Hande Kazanova'dan 25 -31 Mart 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

25 -31 Mart 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları (Astrolog Hande Kazanova'dan )

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.


Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Sabah saatlerinde önemli bir yere yetişmek istiyorsanız, toplantılarınız varsa yetişmekte zorlanabilirsiniz. Ay, sabah 9 itibariyle Yay Burcu’na geçecek. Önemli haftalardan bir tanesi olacak. Önemli işleriniz için güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Salı günü itibariyle hem para hem de ilişki alanınızın yöneticisi Venüs, kadersel alanınıza girecek. Maddi konular ve ilişkilere dayalı birtakım işlerinizde biraz geri planda kalacağınız aynı zamanda plan ve projelerinizi oluşturacağınız bir döngü içine gireceksiniz. Bu dönemde kalabalıklar içerisinde olsanız bile yalnız hissedebilirsiniz. Yalnız olmaktan mutluluk duyacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. Geri planda kalmış işleriniz için bu süreci önümüzdeki üç hafta boyunca iyi değerlendirmeye özen gösterin. Yaratıcılığınız ve sezgileriniz kuvvetli olacak. Çarşamba günü ilişkiler anlamında güzel etkileşimler devrede olacak. Parasal yönden istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Bu haftanın en güzel haberi, perşembe günü Merkür’ün düzelmeye başlaması olacak. Hayatınızdaki sıkıntı ve sorunların da geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Nisan ayı sizin için çok önemli olacak. Hafta sonu enerji alanımız değişecek. Mars, Boğa Burcu’ndan çıkacak. Eylemden çok fikirler önem kazanacak.BOĞA BURCU: İkili ilişkiler ve özel hayatınızla geçen bir hafta sonundan sonra bu pazartesi, sabah 9’a kadar geri planda ve rahatsız hissedebilirsiniz sevgili Boğa’lar. Pazartesi sabah 9’dan sonra Ay, Yay Burcu’na geçecek. Ortak parasal konularla ilgili bir hafta başlıyor. Para ile ilgili konu ve olaylar, haftanın diğer günlerine nazaran daha fazla ön planda olacak. Salı günü itibariyle, Venüs Balık Burcu’na geçiyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızın önem kazandığı bir döngü içerisine giriş yapıyorsunuz. Üç hafta boyunca sosyalliğiniz artabilir. Çarşamba günü çok değerli ve güzel olacak. Hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Perşembe günü Merkür düzelecek. Merkür size birtakım sıkıntı ve problemler getirmiş olabilir. Merkür’ün düzelmesiyle fikir ve düşünceleriniz, hayata bakış açınız, zekanız ve kafanızı kullanma şeklinizde açılma oluşacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Pazar günü enerji alanınız değişiyor ve para alanınıza kaymaya başlıyor. Önümüzdeki bir buçuk ay boyunca maddi konular önem kazanıyor. Bu alanda fikirsel olarak harekete geçmek önemli olacak. Ticari birtakım faaliyetleriniz varsa bunlar da hızlanacak.
İKİZLER BURCU: Pazartesi sabah saatleri itibariyle ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızın detaylarına yoğunlaşacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Pazartesi, salı ve çarşamba günleri akşam saatlerine kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanacak. Diğer insanlarla işbirliklerine önem vereceksiniz. Ortaklaşa adımlar atacaksınız. Yalnız hareket etmek istemeyeceksiniz. Bu haftanın sonuna doğru pazar günü itibariyle enerji alanlarınız değişmeye başlayacak. Mars, sizin burcunuza geçecek. Hem fikirsel olarak hem de fiziken hareketlenmeye başlayacaksınız. Hızlı konuşabilir ve hızlı iletişimler içinde olabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız detaylarla uğraşmak önümüzdeki dönemin konusu olacak. Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Kariyer ve iş alanlarınızda sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları toparlayacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Üstleriniz ve patronlarınızla daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Toplum önünde daha sağlam duracak, sıkıntı ve sorunları bu dönem içerisinde kolaylıkla toparlayacaksınız. Bu anlamda çarşamba günü çok önemli olacak. Hayata bakış açınız esnek olacak sevgili İkizler. Merkür’ün düzelmesiyle kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi ön plana çıkarabileceksiniz.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta günlük işleriniz ve koşturmalarınız önem kazanıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Bu pazartesi iş hayatınızda daha özgür hareket etmek isteyebilirsiniz. Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Eğitim hayatınızın hareketleneceği, öğrenmekten mutluluk duyacağınız aynı zamanda seyahatlerinizin artacağı bir döngü içerisine gireceksiniz. Yeni tanışacağınız insanlardan fayda sağlayabilirsiniz. Bu hafta çarşamba günü dikkat çekici olacak. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde arkadaşlarınızdan güzel destekler ve sonuçlar alabilirsiniz. Bu haftanın en önemli konusu Merkür’ün düzelmesi olacak. Sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları düzeltmek ve üzerinden geçmek için bir şansa daha sahip olacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmakta zorlanacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Bu süreçte akciğerlerinize, omuzlarınıza, ellerinize, göğüs kısmına ve solunum yolu rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var. İçinde tuttuğunuz fikir ve düşünceler, eyleme geçemediğiniz konu ve olaylar sağlığınız üzerinde etki edebilir. Aklınızda büyüttüğünüz konu ve olaylarda anlık çıkışlarla sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz.ASLAN BURCU: Oldukça özgür, rahat, girişken temalarla haftanızı başlatacaksınız. Ateş enerjisinden aldığınız güzel enerjilerle bu hafta başından hafta ortasına kadar gezmek, dolaşmak ve eğlenmek önem kazanacak. Hayattan alacağınız keyfin yüksek olduğunu görünce kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Venüs, Balık Burcu’na geçmesiyle beraber parasal konularda rahatlayacaksınız. Ruhsal konu ve olaylara vaktinizi daha fazla ayıracağınız bir döngü içerisine giriş yapacaksınız. Çarşamba günü bu anlamda sizi destekleyecek. Hayata esnek baktığınız için göz önünde bulunacağınız ortamlarda güzel birtakım girişimlerde bulunabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle maddi konularda zorlandığınız alanları geride bırakmaya başlayacaksınız. Enerjinizi sosyal çevre alanlarınızda harcamaya başlayacaksınız. Düşünceleriniz, konuşmalarınız ve fikirleriniz önemli olacak. Kendi fikirlerinizi karşı tarafa empoze ederken, konuşmalarınıza ve iletişiminize dikkat etmeye özen göstermelisiniz.

BAŞAK BURCU: Ev, aile, yuva temaları ile haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Özgürlüğünüze düşkün yapınızla, ailevi konularda ya da kendiniz için yapmanız gerekenler hafta ortasına kadar daha fazla gündeminizde duracak. Salı günü Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızı onurlandıracağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İlişkilerden yana fayda sağlayacağınız bir dönem olacak. Sevdiğiniz insanla hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir. Üç hafta boyunca insan ilişkilerine önem vermekten kaçınmayacaksınız. Çarşamba günü özel hayatınızda önemli bir seyahat ya da bir gelecek planı devrede olacak ve siz bu planı çok güzel bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Perşembe günü Merkür düzeliyor. Hem sevdiğiniz insanla yaşadığınız iletişim sıkıntılarını geride bırakacaksınız hem de daha önceden hayatınıza girmiş ve yeniden dönmek isteyen insanlarla ilgili konularda artık daha rahat kararlar verebilceğiniz bir dönem olacak. Taşınmayla ilgili konu ve olayları hızlandıracaksınız. Pazar günü enerji alanınız değişecek çünkü Mars burç değiştiriyor. Göz önünde olduğunuz ortamlarda enerjinizi kullanmaya başlayacaksınız. Çok kon aşmaktan ve karşı tarafı dinlememekten zaman zaman sürtüşme ve tartışmalara açık bir dönem yaşayacaksınız.TERAZİ BURCU: Yakın çevrenizle iletişim ağınızın hızlı olduğu haftalardan bir tanesine giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Sosyal medya ve bilgisayara yönelik adımlarınız varsa bu hafta ortasına kadar daha özgür hareket edebilirsiniz. Bu hafta şanslı etkileşimler devrede olacak. Salı günü itibariyle işinizi seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz. Diğer taraftan tatlıya olan düşkünlüğünüz bu dönemde artabilir. İşinizde olan bir sorunu beslenme şeklinize aktarabilirsiniz. Hormonal dengesizlik ve düzensizliklerinizin de geride kaldığını göreceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda güzel sonuçlar alabilir ve parasal konularda atamadığınız adımları atabilirsiniz. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber iş hayatınızdaki sıkıntı ve sorunları geride bırakacaksınız. Pazar günü Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Seyahat etmek ve diğer insanlarla bir araya gelmek önem kazanacak. Her bulduğunuz ortamda geleceğe yönelik kendi fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Eylemsel olarak harekete geçmek için bu dönemi kullanmalısınız.

AKREP BURCU: Maddi konularda hızlı gelişmeler hafta ortasına kadar hayatınıza damga vuracak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Özgür ve rahat tavırlarınızla maddi konularda istediğiniz sonuçları toplayacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Bu hafta Merkür düzeliyor. Enerji alanlarımızın değiştiğini göreceğiz. Salı günü itibariyle Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Aşk hayatınız önemli hale gelmeye başlıyor. Hayatı keyifli yönleriyle algılayacaksınız ve hayattan alacağınız zevkin yüksek olduğunu göreceksiniz. Nisan ayı sizi daha da hareketlendirecek. Kreatif ve sanatsal alanlarda çarşamba günü şans sizden yana olabilir. Perşembe günü Merkür düzeliyor. Bu alanda yaşadığınız iletişim sıkıntılarının geride kaldığını göreceksiniz. Pazar günü itibariyle Mars, İkizler Burcu’na geçecek. İlişkilere yönelik adımlarınız ya da girişimleriniz geride kalmaya başlayacak. Ortak parasal konularda mücadeleler başlıyor. Bu dönemde fikirlerinizden kaynaklı olarak tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen gösterin. Fikirlerini dile getirirken biraz daha sakin olmaya çalışın.YAY BURCU: Bu hafta sizin haftanız olacak sevgili Yay’lar. Ay, Yay Burcu’nda dolaşacak. Sizin için hızlı haftalardan bir tanesi olacak. Bilgi alışverişi ve duyacaklarınız duygusal hayatınızda iniş çıkışlara sebep olabilir. Hayatınıza duygularınıza göre yön vereceksiniz. Özgürlüğünüze ve bireyselliğinize düşkün olacaksınız. Jüpiterden aldığınız güzel açılarla hafta ortasına kadar güzel haberler gelecek. Salı günü Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Ev, aile ve yuva alanlarında yapmak istediğiniz konu ve olayları hızlandırabilirsiniz. Çarşamba günü başlatmak istediğiniz ailevi konulardaki önemli işlerinizi başlatacağınız bir gün olarak karşınıza gelebilir. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle ailevi konularda rahatlayacaksınız. Pazar günü; Mars İkizler Burcu’na geçecek. İkili ilişkiler ve özel hayat alanınızda ilerleyecek Mars ile fikirlere önem vereceksiniz. Sevdiğiniz insanla konuşmak, tartışmak, gezmek önem kazanacak.

OĞLAK BURCU: Bu hafta biraz geri planda durmanız gerekiyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Çok önemli işleriniz için harekete geçmemeniz gereken haftalardan bir tanesi olacak. Sakin olup bu haftayı dinlenmeye ayırmalısınız. Haftanın ikinci yarısı itibariyle hayat sizi hızlandıracak. Salı günü Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. İletişim ayağınızda güzel ilişkilerin devrede olduğunu göreceksiniz. Çarşamba günü kafanızdaki fikirleri hayata geçirmek anlamında destekleneceksiniz. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle iletişim ayağında daha net ve güzel kararlar almaya yatkın olacaksınız. Pazar günü enerji alanınız değişecek. Çok çalışacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İşiniz ve fikirleriniz önemli olacak. Çabuk harekete geçmek ve beraber çalıştığınız insanlarla hızlı iletişimler içinde olmak isteyeceksiniz. Bu dönemde solunum yolu hastalıklarına karşı dikkatli olmanız gerekecek.KOVA BURCU: Önemli organizasyonlarla dolu bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Haftanın ilk üç günü arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber hareket edeceksiniz. Salı günü Venüs, Balık Burcu’na geçiyor. Maddi konularda güzel bir dönem başlayacak. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle uzun süredir kafanızdaki sizi zorlayan konuların geride kaldığını göreceksiniz. Çarşamba günü eviniz ve yuvanız için yapacağınız çalışmalar sizi destekleyecek. Pazar günü enerji alanınız değişecek. Aşk hayatınız önem kazanıyor. Hobiler ve sportif faaliyetler önem kazanacak. Bu dönemde aklınıza gelecek yeni fikirler konusunda biraz daha hareketlenmeye özen göstermelisiniz. Eyleme geçmekten ziyade fikirsel konuşmalara ve düşüncelere önem vereceksiniz. Diğer taraftan eliniz, kollarınız ve solunum yolları sağlık anlamında önemli olacak.

BALIK BURCU: Kariyer ve iş ile ilgili konular bu hafta sizin için çok önemli sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Kendinizi göstermek isteyecek biraz da spontane davranmak isteyeceksiniz. Salı günü Venüs’ün Balık Burcu’na geçmesi ile hareketleniyorsunuz. bu dönemde popülerliğiniz artabilir. Diğer insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi sevmekten kaynaklı olarak insanları adeta üzerinize çekeceksiniz. Herkes sizinle hareket etmekten mutluluk duyacak. Kendinizi değiştirmek, güzelliğinize önem vermek anlamında çarşamba günü hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesi kafa karışıklıklarını geride bırakmanıza neden olacak. Pazar günü Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönemde evinizin güvenliğini ihmal etmemeye özen gösterin.Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.