Astrolog HAKAN KIRKOĞLU'dan 5 - 11 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 5 - 11 Kasım haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu dönemde ortaklaşa konularda, finansal işlerde daha çok şey yapabileceğinizi görebilirsiniz. Gelecek hedeflerinize ve grup çalışmalarına daha çok enerji sarf edebilirsiniz. Aynı zamanda uzaklarla ilgili gelişmeler, yolculuklar ve eğitsel alanda canlanma vurgulanıyor. Haftanın ilk günlerinde sabırlı olmak gerekebilir. Detaylar ve iş konularını toparlamak söz konusu. 7’sinden sonra hızlanan koşullar var. Borç alacak, miras gibi işleri halletmek daha kolay olabilir. 8’i ile birlikte kendinizi daha canlı ve iyimser hissedebilirsiniz.BOĞA BURCU: Bu hafta karşıt burcunuz Akrep’teki yeniay önemli sonuçlar ve değerlendirmeler getirmekte. Genel olarak dışsal etkiler, ilişkiler gündeminizi belirliyor ve sizi düşündürtüyor olabilir. Aynı zamanda iş hayatına ait konularda daha kararlı ama esnek de olabilmelisiniz. Haftanın ilk günlerinde çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili uğraşlar zaman alabilir. 7’sinden sonra kararlarınız netleşebilir. Bu yeni dönemde finansal konulara, ortak kazanç yaratabilecek fırsatlara daha açıksınız. Ancak bir yandan da bağlayıcı durumlar ve hassasiyetler de var.
İKİZLER BURCU: Bu hafta 7’sinde Akrep burcundaki yeniay zaman alan işleri ve çalışma hayatınızdaki değişiklikleri hızlandırmakta. Organize olmayı gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda ilişkiler ve anlaşmalar, ortaklık içeren konular da hızlanmakta. Haftanın ilk günlerinde eve yönelik işleri tamamlamak söz konusu. 7’sinden sonra temponuz yükseliyor. 8’inden itibaren yeni fırsatlar, öneriler gündeme gelebilir. Bu dönemde yeni adımlar atmak ve kişisel alanda değişikliklere gitmek daha kolay olacak. Beraberlikler de canlanmakta.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta Akrep burcundaki yeniay kişisel alanda kendinize güveninizi arttırmakta. Yaratıcı alanda ve sevdiğiniz konularda daha girişken ve mücadeleci olabilirsiniz. Konsantrasyonunuz da yüksek. Ancak bir yandan da zihinsel açıdan yoğun günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde ziyaretler ve yakın çevreniz meşgul edici olabilir. 7’sinden sonra sevdiklerinizle ilgili konulara daha etkin yaklaşabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde endişe yaratan ortaklı bir konu içinde, bir para ya da iş konusu üzerinde kararlı davranmanız gerekebilir.ASLAN BURCU: Bu hafta kişiliğinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz fırsatlar gelişiyor. Haftanın ilk günlerinde parasal bir konu üzerinde tamamlanması gereken konular var. 7’sinden itibaren adımlarınızı hızlandırabilirsiniz. Eve, toprağa, kazançlara yönelik olanaklar artmakta. Bu yeni dönemde ortaklı işler, evlilik ve anlaşmalar daha sakin kalmalısınız. Yine bu dönemde çocuklarla ilgili konular, size keyif ve mutluluk getirebilecek gelişmeler de var. 8-10 günlerinde kendinizi daha yaratıcı ve pozitif hissedebileceğiniz günlerdesiniz.

BAŞAK BURCU: Bugünlerde yakın çevreniz çok hareketli ve bir dizi bitiş ve başlangıç gündeme geliyor. Haftanın ilk günlerinde kişisel konuları tamamlamak ve parasal konularla daha çok ilgilenmek gerekebilir. 7’sindeki yeniay zihinsel açıdan konsantrasyonu arttırmakta. Bu yeni dönemde aynı anda birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Aynı zamanda gruplar, iş ve çalışma ortamı, sağlıkla ilgili uğraşları önemseyebilirsiniz. Bu yeni dönemde, ailenizle, toprak ya da gayrimenkullerle ilgili işlerde hızlanma ve yeni fırsatların da ortaya çıktığı görülmekte.TERAZİ BURCU: Bu dönemde kişisel harcamalarınızı ve bütçenizi gözden geçirmenin tam zamanı ve yakın çevrenizdeki hareketliliği de zaman ayırabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde sağlık, düzen gibi konulara daha çok zaman ayırmak ve fedakarlık göstermek gerekebilir. 7’si sonrasında parasal konulara odaklanırken, bazı fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca bugünlerde aşk hayatınızı ve aşktaki konuları önemsemek ama daha sakin olmak iyi olacak. 8-10 günlerinde kısa ya da uzun ziyaretler, eğitsel uğraşlar ve çeşitli görüşmeler içinde olabilirsiniz.

AKREP BURCU: Bu hafta 7’sinde burcunuzdaki yeniay size daha fazla kararlılık ve ilerleme isteği getirmekte. Kişisel konularda ve ilişkilerinizde daha çok çaba sarf edebileceğiniz günlerdesiniz. Aynı zamanda eve ve yerleşime ait uğraşlara zaman ayırabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde gruplarla ilgili işler dikkat çekebilir. Çalışma ortamına ait konular, çift durumlar biraz yorucu olabilir. Ayrıca bu yeni dönemde iş hayatında yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlar gündeme gelmeye başlayabilir.YAY BURCU: Bu hafta kişisel açıdan daha ümitli ve şanslı olabileceğiniz imkanlar gelişmekte. Bir yandan bitişler ama aynı zamanda yenilikler içindesiniz. Bir süredir devam eden yıpratıcı ya da gizli konular gittikçe zayıflamakta ve siz de olayları daha iyi yönetebilmektesiniz. 7’sinden sonra kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. 8’inde Jüpiter’in burcunuza ilerlemesi ile birlikte şahsi alanda ilerleme ve harekete geçme fırsatları artmakta. Bu yeni dönemde daha iyimser ve girişimci olabilirsiniz. Bugünlerde yakın çevrenizde gruplar da sizi oldukça meşgul edebilir.

OĞLAK BURCU: Bugünlerde gelecekle ilgili yeni projeler ve özellikle iş hayatında yapılabilecek çok şey söz konusu. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili bir konuyu tamamlamak gerekebilir. 7’sinden itibaren hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ortaklı kazançlar üzerinde odaklısınız ancak harcamaları dikkate almak gerek. Bu yeni dönemde tam olarak kontrol edemediğiniz durumlar ya da sizi kendi iç dünyanıza yöneltebilecek olaylarla ya da kişilerle de karşılaşabilirsiniz. 8-10 günlerinde olayları kendi akışında ele almaya bakmalısınız.KOVA BURCU: Bu dönemde oldukça aktif ve kişisel konularda girişimci olabileceğiniz günlerdesiniz. Son dönemde işle ilgili konulara fazlası ile odaklısınız. 7’sindeki yeniay gelecek hedefleriniz ve başarınız açısından yeni imkanlar getirmekte. Yine bu dönemde fiziksel açıdan yorucu olabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Haftanın ilk günlerinde zihinsel açıdan gerginlikler olabilir. Hızlı değişiklikler var. 8’i ile birlikte, sizi daha ümitli ve iyimser kılabilecek yeni uğraşlar ve beklentiler var. Arkadaşlıklar ve sosyal açıdan daha dışadönük bir dönemdesiniz.

BALIK BURCU: Bu dönemde hedeflerinize daha yakın hissedebileceğiniz ve kişisel alanda ilerleme içinde olabileceğiniz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde ilişkilerde daha hassas ve endişeli olabilirsiniz. Ancak 7’sinden sonra özellikle uzaklarla ilgili gelişmeler, eğitsel konular ya da kendinizi daha rahat anlatabileceğiniz olanaklar artmakta. İçinde bulunduğunuz gruplara dikkat etmelisiniz. Bu yeni dönemde özellikle kariyer ve tanınma alanında yapabileceğiniz çok şey var ve daha şanlısınız. Ufuklarınızı geniş tutmaya bakmalısınız.


Hakan Kırkoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünde İlm-i Nücum (Astroloji) ve 18. yüzyılda Osmanlı Sarayı'ndaki Rolü isimli tezini yazarak ikinci bir yüksek lisans yapan R. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, eğitmen ve yazar olarak otuz yılı aşkın bir süredir ülkemizde Astroloji’nin ön safında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz : http://www.hakankirkoglu.comÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.