10 - 16 Aralık 2018 Haftasına Özel Detaylı Haftalık Burç Yorumları (İş, Aile, Aşk, Sağlık, Para)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 - 16 Aralık haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta çok sayıda iyimserlikle ve olumlu olaylar ve başarılar için umutla yükleneceksiniz. Her şeyden önce, dikkatiniz gerçek sonuçların ve başarıların tadını çıkarabileceğiniz bir mali plana odaklanacaktır. Bu hafta Balık, Yengeç veya Akrep burcu temsilcileri aracılığıyla para kazanabilirsiniz. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla olan mali işleriniz bir şekilde size fayda sağlayacaktır. Bu yedi gün boyunca, Oğlak burcu, Boğa veya Başak burcunun bir temsilcisi ile eski bir çatışmayı veya problemi devam ettireceksiniz. Sorunlarınızı bu kişi ile çözme olasılığı çok iyi değil, ama en azından onları derinleştirmemeye çalışın. Hafta içi romantik randevular, toplantılar ve deneyimler için iyi olacak. Yerleşmenizin dışından biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Koç burcu bu hafta seyahat etmeniz gerekiyorsa iyi hazırlanmış ve dikkatli olun. Yolculuğunuz için önemli olacak belge veya nakliye için başkalarına yalan söylemeyin. Koç kadınların risklerden kaçınmaları gerekecek. Yabancılarla yapacağınız taahhütleri dikkatlice izleyin. Dolandırıcılık, manipülasyon veya art niyete dikkat edin. Koç erkekleri bir kadınla ilgili duygusal bir olay yaşayacaklar.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye yeni olasılıklara açık olursunuz. Yolunuza gelen bazı heyecan verici haberler veya eksantriklerle ya da başka bir şekilde insanları uyaran bir şansla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta bazı hisleriniz daha güçlü olabilir.. Bu, astroloji veya başka bir gizli konu, bilgisayar teknolojisi veya kendi web sitenizi başlatmaya başlamak için iyi bir zamandır. Yeni bir girişim için hazır olabilirsiniz.

Cumadan Pazar gününe, iş ve oyun tutkusu ve coşkusu getiriyor. Rekabetçi ama aynı zamanda destekleyici bir tutum kazanmayı kolaylaştırır. Başarı ve popülerlik, sıcak bir çekiciliğin sonucudur, bu da zamanınızı samimiyet için alışılmış arzularınızdan daha güçlü kılmak için ideal kılar. Bu, eşinizle romantik ilişkileri geliştirmek için iyi bir zamandır. Eğer flört ediyorsanız, ilişkiniz daha sağlam temellere oturur.BOĞA BURCU: Bu hafta tatil planı yapabilir ve tatil boyunca aile için ekstra gelir veya daha iyi bir mali sigorta kazanmanın yollarını arıyor olacaksınız. Kesinlikle bunu yapma fırsatına sahip olacaksınız, bu yüzden her şey sizin hırsınıza ve isteğinize bağlı olacaktır. Hafta boyunca, kariyeriniz, yeni bir pozisyon fırsatı ya da yeni bir faaliyetin tanıtımı, ek sorumluluklar ve daha fazlası ile ilgili bir konuşma yapacaksınız. Bir kurumun, firmanın veya organizasyonun temsilcisi olacak bir adamla bir toplantı veya temas kurmak mümkündür. Bu yedi gün içindeki davet edilmeyen olaylardan bazıları, kendi ailenizle veya aile üyelerinizle ilişkili olacaktır. Çoğu durumda, bu sürprizler para ile ilgili olacaktır.

Boğa burcu bu hafta sağlık gündemde olabilir ve bir erkeğin sağlığına dikkat etmeli ya da böyle bir kişinin zor bir yaşam durumunda yardım almanız gerekebilir. Bu hafta Boğa kadınları bir akraba ile ilgili neşeli anlar yaşayacaklar. Boğa erkekleri önemli kararlar almak veya değişiklikleri başlatmak için iyi bir haftaya sahip olacaklar.

Bu hafta Pazartesiden Çarşambaya arkadaşlarınız ve ailenizle iyi bir tutum ve uyumlu ilişkiler getiriyor. Daha az endişeler, duygusal olarak dengeli ve rahat hissetmeniz gerektiği anlamına gelir. Son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir ilişki sorununu çözmek için inisiyatif almak için mükemmel zaman yapar. Bu, kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için de iyi bir zaman. Diğerleri özgüveninizi ve dengeli odaklarınızı hissedeceklerdir.

Perşembe’den Pazar gününe kadar, özellikle gayrimenkul, mücevher ve sanat eserlerinde bir ilişki kurmak ve uzun vadeli yatırımlar yapmak için idealdir. Tüm ilişkiler, mantıklı yaklaşımınız ve kararlı duygularınızdan yararlanabilir. Yeni bir aşk şu anda farklı bir yaş grubundan biriyle birlikte olabilir ve muhtemelen uzun süreli, ruh eşi birliği olacaktır. Mevcut ilişkiler daha yakın bağ ve istikrarın keyfine varacaklar.İKİZLER BURCU: Bu hafta aile içerisinde bir kadın sizden yardım isteyebilir. Genç bir kadınla ilgili kötü ya da karmaşık bir durum için bir çözüm arayacak ve bir çözüm bulacaksınız. Aksine, zor bir zamanda size yardımcı olacağı mümkündür. Bu yedi gün boyunca, bir hane veya mülk sorunu yaşayan bir kadına yardım etmelisiniz. Ebeveynlerin veya diğer yakın akrabaların evinde olası kazalar veya başarısızlıklar vardır. Hafta boyunca önemli aile konularının gelişimi için belirli beklentileriniz olacaktır. Eğitim öncesi veya tutumunuz size çok yardımcı olacaktır. Evde bir başarının veya etkinliğin tadını çıkarabileceksiniz. Bu yedi gün boyunca, çocuk veya akraba çevrenizdeki bir çocuk veya genç biriyle ilgili hoş olmayan bir olay yaşayacaksınız.

İkizler burcu bu hafta aileleriyle daha fazla ilgilenmeleri gerekebilir. İkizler kadınları ev ya da akrabalarıyla ilgili çeşitli şeylere daha çok harcayacaklar, ancak her şey iyi düşünülecek ve planlanacaktır. İkizler erkekleri, gayrimenkul veya diğer mülkleri satmak için uygun bir haftaya sahip olacak. Haftayı önemli bir olayla ya da akrabalarla ilgili bir araya gelerek hatırlayacaklar.

Bu hafta Pazartesiden Perşembeye zihniniz açık olur ve bu da yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlar edinme şansınızı artırır. Tüm duyularınız uyarılır ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Sorun çıkarmaya yönelik problemlere çözüm bulmaya yardımcı olur, sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Beklenmedik iyi haber mümkün. Bu, herhangi bir rezervasyonun tarihler ve zamanlar için esneklik sağladığı sürece, plan yapmak için iyi bir zamandır.

Cumadan pazara, evinizden ve ailenizden duygusal destek ve beslenme sağlar. Her zamankinden daha duygusal olarak hassas hissedersiniz ve eşiniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz, böylece kendinizi rahat, güvenli ve güvenli hissedersiniz. Duygusal hissettirmek için eski hatıralar aklınıza gelebilir. Halka sunumlar veya kişisel tanıtım için ideal zaman, duygusal düzeyde insanlara bağlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta çeşitli hanehalkı fatura ödemeleri, kredi kartı ödemeleri ya da başka bir önemli masrafınız olacaktır. Bu yedi gün boyunca Terazi, Kova veya İkizler işareti altında doğan insanlarla finansal ilişkilere dikkat edin. Bu yedi gün boyunca duygusal dengesizliğiniz, özellikle yabancılarla ya da zor insanlarla ilişkiyi kolayca kışkırtacak veya ilişkilerini zorlaştıracaktır. Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlarla ilgili problemleri derinleştirmeyin, çünkü sadece kaybedersiniz. Hafta boyunca, bazen otoriter insanlarla ilginç toplantılar veya toplantılarınız olacak, ama şimdi size yararlı bilgiler bile verebilirler. Aynı zamanda, cazip önerilerden sakının, çünkü bunlar bir çeşit tuzak veya manipülasyon olabilir.

Yengeç burcu bu hafta gergin bir romantik ilişkide uzlaşmak için makul bir çıkış aramak için uygun olacaktır. Bu, açık görüşmeler için bir zaman ve diğer perspektiflerden anlama arayışı için bir zaman olacaktır. Yengeç kadınları aynı çıkarları olan veya aynı sebeple mücadele eden bir grup insanla bir araya gelmek için uygun bir hafta geçireceklerdir. Yengeç erkekleri bir aile toplantısı veya bir akraba ile ilgili önemli bir olay bekleyebilir.

Bu hafta Pazartesiden çarşambaya, bir iç denge duygusu ve yaşamla uyum ve pozitiflik duygusu getiriyor. Etrafınızdakiler gergin ve rahatsız edici olsa da, sizin bazı şeyleri alttan almanız önemli olabilir. Bu, herhangi bir güncel kişisel veya ilişki problemini çözmek için iyi bir zamandır. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Dışarıya karşı soğuk görünmenize rağmen, sosyalleşmeye hevesli hissetmelisiniz.

Perşembeden pazara, aşk hayatınızda daha yakın bir bağlanma ve istikrar zamanı. Bir ilişki son zamanlarda stresliyse, bu problem üzerinde çalışmak ve bir çözüm bulmak için iyi bir fırsat. Karşılıklı saygı ve sevgi işleri çözer. Çirkin hissetmemekle birlikte, bu, zarafet ve daha resmi sosyal girişimler için iyi bir zamandır.ASLAN BURCU: Bu hafta uzakta yaşayan ve diğer yerleşim yerlerinden insanlarla farklı temaslar kuracaksınız. Bazılarınız iş ya da kadın ile ilgili bir geziye sahip olacak. Hafta boyunca, birçoğunuz dikkatinizi, size yakın olan bir adamın sağlığına ya da sorunlarına çevirirsiniz: koca, erkek kardeş, baba vb. Bir erkeğin yardımına ya da anlayışına güveneceğiniz bağlılığınız hakkında geçici bir endişeniz olacak. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan erkeklerle olan ilişkiniz, günlük yaşamınıza kargaşa veya karışıklık getirecektir. Hafta boyunca, bir gecikme ile veya en az beklediğiniz bir yerden bir mektup veya bildirim alacaksınız. Hafta içi erteleme ya da bir tür zorluğa neden olma olasılığı ile mahkeme ya da davalar için olumsuzluk yaratacaktır.

Aslan burcu bu hafta Yeni Yıl için birisine vermeyi düşündüğünüz bir satın alma veya hediye ile ilgili olarak bir anlaşmazlık ortaya çıkacaktır. Her şeyden önce, kendi isteklerinizi değil, karşınıza çıkan fırsatları takip edin. Aslan kadınlarının hayatında ortaya çıkacak duygusal sorunlar bu hafta çözülecek. Aslan erkeklerinin endişeleri gereksiz olacak ve davranışlarını iyi ölçülüp kontrol edilmesi gerekmektedir.

Bu hafta Pazartesiden Perşembeye, heyecan verici yeni fırsatlar veya beklenmedik haberler getiriyor. Bu sosyalleşme ve kısa yolculuklar için iyi bir zamandır. Şans karşılaşmaları mümkündür ve alışılmadık veya eksantrik insanlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Açık fikirli olmak doğal olarak gelir ve yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlar edinme şansınızı artırır. Bu hafta anlayışlı olmak ve sezgilerinizi dinlemek için iyi bir zamandır.

Cumadan pazara, duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zaman. Yakın ilişki açıklığınızdan ve dürüstlüğünüzden yararlanacaktır. Yeni ilişkiler, aynı gerçek niteliklere dayanacaktır. Karşılıklı saygı ve anlayış, çok başarılı kişisel ve iş ortaklıklarına yol açabilir. Popülerliğiniz, seçtiğiniz amaç için geniş destek aldığınız ve etkili veya hatta ünlü kişilerin yardımını aldığınız anlamına gelir.

BAŞAK BURCU: Bu hafta arkadaşlarınızdan, komşularınızdan veya arkadaşlarınızdan alacağınız önerilerinden şaşıracaksınız. Yeni tanıdıklar kendi çekiciliğinizi gündelik hayatınıza taşıyacaklar. Yeni dostluklar edinebilirsiniz. Bu hafta bir kızdan ya da genç bir kadından geçici olarak ayrılacaksınız ya da yıl sonuna kadar yapacağınız bir seyahat için yaklaşan birinden bahsedeceksiniz. Hafta içi, ailede veya hanede veya akrabalarınızda sevinç verici farklı durumlar getirir. Akrabalarla ilginç olayları tartışmak için özel toplantılar veya canlı telefon görüşmeleri yapılabilir. Hafta sonu bir nişan veya düğün için uygun olacaktır. Bu yedi gün boyunca, mali işleriniz de faydalı olacaktır. Gelecek para ya da haberler mümkündür.

Başak burcu bu hafta alacağınız davetler sizi memnun eder. Başak kadınları için sürpriz, evlerine yapılan bir ziyaretle ya da misafir daveti almakla bağlantılı olabilir. Bu yaşadığınız yerin dışında seyahat sebebiniz olabilir. Hafta içi eğitim, kariyer veya iş alanlarında Başak erkekleri için beklenmedik yeni fırsatlar getirebilir. Yeni önerilere açık olun.

Bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya, daha dengeli bir duygusal ve ev hayatı, hayatın birçok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olan bir huzur ve genel esenlik duygusu getirir. Bu, yeni arkadaşlar edinmek ve mevcut arkadaşlarınız, ortaklarınız ve ailenizle ilişkilerini geliştirmek için iyi bir zamandır. Özel bir kadın, yaşamınızda yardım, tavsiye ve kendi psikolojinizi anlamanıza yardımcı olacak önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Pazardan perşembeye pazarlık için bir göz atmak, alışveriş, özellikle hediyeler, parti ihtiyaçları, moda, kozmetik, takı ve sanat için alışveriş için iyi bir zamandır. Bu, ister aşk ister iş için olsun, yeni veya resmileştirilmiş ve var olan ortaklarla tanışmak için de iyi bir zaman. Yeni bir ilişki büyük olasılıkla yavaş yavaş başlayacak ancak güçlü bir temele sahip olacaktır. Sadık ve kalıcı bir ruh eş ilişkisi olur.TERAZİ BURCU: Bu hafta eski aile sorunlarına veya çözülmemiş vakalara katılabilirsiniz. Aile partnerleriniz arasında evli eşler veya diğer istenmeyen dış müdahaleler arasında duygusal yanlış anlamalar olabilir. Eşinizin ailesi ile de problemler çıkabilir. Bir gencin kişisel veya mesleki sorunlarını çözmesine yardımcı olmak için iyi bir zamanınız olacak. Aşk hayatında, sizin için önemli bir uzlaşma sağlayabileceksiniz. Bu hafta çoğunuzun doğum günü hediyesi veya başka bir kişisel tatil almanız gerekecek. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kişinin hayatındaki önemli bir etkinliğe katılacak ya da takip edeceksiniz. Genel olarak, bu hafta, akrabanızdan deneyimsizliğe veya aldatmaya bağlı olsalar bile, evinizdeki çatışmalardan kaçının. Asıl nedeni konuşmak ve aramak çok daha önemli olacaktır.

Terazi burcu bu hafta kendinizi bazı konularda şanslı hissedebilirsiniz. Terazi kadınları, eylemlerinde ve çabalarında şansla ilginç bir hafta geçirecekler. Başarılar, kolaylık, hırs ve azim ile başarıya ulaşacaksınız. Hafta boyunca çeşitli haberler, öneriler ve bilgiler terazi erkekleri gelecekleri için önemli olan şeylerin gelişimi konusunda iyimser yapacak.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, heyecan verici haberler ve uyarıcı konuşmalar getiriyor. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde bir sapma yapabilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu, farklı geçmişlerden arkadaşlarınız ile görüşme yapmak için iyi bir zamandır. Sosyalleşme, düşünceyi teşvik eden düşünceleriniz ve kederli espri anlayışınız nedeniyle tercih edilir. Herhangi bir psişik yetenek yükselecek.

Cuma gününden Pazar günü ilk hamleyi yapmak ve liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatife sahip olacaksınız. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu, birini bir tarihte sormak ve içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Eğer utangaç iseniz bu, romantizmle temas kurmak ve tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecek.

AKREP BURCU: Bu hafta ana olaylar para ile ilgili olacak ve çoğu durumda olumlu olacak ve hoş bir sürpriz olacak. Gelir kaynaklarınız farklı olabilir, ancak daha önemlisi bunları sağlayabilirsiniz. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan insanlarla olan ilişkiniz ilginç, faydalı ve önemli olacaktır. Yeni tanıdıklar kişisel gelişiminiz için yeni fikirler kaynağı olacaktır. Hafta boyunca, bir toplantınız ya da randevunuz olacak ya da gelecekteki genel işleriniz hakkında bir erkekle bir davet alacaksınız ya da önemli bir sohbette bulunacaksınız. Pek çoğu, özel bir etkinliğe ihtiyaç duyulmadığı bir evde konuklarını ağırlar. Ancak, hafta boyunca, bir olayla ilgili hoş olmayan haberler ya da tanıdığınız insanların hayatlarında bir tür hayat dramı ile üzüleceksiniz.

Akrep burcu bu hafta sağlık konuları gündemde olabilir. Akrep kadınları kendi sağlıklarına veya yakın bir kişinin sağlığına dikkat etmek zorunda kalacaklar. Bazı durumlarda, sorunlar ihmal veya tedavi gecikmesi nedeniyle daha ciddi olabilir. Akrep erkekleri hafta içi bazı toplantılar veya davet için büyük beklentilere sahip olacaklar.

Bu hafta Pazartesiden çarşambaya rol yapma gerekliliği olmadan kendinizi rahat ve kendinden emin hissedeceksiniz. Çalışmak zorunda kalırsanız, işinize iddialı enerji ile odaklanabilecek ve iyi bir şekilde yapabileceksiniz. Eğer rahatlamak isterseniz, başka bir şey yapman gerektiğini hissetmeden yapabileceksin. İsterseniz veya sadece katılırsanız, lider olabilirsiniz, bu size bağlıdır. Bu, kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için de iyi bir zamandır.

Perşembe gününden Pazar gününe artan bir arkadaşlık ihtiyacı, birisinin sevdiği ve değer verdiği hissetmek isteyeceğiniz anlamına gelir, ancak ciddi ve gerçek bir aşk olmalıdır. Mevcut bir ortakla, güvence veya daha fazla taahhüt arayacaksınız. Yeni bir ilişki mümkündür. Ciddi ilişki veya uzun vadeli taahhüt veya bir aile kurma ile ilgilenenler yeni biriyle tanışabilirler.YAY BURCU: Bu hafta beklentileriniz büyük ölçüde kişisel ya da sevgi hayatınızın gelişimi ile ilgili olacaktır. Bugün bazı yeni romantik ilişkilerin geleceği. karar verilecek. Bir kadının iş yerinizdeki eylemleri veya yorumları, kendi durumunuz hakkında ve mevcut konumunuzun veya kazancın sizi ne ölçüde karşılayacağıyla ilgili düşünceyi kışkırtır. Aceleci sonuçlara ve kararlara dikkat edin. Hafta boyunca, İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğmuş olabilecek bir kız ya da bir kadınla ilgili bir olayı deneyimleyeceksiniz, ancak zorunlu olarak değil. Hafta içi, bir çocuğun doğumu veya bebek ya da küçük bir çocukla ilgili özel bir tatili gösterir. Bu yedi gün boyunca, yakın ve uzaktaki insanlar hakkında farklı endişeleriniz olacak. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, çeşitli engellerin veya zorlukların üstesinden geleceksiniz.

Yay burcu bu hafta bazı kırgınlıklar olabilir. Yay kadınları üzüntü veya duygusallık anlarını yaşayacaklar. Bazı durumlarda, bu ruh halleri yakın geçmişte yakın bir insanın kaybıyla ilgili olacaktır. Bu hafta, yay erkekleri için gergin olacaktır: Kolayca patlayacaklar, aileleriyle veya dışarıdaki insanlarla çelişeceklerdir. Her türlü anlaşmazlığın kökeninde olmanız olasıdır.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde yollara sapabilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Yeni anlayışlar ve keşifler, hayallerden ya da içgörünün yanıp sönmesinden kaynaklanabilir. Daha yüksek duyular, nesneleri daha ayrıntılı olarak algılamanıza izin verir. Gelecek odaklı düşünme ve açık fikirlilik, sorun yaşayanlara belki de tartışmalı çözümler olsa da, orijinal fikirlere yol açacaktır.

Cumadan pazara aşk ve para için fırsatlar getiriyor. Bu alanlarda inisiyatif alabilir ve olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız nedeniyle diğerlerinden iyi tepkiler ve destek bekleyebilirsiniz. Sadece sevgi vererek ilişkilerde anlayışlı olmak, herhangi bir eski yarayı iyileştirebilir. Bir kucaklama ve öpücük, sevdiklerinizle arkanızda bir dramı geride bırakmak için gereken her şey olabilir. Müzakereler ve iş anlaşmaları dostane olmalıdır.

OĞLAK BURCU: Bu hafta tanıdıklarınız veya akrabalarınızın hayatındaki bir olayla ilgili hoş olmayan haberler alacaksınız. Büyük ölçüde finansal kayıp veya sahtecilikten kaynaklanabilir. Bir kariyer veya iş ile ilgili planları geliştirmek için uygun bir hafta geçireceksiniz. Bu yedi gün boyunca öneri alabilirsiniz ya da kişisel başarınızın ve daha fazlasının tadını çıkarın. Bu yedi gün boyunca bazı sıkıntılar, kendi kontrol edilemeyen duygularınız yüzünden daha da kötüleşebilir. Bu problemler hassas bir doğaya sahip olacak ve bu yüzden dikkatli, sabırla tedavi edilmek zorunda kalacak. Beklenmedik olaylar bu hafta para veya maddi öğeler içerecek. Muhtemelen her şey kendi beklentilerinize veya arzularınıza göre gelişmeyecektir. Para veya belge ile bağlantılı her şeye dikkat edin. Hafta boyunca yakın bir kişinin sağlığıyla ilgili endişe veya endişe olacaktır. Hafta boyunca, tanıdığınız bir kişi ile ilgili beklenmedik ve çok hoş olmayan bir haber alacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta evinizdeki herhangi bir çalışma, düzenleme veya yeniden yerleştirme, onarım ve iyileştirmeler için faydalı olacaktır. Oğlak kadınları, işyerinde bir çatışma veya anlaşmazlıkta yorum yapmaktan veya ilişki kurmamaktan kaçınmalıdır. Oğlak erkekleri kendi ailelerinden bir kızla ya da bir kadınla iyi bir sohbete sahip olacaklar.

Bu hafta Pazartesiden çarşambaya, özellikle de Çarşamba günü güçlü bir esenlik ve uyum duygusu, yakın ilişkilerinizin daha az stresle sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlar. Bu evde ve arkadaşlarınızla birlikte olmaktan zevk almak için iyi bir zaman. Konfor ve tanıdıklık, macera ya da değişimden daha önemlidir. Kendini yeniden şarj etmek ve dinlenmek ve rahatlamak için doğru zaman. Aile içerisinde uzlaşma sağlamanız gerekebilir.

Perşembe-Pazar arası buluşma ve teklif için iyi bir zaman. Aile odaklı bir davet olması muhtemeldir. Bekar olanlar ilişki kuracakları kişi ile belirgin bir yaş farkı olabilir. Eğer bir partneriniz varsa, muhtemelen ona daha fazla bağımlı hissedeceksiniz veya daha fazla bağlılık arayışında olacaksınız. Çözümler herhangi bir ilişki probleminde bulunabilir ya da bir ilişki kurduğunda karşılıklı bir anlayış ve kabul olacaktır.KOVA BURCU: Bu hafta umutsuz planları ya da ilişkileri bırakmak üzeresiniz. Bu yılın sonunda, bu tür radikal kararlar ve hedefler için yeterli cesaret bulmanız sizin için önemli olacaktır. Birçoğu bu hafta bir gönderi veya başka bir yerden bir belge bekler. Bazıları yakın arkadaş ya da akrabaları için hediyelerle birlikte bir yılbaşı hediyesi gönderecekler ya da onları alacaklar. Hafta içi, mülkünüzün bulunduğu veya bulunduğunuz yere seyahat ettiğiniz için elverişli olacaktır. Bu yedi gün boyunca, arkadaş çevrenizden, meslektaşlarınızdan veya komşularınızdan biriyle ilgili haberlerle üzüleceksiniz. Hafta sonu hayatındaki çeşitli yaşam olaylarından dolayı bir arkadaşla ara veriyor olabilirsiniz. Özellikle romantik bir ilişkinin başlangıcındaysanız, Kova burçları aşk hayatı eğlenceli olacaktır. Karşıt taraflar kesinlikle sizi çekecektir, özellikle bu kişi başka bir ülkeden veya milliyetten geliyorsa.

Kova burcu bu hafta hanehalkı ya da ev içi meseleleri temsil eder. Kova kadınları, yaklaşan bir seyahati organize etmek ve hazırlamakla ilgili endişeleri yaşayacaklar. Kova erkekleri, diğer aile üyeleriyle anlaşmazlık yaratabilecek, aile ya da yerel konularla daha fazla etkileşime girmekten kaçınacaktır.

Bu hafta Pazartesi akşamından Perşembe sabahına Kova’daki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getiriyor. Öz güveninizin artması bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, buzları kırma ve yeni arkadaşlar edinme konusunda size güven verir. İyi bir sezgi ve muhtemelen psişik yetenekle çok duyarlı olacaksınız.

Cumadan pazara özgüven ve coşkunun artması, bunu yeni projelere başlamak için ideal bir zaman yapmaktadır. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu, birisini etkilemek için iyi bir zaman, özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri. İlkel arzularınızın bilinçli farkındalığından dolayı sizi neyin motive ettiğini anlayacaksınız.

BALIK BURCU: Bu hafta öncelikleriniz değişebilir ve dikkatiniz beklentilerinizin veya vaatlerin gerçekleşmesine yönlendirilecektir. Küçük sorun, onların ortaya çıkışının nedenlerini aramanızı sağlayacaktır. Onları çözmek için beklenmedik masraflar yapmak zorunda kalacaksınız. Hafta boyunca, şehrinizden veya ülkenizden olmayan insanlarla olan ilişkileri yakından izleyin. Hafta içi finansal işler için faydalı olacak, ancak mülk veya para ile ilgili herhangi bir barış yok. Miras konularında anlaşmazlıklar devam edebilir. Hafta boyunca bir kurumda çalışan veya kendi işine sahip olan bir kadınla tanışmanızdan faydalanabilirsiniz. Bu hafta, bir başkasının ilgisini çekecek belgeler, gizli bilgiler veya yazışmalara dikkat edin.

Balık burcu bu hafta aşk hayatın değişmez. Eski bir ilişki veya önceki eşiniz bir konuşma veya beklenmedik bir toplantı için fırsat olacaktır. Balık kadınları, ailesinden veya arkadaşlarından bir erkekle ilgili bir duruma diplomatik bir çözüm bulabilir. Balık erkeklerinin, çeşitli sıkıntılar ve problemleri çözmek için iyi bir haftaları olacak.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye gelecek odaklı düşünme ve açık fikirlilik, orijinal ve yaratıcı keşiflere yol açacaktır. Farklı bir bakış açısıyla bazı şeyleri görmek, kalan problemleri çözmede veya kayıp nesneler bulmada yardımcı olabilir. Özellikle bilimsel, bilgisayarlar ve matematik gibi teknik alanlarda çalışmalar ve sınavlar iyi gitmelidir. Bu ayrıca astroloji hakkında daha fazla şey öğrenmek ve gizemleri ve bulmacaları çözmek için iyi bir zamandır.

Perşembe gününden pazar gününe kadar iş anlaşmaları, borç ödemesi ya da tasarruf planına başlamak için iyi bir zamandır. Bu, aynı zamanda, ne kadar önemsediğinizi özel olarak göstermek için de iyi bir zaman. Sevginizi ve aşkınızı, sadakatinizi gösterme olasılığınız vardır. Fedakar ve anlayışlı olma eğilimine sahip olabilirsiniz, ancak sadece bir ilişkinin uzun vadeli iyiliği için.
ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.