17 MART 2019 Pazar Özel GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 17 Mart 2019 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU: ♦Sanatsal yaratıcılığınızın artacağı, mistik alanlara odaklanarak içsel bir yolculuğa çıkacağınız bir gündesiniz. ♦Hangi alanda çalışıyor olursanız olun, hareket etmeden önce yapacağınız şeyin sonucunu gözünüzde canlandırmanız yararınıza olacaktır. ♦Birini defalarca ipten almanıza rağmen karşınızdaki kişi hala tekrar hatayı yapmaya meyilli olabilir. ♦Bir yerden sonra insanların hatalarından ders almaları için en dibi görmelerine izin vermeniz gerekebilir.

♦Yönetici gezegenin Mars, burç değiştirerek kariyer evine yerleşti. ♦Önümüzdeki günlerde bu alanda; daha sabırlı, kararlı, kalıcı adımlar atmanı ve mücadeleci olman gerekebilir. ♦Yeniay ise; üzerinde kötü etkisi olan şeylerden kurtulmana yardımcı olacaktır. ♦Akşam saatlerinde olası gerginliklere dikkat etmelisin.BOĞA BURCU: ♦Normalde düşünsel alandan çok direkt uygulama alanını sevmenize rağmen, idealist yönünüzün ortaya çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. ♦İnsanlıkla ilgili büyük düşünceler kafanızı meşgul edecek, günlük küçük hayatınıza derin bir nefes molası vereceksiniz. ♦Yeniay’ın etkisiyle, hedefine odaklanabilir, yeni teklifler alabilir, kendini yeni gruplar içerisinde bulabilirsin. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; eğitim almak, araştırma yapmak, seyahat etmek ve vizyonunu büyütmek için fırsatlar bulabileceksin.

♦Düşünce veya inançlarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. ♦Planlı bir insan olduğunuzu söylemek sizi tanımlamak için yeterli olmayabilir. ♦Her şeyi çok fazla inceliyor, detaylıca planlıyor oluşunuz size bazı sıkıntılar yaratabilir.İKİZLER BURCU: ♦Hayal etmekten korkmayın. ♦Hayatınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz büyük hayallerinizi hayata geçirmeniz için önünüzde hiçbir engel yok. ♦Kaybedeceğiniz bir şeyin olmadığını anladığınızda, harekete geçmeniz de kolaylaşacak. ♦Anlamanız gereken meselelere kafa yormanız gerekecek. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi, ortak kaynaklarında gerçekçi ve sağlam adımlar atmanı, risk almamanı, kısaca parana sahip çıkmanı vurguluyor.

♦Yeniay’ın etkisiyle; önünüzdeki günlerde yeni bir iş bulabileceğin gibi terfi etmende mümkündür. ♦Akşam saatlerinde gereksiz çıkışlardan kaçınmaya özen göstermelisin. ♦İlginiz ve motivasyonunuz güzel yemekler yapma veya hoşlandığınız kişiye karşı kendinizi ifade etme üzerine yoğunlaşıyor. ♦Bugünlerde iş hayatı sizin için çok uzak bir meşgale gibi gözükebilir.

YENGEÇ BURCU: ♦Okyanus aşırı bir tatilin hayalini kuruyor olabilirsiniz. ♦2024’e dek sürecek parlak bir döneme giriyorsunuz ve bu yüzden istediğiniz hayali kurmakta, hayatınızda yapmak istediklerinizi sonuna kadar gerçekleştirmeye çalışmakta özgürsünüz. ♦Kaderin sizi daha yüksek bir noktaya taşımasına izin verin, mistik güçlerinize güvenin. ♦Mars’ın karşıt burcuna geçmesiyle, eş ve ortaklı ilişkilerinde hem mücadeleci hem de sabırlı olman gerekebilir.

♦Yeniay; uluslararası işler, ticaret, medya yayıncılık ve eğitim ile ilgili başlangıçlar yapmana, kendini göstermene fırsat verirken, duygusal bir rahatlama süreci de yaşayabilirsin. ♦Öğleden sonra ikili ilişkilerde dikkatli olmalısın. ♦Kendi adınıza müthiş keşiflerde bulunabileceğiniz bir araştırma projesinin içine çekilebilirsiniz. ♦Felsefe ve metafizik içeren konularda, farklı bir bakış açısıyla bulacaklarınıza siz bile şaşırabilirsiniz.ASLAN BURCU: ♦Mutlu tesadüflerin kapınızı çalacağı, hiç ummadığınız anda güzel şeylerin bir anda gerçekleşeceği bir döneme giriyorsunuz. ♦Özellikle bugün ve yarın aşk ve yaratıcılık konularında çok olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. ♦Gözünüzü dört açın.Yeniay’ın etkisiyle, kredi, miras, nafaka, gayrimenkulle ilgili gelişme ve fırsatlar yakalayabilir, hukuksal bir konuyu çözüme ulaştırabilirsin. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; çalışma alanında sorumluluk alman, üstlerinle mücadele etmen, kendini kanıtlaman gerekebilir.

♦Sağlığına dikkat etmen gereken bir dönemdesin. ♦Son zamanlarda başarınıza taş koyan ve mutluluğunuzu engelleyen etkenleri yok etmek için mükemmel bir gün sizi bekliyor. ♦Kendinize inanıp, iyimser bir tavırla yaklaşırsanız evren bu engelleri aşma konusunda size yardımcı olabilir.

BAŞAK BURCU: ♦Ruhunuzu tamamlayacak bir aşk ya da yaratıcılık alanında yaşayacağınız bir ortaklık kapınızda bekliyor. ♦Kendinizi gerçekten yaşıyor hissedeceksiniz. ♦Duygusal olarak yakınlığa ve bağlanmaya ihtiyacınız var. ♦Karşınıza fırsatlar çıkabilir, iyi değerlendirmelisiniz. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle, aşk hayatın, varsa çocuklarınla ilgili konular, hedeflerin ve sosyal statün ile ilgili somut kararlar almak veya mücadele etmek durumunda kalabilirsin.

♦Karşıt burcunda olan Yeniay; isteklerin konusunda net kararlar almana yardımcı olacaktır. ♦Bazı şeyler istediğiniz gibi ilerlemiyor olabilir. ♦Gerekli olan tüm araçlara sahip olsanız bile bilinçaltınızda bazı şeyleri sorgulamanız harekete geçmenizi engelleyebilir. ♦Bir şeyler yapmadan önce kendinizden emin olmalısınız.TERAZİ BURCU: ♦İş hayatınızda üretkenliğinizin yüksek olacağı bir gündesiniz. ♦Eğer zam ya da tatil gibi istekleriniz varsa, bugün gündeme getirebilirsiniz. ♦Size destek veren insanlara teşekkürünüzü sunun, karşılığını alacaksınız. ♦Bugün yaratıcı tarafınız ön planda olabilir.

♦Yeniay’ın etkisiyle, bedensel ve ruhsal olarak yeni başlangıçlar yapabileceğin gibi çalışma ve iş alanında da yeni fırsatlarla karşılaşman mümkün. ♦Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; ev, aile ve büyüklerinle ilgili somut kararlar alman, mücadele etmen ve dik durman gereken durumlar olabilir. ♦Bulunduğunuz şartları değiştirmek için tüm inisiyatifi almanız gerekebilir. ♦Kimsenin harekete geçmemesi sonucu ortamdaki rahatsızlık üst seviyelere ulaşabilir.

AKREP BURCU: ♦Yaratıcılığınızın artacağı ve tutkularınızın ön plana çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. ♦Sanatsal bir hobiniz varsa bunu mesleğiniz haline getirmeyi düşünebilirsiniz. ♦Hayatta gerçekten mutlu olduğunuz şeyi yapmanız için her şey uygun hale geliyor. ♦Yeniay’ın etkisiyle, romantik veya arkadaşlık ilişkilerini gözden geçirebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya yeni bir hobiyle ilgilenebilirsin. ♦Yönetici gezegenin Mars’ın da burç değiştirmesiyle; yakın çevre, kardeş, eğitim gibi alanlarda mücadeleci, disiplinli ve planlı olman gerekebilir.

♦Tartışmalara açık bir gece olabilir. Dikkatli olmaya çalışmalısın. ♦Yakın çevrenizdeki birisi bazı hedeflerinizden vazgeçmeniz gerektiğini tavsiye etmiş olabilir. ♦Geçmişte size doğru tavsiyeler vermiş olsa bile, bu kişinin her söylediğini kanun olarak kabul etmemelisiniz. ♦Kalbinizi dinleyip ona göre hareket etmelisiniz.YAY BURCU: ♦Kendinizi “yuva” isteği içinde bulabilir; aile kurmak, sakinleşmek isteyebilirsiniz. ♦Bu dönemde, hayatınızın geri kalanını sağlam bir zemine oturtma düşüncesiyle hareket edeceksiniz. ♦Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Risk almamalı ama kararsız da kalmamalısınız. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; parasal konularda çok temkinli olabilir veya fazla harcama yapabilirsin.

♦Kazançlarını arttırmak için mücadele etmek zorunda kalman mümkündür. ♦Yeniay’ın etkisiyle; kendinle veya ailenle ilgili bir değişim yaşayabilir, bazı konularda farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsin. ♦Hayatınızda bir şeylerin gerçekleşmesi için çok özel, kararlı ve karışık bir plana ihtiyacınız olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. ♦Hayallerinizin gerçekleşmesi için altıncı hissinize kulak vermeli ve gönlünüzden geçeni dinlemelisiniz.

OĞLAK BURCU: ♦Sinema, dini çalışmalar ya da şifa sanatı gibi konular entelektüel merakınızı çekebilir. İçinizdeki teorisyeni keşfetmeniz için harika bir dönemdesiniz. ♦Resim, müzik ve ruhsal alanlardaki yeteneğinizin farkına varabilir; bu alanları hayatınızın merkezine alabilirsiniz. ♦Mars’ın burcundaki seyri, kişisel isteklerinde kararlı, mücadeleci, sabırlı ve hedef odaklı olmanı sağlayacaktır.

♦Yeniay’ın etkisiyle; kardeş ve yakın çevrenle ilgili gelişme ve fırsatlar olabileceği gibi, uzun zamandır ilgilendiğin bir konuda eğitim de alabilirsin. Akşam üzeri iletişim ve fikir ayrılıklarına dikkat. ♦Romantik ya da platonik olsun, ilişkilerinizde ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. ♦Kendinizi mağrur ve kibar bir şekilde ifade ederseniz, işleri yavaş yavaş ama sağlam adımlarla değiştirebilirsiniz.KOVA BURCU: ♦Kulağa ne kadar olağandışı gelirse gelsin, ünlü ve zengin olmayı hayal edebilirsiniz. ♦Lüks ve para isteğiniz artacak. İçinizdeki büyük yeteneği keşfetmeye çalışacaksınız. ♦Kendinize olan güveninizi kolaylıkla paraya dönüştürebilecek güce sahipsiniz. ♦Para evinde oluşan yeniay; kaçırmış olduğun bir fırsatı tekrar gündeme getirirken, yeni bir kazanç kapısı da açabilir.

♦Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; korkularınla yüzleşebilir, hedefin konusunda kararlı ve azimli olabilir, kendinle mücadele edebilir, gizli düşmanlarını da fark edebilirsin. ♦İnsanları analiz edebilme ve arabuluculuk yetenekleriniz sebebiyle iki kişinin yaşadığı bir tartışmaya müdahil olmanız istenebilir. ♦Sizinle aynı fikri paylaşmayan bir taraf olabileceğini göz önünde bulundurup, tedbirli davranmanızda fayda olabilir.

BALIK BURCU: ♦Hayatınızın amacını anlayacağınız ve bunu gerçekleştirmek için içinizde büyük bir güç bulacağınız harika bir döneme giriyorsunuz. ♦Kendi sesinize kulak verin, evrenin sizin tarafınızda olduğunu unutmayın. ♦Sağlıklı beslenmeli, vücudunuza dikkat etmelisiniz.burcunda gerçekleşecek olan yeniay, kararsızlığının bitmesine, hedefine odaklanmana, hayatınla ilgili yeni bir başlangıç yapmana fırsat verecektir.

♦Mars’ın oğlak burcuna geçmesi; sosyal çevrenin daha aktif olmasına, bu alanda yaşanabilecek mücadeleye işaret edip, ciddi sorumluluk almanı gerektirebilir. ♦İş hayatında araştırmaya değer fikirleriniz olabilir. ♦Özellikle size daha fazla özgürlük ve rahatlık peşindeyseniz ve kendi patronunuz olmayı istiyorsanız bazı adımlar atmanız gerekebilir.
ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.