Ana içeriğe atla

17 MART 2019 Pazar Özel GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 17 Mart 2019 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU: ♦Sanatsal yaratıcılığınızın artacağı, mistik alanlara odaklanarak içsel bir yolculuğa çıkacağınız bir gündesiniz. ♦Hangi alanda çalışıyor olursanız olun, hareket etmeden önce yapacağınız şeyin sonucunu gözünüzde canlandırmanız yararınıza olacaktır. ♦Birini defalarca ipten almanıza rağmen karşınızdaki kişi hala tekrar hatayı yapmaya meyilli olabilir. ♦Bir yerden sonra insanların hatalarından ders almaları için en dibi görmelerine izin vermeniz gerekebilir.

♦Yönetici gezegenin Mars, burç değiştirerek kariyer evine yerleşti. ♦Önümüzdeki günlerde bu alanda; daha sabırlı, kararlı, kalıcı adımlar atmanı ve mücadeleci olman gerekebilir. ♦Yeniay ise; üzerinde kötü etkisi olan şeylerden kurtulmana yardımcı olacaktır. ♦Akşam saatlerinde olası gerginliklere dikkat etmelisin.BOĞA BURCU: ♦Normalde düşünsel alandan çok direkt uygulama alanını sevmenize rağmen, idealist yönünüzün ortaya çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. ♦İnsanlıkla ilgili büyük düşünceler kafanızı meşgul edecek, günlük küçük hayatınıza derin bir nefes molası vereceksiniz. ♦Yeniay’ın etkisiyle, hedefine odaklanabilir, yeni teklifler alabilir, kendini yeni gruplar içerisinde bulabilirsin. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; eğitim almak, araştırma yapmak, seyahat etmek ve vizyonunu büyütmek için fırsatlar bulabileceksin.

♦Düşünce veya inançlarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. ♦Planlı bir insan olduğunuzu söylemek sizi tanımlamak için yeterli olmayabilir. ♦Her şeyi çok fazla inceliyor, detaylıca planlıyor oluşunuz size bazı sıkıntılar yaratabilir.İKİZLER BURCU: ♦Hayal etmekten korkmayın. ♦Hayatınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz büyük hayallerinizi hayata geçirmeniz için önünüzde hiçbir engel yok. ♦Kaybedeceğiniz bir şeyin olmadığını anladığınızda, harekete geçmeniz de kolaylaşacak. ♦Anlamanız gereken meselelere kafa yormanız gerekecek. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi, ortak kaynaklarında gerçekçi ve sağlam adımlar atmanı, risk almamanı, kısaca parana sahip çıkmanı vurguluyor.

♦Yeniay’ın etkisiyle; önünüzdeki günlerde yeni bir iş bulabileceğin gibi terfi etmende mümkündür. ♦Akşam saatlerinde gereksiz çıkışlardan kaçınmaya özen göstermelisin. ♦İlginiz ve motivasyonunuz güzel yemekler yapma veya hoşlandığınız kişiye karşı kendinizi ifade etme üzerine yoğunlaşıyor. ♦Bugünlerde iş hayatı sizin için çok uzak bir meşgale gibi gözükebilir.

YENGEÇ BURCU: ♦Okyanus aşırı bir tatilin hayalini kuruyor olabilirsiniz. ♦2024’e dek sürecek parlak bir döneme giriyorsunuz ve bu yüzden istediğiniz hayali kurmakta, hayatınızda yapmak istediklerinizi sonuna kadar gerçekleştirmeye çalışmakta özgürsünüz. ♦Kaderin sizi daha yüksek bir noktaya taşımasına izin verin, mistik güçlerinize güvenin. ♦Mars’ın karşıt burcuna geçmesiyle, eş ve ortaklı ilişkilerinde hem mücadeleci hem de sabırlı olman gerekebilir.

♦Yeniay; uluslararası işler, ticaret, medya yayıncılık ve eğitim ile ilgili başlangıçlar yapmana, kendini göstermene fırsat verirken, duygusal bir rahatlama süreci de yaşayabilirsin. ♦Öğleden sonra ikili ilişkilerde dikkatli olmalısın. ♦Kendi adınıza müthiş keşiflerde bulunabileceğiniz bir araştırma projesinin içine çekilebilirsiniz. ♦Felsefe ve metafizik içeren konularda, farklı bir bakış açısıyla bulacaklarınıza siz bile şaşırabilirsiniz.ASLAN BURCU: ♦Mutlu tesadüflerin kapınızı çalacağı, hiç ummadığınız anda güzel şeylerin bir anda gerçekleşeceği bir döneme giriyorsunuz. ♦Özellikle bugün ve yarın aşk ve yaratıcılık konularında çok olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. ♦Gözünüzü dört açın.Yeniay’ın etkisiyle, kredi, miras, nafaka, gayrimenkulle ilgili gelişme ve fırsatlar yakalayabilir, hukuksal bir konuyu çözüme ulaştırabilirsin. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; çalışma alanında sorumluluk alman, üstlerinle mücadele etmen, kendini kanıtlaman gerekebilir.

♦Sağlığına dikkat etmen gereken bir dönemdesin. ♦Son zamanlarda başarınıza taş koyan ve mutluluğunuzu engelleyen etkenleri yok etmek için mükemmel bir gün sizi bekliyor. ♦Kendinize inanıp, iyimser bir tavırla yaklaşırsanız evren bu engelleri aşma konusunda size yardımcı olabilir.

BAŞAK BURCU: ♦Ruhunuzu tamamlayacak bir aşk ya da yaratıcılık alanında yaşayacağınız bir ortaklık kapınızda bekliyor. ♦Kendinizi gerçekten yaşıyor hissedeceksiniz. ♦Duygusal olarak yakınlığa ve bağlanmaya ihtiyacınız var. ♦Karşınıza fırsatlar çıkabilir, iyi değerlendirmelisiniz. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle, aşk hayatın, varsa çocuklarınla ilgili konular, hedeflerin ve sosyal statün ile ilgili somut kararlar almak veya mücadele etmek durumunda kalabilirsin.

♦Karşıt burcunda olan Yeniay; isteklerin konusunda net kararlar almana yardımcı olacaktır. ♦Bazı şeyler istediğiniz gibi ilerlemiyor olabilir. ♦Gerekli olan tüm araçlara sahip olsanız bile bilinçaltınızda bazı şeyleri sorgulamanız harekete geçmenizi engelleyebilir. ♦Bir şeyler yapmadan önce kendinizden emin olmalısınız.TERAZİ BURCU: ♦İş hayatınızda üretkenliğinizin yüksek olacağı bir gündesiniz. ♦Eğer zam ya da tatil gibi istekleriniz varsa, bugün gündeme getirebilirsiniz. ♦Size destek veren insanlara teşekkürünüzü sunun, karşılığını alacaksınız. ♦Bugün yaratıcı tarafınız ön planda olabilir.

♦Yeniay’ın etkisiyle, bedensel ve ruhsal olarak yeni başlangıçlar yapabileceğin gibi çalışma ve iş alanında da yeni fırsatlarla karşılaşman mümkün. ♦Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; ev, aile ve büyüklerinle ilgili somut kararlar alman, mücadele etmen ve dik durman gereken durumlar olabilir. ♦Bulunduğunuz şartları değiştirmek için tüm inisiyatifi almanız gerekebilir. ♦Kimsenin harekete geçmemesi sonucu ortamdaki rahatsızlık üst seviyelere ulaşabilir.

AKREP BURCU: ♦Yaratıcılığınızın artacağı ve tutkularınızın ön plana çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. ♦Sanatsal bir hobiniz varsa bunu mesleğiniz haline getirmeyi düşünebilirsiniz. ♦Hayatta gerçekten mutlu olduğunuz şeyi yapmanız için her şey uygun hale geliyor. ♦Yeniay’ın etkisiyle, romantik veya arkadaşlık ilişkilerini gözden geçirebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya yeni bir hobiyle ilgilenebilirsin. ♦Yönetici gezegenin Mars’ın da burç değiştirmesiyle; yakın çevre, kardeş, eğitim gibi alanlarda mücadeleci, disiplinli ve planlı olman gerekebilir.

♦Tartışmalara açık bir gece olabilir. Dikkatli olmaya çalışmalısın. ♦Yakın çevrenizdeki birisi bazı hedeflerinizden vazgeçmeniz gerektiğini tavsiye etmiş olabilir. ♦Geçmişte size doğru tavsiyeler vermiş olsa bile, bu kişinin her söylediğini kanun olarak kabul etmemelisiniz. ♦Kalbinizi dinleyip ona göre hareket etmelisiniz.YAY BURCU: ♦Kendinizi “yuva” isteği içinde bulabilir; aile kurmak, sakinleşmek isteyebilirsiniz. ♦Bu dönemde, hayatınızın geri kalanını sağlam bir zemine oturtma düşüncesiyle hareket edeceksiniz. ♦Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Risk almamalı ama kararsız da kalmamalısınız. ♦Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; parasal konularda çok temkinli olabilir veya fazla harcama yapabilirsin.

♦Kazançlarını arttırmak için mücadele etmek zorunda kalman mümkündür. ♦Yeniay’ın etkisiyle; kendinle veya ailenle ilgili bir değişim yaşayabilir, bazı konularda farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsin. ♦Hayatınızda bir şeylerin gerçekleşmesi için çok özel, kararlı ve karışık bir plana ihtiyacınız olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. ♦Hayallerinizin gerçekleşmesi için altıncı hissinize kulak vermeli ve gönlünüzden geçeni dinlemelisiniz.

OĞLAK BURCU: ♦Sinema, dini çalışmalar ya da şifa sanatı gibi konular entelektüel merakınızı çekebilir. İçinizdeki teorisyeni keşfetmeniz için harika bir dönemdesiniz. ♦Resim, müzik ve ruhsal alanlardaki yeteneğinizin farkına varabilir; bu alanları hayatınızın merkezine alabilirsiniz. ♦Mars’ın burcundaki seyri, kişisel isteklerinde kararlı, mücadeleci, sabırlı ve hedef odaklı olmanı sağlayacaktır.

♦Yeniay’ın etkisiyle; kardeş ve yakın çevrenle ilgili gelişme ve fırsatlar olabileceği gibi, uzun zamandır ilgilendiğin bir konuda eğitim de alabilirsin. Akşam üzeri iletişim ve fikir ayrılıklarına dikkat. ♦Romantik ya da platonik olsun, ilişkilerinizde ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. ♦Kendinizi mağrur ve kibar bir şekilde ifade ederseniz, işleri yavaş yavaş ama sağlam adımlarla değiştirebilirsiniz.KOVA BURCU: ♦Kulağa ne kadar olağandışı gelirse gelsin, ünlü ve zengin olmayı hayal edebilirsiniz. ♦Lüks ve para isteğiniz artacak. İçinizdeki büyük yeteneği keşfetmeye çalışacaksınız. ♦Kendinize olan güveninizi kolaylıkla paraya dönüştürebilecek güce sahipsiniz. ♦Para evinde oluşan yeniay; kaçırmış olduğun bir fırsatı tekrar gündeme getirirken, yeni bir kazanç kapısı da açabilir.

♦Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; korkularınla yüzleşebilir, hedefin konusunda kararlı ve azimli olabilir, kendinle mücadele edebilir, gizli düşmanlarını da fark edebilirsin. ♦İnsanları analiz edebilme ve arabuluculuk yetenekleriniz sebebiyle iki kişinin yaşadığı bir tartışmaya müdahil olmanız istenebilir. ♦Sizinle aynı fikri paylaşmayan bir taraf olabileceğini göz önünde bulundurup, tedbirli davranmanızda fayda olabilir.

BALIK BURCU: ♦Hayatınızın amacını anlayacağınız ve bunu gerçekleştirmek için içinizde büyük bir güç bulacağınız harika bir döneme giriyorsunuz. ♦Kendi sesinize kulak verin, evrenin sizin tarafınızda olduğunu unutmayın. ♦Sağlıklı beslenmeli, vücudunuza dikkat etmelisiniz.burcunda gerçekleşecek olan yeniay, kararsızlığının bitmesine, hedefine odaklanmana, hayatınla ilgili yeni bir başlangıç yapmana fırsat verecektir.

♦Mars’ın oğlak burcuna geçmesi; sosyal çevrenin daha aktif olmasına, bu alanda yaşanabilecek mücadeleye işaret edip, ciddi sorumluluk almanı gerektirebilir. ♦İş hayatında araştırmaya değer fikirleriniz olabilir. ♦Özellikle size daha fazla özgürlük ve rahatlık peşindeyseniz ve kendi patronunuz olmayı istiyorsanız bazı adımlar atmanız gerekebilir.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…