararlı olacaksınız. Güçlü iş ahlakınız ve güvenilirliğiniz nedeniyle üstlerin saygı ve hayranlığını kazanacaksınız. Aile ve arkadaşlar sizi güvenlik ve dertleşme için arayabilirler. Daha genç veya daha zayıf insanlara bir akıl hocası veya koruyucusu olarak davranabilirsiniz.

Cumadan pazara aşk hayatınız beklenmedik bir değişime veya sorunlara maruz kalabilir. Söz vermeniz gerektiren konular kişisel bağımsızlık ihtiyacından kaynaklanabilir. Ayrıca heyecan için artan ihtiyaç, ilişkilerde bazı kararsızlık ve belirsizliklere neden olabilir. Daha fazla ilgi ve alaka bekleyebilirsiniz.YAY BURCU: Bu hafta sevdikleriniz ile oldukça keyifli güzel konuşmalar yapabilirsiniz, onlardan yardım da alınabilir. Bu hafta aşk, samimi ve romantik deneyimler yaşanır. Görüşmeleriniz de olumlu sonuçlanır. Tabii ki, zamanı hırs ve arzu için harcanmazsanız, kendi başınıza pek çok şey başarabilir, aynı zamanda sevdiklerinize de fayda sağlayabilirsiniz. Bekarsanız, yakın ve uzaktaki insanlarla yeni ilişkiler oluşturmak için bu haftayı kullanın. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Bu hafta para almak, finansal belgeler, kredi ve daha fazlasını düzenlemek için iyi olacak. Bu yedi gün, beklenmedik para veya yakın gelecekte alacağınız para hakkında bilgi sizi şaşırtabilir. Ödemeleriniz konusunda bir takım endişeler olabilir.

Yay burcu bu hafta evinizde yaşayacağınız sorunlar ailenizdeki bir kişinin karakterinin özelliklerine bağlı olacaktır. Bu hafta değişim olası değildir ve bu özellikleri kabul etmeniz gerekecektir, aksi takdirde değiştiremeyeceğiniz bir şey için enerji tüketmeye devam edeceksiniz. 35 yaşına kadar olan genç kadınlar, yıl sonunda tatil için bu kadar önemli olan bütçeyi karıştırabilecek beklenmedik bir ödeme veya beklenmedik bir harcama hakkında endişe yaşayabilirler.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye iyi haberler, iyimserlik sizi mutlu eder. Zenginlik hayatın birçok alanına gelir. Bu yüzden bu mükemmel bir zamanı iyi değerlendirin. Aynı zamanda geniş fikirli, cömert ve arkadaş canlısı olmalısınız. Yani bu, yeni bir eğitim kursuna başlamak ve sınavlara girmek için ideal bir zamandır. Yolculuklar ve tatiller rezerve edilebilir veya başlatılabilir. Sizin coşku ve olumlu düşünceniz, aklınıza koyduğunuz neredeyse her şeyin başarılı olacağı anlamına gelir.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle de Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir saldırganlığı önlemeli, sıkı çalışma, egzersiz ya da yaratıcı bir şey aracılığıyla yapıcı bir şekilde enerjinizi nasıl yönlendirebileceğinizi düşünün. Bu ayrıca, sinirlendirilmekten, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçınmanız gereken bir zamandır. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım içinde olmak kazandırabilir.

OĞLAK BURCU: Bu hafta bir süredir ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için elinize para geçebilir, alışverişe gidebilirsiniz. Bu hafta kendiniz için kişisel bir şey satın almak için büyük bir istek duyarsınız. Ne yazık ki, ekstra masraflar da ortaya çıkabilir. Bir hediye almanız veya biraz para harcamanız gerekecek bir şey olabilir. Bu sizi zor bir karar vermek ya da bir uzlaşma sağlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz bir duruma sokabilir. Maddi durumu gözden geçirmeniz daha çok hesap kitap yapmanız da gerekebilir. Bu hafta birçok duygusal deneyime vesile olacaksınız. Ancak herhangi bir gülümseme ya da duygusallıktan etkilenmek için acele etmeyin. Aşk hayatınızda, birisinin size karşı iyi bir tutumu nedeniyle karışıklık yaşayabilirsiniz. Sizi yanıltabilir, bu kişinin sizin için özel hisleri olduğu yanılsaması yaratabilir. Sizden hoşlandığını da düşünebilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta romantik bir ilişkiniz varsa, ilişkinizi kesin bir bağlılıkla geliştirebilirsiniz. İlişkinizin geleceği için kararlar alınabilir, hayaller kurulabilir. Kendi karakterinizin belirli özelliklerini kontrol edemiyorsanız, neler yapabileceğinizi ve kaybedebileceğiniz şeylerin farkında olun. Bu hafta, uzaklardan bir partnerle romantik bir ilişki için iyi bir hafta olacak. Bu hafta size ekstra gelir sağlamak için ek bir fırsat için bilgi veya teklif alabilirsiniz.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar, en zorlu görevlerin üstesinden gelmeniz gerekebilir. Ayrıca zamanında işleri tamamlayabilir, bütçenizi dengelemek için güç, hırs ve azim olacak. İşinizi daha iyi yapmak için en etkili yolu bulacaksınız. Sabrınız ve öz disiplininiz sizi rahatsız edilmeden ya da cesaret kırmadan hırslandırır. Bu, değerli, gerçek ve kalıcı bir çalışma için istediğiniz bir şeyi takip etmek için iyi bir zamandır.

Cumadan pazara, özellikle aşk hayatınızda, aynı zamanda parayla, değişim ve heyecan getiriyor. Eğer bekarsanız internet randevusu ile iyi bir şansınız olur. Uzun süredir bir ilişki içinde iseniz, sevgiliniz ile ilişkinizi geleceği için daha derin düşünmeniz gerekebilir. Finansal rüzgârlar mümkündür, ancak paraya daha fazla dikkat etmelisiniz. Paranızın hepsini riske atma eğiliminden kaçının.KOVA BURCU: Bu hafta çalışma hayatında şans sizden yana olur, yeni bağlantılar kurabilir, doğru insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu hafta genç bir adamın yardımları, bilgileri veya hareketleri aracılığıyla çok şey elde edebileceksiniz. Genel olarak, erkekler hafta boyunca çeşitli başarılara ulaşmada önemli bir rol oynayacaktır. Hafta boyunca, genç bir kadınla önceden kestirilemez ilişkiler kuracaksınız. Her iki tarafın da taviz vermesi için bir yol bulamazsanız, sizin ve onun aranızdaki çelişkilerin üstesinden gelmek zor olacaktır. Bu kadın sizi kendine rakip görebilir ve sizinle tüm hafta uğraşabilir. Hafta boyunca gelişecek olan olayların çoğunun önemi nedeniyle, zaman zaman gerilimler istenmeyen ya da anlamsız anlaşmazlıklara ve çatışmalara dönüşebilir.

Kova burcu bu hafta size önemli veya yararlı bir şey verecek beklenmedik durumlar ortaya çıkar. Ayrıca bir tür gerginlik eşlik edecek. Bu hafta, geçmişte bir ayrılığın ya da kaybın aslında sizin lehinize olduğunu anlayacaksınız. Bu hafta hissedeceğiniz duygular geçmişle alakalı olabilir. Genç Kova erkekleri, olumlu bir değişim ya da refah anlamına gelen bir durumda şanslı olacaklar ve sevinecekler.

Bu hafta Pazartesiden Perşembeye, daha iyi anlaşmalar için sosyalleşme ve pazarlık yapmak için ideal bir zaman. Fikirlerin ve iyi konsantrasyonun kolay şekilde ele almak, normalden daha az stresle incelemek veya sınavlarda başarı anlamına gelir. Bir tatil ya da başka bir maceraya planlayabilir ya da yola çıkabilirsiniz. Diplomatik becerileriniz, arkadaşlarınızla daha geniş insan grupları arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için faydalı olabilir. Objektif düşünme, geleceğiniz için kesin planlar yapmak için bunu iyi bir zaman yapar.

Cumadan Pazar gününe kadar artan başarı ihtiyacınız ani değişikliklere yol açabilir veya etrafınızdaki beklenmeyen değişikliklere maruz kalabilirsiniz. Bu büyük olasılıkla aşk hayatınızı ve bütçenizi de etkileyecektir. Bu hafta bütçeniz dahilinde harcanmayı unutmayın. Çünkü mali kayıplar finansal riskler kadar olasıdır. Sürprizler, davetiyeler, hediyeler, övgüler veya meraklı ve şaşırtıcı teklifler şeklinde de olabilir.

BALIK BURCU: Bu hafta parasal konular önceliğiniz olabilir, para alıp verme konusunda bu hafta planlar yapılabilir. Büyük olasılıkla bir süre önce başlamış olan arkadaş çevrenizde birisiyle mali ilişkileriniz olacaktır. Bu, ödünç aldığınız veya kredi olarak verilmiş olduğunuz para ile bağlantılı olabilir. Henüz bu tür durumlara güvenmiyorsanız, reddetmeye veya uygun bir bahane aramaya hazırlanın. Çünkü sizden biri borç isteyebilir. Hafta boyunca, başka yerlerden insanlar ile ilgili çeşitli ilginç olaylar yaşayacaksınız veya herhangi bir nedenle tek başınıza seyahat edeceksiniz. Hafta içi, özellikle seyahat, turizm, iletişim ve daha genel olarak daha fazla hareket ve dinamik ile ilgili ise, işinize faydalı olacaktır.

Balık burcu bu hafta karakterindeki özelliklerden dolayı, yaşlı bir erkekle zor ilişkiler kurulacak ve onunla anlaşmakta güçlük çekeceksiniz. 35 yaşın üzerindeki erkekler, ailelerinde uzun süredir devam eden sorunlardan taviz vermek zorunda kalacaklar. Hafta boyunca, 35 yaşın altındaki kadınlar kararsız olacak, soğuk algınlığı veya viral enfeksiyonlara ve diğer rahatsızlıklara yatkın olacaktır.

Bu hafta Pazartesiden Perşembeye, yeni ve mevcut ilişkiler için iyi bir enerji ve çekicilik getiriyor. Aşk hayatın da sadakatinden ve bağlılığından faydalanacak. Partneriniz, özveri ve güvenilirliğinizi, arzularınız ve dayanıklılığınız kadar çekici bulacaktır. Bu, bir ortaklığı resmileştirmek için iyi bir zaman. Eğer flört ediyorsanız, uzun süreli bir ilişki istersiniz ve sizden daha büyük veya daha genç olabilirler. Ciddi bir ilişkiye hazır hissedebilirsiniz.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zorlu çalışma koşulları sizi yorabilir. Egzersiz veya yaratıcı bir şey aracılığıyla enerjinizi doğru şeyler için harcayabilirsiniz. Bu, huzursuz olmaktan, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçınmanız gereken bir haftadır. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım gerektirebilir.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…