Ana içeriğe atla

Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 19 - 25 Kasım 2018 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç 19 - 25 Kasım haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bugünlerde Güneş Yay burcuna ilerlerken hareket, iletişim, yolculuklar ve düşüncelerinizi daha çok paylaşabileceğiniz imkanlar artmakta. Uzaklarla ilgili işler, içerisinde medyanın ya da eğitimin olduğu konularda daha canlısınız. Ancak geri giden Merkür pek çok şeyin tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini de anlatıyor. Haftanın ilk günlerinde kişisel alanda, sağlık ve girişimlerle ilgili işlerde daha hızlı ve yenilikçisiniz. 20’si civarında düşünmeden bir girişimde bulunmamalısınız. 23’ündeki dolunay hızlı haberler ancak çift durumlar da getirebilir.BOĞA BURCU: Bu hafta Güneş Yay burcuna ilerlerken, yeni gelişmeler sizi biraz daha tedirgin ve huzursuz edebilir. Değişime açık durmalısınız. Bu dönemde maddi alanda ve yatırımlarla ilgili konularda soğukkanlı olma gereği var. Haftanın ilk günlerinde elde olmayan nedenler yüzünden kendinizi dağınık ya da huzursuz hissedebilirsiniz. Korkularınızı aşmaya bakmalısınız. 22’si sonrasında eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları, borç, alacak ya da mirasa ilişkin konularda aceleci davranmamak ve daha sakin düşünmeniz yerinde olacak.
İKİZLER BURCU: Bu hafta Güneş karşıt burcunuz Yay’a geçerken, önemli sonuçlar, değerlendirmeler var. Yılın bu döneminde pek çok konuda muhasebe içindesiniz. Yeni fırsatlar olduğu gibi, henüz netleşmeyen ve çift durumlara yol açabilen ikilikler de söz konusu. Haftanın ilk günlerinde gelecek yönünde yeni fikirler ve size ilham verebilecek olanaklar içindesiniz. 20’si civarında evde ve işte biraz daha dengeli olmaya, enerjinizi yapıcı kullanmaya özen göstermelisiniz. 23’ündeki dolunay şahsi konulara, evlilik ve ailevi işlere hassasiyetler getirmekte.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta Güneş Yay’a ilerlerken işlerde artış ve daha fazla çaba sarfedebileceğiniz, organize olmanızı, çok çalışmanızı gerektiren olaylar var. Bu dönemde eğitim, yabancılar ve uzaklarla ilgili konularda da artışlar yaşayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde iş hayatında son derece girişken ve cesur olabileceğiniz imkanlar var. Sessiz durmayacaksınız. 20’si civarında fikir ve inançlarınızda biraz daha dengeli olmaya bakmalısınız. 22’si sonrasında zihinsel açıdan gerginlikler olabilir. Böyle zamanlarda sağlık ve hizmet konularına odaklanabilirsiniz.ASLAN BURCU: Bu hafta Güneş’in Yay’a ilerlemesi ile birlikte kendinize güveniniz ve yaşam enerjiniz yükseliyor. Artan bir iyimserlik ve kendinizi daha rahat ifade etme imkanı var. Ödüller alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili konularda ve inançlarınızda fazlasıyla canlı ve mücadelecisiniz. Ancak 20’si civarında ortaklı finansal konularda daha dikkatli olmaya bakın. Duygusal açıdan bağlayıcı ve çift durumlar yaşanabilir. 23’ündeki dolunay arkadaşlıklara ve gruplarla çok hareketlilik getiriyor.

BAŞAK BURCU: Bu hafta Güneş’in Yay’a ilerlemesi ile birlikte ailevi konular, eve yönelik gelişmeler daha hızlı ve hareketli olmaya başlıyor. Eve, yerleşime ve babanıza ait konular sizi daha meşgul kılmakta. Ancak tam olarak yerine oturmayan durumlar da var. Uzaklarla ilgili işler de dikkat çekebilir. Haftanın ilk günlerinde endişelerinizden sıyrılmaya bakmalısınız. Finansal işlerde cesur davranmak gerekebilir. 20’si civarında evlilikte ve ortaklı konularda sakin düşünmek önemli. 23’ündeki dolunay özellikle ev ve iş arasındaki dengeniz açısından biraz gergin.TERAZİ BURCU: Bu hafta Güneş’in Yay burcuna ilerlemesi yakın çevrenize büyük hareketlilik ve çeşitlilik getirmekte. Yeni haberler, görüşmeler ve ziyaretler, eğitsel uğraşlar hayatınızı renklendirebilir. Yolcululuklar da ilginç rastlaşmalar getirebilir. Haftanın ilk günlerinde ilişkilerinizde daha dengeli ve sakin kalmaya bakmalısınız. 20’si civarında iş ortamında yine dengeli olmak gerek. 23’ündeki dolunay eğitsel konulara, uzaklarla ilgili ya da medyaya ait gelişmelere işaret ediyor. Haberler çok net olmayabilir, daha dikkatli olmalısınız.

AKREP BURCU: Bu hafta Yay burcuna ilerleyen Güneş işle ilgili konulara, kazançlara ve maddi konulara daha çok vurgu getiriyor. Yeni kazançlar ve destekler mümkün. Uzaklarla, yabancılarla ilgili uğraşlar da öne çıkabilir. Ancak henüz netleşme aşamasında durumlar da olabilir. Haftanın ilk günlerinde duygusal açıdan daha canlı ve kendinizi ortaya koyma arzusu içindesiniz. Aşkta daha girişken davranabilirsiniz. 20’si civarında abartılı durumlar, tutkular var. 23’ündeki dolunay ise sizi zihinsel açıdan biraz gergin kılıyor. Ortaklıklar hassas olabilir.YAY BURCU: Bu hafta 22’sinde Güneş’in burcunuza ilerlemesi ile birlikte daha bilinçli ve kararlı olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Son üç aydır gündeme gelen değişiklikler netleşmekte. Jüpiter de sizinle birlikte iken kendinize daha çok güveniyorsunuz. Ancak bu dönemde çift durumlar da söz konusu. Haftanın ilk günlerinde yaratıcı alanda son derece girişkensiniz. Çocuklarla ilgili uğraşlar önemli olabilir. 20’si civarında yüksek enerjinizi planlı kullanmaya özen göstermelisiniz. 23’ündeki dolunay evlilik ve ortaklıklara biraz huzursuzluk da getirebilir.

OĞLAK BURCU: Bu dönemde kabullenme gerektiren konulara ve henüz netleşmemiş durumlara vurgu var. 22’sinde Yay burcuna ilerleyen Güneş tam olarak kontrol edemediğiniz ya da gizli olayların öne çıkabileceğini anlatmakta. Daha çok bir hazırlık dönemindesiniz. Haftanın ilk günlerinde evinizle, ailenizle ilgili yenilikler, değişiklikler sizi daha çok meşgul edebilir. 20’sinde sözlerinizde ve iletişimde daha sakin düşünmeye bakmalısınız. 23’ündeki dolunay da hem iş ortamınız ve hizmet, hem de sağlıkla ilgili hassas noktaları gündeme getirebilir.KOVA BURCU: Bu hafta Güneş’in Yay burcuna ilerlemesi size daha pozitif ve umutlu düşünebileceğiniz koşullar ve imkanlar getirmekte. Yeni hedefler, istekler belirmekte. Bu gelişmeler eğitsel uğraşları, yabancıları ve kendinizi geliştirme imkanlarını getirebilir. Aynı zamanda arkadaşlar ve çevreniz de size daha çok destek sunabilirler. Haftanın ilk günlerinde görüşmeler, ziyaret ve konuşmalar oldukça hızlı olabilir. 20’si civarında maddi konularda daha özenli olmaya bakın. 23’ündeki dolunay da keyifli konulara vurgu getirmekte.

BALIK BURCU: Bu dönemde Güneş’in Yay burcuna ilerlemesi daha çok dikkat çekeceğiniz ve iş hayatınızda ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar getiriyor. Nitekim Mars da burcunuzda ilerlerken daha heyecanlı ve girişkensiniz. Ancak bu enerjiyi ve fırsatları çarçur etmemeli, sınırlarınızı da bilmelisiniz. Haftanın ilk günlerinde yeni kazançlar elde edebileceğiniz bir cesaret içindesiniz. 20’si civarında mutlaka planlı davranmalı, düşüncesizce sözler vermemelisiniz. 23’ündeki dolunay ev ve iş cephesinde bazı çift durumlara, streslere işaret edebilir.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comBu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…