Ana içeriğe atla

3-9 Aralık 2018 Haftasına Özel Detaylı Haftalık Burç Yorumları (İş, Aile, Aşk, Sağlık, Para)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 3 - 9 Aralık haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta gelecek yıl için yen, plan ve projeler yapmanız gerekebilir. Bu hafta yıl sonu için de planlarınızın bazılarını belirleyecek bir konuşma yapacaksınız. Bu konuşma aile içerisinde olabilir. Büyük ihtimalle, başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan biri ile de olacaktır. Kesinlikle bu kişinin görüşüne veya yardımına güveneceksiniz. Bu hafta, ailenizdeki bir çocuk veya gençle ilgili bir belgeyi hazırlamak veya almak için iyi bir zamanınız olacak. Hoş olmayan ve zor bir duruma gelebileceğinden, özellikle kadınlarla çatışmayı önleyin. Bu yedi gün boyunca, çoğunlukla erkekler tarafından sağlanan mali yardım, pratik tavsiyeler veya size yararlı olabilecek diğer haberleri bekleyebilirsiniz. Önceki dönemlerde olduğu gibi, hafta içi planınıza göre her şeyin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Koç burcu bu hafta bazı şeyler, sizi bir tür kayıp ya da başarısızlık olarak göreceğinizden, sizi gelişmeleriyle kesinlikle rahatsız edecektir. Aslına bakarsanız, şimdi size gelen her şey, sizi gelecekteki hatalardan veya kayıplardan korumaktır. Koç kadınları alışveriş için iyi bir hafta geçirecek ve ilk yılbaşı hediyenizi bile alabilirsiniz. Koç erkekleri bir sebepten dolayı geçmiş aşk ilişkilerine ya da arkadaşlıklarına geri dönecekler.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, dünyanın zirvesinde hissetmeli ve herkesle sıcak ve dostane ilişkilerin tadını çıkarmalısınız. Herhangi bir iyi şeyde en iyisini yapmak için yüksek enerji, coşkunuzu ve özgüveninizi kullanın. Fırsatlar kişisel, manevi ve maddi gelişim şeklinde olabilir. Toplam net birikiminizi, memnuniyet düzeyinizi ve memnuniyetinizi artıracak finansal kazançlar mümkündür.

Cumadan Pazara rol yapmak gerektirmeden kendiniz olmaktan rahat ve emin hissedeceksiniz. Çalışmak zorunda kalırsanız, işinize iddialı enerji ile odaklanabilecek ve iyi bir şekilde yapabileceksiniz. Eğer rahatlamak isterseniz, başka bir şey yapman gerektiğini hissetmeden yapabileceksin. İç huzurunuz tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirecektir. İsterseniz veya sadece katılırsanız, lider olabilirsiniz, bu size bağlıdır.BOĞA BURCU: Bu hafta sürprizlerin bir kısmı seyahatle veya başka yerlerden insanlar ile ilgili olacak. Bunun size neşe ya da stres getireceğini tahmin etmek çok zor, ama kesinlikle planlarınızın bazılarını değiştirme ihtiyacının bir işareti olacak. Bu hafta seyahat edecekleriniz için, kendi aracınızı veya başka bir ulaşım aracını kullanırken dikkatli olun. Günlük işlerinizde ve sorumluluklarınızda daha güvensiz veya dengesiz hissedebilirsiniz, ancak bu hafta bir kayıp anlamına gelmez. Bu yedi günde elde edeceğiniz her şey yavaş ve sizin için zor olan şekilde olacaktır. Şimdi başarınız, sabrınıza ve taviz vermenize bağlı olacaktır. Hafta boyunca, meslektaşlarınız veya iş ortaklarınızdaki kişilerle sizin lehinize olan ilişkileri geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Bu yedi gün boyunca, daha fazla sohbete sahip olacak, yakın ve uzaktaki arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan daha fazla mesaj veya telefon alacaksınız. Yeni tanışıklıklar, günlük yaşamınıza yeni fikirler ve iyimserlik getirecektir.

Boğa burcu bu hafta aile içerisinde yeni planlar yapabilirsiniz. Bunlar başka bir akrabayı ziyaret veya tatil içerebilir. Gıda alerjenlerine dikkat edin. Bu hafta, boğa erkekleri mevcut kaynakları kişisel ve aile bütçelerine dikkatlice ayırmaları gerekecek. Boğa kadınları önemli iş geliştirme veya profesyonel fikir ve planlara ulaşabilecekler. Bu yeni bir işe başlamak için iyi bir hafta, yeni bir proje veya başka bir katılım olacaktır.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye diğer insanlarla etkileşimleriniz faydalı olur. Çok zorluyorsanız, düşünmek ve muhalifleri kışkırtırken konuşmanız muhtemel olduğundan, tartışmalar ortaya çıkabilir. Konuşmadan daha fazlasını dinleyin ve açıklama yapmadan veya rahatsız edebilecek kişisel fikirleri ifade etmeden önce iki kez düşünmeyi unutmayın. Bencil düşünceleri kendine sakla. Herhangi bir tartışmaya yer vermek için bilinçli bir çaba gösteriniz.

Cumadan Pazar gününe kadar duyusal arzularınızda bir artış, bunu romantizm için ideal bir zaman yapar. Cazibeniz insanları daha fazla çekecek ve ruh arkadaşınızı bile bulabileceksiniz. Başkalarının arzularına duyarlısınız ve onlara hizmet etmekten keyif alacaksınız. Doğru olana dair güçlü hisleriniz, hedeflerinizde size yol gösterecektir.İKİZLER BURCU: Bu hafta yeni insanlar hayatınıza girebilir. Bekar olan kişiler için aşk hayatı da sürprizler ile dolu olabilir. Romantik deneyimler, daha yeni tanıdıklar, toplantılar ve randevular bekleyebilirsiniz. Hafta boyunca mevcut aşk ilişkinizle ilgili ilginç olaylar yaşayabilirsiniz. Sevgilin, bir hediye ya da özel bir jestle sizi şaşırtabilir. Hafta boyunca bir akraba ile ilgili önemli bir olay yaşayacaksınız veya yıl sonuna kadar planlarınızı ilgilendiren akrabalarla önemli konuşmalar yapacaksınız. Hafta içi kişisel planlarınızı ve fikirlerinizi geliştirmek için hoş sürprizler veya yeni fırsatlar ortaya çıkarır. Hafta boyunca bir şey ya da bir başkası hakkında öfke duyacağınız bir toplantı ya da görüşme bekleyebilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta bazen, aşırı duyarlılığınız bir çatışma durumunun nedeni olabilir. Hafta boyunca, belirli bir cevabı vermek için hazırlıksız bulabileceğiniz bir teklif alacaksınız. Ne yazık ki, büyük ihtimalle hızlı bir karar vermeniz gereken seçimlerle karşılaşacaksınız. İkizler kadınları geçmiş deneyimlerle ya da halihazırda hataların sonucu olarak ortaya çıkan hüzün anlarını yaşayabilirler. İkizler erkekleri, kabul etmekten korkmamaları gereken önemli haber ve önerileri alacaklar.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, özellikle zor işlerden herhangi bir şey hakkında motive veya hevesli olmak zor olabilir. Olaylar veya diğer insanlar, sizlere karşı savaşmaya zorlayabileceğiniz kafa karışıklığına ve hayal kırıklığına neden olabilir. Bu etki altında güvensiz, suçlu ve özür dilemek normaldir. Tüm anlaşmaların üstünde olmalısın. Kişisel ilişkiler sahtekarlığa ve aldatmaya maruz kalabilir.

Cuma gününden Pazar gününe kadar farklı şeylere bakma, değişen görüşlere yol açabilir. Daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. İnsanlar onları dinlediğinizi fark edecek ve bu da iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Bu, geçen hafta ortaya çıkan ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zamandır. İş ve hukuki konularla başa çıkmak daha kolay olacak, şimdi aldatma ve kafa karışıklığına dikkat edin.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta parayla ilgili yeni taahhütler veya mali bir belge ortaya çıkar. Yeni bir gelir kaynağı ve kazanç yolları arayabilirsiniz. İşsiz olan kişiler iş randevularına gidebilirler. Aşk hayatınız hakkında uzun süre hatırlayacağınız ilginç deneyimleriniz olacak. Bekar olan kişiler romantik bir randevuya çıkabilirler. Beklenmedik veya belirsiz gelişmeler akrabalarınızla ilgili olayları içerecektir. Bir mahkeme veya yasal katılımınız varsa, bu hafta dikkatli olun ve güvendiğiniz kişilere dikkat edin. Böyle bir ihtiyacın ortaya çıktığı bu haftada seyahat etmek, önemli katılımları veya çalışmaları içerecektir.

Yengeç burcu bu hafta akrabalar ile bir araya gelebilirsiniz. Yengeç erkekleri akraba, nişan veya düğün, yıldönümü veya diğer önemli olaylarla ilgili toplantılara veya davetlere katılacak. Yengeç kadınları, arkadaşlarla tanışmak ve sohbet etmek, yeni tanıdıklar yaratmak ve çeşitli kamu etkinliklerine katılmak için daha fazla zaman harcayacaklar. Sizin için hafta içi hayatınızda önemli bir rol Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan bir kişi tarafından oynanacaktır.

Bu hafta Pazartesiden Perşembeye kadar açık ve dengeli düşünme, kolay iletişimi sağlar. Hedeflerinizin detaylarını ve bunların nasıl karşılanacağını anlamak kolaydır. Düşüncelerinizi ve planlarınızı çok iyi ifade edebilirsiniz. Ayrıca konuştuğunuz kadar iyi dinlerken dikkatli olursunuz. Diğerleri muhtemelen planlarınızla birlikte ilerleyecektir, bu yüzden ne istediğinizi söylemek için iyi bir zaman ve hatta biraz yardım etmeyi bekleyebilirsiniz.

Cumadan pazara güçlü bir manyetik çekiciliğin ve cazibenin keyfine varacaksınız, bu da bu tutkulu romantizm için ideal bir zaman. Romantik karşılaşmalar güçlü şefkatli, yumuşak ve ruhsal olacaktır. Eğer flört ediyorsanız, daha az agresif, daha ruhsal olarak eğimli bir partnere sahip olursunuz. Dans, müzik, heykel ve diğer fiziki yaratıcı ortamlarla yaratıcılığınızı ve iyi ritminizi ifade edebilirsiniz.ASLAN BURCU: Bu hafta eğitim hayatında veya işinizde çeşitli zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Beklenmeyen veya istenmeyen değişikliklere ihtiyaç olabilir. Yeni bir iş için başvuruyorsanız veya yeni bir ürün veya proje sunuyorsanız bu haftaki hayal kırıklıkları dışarıda bırakılmaz. Bazı iş randevuları da iyi geçmeyebilir. Bu hafta sadece kendi profesyonelliğinize ve becerilerinize güvenebilirsiniz. Ancak uman olmadığınız konularda talihsizlikler olabilir. Bu yedi gün boyunca kendi sağlığınıza daha çok dikkat ve bakım gerektirecektir. Yaklaşan bir gezi ya da akrabalarınızla, başka bir yerleşim yerinde yaşayan arkadaşlarla ilgili bir karar vermek üzeresiniz. Herhangi bir seyahat planını ertelemek ya da değiştirmek mümkün değil, önümüzdeki haftalarda planladıysanız bu iptaller keyfinizi kaçırabilir. Bu hafta için büyük beklentilerden kaçının.

Aslan burcu bu hafta iş arkadaşları, iş ortakları ve diğerleri ile önemli ilişkilere dikkat çekin. Hafta boyunca hoş duyguların sebebi sevgidir, aile deneyimleri ve olaylar olacaktır. Aslan kadınları, beklenmedik bir şekilde stresli bir problemi kişisel ilişkilerinde kolaylıkla çözebileceklerdir. Aslan erkekleri, kadınlardan daha iyi ya da daha başarılı bir hafta geçirecekler. Ancak bazı olaylara daha duygusal ve dramatik bir şekilde olabilir.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar çok yoğun bir hafta olabilir, her şeyi anlamlandırmak zorlaşabilir. Bilginin aşırı yüklenmesi şifreli düşünceye yol açabilir. Bu yüzden kendinizi açıkça ifade etme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bu hafta diğer insanlarla ilgili olarak, mantıklı olmadığından veya gerçekten anlamadığınız bir şeyden dolayı tartışmalara yol açabilir. Bu, baskı altında hissetmenize rağmen önemli kararlar almak için en uygun zaman değildir.

Cumadan pazara, daha dengeli bir duygusal ve ev hayatı, akıcı ve kolay bir hale getiriyor. Bir huzur ve genel esenlik hissi, hayatın pek çok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olacaktır. Profesyonel ve özel hayatınız uyumlu ve başarılı olmalı. Yeni arkadaşlar edinme ve mevcut arkadaşlar, ortaklar ve aile ile ilişkilerin iyileştirilmesi özellikle kadınlardan yanadır. Kadınlar ayrıca yardım ve tavsiye ile önemli bir etki olabilir.

BAŞAK BURCU: Bu hafta acil konuşmalar yapacaksınız veya akrabalarınızda bir toplantı organize etmekle meşgulsünüz. Bir bütün olarak, bu hafta hayatınızda önemli bir rol, çoğunlukla akrabalar tarafından erkekler tarafından oynanacak. Çeşitli sebepler ile akrabalarla bir araya gelinebilir, kutlama da olabilir. Bu hafta bir çocuk ya da genç ile ilgili farklı deneyimler yaşayacaksınız. Bu haftanın olayları önümüzdeki hafta olumlu bir gelişme gösterecek, bu yüzden bu şeylerin daha yavaş gelişmesine hazırlanın. Mali plan üzerinde, hafta, özellikle profesyonel görevlerinizi yerine getirmekte daha aktif olmanız durumunda, size faydalı olacağını vaat ediyor. Hafta boyunca, daha iyi bir gelir elde edebilecek ve bazı hayır kurumlarına veya toplum faaliyetlerine katılabilirsiniz. Hafta içi, kamusal veya politik faaliyetlerde bulunanlarınız için faydalı olacaktır. Mesleki düzeyde, meslektaşınızdan, amirinizden veya danışanınızdan yaptığınız hareketler veya yorumlar hoş olmayan bir durumun nedeni olabilir.

Başak burcu bu hafta iş hayatında bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bütün bunlar hata veya dikkatsizlikten kaynaklanacak, bu yüzden çatışmalar gereksiz olacak. Başak erkekleri konuşmalarda veya para ile ilgili hedef veya mali bir belgede daha hassas olacaklar. Bu, sinirlilik veya kolay anlaşmazlıkların sebebi olabilir. Başak kadınları seyahat etmek, yakın ve uzaktaki insanlarla iletişim kurmak veya yeni bir araba almak için uygun bir hafta geçirecekler.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, iş için motive edilmeyi zor bulurken, zayıf veya etkisiz hissedebilirsiniz. İnsanların sizden üstün olduğunu görmek, hayal kırıklığına yol açabilir. İdealleştirme ve yatkınlık üzerinde kayıp, skandal ya da iftiraya yol açabilir. Bu hafta, iş anlaşmaları veya müzakereler gibi yüksek stresli rekabetçi şeyler için en uygun zaman değildir.

Cuma gününden Pazar gününe kadar farklı şeylere bakma, değişen görüşlere yol açabilir. Daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. İnsanlar onları dinlediğinizi fark edecek ve bu da iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Bu, geçen haftadan beri ortaya çıkan ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zamandır. İş ve hukuki konularla başa çıkmak daha kolay olacak, şimdi aldatma ve kafa karışıklığı geride kalır.TERAZİ BURCU: Bu hafta bir belge, sözleşme, teklif veya diğer idari konularla ilgili önemli görevler ve vakalar beklersiniz. Hafta boyunca, muhtemelen profesyonel bir katılımın veya kişisel ilişkinin sona ermesi, bir çeşit hareket veya ayrılma ile ilgili olan zor bir karar alacaksınız. Bu süre zarfında, herhangi bir kelime, karar veya hedefi iyi düşünülmeli ve yargılanmalıdır. Hafta boyunca akrabalarınız veya komşularınız olan insanlarla problemlerinizi çözmeniz gerekecektir. İyi olan şey, son haftalarda endişelendiğiniz hoş olmayan şeyleri veya problemleri bitirmek için iyi bir hafta geçirmenizdir. Bu süre zarfında şimdiye kadar hazırlanmadığınız tavizlere hazır olacaksınız. Bu yedi gün boyunca, toplantı, seyahat ya da ziyaret ile ilgili şans ya da başka hoş bir duygu yaşayacaksınız.

Terazi burcu bu hafta haberler işiniz, kamu ya da politik etkinlikleriniz için önemli olacak. Terazi kadınları, 35 yaşından büyük bir kadının problemleri ya da kişisel yaşamlarıyla ilgili olabilecek eylemlerini dikkate alacaktır. Ona bir konuda destek olmanız gerekebilir. Terazi erkekleri, daha iyi bir gelecek için büyük umutlar verecek olan olayların gelişmesini bekleyecekler.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye bir iyimserlik, iyi şanslar ve mutluluk zamanı. Bu, az dirençli veya dirençsiz olması gerektiğinden, hedeflerinize ulaşmak için ideal bir zamandır. Diğerleri size karşı cömert ve misafirperver olacak. Yaşadığınız büyüme maddi ve manevi olabilir, fırsatlarınız zenginliğinizi arttırmak için size yol gösterir. Ufkunuzu genişletmenin diğer yolları daha fazla eğitim ve uzun mesafe seyahatini içerebilir.

Cuma gününden pazar gününe kadar her türlü sosyal iletişim ile hayatınız artacaktır. Yaşamla uyum ve içtenlik duygusu hissetmelisiniz. Etrafınızdakiler sinirli ve rahatsız gibi görünse de, herhangi bir dramdan etkilenmeyeceksiniz. Yakın ilişkileriniz güçlü duygusal bağlanma ve karşılıklı saygı ile büyüyebilir. Yeni arkadaşlar veya iş bağlantıları kurmak, aradığınız memnuniyeti ve huzuru size sağlayacaktır.

AKREP BURCU: Bu hafta evinizdeki problemleri çözmek zor olacak. Bu hafta, özellikle yılbaşı hediyelerini seçerken satın alımlarınıza dikkat edin. Bir davaya katılıyorsanız, bu hafta gecikmeler, ertelemeler veya diğer sorunlar ortaya çıkacaktır. Genellikle, bir tür anlaşmazlık için hazır olun. Hafta boyunca, aşk ilişkileriniz daha karmaşık veya daha hassas olacak. Bu yedi gün boyunca meydana gelecek gerginlik, günlük yaşamınızda daha fazla strese bağlı olabilir. Ancak, sevdiklerinize daha fazla dikkat etmeyi deneyin. Bu hafta bazı yeni ya da kararsız aşk olayları için ciddi bir test olacak. Bu hafta yapılacak iyi şeyler, şimdiden başlamış olan faaliyetlerin ve taahhütlerin başarısı ya da elverişli bir sonucuyla ilişkili olacaktır. Başka bir milliyet veya dine mensup kişilerle ilgili belirli beklentileriniz veya önemli planlarınız olabilir.

Akrep burcu bu hafta ailenize daha fazla zaman ayırmanız önemli olur. Akrep kadınları, bir erkeğe evde ya da bir akraba ailesinden önemli bir bağlılığa sahip olacaklardır. Doğum günü, yıldönümü ve daha fazlası gibi kişisel bir tatil ile ilişkilendirmek mümkündür. Akrep erkekleri, kaderlerinin gelişiminin bazen kendi seçim ve yollarına sahip olduğunu gösterecek çeşitli sürprizler yaşayacaklar.

Bu hafta Pazartesi-çarşamba gecesi Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırma ve yeni arkadaşlar edinme konusunda size güven verir. Anılar, annelik içgüdüleri ve beslenmeye ve güvenliğe olan ihtiyacınız yaşamınızda daha etkili olacaktır.

Perşembeden pazara farklı şeylere bakmanın yolu değişen görüşlere yol açabilir. Farklı fikirlere ve yeni olasılıklara daha açık olmak, bazı kafa karışıklığına ve kararsızlığa neden olabilir. Bununla birlikte, daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. Bu, son üç haftada ortaya çıkan ilişki problemlerini çözmek için iyi bir zamandır. İş ve yasal konular da ele alınacak daha kolay olacaktır.YAY BURCU: Bu hafta önünüzde yeni fırsatlar yaratacak özel bir hafta var. Bazı şeylerin imkansız olduğunu ya da gerçekleşmesi çok uzun süreceğini düşünmek için erken ya da aceleci olabilirsiniz. Bunun, seninle şansın olacağı bir hafta olacağını bilmek güzel. Ancka sabırlı olmanız gerekir. Bu haftaki çalışmanız daha da zorlaşıyor ve bu sizin uykunuzu veya fiziksel sağlığınızı yansıtabilir. Genel olarak, bu yedi gün boyunca yaşayacağınız olaylar sizi şaşırtmaz. Bu yüzden onların gelişimleri kesinlikle önceki tutumunuza veya hazırlamaya bağlı olacaktır. Hafta boyunca bir kadınla ilginç ya da elverişli ilişkiler kuracaksınız. Bu hafta farklı mülkiyet sorunlarını veya gelecekteki mülk taahhütlerini tartışmak için iyi bir zaman olacaktır. Geçici nitelikte olabilecek mali sıkıntılar olabilir.

Yay burcu bu hafta birlikte yaşadığın veya geçmişte çalıştığın insanların tavırları ve kararları hafta boyunca sizi şaşırtacak. Yay kadınları bu hafta yeni bir ilişki, yeni bir iş ya da hayata yeni bir başlangıç ??yapmak için büyük bir değişim yaşayabilirler. Yay erkekleri, kısa sürede, çok çabuk ve olumlu bir sonuçla yapılması gereken daha çok çalışmaya sahip olacaklar.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, özellikle zor işlerden herhangi bir şey hakkında motive veya hevesli olmak zor olabilir. Olaylar veya diğer insanlar, sizlere karşı savaşmaya zorlayabileceğiniz kafa karışıklığına ve hayal kırıklığına neden olabilir. Bu etki altında güvensiz, suçlu ve özür dilemek normaldir. Kişisel ilişkiler sahtekârlığa ve aldatmaya maruz kalabilir. Yani tüm anlaşmalarınızda dikkatli olmalısınız.

Cuma gününden Pazar gününe kadar farklı şeylere bakma, değişen görüşlere yol açabilir. Daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. İnsanlar onları dinlediğinizi fark edecek ve bu da iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Bu, geçen hafta ortaya çıkan ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zamandır. İş ve hukuki konularla başa çıkmak daha kolay olacak, şimdi aldatma ve kafa karışıklığı geride kalır.

OĞLAK BURCU: Bu hafta akrabalarınızdaki ailenizden biriyle ilgili ilginç olayları deneyimleyeceksiniz. Muhtemelen bu yedi gün boyunca doğum günü, isim günü ve daha fazlası nedeniyle ilişki kuracağınız bir kişi ile ilişkili bir kutlamaya katılacaksınız. Bu hafta sizi beklenmeyen çeşitli olaylarla kesinlikle şaşırtacak. Çoğu durumda, size yakın yaşayan insanlar için uygun olacaktır. Bu hafta, hassas bir durumun veya ilişkinin olumlu yönde beklenmedik bir gelişmeyle şaşıracaksınız. Bu süre zarfında, bir plan veya projeyi bitirmek, zor bir başarının tadını çıkarmak üzeresiniz. Yeni şartlar, size eski planlarınıza ve fikirlerine başarılı bir gerçekleşme olasılığıyla dönme fırsatı verecektir. Bu hafta farklı toplantılar veya görüşmeler planlayacaksınız. Yardım, tavsiye veya rica için arkadaşlarına sorman gerekecek.

Oğlak burcu bu hafta gerçek veya çevrimiçi bir toplantı ile ilginç bir insanla tanışabilirsiniz. Bu hafta alacağınız haberler 2019 için bazı planlarınız için temel olacak. Oğlak kadınları evlerinde değişiklik yapmak için ev ya da mülk davalarına yerleşmek için alımlar için iyi bir haftaya sahip olacaklar. Oğlak erkekleri, karakterlerinin özelliklerine bağlı olarak mutsuz ve keyifsiz anlar yaşayabilirler.

Bu hafta Pazartesiden Perşembeye kadar açık ve hızlı düşünme, tüm zihinsel çalışma ve iletişimlere yardımcı olur. Zihniniz çok aktif olacak, bu nedenle yazarken veya konuşarak aklınızda olanı ifade etmek için iyi bir zaman. Ayrıca çok fazla bilgiye açık olabilir ve iyi konsantre olabilirsiniz. Hedeflerinizi hassas bir şekilde ayarlayın ve net planlarınızı yapın, hedeflerinize ulaşmak için bir strateji yapın. Bu planları başkalarıyla tartışmak için iyi bir zaman. Çünkü iyi geribildirim ve destek alacaksınız.

Cumadan pazara duyusal arzularınızda bir artış olur, bunu romantizm için ideal bir zaman yapar. Mistik cazibeniz insanları ruhsal gelişim seviyenizle daha fazla çekecek ve ruh eşinizi bile bulabileceksiniz. Başkalarının arzularına duyarlısınız ve onlara hizmet etmekten keyif alacaksınız. Doğru ve yararlı olana dair güçlü hisleriniz, hareketlerinizde size yol gösterecektir.KOVA BURCU: Bu hafta enerjinizi önemli görevler ve planların tamamlanması üzerine yoğunlaştırmanız tavsiye edilen bir haftadır. Çoğu durumda, ailenizle veya aşk hayatınızla bir ilişkisi olacaktır. Bu hafta, yeni bir arkadaşlık, ortak bir yaşamın başlangıcı veya evlilik gibi kişisel yaşamınızda yeni bir şeyin başlangıcını teşvik edecektir. Yakınlarından ve yakınlarından akraba ve arkadaşlarınızla ilginç sohbetler yapacaksınız. Kendi sağlığınıza yeterince dikkat etmediyseniz, bu hafta yaşam tarzınızı ayarlamanız gerekecektir. Bazı kötü alışkanlıklardan kurtulmanız gerekebilir. Benim tavsiyem, sağlığınıza daha fazla önem vermek ve sağlığınıza yönelik rahatsızlıkları aksatmamaktır. Hafta boyunca, geçici endişeler yaratabilecek acil masraflara maruz kalacaksınız. Ay sonunda tatil bütçenizde olası bütçe eksikliği konusunda endişe olabilir.

Kova burcu bu hafta genel olarak, mali kaynaklarınızı iyi bir şekilde kontrol etmeniz ve her bir masrafı iyi değerlendirmeniz gerekecektir. Mali belge çalışırken veya imzalarken dikkatli olun. Kova kadınları haberi öğrenecek veya maalesef biraz gecikmeyle gelecek önemli bilgiler alacaklar. Kova erkekleri arkadaşlarıyla ilginç toplantılar ya da meslektaşları ile gelecekteki profesyonel projeler hakkında yararlı sohbetler olacak.

Bu hafta Pazartesiden perşembeye, anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları getiriyor. Belirli bir konu hakkında çok düşünceli hissedebilir ve başkalarının düşündükleri şeyleri önemsemeyebilirsiniz. Bu yüzden başkalarına vaaz etmek ya da nasıl düşünmesi ya da hareket etmesi gerektiğini söylemek için iyi bir zaman değil. Bir hafta politik bir tartışmadan uzak durun. Ayrıca gergin ortamlar olabilir, sakin kalmanız gerekir. Bu hafta ev işi ve bahçe işleri ve sevdikleriniz için iyi bir zamandır.

Cumadan Pazar gününe, arkadaşlarınız ve ailenizle daha uzak bir tutum ve uyumlu ilişkiler getiriyor. Daha az bakım ve endişe, rahatlamayı kolaylaştırır. Sakin ve denge duygusu, arkadaşlık ve iş ilişkileri kurmayı kolay bulmanız anlamına gelir. Artan özgüven ve dengeli odaklanma, bunu kendinizi tanıtma ve iyilik istemek için iyi bir zaman olmasını sağlar. Herhangi bir ilişki problemiyle başa çıkmak için inisiyatifiniz olacaktır.

BALIK BURCU: Bu hafta para ya da finansal bir belge ile ilgili bazı önemli konulara odaklanabilirsiniz. Bu süre zarfında büyük ölçüde diğer insanların lehine veya işbirliğine bağlı olacaksınız. Sizin için önemli olan bir başarı elde etmek, önceki sözünüzün yerine getirilmesine bağlı olacaktır. Mali planda, haftanın size daha fazla öz denetim ve daha fazla dikkat etmesini gerektirdiğini bilmek güzel. Hafta boyunca sorunlar yaşanacak ya da başka bir yerdeki insanlarla bağlantı kuracak bazı sorunları çözmeniz gerekecek. İyi haberler bu hafta yeni bir arkadaşlık ya da romantik ilişki dahil olmak üzere arkadaşlıklarınızdan gelecek. Herhangi bir aldatmaca veya diğer dürüst olmayan hareketlere kanmadığınız sürece, hafta mahkeme veya davalar için avantajlı olacaktır.

Balık burcu bu hafta ortak mesleki ilgi alanlarınız olan kişilerin hedeflerini veya yorumlarını göz ardı etmeyin. Balık erkekleri kendileri için önemli ve özel bir şeyden zevk almaları için bir nedeni olacaktır. Hayatlarında gelecek bir değişimin temeli olabilir. Balık kadınları, ailelerinde mutlu ve özel anlar yaşarlar. Bu, akrabalarınızdaki ailenizde önemli bir etkinlikle hatırlayacağınız bir hafta olabilir.

Bu hafta Pazartesiden çarşambaya, zayıf veya etkisiz hissedebilir ve iş için motive edilmeyi zor bulabilirdiniz. Sadece insanların en iyi yanlarını görmek hayal kırıklığı potansiyelini getirecektir. İş hayatında bazı sorunlar olabilir, kayıp, skandal ya da iftiraya yol açacaktır. Bu, iş anlaşmaları veya müzakereler gibi yüksek stresli rekabetçi şeyler için en uygun zaman değildir. Din ve diğer maneviyata yönelmek yardımcı olacaktır.

Perşembeden pazara romantik ve pozitif hissedebilirsiniz. Çok hassas ve kolayca kırılıyorsanız, o zaman önlem almanız gerekir. Fakat eğer kendinize güveniyorsanız ya da kendinizi farkında ve geliştiyseniz, bu ruhani yolculuğun tadını çıkarmalısınız. Aşk ilişkisi sihirli dokunuşunuzdan faydalanırken, sevdiğiniz insan ile daha mutlu olmaya başlayabilirsiniz.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…