Ana içeriğe atla

2019 Mart Ayına Özel "AYLIK" Detaylı Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Mart ayı burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Mart 2019 ayına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.



Aylık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.



KOÇ BURCU: Sevgili koçlar Mart ayı ile birlikte yeni bir döneme giriş yapmış bulunuyorsunuz. Bu ay kariyer ve iş alanında şanslı günlerinizin sayısı bir hayli fazla. Bugün itibarı ile Venüs'ün Oğlak burcundaki seyrini tamamlayıp Kova burcuna geçmesi sizi maddi konularda ve kariyer alanlarında bir hayli rahatlatacak. Ayın ilk 5 günü 1-5 Mart arası enerjimizin yüksek olacağı günler olarak göze çarpıyor. Bugünlerde ufak problemler çözüme kavuşturulabilir. 5 Mart ile 28 Mart tarihleri arasında Merkür gerilemesi olacak, bu tarihler arasında, kendinizi gereksiz tartışmalardan uzak tutmalısınız. 6 Mart tarihinde Uranüs, Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 7 yıl boyunca boğa burcundaki seyrine devam edecek, bu tüm burçları yakından ilgilendiriyor. Uranüs seyri maddi konularda tetikleyecek bir unsur, beklenmedik yerlerden kazanç sağlanabilir ve farklı iş alanlarına da yönelebilirsiniz.

9,13,14,16,20 Mart tarihlerinde kariyer ile ilgili konular gündeminizin ilk sırasında yer alacak, bu tarihlerde iş yerinizde başarılı olacağınız günler olarak göze çarpıyor. İş arayan bir koç burcu iseniz bu tarihlerde yeni bir iş bulabilir veya ortak bir işe başlayabilirsiniz. 21 Mart tarihinde dolunay olacak, bu tarihte arkadaşlarınızla yeni sosyal ortamlarda bulunmak size zevk verecek. Bu ay kendimizi geliştirme günlerimiz 26 ve 27 mart tarihleri olarak göze çarpıyor. Bu tarihlerde araştırmacı ruhumuz ön plana çıkıyor ve bilimsel konular üzerinde duruyoruz. Aşk ilişkilerinde şanslı olacağımız günler ise 2,7,12,17,25,30 Mart tarihleri, bu tarihlerde partnerimizle uyum içinde olacağız, süregelen problemleri iki tarafında anlayışıyla bugün çözebiliriz. Ayrıca ilişkisi olmayan koçlar bu tarihlerde yeni bir ilişkiye başlayabilirler.



BOĞA BURCU: Sevgili boğa burcu yeni aya, ilk baharın ilk gününe hoş geldiniz. Mart ayı ile birlikte gökyüzü değişime girdi, Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor, Uranüs ise sizin burcunuza geçecek ve 7 yıllık bir seyri söz konusu. Dilerseniz bunların etkilerini inceleyelim. Bu ay kariyer alanında başarılı olacağız öncelikle onu belirtelim, Venüs seyri kariyer alanında başarılı olmamızı sağlıyor, işte terfi veya iş arayan Boğalar ise bu ay yeni ve güzel bir işe başlangıç yapacaklar. 5 Mart ve 28 Mart tarihleri arasında Merkür gerilemesi yaşanacak, Bu tarihler aralığında eski ilişkilerimiz gündeme gelebilir. Uzun süredir görüşülmeyen eski arkadaşlarımızla yeni planlarda yapabiliriz. 6 Mart tarihinde belirleyici gezegenimiz Uranüs Sizin burcunuza geçecek ve seyri tam 7 yıl olacak. Bu süreçte hayatınızda ciddi ve olumlu, köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Maddi yönden önünüze çıkacak sayısız fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Yeni çevrelerde bulunabilir, yeni ve güçlü arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Uranüs'ün seyir döneminde Kariyer ve iş alanında da sayısız yeniliğe kavuşacaksınız. Yeni işler, ortaklıklar, işte terfi hep bu dönem de karşınıza çıkacak. 9,14,20 Mart tarihlerinde partnerinizle seyahate çıkabileceğiniz tarihler olarak göze çarpıyor. Ayrıca bu tarihlerde başarı yıldızınız son derece yüksek olacak. Bu ay sizler için dikkat edilmesi gereken tarih 21 Mart olarak görünüyor, 21 Mart ta Dolunay olacak. Bu tarihte gereksiz tartışmalardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız, sakinlik size yakışıyor. Aşk ilişkilerinde şansınızın yüksek olacağı tarihler 5,6,10,15,19,23,27 Mart tarihleri olacak. Bu tarihlerde partnerinizin hoş sürprizleri ile şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Bekar boğalar içinse bu günler şanslı günler olacak, arkadaşlarınızın davetlerini geri çevirmemelisiniz, aşk sizi bekliyor olabilir.





İKİZLER BURCU: Sevgili ikizler, yeni ve güzel bir ay bizleri bekliyor. Yeni ayın ilk gününde Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor, bunun etkisi ile tatil ve seyahat planları yapabiliriz. Bu ay kendimize fazlası ile zaman ayırmak isteyeceğiz ve yenileneceğiz. Fiziksel görünüşümüzde de radikâl değişikliklere gidebiliriz. 1, 5 Mart tarihleri kendimizi huzurlu hissedeceğimiz tarihler. Ufak problemleri bu tarihler aralığında çözüme kavuşturabiliriz. 5,28 Mart tarihleri aralığında Merkürün geri hareketi söz konusu, bu tarihlerde iş yerinde karşılaşabileceğimiz küçük sorunları büyütmemeliyiz. Biz nasıl durursak doğada bize tepkisini o şekilde gösterir, bazı durumlarda sakinlik en iyisi. 6 Mart tarihinde Uranüs, komşumuz olan Boğa burcuna geçiş yapacak ve 7 yıllık bir seyri söz konusu. Bu olay tüm burçlarda ciddi değişikliklere yol açacak. Bu ay yeni iş teklifleri alabilirsiniz, yeni ortaklıklar gündeminize gelebilir. Mart ayı kariyer alanında yeni atılımların söz konusu olabileceği bir ay. 9,13,16 Mart tarihlerinde iş arkadaşlarınızla uyum içinde olacağınız tarih olarak gözüküyor. Bu tarihlerde iş ile ilgili sorunlarınızıda çözüme kavuşturabilirsiniz. 14,20 Mart tarihleri aralığında gizli hayranlarınız gündeme gelebilir. Şaşkınlık yaşayacağınız olaylar olabilir. 21 Mart tarihinde Dolunay gerçekleşecek, tüm burçlar da olduğu gibi, sizde bu tarihe dikkat etmelisiniz. Ani kararlardan kaçınmalı, önemli bir karar vermek istiyorsanızda, şansınızın daha yüksek olacağı sonraki günleri beklemeniz, mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Gönül ilişkilerinde şansınızın yüksek olacağı tarihler ise 2,7,12,17,21,25,30,31 Mart tarihleri olacak. Bu tarihlerde ilişkinizde taşlar yerine oturacak. Bekar ikizlerde bu tarihlerde yeni bir aşka yelken açabilirler.





YENGEÇ BURCU: Sevgili yengeçler, Mart 2019 Aylık burç yorumları sayfasına hoşgeldiniz. Yeni ayda gökyüzü hayli hareketli olacak, ilk hareketimiz ise şans gezegenimiz Venüs'ün oğlak burcundaki seyrini tamamlayıp 1 Mart tarihinde Kova burcuna geçecek olması, Venüs'ün konumu, bu ayın bizim için maddi yönden şanslı bir ay olduğunu, yeni kazanımlarımız olacağını gösteriyor. Kariyer alanında da yeni gelişmeler bu ay içerisinde gerçekleşecek. 1,5 Mart maddi açıdan rahat günlerimiz olacak, ayrıca yeni iş teklifleri veya işte terfi gündemimize gelebilir. 5,28 Mart tarihleri arasında Merkür'ün geri seyri mevcut, bu tarihler aralığında önceden planlamış olduğumuz şeyleri tekrar etüt etmemiz ve incelememiz gerekebilir. 6 Mart tarihinde Yeni ay gerçekleşecek, bu tarihte önünüze yeni fırsatlar çıkabilir, düşünerek karar vermeniz mantıklı bir yaklaşım olacak. Ayrıca 6 Mart tarihinde Uranüs Boğa burcuna geçecek ve 7 yıllık bir seyahati söz konusu, tüm burçları yakından ilgilendiren gelişmeler yaşanacak. Bu süreçte sizde yenilenmeye gideceksiniz, kendinizi yeni kendini geliştirmiş, üst seviye, sosyal çevrelerde bulabilirsiniz. Uranüs'ün Boğa burcundaki seyahati Yengeç burçlarına yarayacak ve bu dönemde, yaşam tarzınızda, kariyer alanınızda da büyük yenilenmelere imza atacaksınız. 21 Mart tarihinde gökyüzünde dolunay gerçekleşecek, aile ve ev ile ilgili konular gündeminize gelebilir. 21 Mart tarihinde biraz temkinli olmanızda fayda var, ani kararlar vermeyin ve, tartışma ortamlarından uzak durun. 24 Mart tarihinde Merkür size göre olumlu bir açı yapacak, bu tarihten sonra yeni atılımlar, planlar yapabilirsiniz. Bu tarihten sonra genel anlamda şansınızda yükseliyor. Aşk ilişkilerinde şansınızın yüksek olacağı tarihler ise 5,6,10,15,19,23,27 Mart tarihleri. Bu tarihlerde ilişkinizdeki sorunları çözüme kavuşturacak ve partnerinizle birbirinize jestler yapacaksınız. İlişkisi olmayan Yengeçlerse bu tarihlerde girecekleri sosyal ortamlarda ilgi odağı haline gelecekler.



ASLAN BURCU: Sevgili aslan burcu, Mart ayında gökyüzü de sizin kadar renkli olacak. Yeni ayın sizlere şans getirmesini diliyorum. 1 Mart Tarihi itibarı ile Şans ve aşk gezegeni Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor. Bize olan yansıması aşk alanında olacak ve gönül ilişkilerinde şansımız hayli yüksek. 1,5 mart tarihlerinde renkli günler bizleri bekliyor, partnerimizle uyum içinde olacağız ve sosyal çevremizde bizim gibi enerjik olacak. Bu tarihler ufak problemlerin çözümü içinde uygun tarihler. 5,28 Mart tarihleri aralığında Merkür'ün geri hareketi söz konusu, bu tarihlerde maddi konular gündemimizde, büyük yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız ve yeni anlaşmalara imza atarken iyi düşünerek tedbiri elden bırakmamalıyız. 6 Mart tarihinde Uranüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve tam 7 yıl bu burçta seyredecek, bu bizim için çok önemli bir olay.

Burcumuza etkisi kariyer alanında olacak. Önümüzdeki günlerde, aylarda ve hatta yıllarda kariyer alanında büyük başarılara imza atacaksınız. Yeni işler, işte terfi, başarılar ve ortak büyük anlaşmalar sizleri bekliyor. 14 Mart tarihinde girdiğiniz çevrelerde ilgi odağı haline gelecek ve meraklı gözleri büyüleyeceksiniz. 20, 21 Mart tarihlerinde tartışmalara girmekten kaçınmalı sorunları büyütmemelisiniz. Özellikle 21 Mart tarihinde gerçekleşecek dolunay sizi uyarıyor. 24 Mart tarihinde alışveriş konularında biraz geri planda kalmanız hayrınıza olacaktır. 28 Mart tarihinde Merkür'ün açısı düzeliyor, bu tarihten sonra maddi konularda şansınız bir hayli yükselecek. Ertelenen herşey bu tarihten sonra çözüme kavuşuyor. Aşk ilişkilerinde şanslı olacağınız tarihler 2,7,12,14,17,25,30 Mart tarihleri. Bu tarihlerde sorunlu ilişkisi olan Aslanlar sorunları çözecekler. İlişkinizde taşlar yerine oturacak. Bekar Aslanlar ise arkadaşlarından gelen davetlere geri çevirmemeli, yeni sosyal ortamlarda bulunmaktan kaçınmamalılar. Sizi bekleyen güzellikler olabilir.





BAŞAK BURCU: Sevgili başaklar, Mart 2019 Aylık Burç yorumları sayfasına hoş geldiniz. Yeni ay sizlere güzellikler getiriyor. Gökyüzü sizden yana olacak. Göyüzünün ilk önemli hareketi şans ve aşk gezegenimiz Venüs'ün Kova burcuna geçişi ve bu burçta yapacağı bir aylık seyahat. Bizim burcumuza yansıması ise, Venüs etkisi ile huzurlu bir döneme giriş yapmış olacağız, iş hayatında ise keyifli, sorunsuz günler bizi bekliyor olacak. 1,5 Mart tarihlerinde Venüs etkisini fazlası ile hissedeceğiz. İçimizde nedenini anlayamadığımız bir mutlluk hissi doğabilir. Küçük sorunları çözmek için bu tarihler gayet uygun gözüküyor. 5 ve 28 Mart tarihleri arasında Merkür geri seyrine başlıyor. Bu dönemde aile içindeki kararlarda çok önemli kararlara imza atmayın, Merkürün negatif etkisini, Venüs bastırıyor, bu dönemdeki yaşantınız birazda sizin olaylara bakış açınızla belli olacak. Hayata pozitif yaklaşırsak, hayatta bize nimetlerini sunacaktır. 6 Mart tarihi önemli bir tarih, bu tarihten itibaren Uranüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 7 yıl süre ile boğa burcunda kalacak.

Uranüs yolculuğunun Başaklara yansıması ile eğitim ve kariyer alanındaki gelişmelerde olacak. Bu süreçte, kendimi geliştirmek isteyeceğiz, eğitime önem verebiliriz. Kariyer konusunda yeni atılımlara imza atabilir, kendimize yeni üst düzey bir arkadaş çevresi edinebiliriz. 21 Mart tarihinde dolunay olacak, bu tarihte maddi olaylara dikkat etmeliyiz, büyük alışverişler yapmamak, mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Gökyüzü bize uyarısını gönderiyor. Maddi konularda bir sonraki gün olan 22 Martı tercih edebilirsiniz. 28 Mart tarihinde Merkür'ün olumsuz açısı kayboluyor. Bu tarihten sonra şansınız çok yükselecek. 5,7,10,16,18,19,20,23,24,27,28 Mart tarihleri ikili ilişkilerde ve aşk ilişkilerinde şansımızın yüksek olacağı tarihler. Bu tarihlerde iletişim kabiliyetimizde çok yüksek. Romantik günler yaşayabiliriz.



TERAZİ BURCU: Sevgili terazi burcu, yeni aya ilk baharın, ilk güzel gününe hoş geldiniz. Bu ay gökyüzü hayli hareketli olacak, bakalım bize etkileri neler. Mart ayının ilk göze çarpan hareketi, şans gezegeni Venüsün 1 Mart tarihi itibarı ile Kova burcuna geçiişi ve bu burçtaki 1 aylık yolculuğu. Terazi burçları ve yükselen Teraziler Bu ay venüs etkisi ile kendilerini yoran konuları bir kenara bırakıp, mutlu hissedilen konulara yönelecekler. Eğer ilişkisi olmayan bir terazi burcu iseniz bu ay, yeni ve güzel bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. 1,5 Mart tarihleri kendimize en çok zamanı ayıracağımız tarihler, bu günlerde, kişisel bakım ve yenilenme söz konusu. 5 ve 28 Mart tarihlerinde Merkür'ün ters etkisi söz konusu bu burcumuza bazı konularda olumsuz etki yapabilir. Sağduyunuzla ve gökyüzünün diğer olumlu etkileri ile bu etki en aza inebilir. Ayrıca bu tarihlerde sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmemeli, mümkünse spor ve sabah egzersizleri yapmalısınız. 6 Mart tarihinde Uranüs Boğa burcuna geçiş yapıyor ve seyrini 7 sene boyunca sürdürecek. Bize yansıması ise maddi konularda yaşayacağımız büyük değişimler olacak. Hayatımız komple bu süreçte değişebilir. Elinize hiç beklemediğiniz yerlerden sürpriz kazançlar geçebilir.

Elinize geçecek maddi kaynakları çok iyi değerlendirmeli ve geleceğiniz için yatırım yapmalısınız. 21 Mart tarihinde terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Tüm burçları gerçekleştiren bir gökyüzü olayı. Diğer burçlarda olduğu gibi, bizde küçük tartışmalardan kaçınmalıyız. Olaylara pozitif ve yapıcı yaklaşırsak, beklediğimiz olumlu soucu alabiliriz. Bu tarihte yeni bir başlangıç yaşayabiliriz. Ani gelişen olaylar karşısında soğukkanlı davranmalıyız. 28 Mart tarihi ile Merkür'ün ters hareketi düzeliyor. Bu tarihten sonra, önceden yapmayı planladığınız ve cesaret edemediğiniz konuları hayata geçirebilirsiniz, şansınızın yükseldiği günler. Gönül işlerinde şansımızın yüksek olacağı tarihler 2,3,7,12,14,17,20,21,22,23,30,31 Mart tarihleri olacak. Özellikle bekar teraziler bu ay çok şanslı olacaklar.





AKREP BURCU: Sevgili Akrep burcu, ilk baharın ilk gününe yeni aya hoş geldiniz. Bu ay gökyüzü çok hareketli olacak, bu hareketler tüm hayatımızı etkileyecek ve köklü değişimler söz konusu. İlk gökyüzü hareketi aşk gezegeni Venüs'ün kova burcuna geçmesi ve bu burçtaki 1 aylık yolculuğu. Akrep burçları bu evrede Venüs etkisi ile rahatlatıcı bir etki içinde olacaklar. Aile içi konular gündemimizin başlıca maddesi, devam eden sorunları bu ay içerisinde çözebilirler. Aile büyüklerinin yardımına koşabiliriz. 1,5 Mart tarihleri arasında iletişim kabiliyetimiz hayli yükseliyor. Bu tarihlerde işle ilgili konularda çok girişken olacağız. 5 ve 28 Mart tarihleri arasında Merkür ters konumda hareket edecek. Bu olay genel anlamda tüm burçlara olumsuz etki yapıyor. Yalnız Venüs'ün rahatlatıcı etkisi bu konumu bastırıyor. Bu sürede eski aşklarınız gündeme gelebilir. Dikkatli davranmalısınız ve küçük sorunları görmezden gelmelisiniz. Bazı küçük olaylar karşısında sakin davranmak size yakışıyor. 6 Mart tarihinde tüm burçları yakından ilgilendiren bir gökyüzü olayı yaşanacak ve Uranüs Boğa burcuna geçiş yaparak, 7 yıl boyunca Boğa burcunda kalacak. Bu süreçte sizde de köklü değişimler söz konusu. Bu evrede sürpriz olaylar yaşayabilirsiniz, yeni ilişkiler gündeme gelebilir.

Özellikle bekar akrepler bu 7 yıllık süreçte ruh eşlerini bularak evlenecekler. Kariyer alanında da yeni atılımlar söz konusu. Büyük değişimlere açık olun. 7,8,10,18,19,20,24,26,27 Mart tarihleri iş hayatında çok başarılı olacağınız tarihler. Bu tarihlerde yeni iş teklifleri ve yeni ortaklıklar gündeme gelebilir. Devam eden işimizde de terfi söz konusu. 21 Mart tarihinde yine bütün burçları ilgilendiren dolunay gerçekleşecek. Bu tarihe özellikle dikkat etmemiz gerekiyor, ufak tartışmalara girmekten kaçınmalı, ani kararlar vermemeliyiz. Ayrıca sağlıkla ilgili problemleri olanlar, bunları ihmal etmemeli ve geçiştirmemeli. 28 Mart tarihhinde Merkürün ters hareketi son buluyor, önceden ertelemiş olduğumuz işler, şansımızın çok yüksek olacağı bu tarihten sonra yapılabilir. Duygusal konularda şansımızın yüksek olduğu tarihler 5,6,10,13,14,15,19,23,27,28 Mart tarihleri. Özellikle 28 Marttan sonra duygusallığımız tavan yapacak. Bekar Akrepler için yeni aşklar gündemde.



YAY BURCU: Sevgili yay burcu, Mart 2019 Aylık Burç yorumları sayfasını sizin için hazırladık. Bahar ayının ilk gününe hoşgeldiniz. Gökyüzü bu ay çok renkli ve hareketli olacak, dizde bu hareketlerin olumlu yansımalarını hayatınızda göreceksiniz. 1 aydır Oğlak burcunda seyreden Venüs nihayet değişiklik yapıyor ve Kova Burcuna geçiş yapıyor. Bunun Yaylara etkisi iletişim ve ikili ilişkiler konularında olacak. İletişim Kabiliyetinizin son derece yüksek olacağı bir ay yaşayacaksınız. Bu dönemde iş hayatınızda ve sosyal yaşantınızda başarılı olacağınız bir dönem sizleri bekliyor olacak. 1,5 Mart tarihleri arasında venüs etkisini hemen gösterecek. Bu tarihlerde huzurlu ve mutlu hissedeceğiz, sürpriz haberler alabiliriz. 5,28 mart tarihleri arasında Merkür ters hareket yapıyor ve tüm burçlara olumsuz bir etkisi söz konusu, yalnız Venüs'ün olumlu etkisi bunu bastıracak. Yine de tedbiri elden bırakmayın ve tartışmacı ortamlara girmekten kaçının. Bir de büyük yatırım hedefleriniz varsa bunu diğer aya ertelemeniz mantıklı olacaktır, sağlıklı olan nakit parayı elinizde tutmaktır. Yine tüm burçları yakından ilgilendiren olay 6 Mart tarihinde Uranüs'ün Boğa burcuna geçip, 7 yıllık bir dönemde bu burçta seyredecek olması. Bu dönemde yeni başlangıçlar yenilenmeler söz konusu olacak. Kariyer alanında ve özel hayatınızda sürpriz gelişmeler söz konusu. Fırsatları iyi değerlendirmeniz, hayatınızın sonraki dönemindeki rahatınız için oldukça önem arz ediyor. Ayrıca Uranüs'ün bu uzun seyri boyunca, sağlıkla ilgili konulara özen göstermeli, doktor kontrollerini ihmal etmemelisiniz. 21 Mart tarihinde dolunay gerçekleşecek. Gökyüzü bu tarihe dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor, yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli davranmalı ve küçük tartışmalardan kesinlikle kaçınmalıyız. 28 Mart tarihinde Merkür'ün ters hareketi son buluyor ve olumsuz etki tamamen kayboluyor. Bu tarihten sonra, önceden yapmayı planlayıp yapamadığınız şeyleri hayata geçirmek için son derece uygun günler sizi bekliyor olacak, her alanda şansınız yükseliyor. Aşk ilişkilerinde şansımızın yüksek olacağı tarihler 2,7,8,12,17,25,30 Mart tarihleri. Bu tarihler arasında partnerimizden hediyeler alıp, ilişkimizi pekiştirebiliriz. Ayrıca bekar Yaylar bu tarihlerde kalp atışlarını hızlandıracak kişilerle tanışabilirler.





OĞLAK BURCU: Sevgili oğlak burçları, baharın ilk günü olan 1 Mart tarihinde sizi sevgiyle selamlıyoruz. Gökyüzünün hareketli görünümünü sizin için yorumladık ve detaylara indik. Bildiğiniz üzere Şans ve Aşk gezegeni Venüs 1 aydır sizin burcunuzdaydı ve 1 Mart tarihi itibarı ile komşumuz olan Kova burcuna geçiş yapacak. Ama endişelenmeye gerek yok, Venüs'ün bize verdiği şans hala devam ediyor. Uzun süredir yaptığımız çalışmaların meyvesini bu ay yiyebiliriz. Venüs Kova burcundaki seyri bize maddi konularda şans getirmeye devam edecek. 1,5 Mart tarihleri arasında geçen ayki olumlu etkiler aynen devam edecek. Kendimizi huzurlu hissedeceğiz. İletişim kabiliyetimizin ve sorun çözme yeteneğimizin güçlü olacağı bu tarihlerde, sonraya iş bırakmamak için devam eden sorunları çözüme kavuşturabiliriz. 5,28 Mart tarihleri arasında Merkür'ün ters hareketi söz konusu, bu tüm burçlara olumsuz etkiler bırakıyor, yalnız şans gezegeni Venüs etkisi bunu en aza indiriyor. Bu tarihlerde yanlış anlaşılmalara dikkat etmeli, büyük tartışmalardan kaçınmalı ve trafikte dikkatli olmalıyız. Biz gerekli tedbirleri alırsak, yaşamda bize gerekli ödülü verecektir. 6 Mart tarihi itibarı ile yine tüm burçları ilgilendiren Uranüs Boğa burcu seyri başlayacak ve Uranüs bu seyrini 7 Yıl boyunca sürdürecek, bu süre zarfı boyunca çok büyük ve köklü değişimlere hazırlıklı olun. Uranüs size aynı Venüs'ün yaptığı gibi şans getirecek. Elinize çok büyük paralar geçebilir. Bekar oğlaklar bu süre içerisinde evlenebilir ve evlilerde çocuk sahibi olabilirler. Bu dönemde kazanacağınız parayı mantıklı kullanmanız, sonraki yaşantınızın rahatlığı açısından önemli. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. İlişkisi olmayan Oğlaklar 13,20 Mart tarihleri aralığında yeni bir ililkiye yelken açıp aşık olabilirler. 21 Mart tarihinde gökyüzünde dolunay görülecek. Bazı burçlara olumsuz etki, yaparken dolunay size olumlu bir etki yapacak. Kariyer alanında ciddi bir atılım bugün gerçekleşebilir, sürprizlere açık olun. 28 mart tarihinde Merkür'ün ters hareketi son buluyor. Bu tarihten sonra iletişim kabiliyetiniz tavan yapacak ve Merkür'ün olumsuz etkileri kaybolacak. Seyahatler gündeme gelebilir. Romantik konular ve ikili ilişkilerde şansınızın yüksek olacağı tarihler ise 5,6,10,13,15,19,20,23,27 Mart tarihleri. Gördüğünüz üzere aşk ilişkilerinde şansımız yüksek olacak, aşklı günler bizi bekliyor.



KOVA BURCU: Sevgili kovalar, Mart 2019 Aylık burç yorumları sayfasını sizin yorumladık. İlk baharın ilk gününde gökyüzü son derece hareketli olacak ve bu hareketlerinde size bir çok etkileri var. Özellikle sizin burcunuzdaki Venüs seyri bu ayın dikkat çeken noktaları. 1 Mart tarihi ile Oğlak burcunda seyrini tamamlayan Şans ve aşk gezegenimiz Venüs sizin burcunuza geçiş yapıyor, bunun tüm burçlara olumlu etkileri var, yalnız Venüs sizin burcunuzda olacağı için en güzel etkileri siz hissedeceksiniz. Bu bir aylık dönemde sayısız fırsatlar ayağınıza gelecek. Kariyer alanında ve aşk hayatınızda şans kapıları sonuna kadar açık olacak. Bu dönem de fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca yeni başlangıçlar söz konusu. 5,28 Mart tarihleri arasında Merkür ters hareket yapacak ve genel anlamda tüm burçlarda olumsuz bir etki bırakacak, yalnız siz şans gezegeni Venüs'ün etkisi altında kalacağınız için olumsuzluklardan etkilenmeyeceksiniz. 6 Mart tarihinde etkili gezegen Uranüs Boğa burcuna geçiş yapıyor ve tam 7 yıl boyunca bu burçta kalacak. Bunun bize de büyük etkileri olacak. Bu süreçte yenilenmeler ve sürpriz değişiklikler söz konusu, ciddi garimenkuller satın alabiliriz veya satabiliriz. 7 yıllık süreçte elimize çok büyük paralar geçebilir. Bu fırsatları çok iyi değerlendirmeliyiz. Bekar Kovalar bu süreçte evlenebilir, evliler ise çocuk sahibi olabilirler. 21 Mart tarihinde dolunay gerçekleşecek, bu genelde burçlara olumsuz bir etki bırakıyor, yalnız siz Venüs etkisi altında olacağınız için, bu tarihte sosyal ortamlarda bulunmanız, mantıklı bir yaklaşım olacak. Sizinle tartışmak isteyen insanlar olursa, bu tarihte tartışmalara girmekten kaçının. 28 Mart tarihinde Merkür'ün ters açısı kayboluyor, önceden yapmayı çok istediğiniz ve unuttuğunuz işler aklına gelebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Duygusal konularda ekstradan şanslı olacağımız tarihler ise 2,3,5,7,12,17,21,22,25,30,31 Mart tarihleri. Bu tarihlerde partnerimizle devam eden bir sorun varsa, karşılıklı anlayış içerisinde sonlandırabiliriz. Bekar Kovalar yeni katılacakları sosyal ortamlarda çok kolay ilgi odağı haline gelebilirler. Davetleri geri çevirmemelisiniz.





BALIK BURCU: Sevgili balık burcu yeni mevsimin ilk gününden merhaba. Bu ay gökyüzü hayli hareketli olacak, bu hareketlerin bizim burcumuza da sayısız etkileri var. 1 Mart itibarı aşk gezegeni Venüs Komşumuz olan Kova burcuna geçiş yapıyor. Biz de bu enerjiden faydalanacağız ve 1 aylık süreçte yenilenmeler söz konusu. Venüsün olumlu etkilerinden biz de nasibimizi alacağız. 1,5 Mart tarihleri arasında iletişim kabiliyetimiz ve ikili ilişkilerde sorun çözme yeteneğimiz güçlenecek. Eskiden kalan problemleri bu tarihler aralığında çözüme kavuşturabiliriz. 5,28 Mart tarihleri arasında Merkür'ün ters hareketi söz konusu, bu tüm burçlara olumsuz bir etki yaparken, biz Venüs'ün etkisi altında kaldığımız için fazla etkilenmeyeceğiz. Yine de bu tarihlerde çok büyük kararlar verirken dikkatli olmalı ve iyi düşünmeliyiz. 6 Mart tarihinde Uranüs Boğa burcuna geçiş yapıyor ve bu seyri tam 7 yıl sürdürecek. Uranüs'ün 7 yıl boyunca Balık burçlarına çok olumlu etkileri olacak. Bu süreçte ciddi değişimler ve yenilenmeler söz konusu, özellikle kariyer ve iş alanlarında yaratıcılığınız çok yüksek olacak. Ciddi yatırımlar yapabilir ve maddi anlamda büyük bir servet edinebilirsiniz. Size sunulan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. 9,10,13,14,16,18,20,28 Mart tarihleri sosyal ilişkilerinizin çok güçlü olacağı tarihler olarak gözüküyor. 21 Mart Tarihinde gerçekleşecek dolunay bizleri uyarıyor. Bu tarihte tartışmalara girmekten kaçınmalı ve kendimizi geri planda tutmalıyız. 28 Mart tarihinde Merkür'ün ters hareketi son buluyor. Bu tarihten sonra fiziksel görünüşünüze özen göstereceksiniz. Estetik gibi konular gündeme gelebilir. Aşk ilişkilerinde iletişim kabiliyetimizin yüksek olduğu tarihler, 2,3,7,12,17,21,25,30,31 Mart tarihleri. Bu tarihlerde partnerimizle uyum içinde olacağız. Bekar Balıkların ise şanslı günleri.




Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…